Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 00:28:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 229270 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #125 : Listopad 05, 2009, 21:47:38 »

http://www.bioter.pl/prasa/fluor.htm

WWW.NATURALHEALINGTODAY.COM

[  NATURAL HEALING TODAY ]

ROK 6 / PIERWSZE DARMOWE WYDANIE / WIOSNA 2002

Wielkie kłamstwo - Wpływ propagandy fluorku na nasze życie
 < część 1 >

W niemieckim magazynie Stern ukazał się w 1978 r. ilustrowany zdjęciami reportaż z tureckiej wioski Kizilcaoern.
   “Dzieci, młode dziewczęta, a nawet jedyny w tej wiosce koń, wszyscy mają brązowe zęby – pisał Stern. – Trzydziestoletni mężczyźni z przygarbionymi plecami snują się z trudem po ulicy, pomagając sobie laskami. Kobiety w czwartym miesiącu ciąży rodzą martwe dzieci. Czterdziestolatki wyglądają jak starcy...
   Zarówno mężczyźni jak i kobiety cierpią tutaj na przedwczesne starzenie się. W okresie między trzydziestym i czterdziestym rokiem życia na ich twarzach pojawiają się zmarszczki, mięśnie stają się znacznie słabsze i zaczynają się trudności z chodzeniem”.
   Tutejszy dentysta jako pierwszy zaczął podejrzewać zatrucie. Powiadomił o tym Klinikę Uniwersytecką w Eskisehir, a wszczęte przez nią badania wykazały, że wszyscy mieszkańcy wioski cierpią na choroby kości: zgrubienie kostek, sztywność stawów, nadmierną produkcję tkanki kostnej. Stern kontynuuje:
   “Dr Yusuf C. Ozkan oraz jego współpracownicy z Katedry Medycyny Uniwersytetu Eskisehir podejrzewają, że wszystkie te cierpienia powoduje wysoka zawartość fluorku w tutejszej wodzie...W sąsiednich wioskach, gdzie woda pitna pochodzi z innego źródła, ogólny stan zdrowia jest normalny. Lekarze twierdzą, że zawartość fluorku w wodzie wynosi 5.4 ppm”. (ppm = parts per million oznacza, że na milion jednostek wody przypada jednostka fluorku, co równa się 1 miligram/litr)

itd, itp....




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #126 : Listopad 05, 2009, 21:50:24 »

                                                              

Widziałem kiedyś wywiad z tą panią. Robi wrażenie rozhisteryzowanej schizofreniczki i nie budzi zaufania. Sama nadaje się do czyszczenia co najwyżej ruskiej latryny.
Jakoś za bardzo nie jest poważana w kręgach naukowych - i to oczywiście nie bez przyczyny.

Nie będę komentował  wypowiedzi człowieka, który twierdzi, że tak zasłużony dla nauki polskiej  prof. M. D. Majewska nadaje się co najwyżej do czyszczenia ruskiej latryny. 
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 21:51:09 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #127 : Listopad 05, 2009, 21:56:45 »

A te wypociny z Gościa Niedzielnego jak i tą całą gazetę wrzuć do ruskiej latryny, bo do tego celu się najlepiej nadaje.

I tak dochodzimy do wyższości ruskiej latryny nad polską. Zapewne wypociny z „Gościa Niedzielnego” właśnie tam znajdą bardziej swojskie środowisko, tylko, że to już czymś trąci …
Ja tam nie mam nic do ruskiej latryny, bo kocham Ruskich, w przeciwieństwie do niektórych …
No i niezwykle ważną sprawą jest odpowiednia segregacja odpadów niedzielnych.  Duży uśmiech

Pozdrawiam Cię braciszku serdecznie  Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #128 : Listopad 05, 2009, 21:59:27 »

                                                              

Widziałem kiedyś wywiad z tą panią. Robi wrażenie rozhisteryzowanej schizofreniczki i nie budzi zaufania. Sama nadaje się do czyszczenia co najwyżej ruskiej latryny.
Jakoś za bardzo nie jest poważana w kręgach naukowych - i to oczywiście nie bez przyczyny.

