Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 21:52:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "KSIĘGA CHEOPSA" - oficjalny artykuł [część druga serii]  (Przeczytany 1104 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Grudzień 08, 2008, 18:13:54 »

Dla mnie takie liczby bez podania podstaw to tylko cyferki tak jak u Geryla. Cyferki z księżyca nie mylić z KOSMOSEM, Kiara mam prośbę, czy mogłabyś udowodnić że te obliczenia są błędne? ja lubię cyferki i lubię wiedzieć co z czego wynika.

Ale ktore obliczenia , ze sa bledne? Kaplana? Ja nie bede wchodzila w jego wyliczanki , bo naprawde nie mam na to czasu.
Jednak jezeli ktos uzywa matrycy kabaly do okreslenia Absolutu , to opiera sie tylko na czesci wiedzy. Kabala ( drzewo zycia zawiera wiedze 3 wymiarow podzielonych na 3 cykle zamknietych jednia w 10) , owszem to jest wzor na 3 dolne czakry odlaczone od reszty. Calosc wzorca przekazana jest w 12 (wiedza obecna)aspektach -poziomach polaczonych jednia w 13. Dotyczy to wzorca zycia w materii gdy energia -wewnetrznosc ma wplyw na zewnetrznosc , kreuje swiat zewnetrzny.
Natomiast wiedza kabaly to wplywanie zewnetrznoscia na wewnetrznosc, jeszcze niedoskonaly swiat zmyslow oparty na emocjach. Od poziomu 4 czakry , czakry serca ludzie wchodza w etap panowania nad emocjami, korzystania z uczuc , oraz wiedzy glowy. Gdy to sie dzieje jestesmy na drodze uzywania madrosci, czyli polaczonej wiedzy glowy i serc. Zaczynamy wzrastac w 4 wymiarze , ktory rowniez jest podzielony na trzy etapy zanim dojdziemy do wzorca doskonalosci.
Zatem wiesz iz wzorzec rozwoju ludzkosci zawiera sie w 12 , kabala siega do 9. Kto opiera wyliczenia oraz interpretacje informacji na wzorze kabaly 9/10 , nie przekazuje pelnej , a co za tym idzie prawdziwej wiedzy.
Wzorce nasze to 12 czakr, 12 poziomow wiedzy, 12 znakow zodiaku, 12 godzin, 12 miesiecy, itp... , nie 9, nie 6 i nie 5. Te cyfry maja inna interpretacje.

Kiara
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 18:14:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skuterpolska gom doggieslife mojeprzysmaki rezerwat-mustangow