Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 21:20:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Atlantydzi - mistrzowie oświecenia czy ...  (Przeczytany 30221 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 09, 2012, 20:43:00 »

Jestem.
Tak to Ela.

P.S. Jej imie nadalam corce mojej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2012, 20:48:02 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 09, 2012, 22:03:52 »

To znaczy znałaś ją i jej historię wcześniej skoro córce nadałaś jej imię? Pochodzicie z jednej gwiezdnej rodziny?
To może opowiedz nam coś więcej o swoim domu w Gwiazdach?
Ja postaram się odszukać Eli inne opowiadania, na pewno też są bardzo ciekawe.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 09, 2012, 23:35:10 »

@Kiara
Cytuj
Staram się opowiedzieć Tobie o tym , ale Ty wcale nie musisz chcieć przyjąć tej informacji . (..)
Ja bynajmniej nie mam  intencji krzywdzenia nikogo, opowiadam Tobie również o innych opcjach , o innych oglądach , i o innych informacjach na ten sam temat o którym Ty piszesz.
Czy to źle?

Ależ skąd, Kiaro. To nie jest źle, ani też dobrze. "Problemem" w relacjach międzyludzkich jest to, co widać jak na dłoni, ale nikt nie chce patrzeć tak, żeby to zobaczyć, co zrozumiałe jest , ponieważ dojrzałby .. bezsens istnienia "siebie " Mrugnięcie

Prawie każda rozmowa, Kiaro, którą rozpoczynasz z drugim człowiekiem przeradza się w dysharmonię . Nie jest to zarzut, tylko zwrócenie uwagi na sam fakt .Może dzięki temu rozpoznasz w czym tkwi "problem".

Cytuj
Reszta? Cała ta scenografia , kostiumy i maski ludzkie oraz przyjęte role są mniej ważne.
Co do całej reszty to racja Chichot

@Fair Lady
Cytuj
Te wszystkie wymiary zachodza jednoczesnie, a nie po kolei.
Tak, to rezonuje ....

@Ptaku
Cytuj
„Że nie ma tego, co gada i słucha. Jest tylko życie, stwarzanie się ducha.”
Wniosek ten nader jest oczywisty dla ega trzeciego, konfabulisty.
Co „JA” pogrzebało w odmętach mowy, teraz ma spokój i problem z głowy.
 Ego czwarte to ubzdurało i panegiryk tu napisało.

Doskonałe rozpoznanie  Duży uśmiech .. "Mój wirus" już Ci nie raz pisał, że Cię uwielbia za trafność wypowiedzi Chichot
I to się nie zmienia  Cool
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 10, 2012, 00:31:29 »

east dziękuję za wnikliwą analizę moich tekstów, wybacz ale będę się sugerowała tym co mi w duszy gra i na jaką  nutę uzyskuję harmonię wewnętrzną.
Nie mniej miło mi że poświęcasz mi czas i zainteresowanie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 10, 2012, 10:33:50 »

Cytuj
To może opowiedz nam coś więcej o swoim domu w Gwiazdach?

Kiaro to jest forum "anonimowe"Mrugnięcie, wiec tak trudno opowiadac szczegoly o rodzinie (byc moze sobie tego nie zycza), ale jesli chcesz wiedziec, to jest tam ktos kto jest moja babcia. Mam z nia kontakt, to bardzo wysoka osobistosc. Tak troche wyglada jak ja na tym awatarze, tylko wlosy o wiele dluzsze.
Imie corce nadalam nie kojarzac z ta Ela, potem dopiero mi sie to dostroilo, ze nie byl to przypadek.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 10:35:08 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 10, 2012, 11:46:10 »

Znam opowieść Eli i wiem iż ona jest przedstawicielką tej cywilizacja na ziemi w postaci wzorca kobiety, to jest informacja z regresingu z przed lat. Wszystkie kobiety tam... są blondynkami nie ma innych.
W Polsce jest kilka kobiet z tamtych czasów ale i młodszych przedstawicielek tej cywilizacji , o tym wiem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 10, 2012, 12:30:20 »

Chyba masz na mysli Eloi. Byc moze, bo Cyryl (ten od Metodego) byl synem Eloi.
"Kyrie Elejson" //Kyril= Cyryl syn Eloi// Pismo cyrylica.
Ciekawa historia.
Eloi to wlasnie blondyni. Ale nie kazdy blondyn jest Eloi.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 10, 2012, 12:41:02 »

Nie Cyryla z jego "Metodami" pozostawimy z innej strony... mam na myśli P. Elę Łonik , która występuje z synem w wywiadzie.To o niej piszę jako o nowym wzorcu ciała materialnego kobiety. Piszę o współczesności a nie o czasach odległych.
Tak nie każdy blondyn i blondynka są przedstawicielami tej konkretnej  cywilizacji.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 10, 2012, 12:49:35 »

east slusznie zauwazyl, ze ta rownosc wielu wymiarow, to rezonans, dlatego przyszlosc jest tylko odbiciem przeszlosci, to my tak postrzegamy, bo widzimy os czasu, a w rezultacie jestesmy wieczni.