Nie będę komentował  wypowiedzi człowieka, który twierdzi, że tak zasłużony dla nauki polskiej  prof. M. D. Majewska nadaje się co najwyżej do czyszczenia ruskiej latryny. 


nie tylko ruskiej ;P
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #129 : Listopad 06, 2009, 08:33:26 »


I tak dochodzimy do wyższości ruskiej latryny nad polską. Zapewne wypociny z „Gościa Niedzielnego” właśnie tam znajdą bardziej swojskie środowisko, tylko, że to już czymś trąci …
Ja tam nie mam nic do ruskiej latryny, bo kocham Ruskich, w przeciwieństwie do niektórych …
No i niezwykle ważną sprawą jest odpowiednia segregacja odpadów niedzielnych.  Duży uśmiech

Pozdrawiam Cię braciszku serdecznie  Uśmiech


Tu mi nie chodzi dokładnie o ruską latrynę, może być nawet syberyjska.
Ale nie od dziś boli mnie głowa od cynicznej dezinformacji, która  Ci  "intelektualiści"  bez duszy wypisują.
Opium dla ludu.
Więc co drugą ''polską'' gazetę wraz z ''Gościem Niedzielnym'' wrzucam do rusko - syberyjskiej latryny.

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Listopad 06, 2009, 08:42:33 »

Znam osobę, która szczepi się rok w rok i zawsze po upływie dziesięciu dni ma grypę, dalej wierzy w szczepionki i w to co usłyszy w dzienniku Z politowaniem


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Cześć Thotal Uśmiech
Taką osobą jest mój mąż Duży uśmiech który w ubiegłym roku wkońcu zrozumiał że to szkodzi i nie zaszczepił się Duży uśmiech  od tamtej pory nie chorował,po za lekkim przeziębieniem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 20:26:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Leszek
Gość
« Odpowiedz #131 : Listopad 06, 2009, 08:59:51 »

Wywiad Sherri Kane z dr Leonardem Horowitzem na temat szczepionek przeciwko wirusowi h1n1, pandemii i wprowadzenia przez Baracka Obamę stanu zagrożenia państwa.

<a href="http://www.youtube.com/v/lKQU0pffJBY&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/lKQU0pffJBY&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=lKQU0pffJBY

Jane Burgermeister w TV Superstacja
<a href="http://www.youtube.com/v/aBSVzttc9sw&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/aBSVzttc9sw&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

===================================================================

Minister Ewa Kopacz o szczepionkach A/H1N1 w Sejmie (05.XI.2009)

Cz. 1/2
<a href="http://www.youtube.com/v/bxGzy6Bzw98&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/bxGzy6Bzw98&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
Cz. 2/2
<a href="http://www.youtube.com/v/2yUwgS4mt_I&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/2yUwgS4mt_I&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

====================================================================


Pozwoliłem sobie wysłać skromnego e-maila do Ministerstwa Zdrowia i kancelarii premiera RP.

----- Original Message -----
From: lec1
To: kancelaria@mz.gov.pl ; kontakt@kprm.gov.pl
Cc: kancelaria-mz@mz.gov.pl
Sent: Friday, November 06, 2009 10:20 AM
Subject: Wyrazy poparcia w sprawie grypy h1n1 + parę FAKTÓW


Wysyłamy wyrazy poparcia.
Niestety sprawa jest jeszcze głębsza. I tylko dlatego, że ludzie są przyzwoici, nie chcą wierzyć w to, co mówi pani Burgermeister czy Horowitz.
 
A fakty są takie:
Wywiad Sherri Kane z dr Leonardem Horowitzem na temat szczepionek przeciwko wirusowi h1n1, pandemii i wprowadzenia przez Baracka Obamę stanu zagrożenia państwa.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=334.msg1856#msg1856
 
Nie mówiąc już o protestach pielęgniarek w USA:
http://news10now.com/all-regions-news-2133-content/all_news/romemohawk_valley/484873/nurses-fight-back-over-mandatory-vaccination
 
Jestem pewien, że "pociągający za sznurki" będą chcieli zdyskredytować władze Ministerstwa. PROSZĘ SIĘ NIE PODDAWAĆ i czuć się upoważnionym do przekazania społeczeństwu wszystkiego co Państwo wiedzą o "nieludzkich zapędach" koncernów farmaceutycznych i powiązanych z nimi kręgów władzy. Ludzie zrobią resztę, ale wola walki o życie powinna wyjść od góry - wtedy lepiej zadziała.
Tu już nie chodzi o nasze zdrowie. TU CHODZI O NASZE ŻYCIE!

 
Pozdrawiam!
Leszek"

EDIT:

Nadeszła krótka odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że poszło dalej... Mrugnięcie


Scaliłem posty
Darek

« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 20:22:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #132 : Listopad 06, 2009, 11:21:44 »

WOW! Leszek szacun!

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM!!!

uważam tak samo...

718'
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #133 : Listopad 06, 2009, 13:27:22 »


  Drodzy Państwo !
Przytoczę kilka zaledwie słów z wypowiedzi minister zdrowia p.Ewy Kopacz.

