Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 22:23:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Bóg, kim On jest?  (Przeczytany 1029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Marzec 06, 2009, 15:55:56 »

Miłość Duży uśmiech

Pamiętaj Kiara tylko by o ile bedzie w wyjaśnieniu - by znowu nie było plagiatu, pomówień i (intencji)

W wikipedi podane jest nazwisko załozyciela antrowizu.

Podane jest tez że ten człowiek go rozwiązał.

Więc rozumiem, że podasz mi niezbity dowód, że ten człowiek znowu rozpoczął działalność.

Jasno powiedziałem, że po rozwiązaniu antrowizu ja na żadnym spotkaniu pod tym szyldem nie uczestniczyłem

Jeżeli twórcą zaś okaże sie ktoś inny podasz inne nazwisko tzn, że ktoś pod szyldem antrowizu dokonuje fałszu czy też różnych dziwnych rzeczy  to niech ta kobieta poda go na policję za nielegalne działanie  jak sama twierdzisz działa nielegalnie
 
Ja w takich spotkaniach nigdy nie uczestniczyłem .Jeżeli jest inaczej prosze o dowód. Ponieważ mówie prawdę moge nawet na policji podać mniejsce swojego pobytu w czasie odbywania sie tych tajnych spotkań
Mogę bo wiem że mnie tam nie było. Więc prosze ostrożnie z oskarżeniem

Przemyślenia swoje co do moich intencji prosze zachowaj dla siebie bo to jest twój osąd, z którym ja sie niezgadzam jest dla mnie obrażający zresztą chyba nie tylko mnie

W sposób, który mnie zaatakowałąs mozna zaatakować każdego

Bez dowodów nazywa sie to oszczerstem. Rzeczywiście jet prawe postępowanie

Więc wyluzuj troche jak pisze zigrin






Witaj Petras

A jednak kody mają na Ciebie wpływ , jednak je masz - zaczynamy dzielić wiedze Petras?CośCoś?
ROZWÓJ INDYWIDUALNY TO WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ TO BRAK DZIELENIA - WIEDZA JEST JEDNA  tylko od Nas indywidualnie zależy  czy ją kierunkujemy czy traktujemy w kategoriach całości .Myślę ,że Ty obrałeś ścisły kierunek , ale to Twoja indywidualna sprawa i nie poddaje to ocenie .

pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaslonecznychcieni x-cry krolestwowegier szkolamagii julandia