Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 23:38:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191419 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Byt
Gość
« Odpowiedz #100 : Sierpień 01, 2009, 01:28:45 »

kot nie wiem czy Tobie ktoś płaci za to żebyś ludziom dogryzał na tym forum, czy masz po prostu jakichś przerost ambicji i swojego ego, dziwie się sobie samemu, że w ogóle przejmuję się takim fanatycznym zerem jak Ty, ale chcę Ci powiedzieć, że mimo Twoich chorych ambicji nie opuszczę tego forum bo widocznie na tym Ci zależy. Co więcej, nie zniżę się do Twojego poziomu dlatego od tego momentu zignorują każdą Twoją kolejną wiadomość. Wysyłaj sobie wiadomości, pieprz dyrdymały na temat tego, że ja to Mora, mam to w dupie. Wyprowadziłeś mnie z równowagi, a jestem bardzo spokojnym człowiekiem, dlatego potraktowałem Cię krótko na PW. Trzymaj się.

Moderatorom i administratorom gratuluje podejścia i totalnego braku reakcji na to co wyczynia ten osobnik. Ja osobiście nie mam już siły z nim dyskutować i jeżeli ktoś z Was pofatyguje się do historii moich postów to zobaczy, że prosiłem kilkukrotnie o to aby się uspokoił starając się zakończyć jego bezsensowną krucjatę przeciwko Morze, która przez jego bezgraniczną wiarę w przekonanie, że ja to użytkownik Mora, odbija się na mnie - bezskutecznie. Mam serdecznie dość jego jadu, cynizmu i kierowanej w moją stronę nienawiści, która w rzeczywistości skierowana jest w stronę Mory. Jeżeli gdzieś przesadziłem to bardzo przepraszam, ale zeźlił mnie ten gość okrutnie. Jeżeli tak ma wyglądać egzekwowanie regulaminu na poważnym forum z szerokim spektrum istotnej i głębiej wiedzy do dyskutowania to przepraszam bardzo, ale szybko zejdzie ono na psy i to w dodatku przez rozszczekane koty. Jeżeli choć trochę zależy Wam - moderatorom i administratorom - na kulturalnej i rzeczowej dyskusji na tym forum to bardzo proszę, zadziałajcie na tego człowieka bo nie obraża i atakuje tylko mnie osobiście co od tej chwili postaram się ignorować, ale i innych użytkowników o czym mowa była w poprzednich postach tego wątku. Nie chodzi o to żeby go banować czy dodawać mu jakieś punkty, sądzę, że po pierwsze wyjaśnienie sprawy z Morą poprzez sprawdzenie adresów IP oraz spokojna dyskusja - Wasza z kotem, doprowadzi do tego, że się uspokoi. Ja jestem skory do dyskusji z kotem, ale jeżeli ten człowiek ignoruje moje kilkukrotne prośby, a wręcz błagania o spokój dyskusji i zaprzestanie czynienia fanaberii to przepraszam bardzo, ale w Don Kichota nie mam zamiaru się bawić, a tak to rzeczywiście względem kota wygląda.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2009, 01:41:16 wysłane przez Byt » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #101 : Sierpień 03, 2009, 08:56:36 »

To chyba jest odpowiednie miejsce do napisania o tym co mi się nie podoba.
Obserwując to forum już prawie miesiąc, zauważyłem, że niektóre nicki, mimo pewnych różnic (nawet płci) piszą/wypowiadają się w bardzo podobny sposób, co wzbudza podejrzenie, że są to klony. Zaobserwowałem takie powiązania u różnych grup użytkowników (przeciwników jak i zwolenników projektu), tak więc nikt kto oszukuje, nie powinien czuć się bezpiecznie, niezależnie od tego czy obecnie padają na kogoś podejrzenia czy nie, bo administrator może to sprawdzić i ja przyłączam sie do apelu, żeby wkońcu załatwił tą sprawe, bo ta mistyfikacja ze strony nieuczniwych użytkowników wprowadza tylko zamęt na forum.
Pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #102 : Sierpień 03, 2009, 10:07:43 »

Toć już o to prosiłem - o wyjaśnienie tejże sprawy, która robi się już mocno uwierajaca. Dopuszczam taką możliwość - występowania klonów - co do pewnych nicków/nicka mam poważne przekonanie, że to klon, lecz nie chcę rzucać oskarżeń bez upewnienia się. W każdym razie tylko admini mają możliwości dokładnego sprawdzenia. Winni powinni ponieść konsekwencje, bez względu na poglądy i zapatrywania.   
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #103 : Sierpień 03, 2009, 10:27:00 »

Toć już o to prosiłem - o wyjaśnienie tejże sprawy, która robi się już mocno uwierajaca. Dopuszczam taką możliwość - występowania klonów - co do pewnych nicków/nicka mam poważne przekonanie, że to klon, lecz nie chcę rzucać oskarżeń bez upewnienia się. W każdym razie tylko admini mają możliwości dokładnego sprawdzenia. Winni powinni ponieść konsekwencje, bez względu na poglądy i zapatrywania.  

