Niezależne Forum Projektu Cheops

Archiwum => Spotkanie, prezentacja, sympozjum => Wątek zaczęty przez: stolo Styczeń 10, 2009, 23:54:50Tytuł: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: stolo Styczeń 10, 2009, 23:54:50
Bydgoszcz

Termin spotkania:...01.02.2009
Godz.:..................15.30-19.00
Miejsce.................ul.Sułkowskiego52 KLUB POW,sala konferencyjna,parter.
Tel. kontaktowy.....601 439 183 lub 508 795 864

w spotkaniu będą uczestniczyć:
Lucyna Łobos,
Iwona Stankiewicz,
Bil Braun,
Andrzej Wójcikiewicz


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: fish512 Styczeń 16, 2009, 22:46:12
Wstęp wolny? czy trzeba dzwonić i się rejestrować ?


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Styczeń 17, 2009, 11:10:44
Witaj >fish512<,
było już o tymale powtórzę. W Łodzi wstęp kosztował 5 zł.. Jest to cena za wynajęcie sali. W innych miastach może być nieco inna, co wynika z ceny jaką trzeba uiścić za daną salę.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: stolo Styczeń 19, 2009, 09:05:42
Niestety nie mam informacji na temat płatności - po prostu zadzwoń i się zapytaj


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: wicherek22v3 Styczeń 21, 2009, 14:40:23
Witam.Ciesze się,że spotkanie na które chciałem pojechac pierwszy raz odrazu trafiło sie tak blisko mnie:)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: fish512 Styczeń 27, 2009, 01:03:26
Dzieki koledzy za odp. Pewnie jak jest możliwość to trzeba iść zobaczyć na własne oczy i samemu ich choć troszkę ocenić ;).W tej chwili o cenę nie chodzi bo zazwyczaj jest to 5-10 zl,pytałem z ciekawości.


to do Zobaczenia ;)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: master2012tr Styczeń 28, 2009, 11:52:28
Wstęp wynosi 20zł,( dwa razy więcej niż 16 marca 2008), ponieważ celem jest zebranie środków na wykopaliska. Też się wybieram bo warto, szczególnie dla osób z tych, które jeszcze nie wiedzą o co tu chodzi i jak to wygląda.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: BRAIN Luty 01, 2009, 12:35:35
Wstęp wynosi 20zł,( dwa razy więcej niż 16 marca 2008), ponieważ celem jest zebranie środków na wykopaliska.

No jak ma być "taca" na wykopaliska to podejrzewam że Samuel będzie hurtowo zapraszał na sesje prywatne :)

Też się wybieram bo warto, szczególnie dla osób z tych, które jeszcze nie wiedzą o co tu chodzi i jak to wygląda.

No ba, jak się nie orientujesz w temacie to tym lepiej dla Samcia. Zadaj jakieś pytanie odnośnie zdrowia. Zapewne zaprosi Cię na sesje prywatną a później zachęci do kupna swoich cudownych preparatów. Co tam parę stówek ... będziesz miał wykupioną swoją cegiełkę do wykopalisk ;)

Życzę trzeźwości umysłu na tej sesji   


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 01, 2009, 14:43:43
Witam Państwa

Zamieszcze tu pytanie jakie obiecno mi , że będzie zadane na sesji w Bydgoszczy , bo niestety zbyt póżno dowiedziałam się o sesji ...
A swoją drogą ciekawa jestem czy zostanie ono zadane Samuelowi i jak na nie zareaguje...
1. Dlaczego Samuel mysli , ze wzniesienie sie na poziom wyzej przy pomocy zlozenia holdu Bogini Inanna spowoduje odzyskanie wladzy przez NIEGO... Odzyskanie a raczej uwolnienie energii zenskiej na poziomie Sumerów nic juz nie da ... wiec dlaczego mysli ,ze to jeszcze pomoze odzyskac Samuelowi wladze nad ziemia, chce sie jednoczesnie posluzyc energia zenska i dokonac krwawej zemsty i wojny poprzez swoja corke Inanna..a jednoczesnie zebrac energie na otworzenie przejscia Bramy Isztar.

A teraz Państwu wyjaśnie skąd u mnie takie pytanie ...
Wedlug moich odbiorow Samuel chce poprzez medytacje zbiorowe jakie odbywają się na całym świecie (pod przykrywką zacnych celów)  zebrac energie ... na zlożenie hołdu (ofiary) swojej corce -Inanna , ktora jest reprezentantka energii żeńskiej - żeńskiego pierwiastka (wenus) .. ktora dokona  krwawej zemsty ,(mowiac prosto chce odblokowac dzialanie energii zenskiej , ktora byla przez wieki zablokowana i poslużyc sie do swoich celów . wiąże się to z utworzeniem siatki osób z energią żeńska , które wykonają pracę , to również kolejne ofiary , bo znamy juz mechanizmy dzialania - ale to nie tylko to.. po krwawym ataku , a tu jest rownież WYBRANIEC(i pojawia się pytanie czyżby nasz Obama?) - i uwaga ku zdumieniu i  jest to mężczyzna (ale noszący w sobie pierwiastek żeński , który jest najsilniejszym pierwiastkiem ),,a wszystko po to , aby otworzyć przejscie zwane brama Isztar( do tego jeszcze nie doszlam ,ale podejrzewam ze są 4 takie bramy , niestety za mało znam sie na paranaukach .. mogę tylko pisac to co sama odbieram ) Rodzi sie tylko pytanie , ile bram zostalo juz otwartych, bo to chyba wyglada ,że jest cały mechanizm potrzebny do uruchomienia ,, i  nieprawdą jest, że znalezienie mumi jest urzadzeniem . raczej jest tylko ostanim ogniwem , a wszytko po to , aby uwolnic swojego syna Madruka,, a moze uda sie jednoczesnie dostac jemu samemu na ziemie i na nowo na niej zapanowac, tyle że juz w nowych warunkach , czyli po przemianie i zmian jakie bedą sie dokonywac do roku 2012 ..
ZATEM kochani walka o ziemie i Nas samych trwa ,a w 2012r. to będzie uwienczenie dzieła -oby tego , które dla Nas ludzi będzie tym najkorzystniejszym ........
pozdrawiam wszystkich Forumowiczów ...
Dziękuje Panie Andrzeju W. za przekazanie mojego pytania Sauelowi Enki .( miejmy nadzieję skutecznie... )

Dodam jeszcze : Medytacja , która ma służyć temu celowi Samuela Enki ma odbyć się  15 lutego . zatem zastanówmy się czy to dla NAS zacny cel ...odpowiedzi pozostawiam każdemu z Państwa wedle tego co sam czuje..


