Niezależne Forum Projektu Cheops

Hydepark => Historia => Wątek zaczęty przez: Kiara Czerwiec 22, 2009, 10:05:31Tytuł: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 22, 2009, 10:05:31
Kto tworzy wspolczesna  historie Swiata i Zaswiatow ,co i jak wykorzystuje? W ktorym miejscu jest obecnie polaczona Ziemia promieniem energetycznym z kosmosem, i co z tego wynika dla nas zwyklych ludzi?

Czy majaki dawnej przeszlosci ( typu labirynt w Egipcie oraz inne budowle megalityczne na Ziemi) nadal sa wazne?
Dlaczego konkuruja miedzy soba badacze chcacy zapisac dzieje przyszle ziemi za pomoca wzorow sw. geometrii?

Mysle iz na te pytania chociaz czesciowo odpowie Wam ten artykul ( na razie po angielsku) dzisaj lub jutro postaram sie wkleic tlumaczenie polskie.
Za ktore serdecznie dziekuje naszej bylej forumowiczce Lucynie D.

http://www.philipcoppens.com/axemajeur.html

Warto sie nad tym zastanowic , biorac pod rozwage rowniez stworzenie Uni Europejskiej.....

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 22, 2009, 22:13:53
Tłumaczenie
Wielkie - nieznane - Dzieło Mitteranda
Szklana piramida w Luwrze, La Défense, a nawet ten niezwykły „Pomnik Praw Człowieka" - to obiekty, o których wiadomo, że leżą w sferze zagadkowych, obsesyjnych zainteresowań prezydenta Francji, Françoisa Mitteranda. Ale Axe Majeur w Cergy-Pontoise to zarówno największe, jak i nigdy nie cytowane dzieło powstałe za prezydentury Mitteranda. Dlaczego nic o nim nie wiadomo?
(http://img200.imageshack.us/img200/8595/clipimage001w.jpg)
Gdy Cheops budował Wielką Piramidę, zapewne nie przypuszczał, że tysiąclecia później jego piramida będzie uznawana za największą budowlę wzniesioną kiedykolwiek przez głowę państwa. W końcu logiczną rzeczą jest, że nawet w jego czasach piramidę postrzegano jako ważne osiągnięcie.
W nowoczesnej Francji prezydent François Mitterrand, przezywany Sfinksem może - czy też powinien - przejść do historii jako człowiek, który próbował mieć równie duże osiągnięcia. Zmiany, jakie wprowadził w Paryżu, szczególnie te dotyczące piramidy w Luwrze oraz rozbudowy głównej osi Paryża - La Défense - były odwzorowaniem wyobrażeń wielu, m.in. Dana Browna i Roberta Bauvala, z których ten ostatni zobaczył owe „wielkie dzieło” jako szereg subtelnych modyfikacji o ukrytym znaczeniu ezoterycznym, zgodnych ze świętą urbanistyką egipską i gwiezdnymi konstelacjami.
Niektórzy autorzy zwrócili również uwagę na Pomnik Praw Człowieka i Obywatela - niewielki obiekt ukryty w cieniu Wieży Eiffla, wzorowany na egipskiej świątyni pogrzebowej. Dostosowany jest względem przesilenia letniego, kiedy to słońce w południe oświetla miejsce pomiędzy dwiema kolumnami monumentu. Mówi się, że Mitterand przychodził tu czasem w nocy, zapewne, by rozmyślać nad czymś czy medytować.
Niewielu jednak zauważyło jedno z najbardziej okazałych, zagadkowych i imponujących dzieł, jakie pozostawiła po sobie prezydentura Mitteranda: Axe Majeur w Cergy-Pontoise. Jak sama nazwa wskazuje, jest to istotnie „główna oś” dzielnicy La Pontoise, gdzie urodził się jeden z najbardziej osławionych alchemików wszechczasów - Nicolas Flamel.
A jeśli chodzi o Cergy - w przeciwieństwie do innych, nowszych dzielnic, których nazwy pochodzą od nazw wsi bądź od innych nazw topograficznych, żadne Cergy wcześniej nie istniało. Historia jest taka, że ktoś zaobserwował, iż drogi w górnej części Axe Majeur, która była już zintegrowana z ogólnym planem zagospodarowania tej przestrzeni, układają się w literę Y. Stąd zaproponowano nazwę nowej dzielnicy - Cergy, jako odwrócenie francuskiego odpowiednika greckiej litery „igrek”. Litera Y należała do ulubionych symboli pitagorejczyków, gdyż wskazywała, że ścieżki naszego życia dzielą się na dwie dalsze - cnoty i występku.
Oś ta jest charakterystyczną cechą Cergy-Pontoise, podmiejskiej dzielnicy Paryża - znajduje się mniej więcej między centrum miasta a portem lotniczym im. Charlesa de Gaulle'a. Jest dziełem artysty Daniego Karavana, a także „duszą” dzielnicy. Rozciąga się na długości trzech kilometrów, i, jeśli kiedykolwiek w przyszłości archeologowie natkną się na jej pozostałości, dojdą do wniosku, że stanowiła linię łączącą dwa „miejsca mocy”. Chociaż wątpliwe jest, by taka „linia” miała jakąkolwiek ziemską moc, to Axe Majeur rzeczywiście ją ma. Przede wszystkim jednak oś ta miała być źródłem energii twórczej dla lokalnej społeczności, miała im oferować miejsce na spacery, relaks i obchody różnych świąt.
(http://img200.imageshack.us/img200/1966/clipimage002cif.jpg)
Karavan to artysta urodzony w 1930 r. w Tel Awiwie. Od 1963 r. poświęcał swoje życie sztuce pomnikowej. Zaczął od pomnika na Pustyni Negew, który postawiono w pobliżu Beer Szewy. Podobne dzieła stworzył w Hiszpanii, we Włoszech, w Korei i Niemczech; w Norymbergii stworzył rzeźbę w hołdzie prawom człowieka.
Idea jakiejś charakterystycznej cechy dzielnicy Cergy-Pontoise pojawiła się już w 1975 r. i stała się czymś więcej jak tylko ideą. W 1987 roku prace Karavana zostały zauważone we Florencji przez tych, którzy byli odpowiedzialni za projekt Cergy. Rozpoczęła się długo trwająca wymiana korespondencji i w 1980 r. Karavan zwiedził dzielnicę i zaaprobował projekt, tworząc w ciągu kolejnego miesiąca drewniany model swojego planu, który przedłożył do zatwierdzenia.
Pomysł zbudowania osi Axe Majeur jest więc starszy od prezydentury Mitteranda, która rozpoczęła się w maju 1981 r. To wyjaśnia, dlaczego nie wymienia się jej wśród Wielkich Dzieł. Jednakże, jak to często bywało w przypadku prezydenta Francji, nie było z tym tak prosto. Ponadto, jeśli nawet projekt Karavana chronologicznie wyprzedza Wielkie Dzieła Mitteranda, to został, mimo tego… ukończony jako ostatni. Jest więc jakby alfą i omegą zamykającą w sobie wszystko inne.
Wielkie Działa Mitteranda są nie tylko precyzyjnie rozmieszczone w przestrzeni, ale także w ramach czasowych. Największe pod względem rozmiarów dzieło Mitteranda to La Défense, czyli „Grand Arche de la Défense". Zostało zlecone do wykonania w 1982 r., a ukończone w 1989. Gigantyczna, odwrócona litera U miała wyrażać symbolikę masonów i pitagorejczyków. Projekt wykonał Johan-Otto von Spreckelsen, określając go mianem „porte cosmique” - bramą do kosmosu, czy też gwiezdnymi wrotami. Znajdują się one na jednym końcu owej głównej osi dzielnicy, biegnącej od Luwru przez Pola Elizejskie. Bauval zauważył, że w pewnych dniach roku promienie słoneczne padają wzdłuż osi, na płytę obramowaną przez łuk (Arche).
(http://img15.imageshack.us/img15/2994/clipimage003w.jpg)
Z przodu łuku znajduje się centrum handlowe „Cztery Czasy”, którego nazwa nawiązuje do tradycji ezoterycznych, epoki złota, srebra, brązu i żelaza. Tutaj zatem czas i przestrzeń splątały się ze sobą.
Ale z pewnością nie było przypadkiem, że sam łuk odsłonięto 14 lipca 1989 r., w 200. rocznicę Rewolucji Francuskiej, kiedy to w Paryżu odbywał się szczyt G7. Jules Boucher zaobserwował: Było oczywiście siedmiu mistrzów, którzy uczestniczyli w poszukiwaniach. Siódemka to w istocie jedna z najświętszych liczb. A litera G to oczywiście ważny symbol masoński, odnoszący się do Boga. Masoni zwykle wpisują literę G w środek Gwiazdy Płomienistej. Wszystkie te „zbiegi okoliczności” nie pozostawiają wątpliwości, że Mitterrand pracował według z góry ustalonego planu, posługując się subtelnymi kluczami o dużym znaczeniu.
Zanim skupimy się na „Głównej Osi”, musimy sobie uzmysłowić, że z nazwy tej wynika, iż jest jeszcze jakaś pomniejsza oś. Ta „Mniejsza Oś" biegnie od lokalnej stacji kolejowej z „place de l’Horloge” - olbrzymim zegarem, który widać z jednego końca Głównej Osi. Stąd wynika, że osie Mniejsza i Główna są ze sobą połączone, ale… to w szczególności czas, z tym wielkim zegarem jest głównym elementem tegoż to Wielkiego Dzieła!
Ponadto niektórzy twierdzili, że, tak jak te osie Mniejsza i Główna są ze sobą powiązane, tak też Pola Elizejskie zintegrowane są z Axe Majeur. Gdy się spojrzy na mapę, zauważy się, że te dwie osie krzyżują się - czy też łączą się - na wysepce na rzece Seine, w miejscowości Carrières-sur-Seine. Przypadek to czy rzecz zaplanowana?
Jak wspomniano, Axe Majeur miała - i ma - kilka etapów. Wciąż jest dziełem nieukończonym. Jako całość, oś ta ma dwanaście stacji, niektóre z nich są bardziej rozpoznawalne niż inne. Te dwanaście stacji to: wieża obserwacyjna, „place des colonnes Hubert Renaud”, Park Impresjonistów, Esplanade de Paris, szeregowiec, ogród Praw Człowieka Pierre Mendes France, amfiteatr, scena, most, wyspa astronomiczna, piramida i „Carrefour du ham”.
(http://img15.imageshack.us/img15/5136/clipimage004aqq.jpg)
Oś ta jest zatem całościowym przedsięwzięciem artystycznym, obejmującym kilka elementów. Jej początek to wieża zwana „Tour Belvédère” - wyjątkowy obiekt, wznoszący się na 36 metrów. Początkowo obecna, kwadratowa wieża - o bokach mierzących 3,6 metrów - miała być okrągła. Znajduje się w środku półkola budynków oraz przy środku pierścienia składającego się z 360 płyt chodnikowych, z których każda jest wielkości 36 centymetrów. Oś ma swój początek u podnóża tej wieży, przechodząc przez otwór pomiędzy dwoma półkolistymi budynkami - przejście jest szerokie na 3,6 metra. Liczba 36 jest oczywiście kluczowa dla całego projektu.
Wieża jest więc jakby solarnym krasnalem - jej cień pada na otaczający ją chodnik, podczas gdy oś biegnie pomiędzy budynkami, które są dziełem Ricarda Bofilla, a które oryginalnie nie były częścią projektu. Dwa budynki Ricarda Bofilla są dokładnie ukierunkowane na osi Wschód-Zachód. Jeden z nich jest półkolisty, symbolizuje niebo, zorientowany jest na Zachód, a drugi, o kształcie prostokąta, symbolizuje ziemię, a zorientowany jest na Wschód, co jest odwrotnością tradycyjnego ukierunkowywania budynków. Bofill zastosował tę samą orientację w przypadku dwóch innych budynków, znajdujących się na najwyższych wzgórzach okalających Paryż.
Z jednej strony budynku znajdują się dobrze utrzymane ogrody z jabłoniami. Mówi się, że jest to hołd złożony impresjonistom, którzy kochali malować krajobrazy, a szczególnie drzewa owocowe, które wiosną pokrywają się kwieciem. Jabłko to oczywiście bardzo symboliczny owoc. A co wynika z faktu, że Mitterand opatrzył jeden z drapaczy chmur wokół La Défense mianem „Eve”? Niestety, pierwsze zasadzone jabłonie nie wydały żadnych owoców. W 2007 r. posadzono nowe drzewka, które, miejmy nadzieję, zaowocują.
Wiele zrobiono w związku ze szklaną piramidą w Luwrze, choćby z powodu jej znaczącej roli w książce „Kod da Vinci” Dana Browna. Brown przyjął, że liczba szklanych paneli to 666 - chciał w ten obiekt włożyć jeszcze więcej symboliki. Ale to, czego często nie dostrzegano, to to, że aby zbudować ten obiekt, część starych - i pięknych - płyt chodnikowych wzięto z „Court Napoleon”. Trafiły na dach piramidy.
(http://img15.imageshack.us/img15/5034/clipimage005v.jpg)
Płyty te ostrożnie wyciągnięto z pierwotnej lokalizacji i przetransportowano do Cergy-Pontoise, gdzie obecnie ułożone są w półkolu i stanowią formalną część Axe Majeur. Przypadek? A może taki był plan?
Nie jest to jedyne powiązanie z Luwrem. Być może kluczową cechą osi jest dwanaście kolumn, które mają takie same wymiary, jak kolumny łuku w Luwrze. Te dwanaście kolumn, jak również dwanaście elementów tworzących oś podkreślają, że, oprócz liczby 36, liczba 12 jest równie ważna. A 12 i 36 nie są oczywiście sobie obce. Dwunastka ma podstawowe znaczenie w zodiaku oraz w podziale czasu, gdzie 36 i 360 to kluczowe cechy kalendarza egipskiego - czas i miejsce, które tak zachwycały Mitteranda. W istocie, niektórzy utrzymują, że Mitterand wierzył, iż jest wcieleniem egipskiego faraona! Czy te dwanaście kolumn również odnosi się do dwunastu kolumn w Nowej Jerozolimie? Niektórzy twierdzą jeszcze, że Arche de la Défense również jest zbudowany na dwunastu kolumnach. Zewnętrzny kształt tego łuku to sześcian, tak jak Nowa Jerozolima, ale pusty w środku (w pewnym sensie, podobnie jak w przypadku Axe Majeur, gdzie dwanaście kolumn niczego nie wspiera); Nowa Jerozolima natomiast, mimo że nie ma świątyni, wypełniona jest Boską Chwałą.
Powiązanie w tym miejscu z linią łączącą miejsca mocy ukonkretnia się pomiędzy płytami, które były uprzednio w Luwrze, a dwunastoma kolumnami: Fontanna wodna, która została zaprojektowana tak, by wydobywała geotermiczne walory tego miejsca, jako że pod nim znajdują się ciepłe źródła. Można się nawet zastanawiać, czy ta cecha - nie robiąca aż takiego wrażenia jak większość pozostałych na tej linii - może była mimo wszystko jednym z głównych powodów, dla których tę oś wyznaczono dokładnie w tej lokalizacji. Para wodna wydobywa się z warstwy wodonośnej znajdującej się na głębokości 1000-1500 metrów pod regionem Île-de-France. Jej temperatura waha się między 56 a 85 st. C, a wykorzystuje się ją do ogrzewania 35 lokalizacji, w tym Cergy. Byli tacy, którzy w wydobywającej się z ziemi parze wodnej widzieli symbol Zaświatów.
Od tych dwunastu kolumn odchodzą schody w dół do rzeki Oise. Jest tam ogród, w powstanie którego zaangażowany był François Mitterrand, co można udowodnić: 18 października 1990 r. posadził drzewko oliwne… które zostało specjalnie w tym celu sprowadzone z włoskiego miasta Vinci. Można się zastanawiać, czy to przypadek, czy symbol, czy jeszcze coś innego, jeśli nie prawdziwy kod da Vinci, czyli kod Vinci.
Jak wspomniano, projekt ten był pomyślany jako całość, jednak pewne odcinki powstawały w pewnym czasie. Chociaż często można tu podawać logiczne wytłumaczenia (takie jak fundusze, specjalna okazja itp.), to czasami z takiej podzielonej na odcinki realizacji wynikały wyższe koszty. Stąd niektórzy sugerowali, że projekt ten miał określony harmonogram, który niekoniecznie musiał być znany wszystkim. Dlatego też, mimo że ów projekt często nie jest uważany za Wielkie Dzieło Mitteranda, w dużej mierze z powodu rozłożenia jego realizacji w czasie wykraczającym poza jego prezydenturę, takie czysto trójwymiarowe względy mogą się okazać zupełnie niesłuszne w przypadku realizacji Wielkiego Dzieła - i tego Dzieła.
Mimo że projekt zaplanowano w latach 1970, dopiero w 1986 - w środku prezydentury Mitteranda - ukończono pierwsze trzy odcinki: były to: Place de la Tour, sam Tour Belvèdere oraz Vergers des Impressionistes - ogród z jabłoniami.
Następnie, 26 sierpnia 1989 roku Francja obchodziła swoje dwóchsetlecie, a w sześć tygodni po szczycie G7 w Paryżu, w obecności 10 tysięcy ludzi odsłonięto dwanaście kolumn. W następnym roku, pomiędzy tym Tour a  Carrefour du Ham zaczęło działać światło laserowe, przez co oś, o której mowa, zmaterializowała się w postaci świetlnej. Jak wspomniano, w kolejnym roku Mitterand osobiście przybył do tego miejsca… by posadzić drzewo. Każde Wielkie Dzieło to idea, realizacja i odsłonięcie. A w realizację Mitterand z pewnością był zaangażowany.
(http://img15.imageshack.us/img15/9488/clipimage006i.jpg)
Trzeci i najniższy poziom Osi to obiekty nad brzegiem rzeki i sztucznego jeziora. Nie ma wątpliwości, że najbardziej pomysłowa z tych konstrukcji jest piramidka, która wydaje się wyłaniać z jeziora znajdującego się tuż przy samej osi. Piramidkę ukończono w 1992 r. Miała symbolizować harmonię między człowiekiem a naturą. Zaprojektowano ją tak, żeby wiatr - jeden z Czterech Elementów, igrał z jej poziomami, tak by dzięki temu na tej wysepce, do której można dotrzeć tylko łodzią, tworzyła się swego rodzaju muzyka. Ci, którzy dostaną się do piramidki, zobaczą, że jest pusta i otwarta z jednej strony, ukazując swoje lazurowe wnętrze. Czy to przez przypadek, czy też tak było zaplanowane - piramidka stała się „stacją postojową” dla ptaków wędrownych. Czy mają one oznaczać egipskiego ptaka Benu - Feniksa - czy też są one niejako w zastępstwie tych ptaków, które przenosiły dusze zmarłych? A może to tylko zbieg okoliczności?
W kolejnych latach niewiele się działo, jeśli w ogóle coś. W 2002 r. dodano do kompleksu czerwony most, który łączy dwa brzegi rzeki. W 2007 r. rozpoczęto prace nad dokończeniem „ścieżki”. miała ona umożliwiać człowiekowi przebycie pieszo odcinka od końca Osi do okrągłej wyspy w pobliżu na wpół zanurzonej piramidki - do „Wyspy Astronomicznej". Wysepka ta to wielce intrygująca rzecz, zarówno wizualnie, jak i ze względu na swoją nazwę, która przydaje projektowi konotacji gwiezdnych. Jako pozostałość po piaskowni, wyspa jest niedokończona, jako że ma być na niej instalacja zegara słonecznego, południk gwiezdny, podest obserwacyjny i różne inne instrumenty, dzięki którym nazwa wyspy będzie uzasadniona. Co by ta oś Pól Elizejskich miała oznaczać, jedno jest jasne - Axe Majeur ma swoje przeznaczenie, a pewnego dnia będzie mieć też znaczenie.
Jak wspomniano, w 2007 r. rozbudowano most na rzece Oise, tak by ostatecznie dosięgnął wysepki. Dlaczego ktoś miałby budować most w 2002 r. i czekać potem pięć lat, by dobudować stosunkowo małą jego cześć, tak, by projekt był ukończony? Niewielu zadało sobie takie pytanie, a wyjaśnieniem nie może być brak funduszy czy inne tego typu usprawiedliwienie. I tutaj staje się jasne, że wszystko zaplanowano, oraz że cały ten projekt realizowany był zgodnie z określonym harmonogramem. Jak w przypadku każdego świętego obiektu, tworzenie świętej przestrzeni wymaga wiedzy o świętym czasie. I tak Największe Dzieła można realizować jedynie odpowiednio mieszając te składniki.
Artykuł ten ukazał się w nr. 9 Les Carnets Secrets (2007).
Kiara