 1. O wielu lat w ciągu roku na sezonową grypę choruje 1 miliard ludzi. Z tego 1 milion umiera.
Dlaczego, dlaczego nigdy z tego powodu nie ogłoszano pandemii.No dlaczego ?
To dlaczego ogłasza się globalistyczną pandemię na H1N1, skoro jak podaje p. minister Ci wszyscy, którzy zachorowali odchorowali ją wdomu i nikt nie zszedł z tego świata.

2. Dalej jak mówi minister, jak można rekomendować społeczeństwu szczepionkę w której :
 - nie ma wglądu w badania
 - nie ma wglądu w jej skład ( czyli skład szczepionki jest poprostu nieznany)
 - nie ma wglądu jakich właściwie możemy spodziewać się niepożądanych działań ubocznych.
 Czy wystarczy powiedzieć - ludzie szczepcie się ?...!

Więc kto chce i w jakim celu chce sprzedać szczepionki, gdzie jak podaje minister - departament prawny doszukał się co najmniej 20 punktów sprzecznych.
Kto chce sprzedać szczepionki, gdzie jest sprawą wręcz niepojętą, gdzie producent zrzuca z siebie odpowiedzialność za to co wyprodukował na kupującego !


Krótko i na temat, reszta wszystko jasne...


 
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #134 : Listopad 06, 2009, 13:54:17 »

Silver, a skąd Ty masz informację, że skład szczepionki jest owiany tajemnicą? Pani minister tak powiedziała, a Ty uwierzyłeś?
Pani minister (a jak nie ona, to chociaż jej doradcy) powinni chyba zrezygnować z posady, skoro nie potrafią znaleźć składów szczepionek dostępnych na rynku. Wystarczy wejść na stronę World Association of Vaccine Education (WAVE) www.novaccine.com, by przejrzeć nie tylko składy wszystkich szczepionek, ale także ryzyko, jakim są one obarczone bądź też wszystkie niepożądane skutki uboczne, jakie mogą wywołać. Ja znam skład szczepionki, czy to znaczy, że jestem bardziej zorientowana od polskiego ministerstwa zdrowia? A może jestem mniej leniwa i zamiast pytać o drogę, wyjmuję mapę? A może zwyczajnie nie zależy mi by się tłumaczyć przed ludźmi czemu nie sprowadzam dla nich szczepionki, więc nie muszę wymyślać bajek na temat jej nieznanych składników?

Cały świat ma wgląd do tych danych, cały świat śmieje się z naszego ministerstwa, że aby nie siać paniki związanej z niedostępnością u nas szczepionek zasłania się tak bzdurnymi argumentami, jak "nie znamy składu szczepionki".
A nawet gdyby ministerstwo miało jeszcze wątpliwości odnośnie tego składu, to mało mamy laboratoriów chemicznych, żeby samemu sprawdzić? Fakt, że mają trochę pracy, bo dostali teraz kilka tysięcy próbek z Ukrainy i pomagają zdiagnozować, ile jest tam przypadków zachorowań na świńską grypę, ale badanie tej szczepionki nie zajmie więcej niż kilka godzin, a może zapobiegnie rozpowszechnieniu się epidemii u nas.

I jeszcze jedno chciałam przypomnieć. Jak w 1918 roku ludzie zaczęli chorować na grypę, to sprawę bagatelizowali, bo tak jak teraz przeleżeli w domu kilka dni i grypa ustępowała. Pierwsza fala grypy hiszpańskiej przebiegała bardzo łagodnie, potem jednak przyszła fala druga, która odznaczała się niezwykle wysoką śmiertelnością, a fala trzecia grypy (w 1919r) położyła kres złudzeniom człowieka, że jego organizm jest sobie w stanie sam z grypą poradzić. Wówczas na grypę zachorowała 1/3 populacji. Ludzie migrowali, bo były to lata pierwszej wojny światowej, grypa dotarła wszędzie, w każde miejsce na globie...
Jak się okazało później, ci którzy zachorowali na grypę w fali pierwszej, łatwiej radzili sobie z grypą w drugiej i trzeciej fali.
W fali pierwszej wirus nie był jeszcze taki silny, więc organizm nauczył się go rozpoznawać i z nim walczyć. Tak samo działa szczepionka przeciw świńskiej grypie. Zaznajamia nasz organizm z wirusem, łagodnym bądź całkiem uśpionym i uczy nas z nim walczyć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 14:12:30 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Silver
Gość
« Odpowiedz #135 : Listopad 06, 2009, 14:14:01 »