Tekst został przeniesiony do osobnego wątku  


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 01, 2009, 15:47:40
No tak tylko ze Isztar -Innana nigdy nie byla corka ani samuela Enki, anie Enlila, byla ich siostra ze swiata nadprzestrzennego. Natomiast Ereszkigal( chyba dobrze napisalam) , byla druga siostra ze swiata podziemnego do ktorego udala sie Innana -Isztar w poszukiwaniu swojego ukochanego zabitego przez Enkiego strzala.
Przed swoja brama zostawila wszystkie swoje "moce" , mozliwosci energetycznego oddzialywania na swiat do ktorego zchodzila.Zrobila to z milosci do ukochanego , ktorego zeszla odszukac w swiecie podziemnym. Stala sie wiec pospolitym czlowiekiem jak kazdy inny z tymi samymi mozliwosciami jak kazdy czlowiek. Prowadzila ja tylko milosc, szla tak , poddajac sie procesom smierci ciala fizycznego, ulegajac oddzieleniu jej od wiedzy. Kierowala sie promieniem milosci , oraz intuicja, milosc wyznaczala jej droge.
Czy odnalazla ukochanego? Tak odnalazla, ale jeszcze nie wrocili ze swiata podziemnego, jeszcze nie dotarli powrotnie do bramy , ktora przekroczyla schodzac w  ten swiat. Jest juz tuz , tuz, Brama Isztar to brama energii czakry gardla, brama dzwieku , ktory tworzy.  Po przekroczeniu  tej bramy odzyskujemy odebrana nam kiedys MOC TWORZENIA. Tworzymy za pomoca dzwieku, ktory wydobywa sie z CZAKRY SERCA, to MYSL NAPELNIONA UCZUCIEM,  emituje go CZYSTA ENERGIA MILOSCI BEZWARUNKOWEJ.
Dlaczego  ten dzwiek zostal zagubiony przez ludzi? Bo ludzie przestali kochac miloscia bezwarunkowa ( tylko ona posiada moc otworzenia bramy Isztar), zaczeli zyc kochajac za cos. Rozne bywaja te wartosci dla ktorych kocha czlowiek drugiego czlowieka , lub siebie, bardzo rozne. Zalezne od poziomu jego rozwoju, jednak zawsze istnieja uwarunkowania . Gdy nauczy sie kochac bezwarunkowo, niezaleznie od niczego, wowczas otworzy sie dla niego symboliczna BLEKITNA BRAMA ISZTAR.

Taka jest stara opowiesc, a co do tego ma medytacja i Enki? Mysle iz chodzi o zablokowanie przez niskie energie tej bramy, o stworzenie dysharmoni, niz o jej otworzenie. Zaden mezczyzna zrobic tego nie moze, nie ma takiej opcji by w ciele meskim byl zdeponowany czysty pierwiastek zenski, to bzdura.Na poziomie swiata fizycznego energia o przejawie osobowosci zenskiej tworzy dla siebie cialo materialne rowniez o takich cechach przez jakie cala zenska osobowosc moze przejawiac. W innym  wypadku powstaje dysharmonia , i brak mozliwosci 100% przejawu energii.

Istnieja 4 kolejne bramy , ktore przekroczyla juz Energia zenska, to prawda, niebawem przekroczy 5 wyjdzie na powierzchnie ziemi, stanie sie to.Nikt nie jest wstanie tego procesu powstrzymac, bo nie mozna zatrzymac zycia, ono pomino chwilowego ( zimowego uspienia) wiosna ponownie rozkwitnie. Ta wiosna, jest WIOSNA NOWEJ EPOKI, zaden Enki, -Samuel, czy Marduk i cala wielosc jego imion , NIE POWSTRZYMAJA TEGO PROCESU. TO SWIETY CZAS , KTORY ISTNIEJE ROWNIEZ W SKALI MAKRO CALEGO KOSMOSU. Ziemia jest malenka planeta  na ktorej rozkwitnie milosc , dajac impuls jej  rozkwitu w calym kosmosie. To piekne, i chronione MADROSCIA SERCA STWORCY.

Wygral Czlowiek, wygrala MILOSC , wygrala MADROSC SERCA, Dobro przed nami.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: kot Luty 01, 2009, 16:51:10
Inanna(Isztar) była córką Nannara(syn Enlila) i Ningal(żona Nannara).


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 01, 2009, 19:37:17
Wg przekazów sumeryjskich była córką Anu, tak jak Enki i Enlil byli jego synami - czyli Isztar/Innana była ich siostrą, nie córką.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: kot Luty 01, 2009, 21:55:04
Droga Lucynko.W słowniku Zaginionej księgi Enki czytamy:Inanna-córka Nannara i Ningal,bliżniacza siostra Utu;zaręczona z Dumuzim;zażarta w walce,pożądliwa w miłości;władczyni Uruk i rejonu III,znana pod akadyjskim imieniem Isztar;związana z planetą,którą nazywamy Wenus.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 02, 2009, 20:59:48
Nie opieram się na jednym źródle. Ale po Twojej, Kocie, wypowiedzi, jeszcze raz przeszukałam internet, i szczerze mówiąc, mam już mętlik w temacie "kto kim był". W wielu źródłach są różniące się dane.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 02, 2009, 21:05:54
Zamiast sprzecznych danych przeanalizuj informacje o cechach Innany-Isztar a bedziesz wiedziala iz ta osoba nie mogla byc corka Enki.W roznych mitologiach nosi ona rozne imiona i rozne postacie sa podawane za jej ojca. Myslle ze jest to nieprecyzyjnosc zbioru informacji.
Trzeba wiac tez pod uwage iz przedstawiane sa jej rozne aspekty ( czas rozwoju osobowosci) gdy zyla na ziemi, i tu tez powtarza sie ta sama postac pod wieloscia imion. Jedyna weryfikacja jest precyzyjny odczyt cech tej samej postaci, by wiedziec iz uzyto wieloimionowosci dla jednej i tej samej osoby.

Kiara :) :)

ps. kocie , jak przeczytasz ksiazke , to bedziesz wiedziala iz ANU , podarowal III rejon swojej corce a sostrze Enlila i Enkiego, ktory to z zazdrosci o wladze zabil jej ukochanego ( obawial sie ze gdy ona wezmie slub..... polaczy pierwiastki zenski z meskim.Stanie sie wladczynia calej ziemi , a do tego dopuscic za nic nie chcial) skad ta historie znamy? Jak dlugo sie juz ciagnie? co znaczy ze Innana-Isztar nie ma meza?, co musi sie wydazyc zeby kobieta odzyskala cala swoja moc? Czyli odebrany jej aspekt meski?
Wszystko jest opisane w ksiazce , trzeba czytac , miedzy wierszami, potrafic odkodowac tresc.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 02, 2009, 21:50:13
Ja wiem, że Isztar nie jest córką Enkiego, a już na pewno nie jest wnuczką Anu. Wydaje mi się, że powinna być córką Anu, ale tak podają nieliczni autorzy, m.in. Christopher B. Siren. Wg niego matką Isztar była Antum, a siostrą Ereszkigal.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: kot Luty 03, 2009, 21:44:00
Moniuszko myli mi się z Kościuszką-tak to wszystko pogmatwane.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Blad Luty 03, 2009, 22:13:40
Isztar (sumeryskie Inanna) była najważniejszym żeńskim bóstwem Mezopotamii. Bogini miłości i zmysłowości, ale również wojny. Królowa niebios.