ps. Tworca duzej czesci tego projektu jest Dani Karavan

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Dani_Karavan&ei=D_k_SsW6AcmLjAe8guT6Dw&sa=X&oi=translate&resnum=2&ct=result&prev=/search%3Fq%3Ddani%2Bkaravan%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 10:33:03
Najciekawsze w calym dziele jest to iz bylo tworzone krok , po kroku z rozmyslem , przeogromna wiedza i idealna precyzja zwiazana ze swietym czasem. Tak wiec w okreslonym czasie powiazanym z decyzjami polityczno ekonomicznymi na swiecie dobudowywano i laczono poszeczegolne elemety tego dziela.W ten sposob powstawal nowy graficzny wzorzec czlowieka Nowej Epoki.Stworzono wszystko, zabraklo tylko jednego DNA , ktore moglo by ozywic tego Goluma produkowanego w labolatoriach. Gdyby do tego doszlo , proces ozywienia zakonczyl by sie pozytywnie, my jalo wspolczesna rasa ludzka nie mieli bysmy zadnych szans przezycia, Caly projekt wgrywanych w nasza swiadomosc kataklizmow zaistnial by w 100%.
Wszystko bylo praktycznie gotowe , zabraklo energii na ozywienie serca monstrualnego jego wielkosc byla okolo 70/ 50 cm ) bardzo prosze nie pytac mnie skad to wiem, kto chce niech uznaje to za moja paranoje , kto chce niech wierzy).
Energia i to nie byle jaka musiala poplynac od ludzi by ozywic to monstrualne serce, potrzebna byla czysta energia milosci.
Tak wiec straszono ludzi kataklizmami i zarazem mowiono iz przekazem energii milosci gdzies..... tam..... uratuja swiat. Oczywiscie uwierzyli czystoscia swoich serc  ( i o to chodzilo) o energie milosci z czystych serc dla ozywienia tego monstrualnego serca.
Plan byl perfekcyjny i bardzo dlugoletni,istnial jeden szkopul, CZAS , sw. CZAS obowiazywal i obowiazuje wszystkich. Gdy mijal czas a serce nie otrzymalo wystarczajaco duzo energii by zyc , plany jeden po drugim zaczely lec w gruzach.
Czy Samuel -Enki Pan Ziemi o tym nie wiedzial? Alez oczywiscie ze tak , wiedzial i to doskonale, to bylo jego dzielo , jego plan zawladniecia pononie ziemia ludzkoscia i kosmosem.
Odwracal bardzo skutecznie uwage ludzi , kierujac ich do miejsc dawnych ( wyczerpanych energetycznie) , by nikt nie odkryl tego okrutnego zamierzenia.
A jest przeolbrzymie doskonale widoczne na setkach hektarow ziemi, jednak istniejace sobie cichutko , po ma;lutku realizujace swoj okrutny zamysl.
Nie bede sie zbytnio rozpisywala o sczegolach , bo rozwiaze worek " moich wielbicieli" ktorzy beda zadali dowodow... Byc moze kiedys je otrzymaja.

Jednak podiele sie z Wami wiedza iz byly dwa kluczowe i decydujace momety w tym monstrualnym dziele ( oczywiscie zwiazane ze sw. czasem).

1. To odwrocenie strumienia energii plynacego do zasilania tego serca, ono przestalo bic i zaden akcelerator nie mogl mu juz dostarczyc tej energii pomimo wielu prob. Energia niezbedna to energia zycia, zywa plazma plynaca z z nas istot fizyczno duchowych a nie z zadnej maszyny. To byla totalna klapa zamierzenia.

2. To poranek 21 czerwca  godz 7. 45 byl to momet energetycznego polaczenia ziemi ze strumieniem energi stworczej ( wiedza nowa , potecjalem nowego wzorca) z malenka  okragla wysepka na sztucznie stworzonym jeziorze w Cergy.
Wysepka jest materialnym odzierciedleniem ziarna zycia. Mialo nastapic zaplodnienie fizycznosci energia. Wlasnie tam powstal wzorzec dla nowego Czlowieka, dla nas Wszystkich Ludzi.
Stalo sie , juz nikt nigdy nie bedzie nami wladal, wiedza powroci do kazdego z nas , nasze indywidualne  pola swiadomosci zaczely sie otwierac.

A co to znaczy dla Samuela -Enki i jego grupy wspanialych naukowcow , ktorzy zadali sobie trud , zeszli na ziemie i urodzili sie ludzmi?

Znaczy to koniec dziela, absolutna eksmijsa z ziemi od wczoraj. znaczy to albo chec zmian i zycie wedlog wzorca Boskiego , albo powrot w dalekie przestrzenie kosmosu i zycie w swojej przestrzeni po swojemu , bez mozliwosci ingerecji podstepem i sila w inne.

Sw. czas obowiazuje wszystkie Istoty i te wcielone na ziemi , oraz innych planetach i te niewcielone w przestrzeni.
Oczywiscie nic nie stanie sie natychmiast to proces, jednak postepujacy bardzo szybko. Teraz beda padaly wszystkie struktory , ktorych fundametem bylo klamstwo i wykorzystywanie innych. Prawi i uczciwi nie maja powodu do obaw, ile trwa taki proces? Okolo 3 miesiecy do pol roku.

A co z Samuelem -Enki? W ciagu 3 najblizszych miesiecy odejdzie definitywnie z ziemi.I nie jest to okrucienstwo wobec niego, jest to jedyna mozliwosc by mogl byc i zyc z nami po roku 2012. By pozniej pieknial miloscia, bo i dla Niego bedzie to olbrzymia transformacja przez bol totalnej porazki.
Ja calym sercem zycze Mu przepieknej metamorfozy , bo jest takim samym pieknem Stworcy jak kazdy z nas.

Kiara :) :)Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 23, 2009, 10:58:50
Ło matko, alez brednie. Oczywiście nasza "oświecona" na zapas próbowała zabezpieczyć się przed weryfikacją pisząc: "nie żadajcie dowodów", ba nawet "nie pytajcie skąd to wiem". Widzę, że Kiara to taki drugi samcio.

Napisałaś:
Wszystko bylo praktycznie gotowe , zabraklo energii na ozywienie serca monstrualnego jego wielkosc byla okolo 70/ 50 cm ) bardzo prosze nie pytac mnie skad to wiem, kto chce niech uznaje to za moja paranoje , kto chce niech wierzy).
Energia i to nie byle jaka musiala poplynac od ludzi by ozywic to monstrualne serce, potrzebna byla czysta energia milosci.


Kobieto, jak to mozliwe jest aby energia miłości bezwarunkowej mogła obrócić się przeciwko generującym ją ludziom? Wychodzi na to, że aby istnieć bezpiecznie nalezy jak najmniej jej tworzyć!

Na swoje nieszczęście Kiara napisała wyraźnie, że wszystkie struktury oparte na kłamstwie i wykorzystywaniu innych runą w przeciągu 3 do 6 miesięcy. W takim razie spokojnie czekam... Kiaro a kiedy runie tak znienawidzony przez Ciebie KK/KRK , już po 3 czy dopiero 6 miesiącach?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 11:20:36
Energia sie nie odwrocila sama jako energia , bo strumien plynol w strone wyznaczona mu przez tych ktorzy ten kierunek utworzyli. Jednak nadszedl czas mozliwosci zmiany kierunku przeplywu strumienia. Stalo sie , przestal plynac do miejsca ktore wyznaczyla mu  owa grupa ludzi. To wszystko, najtrudniej zaakceptowac prstote.

Energia to energia mozna nia kierowac. Milosc bezwarunkowa to moc energetyczna o najwyszym potecjale ( dla ludzkiego zrozumienia uzywamy takiego okreslenia), jednak do czego  zostanie uzyta ta energia , to juz intecja tych , ktorzy beda nia dysponowac. Czy mozna ja wykorzystac przeciw Czlowiekowi? Z tego co ja wiem to nie.
Inna sprawa czy wspolczesny Czlowiek jest w stanie , moze i potrafi wygenerowac energie o  potecjale milosci bezwarunkowej?
Jeszcze nie, w tym wymiarze nie,  ale generuje milosc najczystsza jak potrafi i o taka energie chodzilo, z glebi mozliwosci obecnych ludzkiego serca.

To nie jest na moje nieszczescie, te struktory juz sie burza, chociaz usilnie zakrywane. Nie ma w nich prawosci , oraz czystosci intecji, jest zbyt duzo klamstwa i obludy.
Nie jestem osoba nienawidzaca kogokolwiek, jestem osoba ukazujaca oblude i klamstwo. Wspolczuje zagubieniu wielu wspanialych ludzi w szeregach KK, ale jest to czas prawdy i on a bedzie rozliczala nas WSZYSTKICH.
Jezeli to ja tworze klamstwa ja zbiore swoj plon, pamietaj co zasiales to zbierzesz i tak i tak stanie sie to.
Kiedy runie doslownie KK? Nie jestem wrozka podalam czas jaki jest mi wiadomy. KK rowniez doskonale to wie ( mysle o Watykanie) , powinien juz przestawic cala mase zakonnikow by pomagali ludziom przejsc ten okres zmian. By zaczeli przekazywac prawdziwa wiedze zamiast ja blokowac. Taka pomoc bedzie potrzebna bardzo wielu ludziom, mowie serio.
Mysle rowniez arteq ze nie przypadkowo jestes na tym forum i kiedys Ty sam zaczniesz bardzo efektywnie niesc pomoc przeksztalcajacej sie swiadomosci  katolikow ufajacym calym sercem Bogu , zranionym przez kler i cala instytucje koscielna.
To jest proces ,  swiadomosc ludzka sie budzi, nikt juz tego nie powstrzyma.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: bond Czerwiec 23, 2009, 14:00:18
21 czerwca o 7.45 smacznie spałam, nic nie poczułam.Intrygujący tekst, tylko czas pokaże, czy to prawda  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 15:07:00
Pierwszy dzien lata 2009.

   
2007-06-19

Słońce w znaku Raka - początek astronomicznego lata

   
    
21 czerwca o godzinie  7. 45. Słońce znajdzie się w punkcie Raka, "oznajmiając tym samym" nadejście astronomicznego lata. Z powodu zjawiska precesji, Słońce znajduje się aktualnie na tle gwiazdozbioru Byka, a nie (jak można by sądzić) Raka (gdzie przebywało 2000 lat temu, stąd też nazwa jednego ze zwrotników). Jego długość ekliptyczna wynosi wtedy dokładnie 90°. Jest to najdłuższy dzień roku.

Co to znaczy? "Byk zabral" slonce z Egiptu "wywiozl je" z punktu Raka przez ktore jego promien w prostej linni padal na ziemie w inne miejsce. Byly rozne inne tymczasowe miejsca w okresie " wladania " Byka Sloncem.
Jednak tym najwazniejszym dla przejscia jego w kolejny znak z pod wladzy Byka ( czyli momet padania jego promienia pod katem prostym 90 stopni  na ziemie bylo to jedno jedyne miejsce na ziemi. Malenka idealnie okragla wysepka ( sztucznie zrobiona) na sztucznie zrobionym jeziorze w Cergy.
Tam zdeponowalo Slonce swoja energie- wiedze na nowy cykl zycia ziemi i ludzi.

Wiedza i miejsce ukrywane , chociaz istniejace publicznie. Robiono wszystko zeby  ludzkie zainteresowania skierowac w zupelnie inna strone.
Nic nie pomoglo plan Stworcy jest ponad wszystkimi ludzkimi planami , z prostego wzgledu , bo on jest napisany miloscia bezwarunkowa do wszystkich  Istot.
A ta energia ma moc wpisu ponad wszystko, tylko ona tworzy.

Jak sie zapisze nasza Ludzka przyszlosc w dziejach Ziemi?  To my Ludzie piszemy ten scenariusz nazymi myslami i uczuciami, my (korzystajac z systemu wartosci Stworcy ) , uwzglednimy momet w ktorym jest nasz osobisty rozwoj.
Taka wiec bedzie przyszla historia taka, jak sie posunie do przodu nasz momet rozwojowy. Ale jest jedna pewnosc, nadal bedziemy sie rozwijali jako swiadomosc indywidualna z opcja wolnej woli. A w caloksztalcie rozwoju milosc , prawosc i godnos beda nas prowadzily jako najwieksze wartosci , przywracajac odebrane nam kiedys Prawa Czlowieka w imie Praw Czlowieka.

Wszystko zatem zalezy od nas Ludzi.

Palan Masonski padl w gruzach,nie pomogla ukrywana wiedza , wladza ni niepotyczne fundusze finansowe.
Prostota , prawosc i godnosc  na , ktora postawil Stworca wygraly. ;) :)

Kiara :) :)

ps. bond przepraszam ze nie napisalam obiecanego postu na innym forum do tej pory , ale mialam tak duzo zajec iz brakowalo mi czasu na odpoczynek.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: east Czerwiec 23, 2009, 16:11:23
arteq napisał
Cytuj
Ło matko, alez brednie. Oczywiście nasza "oświecona" na zapas próbowała zabezpieczyć się przed weryfikacją pisząc: "nie żadajcie dowodów", ba nawet "nie pytajcie skąd to wiem". Widzę, że Kiara to taki drugi samcio.

Ja tam nie oceniam Kiary w ten sposób. W  ogóle nie lubię kogokolwiek oceniać .
Sam zauważam zmiany , ale dotyczą one mojego własnego życia . Jak każdy troszczę się  o to ,aby było to życie jak najlepsze .
Przy tym świetnie się bawię rozczytując się w przeróżnych  fantastycznych teoriach. Nie ma to znaczenia czy są one jedynie słuszną prawdą czy też nie. Tak na prawdę jedyną  prawdę każdy nosi w sobie od zawsze. Nie każdy do niej ma jednakowoż dostęp jeszcze.
Cała reszta to tylko mniej lub bardziej prawdopodobne scenariusze.  A samo życie napisze pewnie jeszcze bardziej nieprawdopodobne.

I co Ty arteq chciałbyś tu weryfikować ? Po co ?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 23, 2009, 18:01:28
Wyłącznie z jednego powodu - aby nie robić z ludzi przysłowiowych wałów wciskając im głupoty. Zauważyłem pewne wspólne cechy domniemanego samcia i Kiary - chorobliwą niechęć do weryfikacji ich słów. Przyciśnięci do muru wiją się jak piskorze i tchórzliwie uciekają zasłaniając ucieczkę róznymi płaskimi wymówkami. Nie tak zachowuje się osoba która mówi prawdę i zależy jej na dobru innych.
Cały czas zachwala miłość bezwarunkową i mówi jaki to ona ma potencjał, jak to ona pali byty/osoby które mają niecne plany, aż tu nagle dowiadujemy się, że miała być ona potrzebna i wykorzystana w bezwzględnym planie skierowanym przeciwko ludzkości...
Twierdzi, że jest wyrozumiała i kochająca innych - to też mi trudni pogodzić, ponieważ pod słowami skierowanymi do - jak sama twierdzi - inżynierowi tego niecnego planu zniewolenia CAŁEJ ludzkości, enkiemu podpisuje się "zawsze kochająca cię Kiara", a pisząc o KK i jego członkach strzyka żółcią. Nie zabraniam jej niechęci, ale widzę brak konsekwencji ze złożonymi deklaracjami. Przykre, ale dla mnie jest nieprawdziwa i sztuczna.

Czy oceniam innych? Tak, oceniam, a ściślej to co mówią i robią - na zasadzie po owocach ich poznacie.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 18:33:54
Twoja perfidia siegnela szczytu arteq, w ktorym miejscu napisalam iz miloscia bezwarunkowa mozna zniewalac ludzi?  Ze miala i mofgla byc wykorzystana przeciw dobru Czlowieka?
Gdzie sa zawsze  moje podpisy kierowane do Samuela; Kochajaca cie Kiara? Dokad bedziesz jeszcze tak klamal? Czy osobie deklarujacej sie jako czlonek prawy KRK tak przystoi?


Napisalam iz potecjal milosci , ktory ludzie wspolczesnie sa w stanie wygenerowac mozna przeciw nim wykorzystac, bo w tym wymiarze jest to tylko poziom milosci uwarunkowanej ( oczywiscie okreslenia sa umowne) dla mozliwosci komunikacji miedzy ludzkiej.

Natomiast jezeli chodzi o KK i Samuela to roznica zasadnicza polega na tym iz On jest Energia osobowosciowa , takim samym dzieckiem Stworcy jak my wszyscy. Wiele razy mowilam iz kocham Go szczera miloscia bo jest bliski mojemu sercu jak moi  wszyscy bracia i siostry dzieci Boga.A ze Jego system wartosci nie jest moim , wiec z nim mi nie po drodze, dlatego tez odslaniam Jego wszystkie znane mi klamstwa zeby ludzie sami dokonali wyboru. Czy droga z Samuelem jest ich droga czy nie.

Natomiast KK jest tworem, instytucja , nie zas Istota, Energia osobowosciowa, ktora swoja falszywa doktryna w imie Boga zniewala swiadomosc ludzi..
Jeszcze mi nic nie padlo na glowe zebym miala kochac jakoms instytucje.
Pisalam wspolczuje ludziom , ktorzy sa  w jej szeregach z czystej wiary w dobro i milosci serca.
Ci , ktorzy utrzymuja ten twor dla wladzy i korzysci wylacznie poniosa konsekwecje swoich decyzji. Im rowniez wspolczuje tego co przyjdzie im zebrac i udzwignac.
Wiem iz w kazdej sekundzie zycia moga ponownie napelnic serca miloscia i pojsc w strone dobra, nikt ich nie odzuci.
Zycze im Ludziom zagubionym odnalezienia drogi do prawdy. Nikogo , ale to nikogo nie dyskwalifikuje.Nie mam takiego prawa, ale mam prawo i obowiazek pisac o rzeczach , ktore postrzegam jako falsz , oblude i chec manipulowania nieswiadomymi Ludzmi.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Val Dee Czerwiec 23, 2009, 21:31:41
Nikogo , ale to nikogo nie dyskwalifikuje.Nie mam takiego prawa,

w każdym niemal swoim poście dyskryminujesz osoby o odmiennym światopoglądzie...
jak rozumiem kieruje Tobą ta piękna i jakże wspaniała energia zwana "miłością"...


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 21:45:42
Nikogo , ale to nikogo nie dyskwalifikuje.Nie mam takiego prawa,

w każdym niemal swoim poście dyskryminujesz osoby o odmiennym światopoglądzie...
jak rozumiem kieruje Tobą ta piękna i jakże wspaniała energia zwana "miłością"...

Widac z Twoim zrozumieniem moich slow kiepsko , lub rozumiesz jak potrafisz..

Ja ukazuje zagadnienia, ich falsz , oblude lub mozliwosc dwojakiego wykorzystania. Przekazuje system wartosci , ktory jest pryzmatem odczytu. Jednak z jakiego poziomu go odczytujesz taki rezultat osiagasz.
Pisze wyraznie kazdy posiada wolna wole w zwiazku z czym wybierze droge swoja sam. Nikogo z  powodu jej wyboru nie dyskryminuje.
Pokazuje droge , ktora ide ,pokazuje polapki na innych drogach. Dlaczego to robie? Wlasnie z milosci do Czlowieka i z tej milosci niczego nikomu nie nakazuje, nie wymuszam i nie strasze niczym.
Jeszcze raz INFORMUJE o opcjach , to wszystko co robie.
Nikogo nie wyzywam , nie ponizam i nie osmieszam, chociaz mnie spotykaja takie sytuacje nagminnie.

Jeszcze raz pora odrozniac ludzi od instytucji , oraz sytuacji.

