Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 09:28:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "KSIĘGA CHEOPSA" - oficjalny artykuł [część druga serii]  (Przeczytany 1053 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Grudzień 09, 2008, 16:11:07 »

Posluchaj Kaplan, ani Ty ani nikt inny nie bedzie mi mowil co mam mowic a czego nie! Ludzie sa przygotowani i ja bede przekazywala wiedze, jedni beda budzili sie predzej inni wolniej , tak wiec wiedze rowniez beda "wchlaniali" w roznym tepie. Stosownie do wlasnego rozwoju, kazdy na wlasna miare.
Kim dla Ciebie jest Samuel, tym dla mnie nie jest. Rozumiesz?
Nie Ty i nie Samuel daliscie  mi PRAWO PRZEKAZYWANIA WIEDZY, i nie bedziecie mi go ograniczali.
Jak sie nauczysz obserwowac niebo wedlug informacji Steinera to bedziesz wiedzial iz przebiegunowanie juz trwa.

kiara


Brawo Kiara , podpisuję sie pod twoimi słowami , każdy jest na określonym poziomie , więc nie wiem niby dlaczego mamy dalej ukrywać wiedzę , polowania na "wiedzmy i wiedzminów" zakończone  , stare odchodzi , choć trudno jest niektórym się z tym pogodzić , będą jednak musieli.. Właśnie każdy z nas jest na innym poziomie , zwykły człowiek nie z tematu i tak nie będzie rozumiał o czym ona mówi , więc co chcesz jeszcze ukryć Kapłanie prawde? przed kim?? przed tymi , którzy ją znają. czy może nadal jest nadzieja na powrót starego systemu ograniczeń -NIE MA JUZ TAKIEJ OPCJI , CZAS MINĄŁ- PRZEMINĘŁO Z WIATREM JAK TO MÓWIĄ Kapłanie718.. Uśmiech


Kapłanie 718 - na temat Bogów -bewzględnej pokorze-pysze , mogę jedynie podyskutować w kategorii -pod tyt. ZAPISY "WIEDZY " ZIEMI.(przeszłość . paranauki)..... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 17:31:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ar-pl mojeprzysmaki skuterpolska doggieslife jaguarlife