Imię Isztar (wcześniej Esztar) w języku akadyjskim spokrewnione jest z imionami: Attar (południowoarabskie bóstwo) i Astarte (syryjska bogini, biblijna Asztoret).

Sumeryjskie "Inanna" prawdopodobnie wywodzi się od Nin-ana ("Pani Nieba"). Występuje również w formie Inana oraz Innin.

Isztar według głównych przekazów przedstawiana jest jako córka boga Ana. Ale była też uważana za córkę boga księżyca Nanny (Sina) i siostrę boga słońca Utu (Szamasza). W jeszcze innych przekazach była córką Enlila a nawet Enkiego. Siostrą jej była Ereszkigal, bogini świata podziemnego Kur, a posłanką bogini Ninszubur.

Inanna nie ma stałego małżonka, ten fakt jest związany z tym, że jest boginią miłości cielesnej. Nawet z Dumizim, który często jest określany jako jej "umiłowany", łączą ją niejasne stosunki. Nie przypisywano jej także dzieci. Jedynym wyjątkiem jest bóg Szara.

W Uruk znajdowała się główna światynia Inanny E-ana ("Dom Nieba"). Istniały też lokalne odmiany tej bogini: Inanna z Zabalam, Inanna z Agade (Akad), Innana z Kisz, Isztar z Niniwy i Isztar z Arbeli.

W Isztar można wyodrębnić 3 niezależne postacie:

    * bogini miłości cielesnej
    * bogini wojny. Dla Asyryjczyków była nią zwłaszcza Isztar z Arbeli.
    * utożsamianie bogini z planetą Wenus. W tej formie występowała czasami pod imieniem Ninsianna.Zwierzęciem Isztar był lew, a jej symbolem gwiazda lub tarcza z gwiazd. W pewnym okresie symbolem mogła być też rozeta.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 04, 2009, 16:27:55
To nawet nie jest ważne czy jest czy, nie córką Enkiego , nie o to w tym chodzi - ważne są przesłania i ich realizacje jakie związane są sciślę z ową Boginią - właśnie tak jak pisze Kiarus energia żeńska  odgrywa ważną rolę dla NAS jako ludzkości , bowiem poprzez uwolnienie energii (wenus) nastąpią  największe zmiany w energetyce człowieka to właśnie My kobiety będziemy odgrywać tu bardzo istotną rolę....Są również niecne plany Enkiego , który chce wykorzystać Energię Bogini Inanna - jej drugie oblicze -czyli jako krwawej wojowniczki . Nie sądzę , aby Enki osiągął ten cel, ale w każdej przemianie istnieją dwie możliwości- Enki musi dokonywać tych zmian bo tylko on może to zrobić na niektórych poziomach - a przy okazji nie może opszeć się pokusie związanej z naszą planetą.
pozdrawiam serdecznie .
 Enki zapomina również o jednym - na ziemi inkarnowały się osoby , które mają dopilnować , aby wszystko przebiegło zgodnie z planem wyższych energii........I to właśnie My kobiety odgrywamy tu główne role- myślę , że warto uświadamiać i utwierdzać w tym przekonaniu każdą z Nas....... :) :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Blad Luty 04, 2009, 16:41:19
przepraszam, żebym umiał to padłbym na kolana przed odtwórczyniami głównej roli, ale nie umiem
Co do Isztar to widać jak skacze z kwiatka na kwiatek, bo o miłość cielesna chodzi. W czasach dzieci kwiatów wszyscy byli równi i najgorsze było to zostać pominiętym. Z tego co piszecie to wynika że kobiety są samowystarczalne i mężczyżni nie są potrzebni. Normalna Sexmisja


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: arteq Luty 04, 2009, 18:34:18
To nawet nie jest ważne czy jest czy, nie córką Enkiego , nie o to w tym chodzi - ważne są przesłania i ich realizacje jakie związane są sciślę z ową Boginią - właśnie tak jak pisze Kiarus energia żeńska  odgrywa ważną rolę dla NAS jako ludzkości , bowiem poprzez uwolnienie energii (wenus) nastąpią  największe zmiany w energetyce człowieka to właśnie My kobiety będziemy odgrywać tu bardzo istotną rolę....
pozdrawiam serdecznie .
kurczę, może jeszcze zdążę ze zmianą płci, jak myslisz?

 
Enki zapomina również o jednym - na ziemi inkarnowały się osoby , które mają dopilnować , aby wszystko przebiegło zgodnie z planem wyższych energii........I to właśnie My kobiety odgrywamy tu główne role- myślę , że warto uświadamiać i utwierdzać w tym przekonaniu każdą z Nas....... :) :) :)
Jak rozumiem do tego grona należysz Ty, Kiara i Sarah54, tak? Czy ktoś jeszcze z tego forum?


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 04, 2009, 19:00:51
To nawet nie jest ważne czy jest czy, nie córką Enkiego , nie o to w tym chodzi - ważne są przesłania i ich realizacje jakie związane są sciślę z ową Boginią - właśnie tak jak pisze Kiarus energia żeńska  odgrywa ważną rolę dla NAS jako ludzkości , bowiem poprzez uwolnienie energii (wenus) nastąpią  największe zmiany w energetyce człowieka to właśnie My kobiety będziemy odgrywać tu bardzo istotną rolę....
pozdrawiam serdecznie .
kurczę, może jeszcze zdążę ze zmianą płci, jak myslisz?

 
Enki zapomina również o jednym - na ziemi inkarnowały się osoby , które mają dopilnować , aby wszystko przebiegło zgodnie z planem wyższych energii........I to właśnie My kobiety odgrywamy tu główne role- myślę , że warto uświadamiać i utwierdzać w tym przekonaniu każdą z Nas....... :) :) :)
Jak rozumiem do tego grona należysz Ty, Kiara i Sarah54, tak? Czy ktoś jeszcze z tego forum?


Witaj
Powiem Ci tak - to nie tyle chodzi w mojej wypowiedzi o to , aby podkreślać ważność okreslonych osób , bo to działa w ten sposób , że te właściwe osoby nigdy nie potrzebują żadnego ,ani rozgłosu ani potwierdzenia, to nie są karierowicze, im nie zależy na personalnym podkreślaniu ich roli ...Najważniejsza jest tu ta świadomosc tego co się dzieje, a nie kto to robi ..................
Odnośnie kobiet ..owszem spełniamy w nadchodzącej erze najważniejszą role .. bo to era kobiet wasza era właśnie przemija, to ma związek oczywiście z określonymi energiami -męskiej i żeńskiej , może trudne do przyjęcia , ale taka prawda........


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyfer Luty 06, 2009, 19:14:59
Cytat: Kiara
Mysle iz chodzi o zablokowanie przez niskie energie tej bramy, o stworzenie dysharmoni, niz o jej otworzenie. Zaden mezczyzna zrobic tego nie moze, nie ma takiej opcji by w ciele meskim byl zdeponowany czysty pierwiastek zenski, to bzdura.Na poziomie swiata fizycznego energia o przejawie osobowosci zenskiej tworzy dla siebie cialo materialne rowniez o takich cechach przez jakie cala zenska osobowosc moze przejawiac. W innym  wypadku powstaje dysharmonia , i brak mozliwosci 100% przejawu energii

INNANA, ISHTAR, LILLITH...
(http://www.crystalinks.com/inannaomega.jpg)(http://www.neaiga.org/PicBohemianGrove1.jpg)(http://img514.imageshack.us/img514/7100/molohap5.jpg)(http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/owl_on_the_dollar.jpg)

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1465.0


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 06, 2009, 21:20:23
A w tym kółku na banknocie to niby co jest?


