Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 16:38:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Channeling od Doroty - powiązany z 14.10.2008  (Przeczytany 1324 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Październik 13, 2008, 06:39:48 »

A teraz moja interpretacja ale może błędna, kto wie....
(wczesniej sprawdzalem też rózne możliwości na google maps - niezależnie jak odwrócimy liczby, zawsze wychodzi Afryka).
Zgodnie z tym co napisano w przekazie data jest swego rodzaju szyfrem. Rok 2008 - ta liczba jest nieważna. Zostaje 14.10, odwracamy - mamy 1014. I teraz sprawdzmy metodą kabalistyczną, jakie słowa hebrajskie mają taką wartość (gematria).
Można sprawdzić sobie na stronie: [http://www.hermeticsoft.com/gematria/]
Po wpisaniu liczby 1014, pojawiają się następujące możliwości:

ChVRP. Pertaining to Autumn חורף
ChVThM. Sigillum חותם
HShTN. Satan השטן
NAME OF THE COSMIC FORGE. name of the cosmic forge נאמעתעסמיערג
QDShIM. The "Holy Ones" קדשים
ShDIN. Demons שדין

Popróbujcie z innymi liczbami, nie będzie wielu ciekawych efektow, nawet z osławionym 2012.
Więc konkluzja - to światełko federacji nie musi być dla nas dobre....
Nie oznacza to, że jestem przeciwny Federacji Światła - miejmy nadzieje, że ma dobre zamiary, bo przecież jest możliwe ze ta cyfrowa kombinacja jest swoistym odwróceniem znaczenia, tak jak to mieliśmy w przypadku swastyki - hinduskiej i nazistowskiej...

Jutro, jeśli dostanę zgodę, umieszczę fragmenty channelingu od innej osoby, które wydają sie powiązane z projektem cheops (niestety dość mrocznie to wygląda).
Jeśli będzie zainteresowanie, to podam Wam pokój czatowy, gdzie spotyka sie nasza "grupa badawcza" Uśmiech

Witaj Krisku
Zaczyna się klarować , czyżby ta analiza faktycznie jest trafna? Wiadomość jaką dziś otrzymałam wprowadziła mi wiele sprzecznych wniosków.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 06:40:23 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wkp dlawtajemniczonych patologiczni rakul-axis klasa1e