Silver, a skąd Ty masz informację, że skład szczepionki jest owiany tajemnicą? Pani minister tak powiedziała, a Ty uwierzyłeś?
Pani minister (a jak nie ona, to chociaż jej doradcy) powinni chyba zrezygnować z posady, skoro nie potrafią znaleźć składów szczepionek dostępnych na rynku. Wystarczy wejść na stronę World Association of Vaccine Education (WAVE) www.novaccine.com, by przejrzeć nie tylko składy wszystkich szczepionek, ale także ryzyko, jakim są one obarczone bądź też wszystkie niepożądane skutki uboczne, jakie mogą wywołać. Ja znam skład szczepionki, czy to znaczy, że jestem bardziej zorientowana od polskiego ministerstwa zdrowia? A może jestem mniej leniwa i zamiast pytać o drogę, wyjmuję mapę? A może zwyczajnie nie zależy mi by się tłumaczyć przed ludźmi czemu nie sprowadzam dla nich szczepionki, więc nie muszę wymyślać bajek na temat jej nieznanych składników?

Cały świat ma wgląd do tych danych, cały świat śmieje się z naszego ministerstwa, że aby nie siać paniki związanej z niedostępnością u nas szczepionek zasłania się tak bzdurnymi argumentami, jak "nie znamy składu szczepionki".

Janneth.
Nie chcę tutaj więcej widzieć, ani czytać Twoich jaśnieoświeconych postów.
 Niniejszym zgłaszam wniosek do admistracji, jak i do WSZYSTKICH forumowiczów o usunięcie tego użytkownika z tego forum.
Czekam do godz. 24-  tej na decyzję.
Macie teraz okazję wszyscy wykazać się swoją świadomością.


« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 14:15:06 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #136 : Listopad 06, 2009, 14:24:32 »

To się teraz popisałeś Silver... To ja Ci pomagam, podaję strony z odpowiedziami, jakich Ci nawet pani minister udzielić nie może, a Ty mi nóż w plecy wbijasz? I co? Sądzisz, że mnie usuną z forum? Naprawdę tak dalece posuwasz się w swojej naiwności? To, co robisz ma swoją nazwę. To fanatyzm.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #137 : Listopad 06, 2009, 14:30:15 »

Silver, a skąd Ty masz informację, że skład szczepionki jest owiany tajemnicą? Pani minister tak powiedziała, a Ty uwierzyłeś?
Pani minister (a jak nie ona, to chociaż jej doradcy) powinni chyba zrezygnować z posady, skoro nie potrafią znaleźć składów szczepionek dostępnych na rynku. Wystarczy wejść na stronę World Association of Vaccine Education (WAVE) www.novaccine.com, by przejrzeć nie tylko składy wszystkich szczepionek, ale także ryzyko, jakim są one obarczone bądź też wszystkie niepożądane skutki uboczne, jakie mogą wywołać. Ja znam skład szczepionki, czy to znaczy, że jestem bardziej zorientowana od polskiego ministerstwa zdrowia? A może jestem mniej leniwa i zamiast pytać o drogę, wyjmuję mapę? A może zwyczajnie nie zależy mi by się tłumaczyć przed ludźmi czemu nie sprowadzam dla nich szczepionki, więc nie muszę wymyślać bajek na temat jej nieznanych składników?

Cały świat ma wgląd do tych danych, cały świat śmieje się z naszego ministerstwa, że aby nie siać paniki związanej z niedostępnością u nas szczepionek zasłania się tak bzdurnymi argumentami, jak "nie znamy składu szczepionki".

Janneth.
Nie chcę tutaj więcej widzieć, ani czytać Twoich jaśnieoświeconych postów.
 Niniejszym zgłaszam wniosek do admistracji, jak i do WSZYSTKICH forumowiczów o usunięcie tego użytkownika z tego forum.
Czekam do godz. 24-  tej na decyzję.
Macie teraz okazję wszyscy wykazać się swoją świadomością.



Jestem za Silverem.
Została tu przekroczona "wolna wola". Narzucanie siłą.
Pozdrawiam.
Ps.
Janeth co do fanatyzmu- ilości śladowe w szczepionce "rtęci" już nie są fanatyzmem.
Jeśli jesteś zaślepiona ich cudownymi szczepionkami, to się szczep sama, ja nie skorzystam.
Bez urazy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 14:32:29 wysłane przez komandos040 » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #138 : Listopad 06, 2009, 14:44:08 »

A w którym miejscu cokolwiek narzucam?  Zacytujesz jakieś moje słowa namawiające Cię bądź kogokolwiek innego do przyjęcia szczepionki? Ja napisałam, że sama się nie będę wahała, jeżeli epidemia stanie się w Polsce realnym zagrożeniem:

Ja ze swojej strony powiem tylko tyle, że jeśli jednak uzbierają jakieś pieniądze i postanowią sprowadzić szczepionki, a grypa będzie się w Polsce rozprzestrzeniać, to z chęcią się zaszczepię! Nikogo do tego nie namawiam, w końcu każdy z nas jest kowalem własnego losu. Dlatego unikałam pisania tutaj, dłużej jednak nie chciałam się wstrzymywać.