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 06, 2009, 21:27:06
A co chciales przez ta symbolike opowiedziec?

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 06, 2009, 21:37:30
Pewnie chciał powiedzieć, że Isztar jest/była z tej samej parafii, co gady wchodzące w ciała prominentów w Bohemian Grove  ;)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 06, 2009, 21:48:00
A kto to jest ta Bohemian Grove nie znam.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Thotal Luty 06, 2009, 22:20:52
A, chłopaki jeżdżą na działkę w łykend i wtranżalają kaszankę ;D


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyfer Luty 06, 2009, 22:26:43
Cytat: Kiara
A kto to jest ta Bohemian Grove nie znam.
1) http://www.zbawienie.com/bohemian_grove.htm
Cytat: Kiara
Ja zaprosze ich na sloneczna sesje na plaze , a pozniej na mleczny koktajl....
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1465.msg17669#new
 
2) http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5340&start=50


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 06, 2009, 23:28:39
Wiesz ja wierze ze moga sie odbywac takie "festyny", ale jak bierze w nich udzial 2000 ludzi to nie moze byc nic tajnego. To jest cos co odwraca uwage od tego tajnego i kieruje w strone symboli , ktore sa absolutnie nieszkodliwe. Lub chce je znieslawic by w przyszlosci nie mogly odegrac wlasciwej im roli.
Isztar, nigdy nie byla negatywna postacia, wiec skladanie jej takich choldow nie odniesie oczekiwanego rezultatu. Sowa jest symbolem madrosci, wiec palenie jej moze miec dwojakie znaczenie;
1. zniszczenie madrosci poprzez niszczenie jej symbolu
2. ogien jest odrodzeniem , oczyszczeniem i zwiekszeniem mocy, wiec spalenie moze miec symbol prosby o nowa wiedze.
Tajne rytualy odbywaja sie w gronie kilku osob nie kilku tysiecy,gdzies w ukryciu , a nie w miejscach znanych.
To jest parodia z odwroceniem uwagi od  ukrytej istoty rzeczy.
Sami faceci? to chcec utrzymania dominacji i wladzy meskiej z prosba do Bogini o madrosc?

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: arteq Luty 06, 2009, 23:35:00
A w tym kółku na banknocie to niby co jest?
Sowa, tak samo jak zarysy kapitolu ze ścieżkami.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyna D. Luty 07, 2009, 01:17:10
Kiara, w Bohemian Grove odprawiają te tajemne rytuały. Raczej kilkadziesiąt osób (plus obsługa na zapleczu, która obsługuje gości przed rytuałami), nie 2000. Ale myślę też, że masz trochę racji. Bo o tych rzeczach głównie mówi David Icke, a skoro mu włos z głowy nie spadł, ktoś go musi chronić, i raczej ktoś z Illuminati. A skoro tak - może sam jest Iluminati? Jeśli jest, to może mieć interes w sianiu dezinformacji nawet w zakresie teorii spiskowych.
Oczywiście, mogę się mylić.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 07, 2009, 01:33:46
Ja mysle ze jest to ujawnianie bezpiecznych informacji, ,odwracanie uwagi od prawdziwie dziejacych sie zdarzen w ukryciu. A zarazem , deprawowanie symboli  i wiedzy , ktora mogla by miec znaczenie w odkryciu prawdy.Straszenie czyms co naprawde ma zupelnie inne znaczenie, a przy okazji trzeba ujawnic troche prawdziwych , juz niewaznych rzezczy , zeby uwiarygodnic cala tresc.
Wiesz jak ja ogladam te filmiki z Ickiem to tak troche jak szolmen na prezetacji reklamowek.
Nie wierze zeby tajne stowarzyszenia daly sie odkryc w necie. :) :) :)

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Lucyfer Luty 07, 2009, 02:34:48
Cytat: Kiara
Energia seksualna, to najbardziej potrzebna energia odchodzacemu systemowi. Caly obecny swiat opiera sie na jej "dostawie" w rejony wszechswiata , ktore ja wykorzystuja do swojego istnienia. energia to energia ( seksualna , to tylko okreslony potecjal jej), a tworzenie jej odbywa sie w taki a nie inny sposob. Jest to kodowanie od dziecka w myslach ( podswiadomie pewnych dazen i zachowan). Czy nie widzisz jak obniza sie wiek w ktorym seks stal sie normalnym elemetem zycia?

(http://img376.imageshack.us/img376/2442/bbrm6.jpg)(http://www.phoenixmasonry.org/masonicmuseum/images/MickeyMouseDemolayFDC.jpg)
LILLITH
(http://img8.imageshack.us/img8/8204/lilithjohncollierpaintief0.jpg)(http://warofillusions.files.wordpress.com/2008/06/disneytn5.png)

(http://img339.imageshack.us/img339/6326/occult2dz7.jpg)
(http://img339.imageshack.us/img339/4539/brainih7.jpg)  (http://img339.imageshack.us/img339/9645/sowa3wx5.jpg)Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Petras Luty 09, 2009, 19:16:07
Kontakt z opiekunem programu manipulacji