Wiem, że o to prosiłeś, właśnie dlatego napisałem, że przyłączam się do apelu. Im więcej osób na to zwraca uwage, tym większe prawdopodobieństwo, że ten problem zostanie rozwiązany.
Ja mam podejrzenia nie tylko wobec niektórych przeciwników PCH, którzy o klonowanie są posądzani wyjątkowo "hucznie", ale TAKŻE wobec zwolenników, którzy - z tego co czytałem w innym wątku - zostali już w przeszłości przyłapani na tym nieuczciwym procederze.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #104 : Sierpień 03, 2009, 11:41:31 »

również się pod tym podpisuje, obiema ręcyma i nogami toże Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #105 : Sierpień 03, 2009, 23:08:27 »

Ręce i cyce opadają... Duży uśmiech
Wszyscy zamieniają się nicami, nikt już nie wie kim jest, dobrze że mi Ptak pozostał w garści - Jemu wierzę... Duży uśmiech


Pozdrawiam wszystkich, tych bez własnej tożsamości również - Thotal Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #106 : Sierpień 03, 2009, 23:28:01 »

Wszyscy zamieniają się nicami, nikt już nie wie kim jest, dobrze że mi Ptak pozostał w garści - Jemu wierzę... Duży uśmiech

Thotal, dlaczego ten w garści z dużej litery? Czyżbyś coś insynuował?   Z politowaniem

Miłych snów z ptakiem w garści! Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 23:29:16 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Sierpień 03, 2009, 23:48:05 »

Kocie, wyobraź sobie, że można zajmować się kilkoma sprawami jednocześnie. Co do wyliczeń - pochwal się swoimi.

Uczciwie ostrzegam, że jeżeli nie przedstawisz dowodów na swoje oskarżenia co do mnogości nicków pewnych osób oficjalnie zawnioskuję do admina o wyciągnięcie konsekwencji. Tak jak mówiłem "zabawa" się kończy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #108 : Sierpień 04, 2009, 00:15:46 »

Pamiętaj Arteczku,że jak mieczem wojujesz,to od miecza zginiesz.

Co zasiewasz,to zbierzesz.

Jeśli kpisz sobie z tego prawa,to biada Ci.

Nikt nigdy w ogień za forumowego Artqa nie pójdzie, czynisz jedynie spustoszenie a wydaje Ci się,że o prawdę walczysz,podczas gdy nikt nawet nie czyta Twoich złośliwości.

Wydaje Ci się,że przyjaciół masz.Rozejrzyj się.

NIKT Twojej prawdy nie pokocha.

Zostaniesz kiedyś sam-całkiem sam i bez żadnych szans,jak pewna pieśń treść piękną niesie.

Czemu nastawienie Twoje jest tak selektywne,że przeszkadzać jednym a wtórować innym musisz nie zważając na to,że nikt Ci zaszkodzić nie chce.

Nikt nie narusza interesów Twoich ale tu o coś innego chodzi.

Nastawienie do ludzi trzeba mieć pozytywne,trzeba im przychylnym być,nie powinno sie ich swoją miarą oceniać a raczej dobrych intencji wyglądać. Uśmiech Uśmiech



 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 00:32:43 wysłane przez kot » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #109 : Sierpień 04, 2009, 07:38:29 »

tak kocie: przychylność, akceptacja, pozytywne nastawienie, tolerancja, miłość do bliźniego... to wszystko u ciebie występuje. Szkoda tylko że nie widzisz że występuję tylko w stosunku do samego siebie lub tobie podobnych. Ale tak to już jest jak coś człowieka zaślepia
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #110 : Sierpień 04, 2009, 08:08:24 »

tak kocie: przychylność, akceptacja, pozytywne nastawienie, tolerancja, miłość do bliźniego... to wszystko u ciebie występuje. Szkoda tylko że nie widzisz że występuję tylko w stosunku do samego siebie lub tobie podobnych. Ale tak to już jest jak coś człowieka zaślepia

Marku a skąd Ty to wiesz? znasz osobiście Kota? hm..... jak łatwo ludzie oceniają nie mając bladego pojęcia o drugiej osobie.....prykre ale niestety powszechne......