Czyli nie napisałam nic, czego Wy byście nie pisali. Wy piszecie, że nie weźmiecie, ja piszę, że wezmę.

A odnośnie rtęci w szczepionkach, to zajrzyj na poprzednią stronę tego tematu, wyraźnie napisałam, jakie składniki występują zarówno w szczepionce przeciw świńskiej grypie, jak i w innych szczepionkach.
Problem, jaki napotkał Silver, to dane statystyczne, które w przeciwieństwie do niego potrafię wyszukać i potrafię podeprzeć się wynikami chemicznymi badań prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Może moja przewaga nad nim jest jedynie w tym, że znam angielski i co za tym idzie, potrafię skorzystać z większej ilości informacji w sieci. Wiedział, że rozmowa ze mną na argumenty nie zda mu się na wiele... Tak to jest kiedy naprzeciw fanatyka staje człowiek podpierający się zdrowym rozsądkiem i danymi naukowymi. Fanatyk ucieka gdzie pieprz rośnie... W tym wypadku fanatyk jest zbyt leniwy, więc uderzył w drugą stronę: rozstrzelać jaśnieoświeconego! Na szczęście nie złamałam żadnego punktu regulaminu, więc żadnych podstaw do tego nie ma, a nawet gdybym złamała, to należy się za to ostrzeżenie...
No chyba, że aż tak bardzo Wam zagrażam... Administracja rozsądzi, nie bój żaby Mrugnięcie
Ja już się nie mogę doczekać, mam nadzieję że Silver też się już niecierpliwi.... Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #139 : Listopad 06, 2009, 14:51:37 »


Pani minister (a jak nie ona, to chociaż jej doradcy) powinni chyba zrezygnować z posady, skoro nie potrafią znaleźć składów szczepionek dostępnych na rynku. Wystarczy wejść na stronę World Association of Vaccine Education (WAVE) www.novaccine.com, by przejrzeć nie tylko składy wszystkich szczepionek, ale także ryzyko, jakim są one obarczone bądź też wszystkie niepożądane skutki uboczne, jakie mogą wywołać.

Nie jestem zwolennikiem obecnego rządu,ale za tę decyzję akurat mają u mnie plusa.
Media nakręcają spiralę strachu,jak pewnie zauważyłaś jest to bardzo popularny temat we wszystkich serwisach informacyjnych.
Koncerny farmaceutyczne zarobią krocie dzięki sztucznie wytworzonemu zagrożeniu,a wy dajecie się na to nabrać....żałosne......



Cały świat ma wgląd do tych danych, cały świat śmieje się z naszego ministerstwa, że aby nie siać paniki związanej z niedostępnością u nas szczepionek zasłania się tak bzdurnymi argumentami, jak "nie znamy składu szczepionki".

Ale po Ci ta szczepionka?
Zabezpiecz się przed zwykłą,sezonową grypą która jest o wiele bardziej groźniejsza i ma wyższy wskaźnik śmiertelności....-wystarczy.
"Świńska grypa" w jakiś 90% przypadkach przebiega bardzo łagodnie,nie ma się czego bać.
Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem chory (nawet na głupie przeziębienie) i żadnej ptasiej,świńskiej czy innej grypy się nie boję! Chichot

A myślałem,że czarna pantera jest odważna.... Szok


Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #140 : Listopad 06, 2009, 15:00:21 »

Media nakręcają spiralę strachu,jak pewnie zauważyłaś jest to bardzo popularny temat we wszystkich serwisach informacyjnych.
Koncerny farmaceutyczne zarobią krocie dzięki sztucznie wytworzonemu zagrożeniu,a wy dajecie się na to nabrać....żałosne......

Wystarczy się zastanowić, kto faktycznie zarabia na nakręcanej przez media spirali strachu, w moim mniemaniu koncerny na tym tracą... W Niemczech szczepionek było dla wszystkich przedstawicieli służb zdrowia, ale 50% z nich nie chciało przyjąć szczepienia, czyli co? Koncerny zyskują czy tracą? Tracą... A my zaczęliśmy panikować, jakby w ogóle był ku temu jakikolwiek powód.