Codziennie ćwiczę około 20 min na rowerku stacjonarnym, by utrzymać dobrą kondycję. Ćwiczenie to też świetnie wycisza. W trakcie jednego z nich odczułem jakby dotyk obcej myśli. Zadałem pytanie: Kim jesteś?
On: jeśli się dowiesz, że zajmowałem się manipulowaniem różnych dziedzin wiedzy, to zechcesz ze mną rozmawiać?
Ja:Zależy, jakie informacje chcesz przekazać.
On:Od dawna obserwuję na Ziemi podobnych do Ciebie, zauważyłem, że zmniejsza się podatność na programy manipulacyjne i dochodzę do wniosku, że moja specjalizacja już niebawem nie będzie potrzebna. Ale ponieważ Ty sam byłeś szkolony na wojownika i nieobca Ci manipulacja, a mimo to udało Ci się, więc pomyślałem zgłoszę się do Ciebie, może mnie też się uda.
Ja:Na wstępie muszę Cię poinformować, że każdy ponosi odpowiedzialność za swoją działalność. Jeśli naważyłeś sobie piwa, to musisz go wypić.
On:Czy to ładnie skreślać mnie bez wysłuchania. Kiedyś byliśmy podobni do siebie.
Ja:Jest takie powiedzenie: że siekierę można używać do zabijania lub rąbania drewna. Może ja i miałem siekierę w rękach, ale używałem jej raczej do rąbania drewna. Nawet jestem w tym dobry.
On:Mogę się przydać!
Ja:Zastanowię się. Po dwóch godzinach ponownie nawiązuję kontakt, przywołuję mentalnie wizerunek opiekuna programu manipulacji, który znajduje się w głębi ciemnozielonego pokoju. Okno otwarte jest na oścież. Za oknem stoi tłum ustawiony w równe szeregi niczym armia wojska. Wszyscy zapatrzeni są w opiekuna. Nagle spod stóp ludzi usuwa się podłoże. Cała armia zupełnie jak figurki ze szkła rozbija się na szczątki i roztapia w ziemi. Na twarzy Opiekuna pojawia się smutek . Mówi: „Tyle ludzi, a rozpadli się jak przedmioty.” Pytam go-Czy widzisz, co przyniosła wasza „zabawa” w samowolę. Czy nie żal Ci całych cywilizacji, które zniszczyliście?
On:To nie była gra, albo może tylko nam się tak zdawało, bo byliśmy upojeni sukcesami i rozmiarem wpływów, jaki mieliśmy na całe populacje. My wprowadzaliśmy tylko w realizację różne programy. Wszystkie teorie , dogmaty, a właściwie całe systemy religijne były wcielane w praktykę na tych samych zasadach. Te programy miały za zadanie: wywoływanie stanów emocjonalnych, w efekcie, czego mieli ludzie wydatkować z siebie ogromne ilości energii. A my tę energię przechwytywaliśmy, to był nasz pokarm powszedni, z którego tworzyliśmy następne bodźce napędzające ludzkie emocje. Jak ktoś nie umiał zapanować nad emocjami, to był nasz na wciąż aż do ostatniego tchnienia. Fakt, że to był zaklęty krąg, gdy człowiek w niego wpadł, to nie wiedział, co jest prawdą, a co fałszem. Wprowadzonego raz błędu w ludzką egzystencję, nie można było naprawić. A konsekwencje stawały się trudniejsze do opanowania, więc brnęliśmy w tę przestrzeń iluzji, w poczuciu , że sami jesteśmy w płynącym balonie, który przemierza kosmos, a my jesteśmy w nim bezkarni, bez względu na to , że naruszamy prawa. Gdy skutki naszych czynów zaczęły nas przerastać, było za późno na naprawę, a my chcieliśmy żyć, przetrwać, bo to mają zakodowane wszystkie istoty. Zaczęliśmy szukać w przestrzeni kosmosu obszaru, który by nam to umożliwił. I wtedy dowiedzieliśmy się, że taką szansę dają ciała uniwersalne. A uzyskanie takiej formy cielesnej jest możliwe na planecie Ziemia, gdzie człowiek może poddawać swoje ciało, umysł, psychikę wszelkim możliwym ekstremalnym doświadczeniom, które zaistniały kiedykolwiek po stronie materii i antymaterii we Wszechświecie. Ta informacja była równoznaczna z tym, że musi nastąpić przełom w istnieniu dotychczasowego porządku Wszechświata. To oczywiste, że jednostki ,które wypracowały uniwersalną formę już nie poddają się żadnym manipulacjom. A więc oznacza to kres manipulacji i możliwości ciągnięcia profitów z tego procederu. Na początku usiłowaliśmy poprzez różne zabiegi i środki wymusić wydobycie energii z ciał uniwersalnych i przejąć je. Można tamte działania określić wampirzeniem. Gdzie się dało wzbudzaliśmy różnego rodzaju emocje i odsysaliśmy duże dawki ożywczej nowej energii. Delikwent odczuwał to jako chorobę ciała lub głęboką depresję, a my żyliśmy nadal bez wysiłku. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie może trwać w nieskończoność. Ziemskie ciała stawały się coraz słabsze i miały coraz niższą wibracyjnie energię. Postanowiliśmy, że osłabionych Ziemian wysiedlimy na inne planety. Oni tam będą pracować i rozmnażać uniwersalne ciała, oraz będą wytwarzać wystarczającą ilość energii do naszej egzystencji na Ziemi i do sprawowania przez nas nadal funkcji kosmicznych bogów.
Wydawało się, że nasz precyzyjny plan nie może się załamać. W latach 70-90 ubiegłego stulecia pokazywaliśmy mieszkańcom Ziemi w snach i wizjach nowe planety, ]pojazdy, by ich zachęcić do ewakuacji i pełnienia misji w nowym miejscu osiedlenia. Zadanie to miało się zakończyć w 2000 roku. W mediach modny był wtedy temat końca świata i apokalipsy. To była dla nas dodatkowa szansa na ewakuację Ziemian w kosmos.
I nagle zaczęliśmy, nie wiedzieć, czemu, strasznie konfliktować. Chociaż Ziemia ma sporą przestrzeń, to każdy z nas chciał jak największy kawałek ziemi dla siebie, to wzbudzało narastanie agresji i rozbicie planu w ogóle. Różni z nas, każdy na swoją rękę usiłowali przejąć różne grupy religijne i ich wpływy. Wszystkie akcje kończyły się fiaskiem. Zaczęły się na masową skalę anihilacje naszych pojazdów i nas samych na Ziemi. My dotychczasowi panowie przestworzy kosmicznych nagle lekceważonych Ziemian musieliśmy prosić o pomoc. Dla naszych hierarchów było to nie do zniesienia. Nastąpiła fala samobójstw, mieli nadzieję, że po uwolnieniu się z ciała, przynajmniej ich dusze (programatory) zdołają wejść w ziemskie ciała.
JA:Przecież wejście w ziemskie ciała eliminowało automatycznie wasze stare programy.
ON:Wiedzieliśmy o tym, ale chęć przetrwania nawet bez własnej historii była silniejsza od tej świadomości. Ja również próbowałem tego eksperymentu, ale zostałem wypchnięty od ludzkiego ciała jak od pędzącego pociągu. Przeżywałem powolny proces rozpadu ciała, ale nie mogłem się rozproszyć do końca, bo pozostawał program, który tworzyłem, a ten musi rozładować się przez ciało, bo będąc w ciele go tworzyłem. Dla mnie jest to ogromny balast, od którego nie mogę się uwolnić. Przekazanie tej informacji i spokojne jej wysłuchanie przez Ciebie jest dla mnie szansą. Po wpłynięciu tej wiedzy w obszar Ziemi zostanie ona zapewne utralizowana i stanie się moją cząstką, wkładem w tworzeniu nowych form, a jakich ? To już nieistotne, czy to będzie minerał, czy roślina.
Ja: Jako specjalista od manipulacji, masz pewną wiedzę na temat mechanizmów tworzenia. Opisz je. Może się przydadzą.
On: Podstawą mojego i moich najbliższych współpracowników działania było definiowanie dogmatów religijnych , naukowych, których pod groźbą utraty ciała nie wolno było podważać. To doskonały instrument podziałów na skonfliktowane grupy i podgrupy. Na czele stał strażnik prawdy, czyli autorytet, który miał obowiązek walczyć o swoje terytorium i zwalczać innych, choć wszyscy mówili o rozwoju nauki, lub idei religijnej.
Od specjalistów innych dyscyplin wiem, że słane były w stronę Ziemi różnego rodzaju meteoryty , komety nasycone chemikaliami lub bakteriami. Były nimi oblepione również ziemskie promy kosmiczne zarówno rosyjskie jak i amerykańskie.
W latach 90-tych nie można było już przeprowadzać takich eksperymentów. Przy próbach jakiejkolwiek manipulacji nasze pojazdy i całe załogi ulegały anihilacji. To był dla nas sygnał, że na Ziemi zaczyna przeważać nowy program, choć zewnętrznie jeszcze nie było tego symptomów. Byłem wtedy przygotowywany do kontaktów z Polakami. Sądziliśmy wówczas, że jesteście naszymi największymi wrogami, bo większość złych dla nas konsekwencji działa się za waszą przyczyną. Dzisiaj mam inne przekonanie i dlatego zwracam się do Ciebie. Uważam, że ułatwisz mi ,rozładowanie programu, którego jestem nosicielem . Czuję, że to koniec naszej rozmowy, bo słabnę. Moje myśli się rwą... Jednak jestem spokojny... Odczuwam ulgę.. nawet radość... Żegnam...
Ja: Przekaz skończył się , przez chwilę wsłuchiwałem się w ciszę. Towarzyszyło mi odczucie ciepła. I pojawiła się myśl, że dzięki tej rozmowie rozładował się istotny program manipulacyjny. Pewnie teraz będzie się to działo częściej, aż wszelka manipulacja zostanie wyeliminowana z ziemskiego istnienia.