Kiara


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Czerwiec 23, 2009, 21:50:04
Zastanawiam się, gdzie jest granica między wyrażaniem siebie, a chęcią wpływu na innych. Czy czasem nie piszemy wciąż tych samych treści po to, by inni przyjęli , a przynajmniej zaakceptowali nasz punkt widzenia? Czy nie popełniamy przypadkiem nieświadomej lub nawet świadomej manipulacji na czyichś światopoglądach?
Skąd bierze się potrzeba wdrażania naszej prawdy? A może chodzi nam o uchronienie innych przed ich ignorancją, bo przecież nasza wiedza nią nie jest?  ;)
Czy tak bardzo nie ufamy zamysłowi stwórczemu, że wciąż musimy modyfikować bliźnich na własny obraz i podobieństwo? I jakiej miłości jest to przejaw? Jakie kryją się za tym intencje?

Oczywiście powie ktoś, jest wolność wyrażania i wolność wyboru. Ale czy myśli i słowa innych nie wpływają na nas zmieniając nas nawet wbrew własnej woli? Czy jesteśmy wolni od pól świadomości? Czy może Wszechświat dąży do unifikacji? A może chodzi o energię? Ale, czy wyrażając siebie bardziej dajemy, czy bierzemy?

Takich myśli parę niesfornych przeleciało mi  przed snem …  ;D

Pozdrawiam i dobranoc.  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 22:09:14
Jezeli wyplywa cos na zewnatrz z nas , zawsze jest to dawaniem siebie, ale nie kazdy chce i powinien brac wszystko co jest mu dawane. Nawet jezeli sa to najpiekniejsze dary.
Po to jest wolna wola. Czy jest to manipulacja swiadomoscia innych? Do mometu gdy przekazuje sie prawde a nie zawoalowana nieprawdziwa informacje , moim zdaniem nie.
I jeszcze cos bardzo waznego, to intecje.Chociaz ich nie widac , one zawsze sa najwazniejsze. Tak naprawde z nich sie w efekcie koncowym rozliczamy. ;)

Milych snow.... ;) :)

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 23, 2009, 22:20:06
Twoja perfidia siegnela szczytu arteq, w ktorym miejscu napisalam iz miloscia bezwarunkowa mozna zniewalac ludzi?  Ze miala i mofgla byc wykorzystana przeciw dobru Czlowieka?
Przetrzyj oczka - zrobiłaś to kilka postów wyżej [już nawet cytowałem Twoją wypowiedź]:
W ten sposob powstawal nowy graficzny wzorzec czlowieka Nowej Epoki.Stworzono wszystko, zabraklo tylko jednego DNA , ktore moglo by ozywic tego Goluma produkowanego w labolatoriach. Gdyby do tego doszlo , proces ozywienia zakonczyl by sie pozytywnie, my jalo wspolczesna rasa ludzka nie mieli bysmy zadnych szans przezycia, Caly projekt wgrywanych w nasza swiadomosc kataklizmow zaistnial by w 100%.
Wszystko bylo praktycznie gotowe , zabraklo energii na ozywienie serca monstrualnego jego wielkosc byla okolo 70/ 50 cm ) bardzo prosze nie pytac mnie skad to wiem, kto chce niech uznaje to za moja paranoje , kto chce niech wierzy).
Energia i to nie byle jaka musiala poplynac od ludzi by ozywic to monstrualne serce, potrzebna byla czysta energia milosci.Tak wiec straszono ludzi kataklizmami i zarazem mowiono iz przekazem energii milosci gdzies..... tam..... uratuja swiat. Oczywiscie uwierzyli czystoscia swoich serc  ( i o to chodzilo) o energie milosci z czystych serc dla ozywienia tego monstrualnego serca.
Wystarczy?

Gdzie sa zawsze  moje podpisy kierowane do Samuela; Kochajaca cie Kiara? Dokad bedziesz jeszcze tak klamal?
Sama teraz bezczelnie kłamiesz i rzucasz oszczerstwa. Czyż nie przekazałaś na którąś z sesji potania do samcia podpisanego "zawsze kochająca Cię Kiara"? Mam go poszukać i wkleić? Nawet w ostatnim poście deklarujesz miłość do niego.
Proszę, pytanie padło w sesji 74:

Mój ukochany Samuelu. Bardzo proszę, powiedz mi czy już przestałeś walczyć z pierwiastkiem żeńskim? Czy w życiu Twoim zaistniała harmonia? Czy potrafisz już zaakceptować pierwiastek żeński na równi ze sobą? Podpisano: Zawsze Kochająca Cię Kiara.[/b]

Jak widać podpis jest dokładnie taki sam jak zacytowałem - sprawdź sobie jeszcze raz. Więc zanim zarzucisz komuś szczyty perfidii upewnij się czy w ten sposób nie wyjdziesz na bezczelnego kłamcę. Niestety, "Pani oświecona i miłująca" najzwyczajniej dopuściłaś się oszczerstwa, które to tak piętnujesz o innych. Więc daruj sobie już hipokryzję i przestań się w tym momencie skarżyć, że to Ci dokuczają.

Natomiast jezeli chodzi o KK i Samuela to roznica zasadnicza polega na tym iz On jest Energia osobowosciowa , takim samym dzieckiem Stworcy jak my wszyscy. Wiele razy mowilam iz kocham Go szczera miloscia bo jest bliski mojemu sercu jak moi  wszyscy bracia i siostry dzieci Boga.

Natomiast KK jest tworem, instytucja , nie zas Istota, Energia osobowosciowa, ktora swoja falszywa doktryna w imie Boga zniewala swiadomosc ludzi..
Jeszcze mi nic nie padlo na glowe zebym miala kochac jakoms instytucje.
Każdą instytucję tworzą ludzie - to raz. Dwa - może konsekwentnie do złożonych deklaracji, wybaczysz wspaniałomyślnie i tym "złym" oraz manipulatorom którzy to przynoszą złe imię KK?

ale mam prawo i obowiazek pisac o rzeczach , ktore postrzegam jako falsz , oblude i chec manipulowania nieswiadomymi Ludzmi.
Hmmm... widzisz, to dokładnie jak ja. W takim razie może zaczniesz od siebie [patrz: moje uwagi powyżej]


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Czerwiec 23, 2009, 22:23:14
I jeszcze cos bardzo waznego, to intecje.Chociaz ich nie widac , one zawsze sa najwazniejsze. Tak naprawde z nich sie w efekcie koncowym rozliczamy. ;)

Milych snow.... ;) :)

Jakoś sen mi uleciał, ale masz rację, intencje są najważniejsze.  Tylko, czy potrafimy trafnie je rozpoznawać?  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2009, 22:47:14
 arteq. Nie ma w kazdym moim poscie deklaracji milosci do Samuela Jak twierdzisz  i to jest Twoje  oszustwo), co nie zmienia faktu iz kocham Go czysta miloscia i zycze by w Jego sercu tez kwitla. Nie widze w tym nic zdroznego o tym juz pisalam w powyzszym poscie.

Jeszcze raz gdzie jest uzyte okreslenie milosc bezwarunkow , bo taki tylko potecjal ma najwyzsza moc sprawcza. A Ty nadal klamiesz iz pisze o tej energi  w stosunku do ozywienia Goluma.
Pisalam juz kilkukrotnie iz w naszym wymiarze Ludzie jeszcze nie potrafia zyc taka miloscia. Nie potrafia z niej tworzyc.

Energia milosci z czystych serc , to jest caly czas energia z mozliwosci wspolczesnego wymiaru , czyli milosci uwarunkowanej, ale na miare maksymalnej mozliwosci obecnnie ludzi. Czytasz bardzo wybiorczo i cytujesz rowniez wybiorczo. Wszystko jest w powyzszym poscie

Kiara :) :)

ps. ptaszku , jak bysmy nie wiedzieli w jakim celu cos robimy, to bylo by juz naprawde zle z nami. Zawsze pojawia sie intecja jako pierwsza mysl i zawsze jawi sie odpowiedz dlaczego? Czego oczekujemy  w zwiazku ze swoimi zamierzeniami.Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Czerwiec 23, 2009, 23:10:12
Kiaro, to nie jest takie proste i oczywiste z tymi intencjami. Psychika jest zbyt skomplikowana, nie mówiąc o fałszującym ego. I czasami dopiero po wnikliwej analizie okazuje się, że intencje były zupełnie odmienne od tych, jakie jawiły się nam na początku.
Naprawdę trzeba wielkiej czystości, by działania zawsze opierały się na czystych intencjach, a podświadomość śle różne „rozkazy”, nie zawsze rozpoznane przez świadomość.

Teraz już naprawdę idę spać, dobranoc  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 23, 2009, 23:16:24
arteq. Nie ma w kazdym moim poscie deklaracji milosci do Samuela Jak twierdzisz  i to jest Twoje  oszustwo), co nie zmienia faktu iz kocham Go czysta miloscia i zycze by w Jego sercu tez kwitla. Nie widze w tym nic zdroznego o tym juz pisalam w powyzszym poscie.

Kobieto, przejrzyj na oczy, wskaż mi gdzie napisałem, że w każdym Twoim poście są deklaracje miłości do samcia? Natomiast wyraźnie napisałem, że w skierowanych do niego słowach podpisałaś się:
ponieważ pod słowami skierowanymi do - jak sama twierdzi - inżynierowi tego niecnego planu zniewolenia CAŁEJ ludzkości, enkiemu podpisuje się "zawsze kochająca cię Kiara",
Podpisałaś się tak pod słowami kierowanymi do samcia? Podpisałaś! Więc w którym miejscu skłamałem?! Teraz zamiast jak każdy minimalnie przyzwoity człowiek przeprosić znowu kręcisz...

Jeszcze raz gdzie jest uzyte okreslenie milosc bezwarunkow , bo taki tylko potecjal ma najwyzsza moc sprawcza. A Ty nadal klamiesz iz pisze o tej energi  w stosunku do ozywienia Goluma.
Pisalam juz kilkukrotnie iz w naszym wymiarze Ludzie jeszcze nie potrafia zyc taka miloscia. Nie potrafia z niej tworzyc.

Energia milosci z czystych serc , to jest caly czas energia z mozliwosci wspolczesnego wymiaru , czyli milosci uwarunkowanej, ale na miare maksymalnej mozliwosci obecnnie ludzi. Czytasz bardzo wybiorczo i cytujesz rowniez wybiorczo. Wszystko jest w powyzszym poscie
Tak, być może niepotrzebnie użyłem słowa "bezwarunkowa", ale dla mnie czysta miłość to właśnie miłość bezwarunkowa - widać nie dla każdego jest to jednoznaczne. W takim razie zastąpmy ją przymiotnikiem "czysta" lub pomińmy przymiotnik w ogóle - wtedy nadal moje zarzuty są prawdziwe i je podtrzymuję. Pisałaś wielokrotnie, że wibracje miłości są zbyt wysokie dla "podstępnych" bytów. Pisałaś, że miłość to najlepsze co człowiek może zrobić, powinien dążyć do emanowania miłością. Jak w takim razie może nagle zostać wykorzystana przeciwko niemu? Wyraźnie napisałaś, że miłość miała być potrzebna do ożywienia tworu który miał mocno zaszkodzić ludzkości, to tez wskazywałem palcem, mam zrobić jeszcze raz?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 24, 2009, 00:09:33
Po raz ostatni, nie jest wazne co Ty sobie arteq  wyobrazasz pod okresleniem milosc bezwarunkowa , ale  co to okreslenie naprawde znaczy.

Nalezy odrozniac dwa rodzaje ( dwa rozne poziomy wibracji energetycznej);

1. To milosc bezwarunkowa ( ten jeszcze nie osiagalny wspolczesnie), powiedzmy 100% mocy energetycznej, nasza przyszlosc.

2. To milosc uwarunkowana ( ten , ktory tworzymy w wymiarze wspolczesnego naszego zycia), to powiedzmy 50% mocy energetycznej gorny polap obecnego wymiaru.

Juz wielokrotnie mowilismy iz milosc to energia , z energii mozna korzystac , lub ja wykorzystywac , zalezy od intecji tych ktorzy to robia.


I jeszcze raz ; Twoje slowa ....cytat ;  enkiemu podpisuje się "zawsze kochająca cię..


Chyba jeszcze odrozniasz liczbe pojedyncza od mnogiej? Czym innym jest podpisala sie, a czym innym podpisuje sie.

Kiara :) :)
Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 24, 2009, 08:49:05
Wiedza i Prawosc.

Wszystkie tajne  projekty jawia mi sie ciutke smiesznie wobec tego jednego  " tajnie odkrytego", ktor jest sobie caly czas obok nas , korzysta z calej wiedzy sw. geometri , sw. czasu , oraz z energi ludzi , ktorzy swoja niewiedza i naiwnoscia w  przekazy przesylania energii milosci  zasilaja go.
A sw, czas i sw. geometria pomalutku pracuja przeciw Ludzkosci.

Pytanie, kto to zrobil, kto zaprojektowal i zrealizowal to niepotyczne przedsiewziecie? Kto sfinansowal? Bo to nie koniec , powstalo w tym miejscu nowe miast, i nowe centrum uniwersyteckie, powstaly w tym miejscu najnowsze instytuty przodujace w badaniach genetycznych i telefonni komorkowej. Byc moze  jest ich duzo wiecej o czym ja nie wiem.

Nasowa sie pytanie, czy Dan Winter nie wiedzial o tym miejscu?
Bywa we Francji , zna energetyczne punkty Francji , Europy i Swiata. Wie jak plynie energia w ktora strone, jak jest pobierana , przekierunkowywana.
To ja wiem, ( od jego dobrego znajomego) iz byl calkowicie swiadom tworzenia tego nowego czlowieka , ktory mial sie stac wzorcem nowej rasy po 2012.

Zatem dlaczego na ten tak wazny dla nas temat milczal?
Dlaczego mowi o wszystkim a nie o tym  co bylo najwazniejsze?

Tak szukal mozliwosci  technicznej otworzenia prawej komory serca , ktorego serca?
Moze tego monstrualnego? Bo ludzkie serca otworza sie same w sposob naturalny przez przezywanie milosci. Tamto nie moglo , nie bylo w stanie jej przezywac.

Zatem mam prosbe do Leszka, , zadaj pytanie Danowi co ma do powiedzenia  na temat energetycznego wzorca nowego czlowieka zbudowanego  na tysiacach hektarow w  Cergy?

Jak daleko moze siegnac nauka w manipulowaniu posiadanom wiedza?

Na szczescie , prostota planu Stworcy jest genialna , jedno jedyne pozostaje caly czas nie osiagalne dla nauki. Jest tym MILOSC , Hymn o Milosci nadal aktualy , mozesz miec wszystko, jednak gdy MILOSCI nie masz jestes pusty jak dzwon w swoim wnetrzu.
Serce Twoje Czlowieku nie zaspiewa piesni zycia... nie zaspiewa jej na rzadanie  nauki...

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Thotal Czerwiec 24, 2009, 09:35:22
http://www.youtube.com/watch?v=Q2XfQFv_Y0Y&feature=PlayList&p=CE6838BBDCE1D8DA&index=0


Pozdrawiam - Thotal :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 24, 2009, 10:18:39
Ba , gdyby nie bylo ingerecji mysli czlowieka w stworzenie, mogl by zaistniec naturalny proces rozwojowy. Ale tak sie nie stalo...
Gdyby ten film przekazywal 100% prawde , bylo by dobrze.... ;) :)

Niestety Tociu , musi nastapic powrot na droge pierwotna naturalnego rozwoju stworzenia.

Milego dnia. :)

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 24, 2009, 11:30:18
Juz wielokrotnie mowilismy iz milosc to energia , z energii mozna korzystac , lub ja wykorzystywac , zalezy od intecji tych ktorzy to robia.
Wspaniale, w takim razie nie twórzmy miłości bo ktoś może wykorzystać ją przeciwko nam - w ten sposób dochodzimy do absurdów...

I jeszcze raz ; Twoje slowa ....cytat ;  enkiemu podpisuje się "zawsze kochająca cię..

Chyba jeszcze odrozniasz liczbe pojedyncza od mnogiej? Czym innym jest podpisala sie, a czym innym podpisuje sie.

Hmmmm... nie widziałem na forum/stronie pch więcej Twoich bezpośrednich ptyań/słów skierowanych do samcia. Są takowe? Bo jak już zaczęłaś - czym innym jest mówienie o kimś, a czym innym mówienie do kogoś, łapiesz?
Jeżeli teraz chcesz uchodzić za mistzra mowy polskiej to biorąc pod uwagę liczne błędy językowe w Twoich postach, to się po prostu popłaczę... Znowu chcesz pouczać w temacie w którym jesteś słabiutka.

Dziękuję, tyle.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 24, 2009, 13:11:21
Nie tworzmy energii milosci , i nie przesylajmy jej na prosbe roznych grup w trakcie medytacji w jakies miejsca, ktorych w zaden sposob naprawde nie jestesmy w stanie zidetyfikowac.

Zyjmy miloscia , obdarowywujmy nia  siebie nawzajem, przepelniajmy nia kazda mysl slowo i czyn.
Wowczas naprawde nic nam nie bedzie zagrazac.Nikt tej energii nie wykorzysta przeciwko nam.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Czerwiec 24, 2009, 21:04:29
Kto wyrzucił rozmowy o miłości do śmietnika?
Nie można było przenieść do innego wątku? Dlaczego nie szanuje się tu ludzi?   ???


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Rafaela Czerwiec 24, 2009, 21:24:42
Wlasnie, to dobry przyklad Ptaszku, wyladowalysmy w smietniku, za to ze mowilysmy o prawdziwej milosci
czlowieka do czlowieka, nie o klepaczce. Mowilasmy o milosci, o ktorej niewiele osob nie ma pojecia, dlatego
nic dziwnego ze znaleziono dla nas takie wlasnie miejsce.......Nie mam slow, bo co mozna jeszcze powiedziec.
Tak wlasnie traktuje sie ludzi o duzym sercu, nic na to nie moge zrobic, moje serce jest inne .........Rafaela


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: arteq Czerwiec 24, 2009, 21:30:49
Nie ma co narzekać. Co by nie mówić są lepsze wątki do mówieniu o miłości. Posty nie zginęły lecz zostały przeniesione, fakt, że do śmietnika. Być może można byłoby zrobić z tego kolejny wątek o miłości, lecz słowa o braku szacunku są moim zdaniem mocno przesadzone.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: MEM HEJ SHIN Czerwiec 24, 2009, 21:34:54
Wlasnie, to dobry przyklad Ptaszku, wyladowalysmy w smietniku, za to ze mowilysmy o prawdziwej milosci
czlowieka do czlowieka, nie o klepaczce. Mowilasmy o milosci, o ktorej niewiele osob nie ma pojecia, dlatego
nic dziwnego ze znaleziono dla nas takie wlasnie miejsce.......Nie mam slow, bo co mozna jeszcze powiedziec.
Tak wlasnie traktuje sie ludzi o duzym sercu, nic na to nie moge zrobic, moje serce jest inne .........Rafaela


Co się martwicie.Miłość to siła, której nic się nie oprze.
P.S.
Dzisiaj miałem ochotę złapać i przytulić  Ptaka, który usiadł sobie na gałęzi drzewa, które rośnie tuż za moim oknem.Ale faaajny był  ten Ptak, dodałbym - jaki  bystry i mądry - cóż za niesamowite dzieło.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Czerwiec 24, 2009, 21:44:23
Bardzo proszę moderatora tego działu o przeniesienie usuniętych postów do wątku w Hyde Parku - „Słowo miłość”,  tam jest odpowiednie dla nich miejsce.
-----------------------------

Rafaelo, nic to …

MEM HEJ SHIN, a jakiej rasy był to ptak, skoro piszesz go z dużej litery ?

Buziaczki dla Was  :-*

Nie wiem kto to zrobił, ale moderator nic już tu nie pomoże. Przywracanie postów ze śmietnika leży w gesti tyko adminów.
Darek

EDIT:
W takim razie prośbę przekierowuję do adminów.
Dziękuję.  Ptak  :)
Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Hans Olo Czerwiec 24, 2009, 22:59:17
A ja bardzo proszę o pisanie na temat. Teraz mnie pouczają, gdzie jest temat o miłości jeszcze. Jakoś jak pisali o miłości, to się nad tym nie zastanowili nawet.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 07, 2009, 19:13:23
Energia co sie z nia dzieje?

Zastanawialam sie jak to jest, iz facet z taka wiedza jak Winter ( i nie tylko on) nic nie wspomnial o takim energetycznym obiekcie naszych czasow jak monumet bioarchitektoniczny w Cergy?