Ale po Ci ta szczepionka?
Zabezpiecz się przed zwykłą,sezonową grypą która jest o wiele bardziej groźniejsza i ma wyższy wskaźnik śmiertelności....-wystarczy.
"Świńska grypa" w jakiś 90% przypadkach przebiega bardzo łagodnie,nie ma się czego bać.

Po co mi szczepionka? Nie lubię tracić swojego cennego czasu - to pierwszy mój argument. A już na pewno nie chcę go tracić na choroby. Ja też nie chorowałam od bardzo dawna. Ostatnie choroby pamiętam za czasów studiów, a od tego minęło już kilka lat. I też nie biorę szczepionek, ostatnie brałam w liceum Chichot
Ale nie jestem panikarą ani też osobą podatną na manipulacje. Nie wezmę szczepionki, dopóki nie będzie realnego zagrożenia epidemią w Polsce. Pierwsza fala może przebiegać łagodnie, napisałam już że tak samo było w przypadku hiszpanki, grypy która zdziesiątkowała ludność całej planety.
Czarna Pantera też się boi... Ale nie ogląda wiadomości ani stron z teoriami spiskowymi... Dzięki temu ma czystszy umysł i lepszą możliwość diagnozowania sytuacji. Wolę informacji i faktów szukać na własną rękę niż podpierać się tymi, którymi jestem na siłę wręcz bombardowana... A chyba przyznasz, że szum jest niezły...
A ludzie jak to ludzie... W sytuacji paniki tracą zdolność logicznego myślenia.


EDIT:
Thimerosal i inne niebezpieczne substancje zawarte we WSZYSTKICH szczepionkach mają zadanie konserwujące (m.in. wirusy w nich podawane). Jak kupujesz żywność, to też wybierasz zawsze tylko tą bez konserwantów? A wiesz, jakie normy i czego dopuszczają rygory spożywcze? Wiesz, że w konserwach są szczury, robale i trochę mięsa zakonserwowane substancjami wywołującymi te same schorzenia co te zawarte w szczepionkach? A jak bierzesz leki, to czytasz ich skład? Zdajesz sobie sprawę z tego, że też mają te same składniki? Nie! Nagle ludzie potracili rozum... Ktoś im dał namiastkę informacji, że gdzieś w czymś jest rtęć i jest wielkie halo! Pospolite ruszenie! Najlepiej nic nie jeść ani nie brać leków, bo zawierają to samo, tyle że dopóki ktoś Wam tego nie powie, to jesteście na to ślepi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 15:06:13 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #141 : Listopad 06, 2009, 15:07:12 »

ja jestem za usunięciem janneth z forum! a przynajmniej jako moda! jest ograniczona widać i to mocno, przykłady powyżej nie mówiąc o idiotycznym wręcz pojechaniu mnie gdy starałem się coś CIEKAWEGO wyjaśnić (serpent grail)

ogólnie mod z takim nastawieniem to ZŁY MOD...

janneth MÓWIMY NIE!

A PANIĄ MINISTER ZDROWIA EWĘ KOPACZ POPIERAM CAŁKOWICIE!

a ty janneth, może swój "cenny" głos oddasz na "PISS" ?!

na tym forum nie ma miejsca dla tak zamkniętych ludzi, to forum ma otwierać oczy a nie zamykać...


718'
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #142 : Listopad 06, 2009, 15:15:41 »

ja jestem za usunięciem janneth z forum! a przynajmniej jako moda! jest ograniczona widać i to mocno, przykłady powyżej nie mówiąc o idiotycznym wręcz pojechaniu mnie gdy starałem się coś CIEKAWEGO wyjaśnić (serpent grail)

To "coś ciekawego" to symbol od lat obecny w aptekach będący ich logo, który Ty przyrównałeś do serpent grail!
Jedyne, co ma z nim wspólnego to pochodzenie mitologiczne... A takich symboli jest pełno. Weźmy na przykład krzyż.
Jest symbolem kościoła, pogotowia i milionów innych firm bądź organizacji! Czy to oznacza, że one wszystkie są ze sobą połączone? Czy kościół połączony jest ze służbą zdrowia? Chichot
Proszę Cię... Nie ośmieszaj się już do reszty.

a ty janneth, może swój "cenny" głos oddasz na "PISS" ?!

Nie Twój interes, na co oddam swój cenny głos. To jest sprawa między mną a kartą do głosowania. W Polsce wybory są tajne! A jak już mam Ci coś interesującego powiedzieć, to dodam, że jeżeli nie masz kandydata, którego naprawdę popierasz, to nie ma sensu, żebyś szedł na wybory. Każdy wyborca daje dodatkowe pieniądze, im większa jest frekwencja tym więcej pieniędzy pójdzie do budżetu wygranej strony (czyli niekoniecznie tej, którą wybierasz).
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #143 : Listopad 06, 2009, 15:26:36 »

ty SIĘ NIE OŚMIESZAJ! już NIC więcej o tym nie napiszę na tym forum...

niech ci inni "podziękują" więc

i to chyba na tyle...

