Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 19:22:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepowiednie na 2011 rok  (Przeczytany 44380 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 31, 2011, 12:52:34 »

Czy ktoś się może spotkał z przepowiedniami dotyczącymi północnej Afryki? ( Tunezja, Egipt, a może jeszcze inne kraje mające dość dyktatury) ?

Czy to możliwe, że takich przewrotów nie widać?

 Czy może jest tak, że wszystkie przepowiednie a szczególnie te najbardziej zagmatwane i niejasne można do wszystkiego dopasować?

Powiem szczerze, że tylko raz jedyny z wielu wieli innych, spotkałam się z prawdziwą przepowiednia dotyczącą mojej osoby. Świadczy to o tym, że można przewidzieć precyzyjnie i prawdziwie.

W takim razie dlaczego tak rzadko sprawdzają się przepowiednie?

Pozdrawiam:)

Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 31, 2011, 16:00:29 »

Cytuj
W takim razie dlaczego tak rzadko sprawdzają się przepowiednie?
To jest dobre pytanie - a odpowiedzi na nie powinnaś sama poszukać.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Luty 02, 2011, 20:50:03 »

Cytat: Wiki
Czy ktoś się może spotkał z przepowiedniami dotyczącymi północnej Afryki? ( Tunezja, Egipt, a może jeszcze inne kraje mające dość dyktatury) ?

Myślałem, że już o takich nie usłyszę, nie przeczytam, a tu "masz Ci babo placek", wczoraj na wp ukazał się artykuł, w którym próbowano przekonywać, ze jednak niezawodny Nostradamus przepowiedział te przepychanki w Egipcie.

Jak znajdę linka to zamieszczę.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 02, 2011, 20:59:46 »

Nostradamus przewidział egipskie zamieszki! Co jeszcze nas czeka?

Końcówka poprzedniego roku została zdominowana przez doniesienia na temat słynnych przepowiedni Nostradamusa czy Baby Wangi na temat nadchodzącej III wojny światowej. Wedle przytaczanych także na łamach naszego serwisu proroctw, u schyłku 2010 r. miało dojść do konfliktu o podłożu lokalnym, który z czasem może przerodzić się w globalny kryzys. Choć wiele osób, sceptycznie podchodzących do podobnych rewelacji, drwiło z tych proroctw, we wskazanym przez Nostradamusa i Babę Wangę czasie, doszło do pewnych wydarzeń, które mogą budzić niepokój - w terminie wskazywanym przez Babę Wangę, jako czas rozpoczęcia się lokalnego konfliktu, który z czasem przerodzi się w wojnę o światowym zasięgu, zaogniła się sytuacja w Korei; a nad Stanami Zjednoczonymi przeleciał pocisk balistyczny nieznanego pochodzenia, który anonsowany był wcześniej przez francuskiego profetę jako "łuk furii szatana". Okazuje się, że i odniesienia do bieżącej sytuacji w Egipcie odnaleźć można w przepowiedniach francuskiego jasnowidza. W czasie, kiedy komentatorzy zajęci się analizą politycznych i gospodarczych następstw ostatnich wydarzeń w Egipcie, interpretatorzy przepowiedni szesnastowiecznego mistyka zwracają uwagę na fragment jednej z jego ksiąg, w której znaleźć można takie oto słowa:

"Fałszywa trąbka skrywająca szaleństwo
sprawi, że Bizancjum zmieni swoje prawa.
Z Egiptu pójdzie naprzód człowiek, który zażąda
wycofania rozporządzenia, wymiany pieniędzy i zmiany standardów."


Co to wszystko może oznaczać? Zdaniem ekspertów, za szeregiem metafor ukrywać się mogą wydarzenia, które obecnie obserwujemy w północno-wschodniej Afryce. Trąbka oznaczać może komunikat adresowany do rzeszy ludzi, który może być wysyłany w formie przekazów telewizyjnych, radiowych lub jeszcze innych. Francuski astrolog zaznaczył jednak, że owa trąbka będzie fałszywa. Może zatem chodzić o to, że komunikat, który pójdzie w świat będzie zafałszowany, a kryć się będzie za nim wielkie szaleństwo. Za tym szaleństwem może stać jakaś destruktywna idea, która gwałtownie będzie się rozprzestrzeniać - poinformował serwis unexplainable.net powołując się na znawców przepowiedni.

