Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 20:25:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 322535 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Septerra
Gość
« Odpowiedz #275 : Październik 13, 2008, 16:52:36 »

Jasne, już przekładają, już jakieś pomysły, że to tylko wybrańcy mają widzieć Uśmiech Nie tak to miało wyglądać.
W Japonii już niby mogliby być. Teoretycznie.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 16:52:54 wysłane przez Septerra » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #276 : Październik 13, 2008, 17:00:51 »

Jeden z komentarzy z strony FN

Cytuj
zitto

napisał(a) 13.10.2008 o 13:33:53:

Jutro (14.10.2008r) będzie pełnia księżyca. Średnica księżyca to około 2000 mil ;-)
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #277 : Październik 13, 2008, 17:49:03 »

Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, na lokalnych uroczystościach śpiewa się poświęconą mu piosenkę “Daar kom die Alabama”
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

oraz "przypadek" niedawno w porcie Cape Town zacumował poraz pierwszy od 10 lat okręt US Navy o napędzie atomowym oraz kilka innych statków. Lokalni mieszkańcy donoszą, że obserwują startujące odrzutowce ze statku.....

info ode Eriki  z Cape Town:
Erica here from Cape Town - South Africa.
The power went out at around 6am this morning - Monday 13th of October 2008 - in a large part of the Western Cape Area of South Africa. We have a Nuclear Power Station on the West Coast.
All news we were able to receive about it - is that there was an "accident" somewhere on the West Coast of Cape Town - which affected the power supply.
In some areas of Cape Town - the power is still being restored now as we speak.
Could something be going down in Cape Town?

Czyli problemy w elektrowni atomowej i wyłączenia prądu w większej części Przylądka...


Hmmm... wszystko by się to łaczyło z fragmentem przekazu, który dziś przeczytalem - dotyczącego ew. zniszczenia statku....
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 18:32:48 wysłane przez Kristobal » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #278 : Październik 13, 2008, 17:50:21 »

Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, jest poświecony mu jakieś święto w RPA
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

oraz "przypadek" niedawno w porcie Cape Town zacumował poraz pierwszy od 10 lat okręt US Navy o napędzie atomowym oraz kilka innych statków. Lokalni mieszkańcy donoszą, że obserwują startujące odrzutowce ze statku.....
Hmmm... wszystko by się to łaczył z fragmentem przekazu, który dziś przeczytalem - dotyczącego ew. zniszczenia statku....

Noo ciekawe to teraz tylko czekać na wieści z RPA

EDIT: potem zamieszczę zdjęcia Cape Town  Mrugnięcie bo teraz coś mi się psuje Niezdecydowany
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 18:03:33 wysłane przez Mora » Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #279 : Październik 13, 2008, 18:20:06 »

http://www.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

No ja mam już pierwszą relację
[/quote]

Widziałem to nagranie wczoraj i wygląda to na fake bo gdyby to była prawda to wszystkie telewizje świata trąbiły by o tym jak oszalałe po za tym nie wie czy zauważyłeś ale dlaczego w ujęciach kamera nie jest skierowana do góry a jest jedynie pokazany tak połowicznie. Tak po za tym czy ktoś wie co ten koleś tam gada? bo ja nie znam angielskiego ;/
[/quote] 


 No nie wiem mam wrażenie ,że cały czas pokazują te same ujęcia
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #280 : Październik 13, 2008, 18:40:14 »

bo są to te same ujęcia -,-
fake... trąbiono by o tym wszędzie!
Zapisane
VulkanVIV
Gość
« Odpowiedz #281 : Październik 13, 2008, 18:52:37 »

Nie wydaje mi się aby o tym wszędzie mówili TO nie na rękę władzom i religiom Poczekajmy na nagrania z komórek tych chińczyków mam nadzieje że Jakiś Mądry chińczyk zrobił nagranie z jednego z Tych wieżowców Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #282 : Październik 13, 2008, 18:56:40 »

Nie wydaje mi się aby o tym wszędzie mówili TO nie na rękę władzom i religiom Poczekajmy na nagrania z komórek tych chińczyków mam nadzieje że Jakiś Mądry chińczyk zrobił nagranie z jednego z Tych wieżowców Uśmiech
Jeżeli jest to prawdziwy filmik to widać iż wielu ludzi to nagrywa i teraz tylko czekać na nagranie na youtube Język
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #283 : Październik 13, 2008, 19:05:38 »

Filmik zrobić i rzucić na youtube jest naprawdę bardzo łatwo - to średnio zaawansowana praca graficzna, a i tak wiele osób wierzy; ba, wierzą nawet w posklejane talerze B. Meiera!

