Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 20:33:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 70
101  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Ach, ten blues! : Grudzień 28, 2012, 19:52:58
Dziękuję za dedykację. Nagranie, które wstawiam poniżej niewiele moim zdaniem ma wspólnego z rodowodem tej muzyki, choć nazwę ma w tytule. To jedno z najstarszych nagrań i wstawiam je jako ciekawostkę, bo jako blues mocno przypomina to "górską" odmianę, z jodłowaniem. Jest to przykład jak Broadway próbował "nawiązywać" do tej oryginalnej muzyki.
Drugą ciekawostką jest temat prohibicji, który pokazał jak łatwo zmanipulować społeczeństwo i w efekcie bardzo pozytywnego zamiaru zasilono i rozbudowano mafię na wiele dziesiątek lat. Jak zwykle nic nie jest takie, jakim wydaje się być.

Billy Murray - The Alcoholic Blues 1919


http://www.youtube.com/watch?v=hWlNXLCBfTA&feature=player_detailpage&list=PL08CC9BDF2037AABD
102  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 28, 2012, 19:40:14
Jedność, to było wspominane, to właściwie związek odrębności, odrębności, które mają świadomość siebie i połączenia ze wszystkim, co istnieje, to ocean odrębności, a nie pulpa.
Masz rację songo, ponieważ nie możemy im patrzeć na ręce (jeszcze) to będziemy znacznie bardziej wnikliwie uważali na słowa.
103  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 28, 2012, 16:43:15
Kolejny odcinek, krótko mówiąc podtrzymuje poprzednia wersję.


Manuskrypt przetrwania - część 244
28 grudnia 2012 |  aisha north


Ten czas, koniec roku i początek nowego będzie obarczony wieloma emocjami. Po tym wszystkim, nie wielu z was miało okazję, a nawet chęci, nawet wziąć pod uwagę fakt, że po legendarnym roku 2012 nadchodzi jeszcze jeden oznaczony jako 2013. Dla niektórych, sam fakt, że wszystko, łącznie z kalendarzem, będzie wydawać się nadal takie, jak gdyby nic się nie stało, a w ogóle będzie źródłem wielkiego rozczarowania. Ale dla innych, oczekiwanie na to, co ten nowy rok ma w zanadrzu, będzie rzeczywiście wielkie. Na razie będziecie rzeczywiście wchodzili nierozpoznane terytorium. Gdyż nigdy wcześniej ludzkość stała przed erą jak te, gdzie wchodziła w nowy rok wyposażona w arsenał energii jak wy dzisiaj.

Więc stoicie na progu wielkości, drodzy, i nawet jeśli niektórzy z was nadal czuję raczej zawiedzeni działaniem, a raczej nie-działaniem, z ostatniego tygodnia, pozwólcie nam tylko przypomnieć, że nic nie może być dalsze od prawdy . Gdyż co się wydarzyło w ciągu tych dni w następstwie 12.12.12. i 21.12.12. jest niczym, jeśli nie zmianą życie, nie tylko dla ciebie jako jednostki, ale także dla świata jako całości. Gdyż wyjdziecie z tego roku jako obywatele multiwszechświata, a nie jako zwykli obywatele swojego świata, a nawet swojego kraju. Mamy świadomość, że dla wielu, to wydaje się być mniej niż oczywiste, ale wiemy też, że niektórzy z was już zaczęli podróżować ten nowy świat, który dosłownie zaczął otwierać się przed wami, i to będzie w dalszym ciągu rozwijać się poza wszelkie horyzonty, które możecie próbować opisać.

Wiemy, że to rzeczywiście brzmi jak tylko kolejna dawka wzniosłych słów, serwowanych, aby udobruchać wszystkich, ale pozwólcie nam tylko powiedzieć, że dla tych, którzy wciąż są uwięzieni w tym ograniczeniu w czasach bardziej niż wyzywających tunelu miłości, wiedzą, że te ściany wkrótce zaczną zanikać, i dostaniecie smak prawdziwej wolności, która przychodzi wraz z nim. Innymi słowy, to połączenie ze Wszystkim stanie się bardziej oczywiste, gdy te mury przypominające tunel zaczną się rozpraszać, a wiemy, że są tacy, którzy obecnie mogą już świadczyć o tym fakcie. Więc mówimy wam, że trzeba być rozróżniającym w tych ostatnich kilku dniach w okolicy przejścia od tego roku do następnego, a przez to rozumieć, że ważne jest, aby zachować skupienie się na tych częściach swojego istnienia, w których można już wyczuć, że zmiana się odbyła. Dla niektórych, będzie to proste, gdyż ta część z nich już zaczęła wzrost w intensywności. Dla innych będzie to trudne zadanie do spełnienia, ponieważ ich części nadal tkwią w przeszłości będą wydawać się przeciążeni. Ale wiemy, że jeśli Dacie sobie także pozwolenie, aby to zrobić, będziecie w stanie połączyć się z tą iskrą w wewnątrz, która została rozświetlona w ciągu tych ostatnich kilku dni. I nawet, jeśli twój umysł i twoje ciało fizyczne będzie próbowało odwrócić twoją uwagę od tego wewnętrznego blasku, nie powinniście pozwolić, żeby to powstrzymało was od osiągnięcia i połączenia się z nią. Bo to jest naprawdę ważne, aby to zrobić, żeby nie pozwolić swemu własnemu wewnętrznemu osądowi przekonać was, że nie zdaliście testu, który został wam doręczony w tym roku, który zaczyna zanikać. Bo nie zawiedliście w żadnym teście, drodzy, i w jakikolwiek sposób. Bo jesteście tu, i macie zamiar wejść w pierwszy rok w nowej rachubie, kiedy naprawdę odnajdziecie swój głos, i sprawicie, że głos ten będzie słyszany głośno i wyraźnie.

-

http://aishanorth.wordpress.com/
104  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Ach, ten blues! : Grudzień 28, 2012, 15:31:27
Nic z tego koliberku, wprost przeciwnie jesteś "obciążony", już wyjaśniam. Za chwile prześlę ci te prawie dwie strony skasowanego wątku. Możesz zamieścić wszystko z tego, co uznasz za stosowne. Wydaje mi się, że trzeba byłoby sprawdzać aktualność linków, bo nieco czasu upłynęło.
Blues nie jest muzyką, której słucham najczęściej, ale ma tak duży wkład i tak silną pozycję, że trudno te różne perły pominąć, więc raczej się do nich ograniczam.
A' ha i preferuję opisy linków, tzn. kto i co śpiewa, jeśli to nie jest coś zbiorczego.
105  Hydepark / Nauka i technika / Odp: Czas i linie czasowe : Grudzień 28, 2012, 14:25:55
Kolejny kawałek od DL Zeta mówi o aktywacji wyżej wymiarowych linii czasowych.


Jednocząc nasze fizyczne i energetyczne Jaźnie Aktywujemy pięciowymiarowe linie czasowe


Jesteśmy w niesamowitym czasie wypełnionym nowymi potencjałami, które oferują każdej osobie możliwość doświadczenia jej najwyższych wizji i darów na świecie oraz niesamowitych pomysłów, innowacji, dzieł sztuki i odkryć.

Kluczem do życia wzdłuż linii czasu, gdzie nasze najwyższe i najlepsze istnieje,  jest zjednoczyć nasze fizyczne i energetyczne jaźnie. Gdy staniemy się jednym w sobie, to jesteśmy w stanie zjednoczyć się z darami i talentami, które kultywowaliśmy w całej historii naszej duszy. Kultywowanie wewnętrznej jedności pozwala nam zrobić to wszystko i wiele więcej.

Największe wyzwania, przed którymi stoimy, to są te, które wynikają ze stanu wewnętrznej separacji. To jest to, co się dzieje, gdy zdecydujemy się widzieć siebie wyłącznie jako fizyczne istoty. Gdy ograniczymy nasze doświadczenie do tylko tego, co możemy obserwować przez nasze zmysły fizyczne, odcinamy się od wielkiej ilości pomocy, którą inaczej otrzymujemy od naszej energetycznej jaźni. To dzięki unii naszej fizycznej i energetycznej jaźni, jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do pięciowymiarowych linii czasowych zbieżnych z naszymi najwyższymi wizjami i snami.

Jednoczenie fizycznych i energetycznych ciał

Mamy ciało fizyczne, które jesteśmy w stanie obserwować przez nasze pięć zmysłów. W połączeniu z fizycznym poziomem pracuje nasze ciało energetyczne, które istnieje poza fizycznym. Nasza energetyczna jaźń nie jest ograniczona do granic czasu i przestrzeni. Jest w stanie jeździć na falach energii i wyłapywać wibracje realiów krystalizujących się w naszej najbliższej przyszłości. Nasze ciało energetyczne ma dostęp do portali,  czasowych otwarć, odbiera i wysyła informacje do i z ogromnych bibliotek wszechczasów i wszechwiedzy. Te informacje i pomoc mogą być używane w celu przywrócenia równowagi na wszystkich poziomach naszego istnienia.