Pod hasłem Bizancjum skrywać się może współczesna nazwa Konstantynopola, który kiedyś stanowił stolicę Cesarstwa Bizantyjskiego, a dziś znany jest pod nazwą Stambuł. Miasto to jest miejscem, do którego amerykańscy dyplomaci trafili zaraz po tym, jak w Egipcie wybuchły zamieszki. Mało tego - w Stambule miały się niedawno zakończyć rozmowy pomiędzy sześcioma mocarstwami i Iranem na temat szans zahamowania aspiracji tego ostatniego pod kątem dalszego rozwoju programu nuklearnego. Przy okazji tej debaty, światło dzienne ujrzały zdjęcia protestujących, którzy wspierają rewolucję w Egipcie, podczas gdy część polityków poparła w tym czasie prezydenta Mubaraka.
Ostatni wers przesłania Nostradamusa może oznaczać nadciągający kryzys. Bieżąca sytuacja w Egipcie może potencjalnie wpłynąć na ogólnoświatową gospodarkę i przyczynić się do pogorszenia sytuacji ekonomicznej w wielu zakątkach świata. Choć zdaniem adwersarzy tej teorii, "wymiana pieniędzy i zmiana standardów" dotyczyć może jedynie samego Egiptu.

Czy czterowiersz Nostradamusa ma coś wspólnego z aktualną sytuacją polityczną i czy znajdzie odzwierciedlenie w faktach? Czy jest sens już teraz łączyć w jedną całość poszczególne wydarzenia, wynikające potencjalnie z przepowiedni Nostradamusa? Dowiemy się pewnie już w najbliższym czasie.

(rc)
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Nostradamus-przewidzial-egipskie-zamieszki-Co-jeszcze-nas-czeka,wid,13092579,wiadomosc.html

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Luty 02, 2011, 21:14:19 »

Dzięki >Betti<,
właśnie też to znalazłem.  Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 02, 2011, 22:29:57 »

Z przepowiedniami Notradamusa jest tak, że zawsze słysz zachwyt jak on to trafnie przewidział. Tyle tylko, że nie spotkałem się z ani jednym opracowaniem które mówiłoby o trafnej przepowiedni PRZED danym wydarzeniem. W przeciwnym razie można bardzo wiele dopasowywać ze względu na bardzo ogólnikowe zapisy.
To tak jak skreślić 6 w totolotka... po losowaniu :]
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 02, 2011, 23:22:03 »

A może jak padnie rząd Mubaraka Hassan straci stanowisko i wszystko bedzie łatwiejsze dla PCH. Chociaż prawdopodobnie Hassan jest na usługach Washington'u.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 03, 2011, 10:08:23 »

Wiesz arteq,sa ludzie ktorzy doskonale wiedza czego dotycza Jego przepowiednie,tylko jak kazdy wie,nie jest o tym informowany ogol ludzkosci.O tym wiedza wybrani a nie zwykli obywatele.Tak bylo,jest i miejmy nadzieje,ze nie bedzie!
A wydaje mi sie,ze im blizej tego "nie bedzie",to ci ktorym na tym zalezy robia wszystko,aby do tego nie dopuscic.Najlepiej miec niewolnikow do roboty nie do pracy!Tylko ,wydje mi sie,ze po prostu jakies,nie wiem jakie,rzeczy wymknely sie spod kontroli,i jest jak jest.To jakby rzucanie sie na tasme!Takie histeryczne dzialanie,ktore jak wiadomo,do niczego tych ludzi nie doprowadzi!


To takie moje przemyslenia.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 03, 2011, 10:08:45 »

Dziękuje Betti  i Tobie Darku:)

ale przepowiednie Nostradamusa nie są dla mnie przepowiedniami, do tego zagmatwanego przekazu można wszystko dopasować . Tak na prawdę to zastanawiałam się dlaczego "genialny " Jackowski tego nie zobaczył i żadna wróżka wróżąca dla dużych portali, gazet, o sytuacji międzynarodowej w 2011.

