Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 07:41:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PRZEKAZY OD MYSLICIELI.  (Przeczytany 168605 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #175 : Luty 24, 2009, 16:47:57 »

Kiara jest TWARDY KAMIEŃ - NIC JEJ JUŻ NIE RUSZY - powodzenia Mora uparciuchu jeden  Zły

ja mam swoich myślicieli przez całe życie - gloszą prawdę uniwersalną - tak jak Kiara i NIC I NIKT tego nie zagłuszy - wy to materia, a takie przekazy to DUCH, DUCH zawsze będzie ponad materią bo inaczej świat przestał by istnieć... TYLE!

718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #176 : Luty 24, 2009, 17:54:52 »

Mora, w ogóle nie zrozumiałeś, co Ci Kiara napisała.
Niestety, mojego posta też nie Smutny
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 17:55:33 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #177 : Luty 26, 2009, 21:47:02 »

 OSOBISTE SZCZESCIE E.Nowalska Opowiesc o przemienianiu sie.

Myslemie, droga rozwoju.

Zakazano kiedys wielu ludziom samodzielnie myslec. Wiedzieli ze ;
TO CO OFICJALNE jest bledne, ale wiedzieli tez ze dla ICH BEZPIECZENSTWA wskazane jest zeby milczeli.
Budowali wiec SWIAT MYSLI,wspomagali siebie w trudzie tego budowanianie bardzo wiedzac,co z tego wyniknac moze.
Bali sie wrecz swojego cienia.
Widac , zawsze tak ma byc, ze MAGIA SERCA wiele znakow ma.
Starajac sie odkrywac prawdy magiczne musi plesc zaklecia.

Jak zatem zmierzac do osobistego szczescia?

Majac bogaty SWIAT MYSLI wewnatrz siebie;

1.sluchac sie ich trzeba.ONe wiadomosciami sa dla Ciebie dokad masz isc dokad zmierzasz.

2.zaufac trzeba sobie, swoim myslom - to rzecz jedyna.
pamietac przy tym jednak trzeba, ze sila pragnienia sluchania i wierzenia tym myslom zabiera Ciebie w swiat w ktorym zawsze chcesz czy nie musisz Istniec.

3.wiedziec trzeba ze wartosci uznawane przez innego Czlowieka wazne sa dla Niego nie koniecznie dla CIEBIE.

4.wiedziec trzeba, ze Twoj system wartosci absolutnie wynika z Twojej genezy.
Z TEGO KIM BYLES DAWNO TEMU i z tego kim jestes obecnie.
Wartosci te nie moga byc zatem podeptane przez inne systemy wartosci
(wyznawane przez innych ludzi) poniewaz nie sa tozsame z Toba.

Wartosci wazne i mniej warte uwagi, wyrazane byc moga poprzez globalne systemy myslowe, uznawane globalnie przez ludzkosc.
Ale ich znaczenie nie ma polegac na okresleniu odgornym, co kto i kiedy ma robic.
One winny stanowic swoisty , zawsze akceptowalny system samokontroli ludzi.
Przy ich pomocy powinni umiec odpowiadac sobie na pytania:
Czy Ja istniejac w danym spoleczenstwie, zmagajac sie z jego i swoim funkcjonowaniem, stanowie brzemie dla niego, czy Istote wspierajaca zarowno MOJE jak i jego ISTNIENIE?

WARTOSCIAMI GLOBALNYM uznawanym przez WAS za metode obcowania ze swiatem powinny byc;

1.dobro Twoje ale i innych Ludzi

2.zwyczaj POSZANOWANIA WARTOSCI ODMIENNYCH od Twoich. Ty jestes soba, inni ludzie stanowia wartosc sama w sobie, odmienna od Twojej, ale razem stanowicie wspolnote mysli, bo zyjecie ISTNIEJECIE TU RAZEM.

3.przekonanie ze borykanie sie z zyciem nie jest tylko Twoim przywilejem.
Inni ludzie czynia tak samo, wiec nie utrudniajcie sobie nawzajem swoich Istnien.

