Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 14:51:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dan WInter: The EggX Files - TRAILER [PL]  (Przeczytany 12541 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 09, 2009, 17:10:29 »

Wyprzedziłam temat o filmie i pewnie dostanie mi sie za to po łapach. Ale chciałam głównie poruszyć nierozwiązany temat kontroli, który pojawił sie przy jego zapowiedzi - a nie sam obraz.

Trochę bym dyskutował Enigmo, czy chodzi o wiedzę, czyli jakby to powiedzieć, że celem jest wiedza.Według mnie nie.Dla mnie wiedza, to nie jakaś tam wiedza, lecz pewne mapy świadomości, za pomocą, których się poruszamy.
Niedokladnie sie wyraziłam pisząc o wiedzy, miałam na mysli świadomość przynoszącą konkretny efekt. Czyli bardziej chodzi o zrozumienie. Wiedza sucha np taka jakiej uczymy sie w szkole, jesli nie zaistnieje jako element wiekszej całości zostaje szybko zapomniana. To że coś wiem nie znaczy że rozumiem, czesto zbieramy informacje nie będąc do końca świadomymi jaki przyniosą efekt. Wiec tu masz racje, ze właściwe jest pole poszerzenia świadomości.

Cytat: MEM HEJ SHIN
Piszesz - ograniczenia wynikają wyłącznie z nas samych.W istocie tak, lecz pytanie o wiele większe,  dlaczego stan naszej świadomości jest właśnie taki, że tworzymy owe ograniczenia ?

Jest to chyba główna bolączka z jaką tu walcze, cześciej widze - sama ze sobą. Uznaje reinkarnacje, wiec problem zawiera sie w rozwoju 'od bakteri do osobnika świadomego' - ograniczenia są eliminowane w miare wzrostu tej świadomości. Niestety pojawiła sie inna teoria, której zwolennicy twierdzą ze jesteśmy ograniczani przez obcą rase. To koliduje z moim systemem wartości - stąd przepyachanki. Dla mnie strona smocza (czy tez cień) jest elementem tego rozwoju, który współgra wraz z obieranymi decyzjami. Dla pozostałych osób, jest to przeszkoda którą należy bezzwłocznie usunąć, gdyż zamiast rozwijać człowieka, cofa całą populacje. Ostatecznie zdaje sobie sprawę ze obydwie strony tego sporu mogą mieć racje. Dodatkowo poruszam głównie kwestie duchowe, oponenci czysto fizyczne rozmowa staje sie tym trudniejsza. Strona czysto fizyczna nie wyjaśnia mi wszystkiego  Niezdecydowany

Cytat: MEM HEJ SHIN
Więc drogą wyjścia jest nie ''ubolewanie'' nad ograniczeniami, lecz uzyskanie takiej świadomości, aby ich nie tworzyć, czyli po prostu nie istnieć w świecie ograniczeń
Oczywiście zgadzam sie. Powyższy spór dotyczy sposobu owego wyjścia z ograniczeń lub uzyskania takiej świadomości. Dan Winter uraczy nas niedługo nową dawką informacji. Dla jednych bedą to nieocenione wskazówki, dla innych potwierdzenie dotychczasowych odkryć. Niestety nie zgadzam sie ze wystarczy sama podstawowa informacja, to zrozumienie trzeba przeżyć zupełnie indywidualnie. Jak słusznie zauważono, potrzebny jest wysiłek.

Rozumiejąc to przesłanie należy zaznaczyć, iż aby taki stan uzyskać należy spełnić pewne warunki. Uczciwość wobec siebie i innych to początek drogi poznania.

Nie mam juz chyba nic do dodania, moge spokojnie poczekać na film. Chciałam jeszcze podziekować pani Ptak, za cytaty z książki Swami Shuddhanana Giri – „Duchowość w życiu – wykłady”. Taki jezyk przemawia do mnie duzo skuteczniej.
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 10, 2009, 00:41:26 »

Lucyfer napisał na innym forum:
"
Cytuj
Maciej napisał:
Szkoda że Dan jest taki madry Ale te słowa są zrozumiałe tylko do tego mommentu :
"...zasianego tutaj w celu uzyskania siły..."

cytat z Dana Wintera:
"
Membrana jajka jest dosłownie ograniczeniem szybkości do prędkości światła,
która rozciąga kokon wokół wszystkich ludzkich aktywności.
"

Memebrana jajka - wyjaśnia David icke
http://www.youtube.com/v/0_aLBwI6LVg&hl=en&fs=1

cytat z Dana Wintera
"
potrzebujemy soków tej potężnej reptiliańskiej rodziny,
smoczego jaja, zasianego tutaj w celu uzyskania siły (.........)
której potrzebujemy do podniesienia soków idących w górę kręgosłupa,
"



cytat z Dan Wintera
"
Można powiedzieć, że z tej perspektywy jedyną rzeczą, która kiedykolwiek
wyłoni się z planety jest to, co może być ściśnięte wystarczająco mocno
by przy użyciu DNA i "błogich gruczołów", przekroczyć prędkość światła.
"

Czakry i przypożądkowane im gruczoły dokrewne
http://www.rytualy.ovh.org/czakramy.htm
Reptylianie żerują na energii 3 pierwszych czakr
1) Muldara - nadnercza - adrenalina noradrenalina (strach)
2) Savadhisthana - jajniki, jądra - testosteron (sex)
3) Manipura - trzustka, wątroba insulina (energia życiowa)
Zadanie: Wznieść energie i świadomośc ponad pierwsze 3 centra energetyczne
"
żartowniś z niego, nie sądzicie?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 10, 2009, 06:54:34 »