Pozdrawiam:)

 
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 10:09:35 wysłane przez wiki » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 03, 2011, 11:06:40 »

Odnośnie Jackowskiego - jak pisałem w tym wątku post #21 (jego chybione przepowiednie) - może i jest dobry w odnajdywaniu osób (najczęśćiej już nieżyjących) lecz w przepowiadaniu przyszłości jest słabiutki. Wydaje mi się, że na fali chciał rozszerzyć swoją "ofertę" ale wyszło inaczej niż zamierzał - czyli bywało głośno, ale nie na korzyść.
Szkoda tylko, że dziennikarze podchodzą nieadekwatnie do tematu. Najpierw szumny wywiad, wileki powrót gdy można coś - nawet na siłę - dopasować do przepowiedni, lecz już żaden z nich nie pokusi się o spotkanie weryfikacyjne - np pod koniec roku aby zobaczyć co się sprawdziło a co nie. Szkoda, bo wtedy byłby bardziej realny ogląd dla czytelników. Być moze powodem jest także to, że na takie werykikacyjne spotkanie mało który "jasnowidz" zgodziłby się...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 03, 2011, 11:38:30 »

Artqu ta nierzetelność dziennikarska od dawna mnie zastanawia i to nie tylko w danym temacie.

Np ceny paliwa rosną bo rośnie cena za baryłkę ( chyba maja ludzi za idiotów podając takie info) 2 lata temu barka kosztowała 160 dziś około 100 ( zdaje sobie sprawę, że wzrósł tez koszt wytworzenia produktu końcowego, ale po co tak upraszać?)

cena szynki wzrosła bo żywiec wzrósł, wystarczy wziąć jakikolwiek spis statystyczny cena w 2002 roku była o 1 wyższa niż dziś. 2002 - 4,60 zł, teraz około 3,30 zł.

chleb i pszenica to samo

i tak dalej i tak dalej

a podobno dziennikarze są po to żeby rzetelnie podawać informacje, ale czy na pewno a może po to aby utrzymać się chwilkę na fali sensacji i robić ludziom wodę z mózgu?

Czy na prawdę mają ludzi za aż takich idiotów?


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 03, 2011, 11:57:11 »

a co sie tu ekscytowac?
Prasa zawsze klamala i mamila,a teraz jest to po prostu apogeum!
Kiedys byla cenzura a teraz jest autocenzura.Kazdy wie o czym ma pisac a o czym nie!
Ale jest to dla mnie zadna nowosc,jezeli globalne media sa w rekach garstki ludzi.
To oni decyduja o czym w danym kraju informowac a o czym nie!Jak sie wezma za jakis temat.to jak katarynka,24 godziny nadobe o jednym.Jest wiele tematow z calego swiata,
o ktorych warto informowac,ale jest totalna polityka zabraniajaca widocznie podawania
do publicznej wiadomosci takich informacji.Stad ta niewiedza normalnych,zwyklych ludzi.
Jezeli juz cos sie zacznie,tak jak np.w Egipcie,gdzie sa np.tysiace turystow,to oczywiscie,
przemilczenie tego jest niemozliwe,Ale wezcie chocby sztuacje gdzie sie to wszystka zaczelo,Tunezja,cichutko,nic sie nie dzieje,to jak to przepraszam,juz ucichlo?

Szkoda gadac!
Wyzsza polityka,ale czytajac miedzy wierszami da sie cos podgladnac>
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 03, 2011, 12:03:35 »

Greto Ty to wiesz ja tez, ale zdajesz sobie sprawę ilu ludzi uważa że to co w " telewizji" to musi być prawda? 
sama byłam porażona ta wiadomością jak w rozmowie wielu ludzi argumentowało mi że "to" jest prawda bo było o tym w telewizji.

jest to smutne, że nie wielu chce otworzyć umysł i nie wielu chce wiedzieć więcej....

Pozdrawiam Uśmiech

edit

znalazłam w Newsweeku:

"Legenda głosi, że sudańska wróżka lata temu przepowiedziała Mubarakowi, że gdy zostanie już prezydentem Egiptu, straci władzę w momencie, gdy mianuje swojego zastępcę. Właśnie dlatego egipski przywódca miał nigdy nie wyznaczyć wiceprezydenta. Aż do soboty, kiedy ugiął się pod presją tłumu i ogłosił plan reform.