P. Eli Lonik nie znalazlam w googlu, wiec trudno mi ocenic, jak wyglada. Osobiscie wiem, ze wzorcow jest wiele.
Dotycza one kobiet i mezczyzn. Tak samo jest na Atlantydzie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Kwiecień 10, 2012, 13:06:00 »

Zobacz tu w 8 minucie .. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
Tu jest Ela Łanik ze swoim synem Przemkiem.
Na Atlantydzie dopiero były tworzone , tam były robione kopie Dusz. Nie dyskutuję o wzorcach  fizycznych rodów ziemskich tych jest nie jeden.
Mówię o zmodyfikowanym wzorcu pramatki tej cywilizacji testowanym w warunkach ziemi ale  ,  potrzeb cywilizacji wzorzec ten ma być wykorzystany nie tylko na ziemi na innych planetach również.
On jest ( jej ciało fizyczne) rzecz można prototypem nowego materialnego  kombinezonu doświadczalnego. Tak Ela, nie Ewa a Ela...

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #35 : Kwiecień 10, 2012, 19:50:59 »

Na linku podanym przez Ciebie Kiaro otwiera sie Trojanski Kon.
Bez sensu sa te ataki.
UFO musisz odroznic od alienow, to sa dwie rozne pary butow, a te sesje to sciema!
I jedziesz na tym juz tyle czasu, sorry, ze to ja (east nie lubi tego slowa:), wiec MY musze Ci to powiedziec.
Ale i o tym sa juz watki.
U nas trener mowi, zanim opuscisz ring wyrzuc z siebie nagromadzona energie.
A wtedy POWER!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Kwiecień 10, 2012, 20:07:44 »

Lady co Ty opowiadasz to materiał który jest pod tym adresem;

UFO? Oni już tu są! - 06.04.2012

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
zamieszczony przez Janusza z forum a prowadzony przez Janusza Zagórskiego.

dlaczego u Ciebie jest to trojan? Czy u kogoś też jest?
A co to dla Ciebie alieni a co to UFO?

Cytuj
I jedziesz na tym juz tyle czasu, sorry, ze to ja

co to znaczy , bo nic a nic nie kapuję , jakaś ciemna jestem widać z tego? Coś
Jak się pozbywasz energii to jesteś bez mocy , każdy bez wyjątku  sobie z Tobą poradzi. Skąd wiesz co tam jest jak Ci się link nie otwiera , jakie sesje?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 20:11:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #37 : Kwiecień 10, 2012, 21:08:13 »

W treningu wazna jest kolejnosc wykonywanych cwiczen.
I ich intensywnosc. W informatyce, tylko kolejnosc. Tu jest przewaga analoga nad automatem.
Mocy nie mozna sie pozbyc, gdy jest sie "zywym" moc tworzy sie i regeneruje, to odwieczny proces.

Alien to ktos, kto pomaga tubylcom, uczy ich, wychowuje, nieoczekujac niczego w nagrode. Z reguly konczy "zle", gdyz prymityne byty go nie rozumieja i chca unicestwic.

UFO zas to najezdzcy chcacy opanowac terytoriom.

ET - to nasi kochani informatycy:)Mrugnięcie Hej! A o tym Trojanie od Ciebie to juz legendy tu po forum kraza, ale psst! nie moge dalej, jestem anonimowa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 21:11:49 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 10, 2012, 22:35:55 »

Dla sprostowania "Alien" to po prostu obcy w każdym znaczeniu tego słowa, nie znany w danym miejscu , zwyczajnie  obcy przybysz.

Mity o mnie? Widać dużo tu mitomanów , jak piękne to się cieszę. Widać babcia  Ciebie źle informuje.
Udało Ci się obejrzeć fragment z Elą? Rozpoznałaś ją może?
Gdyby ona zamieściła tu swoje przekazy od swojej cywilizacji zrobiła by furorę niebywałą....  Duży uśmiech
Widzisz lady cały czas wprowadzasz dezinformację na forum stosując podstawianie przeczytanych i zasłyszanych informacji pod zbliżone tematy , które w rzeczywistości mają inny nośnik wiedzy. Tworzysz odwracanie uwagi od tematów mitycznymi podtekstami, nie ma w tym informacji pełnej są szczątki coś sugerujące.