Ale to w sumie jest bardzo proste, ten obiekt mial istniec ale w "ukryciu" , bez zadnej reklamy. Jak wazna jest jego rola dla wspolczesnosci iz caly czas wszyscy nauczyciele duchowi , oraz inni zwiazani z wiedza o punktach energetycznych ziemi nic nie wspominali na ten temat?

Przeciez Dan Winter zna Francje dobrze, zna jej glowne punkty energetyczne, wie gdzie co jest i jak prascuje energetycznie. To jego specjalnosc, a caly czas milczal.

Tak wiec czym jest Cergy?
Cergy ( punkt miedzy kolumnami) reprezetuje w naszych czasach czakre mocy ziemi, tak 3 czakre, pierwsza czerwona jest na Wawelu, trzecia zolta jest w Cergy.Ten punkt laczy jadro ziemi z kosmosem , przez ten punkt przesylana jest kosmiczna energia wzmacniajaca wszystkie czakry ziemi.
Tak , ale przez ten punkt rownie dobrze mozna pobierac energie z ziemi od ludzi.
Czyli jak to mowi Winter "doic ziemian" tworzacych odpowiednia wibracje dla dojacych.

Co zatem decyduje o tym czy jestesmy "dojeni" czy mozemy wzmacniac sie energia  kosmiczna , ktora plynie do ziemi?
Tylko jedna jedyna rzecz, kierunek strumienia energetycznego laczacego ziemie z kosmosem to zmienia nic wiecej.
 Zatem nie jest tak ze kazdy czlowiek indywidualnie jest podlaczony do tej 'dojarki" i od kazdego ciagna indywidualnie energie. To troche skomplikowana kwestia, bo druda opcja istnieje inaczej, poprzez indywidualne zasilanie egregorow z ktorymi laczymy sie droga wyborow szkol duchowych , religji , itp...


Zatem naprawde zaciekawila mnie prawdziwa rola Wintera ( wcale nie dlatego iz chcialam mu zrobic przykrosc, chce poznac prawde).
Jak dziala taka polityka ze ktos nagle przyciaga duza grupe ludzi , i ida za nim jak przyslowiowe baranki?

To bardzo proste i skuteczne stosowane od wiekow. ;)
Najpierw tworzy sie maksymalny brak czegos na rynku ( wszystko jedno czego) , tworzy sie grupe elitarna , ktora to cos posiada ma do tego dostep. U innych wzbudza wielka zazdrosc, a pozniej wypuszcza sie osobe/osoby , ktora oferuje ten upragniony produkt. To naprawde dziala. Wszyscy lgna do niej jak do miodu bo tez chca byc tymi elitarnymi , ktorzy otrzymaja dostep do wiedzy....
Tylko czym jest naprawde WIEDZA? A czym przekazywana informacja na jakis temat? Bo to nie to samo.
To juz mamy rynek zbytu wspolczesny czas , oraz deficytowy artykul - wiedza tajemna, jak tworzyc swiat  z pozytywna energia?

Dlaczego naszym nadzorcom zalezy obecnie na przekazywaniu informacji jak tworzyc energie o wyzszym potecjale?
To proste, ewolucja w kosmosie , to wchodzenie w wyzsza wibracje, juz nie da sie tworzyc z tej o niskim potecjale, ten proces jest zakonczony, wypelniony. Wszystko ewoluuje , fraktalnosc istnieje, wiec rowniez istnieje zapotrzebowanie na wyzsza wibracje energetyczna, ktos musi ja tworzyc na ziemi. Trzeba wiec ludziom przekazac informacje jak to robic, a zarazem stac sie idolem , ktoremu zaufaja. Bo przeciez otrzymuja tyle pozytywnej wiedzy....
I co z tego? Ja widze w tym podstep ( nie wazne czy Winter swiadomie czy nie do konca swiadomie wspolpracuje z ta cywilizacja przekazujaca mu informacje na temat sw. geometri), wazne co my z tego mamy?

A co mamy w skali globalnej? Lepsze samopoczucie w dobrym energetycznie miejscu, tworzymy wz tego powodu wyzsza wibracje, ktora i tak i tak jest ( raczej byla) zabierana z Ziemi przez punkt w Cergy. Przeciez nadal jestesmy w tym samym wymiarze ( w tym samym "szesciennym pudelku" do ktorego jest podlaczona owa "dojarka". ha, ha , nie dziala juz ;) :) O tym sie nie mowi, nie widac, czy co?

Przeciez ta piekna architektura nie da nam energii zeby wydostac sie z tego wymiaru. Acha, jest blogosc. Ale co to jest ta blogosc seksualna? przeciez caly czas krazymy w uzaleznieniu od materi. Zadna tantra, ktora stymuluje cialo materialne ( nie wiem jak wspanialymi technikami) , nie poprowadzi czlowieka do uzyskania takiej energii , ktora go wyniesie do gwiazd.
To nie tak Panie Winter, nie tak.... zupelnie nie z tej strony musi polynac energia zeby dac taki "strzykacz" jak nazywa to Winter.
Taka energia wplywa przez czakre 8 swietlista czakre laczaca nas z nadprzestrzenia, a ona jest juz poza cialem fizycznym. W innym razie bawimy sie w blogosc, podnoszaca energie wylacznie do 7 czakry i odbierana przez ???? no przez kogo? Kto wykorzystuje nasza energie seksualna? O tym bylo wielokrotnie. Oczywiscie energia seksualna ma rowniez rozne poziomy wibracyjne ( rozna moc), teraz chodzi o ta wieksza.

Zastanawia mnie nadal jedna kwestia... Winter od lat pracuje z naukowym korzystaniem z energii ( wykorzystaniem jej dla dobra czlowieka) zna techniczne sposoby uzyskania merkaby, otworzenia dostepu do komory serca, dostepu do wiedzy i energii stworzenia.Ten facet wszystko wie technicznie, to dlaczego nie potrafi wykorzystac tej wiedzy praktycznie?
Dlaczego nie zrobil Merkaby, dlaczego nie ma wiedzy serca, dlaczego nie przetransformowal swojego ciala fizycznego w subatomowe? i wiele jeszcze dlaczego.....
A najwazniejsze dlaczego nie mowi przez jaki punkt ziemi jestesmy ( bylismy) tak  bezczelnie "dojeni ", przez tych , ktorych z cala pasja krytykuje?

No i oczywiscie najwazniejsze, godzil sie zeby ta dojarka pracowala caly czas ( pomimo swojej wiedzy), dlaczego nie poinformowal ludzi o sposobie jej wylaczenia? Dlaczego nic nie powiedzial jak to maja zrobic ludzie skoro sam nie mogl?

Zatem jaka range w skali globalnej  ma przekazywana nam informacja o zasadach sw. geometri ? Jak tak naprawde  korzystajac z niej mamy  jedynie wypracowac lepsza jakosc  energii dla naszych "dojarzy"

A tak swoja droga Francja to fajny kraj, ma jeszcze inne sekrety ;) :)
Wszystko w swoim czasie, musi wypelnic sie sw. czas ;) :)

Kiara :) :)

===============================================================

« Odpowiedz #32 : Lipiec 07, 2009, 21:16:51   

--------------------------------------------------------------------------------
PRACA ENERGETYCZNA WEWNATRZ ZIEMI.

 W pracy swej staralem sie zwrocic uwage na przemozny wplyw JEDNOSTKI na OGOLNY system ENERGETYCZNY GALAKTYKI I ZIEMI. Jestem przekonany , ze ten system przezwyciezy to , co Ziemia mu GOTUJE. WIEM tez , ze Ziemia tego moze nie przetrwac.

To, co przeminelo, przeminelo bez szansy przemiany na le[psze. Ale to, co przyjdzie, MA TE SZANSE.

Kto ponosi za to wine, ze wygasly wybuchy wulkanow? Co powoduje ze Ziemia DRZY , ze wybuchaja OGNIE Z WNETRZA ZIEMI?
Myslicie ze to Ziemia (planeta) , ale tak naprawde sprawiaja to wibracje przekraczajace jej warstwy.

Wirujace pola wytwarzaja sobie kanaly przeplywowe. Zdarza sie , ze taki kanal staje sie niedrozny. Wielki wybuch to wytworzenie w sercu Ziemi nowego Kanalu.
OGIEN bucha , gdy pora kanal taki otworzyc.

Wielki Huk GROMU to odglos przemieszczania zachodzacego w srodku Ziemi.
Wewnatrz OGROMNEJ MASY MATERII zachodza procesy przemian bardzo silnych energii.
Jak to mozliwe , ze Ziemia GOTUJE kataklizm swoim wlasnym mieszkancom, Ziemianom?

Otoz Jest wewnatrz Ziemi "SERCE" . ktorego energia przenika przez materie. I przenikanie to Jest BARDZO ULATWIONE wtedy , GDY OGROMNE pola sil WASZYCH WIRUJA ZGODNIE Z WIRAMI ZIEMI.
Jesli zas Wasze wirowanie nie jest zgodne z wirowaniami waszej PLANETY, to dochodzi ze zwielokrotniona sila do wybuchow tych ENERGII.
Wlanczaja sie one wowczas w walke , jaka toczy sie pomiedzy "SERCEM" Ziemi a Wami, gdy dzialacie w kierunku odwrocenia Jej wirowania.
Wymuszone jest wtedy przez Was negatywne wirowanie wewnatrz Ziemi.
Wy Waszymi wirowaniami zagluszacie Jej pozytywnosc do tego stopnia , ze tylko w taki sposob , poprzez NAGLE UDERZENIE, potrafi sie Jej pozytywne wirowanie z tego stlamszenia wyzwolic.
Oto WIEDZA , ktorej , jak mysle NIKT z WAS sprawdzic nie moze.

Gdyby ktos chcial tego na sobie doswiadczyc, to niech ZAMKNIE sie w jakims pomieszczeniu i siedzac tam oddaje sie jedynie zlym mysla. Oszaleje od tego, albo zacznie piesciami walic w sciany. jesli trafi na okno , to powybija szyby. I jego mysli beda wywierac taki nacisk na tylnie sciany Jego GLOWY , ze rozsadzi Ja. Beda z wielka sila dzialaly , lub przy pierwszej okazji znajda dla siebie upust na zewnatrz.Zacznie wrzeszczec, zawola kogos , zwymysla. Urodzi sie w nim agresja i moc negatywnych zachowan.

Podobna serie zachowan, przejawia Ziemia, GDY NEGATYWNE ZACHOWANIA LUDZI NABIERAJA TAKIEJ MOCY, ze ich sila tlamsi przeplyw (uplyw) dodatniej energii z jej GLEBI.

Organizujecie rozne zbiorowe imprezy na ktorych mozecie sie nacieszyc WIDOKIEM MASY ludzkiej. Lubicie przebywac w tlumie, bo mozecie wtedy sie w nim schowac, z ciekawoscia rozgladacie sie wolol siebie, by zobaczyc czy PODOBNI Jestescie do tych co stoja obok. ALE TAKIE ZGROMADZENIA sa kumulacja ODZIALYWAN BARDZO NEGATYWNYCH.

Przekaz z ksiazki E. Nowalskiej.

Scaliłem posty
Darek


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 09, 2009, 10:22:51
"DOJENIE LUDZI"

Zastanawiacie sie dlaczego ja  tak ostro reaguje na informacje przekazywane przez Wintera?
W sumie lubie Go , cenie za pasje i wielka prace, a jednak...

Jest jeden zasadniczy powod, bo... on nie mowi jak odcziac sie od tej "dojarki " ktora ciagnie nasza energie, tylko jak tworzyc dla niej energie o wyzszym lepszym potecjale.
A dla mnie powinien  byc na wstepnie podany sposob odciecia nas od tego energetycznego "dojenia".

Jak dzieje sie technicznie ze pobieraja od nas energie, jak jest to polaczone?
Nie zrobie tego za pomoca sw. geometri , bop sie na ty nie znam, ale moze nie jest to najwazniejsze.
Wstepny opis jest w powyzszym poscie.

Kazdy CZLOWIEK posiada dwa energetyczne sznury laczace go z roznymi przestrzeniami.

1. Zloty sznur laczacy czakre serca ( Iskre Boza) ze Stworca, przesylajacy nam milosc bezwarunkowa.

2.Srebrny sznur laczacy nas z Astralem, pobierajacy od nas obnizona przezywaniem energie milosci bezwarunkowej do energii emocjonalnej.

I to ten srebrny sznur polaczony z nami przez pepek i czakre mocy sluzyl do owego "dojenia". Nie na prozno istnieje powiedzenie o odcieciu pepowiny i samodzielnym zyciu.
Swiat "odwrocony" to rowniez  odwrocenie i wykorzystanie wszystkich naturalnych funkcji przeciwko nam.
Przez ten srebrny sznur pobierano jest  z naszego ludzkiego istnienia energie , ktora przetwarzalismy z milosci bezwarunkowej w emocjonalna, a powinnismy ta nasza energia napelniac nasz wewnetrzny GRAL , by moc ewoluowac , i otwierac sobie dostep do coraz wyzszych poziomow wiedzy w nas i naszych energetycznych mozliwosci.
W ten prosty sposob utrzymywano  nasz potecjal   energetyczny  na okreslonym poziomie, bez mozliwosci przekroczenia go.
 
Czy znawca sw. geometri , energetycznej budowy Czlowieka Dan Winter tego nie wiedzial? Jak to jest mozliwe by tej elemetarnej wiedzy nie posiadal?

Przykladem fizycznym tej wiedzy jest dziecko polaczone pepowina w lonie matki, a co bedzie gdy nie odetniemy pepowiny po porodziu? Dziecko nie uzyska mozliwosci samodzielnego zycia.Jak dlugo mozna ten momet utrzymac? I jak ma sie to do energetycznych wzorcow stosowanych na Czlowieku?

Jak stworzyc model o odwrotnym dzialaniu , czyli dziecko z pepowina karmiace matke? Wcale nie takie skomplikowane jak myslicie, chociaz wydaje sie drastyczne dla naszej metalnosci.

Tak wiec stworzono model czlowieka polaczonego wylacznie przez srebrny sznur z przestrzenia astralna z wcielanym programem zamiast Iskry Bozej, ktory stal sie "dzieckiem" karmiacym matke, zwyklym niewolnikiem do dostarczania energii systemowi.
Tutaj odciecie srebrnego sznura jest juz zupelnie innym zagadnieniem.
A LUDZIE? Co Z nimi? Otoz ten srebrny sznur u CZLOWIEKA zostal definitywnie odciety, skonczylo sie karmienie sytemu
Obecnie kazdy CZLOWIEK pracuje energetycznie na wlasne konto, napelniajac swoj wlasny GRAL energia milosci
Jak i w jakim tepie to zrobi to juz jest indywidualna sprawa kazdego.

Czy zatem Astral jako taki przestanie istniec? Nie ta przestrzen, cialo astralne jest kolejnym niezbednym cialem ( warstwa jak w cebulce- fraktalem) na ktorym budujemy nasze kolejne cialo , ZLOTE CIALO. Natomiast cialo astralne ma barwe bialo perlowa, nazywane jest perla z ktorej wychodzimy w przestrzen zlota by tworzyc kolejna cudna piesn zycia.
O co wiec chodzi? Cialo astralne bylo otoczone energetyczna blokada ( pasmem wibracyjnym) przez ktore nie moglismy sie przebic wydostac by tworzyc to nastepne cialo o wyzszej wibracji. Musielismy odzyskac dostep do wlasnej mocy by "przebic" sie przez ta blokade i pojsc wyzej.Tylko o to chodzi.
Tak wiec czesc informacji przekazywanych przez Wintera jest jak najbardziej prawdziwa , i dotyczy tylko i wylacznie LUDZI ( tych co posiadaja cialo astralne, owa perle), a nie wszyscy posiadaja.

Porozdzielane nasze wszystkie dawne inkarnacje , "zyjace" snem indywidualnego istnienia na roznych poziomach astralnego ciala ( fokusach), nie mogly sie polaczyc , by razem stworzyc JEDNIE , ktora zebrawszy wiedze  i moc wszystkich  dawnych wcielen dala by  nam sile wybicia  sie w gore.
Wracajac po raz kolejny, i kolejny na ziemie mielismy nadzieje ze tym razem uda nam sie zebrac energie i wiedze by tego dokonac.
Niestety pola energoinformacyjne ( energetyczna siec blokujaca dostep do pol morfogenetycznych) wpisywala w nasze zycie falszywa wiedze i falszywe wzorce zachowan , ktore uniemozliwialy nasza ewolucje a co za tym idzie podniesienie energii w nas.
I tak dzialo sie przez tysiace lat od przebiegunowania do przebiegunowania ( ten niespelniony cykl byl juz 2 razy w epoce zelaza czyli  nadzoru naszego opiekuna Samuela En-Ki), tym razem musialo sie udac.

Zatem rozumiecie juz dlaczego "zagrano" prawdziwa informacja ( w miare prawdziwa) by osiagnac zamierzony skutek. Gra byla o bardzo wysoka stawke, czyjes byc albo nie byc nadal wladca systemu.O nasza swiadomosc a co zatem idzie o energie ktora dla wladcy przetworzymy.

A co z tego jest wazne dla nas LUDZI?

Wazne jest to ze, zostalismy uwolnieni z tej uwiezi, ze nie zasilamy juz nasza energia systemu, ze gromadzimy ja na naszych osobistych katach w nas ( co oznacza calkowity upadek bankow, ktore sa fraktalnym przeniesieniem w fizycznosc tego uzalezniajacego  systemu), ze w naszej ewolucji idziemy w gore i lada momet przebijemy sie przez cala blokade energetyczna by rozpoczac tworzenie nowego ciala. Czyli "wyklujemy" sie z perly.
Oznacza to ze zaczniemy zyc i tworzyc samodzielnie nasza rzeczywistosc a nie pod dyktando cudzego planu.
Oznacza to iz otwiera nam sie swiadomosc by miec dostep do WIEDZY NOWEJ.

Kiara :) :)


ps. Co robia banki, na jakiej zasadzie egzystuja, ( caly system bankowy), skad posiadaja pieniadze ( energie). Zasadniczo z dawania  nam kredytow.
A co to sa te kredyty?
To nic innego jak pieniadze przez nas zarobione w przyszlosci  i zaniesione do banku. Czyli perfekcyjny plan ograbiania nas z naszej osobistej energi za miraz posiadania czegos co i tak i tak wedle umowy jest wlasnoscia banku az do wyciagniecia od nas ostatniej zlotowki. Tylko na ty nie koniec, to bylo by zbyt latwe, bank pobiera  plus dla siebie srednio okolo 50%  naszego "kredytu" czyli "okrada nas" zgodnie z prawem z naszej energii. Kto to wymyslil i wprowadzil w zycie? Kto tworzy warunki takie ze wszystko musimy kupowac na kredyt?


To warto sobie przemyslec, najlepiej "pomedytowac" na ten temat.... ;) ;) :)

Kiara :) :)

Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Leszek Lipiec 09, 2009, 11:12:29
Mam mała prośbę i sugestię dla tych, którzy czytają co Kiara pisze o Winterze, aby polegali na własnym osądzie, ponieważ Kiara NIEUSTANNIE wypacza zarówno intencje jak i same myśli Wintera. CIeszę się Kiaro, że WInter Cię inspiruje do przemyśleń, co nie oznacza, że zaraz trzeba go BEZPODSTAWNIE negować... To jest twoja skłonność, która nie licuje z tym co piszesz...

Twórczość Wintera obejmuje wiele książek i filmów, w których poszczególne wątki jego myśli są rozwijane. Pojawiają się kolejne tłumaczenia, więc w końcu przedstawiona zostanie całość.

NIE JEST PRAWDĄ, że Winter nie mówi jak się pozbyć pasożytów astralnych. Mówi, tylko trzeba go po prostu słuchać i rozumieć
Ma swój język, bo jego intencją było stworzenie uniwersalnego, naukowego języka do opisu zjawisk duchowych, aby każdy mógł PRECYZYJNIE o duchowości rozmawiać, GDY CHCE JĄ ZROZUMIEĆ, a nie JEDYNIE pławić się w rozmytych metaforach, co ma swoją wartość, ale nie wtedy, gdy chcemy coś ZROZUMIEĆ...