źródło: doświadczenia własne
Nie ważne kto historię opowiada ale o czym opowiada ta historia- Aleksandrer Sowa!


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Petras Luty 09, 2009, 19:24:44
Cytat: Kiara
Energia seksualna, to najbardziej potrzebna energia odchodzacemu systemowi. Caly obecny swiat opiera sie na jej "dostawie" w rejony wszechswiata , ktore ja wykorzystuja do swojego istnienia.
Energia ta jest też najniższych wibracji
Krótko mówiąc im ma ktos wyższe wibracje tym mniej potrzebuje działac na tych centrach mocy [czakramach]
Energia barwy czarnej w opanowanym ciele fizyczycznym odpowiedzialna jest za porządek, w nieopanowanym wprowadza rozbicie, a konieczność rozwoju zamienia na poped seksualny
Pozdrawiam


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Luty 09, 2009, 21:12:35
Witaj Petras,
masz ciekawe doświadczenia. Opisz jeszcze jakies. (Nie ironizuję)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 10, 2009, 00:21:35
Kontakt z opiekunem programu manipulacji

Witaj kolego
Myślę tak samo jak Dariusz to bardzo interesujące doświadczenia , zachęcam do założenia nowego wątku , może być ciekawie jeśli inni podzielą sie z nami swoimi doświadczeniami ....
Miło ,że jesteś tu z nami bracie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* 8) 8) 8) 8) 8) 8)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Petras Luty 10, 2009, 11:18:32
KONTAKT
 31 gru 2008, o 15:45

Delegacja służbowa do Portugalii
Pracowałem ciężko fizycznie, po 13 godzin dziennie. Wracając z
pracy mieliśmy jedynie siłę na zrobienie zakupów, szybką kąpiel,
przygotowanie kolacji i zasypialiśmy, a raczej padaliśmy jak
kłody. Uwielbiam stan, kiedy czuje zmęczenie mięśni, jestem wtedy
bardzo wyciszony, odczuwam wielką potrzebę relaksacji. Często,
kiedy mam taki stan ciała fizycznego, relaksacje bywają
pouczające.(DOBRY, CZYSTY ODBIÓR)
Po dwóch tygodniach mojej obecności w tym słonecznym kraju,
relaksując się późną nocą (23.30),poczułem delikatne usztywnienie
ciała i chłód w gardle. Przełykanie liny przychodzi o mi z pewnym
trudem - znałem ten stan ciała, zawsze tak reagowało na kontakt.
Znalazłem się w dużej komnacie urządzonej bardzo bogato. Na
czymś podobnym do składanego łóżka, leżał czarnowłosy, urodą
przypominający Hindusa lub Inka, dobrze zbudowany mężczyzna.
Uśmiechał się do mnie, wskazał mi podobne łóżko zasłane na
biało i zaproponował poczęstunek.
Między łóżkami stał okrągły stół z drewna rzeźbionego, a na nim na tacy były różnego
rodzaju owoce, typowe dla klimatu południowego.
Położyłem się na łóżku, zapytałem go o imię i powód naszego
spotkania. Po krótkiej chwili odpowiedział , że nazywa się Kali.
Przyznam, że zaskoczył mnie troszkę , bo zawsze sądziłem, że Kali
to kobieta. Zaczął mówić o bogu, miłości boga do ludzi itp..
Przerwałem mu podniesieniem dłoni - popatrzy na mnie.
W tym momencie weszła kobieta ubrana jak dzisiejsza Europejka,
(Kali by ubrany jak dawni Rzymianie) niosła w obu rękach, coś ,
co wyglądało jak siatki z zakupami. Spojrzała na mnie i pochyliła
się patrząc mi prosto w oczy.
Zwróciłem się do Kali mówiąc, że jestem ostatnią osobą lub
jedną z dziesięciu ostatnich, z którą nie powinien rozmawiać
bogu. Uśmiechnął się na te słowa i zaczął mówić do mnie w taki
sposób, jakby chwalił się każdym słowem. Poprosiłem by mówił
prostym komunikatywnym językiem. Zauważyłem, że uśmiech zniknął mu z twarzy a nawet jakby trochę się zasmucił
Kobieta, która cały czas obserwowała mnie, stojąc miedzy
nami, poinformowała mnie, e on nie chciał mnie obrazić , a ja
swoimi słowami robi mu przykrość . Zaśmiałem się , przeprosiłem za
swój śmiech i zaproponowałem, że mogę nawet zrobić z nim „misia
słowiańskiego" na zgodę . Poweselał bardzo wstał i w momencie
naszego „misia" poczułem na swoich plecach cztery dłonie
(zaskoczyło mnie to, ponieważ , gdy leżał nie było widoczne, że ma
cztery ręce. Powiedział że rozmowę dokończymy, bo dobrze się ze
mną rozmawia i przerwa kontakt.
Rano obudziłem się wypoczęty i do tego z w dobrym humorze,
więc wyraziłem zgodę na następny kontakt, który miał miejsce
następnego dnia, podczas wykonywania przeze mnie obowiązków w
pracy.
Kali poinformował mnie ze dawno szuka z NAMI kontaktu tylko
na terenie Polski są tak wysokie wibracje, że on nie ma takiej
możliwości i mimo wielkiego wysiłku jego próby nawiązania kontaktu
są nieskuteczne
Portugalię przedstawił „jako swoją krainę " co przyznam wywołało
moją wesołość . Odebrałem jego zakłopotanie i wyjaśnienia, że słowo
„swoją ” użył w sensie, ze tu dobrze się czuje . Poprosiłem żeby
poprawił warunki pogodowe. Obiecał ,że spróbuje. I tak zakończył
się nasz drugi kontakt.
Trzeci kontakt już w drodze powrotnej to z jego strony były
życzenia wszystkiego najlepszego itd. i zaproszenie do Portugalii ż
jeszcze raz.
Dziękuje Darusz dziekuje Laguna  :)

Nie ważne kto historię opowiada ale o czym opowiada ta historia- Aleksandrer Sowa!


