I kto tu tak naprawdę jest [cytat] "debilem"?

(1/5) > >>

Leszek:
Czakra (2 minuty)
http://www.youtube.com/watch?v=bbHnH9txQYw


zmieniłem temat wątku, "śmieszny" nie oddaje dobrze słów Cejrowskiego
admin rzekł, howgh! 8)

tom1ek:
Cytat: Leszek  Marzec 29, 2009, 12:31:36

Czakra (2 minuty)
http://www.youtube.com/watch?v=bbHnH9txQYw

widziałem już to, jak dla mnie trochę słabe

Leszek:
Jak by nie oceniać jest to pewnym faktem...

zigrin:
Niestety, jest to typowy i często spotykany przejaw ignorancji, spowodowanej zniewoleniem i kompletnym brakiem właściwej wiedzy i wyobraźni.

Pozdrawiam

kot:
Krytyka tak OBRAŻANIE NIE !

============================================================

Sory Gregory ale nie zgadzam się.

Zadane zostało pytanie:KTO JEST DEBILEM?

Po obejrzeniu materiału żródłowegho udzieliłem odpowiedzi na zadane pytanie.

Gdzie była Twoja czujność,gdy w ten sposób ktoś sformułował TEMAT?

Na pytanie dałem odpowiedż jaknajbardziej na temat.

Niedawno nazwałem na tym forum Hitlera bandytą,bo zabił miliony ludzi.Czekam na minus.

Teraz nazwałem Cejrowskiego debilem,bo on o Tobie i innych to na wizji mówi,ze jesteśmy debilami,bo w coś wierzymy a on nie.Użyłem jego słownictwa w określaniu innych ludzi,więc go nie obraziłem.

Gdybyś ocenzurował pytanie "kto jest debilem" i spowadował zmianę na "kto jest bezczelny",to odpowiedż moja by była"W/g mnie Cejrowski jest bezczelny.

Twoje postępowanie przypomina mi policjanta,który wiedząc,że musi nastąpić przewinienie-czeka z mandatem na jelenia.

Dając mi minusa mógłbyś się przedstawić.


scaliłem posty.

Staraj się używać "modyfikuj wiadomosć", nawt jeśli kolejny post wyraża inną mysl. No chyba że ktoś coś już napisał pod poprzednim.
Pozdrawiam
Darek



Więc MIchał nowy moderator miło mi Cię poznać
po pierwsze nie ja zgłosiłem to do cenzury tylko zareagowałęm bo kogoś obraziłeś,  po drugie o hitlerze nie bylem modem, po trzecie w pytaniu Leszka jest cudzysłów, u Ciebie go nie było co poradzę Coś
I nie rób z Siebie ofiary proszę. W telewizji w takim razie zbłaźnił się Pan Cejrowski natomiast na forum Ty chcesz tylko po co ? Napisz szkoda gadać czy coś po co wywołujesz spięcia ?? Poza tym zauważ że on krytykuje ludzi którzy wierzą tej niby wróżce. Dla mnie też te osoby za mądre nie są jak i sama wrózka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zapresentojswojefora wkp gangds klasa1e ads