4.JEDNOSC TO UTOPIA, ALE RAZEM MOZNA TWORZYC NIEMAL WSZYSTKO.
srt30/31Maria
kiara
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 21:53:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #178 : Luty 27, 2009, 12:19:35 »

Wiele dyskutujemy na temat wibracji, pojawia sie wiele niezrozumienia tego okreslenia.Wrocmy zatem jeszcze raz do tematu by bylo lepiej go zrozumiec.
Ogolnie wibracja to moc, to sila istnienia, jednak i ta moc ma swoje barwy przejawiania sie. Jakie? To zalezy od nas od jakosci naszych mysli i uczuc od milosci w nich zawartej. Jaka juz posiadamy taka malujemy nasze zycie, z jaka moca? zalezy od naszej wibracji.

Kiara Uśmiech Uśmiech



 Wibracja E.Nowalska Opowiesc o przemienianiu sie.    

Co to jest wibracja?

Wibracja ogolnie mowiac to sila zycia,tworzenia, trwania mimo ze masz wiecej powodow by nie trwac.
Twoja wibracja jest Twoja wewnetrzna sila, a tworza ja nie Twoje wyobrazenia, czy madrosci uzyskane w procesie uczenia sie,ale MOC BYYCIA
MIAST NIE BYCIA.
To wiazka Twojego autentycznego Istnienia, barwa energetyczna,i sila przezwyciezania tego, co niesie materia.
to wibracyjna moc ogalacania siebie z NICOSCI.
Wibracja to majatek,ktorego nigdy nikt Ci nie zabierze.
TO CHEC ISTNIENIA I MILOWANIA.

Widzisz, w wielu krajach bywali ludzie, ktorych wibracja przewyzszala innych
ISTNIENIE. Byli silni sila swojej woli, nie rozumnoscia swoja. potrafili przez to
(nawet nie uczac sie w szkole) o wiele wiecej od innych. Wibracja swoja umieli pokonywac nawet wiecznie burzaca zycia ludziom materie.
Oni bedac soba, byli wyjatkowymi postaciami, bo mieli to COS wibracje ponad ogolnie dostepne istnienie.
str.50 Maria
kiara
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #179 : Luty 27, 2009, 14:29:47 »

1. Mam VIELE Sympatii i Szacunku do Pani Nowalskiej.

2. takie coś apropos "MYŚLICIELE":



« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 20:41:32 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #180 : Luty 28, 2009, 18:08:07 »

FILOZOFIA ISTNIENIA.

1. Wazny jestem Ja.

2. Kocham, bo BARWA mego JA jest mysl pelna DOBRA.

3.Zyje do dnia konca MOJEJ materii, ale i potem,gdy konczy sie zewnetrzny swiat.

4.Znakiem Mego Istnienia jest Barwa Energii, bo Energia to JA.

5.Wibracja Moja ulega wzmocnieniu w wyniku przezywania uczuc, doznan swego istnienia.

6.Wiedza moja jest ulomna bo prawdziwy swiat to mysli bez obciazenia materii.

7.Wiele widze, ale nie widze innych plaszczyzn, co wcale nie znaczy ze ich nie ma.

8.Wielu zyjacych ludzi wypacza swoje Istnienie, sa dobrzy ale uparci, mysla ze siebie nie warto zmieniac tylko swiat.

9.Wartosciami materii naznaczone jest zycie Czlowieka. Jego Istnienia nie ma prawa zdominowac materia, ona wspomagac ma tylko Jego wewnetrzny swiat.

10.Wspaniale jest to, ze JESTEM soba i moge poprzez materie zmieniac sie, odczuwac drugiego Czlowieka. To znaczy wiele i znakiem jest Mego Tu Istnienia, niczego poza nim wiecej.

11. Zawsze chce byc soba, nie w sposob bezmyslny, nasladujac zachowanie, rozumnosc, wiedze Drugiego Czlowieka.

12.Dbam o swoja sile, a jest nia Wiara, ze JESTEM DOBRYM i MADRYM CZLOWIEKIEM.
str78 Maria
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #181 : Luty 28, 2009, 22:09:56 »

MYŚLICIELE to jedne z najwyższych bytów duchowych - nauczyciele ludzkości - słowo Myśliciele pojawia się w literaturze hinduskiej - dużo o tym pisze Bławatska w Doktrynie Tajemnej, Annie Besant ale przede wszystkm RUDOLF STEINER - twórca antropozofii (anthropos - człowiek, sophia - mądrość)

MYŚLICIELE - DUCHOWI NAUCZYCIELE LUDZKOŚCI...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #182 : Marzec 01, 2009, 21:21:24 »

 cdn. filozofia istnienia E.NowalskaOpowiesc o przemienianiu

Filozofia istnienia, cdn.