W wypadku poproszenia o komentarz ( jako znawcy spokrewnionej z cywilizacją z wysoko postawionej w niej babci) uciekasz od tematu sugerując iż film jest trojanem ( a nie jest), przekierowujesz odwrócenie negatywne uwagi w moją stronę. To prymitywne zastępcze zagrywki gdy nie ma się wiedzy w temacie.
Zatem co usiłujesz zrobić z wiedzą zdeponowaną na tym forum? Usiłujesz ja wymieszać i przewartościować , wprowadzając zastępcze mylne  pojęcia całkowicie zmieniające sens informacji.
I to są te wirusy o których ja napisałam iż "filtr " ich nie przepuści , nie poprzestawiasz kodów wzorców informacyjnych wykorzystując nie wiedzę niektórych ludzi.

Jeżeli chcesz dyskutować , to proszę bardzo rób to , każda informacja jest cenna , każda wzbogaca ( nawet gdy jest tylko pretekstem analizy do wyciągania wniosków prawidłowych) ale nie usiłuj proszę wprowadzać dezinformacji, informacjami których prawdy  nie potrafisz potwierdzić.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps.

E.T. http://pl.wikipedia.org/wiki/E.T._%28film%29 bajkowa opowieść.

Alien - obcy w tłumaczeniu z angielskiego.

UFO-można pod ta nazwą umieścić wszystkie niezidentyfikowane obiekty latające, ani dobre ani złe.. http://pl.wikipedia.org/wiki/UFO
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 00:35:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Kwiecień 11, 2012, 06:24:45 »

Link do filmu Janusza Zagórskiego czysty, sam filmik tez czysty, nie ma wirusów. Miłego oglądania !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Kwiecień 11, 2012, 08:02:57 »

Link do filmu Janusza Zagórskiego czysty, sam filmik tez czysty, nie ma wirusów. Miłego oglądania !

nie jestem na bieżąco,-
chodzi o ten link?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Kwiecień 11, 2012, 08:07:02 »

@Kiaro
Cytuj
Widzisz lady cały czas wprowadzasz dezinformację na forum stosując podstawianie przeczytanych i zasłyszanych informacji pod zbliżone tematy , które w rzeczywistości mają inny nośnik wiedzy. Tworzysz odwracanie uwagi od tematów mitycznymi podtekstami, nie ma w tym informacji pełnej są szczątki coś sugerujące.
A jak powinno być ? Kawa na ławę i wszystko na tacy ?
Tak czy inaczej każdy człowiek filtruje treści poprzez własnego "wirusa". Niektóre treści, zdania, słowa-klucze, pozwalają obejść ten wewnętrzny filtr. Taką rolę pełnią tzw kongany (koany), ale również celowe zabiegi w postaci niedopowiedzeń czy też pozornie wyrwanych z pierwotnych kontekstów strzępów zdań. Właśnie to robi Fair Lady (zamierzenie czy też nie ).

"Prawda" to treść ściśle połączona z wirusem JA. Treść, którą rozpoznajesz jako własną , że to Ty ją masz, gdy tymczasem jest odwrotnie - to ona decyduje kim jesteś Mrugnięcie
Można się z tego zaklętego kręgu uwolnić między innymi dzięki traktowaniu umysłu-Ja konganami.
Cytuj
uciekasz od tematu sugerując iż film jest trojanem ( a nie jest),

A skąd wiadomo, ze nie jest ? Tu nie chodzi o komputerowy wirus, ale ten, który zagnieżdża się w umyśle. Pani Ela opowiada o swoich rzeczywistych ( prawdziwych ) doświadczeniach życiowych, przynajmniej tak, jak ona je odbierała, ale treści ,które w trakcie jej doświadczeń się "logują" do jej życia to już całkiem inna bajka. Pani Ela jest nosicielką tych treści. Te swoiste "trojany" nie robią jej krzywdy, a wręcz przeciwnie, dostarczają sensu i kolorów życia - dla niej. To cena za ich dalsze roznoszenie, które też ich nosicielom sprawia zadowolenie (ten żar w oczach i drżący ze wzruszenia głos ). W ten sposób wirus się rozprzestrzenia Chichot

I to nie jest tylko cecha treści (trojana) przekazywanych przez p.Elę, ale każdej innej tożsamości ,każdego JA, które walczy o "swoje" miejsce rozpychając się łokciami Mrugnięcie
W pasmach częstotliwości na których wirusy nie funkcjonują jesteśmy harmonicznie współpracujacą siecią Chichot
Wzniesienie to nic innego jak ro