Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 11, 2024, 22:31:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Blue Beam manipulacja na światową skalę  (Przeczytany 1164 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Sierpień 11, 2009, 20:20:53 »

Cytuj
Cytat: PHIRIOORI  Sierpień 11, 2009, 13:51:13
Czy wieloletnia współpraca KK z obcą okupująca ziemię cywilizacją, [...]
Cytuj
Proszę o dowody takowej współpracy. Skoro z taką pewnością stawiasz ten zarzut to zapewne będziesz nimi sypał jak z rękawa.

Jeśli ktoś potrzebuje dowodów na to czy co innego - to niech sobie sam poszuka.
Ja nie mam potrzeby uczestniczenia w meandrach umysłowości, która mnie odraża.

arteq uwielbia cedowanie prac, które realizują jego potrzeby na innych.
Posługuje się przy tym czymś, co przypomina logikę. Ale bardzo wyrywkową. Jesteś doskonałą maszyną, ale zacznij uczyć się czuć. Bo literalne podejście ma ograniczony zakres - choć także interesujący.

Ostatecznie arteq sam w sobie jest doskonałym dowodem - na wiele rzeczy, których dowodzenia się domaga.
Cały charakter jego działalności na tym forum jest dostatecznym dowodem na wiele rzeczy.

Jeśli jeszcze widzisz siebie w lustrze... arteq - znaczy są twarde dowody Mrugnięcie))

Jak myślisz?.. po co jesteś na tym forum?!..  do przekazania czego służysz ludzkości?!.. pokazujesz styl działania katolika. I absurd katolictwa. to wszystko. To bardzo pożyteczna robota, Dziękujemy Ci za to.


Cytat: constantin
Napisałem to co wyczytałem w necie na temat projektu Blue Beam wcale nie mówię że w to wierzę jest to jedna z wielu teorii spiskowych i podchodzę do niej z dystansem. Obiło mi się o uszy że projekt Blue Beam ma coś wspólnego z chemtralis czyli czymś co wygląda jak smuga kondensacyjna ale w rzeczywistości są to chemikalia rozpylane nad dużymi miastami ostatnio także w Polsce.
Nie podałeś źródła, więc feedback poszedł do Ciebie.
A materiał jest konglomeratem różnych faktów i mitów, zlepek taki, który zamula jedynie sprawy, co jest wynikiem głupoty lub intencji jego autora.

A Chemikalia widzialem. to fakt.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2009, 20:28:09 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

thepunisher gangds yourname specjalist devilssoldiers