Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 18:50:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: co dobrego robi Kościół katolicki?  (Przeczytany 2754 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Listopad 13, 2009, 09:04:24 »

za dużo ich, żeby wymieniać, a ciekawość artqu to PIERWSZY STOPIEŃ DO PIEKŁA  Zły


718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 13, 2009, 11:16:16 »

to miało być zabawne?
skoro nie masz nic do powiedzenia to po co się odzywać, bierzesz przykład z Kota?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 13, 2009, 11:25:20 »

Panowie, wasza rozmowa nie ma sensu, wyrazcie sie konkretnie. Kazdy z was ma charakterystyczny punkt zainteresowania, a wiec zacznijcie konkretnie rozwijac swoja wiedze i badzcie tolerancyjni . Dyskutowac :tak, ale zadnych swarow, wszyscy maja tego serdecznie dosc, jestescie jak stare kataryny, ciagle to samo.
Zycze wam ladnego dnia i zacznijcie nareszcie produkowac cos konkretnego.Rafaela
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 11:26:00 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 13, 2009, 11:28:29 »

Oczekuję po prostu konkretów a nie lania wody.
Z pouczeniami jednak nie ten adres.
Dziękuję.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2009, 12:06:02 »

Czas najwyzszy Artku abys zaczal sam konkrety przedstawiac. Ja i inni jestesmy tu na forum aby rozwijac sie , poznawac nowe tematy , ale nie bez konca to samo. Jesli uwazasz ze nie mam racji, to ty tez nie masz racji, jestes uparty ani troche nie posuwasz sie na przod swoim zachowaniem ciagle prowokujesz i czas najwyzszy
abys zaczal cos ciekawego pisac dla dobra forum i nas wszystkich. Kiedys mi napisales ze pelnisz tu role
krytyka, ja tego nie rozumiem, takiego etatu tu nie ma. Poza tym krytycy sa osobami o bardzo wielkiej wiedzy.
 Pozdrawiam was serdecznie i zycze ladnego dnia. Rafaela
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2009, 13:30:20 »

Nie rozumiem tu zupełnie Artka, dlaczego udaje  głupiego jak teaki temat był tu na forum juz wałkowany, czyżby znów za mało kłótni było? i chciał sprowokować Kapłana?
ja to tak odbieram

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=783.0

Pozdrawiam Uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 13, 2009, 13:44:09 »

Nie do mnie te zażalenia. Padło ogólnikowe stwierdzenie [i nie ja zacząłem to zagadnienie] - poprosiłem o konkrety. To chyba dobry kierunek aby była dyskusja.

RAfaelo, tak krytycznie podchodzę do wielu "wspaniałości" podawanych na tym forum. I mówię dlaczego tak uważam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 13, 2009, 13:46:25 »

Rafaelo mylisz się, arteq nie pełni tutaj roli krytyka lecz PROWOKATORA!!!

718'
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 13, 2009, 13:47:51 »

Wlasnie Wiki mamy duzo osob ktore naprawde bardzo ladnie pracuja, sa tez osoby jak by na etacie ktore ciagle
mieszaja. Byl czas ze kazdy to jakos wytrzymywal, ale teraz juz tego wszyscy maja szczeze dosc.
               To bardzo przeszkadza taka atmosfera, widac Artek wie dobrze i tak dalej postepuje bo ma taki wlasnie cel. Przejzalam forum, od Artka nie ma prawie tematow, za to wszedzie jest tam gdzie jest Kot, Kaplan
, Kamill. To musi sie naprawde skonczyc, nie jest to tylko moje zdanie, ale calej reszty z naszego Forum.

Kiedys napisal ze pelni role krytyka, tylko wtedy ja sie wiecej nie odzywalam, a dzisiaj zajelam stanowisko, bo
mamy wszyscy dosc, to juz robi sie mdlo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 13:49:38 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 13, 2009, 14:08:52 »

ja nie będę i nie jestem tutaj neutralny w tej sprawie - więc WY FORUMOWICZE napiszcie do Darka, on czyta i odpisuje wbrew pozorom, to się faktycznie musi już skończyć, uważam tak jak Rafaela ale kto by MNIE posłuchał  Coś


718'
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

proskills 1sdh js2001 curse-of-tiger ganghg