NA POHYBEL GRYPIE I KONCERNOM "Farmaceutycznym"!!!

718'
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #144 : Listopad 06, 2009, 15:30:16 »

Jak chcesz, ja Ci pisać nie zabraniam. Wczoraj Twój post wyjątkowo poprawił mi nastrój i jak się okazało, nie ja jedyna z uśmiechem czytałam Twój komentarz w sprawie pucharu Hygiei Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #145 : Listopad 06, 2009, 15:32:59 »



Wystarczy się zastanowić, kto faktycznie zarabia na nakręcanej przez media spirali strachu, w moim mniemaniu koncerny na tym tracą... W Niemczech szczepionek było dla wszystkich przedstawicieli służb zdrowia, ale 50% z nich nie chciało przyjąć szczepienia, czyli co? Koncerny zyskują czy tracą? Tracą... A my zaczęliśmy panikować, jakby w ogóle był ku temu jakikolwiek powód.

Jeżeli 50% osób które miały możliwość zaszczepić się na nową grypę a zrezygnowały z przyjęcia szczepionki doskonale świadczy o tym,że ludzie są rozsądni i nie mają zamiaru ryzykować zdrowia i przyjmować szczepionkę które nie jest po wszystkich testach,i nie wiadomo jakie ma skutki uboczne.
Po drugie ryzyko zachorowania jest nie wielkie a choroba w zdecydowanej większości przypadków przebiega bardzo łagodnie.
Dziwię,się tym którzy się zaszczepili-ich zdrowie,i ich życie.

Druga rzecz.
Piszesz,że koncerny farmaceutyczne tracą-nie wiem jak to rozumujesz ale jesteś w dużym błędzie...
RZĄD składa zamówienie na szczepionkę, PŁACI za nią,a czy wszystkie szczepionki wykorzysta to jest już ich wewnętrzna sprawa.
Koncern dostał kasę za sprzedaż 100% szczepionek,

Na Ukrainie może i jest panika ale tylko w niektórych obwodach.
W środę oglądałem mecz w ramach ligi mistrzów0
Dynamo KIJÓW-Inter MEDIOLAN,
na mecz który odbył się w Kijowie przyszedł komplet 20 tysięcy widzów,( w tym kilkadziesiąt przyjezdnych z Włoch-kibiców Interu)
I jakoś ludzie nie bali się przyjść na stadion,mało tego,Niewiele osób było w maskach (nawet włochów),może jakieś 20% wszystkich osób miało te maski,
A to mówi dużo o całym  "zagrożeniu"
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 15:35:34 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #146 : Listopad 06, 2009, 15:35:38 »

chodzi mi o TWOJE podejście, nie tylko do mnie ale ogólnie - zobacz co piszą ludzie w tym wątku powyżej - jesteś MODERATOREM! a to zobowiązuje do bycia PONAD zaczepkami itp...

dlatego modem nie mogę być, jak już to jestem adminem - aktualnie pracuję nad www.swietygraal.pl - wykupiłem witrynę, zacząłem bloga ale to nie to, powstanie za pewne DUŻY SERWIS (Darku mam nadzieję, że nie dasz mi bana jako tomek za podanie adresu swojej stronki...)

718'

===========================================

Jak chcesz, ja Ci pisać nie zabraniam. Wczoraj Twój post wyjątkowo poprawił mi nastrój i jak się okazało, nie ja jedyna z uśmiechem czytałam Twój komentarz w sprawie pucharu Hygiei Chichot

co autorka miała na myśli Coś

718'

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 20:29:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #147 : Listopad 06, 2009, 15:39:46 »

Z ostatniej chwili



Jeśli na całym świecie ponad miliard ludzi choruje na grypę sezonową, a około milion umiera, to czy ktoś z tego powodu ogłaszał pandemię?  Choć te wirusy są bardziej zjadliwie, powodują ciężkie powikłania. Dlaczego akurat przy tym wirusie jest taka histeria? Dlaczego ci, którzy dziś mnie namawiają do zakupu tej szczepionki, zlekceważyli wirusa grypy w latach ubiegłych? - pytała minister zdrowia.
Teresa Piotrowska z PO mówiła, że statystyki wskazują, że sezonowa grypa jest bardziej powszechna niż świńska. - Skąd więc decyzja o pandemii? - pytała Piotrowska. - Francuscy epidemiolodzy apelują, ze szczepionki mogą zabić nawet 60 tys. Francuzów, bo zawierają rtęć. Również polscy naukowcy stwierdzają, że szczepionka ma niebezpieczne substancje - tłumaczyła posłanka.
 