1. WAŻNY JESTEM JA

Jestem Człowiekiem. Wcieliłem się w materialne ciało, aby wzmocnić swoją wibrację. Przybyłem ze ŚWIATA ENERGII, w którym wibracja MOJA jest stała, nie ulega wzmocnieniu.
Ono jest możliwe poprzez zmaganie się z materią. Gdy zakończy się MÓJ trud, ujrzę, co w czasie życia uczyniłem złego, co dobrego.
Ten swoisty bilans życia dołączony zostanie do do MOICH poprzednich wzmocnień (żyć, poprzednich wcieleń) i staną się JEDNOŚCIĄ.
To, kim byłem, zanim wcieliłem się w materię, wzbogacone zostanie o przeżycia z ostatniego Bytowania.
Nie wiedząc, jakie mam tutaj zadanie do przerobienia, staram się żyć najwłaściwiej, jak umiem.
Wiedza, iż JESTEM ENERGIA, sugeruje MI za życia MEGO, co powinno być w nim ważne. Czy troska głównie o materię, czy o siebie samego.
Ponieważ jestem przede wszystkim ENERGIĄ, ważna jest dla MNIE SKALA UCZUĆ, które mogę przeżyć drogą myślowych wędrówek, które mogę wykonać.
Ważny jestem JA. Nie dlatego, aby inni kłaniali MI się, ale dlatego, że w ŚWIAT ENERGII zabiorę ze soba S W Ó J W E W N Ę T R Z N Y
wizerunek, pozbawiony wpływu materii.

2. KOCHAM, BO BARWĄ MEGO JA JEST MYŚL PEŁNA DOBRA.

Mój autentyczny wizerunek jest niedostępny do oglądania przez innych ludzi. Jest nim MOJA BARWA (nazywana zamiennie WIBRACJĄ).
Odzwierciedla ona Me prawdziwe myśli i uczucia.
To TWARZ MOJA, dostrzegana przez Energię, w przyszłości także przez Człowieka.
Miewa ona różne kolory. Gdy widok jej jest pełen jasnych barw, wszyscy wiedzą, że JESTEM DOBRY. Gdy mącą ją myśli źle, niedostatecznie DOBRE, przyciemniają ją smugi, otulają ciemne barwy.
Nie dlatego jednak chcę żyć z DOBREM w SERCU, by jak najlepiej zaprezentować się innym.
WIERZĘ GŁĘBOKO, że JESTEM myślą, pełną DOBRA dla INNYCH i dla siebie też.
str. 79/80 Maria
kiara
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #183 : Marzec 01, 2009, 23:58:37 »

"WIERZĘ GŁĘBOKO, że JESTEM myślą, pełną DOBRA dla INNYCH i dla siebie też."
No właśnie . Czy człowiek jest myślą  ?
Myśl bierze się z UMYSŁU.  Umysł nie jest wyłącznie mną . Jest tylko częścią mnie i to w dodatku nie największą .
Umysł generuje myśli , a te , nawet najwznioślejsze nie gwarantują mi POZNANIA  SIEBIE.
Gdyby myśli były mną, to ulegałbym wpływom innych myśli zaklętym w słowa, w obrazy, lub dźwięki , w przeróżne wcielone formy . I byłbym za ich pomocą sterowany z zewnątrz. Dlatego, że utożsamiałbym się z myślą.
Prawdziwy ja istnieje niezależnie od myśli . Na głębszym poziomie mojej Istoty , głębiej niż częstotliwość na której funkcjonuje umysł jestem także ja. Poprosiłem aby przyszedł do mnie, by zagościł w mojej głowie na stałe. I chyba jest . Nie rozumiem go , ale czuję . Wiele osób czuje podobnie tu, na forum, wiem , bo mi o tym kilkoro napisało w innym temacie.
Coś , co nie jest myślą, ale jest w głowie niby szum radiowego tła. JEST. Uświadomiony . Nie jestem więc tylko myślą.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #184 : Marzec 02, 2009, 00:05:33 »