Pozdrawiam Uśmiech)
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #111 : Sierpień 04, 2009, 09:06:59 »

wiki: skąd ja to wiem? bo cztam co on pisze. i w przeciwieństwie do ciebie staram się to obiektywnie ocenić. Takie są jego wypowiedzi i nie podważaj tego. I nie pozdrawiaj mnie za każdym razem bo od takiej pseudo miłości do wszystkich ludzi aż mnie mdli.
Sorry, ale gdyby rozwój ludzkości podyktowany był takimi słodkami osobami, kochającymi i tolerancyjnymi dla wszystkich to człowiek dalej byłby w epoce kamienia łupanego.
Może to i smutne, ale rozwój człowieka to historia przysłowiowego seksu, władzy i pieniędzy. A motorem napędowym jest wojna. Gdyby nie to nie miałabyś żadnej okazji publicznie wyrazic swoich myśli tak jak robisz to obecnie, gdyż protoplasta Internetu - powstały w latach 60 XX wieku ARPANET powstał na potrzeby armii.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #112 : Sierpień 04, 2009, 09:47:51 »

Marku to Ci napiszę, że bardo się mylisz, a ocena na podstawie kilku postów w necie jest płytka i nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością tak jest bardzo często.
Ty domagający sie prawdy....
Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony....

a jednocześnie posądzający hihhi sorki ale to mnie bardzo bawi i śmieszy Uśmiech)

Podważam Twoją wypowiedź ponieważ mam do tego podstawy, a Ty nie Uśmiech



Pozdrowionka  z jaskini  Uśmiech)))


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #113 : Sierpień 04, 2009, 09:56:01 »

Kocie, Twoją śpiewkę znam i daruj sobie. Jak zwykle nie odniosłeś się rzeczowo do mojego postu.

Poproszę po raz ostatni: podaj dowody, że BlaBlaBla, Byt i marek to ta sama fizycznie osoba. Krótko i na temat.
Jeżeli je masz to zostaną zbanowani, jeżeli nie, to powinieneś zarobić stosowne punkty karne i przeprosić. 

Wiki, zarzut jak mniemam dotyczy również i mnie - otóż oceniam postawę Kota na forum na podstawie wypowiedzi i zachowań. Nie wiem jaki jest prywatnie [uzasadnione jest podejrzenie, że zbytnio się nie różni od forumowego], ale chętnie się dowiem...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #114 : Sierpień 04, 2009, 09:59:26 »

Arteq mylisz się nawet przez myśl mi nie przepłynąłeś:))

Pozdrawiam Uśmiech)
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #115 : Sierpień 04, 2009, 10:06:37 »

wiki: "Ty domagający sie prawdy....
Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony...."

Czy ja cokolwiek takiego napisałem? Czy dopowiadasz sobie? Wiesz jak jest z głuchym - czego nie usłyszy to sobie dopowie. Zresztą czego można się  spodziewać po kimś kto sobie w awatara smoczycę wstawia? Znaczy to jest twoja druga, wewnętrzna natura? Wiesz co, nawet nie wiem jak z kimś takim dyskutować Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #116 : Sierpień 04, 2009, 10:21:01 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech
sam napisałeś, że przyłączasz się do apelu o prwdę dotyczącą nicków Mory, a posądzał Ciebie  Kocurek  Uśmiech))
Cytuj
również się pod tym podpisuje, obiema ręcyma i nogami toże
Cytuj
Drogi Moro!(Bycie i Marku243)

Nie bijcie mnie proszę Was.

Tak więc Mreczku drukowanymi:


wiki: "Ty domagający sie prawdy....
Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony...."

 

chodziło mi o ( "Ty domagający sie prawdy....) domagałeś sie wyjaśnienia i prawdy o nickach... rozumiesz???
Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony...."
cytat umieszczony wyżej Kot posądził Cię słusznie lub nie słusznie tego nie wiem Uśmiech))
Teraz rozumiesz o co mi chodziło Uśmiech)
 

A smoczyca to może tytlko pragnienie..........a może jeszcze coś innego Uśmiech)

Pozdrowionka:))

Tak samo z głuchym jak i ze ślepym  Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #117 : Sierpień 04, 2009, 10:48:34 »

Apelowałem o jednoznaczne i kategoryczne wyjaśnienie sprawy ników. Prawda. Natomiast wybacz, ale posądzenia kota spływają po mnie jak woda po kaczce. Ale każdy sobie interpretuje tak jak mu wygodnie.
Natomiast stierdzenie: : "Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony...." zalatują mi epiką biblijną, i wybacz - jestem od tego jak najdalej.