W filmie The EggX FIles" jest pewien fragment, a w innych miejscach jego twórczości są dopełnienia. Lekarstwem na astralne pasożyty jest  współczucie i miłość, przy czym siła Wintera polega na tym, że on potrafi zmierzyć i każdemu pokazać co w nim siedzi. Bardzo wielu osobom to pomaga, a urządzenia, którymi posługuje się on - lub też urządzenia działające na podobnej zasadzie używane są w wielu ośrodkach leczniczych na świecie, głownie w ośrodkach leczących ludzi z różnych uzależnień.

Fragment z The EggX FIles:

{53884}{53948} Więc jesteś tu martwiąc się | o eter... i to są te historie
{53951}{54014} o Wzniesionych Mistrzach...|I wszystko, co możesz zrobić
{54017}{54069} to założyć "astralne|mleczarnie", co niestety
{54075}{54149} ma trochę wspólnego z historią|Elizabeth Clare Prophet
{54167}{54252} i tymi astralnymi mleczarniami,|ponieważ ci "Mistrzowie" -
{54271}{54332} Ashtar na przykład, cały ten ród|nie może uzyskać wystarczająco
{54344}{54421} dużo "soku", by przedostać się|przez membranę prędkości światła.
{54430}{54578} Więc co robią? Kreują strach, by uzyskać|mały uroczy "soczek", który jedzą.
{54590}{54759}Więc uczymy tych założeń, że implozja,|to wznoszenie wieży Djed
(...)
{54997}{55096} by stworzyć implozyjny ogień|w ciele, jest jedyną rzeczą,
{55110}{55209} która tak naprawdę może|spenetrować membranę,
{55212}{55269} która może przebić się|przez prędkość światła.
{55279}{55393} Z tego samego powodu wampiry|nie mogą być w świetle słońca.
{55407}{55509}Pasożytnictwo nie może się zdarzyć|w obecności implodującego serca.

(...)
Tak więc wszystkie motywy|"i żyli długo i szczęśliwie"
{57776}{57857} są o tym, że jeśli podążasz za|swoją błogością, wtedy będziesz
{57870}{57962} mieć ogień w oczach, będziesz|mieć iskrzący styl życia,
{57975}{58041} będziesz odżywiany "obrotem",|będą wysokie częstotliwości
{58055}{58138} w twojej membranie, tak więc będzie|stanowczość - przez to iskrzenie -
{58152}{58256} w membranie twojej gałki ocznej.|I wtedy możesz odpowiedzieć Diabłu
{58274}{58371} który mówi: "Zabiorę ci duszę."|I twoją odpowiedzią może być:
{58389}{58501} "Ach... Wiem kim jesteś,|jesteś iskrą w moim oku."
{58515}{58609} co jest twoim sposobem powiedzenia:|"Nie ma niczego, co nie jest mną.
{58620}{58684} Mogę zamieszkiwać i samoosadzać się|we wszystkim."

Co sprawia, że serce imploduje? Odpowiednia charakterystyka naszej energii. Jaka to charakterystyka? Najkrócej - oparta na liczbie Phi, czyli harmonijna, doskonała, boska charakterystyka energii... Tą energię nazywa się złotą i dlatego w języku potocznym mamy  takie frazy jak "złoty chłopak", "złota dziewczyna", czy też człowiek o "złotym sercu"
Ta energia nie bierze się znikąd. Według Wintera kształt tej energii zależy przede wszystkim od stanu naszych emocji i uczyć. To one decydują jaki kształt posiadają fale tworzonej przez nas energii. Kluczem do złotej energii jest przeżywanie miłości, błogości i współodczuwania, bo miłość otwiera na współczucie z - ostatecznie całym stworzeniem. Stąd tak wielka rola współczucia w buddyzmie... Życie w taki sposób,  poza radością, gwarantuje nam także pomyślną (udaną) śmierć ;)
WInter:
I wtedy możesz odpowiedzieć Diabłu
który mówi: "Zabiorę ci duszę."|I twoją odpowiedzią może być:
"Ach... Wiem kim jesteś,|jesteś iskrą w moim oku."
co jest twoim sposobem powiedzenia:|"Nie ma niczego, co nie jest mną.

W spawie pomyślnej śmierci zobacz: suplement na końcu tego posta..


Zamieszkiwanie i samoosadzanie to najprościej i najogólniej harmonijne osadzanie się w otoczeniu - od materialnego po energetyczne odczucie harmonii z całym wszechświatem. Jest to zintensyfikowane uczucie tego stanu, w którym  mówisz "czuję się tu jak u siebie w domu"...

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=275.0

Widzę Kiaro, że rozmawiasz bardziej sama ze sobą, z własnym rozumieniem, a raczej niezrozumieniem Wintera.
"Łapiesz" w jego wypowiedzi pewne słowa i dalej ABSTRAHUJESZ już od Wintera snując swe rozważania, które najczęściej wypaczają DUCHA i LITERĘ tego co Winter mówi.


A propos uzupełnień
zamieszczam SUPLEMENT do wykładu z Barcelony, rozwijający wątek o udanej śmierci.
Suplement pochodzi z innego wykładu Dana, z Rennes le Chateau - MAY 08
http://www.goldenmean.info/budapest08/

http://www.youtube.com/v/1esG61XB6rg&hl=pl&fs=1
http://www.youtube.com/watch?v=1esG61XB6rg

Lista odtwarzania do całego wykładu w Barcelonie
http://www.youtube.com/view_play_list?p=405837AE38E03585

Więcej o udanej śmierci:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=281.0Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 09, 2009, 11:39:31
Leszek nie chce juz z Toba dyskutowac, bardzo Cie przepraszam wystarczy.
Bardzo cenie Twoja prace, dziekuje Ci za nia , bo z niej tez korzystam.

Natomiast duzo jest ciekawych i prawdziwych rzeczy w tym co przekazuje Winter zauwazam to i bede podkreslala.
Jednak jest jedna zasadnicza , MY MAMY ZYC  NIE UMIERAC. MY MAMY ODLACZYC sie od owej "dojarki" by zgromadzic energie do wejscia w wyzszy wymiar.
Samo wspolczucie i mowienie o milosci istnieje w zyciu Czlowieka od praczasow i co? Nadal jestesmy niewolnikami?

Juz pisalam mozemy tworzyc w owym zamknietym "pudelku" coraz piekniejsze warunki zycia, coraz milsza atmosfere, ale nie do konca o to chodzi by w nim nam bylo milo, ale o to by sie z niego wydostac.
A o tym Winter jakos zapomina ( a przynajmniej tego jeszcze nie ma podanego), przeciez wiadomo jak jest pobierana energia od Ludzi, energetycznie jest to widoczne.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Leszek Lipiec 09, 2009, 12:19:33
Leszek nie chce juz z Toba dyskutowac, bardzo Cie przepraszam wystarczy.
Bardzo cenie Twoja prace, dziekuje Ci za nia , bo z niej tez korzystam.
Natomiast duzo jest ciekawych i prawdziwych rzeczy w tym co przekazuje Winter zauwazam to i bede podkreslala.
Jednak jest jedna zasadnicza , MY MAMY ZYC  NIE UMIERAC. MY MAMY ODLACZYC sie od owej "dojarki" by zgromadzic energie do wejscia w wyzszy wymiar.
Samo wspolczucie i mowienie o milosci istnieje w zyciu Czlowieka od praczasow i co? Nadal jestesmy niewolnikami?

Juz pisalam mozemy tworzyc w owym zamknietym "pudelku" coraz piekniejsze warunki zycia, coraz milsza atmosfere, ale nie do konca o to chodzi by w nim nam bylo milo, ale o to by sie z niego wydostac.
A o tym Winter jakos zapomina ( a przynajmniej tego jeszcze nie ma podanego), przeciez wiadomo jak jest pobierana energia od Ludzi, energetycznie jest to widoczne.
Kiara :) :)

Zastanawiam się czy nie masz czasem zaników pamięci, bo jak można pisać rzeczy, które są DOSŁOWNIE KOMPLETNYM ODWRÓCENIEM  o 180 stopni tego, co mówi WInter???

CAŁA! pierwsza część The EggX Files jest o wydostaniu się z Matrixa...
Jak więc można poważnie rozmawiać, jak ktoś tego nie widzi?
Jak ktoś nie wie o co chodzi, to niech sobie zobaczy TRAILER.
http://www.youtube.com/watch?v=JG3cbit00VY

Ten film zaczyna się od słów:
{2}{40}"The EggX Files"
{40}{128} Zaczniemy od rozwiązania dla Matrixa,
{130}{246} które ma w sobie kawałek|historii o smoku i jajku.
{274}{421} Jest to historia o królowych Draco,|smokach i pochodzeniu naszej cywilizacji.
{489}{656} To co dziś omówimy, wiąże się|z kulturową fascynacją filmami
{666}{802} takimi jak Matrix, Cube i Prisoner, gdzie|mamy tą nieświadomą wiedzę o tym,
{814}{942} że coś trzyma nas jakby w membranie.|Możemy o niej myśleć jak o skorupce jajka.......

Jeśłi ktoś tak ogląda WIntera, to wybacz....
To właśnie dlatego zablokowałem Ci dostęp do mojego forum, bo Ty po prostu nie widzisz co on mówi i walczysz z nim kiedy on mówi TO SAMO..
WIęc rozmowa nie ma sensu, kiedy Ty mówisz, że on nie mówi o wyjściu z Matrixa, a ja Ci jak byk pokazuję, że mówi o wyjściu stąd na samym wstępie filmu...

Podobnie jest z tym, co piszesz o śmierci...
Gdzie Winter mówi, że mamy umierać?
On mówi na czym polega pomyślna (udana) śmierć (a więc i wyjście z astralu) i że prowadzi do niej życie tym, co jest harmonijne...
Ty natomiast wyciągasz z tego wniosek, że on twierdzi, że mamy umierać....
Nawet nie będę tego komentował...
Powiem tylko, że tak jest z każdym twoim zdaniem odnośnie Wintera...
Kompletne niezrozumienie i kompletne przekręcenie sensu i intencji tego co mówi Winter...
To jest fenomen, bo dotyczy to prawie każdego zdania jakie Winter wypowie...

Ja nie dyskutuję z Tobą. Ja po prostu pokazuję, że Ty non-stop wypaczasz Wintera.
Dyskusja z Tobą w świetle tego, co tu pokazałem faktycznie nie ma sensu...
Życzę Ci powodzenia z odczytywaniu myśli innych ludzi...

Teraz rozumiesz czemu zablokowałem CI dostęp do forum?
Bo na forum - przepraszam - ale po prostu rozmawia się...


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 09, 2009, 12:51:00
Czyms innym jest wyjscie z tej przyslowiowej skorupki , a czyms innym uwolnienie sie od podlaczenia do tej energetycznej "dojarki". Chociaz temat bardzo zblizony, narodziny z perly ( naturalny proces ewolucyjny LUDZKOSCI),jak kolwiek nazwiesz depozyt genetyczno-energetyczny w LUDZIACH ( smoczy czy gadzi) niesie on ISKRE BOZA.
Druga pola ludzkosci to programy wcielone w materie o zawezonych mozliwosciach rozwojowych.

Pierwsza i podstawowa sprawa to uwolnienie sie od bycia "dojonym energetycznie" by moc od tego mometu korzystac z wlasnej energii na przejscie w wyzszy wymiar ( tz. narodzenia sie z perlowej skorupki), wlasnie do tego jest niezbedna nasza indywidualna MOC energetyczna

Jak to zrobic? Jednym ruchem odciac owa PEPOWINE ten srebrny sznur astralny, ktory laczyl nas i ziemie z tymi ktorzy nasza  energie pobierali.I tak sie stalo.
Nie jest mozliwe zeby Winter przy swojej wiedzy nie wiedzial o jego istnieniu, ( ten fakt jest znany w srod roznych nurtow duchowych), wiec dziwi mnie po prostu iz o tym nie mowil , nie informowal po prostu ze to jest ten punkt przez ktory nastepuje calkowite nasze uwolnienie

Tak , reszta jest wazna, bardzo wazna, bo wiedza jak zyc piekniej pomoze nam poprawic jakosc zycia , oraz podniesc wibracje w nas.
I wowczas dopiero jest momet , posiadajacy odpowiednia moc energetyczna ( na wyjscie z tej skorupki perlowej....

Nawet gdybysmy wyszli ( zalozmy ze sie uda) to nadal wyzszym potecjalem ladujemy konta "dojarzy" nasza energia plynaca przez srebrny sznur.

W tej calej "zabawie" zostal pominiety najwazniejszy szczegol, UWOLNIENIE SIE OD ZASILANIA SYSTEMU WLADCOW.

Nie jestem przeciw Winterowi, pokazuje cala ISTOTNOSC PROCESU , O KTOREJ ON MILCZY.

Kiara :) :)


Tytuł: Coś o Duchu, sercu, krwi i krążeniu energii...
Wiadomość wysłana przez: Leszek Lipiec 09, 2009, 15:44:30
Skoro było o osierdziu, to może jeszcze coś o.... Duchu, sercu, krwi i krążeniu energii...

"(...) Serce jest miejscem kontaktu Iskry Ducha (...) z krwią. Jest ono bramą, przez którą energia z pra-atomu może wpłynąć do krwi. Energia ta posiada wyższą wibrację i w ten sposób oczyszcza krew. Innymi słowy, nieczysta krew duszy naturalnej oczyszcza się w sercu dzięki energii Chrystusowej. Dlatego powiedziane jest: „Krew Jezusa Chrystusa oczyszcza nas ze wszystkich grzechów."

Zasadniczo krew składa się z wody, w której znajdują się komórki oraz rozmaite substancje. Obecne są w niej również informacje i energia o charakterze niematerialnym. Woda jest materialnym wyrazem tego co eteryczne. Jest ona nośnikiem informacji. Woda, a zatem również i krew, może asymilować i przechowywać informacje i energię promieniowań i substancji. Krew zawiera istotę całego naszego stanu bytu w tym polu życia, dlatego też mówimy, że krew jest nośnikiem duszy. Przekaz informacji czy energii do wody podlega pewnym ograniczeniom. Przekaz ten przebiega najlepiej, kiedy woda jest w ruchu. Jednakże ruch prostoliniowy, jak na przykład w rurach dostarczających wodę lub w kanałach, jest nienaturalny i nieodpowiedni dla rewitalizacji wody. Naturalny sposób ruchu wody to fala lub wir.

Istnieje bardzo szczególna forma ruchu po linii nazywanej lemniskatą. Linia ta może być przedstawiona jako położona poziomo cyfra 8 i powstaje w wodzie, kiedy połączą się ze sobą dwa spiralne prądy - jeden z wirem obracającym się w prawo i jeden obracający się w lewo.

(http://img367.imageshack.us/img367/5288/lemniscate1000xf8.gif)  <----- lemniskata

Matematyka używa poziomej cyfry 8 jako symbolu nieskończoności, a w filozofii jest ona symbolem wieczności. Jest to również symbol czegoś, czego nie możemy wyobrazić sobie konkretnie i co należy do innego wymiaru. Symbole nie powstały w sposób przypadkowy. Ruch po lemniskacie, łącząc dwa światy, tworzy przejście do innego wymiaru.
Dzięki budowie serca, a zwłaszcza istnieniu czterech komór i szczególnej kolejności ich skurczów oraz spiralnie ułożonych mięśni sercowych, krew w sercu krąży po lemniskacie.
Już w czasie tworzenia się serca w embrionie możemy zauważyć w obiegu krwi spiralny napływ, skierowany w lewo i spiralny odpływ, obracający się w prawo
. Dzięki ruchowi po lemniskacie, do krwi wpłynąć może energia, która nie pochodzi z tego świata.

Róża jako złożenie prawo
i lewoskrętnych spiral Złotego Środka

(http://img517.imageshack.us/img517/1708/sushonanpb4fb3.gif) (http://img122.imageshack.us/img122/1102/rozaserca1fk2.jpg)

Krew wprowadzona jest w ten szczególny ruch, aby oczyszczające siły (...) mogły zostać przyswojone.
W budowie serca możemy znaleźć jeszcze inną wskazówkę dla potwierdzenia powyższego stwierdzenia. Cztery komory serca tworzą krzyż. Krzyż, podobnie jak lemniskata, jest symbolem przecięcia dwóch światów, przeniknięcia Nadnatury do tego pola życia. W anatomii serca znajdujemy organiczne warunki dla kontaktu energii Chrystusowej z duszą naturalną.Więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=281.msg984#msg984


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Lipiec 09, 2009, 19:31:19
Kiaro, to w końcu jesteśmy już odcięci od dojarki, czy wciąż nie? Bo raz piszesz, że tak, za chwilę znów co innego.

Cytat: Kiara
Otoz ten srebrny sznur u CZLOWIEKA zostal definitywnie odciety, skonczylo sie karmienie sytemu
Obecnie kazdy CZLOWIEK pracuje energetycznie na wlasne konto, napelniajac swoj wlasny GRAL energia miłości

Cytat: Kiara
MY MAMY ZYC  NIE UMIERAC. MY MAMY ODLACZYC sie od owej "dojarki" by zgromadzic energie do wejscia w wyzszy wymiar.

A skoro jesteśmy już odcięci, to dlaczego masz żal do Wintera, że nie mówi o tym jak się odciąć. Przecież jeśli tak jest, to z pewnością o tym wie i dlatego nie mówi. O co więc ta cała batalia?

Z Twoich postów wynika, że istnieje następujący obieg energii. Przez złoty sznur płynie do nas od Stwórcy energia miłości bezwarunkowej, którą obniżamy przerabiając na emocje. Tak obniżona energia jest następnie przekazywana przez srebrny sznur do astralu.
Jednocześnie twierdzisz, że ciało astralne jest nam niezbędne, bo na jego bazie mamy zbudować złote ciało, które wyniesie nas w nadprzestrzeń, inaczej poza astral. Ale cóż to takiego jest ten astral? To przecież nasze ciała astralne tak nam potrzebne. Jak domyślam się, muszą być one odpowiednio rozwinięte, by można było zbudować złote.

Nasze ciała astralne przebywają w przestrzeni astralnej, która jest ich domem. Zatem, jeśli odetniemy połączenie z domem, czy tym samym nie pozbawimy możliwości egzystencji dla naszego ciała  astralnego? Co stanie się z tą energią? I na czym zbudujemy złote ciało? Co stanie się z tysiącami naszych ciał astralnych z poprzednich inkarnacji? Jak zjednoczą się z nami, gdy stracimy połączenie?
Czy mamy stać się jak ci „nieludzie” bez ciał astralnych? Uwięzieni w materii, by od nowa zacząć proces budowania tychże ciał?
Mogłabyś Kiaro nieco rozjaśnić? 

Pozdrawiam  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Łowca Lipiec 09, 2009, 20:12:32
Czego użyto pod troją aby osiągnąć cel?
Podstępu.
Tak samo tutaj ktoś używa podstępu aby osiągnąć swój cel.

Widzę w tym temacie jedynie Chaos a i tak rozumiem tyle co nic.

Ave


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Silver Lipiec 10, 2009, 00:30:17

Widzę w tym temacie jedynie Chaos a i tak rozumiem tyle co nic.

Intelekt jest bardzo mocno zaangażowany w obronę swoich przekonań. Dotyczy to nie tylko jednostek, lecz także narodów,  ruchów filozoficznych i religijnych itp. Potrzeba obrony własnych przekonań jest przyczyną przemocy.
 Z pewnością odzwierciedla to stan  ludzkiej świadomości. Trzeba więc chyba wniknąć w siebie i przyjrzeć się własnym lękom i sposobom reagowania na nie.Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Łowca Lipiec 10, 2009, 05:39:28

Widzę w tym temacie jedynie Chaos a i tak rozumiem tyle co nic.

Intelekt jest bardzo mocno zaangażowany w obronę swoich przekonań. Dotyczy to nie tylko jednostek, lecz także narodów,  ruchów filozoficznych i religijnych itp. Potrzeba obrony własnych przekonań jest przyczyną przemocy.
 Z pewnością odzwierciedla to stan  ludzkiej świadomości. Trzeba więc chyba wniknąć w siebie i przyjrzeć się własnym lękom i sposobom reagowania na nie.


Boli Cię?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Thotal Lipiec 10, 2009, 07:35:47
EGO jest twórcą bólu, iluzji i podziałów...