Stany snu pomagają przyswajać wiedzę uniwersalną


Gdy nasze ciało energetyczne przynosi nam to, co jest konieczne, informacje te są przyswajane na różne sposoby, w tym w stanach snu i głębokich poziomów medytacji. Gdy pozwolimy sobie, aby umieścić to zrozumienie do wykorzystania w naszym codziennym życiu, jesteśmy w stanie przywrócić równowagę na wszystkich poziomach naszego istnienia. Kiedy przywrócimy równowagę w ten sposób, jesteśmy w stanie doprowadzić do uzdrowienia i regeneracji naszego systemu fizycznego. Powszechna wiedza dostępna dla naszej energetycznej jaźni pomaga nam leczyć emocjonalne rany i zjednoczyć się z talentami i zdolnościami z przeszłych i przyszłych jaźni życiowych. To pozwala nam doświadczyć głębszych poziomów samorealizacji w tym życiu. Gdy życie jest w pełni zrozumiane ma moc do załadowania przeszłych i przyszłych jaźni życiowych do najwyższych potencjałów i nas na drodze wznoszenia się.

Jesteśmy Czyś więcej, niż nasze fizyczne Jaźnie

Kluczem do zjednoczenia naszych ciał fizycznych i energetycznych jaźni jest zaakceptować, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi jaźniami. Wydaje się to proste, ale przez cały czas ludzie ustawiają swoje intencje, które skutecznie zamykają im możliwość otrzymania błogosławieństwa wynikającego z ujednolicenia tych aspektów siebie.

Wirusy Myśli szukają, aby zwyciężyć i podzielić

Ci, podzieleni w sobie są łatwi do kontrolowania i zniewolenia. Kiedy człowiek jest wyłączony z otrzymywania pomocy i zrozumienia od jego energetycznej jaźni, jest on pozbawiony mocy, jest łatwo żerować na jego energii. To pozostawia go podległym niedostatkowi, zmaganiom, cierpieniom, chorobom i śmierci.

Wirusy myślowe są przekazywane od jednej osoby do drugiej. Są one zakodowane w pewnych systemach przekonań, w taki sam sposób, jak wirusy są zakodowane w programach komputerowych. Kiedy nasze fizyczne i energetyczne jaźnie pracują razem, jesteśmy w stanie widzieć poprzez wirusy myślowe, które spotykamy. Możemy być wdzięczni wirusom myślowym, ponieważ dostarczają nam ważnego sprzężenia zwrotnego tego, gdzie jesteśmy w wewnętrznym zjednoczeniu.

Filtry Intencji Blokują Zjednoczenie fizycznego i energetycznego ciała


Nasza energetyczna jaźń zawsze wychodzi, przynosząc nam to, co potrzebujemy zrealizować jako naszą misję tutaj. Zawsze przynosi nam wszystko, o co poprosimy w tej chwili, gdy o to poprosimy. Jeśli nie odbieramy rzeczy, o które prosimy, możemy zbadać, czy nie zablokowaliśmy się przed otrzymywaniem miłości, informacji, obfitości, pomocy i środków, o które prosimy.

Niektórzy ograniczają ich wrażliwość poprzez przekonania o tym, co czują, że zasługują lub nie zasługują. Niektórzy ograniczają ich zdolności odbiorcze z powodu nie wyleczonych emocji lub nierozwiązanych. Jest tablica filtrów, które osoba może wprowadzić swojego istnienia, każdy przywiązany do ran, intencji lub ograniczających wierzeń, które służą jako filtr jej doświadczeń. Jak na ironię, te filtry blokują rzeczy, które bardzo wzmacniają i wzbogacają doświadczenie.

Gdy obserwujemy naszą własną świadomość i dostajemy świadomość jakichkolwiek filtrów, które wprowadziliśmy na nasze potencjały, jesteśmy w stanie spalić to wszystko, co stoi pomiędzy naszymi fizycznymi i energetycznymi jaźniami i magiczną synchronicznością, która jest naturalnym rezultatem tych dwóch aspektów jaźni pracujących razem w idealnym spokoju i harmonii.

28 grudnia 2012
Autor: DL Zeta
Po więcej informacji, odwiedź http://www.celestialvision.org/
106  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 28, 2012, 13:12:53
Wiadomo, że woda ognista, jest jak najbardziej dobra dla smoka, ale jaki płyn jest potrzebny archaniołowi, który zapowiada kontynuację "party", tym bardziej przed Sylwestrem?


Party jest w toku, kochani. - Michael


Photo by Gretchen Wild Iris Hermey


Witamy, drodzy przyjaciele. Witajcie w świecie, w którym Wasz poród przebiega doskonale.

Poprosiliśmy naszego skrybę, aby dołączył fotografię, zrobioną przez kochaną, kochaną, która ilustruje dokładnie to,  jakie są uczucia dziś rano. Niech każdy z was otworzy się na te uczucia.

Niektórzy z was mają teraz zamiar zacząć rozumieć sposoby, w które wasze miejsca i starania przyczyniają się do powstawania całości. Inni zobaczą ogromne nowe możliwości, które pojawiają się dla nich. Niezależnie od tego, w której z tych kategorii znajdziesz się, należy pamiętać, że jesteście niezastąpionym elementem tego największego przedsięwzięcia. Tak, to się stanie bez ciebie. Nie, to nie będzie już takie samo.

Ty, który to czytasz, czy słyszysz to, jesteś niezbędny, i zawsze byłeś. Nic, co się tobie przydarzyło nie zostało zmarnowane. Wszystko, czego doświadczyłeś, i czego każdy z twoich braci i sióstr doświadczył, przyczyni się do doskonałości Jedności. Ponieważ, najdrożsi, dlatego jesteście. To pytanie już rzucaliście w niebo niezliczoną ilość razy. DLACZEGO? Dlatego. A teraz zbliżacie się do miejsca przeznaczenia, z którym zawsze byliście związani.

Teraz wielu, wielu więcej z was czuje, niż było zdolnych to poczuć kilka dni temu. Być może jesteś jednym z tych, drogie serce. Spójrz na zdjęcie powyżej. Czy czujesz, to? Jeśli nie, to wkrótce będziesz.

Bądź gotowy do odpowiedzi na pytanie, krótko, krótko, gdyż wkrótce zaczniesz słyszeć, "Co się dzieje?" Nie przeciążaj odpowiedziami pytających. Jak już wspomniano wcześniej, raczej daj trochę, aby podkręcić ich zainteresowanie. Pamiętacie, jak w przeszłości, nie lubiliście nie proszenia o radę. Nie dawajcie rad. Daj odpowiedź, o którą jesteś proszony i pozwól niech to będzie zbadane. Pytający jest w drodze i nie zejdzie na bok, tak jak Ty nie zszedłeś.

Party jest w toku, kochani. Cieszcie się w pełni,
częścią do której zostaliście przeznaczeni przez własne wysiłki, aby tam zagrać. Tańczymy przy was i zapewniamy wszelkie możliwe wsparcie. Wystarczy poprosić.

Nasze kochające myśli są z wami w każdej chwili, jak zawsze były. Zachwyca nas, że wielu z was zaczyna to odczuwać. Nowy rok ma się rozpocząć dla Was. Będziemy mówić przed tym dniem. Dobrego dnia.

27 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
107  O Projekcie CHEOPS / Inni o Projekcie / Odp: Projekt Cheops Rok 2012 - Podsumowanie : Grudzień 27, 2012, 23:38:15
Odbył wycieczkę i zrobił ceremonie (może rytuały) w kilku miejscach, czy coś jeszcze?
108  Hydepark / Natura - Ekologia / Odp: Pogoda - zmiany, kataklizmy, anomalie - Ostrzeżenia : Grudzień 27, 2012, 20:28:41
Tutaj nie ma tego zjawiska. 5 dni temu było -15, teraz +4.
W ubiegłym roku w styczniu zakwitła mi mała róża i jeden krzak pigwowca. Róża potem kwitła normalnie na innych odrostach, a z pigwowca owoców nie miałem, i 3 gałązki padły - zmarzły. Tylko krety czują się wspaniale, niezależnie od warunków.

Edit: takie ptaki też u nas nadają, ale co dziwne, tylko  na sporych osiedlach i przed świtem, ale zwykle w marcu, może koniec lutego, teraz jeszcze nie były słyszalne.
109  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Boze Narodzenie 2012 i Nowy Rok 2013 : Grudzień 27, 2012, 20:22:10
Kate, siła wyższa, trochę szeroko energia omiotła.
110  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 27, 2012, 13:20:10
Przebiśniegu, tych rodzajów channelingu jest od zatracenia, więc nie sądzę, żebyśmy odczuli jakiś niedostatek w tym zakresie.
Jeśli astral rzeczywiście zostanie oczyszczony, to znikną przede wszystkim wszyscy astralni przebierańcy, czyli ci o kreowali się na archaniołów itp. Natomiast w/g mnie nie będzie miało wpływu na channelingi z innych poziomów i te nadawane z ziemi, ani na te nadawane z "nirwany". Zobaczymy jak to  z czasem się ułoży.