Ja jestem mysla i uczuciem nie szumem w mojej glowie. Moj umysl w fizycznosci jest instrumetem wyrazania tych mysli , poprzez slowo i czyn.
Ja jestem swiadomoscia, a swiadomosc to zbior mysli i uczuc ( bo kazda mysl jest uczuciem a uczucie mysla), nie moge byc bezmyslnoscia. Moge zatopic sie w ciszy , co nie zmienia faktu iz moja Energia nadal skladam sie ze swiata moich mysli. One wyrazaja moja osobowosc.
Niezaleznie od tego czy moj fizyczny umysl  bedzie istnial czy nie ja Energia wyrazajaca siebie przez fizyczny umysl istniec bede nadal, nawet gdy szum zniknie , bo nastapi dostrojenie do podnoszacej sie czestotliwosci energetycznej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 00:11:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #185 : Marzec 02, 2009, 00:49:21 »

Rozumiem Kiaro, że  utożsamiasz się ze swoimi myślami ( oraz uczuciami, które są myślą, jak piszesz ) .Piszesz ,że nie możesz być bezmyślnością .. Nie chodzi oczywiście o takie , czy inne, nielogicznie  postępowanie - tak potocznie rozumie się bezmyślność. Mi chodzi raczej o bezmyślność rozumianą jako stan  nie-umysłu. Myśl jest formą, jest Przejawionym. Przeciwieństwem Przejawionego jest Nieprzejawione . Coś, co nie ma formy. Nie jest niczym ograniczone. Niczego nie wyklucza. Nie ma początku , ani końca ( tak jak myśl ). To coś, co JEST. Zawsze JEST. Nie wczoraj, ani jutro , ale TERAZ.
Bo nigdy nie żyjemy jutro , nie ma nas też wczoraj. Każde z nas istnieje W TEJ CHWILI OBECNEJ. Ta chwila JEST zawsze.
Moją osobowość również wyrażają myśli. Na codzień , w czasie rzeczywistym tak właśnie wyrażamy siebie  - jesteśmy myślami, korzystamy z umysłu. Inaczej się nie da. To prawda - Ty i Ja , Energie wyrażające siebie przez fizyczny umysł będziemy istnieli nadal bez względu na szum. Nie znikniemy natychmiast, bo nasze ciała mają określony czas zegarowy do wykorzystania . Tak samo długo będzie istnieć myśl, oraz umysł. Ale to jest tylko jeden aspekt mojej osobowości. Aspekt odnoszący się do mojej fizyczności, tego , kim jestem na Ziemi. Nie-umysł jest czymś o wiele potężniejszym, jest częścią nie wydzieloną z całości. Jest aspektem JEDNI. Z całą pokorą wobec tego kim tu i teraz jestem mogę napisać, że w najgłębszym sensie swojego Istnienia jestem fragmentem JEDNI.  I TY też nią jesteś. I Myśliciele także . Sami siebie określają tym mianem, więc wydzielają siebie w jakimś sensie od JEDNI. Mogą być Myślami,  formami , które gdzieś tam są i uważają siebie za wyższe istoty na szczeblu drabiny rozwoju ( co może być akurat prawdą ), ale nie są JEDNIĄ bardziej niż Ty , czy ja . To nasi starsi bracia w rozumie . I tyle tylko . Wg mnie. Egzaltowanie ich nie prowadzi do własnego rozwoju. Ufam ,że nie taki jest cel Twoich wypowiedzi.  Nie czyńcie z nich ( z Myślicieli ) z Pnią Nowalską swoich  mentalnych bożków.
Ale to miłe, gdy starsi bracia rozmawiają ze swoim młodszym  rodzeństwem . Dzięki za wszelkie wpisy .
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #186 : Marzec 02, 2009, 01:03:25 »

East - cóż, dokładnie tak myślę, jak i Ty. nieco innym mianem to bym określił (Absolut zamiast Jedni na przykład), ale myśl przewodnia taka sama.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #187 : Marzec 04, 2009, 11:12:03 »

