Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 02:48:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: wykopaliska - skarb Chrobrego  (Przeczytany 1315 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« : Grudzień 23, 2008, 00:55:49 »

Opwiem krótką historię o sobie, Ślęży i PCH.
O PCH "usłyszałem" w 1997r, gdy jeszcze nie istniał - podczas śmierci klinicznej. W 2006 roku jesienią przeczytałem "Przebudzenie Cheopsa" i nie zagłębiając się w sesje stwierdziłem że spróbuję jakoś pomóc.
Byłem zfascynowany faktem że mogę wziąć udział w tym niesamowitym przedsięwzięciu.
Jako człowiek czynu pierwsze kroki skierowałem na Ślężę, spędziłem tam grudniową noc pod gołym niebem i dokonałem oględzin sytuacji wokół kościółka.
W jakiś czas potem siedziałem sobie przy stoliku z Panem Andrzejem Wójcikiewiczem i przedstawiłem mu swój szczwany plan. Zaproponowałem że na swój koszt wraz z 3-4 znajomymi wykopiemy co tam trzeba w kościółku bez niczyjej wiedzy - a następnie wezmę znajomego dziennikarza i z kamerą wejdziemy do podziemii. Proszę zwrócić uwagę że plan był całkiem niezły - szanse na jego powodzenie były naprawdę duże, bo w zimowym okresie nocą na Ślęży ciężko spotkać żywego ducha, a czas na wykonanie niezbędnych prac to jakieś 2-4 tygodni. Drugą stroną medalu był fakt że to ja brałem na siebie odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenie i zdemaskowanie, a obrót spraw w tą stronę byłby tylko doskonałą bezpłatną reklamą PCH na całą Polskę, a może nawet dalej w świat...
Odpowiedź była zdecydowanie negatywna - tego nie wymyślił Enki, więc nie wchodziło w grę...
Pan Andrzej to miły człowiek, ale z każdą minutą naszej rozmowy traciłem entuzjazm do Projektu. Atmosfera strachu przed zagładą i sposób działania polegający na fanatycznym słuczaniu "opiekuna" to dwa podstawowe odczucia jakie pamiętam do dziś...
Po około godzinie zrozumiałem że misją tego człowieka nie jest ratowanie świata, lecz SŁUCHANIE "ENKIEGO" - czyż ktoś zdecydowany na to żeby za wszelką cenę uratować planetę miałby jakieś opory związane z łamaniem prawa w imię wyższego celu?
Później przyszedł czas na wnikliwą lekturę sesji i dostrzeżenie poziomu mega-manipulacji opartej na tych samych zasadach co krytykowany przez "Enkiego" KK... ale to już inna historia.
Mam nadzieję że zainspirowałem potencjalnych zwolenników do przekucia poparcia dla PCH w czyny - zbliża się zima, na Slęży pusto...
pozdrawiam serdecznie




Głównie przed "kolejnymi zalewaniami" kanałów labiryntu.
To sposób na osuszanie go.
Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.018 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maro amigos naszapsiasfora pisanepioremanila planszowanie