Póki co Mubarak wciąż trzyma się władzy. Niedługo jednak powinniśmy się dowiedzieć, czy przepowiednia sudańskiej wróżki się spełni. Jeśli tak, to co czeka Egipt po odejściu wiecznego faraona?

Następca Mubaraka może być liberałem, demokratą, ale wcale nie musi. Na miejscu faraona może zasiąść na przykład osoba popierająca islamistów. W końcu, w wyborach w Gazie w 2006 roku do władzy doszedł radykalny Hamas. Tego scenariuszu najbardziej boją się Stany Zjednoczone, których Mubarak od lat jest wiernym sojusznikiem w regionie oraz Izrael.

Bractwo Muzułmańskie, które jest dziś najsilniejszą opozycją w Egipcie, wydaje się jednak mocno demonizowane zarówno przez samego Mubaraka, jak i Stany Zjednoczone.

W komentarzach na temat Egiptu do znudzenia powtarza się banał, że gdyby Mubarak nie miał opozycyjnego Bractwa Muzułmańskiego, musiałby je sobie wymyślić. Paradoks egipskiego państwa policyjnego polega na tym, że od dawna dba ono o utrzymanie pewnego poziomu oswojonego ekstremizmu - dzięki czemu usprawiedliwia się policyjne działania i utrzymujący się od blisko 30 lat stan wyjątkowy.

Typowany na lidera opozycji Mohamed Elbaradei, który flirtuje z Bractwem, twierdzi, że organizacja reprezentuje dziś umiarkowane poglądy. W zamian liderzy Bractwa poparli noblistę jako negocjatora w konflikcie. Czy z tego egzotycznego romansu coś wyjdzie? Dowiemy się dopiero, gdy spełni się przepowiednia sudańskiej wróżki.


Pozdrawiam:)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 12:24:44 wysłane przez wiki » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 03, 2011, 13:26:05 »

Zdecydowanie tak,ludzie i obecnych czasach nie czytaja po prostu zadnych ksiazek,nie siegaja po inne wartosci,jest tylko telewizja i koniec!
Ale na szczescie dla dociekliwych jest internet,ktory niestety coraz czescie slychac tez chca zakazac,opodatkowac,slowem polozyc lape na nim.Nie wychodzi im to niestety dobrze,bo ludzie poki co zaczynaja myslec troche inaczej,i walcza o swoje.Moze jest to poczatkiem nowego myslenia,a moze sie myle,nie wiem.
Mam nadzieje,ze w dzisiejszych czasach,poki zyjemy,dowiemy sie wielu ciekawych rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie:)
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Luty 03, 2011, 13:36:16 »

globalna sieć zmieniła bardzo dużo w komunikacji i w świadomości globalnej i każdego człowieka, demonstrujący umawiali się przez Facebooka- i reżim wyłączył sieć, ale jak się dzisiaj dowiadujemy- egipcjanie posiadając linie tel. wrócili do starych modemów tel. i dalej się organizowali..

PS. również mam nadzieję, a właściwie to jest to proces w jedną stronę i nic go już nie zatrzyma- do przebudzenia Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 03, 2011, 20:41:42 »

Czy na prawdę mają ludzi za aż takich idiotów?
Niestety tak. Dowodów na to jest aż nadto. Niestety dochodzi do tego, że wielu ludzi boi się zadawać proste i logiczne pytania bo wypracowano system który ich wtedy wyśmieje. Nie może sobie pozwolić na rzetelne odpowiedzi, milczeć nie wypada, to robi się wiele aby wyśmiewać pytania i pytających, aby nikt nie chciał się wychylić i narazić na drwiny. Normalność i przyzwoitość nie jest niestety już w cenie. Szkoda. Zobacz, złapałem się na tym, że strach uśmiechnąć się do dziecka na ulicy by nie spotkać się z trwożnym bądź niechętnym spojrzeniem rodzica. Z drugiej strony partie pro-pedofilskie dążą do zarejestrowania (Holandia)...
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 04, 2011, 08:00:30 »

