Niezależne Forum Projektu Cheops

Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. => Nowe forum - PRZEPROWADZKA => Wątek zaczęty przez: Racjonalista Styczeń 08, 2013, 04:09:22Tytuł: Mentalna Transformacja Forum
Wiadomość wysłana przez: Racjonalista Styczeń 08, 2013, 04:09:22
Mentalna Transformacja Forum

Temat został tymczasowo wstrzymany. Administracja sama już nie wie czy zamyka forum czy nie.


Tytuł: Odp: Mentalna Transformacja Forum
Wiadomość wysłana przez: east Styczeń 08, 2013, 07:44:48
@Racjonalista
Cytuj
W sumie to administrator ma najwięcej do powiedzenia, bo to on rządzi forum i on zadecyduje o tym co zrobi. Administrator zadecyduje o tym czy wyłączy forum czy nie, ale o jednym nie może decydować i nawet gdyby chciał nie będzie decydować, a mianowicie nie będzie decydować ludźmi i za ludzi. Więc teraz to wy macie prawo do głosu i to wy zadecydujecie co dalej zrobicie.
Tak, w tym pełna zgoda. I dlatego właśnie niektórzy ludzie decydują, że nie chcą tajemniczej ręki Administratora wiszącej niczym miecz demoklesa, który jak zechce to wprowadzi bannery reklamowe w podpisie każdego usera.

 Dlatego ludzie przenoszą się na nowe forum. Treść i potencjał idą za ludźmi, nie są przypisane do akurat tego adresu internetowego.
Poczytność forum też nie jest argumentem, ponieważ przemiana świadomościowa odbywa się na poziomie głębszym niż werbalno-wizualny. Treści żyją w sieci zwanej potocznie ŻYCIEM i niosą się heeeen  ;D


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hkcz ganghs swietageometria pinsiont-twarzy-greya psfaf