Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 16:54:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "Złamanie Siódmej Pieczęci" - oficjalny artykuł [część trzecia serii]  (Przeczytany 1785 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 16:20:47 »

A więc odczytałem oryginalny zapis "hexakosioi hexe:konta hex" czyli Sześćset Sześćdziesiąt Sześć a nie 666 – to ogromna różnica, powiem więcej zasadnicza nawet, całkiem zmienia to sens całego zawartego w tym wersecie przekazu – teraz gdy to wiemy można to zacząć już analizować podchodząc do tego właściwie i zastosować analizę kabalistyczną aby móc zrozumieć całość.

Hex to nie liczba "6" ale słowo "Sześć" i nie można powiedzieć, że równa się to 6, tak zostało to zinterpretowane i błędnie jest to przekazywane do dzisiaj! Powtarzam raz jeszcze dla greków wyraz "Sześć" to nie to samo, co liczba "6"

grecka litera digamma (stigma) posiada wartość liczbową, „6” co ciekawe ta litera została z alfabetu greckiego usunięta, 666 można wyrazić, jako 6 6 6 w ten sposób - HEX HEX HEX lub nawet, jako DIGAMMA DIGAMMA DIGAMMA, ale w ten sposób nie wyrazi się liczby jaką jest 666, ponieważ jeżeli już szukamy liter z odpowiednikami liczbowymi to zapisać to można jako:

CHI [600] XI [60] STIGMA [6]

Lecz nie jest to takie łatwe gdyż w Grecji panował system dziesiętny a więc nie było liczb 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ponieważ były tylko liczby 1, 10, 100 gdy chcieli napisać liczbę 6 pisali więc 111111 (1x6) natomiast liczbę 666 pisali następująco:

(6x100) + (6x10) + (6x1) i w taki właśnie dość długi sposób zapisywali tą liczbę...

[ 718 zapisywano jako (7x100) + (1x10) + (8x1) ]

temat jest naprawdę trudny do zrozumienia, ale staram się pisać w sposób prosty i przejrzysty, nam wydaje się to bez znaczenia, ale starożytni przykładali do tego wielką wagę, naprawdę trzeba rozróżniać te dwie rzeczy i nie mylić Sześćset Sześćdziesiąt Sześć z 666, bo to nie to samo!


3. PODSUMOWANIE

pokaże teraz jasno o co chodzi, wyobraźmy sobie, że znajdujemy się w starożytnej Grecji i chcemy zapisać trzy wyrażenia

a) 666

zapisujemy to w jeden z poniższych sposobów

- STIGMA [6] STIGMA [6] STIGMA [6] --> sposób zapisania za pomocą liter
- CHI [600] XI [60] STIGMA [6]--> zapis zgodny z wartością liczbową odpowiednich liter alfabetu greckiego

b) SZEŚĆSET SZEŚĆDZIESIĄT SZEŚĆ

- HEXAKOSIOI HEXE:KONTA HEX --> jedyny możliwy zapis słów Sześćset Sześćdziesiąt Sześć w języku greckim.

c) SZEŚĆ SZEŚĆ SZEŚĆ

- HEX HEX HEX --> należy zauważyć, ze nie jest to już Sześćset Sześćdziesiąt Sześć, ale Sześć Sześć Sześć, jest to bardzo często mylone ze sobą

Jednak, aby nie wprowadzić czytelników w błąd, muszę coś wyjaśnić, to, co napisałem powyżej nie dyskredytuje używania liczby 666 absolutnie, podkreślam, że chodzi mi TYLKO o użycie specyficznej formy w Biblii a dokładnie w Księdze Apokalipsy 13:18, celowo zostało zapisane to w taki sposób bo chodzi o to, że gdyby zostało to podane jako "666" to możliwości analityczne ograniczyłyby się do odnajdywania słów oraz różnych określeń sumujących się do 666 a tak, to mamy do czynienia z zapisem Sześćset Sześćdziesiąt Sześć a w oryginalnej wersji greckiej mamy możliwość obliczenia wartości poszczególnych słów i to jest dopiero mówiąc dosłownie skomplikowana kompilacja, bo możliwości teraz są większe a znaczenie jednak będzie ściśle określone i jak się odpowiednio zastosuje tutaj nauki kabalistyczne to wtedy można odczytać konkretne znaczenie – takie jak miał na myśli autor tego przekazu, każdy będzie mógł zauważyć, że to naprawdę posiada jakiś głębszy sens.
Przejdę teraz do szczegółów, czyli do końcowej analizy tego wersetu i ujawnię znaczenie istotne dla Projektu Cheops, pragnę zaznaczyć i podkreślić – ja go nie wymyśliłem, ale odczytałem to, co zostało zaszyfrowane tam już bardzo dawno temu i spoczywało w ukryciu aż do dzisiaj.
KLUCZ TRZECH KULTUR ŁAMIĄCY SUPER-SZYFR KRYPTOGRAFICZNY

Oryginalne tłumaczenie z greckiej wersji Biblii, która nie uwzględnia słowa "potrzebna", – które wprowadza w błąd nieuważnych badaczy tego szczególnego wersetu.

"Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy. Liczba to, bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."

Powyższe zdanie jest wyrazem bazowym, od, którego będę wychodzić w dalszej kontynuacji analizy, nie będę wprowadzać żadnych swoich własnych dodatków – wszystko będzie oparte na początkowych greckich wartościach tych słów a potem odniesienie tego do języka hebrajskiego a następnie do wartości liczbowych tych słów. O jak to wygląda – od początku aż do końcowego odczytania ostatecznego znaczenia.

TU JEST MĄDROŚĆ [ΩΔΕ Η ΣΟΦΙΑ - ODE O SOPhIA ]

Hebrajski odpowiednik tego to KH BV VIBN* – wartość poszczególnych słów jest tutaj istotna – od tego zacznę analizę, KH = 25 , BV = 7 , VIBN =718 (N = 700 = nun końcowe), można to przeczytać jako zapowiedź, ze kolejne słowa zawiera coś ważnego, jakąś Tajemnicę (proszę zapamiętać to słowo), pamiętając o nauce gematrii – słowa o tych samych wartościach mają ukryte wspólne znaczenie – tutaj to wygląda następująco, wartość 25 ma zapis DKA – ZŁAMAĆ a wartość 7 ma zapis BAH – Wejście  jest to oczywisty komunikat, że udało się coś złamać, często pojawia się taka informacja gdy się jest na dobrej drodze, pamiętajmy, ze obcujemy teraz ze Słowami Bogów – żadne znaczenie tutaj nie jest pozbawione sensu, każda liczba tutaj coś znaczy a łącznie daje obraz nam wielkiej całości, liczba 718 to potężna liczba magiczna otrzymana przez Crowleya w 1904 roku w Kairze w Egipcie, można poczytać o niej w wielu moich artykułach – jestem popularyzatorem tej liczby w Polsce. TU JEST MĄDROŚĆ – ZŁAMANIE WEJŚCIA 718 lub używając permutacji można to odczytać, jako 718 ŁAMIE WEJŚCIE.. a to wszystko jest w Księdze Apokalipsy, czyli AP – od tej pory tak będę pisać, bo dla mnie jest to oddzielna księga. 718 może być także odwołaniem do konkretnej osoby, a także do samej magicznej energii tej liczby zesłanej na Ziemię przez Bogów.

ROZUM [ΝΟΥΣ - NOUS]

Jak pamiętamy jest także drugie słowo oznaczające "rozum" w języku greckim – jest nim ephren i sumuje się ono, do 666 – co daje także do myślenia, jak zaraz wykaże, jest to kluczowe dla całego zapisu, tak wygląda zastosowanie "klucza trzech kultur"

Słowo                      Wartość Liczbowa       Język
ROZUM -      EPhREN   666              Grecki
BESTIA –     ThRIVN   666              Hebrajski
BOGOWIE –  NIThRV   666              Egipski

Teraz bez problemu można to, zapisać to, jako:

BOGOWIE --> ROZUM --> BESTIA

Wiele to już tłumaczy, jeżeli ktoś chcę się pokusić o głębsze tego odczytanie to można to czytać, jako "ten, kto ma rozum wie, że bestia to bogowie" – słowo Bestia jest tutaj zakryciem całego zapisu – chodzi oczywiście o to, ze w Księdze Apokalipsy pojawia się w tym celu, – aby odwrócić wzrok od prawdziwego znaczenia, nie należy tego czytać, ale zrozumieć, hebrajskie słowo Binah – BINH to odpowiednik słowa Zrozumienie, ale jest to także nazwa Sefiry na kabalistycznym Drzewie Życia – nie będę się tutaj w to zagłębiać, bo tutaj nie ma takiej potrzeby.  Mam nadzieję, że analiza tego słowa jest zrozumiana. ΝΟΥΣ to oryginalne słowo z greckiej wersji Księgi Apokalipsy, oznacza ono "rozum", wartość tego słowa to 720, stosując metodę, którą stosuję od początku tej analizy, odszukałem hebrajskie słowo o tej wartości a jest nim ThChShIB, oznacza ono Obliczenia, Wyliczenia – będzie ono kluczowe tutaj, bo te słowa są bardzo istotne, ponieważ są synonimem analizy kabalistycznej. Kto ma rozum oznacza w tym miejscu, kto umie obliczyć.