No wlasnie,ale temat homoseksualistow jest bardzo delikatny.Osobiscie podzialam zdanie na ich temat tak jak ich okreslil Lazariew.Sa to chorzy ludzie i powinni sie leczyc.A swoja droga popztrz,jak na przestrzeni nie dlugiego czasu tych ludzi sie namnozylo i nie ukrywaja sie tak jak kiedys,ale publicznie sie do tego przyznaja.Kiedys widocznie nie bylo az takiego przyzwolenia spolecznego dla innych nacji seksualnych,ale w obecnych czasach jest.Tak jak powiedzialam nie mam nic przeciwko tym ludzion.Jezeli jest na forum ktos o odmiennej orientacji seksualnej,o z gory przepraszam,ale takie jest moje zdanie.A najgorsze wydaje mi sie to,ze ludzie ci w sposob nachalny chca i manifestuja swoja odmiennosc,nazwijmy to tak.Uwazam,ze kazdy czlowiek jest jaki jest a swoje preferencje seksualne powinien miec dla siebie.To jest jego osobista sprawa.Nie trzeba zaraz na ulicy manifestowac tego!

A dla tych,ktorzy chcialiby wiedziec na ten temat wiecej polecam Lazariewa.


Greto Uśmiech istnieje już na forum temat homoseksualistów,bardzo cię proszę pisz tutaj
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=833.0
 dziękuję chanell
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 08:14:10 wysłane przez chanell » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #42 : Luty 08, 2011, 10:50:36 »

Jest tylu przepowiadaczy..
Ostatnio ludzie zdali się nawet na maszyny :

Cytuj
Jay Weidner wspomina o bardzo specyficznym programie komputerowym o nazwie Web Bot (link), który został stworzony do analizy zachowań w internecie, aby przewidywać zmiany ekonomiczne i zachowania giełd światowych. Zamierzenia te z jakichś powodów zostały później zaniechane i program rozbudowano i przerobiono tak, aby przewidywał różnego typu zdarzenia na świecie z dużym wyprzedzeniem.

Wiem - to brzmi fantastycznie i trudno uwierzyć, aby taki program działał niezawodnie.

Co jednak zastanawia, to fakt iż program ten przewidział  zamach na WTC, kryzys ekonomiczny ostatnich lat oraz początek czegoś w rodzaju ogólnoświatowej rewolucji w 2011 roku, która wraz z innymi zdarzeniami doprowadzi do wielkich zmian na świecie, w roku 2012.

Jay wspomina także o zaniku heliosfery (pola magnetycznego, chroniącego ziemię przed promieniowaniem z kosmosu) oraz o tym, że ziemia jest bombardowana strumieniem silnie naładowanych cząsteczek, napływających do nas z centrum galaktyki. Bombardowanie to miało by doprowadzić do zmian u ludzi, także w sferze odczuwania i świadomości, co w konsekwencji, jako jeden z wielu efektów, mogło by doprowadzić do wspomnianej wyżej, społecznej rewolucji światowej.

http://www.globalnaswiadomosc.com/rewolucja.htm

A co na to tradycyjni, ludzcy przepowiadacze ? Konkurencja nie śpi. Wkrótce  Chińczycy zbudują jeszcze lepszego  i tańszego Web Bota kieszonkowego. Każdy będzie mógł sobie przewidzieć przyszłość w porze luchu .. Mrugnięcie  za opłatą rzecz jasna.


 Aaaale to już mamy przecież, wystarczy włączyć wiadomości TV - to taki , niemalże darmowy, przepowiadacz i podpowiadacz. Podpowiada Tobie co myśleć. I potem Twoja myśl zmienia rzeczywistość.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 08, 2011, 12:13:05 »

Żadna maszyna nie zastąpi Ludzkich uczuć , a Ludzkie działania oparte są o Ludzkie uczucia. te zaś nie do końca są przewidywalne. Na szczęście!

Jednak maszyny ( świat androidów) usiłują nadal Człowieka wcisnąć w swój program!

O , NIE! NIE! NIE! Człowiek się nie da!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 08, 2011, 12:46:32 »

Kiaro podziwiam Twoją pewność co do ludzi.

