Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 01:51:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "KSIĘGA CHEOPSA" - oficjalny artykuł [część druga serii]  (Przeczytany 1126 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Grudzień 12, 2008, 15:56:16 »

Nawiązałem do postów znajdujących się powyżej mojego i przedstawiłem swoją opinię nt. doskonalenia się i zapatrywań innych na tę sprawę. Stanley nie raz już straszył, że dla przeciwników pch nie będzie litości i sami będą na siebie płakali. Niejaki 718 uważa się za oswieconego i jednocześnie wyzywa innych, mówi jacy to są głupi, a szczególnie dlatego, ze nie chcą poznać się na jego "wielkopomnych" odkryciach. Jeżeli do kolejnego etapu moga przejść ludzie wyzbyci pewnych negatywnych zachowań i kontrolujących własne ego, to 718 nie ma szans - wspomniane przymioty bedą go trzymały w aktualnym miejscu lepiej niz kotwica titanica. Stwierdziłem także - i podtrzymuję to - że jeżeli tacy sa pierwsi w kolejce do kolejnych poziomów oswieceń/gęstości, to ja dziękuję, postoję.

Do tego podzieliłem się zauważoną prawidłowością co do "merytorycznych" dyskusji z 718 - gdy zaczyna palić się grunt pod nogami ucieka lub - jak już wspomniałem - mówi, ze jestesmy głupi i nic nie rozumiemy. Ktos prosi o wyjasnienie - a on - i tak nie zrozumiesz, bo ja straciłem na to tyle lat. Szkoda, że nie dopuszcz takiej oczywistości jak to, ze wiele osób może być bardziej inteligentnymi niz on. W końcu, skoro uważa, że nikt mu nie dorówna w zrozumieniu tematu [fakt, wymyśloną kabałę 718 chyba tylko on jest w stanie zrozumieć i to w moim mniemaniu wcale nie z powodu nadzwyczajnej błyskotliwości] to po co ciągle o tym mówi? Hmmm... myslę, że on po prostu bardziej niż ryba wody potrzebuje podziwu innych. Gdy natomiast tego nie otrzymuje - zaczyna tupać nogami jak rozwydrzone dziecko, ot i cała tajemnica. Nie jest też dla wielu osób pewnie tajemnicą, że analogicznie z jak małym dzieckiem można manipulować jego zachowaniem i stanami emocjonalnymi.
Oczywiście można mnie nazwać w sprawach kabały głupim vel kompletnym igmnorantem i to jest zgodne z prawdą, natomiast w swoich pytaniach kierowałem się logiką [ta jak wiem nie stoi w sprzeczności z kabałą] i intuicją - bez efektu, natomiast przyglądałem się dyskusjom osób znających się na sprawie, z 718 - efekt ten sam, czyli żaden.

Uczciwie przyznam, że dostzregam w swoim przypadku jeden, przepraszam - dwa, pozytywy w tym, ze 718 jest na forum:
1. swoim zachowaniem i wypowiedziami udowadnia, że pch to bujda i naciąganie
2. trenuję swoją cierpliwość i wyrozumiałość

Jeżeli ten post jest spamem to proszę mopa o umieszczenie [lub wskazanie mi] odpowiedniego miejsca.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.309 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ads rakul-axis gangds animezywioly zapresentojswojefora