Te opisy sa bardzo proste i zrozumiale, dotycza uspionej enegii Kundalini ( ogromnego Weza , lub Smoka. Czerwonego , bo taka jest barwa czakry zycia.) Spi w "smoczym jaju" - uspione jego moce otoczone biala perlowa oslona.Gdy sie przebudzi calkowicie , korzysta z predkosci energii milosci ( uczucia maja najwieksza moc , najwieksza predkosc, duzo wieksza niz moc i predkosc swiatla.
Predkosc swiatla to maksymalna predkosc 3 wymiaru, 4 posluguje sie predkoscia uczuc.
Gdybysmy nie byli obdarowani prze tych "obrzydliwych" Reptylian Smoczym Jajem , nasz rozwoj nie byl by dalej mozliwy, bo nigdy nie uruchomili bysmy w sobie energii Kundalini, czyli wspolczesny poziom rozwoju byl by granicznym szczytem.
Jednak zeby uzyskac dostep do energii 4 poziomu ( czakry serca) i korzystac z jej wiedzy i mocy , trzeba okonac w sobie ;

1.strach absolutnie przed wszystkim wlacznie ze slawetnymi "demonami".
2.uzaleznienie od seksu ( cokolwiek to dla nas znaczy)
3. osiagnac moc ( deponowac cala nasza energie w wewnetrznym gralu a nie rozsylac ja na prawo i lewo)

Gdy spelnimy te warunki kundalini przekracza poziom 3 czakry wchodzi w poziom czakry serca budzac je. Jak to odczuc iz przebudzenie nastapilo, weszlismy w wyzsza oktawe mocy?
I tu sie jawi efekt motyla w czakrze serca.Jest to niesamowite odczucie, czuje sie w sercu trzepotanie motylich skrzydel , silne bardo tak jak cos w nim by sie przez momet otwieralo i zamykalo , i pozniej skok w gore. Tego wrazenia nie mozna z niczym pomylic, jest tak niesamowite.
Od tego mometu pracujemy juz energia serca, otwiera sie dostep do groty serca , czyli do prawego jego szczytu. A w nim niespodzianki , dla kazdego inne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
MEM HEJ SHIN
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 10, 2009, 07:10:24 »

Te opisy sa bardzo proste i zrozumiale, dotycza uspionej enegii Kundalini ( ogromnego Weza , lub Smoka. Czerwonego , bo taka jest barwa czakry zycia.) Spi w "smoczym jaju" - uspione jego moce otoczone biala perlowa oslona.Gdy sie przebudzi calkowicie , korzysta z predkosci energii milosci ( uczucia maja najwieksza moc , najwieksza predkosc, duzo wieksza niz moc i predkosc swiatla.
Predkosc swiatla to maksymalna predkosc 3 wymiaru, 4 posluguje sie predkoscia uczuc.
Gdybysmy nie byli obdarowani prze tych "obrzydliwych" Reptylian Smoczym Jajem , nasz rozwoj nie byl by dalej mozliwy, bo nigdy nie uruchomili bysmy w sobie energii Kundalini, czyli wspolczesny poziom rozwoju byl by granicznym szczytem.
Jednak zeby uzyskac dostep do energii 4 poziomu ( czakry serca) i korzystac z jej wiedzy i mocy , trzeba okonac w sobie ;

1.strach absolutnie przed wszystkim wlacznie ze slawetnymi "demonami".
2.uzaleznienie od seksu ( cokolwiek to dla nas znaczy)
3. osiagnac moc ( deponowac cala nasza energie w wewnetrznym gralu a nie rozsylac ja na prawo i lewo)

Gdy spelnimy te warunki kundalini przekracza poziom 3 czakry wchodzi w poziom czakry serca budzac je. Jak to odczuc iz przebudzenie nastapilo, weszlismy w wyzsza oktawe mocy?
I tu sie jawi efekt motyla w czakrze serca.Jest to niesamowite odczucie, czuje sie w sercu trzepotanie motylich skrzydel , silne bardo tak jak cos w nim by sie przez momet otwieralo i zamykalo , i pozniej skok w gore. Tego wrazenia nie mozna z niczym pomylic, jest tak niesamowite.
Od tego mometu pracujemy juz energia serca, otwiera sie dostep do groty serca , czyli do prawego jego szczytu. A w nim niespodzianki , dla kazdego inne.


Prawie tak lub bardzo blisko  Uśmiech
Diabeł tkwi ( jak to się mówi ) jeszcze w pewnych szczegółach, o których warto napisać, ale poczekam na film, bo może zostanie w nim to powiedziane ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 07:13:17 wysłane przez MEM HEJ SHIN » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 10, 2009, 09:32:14 »

Diabeł tkwi ( jak to się mówi ) jeszcze w pewnych szczegółach, o których warto napisać, ale poczekam na film, bo może zostanie w nim to powiedziane ?
Dokładnie. Tkwi w szczegółach. Dlatego wrzucam już film.
Za sugestią Enigmy wrzuciłem film do nowego wątku , bo tu wkradły się watki uboczne... Mrugnięcie

Jest tu:
DAN WINTER: The Eggx - Files (pełna wersja)
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2916.0

Pozdrawiam!

P.S
Jak ktoś zauważy w filmie poważne błędy językowe to niech da znać. Warto jednak pamiętać, ze Dan ma specyficzny język.... Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 09:33:24 wysłane przez Leszek » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin curse-of-tiger 1sdh js2001 ganghg