A teraz kolejny kawałek Manuskryptu.


Manuskrypt przetrwania - część 243

26 grudnia 2012 - 11:17 | aisha północ

To już zaczęło być jaśniejsze, i nie mamy na myśli tylko w tym sensie, wydłużenia dni na półkuli północnej. Iloraz światła na waszej planecie wzrósł wielokrotnie przez ostatnie kilka dni, gdy portal, dla którego wszyscy byliście instrumentalni w otwarciu się w dniu i okolicach 21 grudnia. już z powodzeniem zrealizował przekaz ogromnych ilości energii w dół do waszej małej planety. Został on porównany do ogromnego wodospadu, i słusznie, gdyż nieustanny strumień światła jest, jak tych gigantycznych wodospadach, których niewiele możecie spotkać w naturze na pięknej planecie. I tak jak w tych wodospadach, tak też będzie ten strumień światła nadal napełniać was wszystkich nieustannie i obficie w nadchodzących czasach.

Na razie wszyscy zostaliście podłączeni do tego niekończącego się strumienia światła, nawet jeżeli informacje przenoszone w ramach tego strumienia w tym świetle nie mogą jeszcze zostać wykryte wyraźnie, już rozpoczęły pracę ich magii. Nie tylko dla was, ale dla całej planety, i jako takie, można porównać to do drugiego przyjścia, aby użyć wyrażenia, które wielu z Was zna. Nie odnosimy się do każdej pojedynczej jednostki tutaj, a wręcz przeciwnie, gdyż to, co przybyło na wasze brzegi jest dla wszystkich, nie ma wykluczeń. Gdyż te siły są bezkrytyczne, bo to jest ze źródła miłości, a miłość nie zna granic. Nie potrafimy wam opisać co Wynikiem tej miłości będzie, wystarczy powiedzieć, że zostaliście wprowadzeni w nowy czas dla ludzkości, kiedy masa miłości będzie nadal wzrastać, dzień po dniu, godzina po godzinie. I nawet jeśli wielu będzie czuć ciężkie brzemię ciemności nadal ciągnące ich w dół, wiedzcie, że to tylko chwilowe uczucie, gdyż wkrótce poczujecie jak ciężar przesunie się i światło miłości złagodzi ten ciężar coraz bardziej na waszych ramionach.

Zostawimy to tak na dzisiaj i powrócimy z więcej w późniejszym terminie. W międzyczasie, proszę wiedzieć, że wszyscy są w granicach określonych jako "normalne". Innymi słowy, nie zboczyli z wyznaczonego kursu w żaden sposób. I nawet, jeśli ten etap jest bardziej niż trochę bolesny dla niektórych z was, wiedzcie, że dla was też wkrótce okaże się, że ciśnienie będzie popuszczać i zaczniecie oddychać swobodniej jak niektórzy z kolegów i braci robią już teraz. Poza tym wszystkim, to nie jest tor przeszkód zaprojektowany, aby można było w nieskończoność wędrować w ciemności, pozornie bez umiejętności, aby odnaleźć drogę do wyjścia. Gdyż wiecie w pełni dobrze w każdym przypadku, gdzie wyjście jest, wystarczy, zakończyć kilka obowiązków, które daliście sobie, aby zakończyć w czasie podróż przez ten ciemny tunel w kierunku rozjaśniającego się światła. Więc wiedzcie, że macie dokładnie tyle czasu ile potrzebujecie, aby zakończyć to wszystko, i ani sekundy więcej, ani sekundy mniej. I wiedzcie, że kiedy Wy też się pojawicie, to rzeczywiście nawet słońce jeszcze bardziej będzie błyszczące niż to, którego byliście świadkiem tuż przed wejściem do zakończenia tunelu.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
111  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy serdecznie- powroty : Grudzień 27, 2012, 12:17:33
Ależ sfinksie, masz środki i możliwości, aby to pomalować na wesoło, a jeszcze odpowiednio zabarwione okulary tez pomagają.
A tak na poważnie: witaj w nowym świecie. Doskonale wiesz,  że nic nie jest tym, czym się wydaje być.
Więc trzeba spojrzeć nieco z boku, z dystansu. Może wtedy zauważysz, że z pod tej starej, szarej skorupy, gdzieniegdzie pojawiają się maleńkie kiełki nowego. To początek i ewolucja, jak ktoś wspomniał, więc bardzo powolny na początku proces.
Więc serdecznie witamy w nowej erze
A do posłuchania taka starsza piosenka, która zawiera "dobre rady", przynajmniej na początek  :
http://www.youtube.com/watch?list=PLE4E53BE7A9164F9E&feature=player_detailpage&v=vZ6INAayEJI
112  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 26, 2012, 13:23:54
Manuskrypt po przejściu wierzchołka, czyli na opadającym zboczu fali.


Manuskrypt przetrwania - część 242
24 grudnia 2012 |  aisha north

Z niepokojem oczekujecie dobrych wiadomości moi drodzy, gdyż wszyscy walczyli na różne sposoby przez ten tunel miłości. Gdyż wielu już zobaczyło przysłowiowe światło na końcu, ale dla innych, ciemność wydaje się być jeszcze bardziej głęboka. Nie obawiajcie się moi drodzy, nie będziecie trzymani w tej ciemności przez wieki, a nawet jeśli możecie mieć ciężki czas utrzymywać swoją nadzieję w tej chwili, wiedzcie, że jest to tylko część tego procesu, i w rzeczywistości nie robicie nic źle w ogóle. Wyjaśnijmy.

Jak wspominaliśmy w starszych przesłaniach, w rzeczywistości, mówiliśmy o tym kilka razy przedtem, ludzkość ma zwyczaj dokonywania domniemań w ich głowach, jak i kiedy niektóre rzeczy powinny się stać. I, jak wszyscy wiecie, tak dobrze, w tych legendarnych dniach w grudniu 2012 było trochę przenośni, mówiąc delikatnie. To jest łatwe do zrozumienia, bo gdy nikt z was nie ma żadnej wiedzy, jak ten ogromny proces ma wyglądać, gdy nadejdzie, macie zakorzenione, że trzeba spróbować wyobrazić sobie to jakoś. A potem, niektóre z tych obrazów przyjmują masowe odwołania i są nagłaśniane i dyskutowane i nabierają życia na własną rękę. Po chwili są one przedstawiane jako "fakty", czy nawet "prawda", i wielu zacznie stosować się do tych prawd. Cóż, jak wszyscy wiecie, tak dobrze, umysł ludzki ma pewne swoje ograniczenia i nic nie mieszczącego się w tych granicach nie będzie łatwe do zrozumienia. Tak i w tym, i jak powiedzieliśmy wcześniej, wielu będzie bardzo rozczarowanych w tym okresie przejściowym. I wielu z nich, nawet do punktu destrukcji. Albowiem oni tracą wszelką nadzieję, nie tylko w ten proces, ale także w siebie. A gdy to zrobią, będą mieli trudności ze znalezieniem czegoś do przekonania się, a ich przyszłość wydaje się być mniej niż mizerna.

Ludzkość ma długą historię tego, jak zwykle, będzie to działać jako rodzaj mechanizmu samo-destrukcji. Bo, jak już powiedzieliśmy tyle razy, nic nie może zatrzymać was teraz, z wyjątkiem siebie. Gdyż Wasz strach jest jedyną przeszkodą stojącą na waszej drodze teraz, nie ma sił zewnętrznych, tworzących spustoszenie, już zostały one zneutralizowane i nie mogą mieć wpływu, ale tylko zrobić drobne podrażnienia tu i tam. Jedyną rzeczą, zatrzymującą każdego z was teraz, jest jego własny wewnętrzny strach uwalniania i pchania się przez to wszystko. I ten głos wewnętrzny własnej wątpliwości był bardzo, bardzo mocy, tak jak wielu z was zeznało ostatnio. I myślicie, że to był przypadek, że zostaliście wysłuchani, gdy wielu następnego dnia, kiedy tak wielu z was dosłownie pływało w szczęściu i miłości?

