Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 17:34:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DAN WINTER - "Purpose of DNA" (FILM)  (Przeczytany 109957 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #150 : Maj 05, 2009, 11:58:48 »

Może tu zrobię trochę małą dygresję na ten temat,
ale jest on zbliżony do zagadnienia bytu ludzkości.

A to co dziś znalazłem odnośnie "Europejczyka" 35 tyś. lat temu.
http://wiadomosci.onet.pl/1964633,16,item.html
Ciekawe. A może to jakaś rdzenna rasa z Nibiru, lub też niedaleko Oriona.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #151 : Październik 01, 2010, 11:19:00 »

Witam. Wkońcu się skusiłem żeby zobaczyć o co chodzi z tym całym Danem Winterem. Dobrnąłem do 5 części filmu dalej już nie oglądałem. Temat trudny i ogólnie rzecz mówiąc podchodzę sceptycznie do tego typu naukowców.

Nie zależnie od tego czy Dan ma rację czy nie potwierdził tylko pewne teorie, dodając nie wiele nowego.
Wibracje czyli myśli i słowa przenoszą energię, która oddziałuje na wszystko wokół. Mogą to być emocje np: film masuro emoto doskonale w prosty sposób to pokazuje.

To nasz mózg tworzy wszystkie, my tworzymy wszystko co jest wokół nas i w nas. Poprzez myśli, które są energią tworzymy. Ten Dan Winter nie odkrył niczego nowego. Ogólnie rzecz mówiąc nic do niego nie mam ale język jakim się posługuje jest zbyt trudny.

I bardzo tutaj podoba mi się wypowiedź astro, która oddaje to co ja o tym myślę(myślimy podobnie Mrugnięcie)
Cytuj
To jest fakt, który udowodniono jeszcze w latach siedemdziesiątych, czyli DNA jest uniewersalne dla wszystkich organizmów żywych.Takie samo DNA ma człowiek jak i ślimak, czy muszka octowa.Różnice polegają jedynie na przestawieniu kodów i możemy mieć raz człowieka, raz pająka.
Strategiczne programy ludzkiego ciała znajdują się nie w DNA, lecz  w podświadomości.
Podświadomość jest na tyle wielką siłą sprawczą, że nie tylko reguluje procesy energetycznego matabolizmu, cieśnienia krwi, pracy serca i mózgu, ale zawarty jest w niej cały obraz pola energo- informacyjnego jako pola życia i chyba we wszystkich jej aspekatch psycho-fizycznych.
Dlaczego podświadomość to zawiera, a nie DNA.Otóż podświadomość nie podlega entropi, a DNA podlega.

Uważam że skoro nasza podświadomość potrafi wpływać na rzeczywistość to i także mogła by na DNA, przykłady znajdziecie genialnej książce "Potęga Podświadomości" Josepha Murphiego, pokazuje on doskonale jak ktoś przykładowo uzdrawia siebie bądź innych, a przecież uzdrowienie zaczyna się właśnie od samych podstaw struktur które zostały zainfekowane itd.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.019 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

batawia hkcz bornfost mexicanas telenovelas