LICZBA [ΑΡΙΘΜΟΣ – ARIThMOS]

Liczby kryją w sobie najstarszy język ludzkości – zrozumiały dla każdego mieszkańca planety tak samo, jest to, dlatego doskonały sposób na przekazanie czegoś w długim okresie czasowym, pisałem już o tym powyżej, więc przejdę do rzeczy. Używając "Klucza Trzech Kultur" wiemy, że greckie słowo arithmos, czyli liczba ma wartość liczbową, 400 co jest tożsame ze SPINX oraz ORION, ale należy jeszcze odwołać się do języka hebrajskiego, tutaj słowo liczba to SPIRH, czyli sephirah, a wartość 355 ma także kluczowe słowo dla Projektu Cheops, czyli PROH, co znaczy ni mnie ni więcej tylko FARON a także ShHN – Rok, Sen, tą samą wartość ma jeszcze zapis MChShBH – Myśl oraz ShNH - Zmieniać, chyba jest tutaj oczywiste już, jakie to ma konsekwencje i jakie znaczenie, – ale całość się wyjaśni, gdy dokonam zamiany słów z Księgi Apokalipsy na takie, które posiadają tę samą wartość.
Sam zapis SPIRH, czyli sephirah a więc sefira oprócz liczby także oznacza sfera i emanacja – ukazuje to, czym jest liczba w sensie duchowym.


BESTIA [ nvyrt – ThRIVN ]

Celowo użyłem tutaj zapisu hebrajskiego, bo ważna jest tutaj wartość liczbowa, która tutaj stanie się kluczowa, można wspomnieć, że liczba 666 jest uważana przez magów za Najwyższą Liczbę Słońca, jest ona stosowna w magii niezależnie od AP 13:18 i jej pochodzenia biblijnego – kolejność była odwrotna ponieważ znajduje się ona w Księdze Apokalipsy bo ma bardzo ważne znaczenie a nie dlatego ma ważne znaczenie bo została tutaj zapisana – to częsty błąd popełniany przez badaczy a zmienia całkiem ich podejście do tego tematu.  Liczba 666 jak wykazał trafnie Aleister Crowley to także suma zapisu egipskiego słowa w zastosowaniu hebrajskiej kabały, ponieważ język egipski nie posiada, jako takiej kabały a jak pisałem język hebrajski zawiera w sobie wiele znaczeń zaczerpniętych ze Starożytnego Egiptu – chodzi o słowo neczeru, – czyli w języku egipskim Bogowie a gdy zapisze się zgodnie z językiem hebrajskim to otrzyma się NIThRV o wartości liczbowej 666 a jest to permutacja słowa ThRIVN, czyli Bestia – ma to tutaj zasadnicze znaczenie, bo zastąpię słowo Bestia słowem Bogowie – jest to klucz egipski.

CZŁOWIEK [ ΑΝΘΡΩΠΟΣ – ANThROPOS ]

Pisałem już o tym, że należy to rozumieć nie, jako jedna osoba, lecz rodzaj ludzki a nawet gatunek ludzki – jest to skierowane do wszystkich, w języku hebrajskim można to zapisać, jako AVNSh ANVSh czytamy to dosłownie, jako Rodzaj Ludzki a wartość tego zapisu to, 718 ale także podobne znaczenie wyraża zapis AShIN AVNSh, który oznacza Podstawa Rodzaju Ludzkiego i także sumuje się do liczby 718 – nie jest to przypadek, bo jak pisałem, tutaj nie ma prawa być przypadków, każda możliwość została obmyślona przez tego, który był autorem Apokalipsy spisanej przez Świętego Jana, czyżby prawdziwą liczbą człowieka było 718 a nie 666, które może być tylko celowym wprowadzeniem w błąd, żeby nie było za łatwo a często można natrafić na to podczas analizowania wersetów biblijnych, chodzi o to, że prawdziwy sens jest drugim albo nawet trzecim dnem.



ciąg dalszy pod spodem...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 16:22:19 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dlawtajemniczonych zapresentojswojefora patologiczni wkp fifa11