Zmiana osi Ziemi 2012/13 - KONIEC LUDZKOŚCI ?

<< < (88/176) > >>

songo1970:
ja się przy tym Luszu nie upieram- napisałem "np.", ale to znaczy- czyli celowo pozostawili "Nemesis" na orbicie dla oczyszczenia,
no i może w tym ostatnim są chociaż szczerzy..?

PS. to jasne że z perspektywy wędrówki dusz- jedno życie to jedna przejażdżka na rollercoaster-rze ;) więc czym tu się martwić w rzeczy samej :)

JACK:
To nawet nie szczerość co oczywistość.

Po podstawówce przyszli tynkarze i murarze powinni chodzić do innej szkoły niż przyszli informatycy, czy nauczyciele.

Musi dojść do rozdzielenia i podziału ziemskich dusz , bo inaczej będą sobie przeszkadzać w dalszym rozwoju.
Tak to widzę. Przy czym od razu zaznaczam, że nie jestem członkiem "Galaktycznej Komisji Weryfikacyjnej Dusz".

songo1970:
Cytat: JACK  Styczeń 07, 2011, 18:35:19

Przy czym od razu zaznaczam, że nie jestem członkiem "Galaktycznej Komisji Weryfikacyjnej Dusz".


a może trochę szkoda JACK, bo już by się do ciebie ustawiały kolejki ;D

JACK:
Cytat: songo1970  Styczeń 07, 2011, 17:31:27

.... a potem pozwolili temu śmieciowi na cykliczne zagrażanie Ziemi- to czy nie zrobili tego celowo ??

Jest jeszcze druga możliwość.
Alex Coolier  wspomina w którymś z wywiadów, że takie ustawianie planety odbywa się przy pomocy kilku "statków matek" tworzących sieć.


Być może rozbita stacja Nibiru po eksplozji stanowi takie zagrożenie dla tych statków, że nie da się jej "ustawić"  na innej orbicie.
http://www.youtube.com/watch?v=txSrHxlVG6E


songo1970:
Cytat: JACK  Styczeń 07, 2011, 18:56:50

Cytat: songo1970  Styczeń 07, 2011, 17:31:27

.... a potem pozwolili temu śmieciowi na cykliczne zagrażanie Ziemi- to czy nie zrobili tego celowo ??

Jest jeszcze druga możliwość.
Alex Coolier  wspomina w którymś z wywiadów, że takie ustawianie planety odbywa się przy pomocy kilku "statków matek" tworzących sieć.


Być może rozbita stacja Nibiru po eksplozji stanowi takie zagrożenie dla tych statków, że nie da się jej "ustawić"  na innej orbicie.
http://www.youtube.com/watch?v=txSrHxlVG6E




może i tak, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć- że najpierw nic im nie przeszkadza w wojnach galaktycznych i budowie bazy księżycowej,-
a teraz nagle nie mogliby pozbyć się tego śmiecia.
Jeżeli już to wszystko tak wygląda- to zostało właśnie tak zaplanowane wraz z tym oczyszczaniem/rozdzieleniem..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

khaleesi babor filtrowa36 naszapsiasfora krolestwosurmenii