Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 08:36:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "KSIĘGA CHEOPSA" - oficjalny artykuł [część druga serii]  (Przeczytany 1365 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 19:45:43 »

ja poszedłem dalej - byłem po drugiej stronie Drzewa Życia i eksplorowałem Tunele Klifotyczne - i to mnie nauczyło wiele - dopiero po przekroczeniu DAAT uzyskuje się WIEDZĘ, a to bolesne doświadczenie bo nie ma NIC za darmo, ale było warto zapłacić taką cenę!!!!!!!

widzę, że siedzisz w temacie Kiara, cóż nie doceniałem Cię - więc napiszę to jasno, używam kabały wg. Issca Lurii wraz z wpółczesnymi dodatkami Aleistera Crowleya oraz drapieżną kabałę Kennetha Granta (to dobre określenie na jego system)

zapewniam Cię, że w analizie dla Projektu Cheops używam  25 procent jeśli tak można powiedzieć systemu kabały jaki poznałem

wiem też dobrze, że kabała to bardziej parktyka niż teoria ale na porzeby PCH zajmuję się analizą czyli właśnie teorią

pozdrawiam,
718!


@edit:

OK, coś dodam jeszcze - w kabale jest zawarta PEŁNIA WIEDZY bo dotyczy o pochodzi od ABSOLUTU i ale pamiętaj, że kabała ma stronę jasną i ciemną i TYLKO wtedy jest KOMPLETNA, ja zajumuję się obiema właśnie, tą drugą można nazwać "czarną magią" ale będzie to źle zrozumiane przez profanów!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 19:49:24 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skuterpolska catzland blanciormt2forum doggieslife republikanowegokucelgradu