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #284 : Październik 13, 2008, 19:09:18 »

Cytuj
posklejane talerze B. Meiera!
Dlaczego tak uważasz jest to bezpodstawna krytyka. A sam B. Meier jest jedną z najbardziej wiarygodnych osób dotyczących spotkań z UFO!
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #285 : Październik 13, 2008, 19:25:30 »

Ja nie wiem wy wszędzie na nie jesteście
Loukas i t0m3k12 wszędzie wy jesteście na nie ; nie to nieprawda , nie ; wymyślacie sobie itp itd
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #286 : Październik 13, 2008, 19:53:28 »

Cysio91 , takie już ich prawo........
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : Październik 13, 2008, 20:04:19 »

Cytuj
Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, na lokalnych uroczystościach śpiewa się poświęconą mu piosenkę “Daar kom die Alabama”
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

Obiecali, że będą lecieć nad wieloma państwami i przede wszystkim dużymi aglomeracjami - aby jak najwięcej osób mogło ich zobaczyło. Może w RPA też będą, ale na pewno nie będzie to jedyny cel ich wizyty.


===================================edycja


podobno to było dziś nad Nową Zelandią, chyba ściągnę sobie Google Earth i sprawdzę, czy jeszcze jest:




===================================edycja


Pojawił się ostatni channeling Blossom przed 14.10.08. Pełny tekst tu:
http://www.blossomgoodchild.com/BGchannellings_page6.html

niestety po angielsku. całego mi się nie chciało czytać i tłumaczyć nawet dla siebie, ale znalazłem w skrócie o co tam chodzi:
Cytuj
Według źródeł, ma to być ostatni channeling jaki został przeprowadzony przez Blossom przed 14.10.08. Czyli co... teraz czeka nas "chwila ciszy"... przed "burzą" ? Do tego czasu zapewne pojawiać się będą tylko jakieś indywidualne publikacje... skoro były to ostatnie słowa jakie miała nam do przekazania Pani Blossom.

Blossom mówi m.in. , iż nie wie czego się spodziewać, odpowiedź jaką otrzymuje jest : "Oczekuj czegoś niespodziewanego!"... dalej mowa jest o tym, iż rzekoma manifestacja, która wzbudzi zapewne i strach... po czasie spowoduje, iż odczucie to ma zniknąć. Dalsza część przekazu zawiera informacje, iż zapewne będą odbywały się działania, które będą miały na celu ukrycie prawdy i motywów dla których dojść ma do rzekomego wydarzenia. Jednakże Federacja zastrzega się, iż pozostanie widoczna tak długo, aż każdy nie zda sobie sprawy, iż nie jest to jakiś rodzaj wyobraźni... a coś realnego... co również ma przynieść nowe zrozumienie miłości, którą my (ludzie) jesteśmy.W owej treści pada znacząca deklaracja : "Nie przerwiemy naszej misji bez względu na okoliczności". Ostatnim zdaniem jakie zostało rzekomo przekazane jest : "Naszymi ostatnimi słowami jakie wam przekazujemy do czasu aż pojawimy się na waszym niebie... WITAJCIE W DOMU!"


===================================edycja


W Wielkiej Brytanii można obstawiać już nawet przylot UFO w zakładach bukmacherskich. Chichot
Stawka wynosi 1:1000. Czyli jak ktoś postawi 1 funta, bukmacherzy płacą 1000, jeśli UFO 14.10.2008 przyleci.


===================================edycja


Misja NASA - start promu kosmicznego Atlantis była zaplanowana na 14.10.2008.

NASA odwołuje misję.

Najpierw pisali, że powodem są:
Cytuj
"usterki techniczne teleskopu związane z jego pamięcią komputerową"
a później, że:
Cytuj
"Sztormowa pogoda na południowo-wschodnim wybrzeżu USA opóźnia start promu kosmicznego Atlantis."

Coś nie mogą się zdecydowac, hehe  Zły
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 20:46:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
mona11
Gość
« Odpowiedz #288 : Październik 13, 2008, 20:42:35 »

Czyli mamy oczekiwać, jednoznacznych akcji/widoków... żadnych kolorowych 'chmurek'.
Zapisane
wunjo
Gość
« Odpowiedz #289 : Październik 13, 2008, 20:52:57 »

Co do *glosnego* filmu przedstawiajacego UFO nad Shanghajem:
http://pl.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

Oto jego oryginalna wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=xqcebC5kqTg
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #290 : Październik 13, 2008, 20:57:08 »

Oto jego oryginalna wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=xqcebC5kqTg

o zgrozo...
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #291 : Październik 13, 2008, 21:01:37 »

hahaha zwyłem
to wszyscy patrzą na spidermana
a tu taki efekt zrobili hahaha dobre ładny fotomontaż

Co do Nowej Zelandii ; na  google Earth jak co to ten nasz słynny niebieski obiekt jest na biegunie północnym

Odwołana misja NASA na 14.10 .2008 ciekawe
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 21:02:46 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)