Jednakże gołym okiem widać, ze ludzie zbytnio ufają swoim umysłom, a te z kolei - ponieważ nie są uczuciami, lecz programami - dają się programować. I dlatego System zatrudnił maszyny do przepowiadania przyszłości . Taka maszyna ma dane na wejściu ( dane, którymi karmi przewidywalne, ludzkie umysły ) i wychodzą dane na wyjściu.
I potem z dumą oznajmiają, ze to a tamto przewidział Web Bot Uśmiech

Otóż nie przewidział, tylko zaprogramował do wykonania. Wynik sprzedaje się umysłom jako przepowiednie.
Na cale szczęście , ze oprócz umysłów mamy uczucia.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 08, 2011, 13:04:21 »

Tak , masz rację ale tylko częściową. To co piszesz jest siecią energoinformacyjną do której większość z nas jest podłączona. Ona modyfikuje się na bieżąco i bardzo szybko w zależności od napływających danych.

Ale.. oprócz tego jesteśmy połączeni a nie podłączeni z polem morfogenetycznym, ono jest wzmacniane przez transfer energii z centrum Galaktyki   , która to uaktywnia na bieżąco możliwości ewolucyjne w DNA , czyli otwiera naszą antenę odbiorczą ale tylko i wyłącznie w Ludziach!

W zależności od otwierania się Ludzkich serc , zmiana częstotliwości , pole energoinformacyjne przestaje na nas oddziaływać , na nas tzn. Ludzi.

Istoty inne niż Ludzie chociaż o identycznym wyglądzie jak Człowiek nie podlegają tej transformacji , gdyż nie mają DNA jak Człowiek , nie podnoszą wibracji przez uczucia z serca.
Resztę na ich temat znasz bo pisałam aż nadto  obszernie.

Ewolucja dotyczy tylko i wyłącznie Ludzi , bo oni posiadają ciało astralne, które jest możliwością przejścia w wyższy wymiar.

Żaden inny byt wcielony na ziemi ciała astralnego nie posiada.

Przykro mi iż tak dużo obok nas blokad w postaci opisywanych przez Ciebie osobach i ich stylach życia. Pozwólmy im żyć jak uważają iż dla nich najlepiej.

Ludzie niech żyją swoim systemem wartości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 08, 2011, 14:21:52 »

Chyba się powtarzam, ale wg mnie układ optymalny to:

Bóg - kanał łącznikowy (serce) - rozum ludzki (umysł)

To kompletny system.
Samo  serce  bez rozumu  to trochę za mało.

Są ludzie bez serca , ale są też bez rozumu.

Potrzebne jest  i jedno i drugie.   Samo serce, czyli  "przewody do Boga"  to trochę za mało, choć niewątpliwie jest to niezbędny element  układu.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 14:28:03 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Luty 08, 2011, 14:25:10 »

Chyba się powtarzam, ale wg mnie układ optymalny to:

Bóg - kanał łącznikowy (serce) - rozum ludzki (umysł)

To kompletny system.
Samo  serce  bez rozumu  to trochę za mało.

Są ludzie bez serca , ale są też bez rozumu.

Potrzebne jest  i jedno i drugie.   Same  "przewody do Boga"  to trochę za mało.



Mówimy o Mądrości Serca a nie o emocjach uczuciowych , to nie to samo i nie ta sama moc sprawcza.
Mądrość Serca to wiedzA głowy plus uczucia serca.

Tego żadna maszyna nie posiada i posiadać nie będzie nigdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 14:38:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 08, 2011, 14:36:41 »

Mądrość Serca to wiedz głowy plus uczucia serca.
Kiara Uśmiech Uśmiech

O tym pisałem.
Gdy głowa pusta ,  to i z serca tylko częściowy pożytek.


Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #49 : Luty 08, 2011, 21:04:20 »

Cytuj
rodzaju ogólnoświatowej rewolucji w 2011 roku
I temu powinniśmy się przyglądać, jak narazie mógłbym powiedzieć iż ta maszyna "trafiła" Tunezja, Sudan, Egipt - Co będzie następne?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-cats agentki darmowefora sod griffonsslupsk