Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 12:20:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: KOBIETA - w Chrześcijaństwie  (Przeczytany 2076 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Luty 25, 2010, 23:30:04 »

Po raz kolejny.

Czy do usera arteq nie dotarlo jeszcze iz nie prowadze z nim  zadnej wymiany zdan na forum?
Czy to bylo malo czytelne?


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 25, 2010, 23:40:38 »

No nie prowadzisz ,ale dlaczego zabraniasz?Kto Ci dał prawo do zakazywania wypowiadania się komukolwiek?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 25, 2010, 23:54:14 »

No nie prowadzisz ,ale dlaczego zabraniasz?Kto Ci dał prawo do zakazywania wypowiadania się komukolwiek?

Otoz Bog mi dal takie prawo , polega ono na obronie i ochronie wlasnej wartosci i godnosci. Nie pozwalani nikomu na kalaniu jej.
Proste? Bo dla mnie tak.

Wypowiadac moze sie kazdy kto chce o czym chce , nikomu tego nie zabraniam dopoki nie kala mojej osoby.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2010, 23:56:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2010, 00:09:08 »

Na takiej samej zasadzie inni mają prawo reagować na kłamstwa/oszczerstwa kierowane pod adresem rzeczy dla nich ważnych. Natomiast w uczciwej dyskusji łatwo dowieść co jest kłamstwem a co nie - komuś zabraknie dowodów lub przestraszy się konfrontacji. Tak ja to widzę i wiele razy przekonałem się o tych właściwościach.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2010, 00:23:51 »

Wypowiadac moze sie kazdy kto chce o czym chce , nikomu tego nie zabraniam dopoki nie kala mojej osoby.

W czyich oczach następuje skalanie? Jeśli ma się na swój temat ugruntowaną prawdę, czy możliwe jest jej zburzenie przez kogokolwiek? 
Poczucie skalania, to przyjęcie na siebie cudzych brudów… tak sądzę…  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 26, 2010, 00:27:54 »

Wypowiadac moze sie kazdy kto chce o czym chce , nikomu tego nie zabraniam dopoki nie kala mojej osoby.

W czyich oczach następuje skalanie? Jeśli ma się na swój temat ugruntowaną prawdę, czy możliwe jest jej zburzenie przez kogokolwiek? 
Poczucie skalania, to przyjęcie na siebie cudzych brudów… tak sądzę…  Uśmiech


Widac ptaku Twoje sady sa inne niz moje w tym wzgledzie. Jezeli wyrazisz zgode od dzisiaj przez tydzien bede Ciebie kalac roznymi nieprzyjemnymi epitetami.A Ty akceptuj to w cichosci , wszak masz ugruntowana prawde o sobie. Mrugnięcie Uśmiech

Mysle ze sie zgodzisz bez problemu?

Kiara Uśmiech Uśmiech


Być może się zgodzi, ale proponuję dalszą rozmowę przenieść do "Wyraź siebie", tutaj jest offtopem. Przenoszę do śmietnika. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 00:33:15 wysłane przez janneth » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ganghg rekogrupastettin pets-forever mylife proskills