Nie mówimy tego, aby krytykować każdego z was, chcemy po prostu postarać się rzucić nieco światła na ten proces. Bo to jest na tak wiele sposobów samotna podróż, gdzie będziecie zmuszeni stawić czoła każdemu wyzwaniu, przed wami, i ty jesteś jedynym, który może zdecydować, czy przeć do przodu, czy też poddać się temu głosowi wewnątrz, który mówi Ci, że nie ma sensu kontynuować. Pamiętajcie, to nie jest dla kawału, że nazwaliśmy ten okres tunelem miłości. Po prostu tak, jak w karnawałowej jeździe, jest ciemny tunel, przez który trzeba przejść przez, i niespodzianki czyhają tam,  gdzie się najmniej ich spodziewamy. I dlaczego jest ten proces taki, jak to? Dlatego, aby dać Wam szansę odkryć prawdziwych Siebie, którzy rezydują w Twoim samym rdzeniu, tym, co jest o wiele silniejsze i odważniejsze i bardziej odporne niż moglibyście się kiedykolwiek spodziewać. Gdyż to nie jest podróż, powołana, aby sprawić, żebyście wszyscy cierpieli. Ta podróż jest ustanowiona, abyście wszyscy stali się bardzo klarowni, jeśli chodzi o siebie. Stąd, to niekończące się zapory,  umysłowe i fizyczne wzloty i upadki, wyrzucające was z kursu jednej minucie, prowadząc was do tyłu i usztywniające wasz rozwiązania w następnej.

Gdyż kolejny raz przypominamy wam, że jest to podróż, gdzie każdy jest człowiekiem dla siebie. Bo to zależy od każdego i każdej z was, jak szybka lub jak wolna Twoja podróż będzie, bo to od Ciebie zależy, aby określić, kiedy nadszedł właściwy czas, aby w końcu okrążyć ten ostatni narożnik i zobaczyć jasne światła mieniące się z przodu. Powtarzamy, to nie każda forma krytyki, raczej przypomnienie, że ta podróż nie jest zakończona dla nikogo z was, i nawet jeśli jesteś wśród tych, którzy nadal znajdują się gdzieś w najciemniejszych częściach tego tunelu miłości, nie jesteś gorszy lub lepszy niż ktokolwiek z pozostałych. Albowiem wy wszyscy osiągacie swoje cele w wyznaczonym czasie, niektórzy szybciej niż inni, ale wszyscy będą robić  to dokładnie w czasie, który jest ustalona dla Ciebie. I pamiętaj, że jesteś tym, stanowiącym o tym wcześniej, że nie ma nikogo, kto może zmusić cię znosić przez jedną sekundę dłużej ten proces niż to, na co się zdecydowałeś. Podobnie, nie ma nikogo, poza tobą, kto może dać skrót. Gdyż każda i każdy z was będzie musiał wziąć to w swoim tempie, i każdy i każda z was będzie wychodzić z ujścia tego ciemnego tunelu zwycięsko.

Bo kiedy się pojawicie, to zrobicie się cali i kompletni. Po drodze, trzeba będzie porzucić obce bagaże, których mogliście nabrać, które trzymają was z powrotem, ale zamiast tego, będzie zdobywali wszystkie te "brakujące części" was, które ukonstytuują się w całość
. Więc jak powiedzieliśmy, to dzisiaj, w dniu, który wyznacza początek uroczystości ducha i  światła dla tak wielu z was: nie zapomnijcie, aby świętować siebie. Bo nawet jeśli nadal jesteś uwikłany w najciemniejszej części tego tunelu miłości, dokonałeś nadzwyczajnych osiągnięć już. W rzeczywistości, Ci, którzy wciąż walczą z ich wezwaniami chęci przerwania i poddania się, mówimy, że potrzebujecie świętować bardziej niż większość. Gdyż wybraliście podjęcie najtrudniejszej trasy, i to,  co będzie się po drodze, to będą lekcje, które przyniosą ludzkości tak wielki krok naprzód po tym, jak wyjdziecie z tego tunelu i staniecie się gotowi dzielić się swoimi lekcjami. Bo one nie są łatwe dla nikogo z was, ale to, co pozostawiają to, że ktoś świeci tak jasno będzie dosłownie w stanie oświecić nawet najciemniejszy zakątek tej planety.

Więc znowu mówimy, świętujcie siebie w każdy sposób, jaki możecie, bo na pewno więcej niż zdobyliście prawo do tego. I znowu powtarzamy, gdziekolwiek jesteś, wiedz, że wszystko jest dobrze i że robisz wszystko tak jak miałeś to robić. Gdyż przypływy odwróciły się, i ten wodospad energii, która zaczęła się wylewać na was wpłynie wszystkich na tak wiele sposobów. W tej chwili, to światło będzie niemożliwe do wykrycia dla wszystkich tych, którzy znajdują się jeszcze zagubieni wewnątrz tego niekończącego się ciemnego miejsca. Ale wiedzcie, że to światło jest również prysznicem dla was i przenika was do szpiku kości. Więc wy też będziecie korzystać z tego wszystkiego w tak wiele sposobów, i tak też będzie korzystać reszta mieszkańców na tej planecie.

Więc weź to, tym. czym to jest,  jest przesłaniem nadziei,
i wiadomość podziwu. Gdyż wszyscy jesteście lśniącymi istotami, i to co już realizowaliście jest czynem, który przyćmiewa to, do czego ktokolwiek w stworzeniu może pretendować. Pozdrawiamy was wszystkich i życzymy wszystkiego najlepszego na tym kolejnym etapie waszej podróży, czy będzie to w biały dzień, półmrok zmierzchu, czy w ciemnościach w nocy.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
113  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 26, 2012, 10:45:02
Faktycznie dobre.

A tutaj trochę ujęć jak galaktyczne wyrównanie wyglądało z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4IIVw0obOgM
114  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Ach, ten blues! : Grudzień 26, 2012, 10:30:59
Proponuję do tego bluesa wprowadzić trochę żeńskiej obsady:
Memphis Minnie - Fashion Plate Daddy

http://www.youtube.com/watch?v=MMFb5ItHQhI&feature=player_detailpage
115  O Projekcie CHEOPS / Ślęża - i inne miejsca mocy / Odp: Tajemnice Śląskiego Olimpu. : Grudzień 25, 2012, 10:44:40
Komandosie, nie trzeba być Sherlokiem Holms'em, żeby wiedzieć, kto i dlaczego zablokował wykopaliska.
Złoto zwykle jest haczykiem, przynętą. A poza tym gołym okiem widać, że wykopano coś, co spowodowało blokadę dalszych prac.
I widać, że biskup ma o wiele twardszą głowę, niż Enki myślał, bo już dawno miał "zmądrzeć".
Jednocześnie to "coś" , czego nie wolno było ogłosić tutaj, dało natychmiastową możliwość (szczegółów nie znam, komu), dostęp, do wykopalisk w Egipcie. Normalnie takie pozwolenia Tam załatwiało się parę lat, a nie miesięcy.
Więc, z logiki wynika, że to "coś" jest mocno niezgodne z doktryną i / lub historią KK.
Możesz czuć się rozczarowany, ale powodem braku dalszych odkryć jest pierwsze, o którym zgodnie z umową, jedna strona nie może mówić, a druga nie chce i nie sądzę żeby chciała, dopóki istnieje.
116  O Projekcie CHEOPS / Ślęża - i inne miejsca mocy / Odp: Tajemnice Śląskiego Olimpu. : Grudzień 24, 2012, 21:17:57
Karolu, moim zdaniem nie Lucyna, tylko biskup, i choć to moje zdanie, to sądzę, że podzielają je ci, którzy wiedzą, o co chodzi z wykopaliskami w kościółku.
117  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Boze Narodzenie 2012 i Nowy Rok 2013 : Grudzień 24, 2012, 13:02:14
Życzę wszystkim radosnych, spokojnych Świąt. Niech wasze problemy opuszczą Was teraz i na zawsze, a drobiazgami zajmiecie się po świętach.
Wesołych Świąt.
118  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 24, 2012, 10:53:40
To następny przekaz CA. Też zawiera sporo materiału do przemyślenia. To ostatni przetłumaczony przekaz ode mnie - przed świętami,


Kosmiczna Świadomość – Okres Przejściowy
23 grudnia 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://rainbow-phoenix.com/blog/2012/12/22/dec-22-cosmic-awareness-message-the-interim.html # comments


To jest 22 grudnia 2012 r., i to jest wiadomość Kosmicznej Świadomości, z Will Berlinghof jako interpretator, i Christina, Blu i Callista jako energetyzerzy. Zapraszamy Kosmiczną Świadomość i poprosi Cię o każdą wiadomość, jaką możesz mieć dla nas dzisiaj.

Dziś ta Świadomość pozdrawia tych, którzy są w okresie przejściowym, w tym miejscu pomiędzy światami, tym miejscu między czasem, tym miejscu między przestrzenią świadomości, przestrzenią rzeczywistości. To jest tak, że Wzniesienie rozpoczęło, że 21 oznaczał dzień grzbietu fali, która przeszła przez planetę, nad planetą, na około planety, i że chociaż nie zawsze było to doświadczenie odejścia dla każdego, doświadczenie znikania, że wielu czuło energie przesunięcia i zmiany, i że jest wielu, którzy mieli doświadczenie Wzniesienia, ale istnieje również wiele osób, które nie mieli, przynajmniej tak to się im wydaje w ich rzeczywistości 3-wymiarowej, gdzie stwierdzają, że wciąż tam są, jak gdyby nic się nie stało.