Całość:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=190d1&_ticrsn=3

No i co się okazało?
Proszę:

Skąd te informacje?

Jak dowiedzieliśmy się w ministerstwie zdrowia, nie ma żadnego oficjalnego raportu w sprawie śmierci na skutek szczepionki. Rzecznik ministerstwa przyznał, że informacje resort czerpał z doniesień prasowych. Z jakich - nie sprecyzował. Poszukaliśmy. O przypadkach zgonów po szczepionce pisały szwedzkie oraz węgierskie portale i blogi.

Szwedzki tabloid "Aftonbladet" informuje nie o czterech, lecz o pięciu zgonach. Teksty na ten temat ukazały się na stronie internetowej gazety 23 i 27 października. "Aftonbladet" podkreśla jednak wyraźnie: związek między śmiercią pięciu pacjentów, a podaniem szczepionki nie jest wyjaśniony.

W tekście gazeta cytuje Jana Liliemarka z Läkemedelsverket, szwedzkiego Instytutu Leków. Jak zapewnił, związek między zgonami a szczepionkami jest badany. Wyników badań dotąd nie opublikowano.

Wszyscy byli bardzo chorzy

"Aftonbladet" opisuje wiek i stan zdrowia pięciu pacjentów, którzy zmarli po szczepionce. Były to osoby w wieku: 54, 65, 74, 80, 89 lat. Wszyscy cierpieli dodatkowo na poważne schorzenia: choroba serca, choroba naczyniowa, cukrzyca, ciężka choroba mięśni. U jednej osoby stwierdzono ciężką reakcję alergiczną. Czy była ona wywołana podaną szczepionką? Tego nie wiadomo. Jak podaje gazeta, zgony nie nastąpiły tuż po podaniu szczepionki. Było to od 12 godzin do 4 dób po zaszczepieniu.

Po co było siać panikę?

I druga kwestia - ta pani Kopacz, która Waszym zdaniem tak walczy o dobro pacjenta ma zamiar znieść ograniczenie do 5 łóżek w jedenj sali szpitalnej... ciekawe prawda?
Przecież to pozwoli na przepełnienie szpitali a co za tym idzie obniżenie standardów zdrowotnych i higienicznych.

A dla wielbicieli teorii spiskowych ciekawostka-zagadka:
Jeśli pani Kopacz jest przeciwko szczepionkom a jednocześnie przygotowuje szpitale do przetrzymania (bo o wyleczeniu w przepełnionych szpitalach mowy być nie może) większej ilości osób to co to oznacza? ;P

Kapłan - nie kompromituj się więcej, nie wiem czy masz jakiekolwiek wykształcenie ale jeśli w tvn próbujesz sobie wyszukać poszukiwaczy Graala to proponuję odwiedzić najbliższego psychiatrę...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #148 : Listopad 06, 2009, 15:42:35 »

kolejny się uczepił, ah tak pamiętam, my się nie lubimy  Z politowaniem

nie poszukiwaczy GRAALA, TYLKO SYMBOLIKA kielich + wąż jest bardzo ciekawa - ale... mniejsza z tym  Duży uśmiech

janneth, przepraszam Cię, że się uniosłem, jesteś kobietą i nie powinienem...


718'
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #149 : Listopad 06, 2009, 15:43:54 »


Druga rzecz.
Piszesz,że koncerny farmaceutyczne tracą-nie wiem jak to rozumujesz ale jesteś w dużym błędzie...
RZĄD składa zamówienie na szczepionkę, PŁACI za nią,a czy wszystkie szczepionki wykorzysta to jest już ich wewnętrzna sprawa.
Koncern dostał kasę za sprzedaż 100% szczepionek,




Tylko widzisz - z jednej strony Polska nie chce sama wykupować szczepionek ale z drugiej strony chce aby trafił do aptek...
Jak Ty to rozumiesz?
Bo ja następująco: my (jako państwo) nie mamy pieniędzy na wykupienie szczepionek więc niech ludzie sami sobie kupią...
Z drugiej strony - jakby szczepionka trafiła do aptek to farmaceuci mieliby zyski wielokrotnie większe. Więc może pani Kopacz chodzi o to, aby zwiększyć im te zyski? W końcu jej zastępca sam organizuje konferencje dla firm farmaceutycznych...

Wnioski pozostawiam Wam ;P
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jezyki2 wolfmonster planszowanie js2210sanok polskiserwersluzb