Pozdrawiam - Thotal :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Silver Lipiec 10, 2009, 13:21:29

Boli Cię?

Moja wypowiedź dotyczyła tematu wątku i w niej dyskusji, a nie Twojej wypowiedzi, choć ją zacytowałem z racji, że podzielam niejasności, które istnieją w tym temacie, gdzie do końca nikt przedstawia oczywistych argumentów.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 10, 2009, 14:55:06
Witaj Ptaku.
Czasami zauwazam iz  laczysz tresci roznych watkow w jeden, przyklad;

" MY MAMY ZYC  NIE UMIERAC. MY MAMY ODLACZYC sie od owej "dojarki" by zgromadzic energie do wejscia w wyzszy wymiar."

Ta fraza dotyczyla mojego spostrzezenia na temat zwrocenia szczegolnej uwagi Wintera na sposob umierania z zachowaniem calej swiadomosci i wiedzy duszy ( dotyczy to bardziej faktu ponownych narodzin) zamiast uswiadomic maksymalnie ludziom co maja zrobic w tym zyciu zeby uzyskac maksymalna moc na transformacje swojego ciala i swiadomosci by otworzyc obecnie dostep do calej wiedzy swojej duszy. To jest zdecydowana roznica, TU I TERAZ  NASZA MOC I WIEDZA , czy KIEDYS TAM PRZY KOLEJNYCH NARODZINACH.

Odcieci  od "dojarki"  ( tej , ktora pobierala energie  od ludzi z calej ziemi) jestesmy na jesieni ubieglego roku, a Winter przekazuje swoja wiedze conajmniej od kilkunastu lat. Dlaczego przez te kilkanascie lat nie uswiadomil ludziom faktu  , dlaczego nie powiedzial gdzie jest ten drastyczny punkt na ziemi, przez ktory odplywa nasza energia i jak to odlaczyc?.
Przeciez to jego specjalnosc.

...... "Winter nie mowi o odcieciu bo z pewnoscia o nim wie....." Ptaku to Twoja filozofia na temat przypuszczalnej wiedzy i zachowan  Wintera.
Ja juz nastepnej  filozofi od tej  tworzyla nie bede. Jak cos wiem i chce sie tym podzielic dla dobra nas wszystkich to mowie.Chyba  to proste?

Przez zloty sznur plynie energia milosci bezwarunkowej ale jest to bezposrednie polaczenie z nasza czastka Zaswiatowa , z nasza matryca energetyczna , czyli z nasza ENERGIA NIE WCIELONA, moze cos nieprecyzyjnie napisalam ( zdarza mi sie tak , przepraszam), a rownoczesnie ze Stworca.
Takie uwolnienie absolutne ( o tym pisza Mysliciele) powstaje na wskutek osiagniecia przez Energie poziomu energetycznego , ktory nie musi byc juz wzmacniany przez kolejne wcielenia. Czyli cykl nauki ( wiedzy o sobie) zostal pozytywnie zakonczony. Decyduje o tym wylacznie Stworca.

Natomiast srebrny sznur byl polaczeniem ( dla niektorych jest nadal) nas z cialem astralnym z ( nasza matryca ciala astralnego), gdy cialo astralne jest juz dojrzale ( proces osiagania wiedzy i energii jest juz zakonczony)  takie uwiezienie nie jest juz potrzebne.  Musi nastapic odciecie sznura by zaczol sie automatycznie proces budowy  kolejnego ciala energetycznego. Cialo astralne  to nie jest luzno fruwajaca czesc nas .
Wyobraz sobie kolejne koszulki cebuli sa oddzielne ale rownoczesnie przenikajace sie dotykiem i polami energetycznym , tworzacymi calosc dojrzalej cebuli. Przenikanie sie naszych cial jest idetyczne, nie mozna nas pozbawic ktoregos ( to tak jak bys chciala oddzielac naskorek od skory), nie potrafie Ci precyzyjnie wytlumaczyc tego procesu, jest to energetyczne narastanie kolejnej subtelniejszej warstwy tworzacej calosc.
Utrzymywanie w rozdzieleniu tych warstw( naszych inkarnacji) jest uniemozliwieniem zcalenia sie calego ciala astralnego. Cialo to  przez srebrny sznur utrzymuje  kontakt z kolejna inkarnacja ( ziemskim czlowiekiem) miast zakonczyc proces osiagajac odpowiedni poziom energetyczny, to przekazuje ta energie systemowi , ktory wykorzystal ten sposob na karmienie siebie i wzrastanie w sile. Stworzyl warstwe energetyczna ( blokade) , ktora caly czas uniemozliwia zakonczenie  procesu dojrzewania ciala astralnego.

To tak jak by tworzac blokade w przekazie informacyjnym do mozgu i organow matki blokowac rozwoj oraz momet narodzin plodu  by ciagle byl w lozysku jako nie dojrzaly do urodzenia.
Natomiast ten kto stworzyl ta blokade , pobiera energie do rozwoju plodu i od plodu  dla siebie.   Blokuje przekaz informacji miedzy plodem a matka , przetrzymujac to polaczenie w nieskonczonosc. Wszak wiesz ze wszystko jest fraktalne, wiec na wyzszych poziomach tez nie mogly zakonczyc sie pewne procesy rozwojowe , bo dol ciagle nie byl gotowy.
W koncu musial nadejsc momet odciecia tej pepowiny, nastapil , by nasz proces rozwojowy mogl isc dalej.

Mysle ze ci to wyjasnilam wystarczajaco?

Zeby plod mogl zaczac zycie ludzkie musi sie urodzic, pepowina musi byc odcieta, czy on  cos traci w tym momecie? Cala wiedza plodowa pozostaje w pamieci szyszynki oraz jego cial subtelnych , ktore tak naprawde tworza calosc energetyczna.  Nikt nam tego odebrac nie moze , bo trzeba przejsc ten proces indywidualnie. Chyba nie masz watpliwosci iz jest dobre , gdy  nasienie wlozone do ziemi traci swoja obudowe , ktora gnije a ono nadal wzrasta i niesie w sobie dar przekazywania zycia poprzez wszystkie inne , ktore z niego wyrosna? To sie nazywa dar siania zycia, ktory byl powstrzymywany  w CZLOWIEKU. On raz zaowocowal ziarnem zycia jako Czlowiek na ziemi, a teraz ( gdy uzyska juz ZLOTE CIALO) bedzie mogl siac zycie w calym kosmosie. I o to tak naprawde chodzi w naszym rozwoju, O SIANIE ZYCIA, a nie trzymanie nas sznurem pepowinowym na poziomie ciala astralnego ( w owej perle , ktora jest naszym lozyskiem).

Naprawde nic by nie dalo tworzenie piekna w obrebie lozyska,milsza atmosfera, bez mozliwosci dalszej ewolucji.
Tak  to jest cialo astralne nasze, w obrebie wiekszego ciala astralnego i tak fraktalnie jeszcze dalej, ale wkoncu musialo nastapic odciecie pepowiny by ten proces mogl ewoluowac  dalej.....

Juz pisalam , kazde wcielenie to malenka warstwa wiedzy z pozimu ciala astralnego , tworzaca calosc, nic nie ginie wszystkie doswiadczenia sa wpisane w calosc naszej ISTOTY, tworzace jej osobowosc.
Zloty sznur to polaczenie dla nastepnego, tworzacego sie ZLOTEGO CIALA, gdy ono bedzie juz gotowe rowniez zostanie odciety, wowczas to staniemy sie rowni Bogu i uzyskamy prawo do uwolnienia calkowitego, czyli tworzenia swiatow i wszechswiatow w calym kosmosie. Tak wyglada calkowity proces rozwojowy do ktorego dazymy jako Swiadomosc Indywidualna.
Poprzez zloty sznur do naszej nadprzestrzennej matrycy caly czas plynie informacja o nas ( przeciez my i ona to jedno. My tu na Ziemi to tylko malenka iskierka naszej przeolbrzymiej Zaswiatowej Energii), tak wiec nie ma obawy o zagubienie ciala astralnego, ta wiedza jest w nas, bo to jest nasza indywidualna wibracja.

Kiara :) :)


ps. Jak cos jeszcze nie precyzyjnie napisalam, to pytaj postaram sie wyjasnic.Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: ptak Lipiec 10, 2009, 21:14:16
Witaj Kiaro,
Uważam, że niepotrzebnie „czepiasz się” Wintera, gdy prawie od roku odcięci jesteśmy od dojarki. Inna sprawa kto nas odciął i czy na pewno. Co świadczy o tym?
A może w ogóle nie było żadnej dojarki?

W innym dziale i wątku, (tak, łączę treści z różnych wątków, nazywa się to syntezą) wyjaśniasz, jak to Icke i inni głosiciele prawd są narzędziem w ręku jeszcze innych, by utrwalić w naszej świadomości określoną wizję z reptilianami, smokami itp. Dajesz do zrozumienia, że czynią to, by zaszczepić i utrzymać w ludziach strach, oraz że są oni narzędziem w rękach tych, którymi straszą. Jakkolwiek zgadzam się z tym poglądem, to zauważ, że czynisz dokładnie to samo. Novum w Twoich wypowiedziach jest to, że zdezaktualizowałaś dojarkę.

Nie chcę przez to powiedzieć, że uważam coś za prawdę, a coś za kłamstwo. Po prostu nie wiem … To, że karmieni jesteśmy od zawsze różnymi rewelacjami i sami powtarzamy je na różne sposoby, nie zdając sobie sprawy iż wrosły w nas stając się bezdyskusyjne, nie świadczy o naturze rzeczy. A może świadczy? Może w ten sposób tworzymy rzeczywistość? Modyfikujemy Wszechświat?

Tylko dlaczego wciąż nie potrafimy „rozgryźć” i okiełzać  samych siebie? Jawimy się na przeróżne sposoby, wciąż pytając o tożsamość. I sami udzielamy odpowiedzi, powołując na dowód przeróżnych bogów, stwórców. Pojawiają się nawet Myśliciele ze swymi myślami i tak MYŚL kwitnie we Wszechświecie, samozapładniająca się rzeczywistość …   

TU zaś roztrząsamy problem dojarki … no i fajnie …  ;D


Pozdrawiam serdecznie  :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Silver Lipiec 10, 2009, 21:30:08
Tylko dlaczego wciąż nie potrafimy „rozgryźć” i okiełzać  samych siebie? Jawimy się na przeróżne sposoby, wciąż pytając o tożsamość. I sami udzielamy odpowiedzi, powołując na dowód przeróżnych bogów, stwórców. Pojawiają się nawet Myśliciele ze swymi myślami i tak MYŚL kwitnie we Wszechświecie, samozapładniająca się rzeczywistość …   Słuszne podejście PTAK.
Te różne sznury astralne, mogą być prawdziwe, jak i mogą być czystą bzdurą.Skąd pewność o ich istnieniu ? Stąd, że podają to różni myśliciele, czy jakieś tam tradycje duchowe ?
 A choćby nawet to było prawdą, to świadoma siebie istota wie doskonale, że nikt inny nie jest w stanie wpłynąć na nią i na jej istnienie jeżeli ona sama na to nie pozwoli. To znaczy, że znając swoją wartość można stanąć przed tłumem ''astralnych bogów'', które mogą się gimnastykować a i tak wszystko  będzie  nieskuteczne, bo po prostu nie ma prawa działać ! To sami ludzie poprzez to jak myślą poddają się pod działanie innych. Taka jest prawda, a warto do niej dojrzeć ?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: acentaur Lipiec 10, 2009, 22:45:01
Witaj ptaku
Cytuj
i tak MYŚL kwitnie we Wszechświecie, samozapładniająca się rzeczywistość
to wlasnie w skrocie tak dziala. Myslacy duch=czlowiek to maska=persona=larva czyli duch w stanie
larwalnym ale wiecznie rozwijajacy sie, nieustannie transformujacy sie, produkujacy nieustannie
nowy swiat. Wszystko co rozwija (duchowo) sie jest zywe, to co jest zachowawcze (duchowo) skazane jest na smierc.
Larwalny duch neguje (jednostronne, niepelne mysli) wyplywajace z niego mysli, informacje i one ukazuja sie czyms innym niz on sam. Zostaje zanegowane nawe wlasne JA i dlatego duch otrzymuje materialne cialo. Nalezy szukac rownowagi mysli pozbywajac sie ich polaryzacji. Mysl musi byc jak
morze, w ciaglym ruchu ale zrownowazonym.
Warto sie zastanowic jak latwo przechodzimy do porzadku dziennego kiedy pierwszy lepszy iluzjonista,
czy magik w cyrku czy chociazby niezliczone "obrazki" z internetu robia nam "wode z mozgu".
Do tego dodajmy szreg efektow znanych psychologii i latwo widac , ze wlasciwie absolutnie
kazda wydumana sytuacja czy fenomen jest mozliwa bo psychika pojedynczego czlowieka
a nawet duzej grupy jest nieprawdopodobnie "plastyczna". Zlote czy srebrne sznury, promienie czy centaury  ;) spokojnie mieszcza sie w tym. Zasada "wszystko jest mozliwe" jest naprawde niezlym punktem wyjsciowym.
Cytuj
Tylko dlaczego wciąż nie potrafimy „rozgryźć” i okiełzać  samych siebie?
bo to boskie zadanie, taka miara nalezy ja mierzyc  :)
pozdrawiam


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Silver Lipiec 10, 2009, 22:48:15

 Dlaczego przez te kilkanascie lat nie uswiadomil ludziom faktu  , dlaczego nie powiedzial gdzie jest ten drastyczny punkt na ziemi, przez ktory odplywa nasza energia i jak to odlaczyc?.
Przeciez to jego specjalnosc.


 To jakaś metafizyka. A od kiedy istnienie ludzkości może zależeć od tego czy pan Winter powie o jakichś ''dojarkach'', czy o nich nie powie ?
Pan Winter bawi się w biomechanikę lub energetyczną teorię pola  opartą na '' złotym podziale'' i  jest to porzebne jemu jak i ludziom na podobnym etapie rozwoju. Tymczasem wiele dusz wchodzi tu z innym programem , który na przykład brzmi: moja wewnętrzna ścieżka mocy zaczyna się we mnie i kończy się we mnie. A to oznacza wszystko ! Oznacza wszystko, ponieważ nic nie mamy do stracenia, jak i nie mamy do zyskania, czyli wszystko czego potrzebujemy jest w nas.
Tylko ludzie, którzy nie posiadają ogromnego zaufania do swojej istoty, do swojego nieocenionego bytu wciąż szukają czegoś na zewnątrz. Szukaja na zewnątrz ponieważ nie odnajdują w sobie, więc to puste miejsce czymś chcą zapełnić.
Myślą, że staną się przez to lepsi, mądrzejsi, wartościowsi, lub uda im się wydostać z zaklętego kręgu kinetycznej projekcji  ( OPHANIM i SERAFIN ), lecz czynią to wszystko tylko dlatego, że nie znają swojego prawdziwego (JA).
Nie oznacza to absolutnie, abym tu miał komuś coś sugerować, aby czegoś nie czynił, bo to przecież jest czyjeś doświadcznie, lecz poprostu wyraziłem swoje zdanie, patrząc na ten szeroki i długi  świat z innej perspektywy.
 


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 11, 2009, 00:17:19
Strach jest elemetem blokujacym rozwoj, gdy czlowiek wychodzi z jednej opcji pojawia sie nastepna.
Kiedy sie konczy? Gdy zaczynamy wierzyc iz wszystko jest naszym dobrem, i to co jawi sie zlem i to co uznajemy za dobro. Akceptacja to sw. slowo naszych czasow

Wyjasnilam, opowiedzialam, co z tym zrobicie , to juz decyzja indywidualna kazdego z was. Czy pobierano z nas energie? Kto wierzy ze jest tak , jego sprawa, kto chce wierzyc ze tak nie bylo i nie jest rowniez jego sprawa.
O tym nie decyduje wierzyc   lub nie, tylko miejsce w ktorym nadal tkwimy. Komu tu dobrze niech zostanie, kto woli zmiany pojdzie dalej.

Czego oczekiwaliscie Cudu ...... ,cudem jest Wasze zycie i bedzie jeszcze wiekszym gdy zaczniecie zauwazac  ze pieknieje.

Czy ja sie czepiam Wintera? Uswiadamiam iz wiedza o budowie pieknych zabawek , oraz zapelnienie nimi pokoju dzieka nigdy go nie poprowadzi w doroslosc, bez informacji gdzie sa drzwi by ten pokoj opuscic i rozpoczac nastepny, dorosly  etap zycia.
Iluzja jest tylko iluzja.

Jak sie przekonac iz zaszly zmiany? to proces nie dzieje sie z dnia na dzien, pozornie zycie jest takie samo.Jednak nie ma zapowiadanych wojen i kataklizmow ogolnoswiatowych, kazdy zauwazy to w swoim zyciu.
Czy beda jeszcze jakies niespodzianki? Beda ,poczekajmy na nie, sa na drodze tego procesu.

Kiara :) :)

Ps.


Postanowilam juz nie opowiadac Wam o dalszym ciagu energetycznych zdarzen. Doszlam do wniosku iz powinniscie zaczac je zauwazac sami, caly czas nie mozna pokazywac palcem miejsc i zdarzen.

Wszystko jest w nas to prawda w naszych wnetrzach ( jak w lupinkach orzechow) jest wszystko, moze juz pora na samodzielnosc?

Kto co i jak zrobi ze swoim zyciem , taki bedzie mial efekt finalny. :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Silver Lipiec 11, 2009, 00:43:39
Strach jest elemetem blokujacym rozwoj, gdy czlowiek wychodzi z jednej opcji pojawia sie nastepna.
Kiedy sie konczy? Gdy zaczynamy wierzyc iz wszystko jest naszym dobrem, i to co jawi sie zlem i to co uznajemy za dobro.

  A ja czekam z wielką niecierpliwością, aż ktoś tutaj wreszczcie napisze jak sobie poradzić z tym strachem (lękiem ) zamiast powtarzać w kółko to samo, że lęk jest przeszkodą w rozwoju człowieka.
Przepraszam bardzo, ale myślę, że wczoraj żeśmy się chyba nie urodzili i wiemy
co to jest lęk, jak i wiemy o tym, że stanowi on przeszkodę w doświadczeniu miłości, o której tu tyle poezji zostało napisanych.
Tylko, że nikt nawet nie mrugnął  jak również wielu ''oświeconych''
, których mieliśmy przyjemność oglądać  na różnych tutaj prezentowanych filmach co zrobić ze swoim lękiem.
Poprostu czysty paradoks, wiemy o tym, tylko  nie wiemy co z tym zrobić.
Jedyne słowo, które znalazłem  lub usłyszałem, to brzmiało - pozbyć się lęku.Ale to nie prawda, że czegoś można się pozbyć, bo to nie fura śmieci
 którą można wyrzucić do kosza.
Jak możesz coś  ze swojej świadomości się pozbyć, skoro lęk jest cześcią Twojej świadomości, jest częścią Ciebie.
Wciąż piszemy, czytamy i oglądamy - miłość, współczucie, empatia to droga do celu, droga do wszystkiego.
Ale to tylko opis, a nie żadne jakiekolwiek narzędzia do tego, aby ''odszedł''  lęk i nadeszła miłość !

No więc czekałem, ale teraz już w końcu napiszę w jaki sposób odreagować lęk.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 11, 2009, 02:23:32
Sadzilam ze kazdy wie jak to robic  ( pozbywanie sie stanow lekowych), kazdy doswiadcza tego codziennie, jest to naturalnoscia zycia.

Codziennie zblizamy sie do sytuacji , ktorych w jakis sposob sie boimy, tylko konfrontacja z nimi porzez przezycie tych zdarzen pozbawia nas leku. Nic wiecej. Jezeli ktos boi sie ciemnosci ,zeby sie przestac jej bac , musi wejsc w nia i pobyc ,az zobaczy, poczuje iz sama ciemnosc nie jest straszna.
Jak to zrobic fizycznie? Albo po malutku zaciemniajac swiatlo, albo po malutku , krok po kroku zblizac sie , wchodzic do ciemnego pomieszczenia. Nie mniej jednak ( co kolwiek jest tym lekiem) , trzeba sie fizycznie zmierzyc z tym zdarzeniem i wyjsc z niego juz bez strachu. Czyli poznac je calkowicie.
Czy to trudne? Dla jednych tak , dla innych mniej.
Nie mniej jednak w swiecie fizycznym musza zaistniec poznawcze  zdarzenia fizycznie.
Kazda wiedze ( naprawde na kazdy temat) osiaga sie przez konfrontacje ze zdarzeniem, z lekiem tez tak trzeba.