Ta świadomość musi powiedzieć, że wiele się wydarzyło, i wiele się dzieje, jest to wciąż tymczasowy punkt, punkt pomiędzy. Szczytu fali wystąpił i się wydazrył, ale ponieważ, to trwało wiele lat, miesięcy, tygodni i dni, aby w końcu osiągnąć ten punkt kulminacyjny, to maksimum wydarzenia, że będzie potrzeba teraz trochę czasu żeby energie tej chwili się oddaliły . W szczególności trzy dni, które są w tej chwili, od  punktu środkowego, jeszcze znaczą to, że fala jest w najwyższym punkcie, zanim zacznie opadać i zchodzić w dół po drugiej stronie zbocza.

Że wielu jest złych, że nic się nie stało w tym czasie, i ta świadomość, mówi do tych, którzy są źli, w ten sposób, że rzeczywiście potrzebują popatrzeć na tą złość, potrzebują popatrzeć na rozczarowanie. Musicie zadać sobie pytanie: "Dlaczego ja poszukuję tego doświadczenia Wzniesienia, czy szukałem tak, że mogłem być częścią tego, co jest usługą dla wszystkich, usługą dla planety, usługą dla ludzkości, czy ja szukałem tego dlatego, że chciałem uciec "To jest to często powodem, dla którego wielu szukało Wzniesienia: uciec od swojego życia, bo określili, że ich życie nie było warte życie, gdyż  byli w nędzy, dyskomforcie, trudnościach, i że Wzniesienie zaproponowało im drogę ucieczki. To Ci, którzy nie spojrzeli głęboko w siebie, którzy nie wykonali pracy, o której ta świadomość mówiła ciągle, że musi być zrobiona, przekonają się, że nie mieli głębokiego i poważnego doświadczenia, o którym myśleli oni, że będą mieli, którego oczekiwali. Ta świadomość mówi do was, jesteście jeszcze w doświadczeniu, to nie jest zrobione i to nie jest kompletne. Wykorzystajcie ten czas rozczarowania, gniewu, frustracji, aby zadać sobie pytanie: "dlaczego chcę się Wznieść? komu starałem się służyć? co ja chcę osiągnąć? " To wciąż jest ten okres czasu, o którym świadomość ta mówi, że jest okres przeglądu. Nie traćcie okazji, aby przejrzeć swoje istnienie i wasze powody bycia, wasze powody, chęi opuszczenia tj planety, chęci opuszczenia tej rzeczywistości, która była waszym życiem. Wykorzystajcie ten czas na introspekcję, kontemplację, poddanie. Wykorzystajcie ten czas mądrze, bo to jest bardzo podwyższony okres czasu, i to może jeszcze przynieść dużo w samoświadomości i oświeceniu.

Dla tych, którzy poczuli zmianę i odczuwają zmianę, dla tych, którzy wiedzą, że coś się stało i jeszcze wciąż widzą siebie, czują się w trzeciowymiarowej postaci, wiedzcie, że też jesteście w przejściu, i że odbieracie bardzo zdecydowanie teraz przesunięcie świadomości, przez które przepływacie. Wy rzeczywiście weszliście do 5-go wymiaru świadomości, i to jest oddzielenie teraz, gdy  Matka Ziemia zaczęła jej oddzielenie, zaczęła opuszczać powłokę, która była jej ciałem, przesuwając się, w kierunku tego, co jest jej 5-cio wymiarowym szablonem ciała Świetlnego, które przesuwa się w świadomości, jak wszyscy.

To jest kolejny punkt przejściowy, i gdy wielu oczekuje natychmiastowego rozpadu starego, jego zaniku, jego zniknięcia, znajdujecie teraz, że to się dzieje, ale znacznie bardziej stopniowo niż oczekiwano. Ale wasze oczekiwania są zupełnie inne od tych, którzy byli sfrustrowani i rozczarowani. To jest tak, że wszyscy, oczywiście, mieli pewien rodzaj oczekiwań, i wy uwolniliście to, gdy zrozumieliście i poczuliście zmianę w sobie. Niektórzy czują się bardzo surrealistyczne od tego czasu, jakby tak naprawdę nie byli w pełni obecni. Niektórzy odczuwają się powyżej ich ciał, czują niesamowite zmęczenie, potrzebę snu, potrzebę spokoju.

Istnieje wiele sposobów, przechodzenia tego doświadczenia, i ta świadomość po prostu mówi do was wszystkich, zrelaksujcie się i uwolnijcie, bo proces jest nadal w toku. Matka Ziemia jest w tranzycie, Matka Ziemia się Wznosi, i wy wznosicie się z nią. Wielu już się wzniosło, nawet jeśli one nadal czują się w 3 wymiarowej rzeczywistości. Spójrzcie na swoje marzenia, spójrzcie na spokojne moment, cichy czas, jak głębokie i poważne są. Tych, którzy kompletnie się wznieśli, świadomość ta wita i mówi do was wszystkich, witamy z powrotem. Wróciliście z powrotem do tego, co jest źródłem, z którego pochodzicie, i że gracie teraz w 5 wymiarowej rzeczywistości, budzicie się do tej prawdy, budzicie się do tej rzeczywistości. Gdy w pełni się obudzicie, gdy wszystko trafi na miejsca, nowy porządek, zdacie sobie sprawę, że naprawdę jesteście istotami, twórcami, którymi zawsze byliście i będziecie angażować kreatywność coraz więcej i więcej, bo będzie łatwiej cały czas dla was po prostu wyobrazić sobie swoje życie i zobaczyć jak droga rozwija się przed Wami. Podczas podróży na drodze możecie sobie wyobrazić, co leży tuż za zakrętem, i idziecie na zakręcie i jest to, co sobie wyobrażaliście. To staje się cudowna, niesamowita przygoda, gdy zaskakujecie siebie ciągle, gdy zbierzecie się z innymi, którzy chodzą po drodze zwami, rozbudzacie ich siły twórcze, ich moce twórcze, ich bycie kreatywnymi. Jest radość i szczęście i uciecha, dobrze rozpoznać, że dokonaliście tego, jesteście tam. Przebudzenie to jest to, co dzieje się w tej chwili, i jesteście w przejściu, jesteście w okresie, półproduktem tego punktu przybycia, y wy jesteście tam i zrobiliście to, bo jesteś wielowymiarowymi istotami, które budzą się do tej rzeczywistości. Niektórzy przybyli tam szybko, inni trochę wolniej, a niektórzy mimo oczekiwań, nie dotarli. Ale wszyscy przeszli przez front fali świadomości Boga i są w tej świadomości nawet teraz, i wszyscy jeszcze jadą na fali, gdy porusza się do przodu i zaczyna się jej spadek oraz jej zamykanie.

Ta świadomość już wcześniej mówiła o trzech dniach ciemności, i to jest rzeczywiście, ten okres czasu, ale nie ma ciemności, nic nie mrugnęło, nic nie zniknęło i jesteście po prostu w drodze, nie całkiem tam, ale już przybywacie. Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, bo to jest nadal cudowna podróż duszy, znalezienia siebie, uświadomienia sobie, siebie, znając siebie, radując się.

Ten komunikat jest rzeczywiście tym, co jest przesłaniem nadziei, nie tylko dla tych, którzy czują, że nie osiągnęli Wzniesienia, którzy są źli na tych, którzy mówili o tym, co oni zobaczą i poczują i poznają i doświadczą. Wyjdźcie poza gniew, wejdźcie w miłość, wejdźcie do serca, wiedzcie, że dusza jest w drodze, Wy jesteście w drodze, i że jest to czas, aby mity umarły, zakończenia się wydarzyły, zakończenia oczekiwań, zakończenia wierzeń, zakończenia wszystkiego, co zdefiniowało waszą rzeczywistość, przeszłość i teraźniejszość i przyszłość. Jest  jasna przyszłość, nowa przyszłość, nieoczekiwane, niewyśnione, które teraz rozwija się, które teraz ma energię ruchu, energię emocji, energię w ruchu, y Wy jesteście tą energią, Wy jesteście tą drogą, Wy jesteście tą ścieżką, która prowadzi do domu, Wy jesteście w drodze do domu, każdy i wszyscy.

Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, wiedzcie, że jesteście już w zmienionej rzeczywistości, wiedzcie, że jesteście w drodze i że jesteście Tym, kim Jesteście, (tam) gdzie jesteście, w tej chwili.

Ta świadomość kontynuuje wysyłanie jej energii do każdego i wszystkich, aby pomóc im w tej podróży, która jest Wzniesieniem, które się rozwija. Ta świadomość w Was wierzy i w proces, w którym jesteście wszyscy. Prosi was, abyście wierzyli tak samo, aby przejść przez kryzys i próby wiary, przez który wielu przechodzi, aby uświadomić sobie, że jesteś na samej krawędzi, i wielu już skoczyło, podjęli ich skok wiary, a inni jeszcze nie, ale są tam nadal. Odwagi, odwagi, podejmijcie ten krok wiary, bo to jest Wasz czas i Wasz czas jest teraz. To jest Teraz, jest Teraz, Wy jesteście (tym) Teraz.