Tytuł: A po Kali, gdzy świat się zawalił... ;)
Wiadomość wysłana przez: PHIRIOORI Luty 10, 2009, 12:24:41
Kali juga była smutną erą.

Jaka jest w tym rola psa?
Jaka jest w tym rola Syriusza?

A po Kali (http://forum.ip7.eu/index.php?PHPSESSID=34cc2c8e7bcc52c9253168da73722d32;topic=68.msg112#msg112) jest era KOLEJna


Pozdrawiam
AL ex andere SOWE

Port "U" GAL  Ja


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 10, 2009, 12:44:48
Opowiadaj bo bardzo milo czyta sie Twoje opowiadania Petras.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Luty 10, 2009, 20:40:21
Petras, w dziale "paranormalne" zalożyłem temat "Przekazy...", przenieś tam swoje posty o tych kontaktach i opisuj je dalej. Dzięki temu ten ciekawy wątek będzie żył swym życiem, a tu nie będzie ofa.


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 11, 2009, 04:05:13
Witaj ponownie PETRAS

Przyznam szczerze , nie wiem co napisać , ale w każdym razie zastanowiło mnie to jak opisywałeś objawy wchodzenia w odmienny stan świadomości- chłód w gardle usztywnienie ciała,,,,  chłód to raczej energia silnego minusa (kolor niebieski ) gardło natomiast jest czakrą osobowości , więc zostałeś raczej zniewolony i zablkowany na to , abys wszedł w stan odmienniej świadomosci, energią silnego minusa to raczej energia materialna i to nie sa za wysokie poziomy -np.   Syriusz ....Kali w roli męskiej (to właśnie świadczy i potwierdza poziom z jakiego był kontakt) tylko pytanie jaką pełnił rolę  ,jaką  wniósł informacje ??????????????

pozdrawiam

Ps. Pocieszający z tego kontaktu jest fakt , że Polska jest dla tej  energii  jest  zbyt wysoką wibracją  ;) ;) ;)


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: Laguna__ Luty 11, 2009, 04:35:47
Kontakt z opiekunem programu manipulacji