Nazwijmy jednak rzeczy po imieniu: jak to jest drodzy zwolennicy PCH, jego zagorzali wyznawcy i obrońcy - jak to jest kiedy waszą wiarą, umusłem i ciałem zawładneła SEKTA? Bo innaczej już tego nie można nazwać
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 10:48:45 wysłane przez marek324 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #118 : Sierpień 04, 2009, 10:58:59 »

Apelowałem o jednoznaczne i kategoryczne wyjaśnienie sprawy ników. Prawda. Natomiast wybacz, ale posądzenia kota spływają po mnie jak woda po kaczce. Ale każdy sobie interpretuje tak jak mu wygodnie.
Natomiast stierdzenie: : "Ty pokrzywdzony, ponieważ słusznie/niesłusznie posądzony...." zalatują mi epiką biblijną, i wybacz - jestem od tego jak najdalej.

Nazwijmy jednak rzeczy po imieniu: jak to jest drodzy zwolennicy PCH, jego zagorzali wyznawcy i obrońcy - jak to jest kiedy waszą wiarą, umusłem i ciałem zawładneła SEKTA? Bo innaczej już tego nie można nazwać

A kto i gdzie napisał, że jestem zwolennikiem PCH? bo teraz to Ty sobie dopowiadasz Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #119 : Sierpień 04, 2009, 11:02:51 »

"Nazwijmy jednak rzeczy po imieniu: jak to jest drodzy zwolennicy..." - jakbyś czytała z uwagą i zrozumieniem to przeczyłabyś że jest napisane: jak to jest drodzy zwolennicy... czyli wy, ogólnie zwolennicy PCh a nie jak to jest wilki, że zawładneła tobą sekta?
Ale wiesz jak to mówią: uderz w stół a norzyce się odezwą. Może trafiłem w sedno jaskółeczko Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 11:11:43 wysłane przez marek324 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #120 : Sierpień 04, 2009, 11:12:36 »

Przepraszam, nie zauważyłam, że następny post jest juz nie do mnie Uśmiech) mój błąd Uśmiech

sekty są wszędzie zaczynając od każdego wyznania religijnego i nie dotyczy to tylko zwolenników, ale również przeciwników...każdego owładania coś innego Uśmiech


Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #121 : Sierpień 04, 2009, 11:37:19 »

tak, masz rację - niektórych naprzykład owładneła chęć pouczania Uśmiech Ale rozumiem skąd to się bierze - od ENKO-nauczyciela Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #122 : Sierpień 04, 2009, 11:47:20 »

Cytuj
Jestem tu więc dla równowagi. dlatego aby mogły zobaczyć że istnieje inny, bardziej racjonalny nurt który nazywa się zdrowym rozsądkiem.

 Szok Szok Szok
 tak więc słuchajmy zdrowego rozsądku, ale kadży swojego Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 11:48:15 wysłane przez wiki » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #123 : Sierpień 04, 2009, 12:45:10 »

tak jaskółeczko Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #124 : Sierpień 04, 2009, 18:20:53 »

Kocie, Twoją śpiewkę znam i daruj sobie. Jak zwykle nie odniosłeś się rzeczowo do mojego postu.

Poproszę po raz ostatni: podaj dowody, że BlaBlaBla, Byt i marek to ta sama fizycznie osoba. Krótko i na temat.
Jeżeli je masz to zostaną zbanowani, jeżeli nie, to powinieneś zarobić stosowne punkty karne i przeprosić. 

Wiki, zarzut jak mniemam dotyczy również i mnie - otóż oceniam postawę Kota na forum na podstawie wypowiedzi i zachowań. Nie wiem jaki jest prywatnie [uzasadnione jest podejrzenie, że zbytnio się nie różni od forumowego], ale chętnie się dowiem...


Dowodem na to,że Blablabla,czyli Mora kręci jest to,że sie zmył kolejny raz po angielsku,podczas,gdy zależało mu na porównaniu pewnych adresów.

Ja mu wyjaśniłem na czym polega jego kombinacja i dlaczego jako blebleble się zarejestrował.

Chcąc bezpiecznie klona wprowadzić musiał odwrócić uwagę i zarejestrować siebie na innym

komputerze niż klon.On nie mógł z czyjegos komputera jako Mora się zarejestrować ,bo nick Mora

jest zajęty.Jakie jest inne wyjaśnienie i czemu od razu przyznał,że blebleble jest Morą?

Zarejestrowal się więc na przykład w komputerze kolegi z bloku,jako blebleble od razu wyjaśniając,że

blebleble jest Morą.

Niezgrabnie mu to wyszło ale nie było innego wyjścia i trzeba było to tak właśnie zakombinowac.

Nawet niektóre teksty na prośbę mógł kolega pisać.

Z jego morowego natomiast komputera nadawać będzie jego klon.

Kto to taki?

Domyślam się ale pozostawiam to dla siebie.

Jedno jest pewne.

Mora nadal nadaje. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 18:28:24 wysłane przez kot » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maro glassed rycerze-erathii wolfmonster maho