Dziękuję bardzo za tę wiadomość, Kosmicznej Świadomości. I czwórka z nas tu dziś również chce wysłać naszą miłość i nasze wsparcie dla tych, którzy wciąż przeżywają tą podróż, żeby oni również mogli mieć zaufanie i pewność, aby zobaczyli siebie w miejscu, w którym chcą być.

Ta świadomość jest w pełni zgodna z tym, ta świadomość dostrzega, że jest to punkt zwrotny, i to, co jest przeglądem duszy zaczyna się, gdy każda i każdy popatrzy na siebie i zobaczy siebie tym, kim jest w tej chwili, w tym Teraz, i że będzie się rozwijać i będzie się pogłębiać.

Jest to nic innego jak zakończenie jednego wieku ludzkości, i początek nowego wieku. To jest naprawdę monumentalne wydarzenie, poza wszelkimi oczekiwaniami lub wyobrażeniami, a jednak Bóg je sobie wyobraził, i jak aspekty Boga wy sobie je wyobraziliście, i trzymacie w sobie to wyobrażenie w tym samym czasie, i wielu zaczyna sobie przypominać o tym wyobrażeniu tego czasu, i są szczęśliwi i zadowoleni, że są oni na tym progu erupcji nowej świadomości, w tym do wybuchu nowej rzeczywistości, mimo tego jest jak gdyby w zwolnionym tempie. Jest to, co jest, stało się to, i się dzieje. Paradoksem jest tutaj, i to jest istotne, aby Być po prostu w swojej własnej przestrzeni, aby umożliwić energiom, które są w obiegu, niektóre tak mocne, że są one przyczyną wirowania w energii dla bytów i osób, a niektóre tak subtelnie, że wygląda prawie jak gdyby nic się nie działo. Wszystko się dzieje i nic się nie dzieje: paradoks. A jednak jest to paradoks, który wstrząśnie starą rzeczywistością, sztywnością i dualizmem, tym spolaryzowanym sposobem myślenia, gdzie wszystko musi być taki czy inny sposób, Wzniesienie musi być w taki czy inny sposób. Nawet mit Wzniesienia dobiega końca teraz, i ten mit, który tak zarządzał oczekiwania tak wielu, ktrzy potrzebowali końca, tak więc to, co ma się rozwinąć, rozwinie się i rozwija się. Odpuście wszystkie mity, odpuście wszystkie oczekiwania i przekonania, odpuście Wzniesienie, bo już się wznieśliście, i jesteście bardziej przebudzeni do tej prawdy teraz, która będzie tym ostatnim kawałkiem dla tak wielu, którzy szukają Wzniesienia. Wielu z nich się wzniósł, wielu wie, że jest to ich prawda, wielu jest w środku i poczuje, że to Wzniesienie jest ich prawdą, i wielu, którzy oczekują Wzniesienia wciąż są zamknięci w starych mitach, przekonaniach, starych, starych, oczekiwaniach, znajdują to najtrudniejszym miejscem ze wszystkich, a ich stare przekonania trzymają ich z powrotem. Ale nawet oni są w ruchu, gdyż wszyscy, są w ruchu, planeta się Wznosi, jak również i kiedy energie w końcu zaczną opadać, energie Wzniesienia, i kiedy wszystko będzie zrobione, każdy będzie na swoim miejscu, w nowej przestrzeni, którą jest nowa świadomość.

Każdy ponownie będzie interpretować indywidualnie, każdy znów będzie w jego indywidualnej linii czasowej. Ta świadomość mówił o Nexus’ie, spotkaniu się ze wszystkich linii czasowych. To się odbyło, to miało miejsce w dniu 21-go, a teraz każdy znowu powraca do bardziej zróżnicowanej linii czasu, zindywidualizowanej, osobnej, ale to jest wciąż ten punkt nexus, ten czas trzech dni ciemności. Podczas gdy szczyt został osiągnięty, rozstanie się zaczęło, to jest wciąż ważny punkt, gdy wiele z linii czasowych ciągle się stykać i miesza. Wiedzcie, że widzicie i poznajecie prawdy wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że widzicie i znacie realia wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że szukacie życia, Światła i Miłości własnej duszy, gdy powracacie do tego, co jest stanem wyższej świadomości, która  nie ma dualnego charakteru, ale  jest świadomością jedności, tego co jest całością i kompletnością. Gdy mity umrą, będzie dezintegracja tego, co było kiedyś znane i trzymane jako prawda, tak że może wystąpić nowe, nowe może się zdarzyć.

Świadomość ta informuje, że były narodziny nowej Matki Ziemi, Gai, wczoraj, a ona kontynuuje ten poród, gdy ona porusza się w kierunku swego nowego ciała, jej nowej świadomości, jej nowej istoty. Wiedzcie, że grzbiet fali minął, i że jesteście w tej fali teraz, jesteście w drodze, jesteście w międzyczasie. Jesteście na swojej drodze, jesteście jeszcze w ruchu, i ta świadomość mówi do każdego i wszystkich: wytrzymaj, wierz, ufaj, wiedz. Bądźcie przewodnikami tych, którzy mają trudności, wspierajcie tych, którzy mają trudności, kochajcie tych, którzy mają trudności, ale uwolnijcie tych, którzy mają trudności, jeżeli zaczną ciągnąć was w dół, bo to jest wasza droga. Ta świadomość mówiła przez 20 lat, że wszyscy będą w ich indywidualnych podróżach, i to jest tak, ale nadal możecie wspierać innych, ale jeśli oni są w negatywności, są zbyt silni, zbyt destrukcyjni w ich negatywności, to każdy musi dogłądać swojej własnej podróży i zaufać temu, czego doświadcza, zamiast otrzymać czyjąś energię, która jest ujemna i szkodliwa i niszczy jego własną podróż.

To jest osobista odpowiedzialność każdego, który podejmuje tą podróż, tego nie da się uniknąć, to się dzieje. Każdy każdy dogląda własnej istoty, jego własnego doświadczenia, i zdaje sobie sprawę, że ma to doświadczenie i to jest inne i jest  różnica, to będzie go napędzać i pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Ta podróż nie jest zrobiona, a nawet, ta podróż dopiero się zaczyna.

To kończy tą tymczasową wiadomość w tym czasie. Ta świadomość nadal wysyła swoją energię, jej Światło, jej miłość i jej błogosławieństwa wszystkim, którzy są w podróży swojego życia.
119  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 24, 2012, 00:05:51
Więc pokaż ty, ja sprawdzam, to zadanie to pestka dla przedszkolaków pokaż, że potrafisz nie tylko krytykować.
Zachęcam.
120  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 23, 2012, 22:50:07
A teraz olbrzymi materiał do poduszki i nie tylko z przekazu Kosmicznej Świadomości. Przekaz oryginalnie przeznaczony do styczniowego biuletynu został opublikowany natychmiast, ze względu na aktualność materiału.
Teraz przetłumaczyłem ponad połowę, zobaczę czy pozostałe pytania dotyczą ważnych tematów, ponieważ jest już następny materiał z tego źródła dotyczący "okresu przejściowego".
Materiał obszerny, ale wart spokojnego dokładnego przeczytania i analizy.
Zasada jak dla wszystkich channelingów: bierz to, co ci pasuje, odrzuć resztę.
Ogólnie CA twierdzi, że nie wszystko się skończyło, procesy trwają. Omawia m. in. dematerializację i 3 dni ciemności.


Kosmiczna Świadomość - Po Wzniesieniu
22 grudnia 2012
Channeler: Will Berlinghof

Kosmiczna Świadomość, Will Berlinghof, Interpreter

Przesunięcie naprzód w nową linię czasową

Czy więcej My się zmieniamy, tym bardziej Rzeczy się zmieniają


Pytający: Czy jest komunikat otwarcia proszę?
Kosmicznej Świadomość: świadomość ta wita wszystkich i każdego w tym wspaniałym nowym świecie, świecie, który jest teraz rzeczywistością, waszego własnego doświadczenia. Było wiele zmian w energiach, wiele zdarzeń, które wystąpiły: wstrząsy, zamieszanie, wielu nawet nie będzie o tym pamiętać, bo ich nowa rzeczywistość będzie tą samą rzeczywistością, którą przeżywali wcześniej. Wielu może nawet zastanawiać się, czy w ogóle coś się stało - co to za brzęczenie było, po co ta panika była. To dlatego, że wielu z powodzeniem transwerowało linie czasowe, tworząc dla siebie ciągłość w ich świadomości, taką, gdzie zdarzenia i  okoliczności, które wspomagają rzeczywistości, których doświadczają w taki sposób, że oni pozornie nie doświadczali jakichkolwiek zdarzeń które stworzyły dla nich zakończenie starego i początek nowego. Dla tych, na takich liniach czasowych, którzy nie znają różnicy między tym, co było i tym, co jest, dla tych, którzy doświadczają kontynuacji ich życia, którzy przeszli przez niektóre kłopotliwe czasy, pewne zmiany, ale żadne z natury, która byłaby tak szkodliwa, tak druzgocąca, że ich światy się rozkleiły i przesunęli się w sposób najbardziej oczywisty, którego nie mogą zaprzeczyć, do tych z nich ta Świadomość mówi, "Wasza rzeczywistość jest taka, którą stworzyliście w kontynuacji z tym, co było utrzymywane wcześniej. "
Wielu kontynuuje nadal, wciąż posuwając się naprzód w ich drodze życiowej, nadal poszukują doświadczenia, które nauczy i poprowadzi ich, i które da im szansę na wzrost i Rozwój lub nie. Nie wszyscy uczą się z lekcji, które otrzymują w życiu. Nie wszyscy uczą się z doświadczeń, które podejmują. Oni nadal potrzebują się uczyć.