Wszak wszystko jest w Tobie, co za problem masz z wydobyciem tej wiedzy na powierzchnie?
Kiara :) :)


ps. Widzisz ja te wszystkie procesy opisuje z autopsji , ja juz je przeszlam , tu i teraz w tym zyciu. Dlatego z czystym sumieniem moge powiedziec ja wiem , gdyz stalo sie to moja wiedza. Wlacznie ze srebrnym sznurem. Nie sa to tylko symulacje graficzne ani domysly na podstawie analizy cudzych doswiadczen.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: east Lipiec 26, 2009, 21:11:16
Był taki czas, że z rozdziawioną gębą gapiłem się na prawo i lewo skrętne spirale , których animacje zamieszczał Leszko. Drapałem się w głowę i zachodziłem o co tu chodzi. Te złote i srebrne sznury  Kiary bardzo przypominają  mi owe spirale . Wszak "sznur"  to zapleciona spiralnie lina z , nomen omen,  "duszą" w środku.
Kiara pisze, że
Cytuj
" wszystko jest naszym dobrem, i to co jawi sie zlem i to co uznajemy za dobro. Akceptacja to sw. slowo naszych czasow "
, a Leszko cytuje Dana Wintera, który wypowiada się w podobnym duchu :
Cytuj
"I wtedy możesz odpowiedzieć Diabłu
który mówi: "Zabiorę ci duszę."|I twoją odpowiedzią może być:
"Ach... Wiem kim jesteś,|jesteś iskrą w moim oku."

i w tym samym duchu odnajduję słowa Silvera :
Cytuj
"Tymczasem wiele dusz wchodzi tu z innym programem , który na przykład brzmi: moja wewnętrzna ścieżka mocy zaczyna się we mnie i kończy się we mnie. A to oznacza wszystko ! Oznacza wszystko, ponieważ nic nie mamy do stracenia, jak i nie mamy do zyskania, czyli wszystko czego potrzebujemy jest w nas."
Bardzo cenię sobie Dana Wintera. Dzięki niemu dowiaduję się więcej o tym jak działa moje serce, w jaki sposób rośliny korzystają z ciągu fibonnaciego, świętej geometrii, dlaczego niektóre kształty bardziej nam sprzyjają energetycznie , a inne mniej. Uwielbiam też czytać Kiarę - o sznurach, miłości i astralach w ten jej bardzo kobiecy , intuicyjny , a więc niewytłumaczalny logicznie sposób przekazywanej wiedzy serca.
Wszystko to jest ważne , wszystko funkcjonuje i objawia się , krąży wewnątrz mnie i wokół mnie, przenika mnie. Wszystko to i nawet więcej jeszcze  mam przed sobą niczym na szwedzkim stole. I cokolwiek jeszcze się przejawi , będzie tak samo uprawnione do życia. Oto stoję u źródła , a ono uwalnia z siebie kolejne fascynujące teorie, które "znajduję" na mojej drodze do "Syjonu", drodze ku Pełni..

"Niech ten, który szuka, nie ustaje w poszukiwaniu aż znajdzie. I gdy znajdzie, zadrży, a jeśli zadrży, będzie się dziwił i będzie panował nad Pełnią". Ewangelia Tomasza

Silver ,owo "drżenie" może być mylnie odbierane jako strach.
Moim sposobem na pozbycie się lęku jest przyjęcie postawy Obserwatora zjawisk , rzeczy i siebie - swojego ego, które poddaje się lękom. Ten , który w Tobie obserwuje, nie jest egotycznym umysłem. To istota wolna od lęku. Ona jest wieczna,  pochodzi ze Źródła. To jesteś prawdziwy TY.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Thotal Lipiec 27, 2009, 00:49:57
east :)
mam tak samo jak TY...


Pozdrawiam - Thotal :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 15, 2009, 14:17:48
Wiecie co , 13 wrzesnia odbyla sie pielgrzymka mlodziezowa  pod te 12 slupow w Cergy i odprawiono tam msze poswiecona Naszej Pani ( nie mylic z Matka Jezusa, bo to nie to samo chociaz kk usiluje ujednolicic to miano).

Bywam w tym miejscu , znalazlam sie zupelnie "przypadkowo" rowniez w trakcie tej mszy.
Jestem ciekawa , kto to wymyslil i dlaczego?
Rozne sa miejsca pielgrzymek , bardzo rozne ,  ale zazwyczaj zwiazane z miejscami objawien , lub polaczone religijnym kultem. A tu? Nic..... 12 kolumn ......

Czyzby tak bardzo brakowalo energii?

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 04, 2011, 12:18:08
Chyba już pora ożywić nieco ten temat żeby zrozumieć dlaczego ważna jest Europa i jak ograbiano ją z energii , gdzie jest konkurencyjność , czy jest naprawdę?

Czy też tylko wszystkie sznureczki trzymane są przez jedną rękę pociągającą za nie w celu rozegrania jakiejś sytuacji w jakimś miejscu dla tworzenia konkurencyjności napędzającej ten biznes?

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 24, 2012, 13:39:50
Moje codzienne i co nocne wycieczki są skromniutkie zazwyczaj w kręgu tych 12 kolumn czasami perfekcyjny krąg tej wysepki z piramidą po lewej stronie.
Ale tam już muszę dopłynąć.. :wink: :D i czasami robię to pomimo zakazu.

Zastanawia mnie cały czas jak dostały się na nią dzikie króliki :co: które hasają sobie po niej z lubością.


12 colonnes Cergy

http://www.youtube.com/watch?v=iJrzz2RxXd4&feature=related

W kręgu tych kolumn płynie niesamowita energia.

A w zesz łym roku było troszeczkę jak w górach..... :D

Snowboard Cergy Pontoise 12 colonnes

a to jest targ w miasteczku... lubię ten orientalny klimat :D
http://www.youtube.com/watch?v=sK26uMZ-XHc&feature=related

Na końcu reportażu facet pyta dziewczynę czy jest tutejsza? bowiem on myślał iż jest we Francji.. on szuka Francji... :cfaniak: - pełna konsternacja dziewczyny- facet twierdzi iż zagubił się w przestrzeni ... myślał iż jest we Francji :co: :D a tu orient w swojej krasie! Świat się zmienia....
http://www.youtube.com/watch?v=CUBU9tC6FPQ&feature=relatedAch.. i jeszcze zegar , największy w Europie. nie wiem czy z tego powodu czas tu wolniej czy szybciej płynie? Ale Axe majeur, to Axe majeur....Pendule gare Cergy Saint Christophe

http://www.youtube.com/watch?v=EtyT2TQri4M&feature=related


Axe Majeur - Rencontre entre l'espace et le temps

http://www.dailymotion.com/video/xjb65p_axe-majeur-rencontre-entre-l-espace-et-le-temps_news

Spotkanie z przestrzenią i czasem.

Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 24, 2012, 13:41:56
Darku nie scalaj tego proszę.


Takie sobie ciekawostki....
http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm

niby nic...
http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm&ei=R8NtT__SNoW7hAfLtOGTBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCUQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D8t6%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns


"CHRISTOPHER wywodzi się z greckiego Christos (Chrystus) i phorein (zużycie), czyli powiedzenia, ten , kto niesie Chrystusa, w aluzji do legendarnego giganta pierwotnie o nazwie "Forsaken", który pomógł przenieś Dziecię Jezus przez rzekę . Na symbolicznej reprezentacji Krzysztofa z Licji lepiej znany jako święty Krzysztof sprawia wrażenie , że istnieje związek z egipskiej ikonografii Boga Anubisa z przewoźnikiem duszy po śmierci. Może on być również podłączony do grecko-rzymskiej mitologii z Charona, przewoźnika dusze przez rzekę Styks. "....

Taki mały przypadek jedyny kościół w miejscu mojego urodzenia jest pod wezwaniem św. Krzysztofa. Etymologia słowa cergy wiąże się też z celtyckim cerg- krąg, koło.

Obraz sw. Krzysztofa namalowany jest przez świetnego malarza J.H.Rosena.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Henryk_Rosen

http://pl.wikipedia.org/wiki/Podkowa_Le%C5%9Bna

Zastanawia mnie dalej jaki ma związek Podkowa z Cergy ( jeszcze nie do końca to wiem) i na czym polega zatoczenie tego kręgu w którym punktem wspólnym jest św. Krzysztof i pewna data , ale nie tylko to

lubię takie zagadki , wprost uwielbiam! :jupi:


* coś znalazłam! a to ciekawostka , psio głowy św. Krzysztof z Ateńskiego muzeum!

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Krzysztof

No , no niezłe zaczyna mi coś świtać..... :wink: :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal

no to idziemy dalej... czemu nie? :co: :D


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 26, 2012, 02:17:27
Dalszy ciąg symbolicznych obiektów na ziemi , które są kontynuacją przeszłości w teraźniejszości. wszystko co zostało zbudowane i usytuowane w określonym czasie w określonym miejscu ma wpływ na obieg energii na ziemi a także na jej przepływ do innego wymiaru. Są to punkty połączeniowe , które transmitują energię w nieznane nam miejsca.


http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/edifices.htm&ei=hcFvT7GjBsLH0QWim9WNAg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDkQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dsekret%2BAxe%2BMajeur%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DkDK%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns

bardzo interesujące...


Katedry róż i inne symbole
Tajemnica Sub Rosa

Działki róż diffrérentes mieć punkty połączenia,
podstawą "maszyna", który wykorzystuje Telluric i kosmiczny


Z tego naturalnego pokory, który pasuje do ich jak fryz, mnisi twierdzą, że "tajemnica katedr" została znaleziona. Nie mniej! Francuzów, prawie przez przypadek, odkrył, że geometryczny ścieżka łączy katedry. Mnisi szybko umieścić na komputerze, aby zweryfikować tę hipotezę. W rzeczywistości są one katedry, które zostały zbudowane na wcześniej istniejącej trasie nazwali Róża Matki Bożej. Z jednej strony dlatego, że zdecydowana większość katedr są dedykowane Matce Bożej. A po drugie, ta szczególna konfiguracja (rys. 3) reprezentuje cięcie wzrosła efectivement w dwóch prostopadłych do łodygi. Róża jest synonimes wieków tajemnicy i tajemnicy.

Kiedy jesteś trochę orientuje się w geometrii, patrząc na mapę, na której rozsianych wszystkie katedry (ok. 200 we Francji), jeden Hästens, aby przejść szanse, które powinny pozwolić na rysunek figury, punktów jest wiele. W rzeczywistości, ta linia pochodzi od złożonej fabuły, która jest prosta 5 ramienna gwiazda (pentalha, pentagram).

   
   

fig1: The Pink 5-ramiennym
   
fig2: pojedynczy różowy.
   
fig3: Rose katedr

Ilustracje: Christian Michel Soulier "ROSE Matki Bożej"


Narysować okrąg, w którym budujemy 5 ramienna gwiazda, rozszerzenie jednej ręki. Paryż jest centrum, a dokładniej transept przejście z Notre Dame. Gwiazda obraca się wokół jego środka, gdy rozszerzenie spotyka katedrę, widzimy, że pozostałe cztery oddziały połączyć katedry (rys. 1). Należy zauważyć, że żaden oddział wpada w pustkę, z których każda obejmuje katedrę. Amazing! Jeszcze bardziej zdumiewające: duże miasta (Cannes, Roubaix, Lille, Einal), którzy nie mają katedrę, nie są na trasie.

5 ramienna gwiazda to rodzaj algorytmu matematycznego, w którym budujemy Rose. Rose katedr jest superpozycją kilku ścieżek (patrz prosty wykres na rys. 2). Nasi mnisi chciałbym powiedzieć, że "jest to dar od Boga do naszych czasów." Dla mylić, jakoś w swojej duchowej nędzy i ubóstwa moralnego. Jeden z innych przyczyn.

ROSE Prorocze

Mówiąc w ten sposób, nasz religijny przypomina nam, że Bóg przemawia do ludzi. Tak więc wyjaśnić za pomocą mnóstwa niuansów, które katedry, to Bóg, który zainspirował ich: lokalizacja, trasa, objętości. Jeśli mamy wątpliwości, że są szybkie do retorty ", ale wszystko zostało powiedziane w Biblii". Przez to mają na myśli, że w planach katedr znaleźć układ świątyni Salomona. Dlaczego Bóg ustanowił w najdrobniejszych szczegółach budowy swoją świątynię Salomona, on nie kazał wszystkie swoje dzieci na przestrzeni wieków? "Tylko niewierzący w tym obszarze jest jedno w bezbożności", ciężko, ciężko, te słowa mnichów, ale jest szczery prawda, można jedynie mówić znawstwem.

Bez Cassandra, ptaki nieszczęścia, oni nieustannie przypominają człowieka do ruiny, i byłoby nieuchronne. I dodają z ogromnym uśmiechem pożyczek współczucia ", chyba że człowiek zamienia". Mają nawet znajomych, którzy podróżują po całym świecie do powiedzenia. Najbardziej zdumiewające jest to, że nigdy nie mainstreamowe media o tym rozmawiać, jeśli się nie śmiać. Przez astrologów i soothsayers innych wobec konkurencyjnych ogłosić prognozy uruchamiania, że nikt nie zadał sobie trudu, by sprawdzić!

INNE ROSES

Wynalazca katedr Rose zaczął rysować jak wiele zrobić róże niedawno. To był pierwszy Rose religijnych budowli Paryża. Najbardziej podstawowym jest Rose do 10 oddziałów (2x5). Następnie, począwszy od wielkiego dzieła był w stanie narysować wzrosła do 13 oddziałów, których centrum jest piramida w Luwrze, a które znajdują się na polach.

Biorąc mapę Francji, okazało się, że elektrownie jądrowe są ustalane zgodnie z koncentrycznych gwiazd z 6 oddziałów. Bez wchodzenia do tej wyrafinowanej fabuły, widzimy, że dwa a nawet trzy zakłady znajdują się na liniach prostych. A niektóre emitują hyppothèse że to będzie zanurzona część góry lodowej, która byłaby "fantastyczne maszyny", które mogłyby działać na klimat, na psychikę ...

"Hypoyhèse", mówią, i rajoutent "jesteśmy po prostu biedni mnisi, nie zostały zweryfikowane". I dlaczego z "Matki Bożej"? Nawet religijnych, którzy stwierdzili, że dużo mówi się o średniowiecznych rycerzy niedawno, dając wiele szczegółów ich wszczęcia. Warto wspomnieć, że w momencie wszczęcia było rycerstwo i rycerz jest oficjalnie poświęcony Najświętszej Maryi Panny. "Notre Dame pewien, że nie stać krzywoprzysięstwo. Dla Boga i mojej pani" (jego dama Maryja). I jeden z dawnych mnichów dodając złośliwie: "Oni mają nam wziąć diabła za Boga". Nie należy mylić!

   
   

Ilustracje: Christian Michel Soulier "ROSE Matki Bożej"

Od czasu odkrycia Róży, które znajdują się na katedrach, zasada została zastosowana do innych budynków. Tak więc, Rose, który obejmuje budynki, które są bieguny wiary katolickiej. Na mapie Paryża narysować okrąg o promieniu 25 cm, centrum jest skrzyżowanie z nawy katedry Notre Dame. Centrum, wyciągnąć dwa proste, jeden w kierunku Najświętszego Serca Pana Jezusa, drugi w kierunku kaplicy Rue du Bac (chór z dwóch budynków będących punktem przecięcia linii). Zauważ, że te dwie linie tworzą kąt prosty. Można łatwo, za pomocą kompasu i linijki aby narysować gwiazdę z 10 ramionami (2 razy po 5 oddziałów) z boków i osi automatycznie połączy różne budynki lub kościoły. Zauważ, że jest częścią wzrosła kościół Sainte Genevieve, nie Pantheon. Uwaga Sanktuarium Chrystusa Króla, który został dostarczony do młotów w 1952 roku, została ona zbudowana tuż przed wojną na prośbę Chrystusa jako mały zakonnicy, siostry Oliva, który przekazał teren i plany (ledwo znał przeczytać, że był prześladowany przez całe swoje życie).

Po podłączeniu wielkie dzieło, zwracamy kąt równoramienny, którego dwa boki umożliwiają śledzenie gwiazdy na 13 oddziałów, w centrum znajduje się w Luwrze piramidy. Na tej działce znajduje się Panteon, budynki Wielkiego Dzieła ... Stosując tę samą zasadę do elektrowni jądrowych odkrywamy nową gwiazdę wzrosła składa się z sześciu oddziałów. Szansa nie można powoływać się!

Ale ślady różowe diffrérentes mieć punkty połączenia, możemy sobie wyobrazić, że jest to podstawą "maszyna", która wykorzystując Telluric i kosmiczne siły, wchodzą w drgania w określonym czasie. Wszystkie te budynki są zbudowane na obu punktach na silne przeniesienie i tak skupiać się wokół pewnych wydarzeń astralnych ... ?

TAJNE katedry

W wiekach XII i XIII Templariusze zostali zakończeniu budowy katedr Francji. Biorąc mapę Francji i będziemy oznaczać względne położenie katedrach Abbeville, Amiens, Bayeux, Chartres, Evreux, Le Mans, Paryżu, Rouen Reims i otrzymujemy dokładną konfigurację konstelacji dziewicą. Istnieje 93 katedry zbudowane we Francji pod względem liczby złotych, a ich relacja do konstelacji pozostaje do odkrycia. Ich architektura, a szczególnie kształt kopuły zostały przekazane swoją energię ...

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/edifices.htm&ei=hcFvT7GjBsLH0QWim9WNAg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDkQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dsekret%2BAxe%2BMajeur%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DkDK%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns

* nie wiem  tylko czy nazwy Katedry Naszej Pani ( taki jest oryginał we Francji( zamieniano na Matki Bożej świadomie czy nie świadomie?


Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Październik 26, 2012, 12:50:30
"Świątynia naszych czasów".... 88 hektarów bio- architektury w Cergy, czakra mocy ziemi aktywna  w "czasach ostatecznych" ... tak naprawdę w tym miejscu rozgrywa się  jeszcze większosć  głównych wydarzeń energetycznych dotyczących ziemi.

Miejsce publiczne odkryte , pilnie strzeżone ale nie ujawniane szerokim masom, punkt centralny  osi ziemi w ustawieniu kątowym w stosunku do głównego strumienia energetycznego w grudniu  2012 jest właśnie w Cergy. Chociaż to nie to miejsce odegra tą najważniejszą rolę w  dla nowych czasów. 12 kolumn  ma niezmiernie istotną  i ciekawą symbolikę, między nimi przebiega oś centralna ziemi   wyznaczająca pracę energii jej biegunów.

Sztucznie zbudowane jezioro z okrągłą wyspą symbolizującą kobiece jajeczko, które we właściwym momencie ma być zapłodnione energetycznie....  i wiele innych szczegółów architektonicznych precyzyjnie zaplanowanych i zbudowanych to sekrety tego miejsca.
Francja to jedna z wielu tajemnic  Europy dawnej i współczesnej, żeby odkodować przyszłość , trzeba poznać współczesność, przeszłość jest tylko ułatwieniem odczytów.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Październik 31, 2012, 21:37:27
Witamy w świecie zagadek, może coś się jeszcze znajdzie w bardzo ciekawy sposób?

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 01, 2012, 11:03:15


Cergy - L'axe Majeur - Po co Francuz buduje piramidę w 1990 roku naszej ery ?


(http://pliczek.net/download.php?id=39242)
http://pliczek.net/download.php?id=39242


(http://pliczek.net/download.php?id=39244)
http://pliczek.net/download.php?id=39244


(http://pliczek.net/download.php?id=39245)
http://pliczek.net/download.php?id=39245


(http://pliczek.net/download.php?id=39246)
http://pliczek.net/download.php?id=39246


(http://pliczek.net/download.php?id=39247)
http://pliczek.net/download.php?id=39247


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kate Listopad 01, 2012, 11:16:56
Witaj barneyos, ale u mnie nie pokazuja sie zdjecia, czyzby techniczne problemy wrocily, czy jest na to jakis trik?
Pozdrawiam.