Przekaz od jednego z Myślicieli- warto wiedzieć.
 kawałek ze strony nautilusa przepowiednie Sai Baby.
PRZEPOWIEDNIA
1.Data przełomu – 23 listopada 2009 – jest początkiem końca kali jugi, po której nastąpią
różne katastrofy obejmujące zmianę osi planety ZIEMIA, trzęsienia ziemi, powodzie,
wybuchy wulkanów, katastrofy nuklearne, pogrążanie się kontynentów itd., itd.
2.Koniec kali jugi dokona się w końcu roku 2010.
4.Nie będzie wojny nuklearnej, lecz będą wielkie katastrofy nuklearne po dacie przełomu,
które uwolnią planetę Ziemia od energii nuklearnej z końcem roku 2010. Ręka Boga
zstąpi na ziemię i zneutralizuje wpływ energii nuklearnej na ludzkość.
5.Sathya juga rozpocznie się od roku 2011.
11.Nowa gwiazda pojawi się na niebie 30 marca 2010 r. Tego dnia wystąpią na świecie
bardzo wysokie temperatury. Ludzie oszaleją, będą rabować, zabijać, kraść i mordować.
Lepiej pozostać w tym dniu w zamkniętym na klucz domu. 25 % ludzkości umrze tego
dnia.
12.70 % USA – terytorium, wód i ludności – zniknie pomiędzy 2010 a 2012 r.
14.Kontynent europejski – komety/asteroidy – uderzą w Europę w okresie 29-31.12.2009.
Katastrofy nuklearne zdarzą się 27 grudnia 2009 pogrążając większość kontynentu w
końcu roku 2010.
Anglia, Walia i Szkocja znajdą się całkowicie pod wodą; nie przetrwa żadna część
terytorium i żadni ludzie.
Francja, Niemcy, Hiszpania i Włochy znajdą się pod wodą; nie przetrwa żadne
terytorium i żadni ludzie.
Europa jako całość znajdzie się pod wodą. Przetrwa 10 % terytorium.
15.Związek Radziecki będzie podlegał zmianom pod względem terytorium, mórz i ludności
na skutek katastrof naturalnych i nuklearnych w ciągu roku 2010. Przetrwa 75% jego
terytorium, 25 % mórz i 5 % populacji.
16.Singapur, Południowa Afryka, Sri Lanka i San Francisco znikną na zawsze w październiku
2010 r.
17.Diego Garcia / Wyspy Chagos będą miejscem awarii nuklearnych i katastrof naturalnych i
znikną w styczniu 2010 r.
18.Bliski Wschód będzie podlegał zmianom zachowując 50 % terytorium i 20 % ludności.
Iran i inne państwa muzułmańskie spalą swoje zasoby ropy w celu odparcia wrogich
państw.
19.Chiny, z powodu awarii nuklearnych, wojny i katastrof naturalnych, będą podlegały
zmianom, zachowując 50% terytorium, 5% ludności i 100 % mórz w ciągu roku 2010.
20.Indie - Indie Północne i Chiny zostaną zniszczone przez wojnę, katastrofy nuklearne i
katastrofy naturalne w ciągu 2010 r.
Himalaje obniżą się w latach 2009, 2011 i 2012.
Morze wedrze się ku Himalajom przez (1) Bengal i (2) Pakistan / Pundżab w ciągu roku
2010.
Część Himalajów pogrąży się w morzu w roku 2009.
Południowe Indie staną się wyższe w latach 2009 / 2011.
Jogini z Himalajów przeniosą się do Południowych Indii, zajmując tam swoje nowe
siedziby i by postrzec Boskość z ciała i krwi w roku 2010.
Indie będą miały 18 prowincji zarządzanych przez studentów Baby w roku 2010.
Indie ulegną zmianom w roku 2010 pod względem terytorium, ludności i mórz,
zachowując 75% terytorium, 25% ludności i 150% mórz.
21.Pakistan nie będzie prowadził wojny z Indiami, lecz nastąpią w nim katastrofy nuklearne i
naturalne w roku 2010.
Pakistan ulegnie zmianom na lądzie, a także pod względem ludności i mórz. Przetrwa
50% terytorium, 25% ludności i 100 % mórz.
22. Kontynent afrykański ulegnie zmianom pod względem terytorium i ludności w latach
2009/ 2010. Przetrwa 75 % terytorium i 25 % ludności.
23.70% ludności świata zginie do końca 2011.
24.Bezpiecznymi terytoriami będą Południowe Indie, Australia, Nowa Zelandia, Indonezja i
Afryka.
25.Wyłonią się nowe ziemie na Oceanie Indyjskim, Północnym i Południowym Pacyfiku oraz
na Północnym i Południowym Atlantyku zastępując terytoria pochłonięte przez morza.
26.Demokracja jako system rządów jest błędem ustanawiając waiszjawów i sudrów jako
władców, których instynkt polega na zdobywaniu pieniędzy za wszelką cenę, nie bacząc
na zasady uczciwości i prowadząc do rozkwitu korupcji i wyzysku.
System rządów ulegnie zmianom wynosząc do władzy kszatrijów, którym będą doradzać
bramini na całej ziemi, jak również dzięki Wedom i kulturze medycznej.
27.Nastąpi koniec ery mechaniki i powrót do epoki kamiennej – wieku łuków i strzał.
31.Wierni na całym świecie będą chronieni przez świadomość Boga. Poza tym wierni mogą
poczuć w sobie nagły impuls, by przenieść się do bezpiecznych miejsc.
32.W Puttaparthy nastanie chłodniejszy klimat.
33.Studenci Baby znajdą się w nowym wieku duchowości. Nastąpi nowy wiek i koniec
obecnego wieku. Nastąpi powrót świata do dharmy (prawości) w roku 2011.
34.Baba wstąpi do rzeki Chitravati w wieku 96 i zniknie.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #188 : Marzec 04, 2009, 11:26:44 »