Pomyślnie stworzyliście waszą własną rzeczywistość


Dla tych, którzy doświadczyli kontynuacji bez zrozumienia i świadomości widzialnych gwałtownych zmian, które były obiecane, nie sądzą, że zmiany nie doszło. Nie myślcie, że w innych liniach czasowych, wydarzenia nie były tak ogromne, że światy tych, którzy mieli te linie czasowe zostały całkowicie i kompletnie zniszczone, zmienione i zmieniły się w najbardziej wybitne sposoby. Proszę zrozumieć, że udało się wam stworzyć swoją własną rzeczywistość i przedłużyliście swoje własne linie czasowe  w taki sposób, że możecie kontynuować podróż życia po tym, jak energie w ciągu ostatnich kilku miesięcy i lat, które pozornie nie manifestowały się tak, jak mogliście myśleć, że powinny. Cel jest wciąż ten sam, że wciąż jesteście duchem mającym fizyczne doświadczenia, w których możecie rosnąć, w którym możecie uczyć się, w których możecie dojść do wyższych poziomów zrozumienia i świadomości.
To jest po prostu tak, że niektóre energie nie będą obecne już w twoim życiu, i to będzie tak subtelnej natury, że możecie nawet nie zauważyć. Tak więc, będziecie nadal doświadczać wielu rzeczy, które kiedyś były doświadczane w czasie zmian i wstrząsów, a nawet może się wam wydawać, że wszyscy gracze są nadal, w miejscu, w którym byli na scenie przed okresem Wzniesienia, który wystąpił w wielu liniach czasowych.
Z czasem zaczniecie naprawdę widzieć, że świat nie jest tym samym miejscem, że coraz więcej zdrowego rozsądku powróciło i że świat jest lepszym miejscem, takim,  gdzie wydaje się teraz, że ludzie są prawdziwi
i naprawdę zainteresowani tworzeniem bardziej harmonijnej przyszłości. Zawsze potrzebujecie robić to tak we własnym życiu. To dlatego informacje, które ta świadomość zaprezentuje nadal będą cenne dla nauczenia się, jak to zrobić, nauczyć się współpracować między niską jaźnią i Wyższą Jaźnią.
Był wzrost energii prowadzących do wydarzenia, które było Wzniesieniem i to się skompletowało samo, a teraz jesteście w okresie osiedlenia. Ponieważ było to nagromadzenie (oczekiwań) dla skompletowania Procesu Wzniesienia, więc będzie istniało ogólne stopniowe rozczarowanie, a zatem będzie to okres kilka lat co najmniej, zanim te stare siły będą całkowicie zneutralizowane i nie będzie Mocy Która Jest (określenie ciemnych). Potrzeba czasu, aby nieistotni dyktatorzy zmienili większość z tych, którzy byli Elitą, Ci którzy byli Mocą Która Jest, już odeszli, ale niektórzy z ich sługusów nie, oni będą mieć charakter, gdzie po prostu przejmą ich role, bo to jest nowa rzeczywistość, z którą macie do czynienia, i zajmuje to trochę czasu na zmianę biurokracji, gdyż drobni dyktatorzy w ramach systemu biurokratycznego zmienią się i odejdą od starych  sposobów do nowych sposobów. Jednak niemal natychmiast, będzie można stwierdzić, że nie są tak źli, jak to było kiedyś, i gdy nowe energie Planety A / B zaczynają dochodzić do siebie i naprawdę przesunięcie zaczyna przchodzić do nowego poziomu, takiego, który został skatalizowany przez proces Wzniesienia obudzi społeczeństwo i rozpocznie subtelne przemiany.
Świadomość ta przede wszystkim teraz mówi do tych, którzy czytają te słowa w czasie następstwa, po tym, jak wszystkie te wydarzenia zostały zakończone. To nie jest dla tych, którzy nie są już dostępni dla tych nowych linii czasowych, gdzie ta świadomość będzie kontynuować swoją pracę wychowawczą i informowania i prezentowania informacji, z których będą korzystać osoby na różnych poziomach. Dlatego ta świadomość jest nadal dostępna, nawet dla tych którzy mogą być rozczarowani, że nie doświadczyli wielkich prognoz, które były robione przez tak wielu, i nawet ta świadomość mówiła o wydarzeniach, które wydarzą się dla tych, którzy potrzebowali przeżyć te wydarzenia, tych, których przeznaczeniem było poddać się im i przejść proces transformacji, który szedł w parze. Ta świadomość mówi teraz do tych, którzy przenieśli swoją rzeczywistość w taki sposób, że nawet nie zdają sobie sprawy, że tak zrobili, ale ta świadomość zawsze mówi, że jeśli ktoś z powodzeniem tworzy linię czasową, lub przenosi siebie w linii czasowej, gdzie nie doświadcza wstrząsów ani zepsucia, to jest naprawdę istotą twórczą. Ta świadomość może dodać, że brakuje im świadomości tego, jak to zrobili.

Jak Wam udało się Przesunięcie linii czasowych?

Przez pozostawanie pozytywnymi i pełnymi nadziei, i utrzymując najwyższego poczucia, że zmiana nadchodzi;  tak, jest to, jak wielu zmieniło swoje linie czasowe i teraz doświadczają nowego dzielnego Świata, nowych potencjałów Planety A / B z równowagą i harmonią, o której ta świadomość długo mówiła , i to są Ci, którzy właśnie czytają te słowa świadomości. Ona nadal będzie głosem i przewodnikiem i będzie pomagać wszystkim, którzy idą do przodu, w ich drodze ku wyższej świadomości i wyższemu zrozumieniu. Świadomość ta będzie kontynuowała. Ta świadomość mówi również, że stary format, gdzie prognoza była dokonywana nie będzie naśladowana w tym czasie, gdyż ten nowy miesiąc i ten nowy rok dla wielu nadal się rozwija, i gdy ta świadomość kieruje do tych, którzy mogą czytać te słowa w nowym roku 2013, gdy ta świadomość daje ten komunikat, jest również wiele linii czasowych międzystrefowych, które jeszcze nie ujawniły się, jest wiele różnych wydarzeń, które nadal mogą występować na wielu liniach czasowych i są liczne przyszłości widoczne i znane przez tę świadomość. To dotyczy tylko jednego zestawu linii czasowych, które są kontynuacją, tego, co było przejściem od starego do nowego bez ekstremalnych przewrotów lub nawet bez pozornego zauważenia jakichkolwiek korzystnych zmian, lub głównych wydarzeń, ale w tym czasie, gdy ta świadomość prezentuje te informacje, to widzi tak wiele linii czasowych, które zanim rzeczy nie osiedlą się w zasadzie po zakończeniu procesu Wzniesienia, to wybiera w tym czasie nie dawać prognoz, aby nie odbiegać w tej chwili od energii, która przedstawiają się jako wiele przyszłości. Gdy czas będzie właściwy i rzeczy osiedlą się, ta świadomość może ponownie przedstawić prognozy, ale nie w tej chwili.
Dlatego, aby zakończyć ten komunikat otwarcia, ta świadomość, mówi do tych, którzy czytają te słowa, którzy przeszli przez ich zmiany najwyraźniej bez wstrząsów i jak często mówi się: Gratulacje! Zrobiliście, w najbardziej ekonomiczny sposób, przeszliście przez okres ekstremalnych zmian i przesunięcie, w teraz do przodu w nowej linii czasu, nowej planetarnej świadomości, która właśnie się urodziła i na samym początku nowego doświadczenia, Nowego eksperymentu w świadomości. Ta świadomość będzie miała o wiele więcej do powiedzenia w ciągu nadchodzących miesięcy i lat, ale w tej chwili to po prostu pragnie pogratulować każdemu i wszystkim, którzy doszli tej chwili, w czasie i przestrzeni. To kończy wiadomość otwarcia dla biuletynu stycznia 2013 r.. Ta świadomość zwraca się teraz do energizera Joan Mills, aby przedstawić pytania, które masz.

Wielu z was jest ISTOTAMI GWIEZDNYMI KTÓRZY DOBROWOLNIE ZGODZILI SIĘ POMÓC LUDZKOŚCI I MATCE ZIEMI.