Edit:

Pojawily sie! Ale dlugo trwalo ladowanie! Niech to bedzie wskazowka dla innych uzytkownikow, trzeba poczekac.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 01, 2012, 11:33:51
zdjęcia są w HD jakości, ale i tak przycięte, o standardowo mają ekstremalnie dużą rozdzielczość, po to, by każdy mógł sobie popatrzeć dokładnie na to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli będą problemy, to rozdzielczość zmniejszę do normalnych rozmiarów. Czas wgrywania zależy od rodzaju łącza z internetem - zwykła Neostrada 1MB wystarcza - brak opóźnień.

Tym francuskim budowniczym był Francois Mitterand - czy ważnym jest, że był masonem ?


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 11:44:29
Najwaleczniejszy tym miejscu jest ta mala okrągła wysepka na tym sztucznie zbudowanym stawie i to co jest pod tym ogromnym placem szczegulnie w przestrzeni kolumn.
Piramidka odgrywa swoja rolę ale nie jest najistotniejsza, cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli, przez środek biegnie oś czasu i przestrzeni. może jest ktoś kto potrafi komputerowo ją przeprowadzić przez ziemie i zobaczy co na niej jest w rożnych miejscach?

Punkt między kolumnami zaznacza trzecią czakrę ziemi , czakrę mocy aktywną teraz i pracującą mocno, przez nią płynie energia z kosmosu do jądra ziemi i cały czas je zasila. Pewne dni w roku są szczególnymi dla tego miejsca bowiem tu koncentrują się energie z kosmiczne, to miejsce było przygotowane jako centralne w planie ciemnych sił w opcji powtórzenia po raz piąty Ludzkiej niewoli w III wymiarze. Plan ten jest nieaktualny , ziemia poszła inną drogą zatem miejsce straciło swoją planowaną  rangę jest ważne i istotne jako  aktywny czakram ziemi ale nie jako punkt wyznaczający dopuszczalną moc energetyczną jądra ziemi i przekaźnik naszej energii dla naszych władców.

Ich plan dał ciała juz dawno temu nie ograbiają nas z energii przez czakrę mocy ziemi jak dawniej.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kate Listopad 01, 2012, 11:47:56
Kiara
Cytuj
cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli

Czy moglabys opisac te 12 obiektow, ze zdjec trudno zajarzyc. Czy do obiektow wliczasz np. staw i drzewa, czy tylko budowle?
Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 11:58:53
zdjęcia są w HD jakości, ale i tak przycięte, o standardowo mają ekstremalnie dużą rozdzielczość, po to, by każdy mógł sobie popatrzeć dokładnie na to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli będą problemy, to rozdzielczość zmniejszę do normalnych rozmiarów. Czas wgrywania zależy od rodzaju łącza z internetem - zwykła Neostrada 1MB wystarcza - brak opóźnień.

Tym francuskim budowniczym był Francois Mitterand - czy ważnym jest, że był masonem ?


Nie tylko on , on był kolejnym budowniczym, warto wiedzieć iż on zainwestował około 15 milionów euro w osuszanie terenu pod sfinksem i Piramidami w Gizie. jak widać bez wielkiego efektu.

Ważne jest że był masonem tak samo jak fakt iż większość ( jeżeli nie wszyscy) znaczący politycy są masonami, bez tego nie mieli by tych pozycji.

A to tylko taka ciekawostka związana z Cergy .... Pontoise istnieje jako część Cergy i jako oddzielna miejscowość są ze sobą połączone.
cerg- to inaczej krąg , koło w staro celtyckim.


Nicolas Flamel


Nicolas Flamel także Nicholas Flamel (ur. 1330 w Pontoise, zm.1418 w Paryżu), francuski alchemik, prawnik i pisarz przysięgły.

Zgodnie z legendą Flamel był jednym z pierwszych alchemików w Europie[potrzebne źródło], interesował się praktykami alchemicznymi Egipcjan, Greków i w mniejszym stopniu Arabów. Legenda oparta na pismach samego Flamela głosi, że jako pierwszy stworzył kamień filozoficzny: substancję zmieniającą m. in. metal w czyste złoto oraz główny składnik eliksiru długowieczności. Jego żona, Perenelle, przez 20 lat pomagała Flamelowi w odczytaniu manuskryptu alchemicznego, jednak wysiłki te nie zostały zwieńczone sukcesem. Antoine Lavoisier, osiemnastowieczny chemik francuski, obalił metodami naukowymi trwające kilkaset lat przekonanie, że można metodami chemicznymi przemienić jeden pierwiastek w inny (obecnie wiemy, że taki proces jest możliwy w przemianach jądrowych).

Dzięki pochodzącemu z 1416 roku testamentowi mieszczanina możliwe jest oszacowanie wielkości i źródła jego majątku. Przypuszcza się, iż zaczątek swojej fortuny zdobył on po roku 1394 dzięki udziałowi w podejrzanych aferach finansowych związanych z wygnaniem Żydów z Paryża. Głównym zajęciem Flamela była jednak spekulacja mieszkaniowa: budował on na świeżo włączonych w obręb murów miejskich przedmieściach domy czynszowe, wynajmując znajdujące się w nich mieszkania poszukującym dachu nad głową ubogim Paryżanom. Podobnie postępował z przejętymi istniejącymi już, lecz opuszczonymi bądź zrujnowanymi budynkami. Postępowanie to, które XV-wieczny kronikarz Guillebert de Metz nazwał działalnością charytatywną, było w istocie skutecznym sposobem na pomnażanie majątku. We wspomnianym już testamencie Nicolas Flamel zapisał każdemu ze trzydziestu swoich lokatorów pewną sumę jałmużny, którą ci mieli potrącić sobie z czynszu.


 http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Flamel


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 12:04:38
Kiara
Cytuj
cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli

Czy moglabys opisac te 12 obiektow, ze zdjec trudno zajarzyc. Czy do obiektow wliczasz np. staw i drzewa, czy tylko budowle?
Opiszę ale może najpierw nich podzieli się swoimi odczuciami barneyos nie chcę go zdominować.

Kiara :) :)

ps. przeanalizuj sobie to....

http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm&ei=R8NtT__SNoW7hAfLtOGTBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCUQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D8t6%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns


http://secretebase.free.fr/secretebase.htm


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 01, 2012, 12:19:49
(http://pliczek.net/download.php?id=39250)
http://pliczek.net/download.php?id=39250


(http://pliczek.net/download.php?id=39251)
http://pliczek.net/download.php?id=39251


Wyspa


(http://pliczek.net/download.php?id=39252)
http://pliczek.net/download.php?id=39252
Więcej na:


http://www.axe-majeur.net/-1-VidIntroAxeMaj.html


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 13:23:24
kate tu masz bardzo ładnie wyeksponowane te 12 obiektów.

http://www.axe-majeur.net/-1-VidIntroAxeMaj.html
Jednak żeby zrozumieć ukryte znaczenie całości trzeba zrozumieć sens mistyczny całokształtu tej bioarchitektóry, jest ona ważna ale łączy się z innymi obiektami na ziemi. Reprezentuje mężczyznę oraz nowo tworzonego człowieka.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 01, 2012, 15:18:50

...

Punkt między kolumnami zaznacza trzecią czakrę ziemi , czakrę mocy aktywną teraz i pracującą mocno, przez nią płynie energia z kosmosu do jądra ziemi i cały czas je zasila.

...


Ha, zaczyna coś tu pasować, moje pomiary radiestezyjne wykazały, iż przed kolumnami (patrząc od jeziora), miejsce promieniuje radiestezyjnym kolorem pomarańczowym i fioletowym, zaś za kolumnami kolorem żółtym i fioletowym.

Znaczy to, że w kolumnach następuje "przewartościowanie" z pomarańczu (czakra 2) na żółty (czakra 3). Również w tym kierunku rośnie energia - najniższa na wyspie / piramidzie, najwyższa u zwieńczenia (iglica i półkole mieszkalne). Przy tych kolumnach cały czas widzę słowo Filtr - muszę to przerobić jeszcze. Dużo dzieje się nad kolumnami (zachęcam do uważnego patrzenia)


Iglica - [Edit: wieża pomiędzy półokrągłymi domami] powoduje zmianę kierunku (kąta) przepływu energii.
Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 16:21:32
Co nazywasz iglicą?  Kolumny to również anteny miedzy nimi w nocy przechodzi laserowy zielony promień emitowany z wierzy między domami ( ostatnio wyłączony ), energetyczny  odczyt zaczyna się od strony jeziora.

Ta konstrukcja jest na planie człowieka, laser to symbol energii z 3 oka to skaner rzeczywistości, głowa jest tam gdzie półokrągłe bloki mieszkalne.
nie wiem czy zauważyłeś i odczytałeś męskość tego tworu. Biała droga między czerwonym konstrukcjami to droga męskiej spermy mającej zapłodnić nowym.... ( kobiece jajeczko w wodach ) wyspa na jeziorze.

Symboliczna piramida wiedzy ( nie pełna czyli nie X a Y- męskość) ma wyznaczać dominację "nowego człowieka" w postaci aspektu męskiego. I tu nie ważne kobieta czy mężczyzna , ważna jest dominująca osobowość półkuli mózgowej.
Same ciekawostki , jest ich dużo więcej w całym mieście bowiem ono całe jest połączone z tym obiektem.

CERGY czytane od tyłu to YGREC

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 01, 2012, 18:52:49
Ja to raczej odebrałem tak:

piramida to jajnik, wyspa to macica

Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens. Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?) - gdzie przejście 1 do 2, analogicznie w górę - gdzie następne granice i następne czakry ?


Na razie w ogóle nie wiem do czego przypasować:

 sad owocowy i widok pełnego miłości ojca, który pomiędzy drzewami-słupkami bramki - trenował przyszłego bramkarskiego mistrza,

oraz

4 wieże - po dwie z każdej strony - na dachach 4 kwadratowych bloków mieszkalnych.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 01, 2012, 23:34:29
Ja to raczej odebrałem tak:

piramida to jajnik, wyspa to macica

Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens. Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?) - gdzie przejście 1 do 2, analogicznie w górę - gdzie następne granice i następne czakry ?


Na razie w ogóle nie wiem do czego przypasować:

 sad owocowy i widok pełnego miłości ojca, który pomiędzy drzewami-słupkami bramki - trenował przyszłego bramkarskiego mistrza,

oraz

4 wieże - po dwie z każdej strony - na dachach 4 kwadratowych bloków mieszkalnych.


Ja mam inne zdanie na temat tej piramidy w wodzie, jak dla mnie to jest symbolika  plemnika i to mocno zaakcentowana osobowością męską.

Cytuj
Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Tak jest zaprojektowany ten obiekt żeby energia płynęła w tą stronę w obiegu materialnym istotnie tak jest ale w obiegu przestrzennym już nie.
Jak staniesz między kolumnami poczujesz odwrotny kierunek przepływu energii, ona płynie w dół do ziemi.

Cytuj
Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Ona się nie napełniała , ona służyła do przekazywania energii w kosmos, opróżniała zbiornik , którym były te półkole.


Cytuj
Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Bardzo jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń i odczuć na wierzy Eiffla, ona ma zupełnie inną rolę w tej bajce.


Cytuj
Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens.

Raczej skup się na tym co jest pod nimi.....
W normalnym układzie energetycznym 12 kolumn ( 12 gwiazd - domów zodiakalnych lub czakr ) powinno być wokół głowy, te są wokół 3 czakry. Czyli zmniejszono obieg energii z pozycji 7 czakr do 3 czakr i oddzielono dwie  energetyczne części człowieka . Spowodowało to częściową blokadę w rozwoju uczuciowym i taki model chciano wykreować dla kolejnej epoki 26 tys lat. Jest to energetyczna  blokada między fizycznością a duchowością we wzorcu.

Cytuj
Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?)

Nie.. czakra I jest w naszych czasach w Krakowie, tam jest czakra życia, Giza jest III czakrą , czakra mocy ale dla innych czasów , dla innego ustawienia ziemi w stosunku do czakr poza fizycznych. Dla rożnych  epok są aktywne decydujące czakry w innych miejscach ziemi.

Musisz wiedzieć iż ten układ i zestrojenie z innym ustawieniem ziemi w kosmosie to plan ciemnej strony, ale wszystko się zmieniło i zostało dokonane przesunięcie ustawienia osi ziemi. czakra mocy jest ta sama ( bo jest wyjściowa) ale inne punkty energetyczne przygotowywane do finału przez ciemnych już nie odgrywają planowanej dla nich roli.
Nastąpiło przestawienie wzorca do pierwotnego ustawienia dlatego grają teraz główna rolę inne czakramy i  punkty energetyczne  na ziemi.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 02, 2012, 07:51:37
O kurcze, ty by się zgodziło z pewnym moim odczuciem, że "jest tu obecny jakiś drugi rodzaj energii, którego nie rozumiem, nie potrafię zdefiniować".

W trakcie pomiarów radiestezyjnych miałem silne odczucie, że energia w tym miejscu jest "wielopoziomowa/wieloskładnikowa", tzn. to co na ziemi, nie koniecznie pokrywa się z tym co pod ziemią albo w powietrzu.


Wieżę Eiffla odbieram negatywnie, odkryłem tam m.in. pewien poziom promieniowania rakotwórczego.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 02, 2012, 11:34:40
Cytuj
O kurcze, ty by się zgodziło z pewnym moim odczuciem, że "jest tu obecny jakiś drugi rodzaj energii, którego nie rozumiem, nie potrafię zdefiniować".

W trakcie pomiarów radiestezyjnych miałem silne odczucie, że energia w tym miejscu jest "wielopoziomowa/wieloskładnikowa", tzn. to co na ziemi, nie koniecznie pokrywa się z tym co pod ziemią albo w powietrzu.

To bardziej skomplikowana sprawa niż myślisz o to miejsce, o dostęp do niego  w przestrzeni toczą się walki ,czasowo można odebrać też nakładanie energii Haarpu, usiłowania  blokowania płynącej energii z kosmosu.
Możesz też odbierać strumień kosmiczny który ma połączenie przez to miejsce z jądrem ziemi on może być silniejszy lub słabszy zależnie od przepływu energii.

Są jeszcze inne czynniki ale....

Natomiast piramidka na wodzie... piramida to symbol wiedzy , idealnie okrągła wyspa ( jak dawno temu Santorini) to symbol kwiatu życia , ziarna życia , które w odpowiednim czasie astronomicznym ( dlatego nazywa się roboczo wyspą astronomów)  miała być zapłodniona depozytem wiedzy z piramidki i energią kosmiczna , by dać wzorzec życia "nowemu człowiekowi"..... ale piramidka nie jest cała , ma wycięta z siebie część, czyli nie jest wzorcem wiedzy kompletnej , nie może nastąpić zapłodnienie wiedza całkowitą.
No to o co chodzi? jaki wzorzec nowego człowieka miał być powołany do istnienia? Kto stworzył taki program?

Kto pobierał cały czas energię z tego miejsca, kto stworzył obrót wiru w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara i ciągną ł energię z ziemi, blokowała jej przepływ do jądra?

I jeszcze jedna sprawa ten sztuczny staw , czy jak wolisz jezioro, ma specjalne  ułożenie dna powodujące tworzenie się wirów i bardzo silnej energii wody.

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kate Listopad 02, 2012, 15:04:19
cyt Kiara

Cytuj
I jeszcze jedna sprawa ten sztuczny staw , czy jak wolisz jezioro, ma specjalne  ułożenie dna powodujące tworzenie się wirów i bardzo silnej energii wody.

To pierwszy stopien, od tego zaczyna sie budowe takich ogromnych modeli przestrzennych.
Sama symbolika to tylko czesc, wazna jest kolejnosc nakladania sie elementow nosnych (glownych, bazowych).

Na niebieskiej tablicy podane sa okreslenia tekstowe i symboliczne 12 "filarow", wg mnie odczyt nalezy zaczynac od dolu listy.Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 02, 2012, 15:36:28
Gdzieś na forum były tematy związane z energią wody i filmiki o facecie który opracował system ukształtowania dna tak by woda miała naturalna moc energetyczną i była żywa wodą. Ta wiedza jest wykorzystana w budowie tego jeziorka , ma ono bardzo silne prądy wodne utrzymujące stały poziom energii w nim. Pytanie tylko dlaczego to zrobiono , dlaczego zainwestowano wiele milionów ( wówczas franko) w tą bioarchitektórę?
Kto posiadał  wiedzę o tym miejscu i do czego chciał ją wykorzystać, komu zależało aż tak na zaistnieniu tej budowli iż dokonał takiego przedsięwzięcia?

Częścią tej odpowiedzi są udziałowcy w budowie inwestorzy materialni oficjalni i nieoficjalni i oczywiście projektanci.

Kiara :) :)


ps. Kate , tak tworzy się od podstaw czyli od pierwszej czakry na ziemi, czakry życia. Czakrę życia symbolizuje koło z pięcioma ramionami czyli pentagram Venus.


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kate Listopad 02, 2012, 21:00:44
Ciesze sie, ze zrozumialas moje przeslanie.
Informacje szczegolowe dostepne sa na forum sw. geometrii (wracaj!!)
Wtedy podyskutujemy uczciwie.

Tyle interesujacych watkow czeka!Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 04, 2012, 13:52:03
Informacja dla wszystkich sfrustrowanych i wystraszonych domysłem iż jestem obecna pod innym nickiem na forum św. geometria.... nie nie jestem nie byłam nigdy oprócz Kiara i nie zamierzam być.
Nigdy na żadnym innym forum nie używałam innego nicku jak Kiara i nie zamierzam go zmienić.
Naprawdę nie musicie się trząść ze strachu iż tam wrócę i zacznę pisać rzeczy , które wam się w głowach nie mieszczą...... wystraszeni frustraci mogą spać spokojnie....

Kate dziękuje za zaproszenie ale nie. Jeżeli chcesz ze mną podyskutować o jakimś interesującym Cię temacie to , tu proszę.


Kiara :) :)


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: east Listopad 04, 2012, 19:05:13
Informacja dla wszystkich sfrustrowanych i wystraszonych domysłem iż jestem obecna pod innym nickiem na forum św. geometria.... nie nie jestem nie byłam nigdy oprócz Kiara i nie zamierzam być.....(..)  wystraszeni frustraci mogą spać spokojnie....

"frustraci" CI dziękują i wdzięczni są dozgonnie ;D

A nie jest to tak czasem, że się po prostu boisz tego co by Twoje "prawdy" powaliło z żelazną konsekwencją nieubłaganej logiki i tym co płynie z Natury , z samego rdzenia rzeczywistości ?

Czy nie dlatego się ,Kiaro , wysługujesz takimi zwrotami jak " wystraszeni frustraci" .... ?Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: Przebiśnieg Listopad 05, 2012, 19:34:07
Hm jak na kogoś kogo nie ma mocne wręcz bym rzekł materialne ;D
to pa ;D


Tytuł: Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......
Wiadomość wysłana przez: barneyos Listopad 26, 2012, 22:35:47
Cergy jeszcze raz - ciekawe zdjęcie z efektami (celowo wstawiam takie duże, choć z dopasowaną rozdzielczością)


(http://pliczek.net/download.php?id=39496)
Adres zdjęcia: http://pliczek.net/download.php?id=39496

I teraz tak - poprosiłem profesjonalistów o opinie na temat zdjęcia (osoby te profesjonalnie zajmują się obróbką obrazów cyfrowych), oto co zauważyli:

1. jaśniejszy łuk schodzący z lewego górnego rogu - efekt błędu soczewki
2. dwie fioletowe plamy w prawej części nieba, tuż nad trawnikiem - błędy optyki aparatu.
3. biała smuga w centrum nieba - typowa smuga kondensacyjna przelatującego samolotu.
4. biała kropka na niebie w linii prostej mniej więcej w połowie pomiędzy fioletową plamą a smugą samolotu - i tu zagwozdka, biały obiekt niewiadomego pochodzenia, który "otoczony" jest jakimś ciemniejszym polem, zostawia wokół siebie wyraźny ciemny obraz.


W razie czego chętnym udostępnię zdjęcie w oryginalnej jakości HD.


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiserwernfs newpolishlife boundlessfun fenixlife watachawilkow