Punkt 27 jest nierealny, dzisiejsza wiedza techniczna dużej ilości społeczeństwa jest na tyle szeroka, że takie proste urządzenia jak prądnica nie pozwolą człowiekowi cofnąć się do epoki kamienia łupanego. Takie rzeczy mogły się zdrzyć tylko w czasach, gdzie cała wiedza skupiona była w rękach bardzo wąskiej elity. Przekaz Sai Baby uważam za nieaktualny i chciałbym znać jego pogląd z dnia dzisiejszego.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #189 : Marzec 04, 2009, 11:54:59 »

Tak nie ulega watpliwosci iz Sai Baba jest Myslicielem , ze pochodzi z przestrzeni zaswiatowej Myslicieli. Jednak nie kazdy Mysliciel zyjacy obecnie na ziemi jako czlowiek sprostal swojemu planowi przedurodzeniowemu. Niektorzy zwyczajnie po ludzku zagubili sie. Chociaz stali sie slawni i chociaz potrafia korzystac z paranormalnych mozliwosci ich osobiste  drogi nie wypelnily sie poslaniem , ktore pierwotnie zamierzali przyniesc ludzkosci.

W 2002 roku ukazal sie wywiad Janusza Zagorskiego z E. Nowalska, jest tam fragmet na temat sai Baby...

************
J.Z.
Jedną z najbardziej niezwykłych Energii przebywających obecnie w ludzkim ciele na Ziemi jest Sai Baba z Indii. Jaki jest stosunek do niego zaświatowych Istot?

E.N.
Odpowiedź na to pytanie padła w zbiorze przekazów zatytuowanym „Zakazane poglądy?” Podkręsla się tam, że jest to wielki Myśliciel i bardzo dobrze, że się tu urodził, ale źle „... że zapomniał (Jemu nie wolno było tego zapomnieć) po co Tutaj przyszedł. I wcale nie chodzi Nam o to, aby UCIEKAŁ od kochających Go ludzi. Chodzi o to, aby miał w sobie NADAL to, co ze sobą w to wcielenie wewnątrz siebie PRZYNIÓSŁ. Stając się wielkim dla ludzi nie warto za wiele PRZEGRYWAĆ w sobie.



Nie wiem kiedy zostal napisany przekaz Sai Baby w ktorym roku pokusil sie o tak katastroficzne proroctwa.
Wiem iz bardzo wiele starych  i nowych przepowiedni stracilo aktualnosc przekazu. Ludzie wybrali inna droge dla swojej przyszlosci, a ona juz nie prowadzi przez te kataklizmy. My nia idziemy aktualnie.

Kiara Uśmiech Uśmiech