Codziennie ćwiczę około 20 min na rowerku stacjonarnym, by utrzymać dobrą kondycję. Ćwiczenie to też świetnie wycisza. W trakcie jednego z nich odczułem jakby dotyk obcej myśli. Zadałem pytanie: Kim jesteś?
On: jeśli się dowiesz, że zajmowałem się manipulowaniem różnych dziedzin wiedzy, to zechcesz ze mną rozmawiać?
Ja:Zależy, jakie informacje chcesz przekazać.
On:Od dawna obserwuję na Ziemi podobnych do Ciebie, zauważyłem, że zmniejsza się podatność na programy manipulacyjne i dochodzę do wniosku, że moja specjalizacja już niebawem nie będzie potrzebna. Ale ponieważ Ty sam byłeś szkolony na wojownika i nieobca Ci manipulacja, a mimo to udało Ci się, więc pomyślałem zgłoszę się do Ciebie, może mnie też się uda.
Ja:Na wstępie muszę Cię poinformować, że każdy ponosi odpowiedzialność za swoją działalność. Jeśli naważyłeś sobie piwa, to musisz go wypić.
On:Czy to ładnie skreślać mnie bez wysłuchania. Kiedyś byliśmy podobni do siebie.
Ja:Jest takie powiedzenie: że siekierę można używać do zabijania lub rąbania drewna. Może ja i miałem siekierę w rękach, ale używałem jej raczej do rąbania drewna. Nawet jestem w tym dobry.
On:Mogę się przydać!
Ja:Zastanowię się. Po dwóch godzinach ponownie nawiązuję kontakt, przywołuję mentalnie wizerunek opiekuna programu manipulacji, który znajduje się w głębi ciemnozielonego pokoju. Okno otwarte jest na oścież. Za oknem stoi tłum ustawiony w równe szeregi niczym armia wojska. Wszyscy zapatrzeni są w opiekuna. Nagle spod stóp ludzi usuwa się podłoże. Cała armia zupełnie jak figurki ze szkła rozbija się na szczątki i roztapia w ziemi. Na twarzy Opiekuna pojawia się smutek . Mówi: „Tyle ludzi, a rozpadli się jak przedmioty.” Pytam go-Czy widzisz, co przyniosła wasza „zabawa” w samowolę. Czy nie żal Ci całych cywilizacji, które zniszczyliście?
On:To nie była gra, albo może tylko nam się tak zdawało, bo byliśmy upojeni sukcesami i rozmiarem wpływów, jaki mieliśmy na całe populacje. My wprowadzaliśmy tylko w realizację różne programy. Wszystkie teorie , dogmaty, a właściwie całe systemy religijne były wcielane w praktykę na tych samych zasadach. Te programy miały za zadanie: wywoływanie stanów emocjonalnych, w efekcie, czego mieli ludzie wydatkować z siebie ogromne ilości energii. A my tę energię przechwytywaliśmy, to był nasz pokarm powszedni, z którego tworzyliśmy następne bodźce napędzające ludzkie emocje. Jak ktoś nie umiał zapanować nad emocjami, to był nasz na wciąż aż do ostatniego tchnienia. Fakt, że to był zaklęty krąg, gdy człowiek w niego wpadł, to nie wiedział, co jest prawdą, a co fałszem. Wprowadzonego raz błędu w ludzką egzystencję, nie można było naprawić. A konsekwencje stawały się trudniejsze do opanowania, więc brnęliśmy w tę przestrzeń iluzji, w poczuciu , że sami jesteśmy w płynącym balonie, który przemierza kosmos, a my jesteśmy w nim bezkarni, bez względu na to , że naruszamy prawa. Gdy skutki naszych czynów zaczęły nas przerastać, było za późno na naprawę, a my chcieliśmy żyć, przetrwać, bo to mają zakodowane wszystkie istoty. Zaczęliśmy szukać w przestrzeni kosmosu obszaru, który by nam to umożliwił. I wtedy dowiedzieliśmy się, że taką szansę dają ciała uniwersalne. A uzyskanie takiej formy cielesnej jest możliwe na planecie Ziemia, gdzie człowiek może poddawać swoje ciało, umysł, psychikę wszelkim możliwym ekstremalnym doświadczeniom, które zaistniały kiedykolwiek po stronie materii i antymaterii we Wszechświecie. Ta informacja była równoznaczna z tym, że musi nastąpić przełom w istnieniu dotychczasowego porządku Wszechświata. To oczywiste, że jednostki ,które wypracowały uniwersalną formę już nie poddają się żadnym manipulacjom. A więc oznacza to kres manipulacji i możliwości ciągnięcia profitów z tego procederu. Na początku usiłowaliśmy poprzez różne zabiegi i środki wymusić wydobycie energii z ciał uniwersalnych i przejąć je. Można tamte działania określić wampirzeniem. Gdzie się dało wzbudzaliśmy różnego rodzaju emocje i odsysaliśmy duże dawki ożywczej nowej energii. Delikwent odczuwał to jako chorobę ciała lub głęboką depresję, a my żyliśmy nadal bez wysiłku. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie może trwać w nieskończoność. Ziemskie ciała stawały się coraz słabsze i miały coraz niższą wibracyjnie energię. Postanowiliśmy, że osłabionych Ziemian wysiedlimy na inne planety. Oni tam będą pracować i rozmnażać uniwersalne ciała, oraz będą wytwarzać wystarczającą ilość energii do naszej egzystencji na Ziemi i do sprawowania przez nas nadal funkcji kosmicznych bogów.
Wydawało się, że nasz precyzyjny plan nie może się załamać. W latach 70-90 ubiegłego stulecia pokazywaliśmy mieszkańcom Ziemi w snach i wizjach nowe planety, ]pojazdy, by ich zachęcić do ewakuacji i pełnienia misji w nowym miejscu osiedlenia. Zadanie to miało się zakończyć w 2000 roku. W mediach modny był wtedy temat końca świata i apokalipsy. To była dla nas dodatkowa szansa na ewakuację Ziemian w kosmos.
I nagle zaczęliśmy, nie wiedzieć, czemu, strasznie konfliktować. Chociaż Ziemia ma sporą przestrzeń, to każdy z nas chciał jak największy kawałek ziemi dla siebie, to wzbudzało narastanie agresji i rozbicie planu w ogóle. Różni z nas, każdy na swoją rękę usiłowali przejąć różne grupy religijne i ich wpływy. Wszystkie akcje kończyły się fiaskiem. Zaczęły się na masową skalę anihilacje naszych pojazdów i nas samych na Ziemi. My dotychczasowi panowie przestworzy kosmicznych nagle lekceważonych Ziemian musieliśmy prosić o pomoc. Dla naszych hierarchów było to nie do zniesienia. Nastąpiła fala samobójstw, mieli nadzieję, że po uwolnieniu się z ciała, przynajmniej ich dusze (programatory) zdołają wejść w ziemskie ciała.
JA:Przecież wejście w ziemskie ciała eliminowało automatycznie wasze stare programy.
ON:Wiedzieliśmy o tym, ale chęć przetrwania nawet bez własnej historii była silniejsza od tej świadomości. Ja również próbowałem tego eksperymentu, ale zostałem wypchnięty od ludzkiego ciała jak od pędzącego pociągu. Przeżywałem powolny proces rozpadu ciała, ale nie mogłem się rozproszyć do końca, bo pozostawał program, który tworzyłem, a ten musi rozładować się przez ciało, bo będąc w ciele go tworzyłem. Dla mnie jest to ogromny balast, od którego nie mogę się uwolnić. Przekazanie tej informacji i spokojne jej wysłuchanie przez Ciebie jest dla mnie szansą. Po wpłynięciu tej wiedzy w obszar Ziemi zostanie ona zapewne utralizowana i stanie się moją cząstką, wkładem w tworzeniu nowych form, a jakich ? To już nieistotne, czy to będzie minerał, czy roślina.
Ja: Jako specjalista od manipulacji, masz pewną wiedzę na temat mechanizmów tworzenia. Opisz je. Może się przydadzą.
On: Podstawą mojego i moich najbliższych współpracowników działania było definiowanie dogmatów religijnych , naukowych, których pod groźbą utraty ciała nie wolno było podważać. To doskonały instrument podziałów na skonfliktowane grupy i podgrupy. Na czele stał strażnik prawdy, czyli autorytet, który miał obowiązek walczyć o swoje terytorium i zwalczać innych, choć wszyscy mówili o rozwoju nauki, lub idei religijnej.
Od specjalistów innych dyscyplin wiem, że słane były w stronę Ziemi różnego rodzaju meteoryty , komety nasycone chemikaliami lub bakteriami. Były nimi oblepione również ziemskie promy kosmiczne zarówno rosyjskie jak i amerykańskie.
W latach 90-tych nie można było już przeprowadzać takich eksperymentów. Przy próbach jakiejkolwiek manipulacji nasze pojazdy i całe załogi ulegały anihilacji. To był dla nas sygnał, że na Ziemi zaczyna przeważać nowy program, choć zewnętrznie jeszcze nie było tego symptomów. Byłem wtedy przygotowywany do kontaktów z Polakami. Sądziliśmy wówczas, że jesteście naszymi największymi wrogami, bo większość złych dla nas konsekwencji działa się za waszą przyczyną. Dzisiaj mam inne przekonanie i dlatego zwracam się do Ciebie. Uważam, że ułatwisz mi ,rozładowanie programu, którego jestem nosicielem . Czuję, że to koniec naszej rozmowy, bo słabnę. Moje myśli się rwą... Jednak jestem spokojny... Odczuwam ulgę.. nawet radość... Żegnam...
Ja: Przekaz skończył się , przez chwilę wsłuchiwałem się w ciszę. Towarzyszyło mi odczucie ciepła. I pojawiła się myśl, że dzięki tej rozmowie rozładował się istotny program manipulacyjny. Pewnie teraz będzie się to działo częściej, aż wszelka manipulacja zostanie wyeliminowana z ziemskiego istnienia.

źródło: doświadczenia własne
Nie ważne kto historię opowiada ale o czym opowiada ta historia- Aleksandrer Sowa!

Witaj PETRAS
Czytając ten przekaz miałam dziwne samopoczucie , nie sądze , aby poprzez ten przekaz nastąpiło rozładowanie programu manipulacji , a raczej wywołuje skutek jego powielania i przenoszenia na innych ludzi .. Pytanie dlaczego tak myślę ???

Podczas czytania , odczuwałam swoisty niepokój , mimo ciekawej lektury trudno bylo mi przebrnąć  doczytania wątku do końca , odczuwałam podłaczenie do splotu słonecznego objawiające się lękiem, a raczej wywołujące lęk -silne podłaczenie pod tą czakre .......Kontakty są ciekawe , ale często niebezpieczne , myślę warto segregować informację jakie Nas bombardują z zewnatrz , aby wejść w kontakt dobrze jest zacząć od Inwokacji...ale to już inny temat.....

Dlatego prosze innych o zabranie głosu w swoich odczuciach  :) , jednocześnie chce tu zaznaczyć ,że nawet takie kontakty nie są bezcelowe bo przynajmniej poprzez takie kontakty wiemy jakie działania podejmuje program manipuacji -nadal szukają sposobów ......


Tytuł: Odp: Bydgoszcz - 1 luty 2009
Wiadomość wysłana przez: stolo Luty 11, 2009, 07:49:26
zrobił się off-top. Ten wątek zamykam - proszę przenieść dyskusję do działu Paranormalne - przekazy.


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

uslugiminecraft wiedzmy radarodzicowsp289 smoki tunake