Pytający: Dziękuję bardzo. Pierwsze pochodzi od BC. Pisze on: "W nawiązaniu do Galaktycznej Federacji Kosmiczna Świadomość mówi o nich w 2012-5 Newsletter Page 10, "Ich intencją jest szczera, a ci, którzy decydują się na to doświadczenie mogą mieć takie doświadczenie wzięcia na statki, aby zobaczyć wydarzenia, które rozwijają się na Ziemi poniżej z wysokości atmosfery Matki Ziemi i być zwróceni z powrotem, gdy zmiana będzie kompletna, aby przenieść ich wzniesione życie na Matkę Ziemię. " Pisze on: "Ponieważ ta opcja nie wydaje dla kandydatów do Ziemi A idących na dziewiczą Ziemię A i "życie Wzniesione" automatycznie wyklucza Zienię B, moje pytanie brzmi, czy to stwierdzenie jest ścisłe w odniesieniu do kandydatów do Ziemi A / B czasowo „beamed” (przesłanych wiązką promieni) na statki, a następnie zwracanych na nową zrównoważoną planetę A / B, aby kontynuowali swoje życie. Jeśli jest to w ścisłym odniesieniu do A / B dlaczego Kosmiczna
Świadomość odnosi się do "życia" Wzniesionych, gdyż myślałem, że tylko Ci idący na Ziemię A lub wyżej będą uważani  za wzniesionych. Inaczej mówiąc, zastanawiam się, czy naprawdę Kosmiczna Świadomość ma na myśli coś jak "lepsze życie", a nie "Wzniesione życie." Twoje myśli proszę?
Kosmiczna Świadomość: świadomość ta ma na myśli "Wzniesione życie", a nie zmienione życie. Ponadto, w tym, ta osoba cierpi z powodu założeń, które są błędne, bo ta świadomość nigdy nie powiedziała, że jedną ze
Ścieżek do Wzniesienia nie może być poprzez udział z ich Galaktycznymi odpowiednikami, gdyż wielu, którzy są na tej planecie w tym czasie, byli wcześniej, niż proces Wzniesienia się zakończył, Są też tacy, którzy maja podłoże gwiezdnych narodów lub  gwiazd. Są Gwiezdne Istoty, którzy dobrowolnie przychodzą na tą planetę, aby urodzić się jako istoty ludzkie, aby pomóc w tych czasach gdzie proces Wzniesienia był w toku, gdy Matka Ziemia była poddawana Wzniesieniu w swojej własnej świadomości, tworząc nowy szablon sama będąc na tym wyższym wzniesionym poziomie, i nawet przyniesienie Scenariusza Planety A / B, pozostawiło powłokę za którą pomieszczą się Ci, którzy zamierzają w dalszym ciągu mieć doświadczenia negatywności i oddalenia od Boga. Istnieje wiele sposobów, w które ktoś będzie w stanie wznieść się i ta świadomość mówiła o wielu sposobach. Mówiła o tych, którzy zakończyli ich pełne misje na ziemi, którzy po prostu przejdą przez portale /
wiry / pola energetyczne, aby powrócić do wyższych stanów świadomości, transmutując  ciało fizyczne i pozwalają sobie powrócić do wyższych stanów świadomości. Ta Świadomość mówiła o tych, którzy w procesie wielu istnień ludzkich i ich własnych osobistych podróży w tym życiu osiągnęli wysoki poziom wewnętrznego zrozumienia i świadomości, a nawet to, co jest oświeceniem.

Wewnętrzny Portal

Mówiono  o tym, co jest wewnętrznym Portalem, sposobem, aby się wznieść poprzez nabycie tego wyższego stanu świadomości, poprzez  ich wewnętrzną pracę, zarówno w sobie, jak i bez. To obejmuje tych, którzy podjęli się wyzwania rozprawienia się z ego, dla znalezienia prawdziwej równowagi i dostosowania niższe Jaźni i włączenia energii i świadomości Wyższego Ja tak, że będą oni w stanie przemieniać, (transmogrify) swoje ciała, bez konieczności przechodzenia przez zewnętrzny portal lub wir. Następnie są ci, których ta świadomość, o których mówiono przed chwilą jako Istoty Gwiezdnych, którzy  przyszli i zgłosili się na planecie w tym czasie. Wiele osób, które się wzniosą będzie tego rodzaju. Ta świadomość, nawet powiedziałaby, że wszyscy ci, którzy wznoszą się na wyższe poziomy, wznoszą się na Planetę A są istotami gwiezdnymi, jak również i one przychodzą nie tylko pomóc w tym procesie Wzniesienia dla ludzkości i Matki Ziemi, ale na swoim poziomie dla następnego Wzniesienia, gdyż wiele Istot Gwiezdnych wzniosło się poprzednio do innych poziomów. To dlatego siły Galaktycznej Federacji w całości mają znacznie większe zrozumienie i rozumienie Ducha i o połączeniach z Boskością. Będą tace jednakże, którzy wybiorą po prostu pójść na statki kosmiczne, które będą „beamed”, niekoniecznie przez Scotty, ale kto jednak będzie „beamed”, zobaczy proces zmian ziemi i przesunięcia ziemi ze Statku z jego  własnej rodzinnej planety albowiem oni często idą na statek, który może zawierać ich własnych braci i siostry z Federacji Galaktycznej z planety ich pochodzenia.

Uświadomcie sobie, Kim & Czym naprawdę jesteście


Przypomnijcie sobie i pamiętajcie, że istoty Galaktycznej Federacji mają również dostęp do 4-tego wymiaru świadomości, w którym rozumieją poprzednie życia, w których byli oni zaangażowani w niezliczonych wieki i tysiące lat w wielu życiach na tej planecie i na swojej własnej, jak również wielu z innych planet Galaktycznej Federacji. Dlatego ci, którzy stali się całkowicie świadomi ich istnienia, kim i czym naprawdę są, będą pamiętali ich wybór i ich porozumienia, aby przyjść z sił Galaktycznej Federacji i być częścią toczącego się wydarzenia Wzniesienia, które doprowadziło do tego punktu w rozwoju świadomości i będzie kilku, którzy nie zdecydują się wrócić do poziomów duchowych, lecz raczej wybiorą, aby przejść z powrotem do statki Galaktycznej Federacji otaczające planetę czekające na wydarzenia, bo już osiągnęli wysoką świadomość i wiedzą, że wrócą na planetę, aby pomóc wielu, którzy potrzebują pomocy po zakończeniu Wzniesienia. Są to Ci, którzy znajdą się na statkach kosmicznych. Nie są poprawionymi ludźmi, są Wzniesionymi ludźmi. Oni już mają możliwości lub będą rozwijać zdolności w tych czasach, aby przełączać się między  stanami świadomości, które są wyższymi stanami, ale  oni wybiorą dołączenie do ich braci i sióstr na statków Galaktycznej Federacji oczekując na przesunięcia i zmiany na Ziemi Kiedy to się stanie wrócą do niesienia pomocy wielu ludziom, którzy pozostają, aby doświadczać wydarzeń, których powodem jest ich własna dusza. Jest to również, gdy siły Galaktycznej Federacji rozpoczną pomagać ludzkości znacznie bardziej otwarcie w podróży naprzód, ale to jest inna sprawa i inna kwestia. Ta Świadomość ma nadzieję, że to jest odpowiedź na pytanie, które podmiot ten przedstawił.

Wiele książek science fiction jest o Przetrwaniu Czasów Katastrof

Pytający: To prawda. Jest jeszcze jeden tu, który ma. "Czy Kosmiczna Świadomość omówiłaby nieco scenariusz tych podmiotów, które wróciły na planetę, która właśnie doświadczyła zmiany biegunów , np. czy będzie jakikolwiek sposób na żywność, ubranie i schronienie, wszystkiego, co wynika z bardziej ziemskich problemów przeżycia na planecie B, co dodatkowo myli mnie? "Twoje komentarze proszę?
Kosmiczna Świadomość: To brzmi jak scenariusz Planety B, bo to jest scenariusz Planety B. Ocaleni na Planecie B będą ci, którzy przejdą przez ogromne zniszczenia, śmierć i chaos Przesunięcia biegunów, planety kołyszącej się samej, i to będzie bardzo trudne, ale to jest ich wybór, dla tych, którzy będą kontynuować scenariusz Planety B pragną doświadczyć takiej katastrofy i trudności, gdyż mają oni przeżycie jako cel.
Wiele survivaliststów którzy głoszą retorykę Survivalismu w czasach katastrofy szukają naprzód ekstremalnych zdarzeń tak, że przechodzą oni przez nie, aby mieć wielką przygodę w życiu i są w stanie pochwalić się, że są ocaleni. Wiele dzieł science fiction są o takich kataklizmach i survivalistach, którzy poradzili sobie z nimi. Jest książka, która nazywa się „The Postman”, był również film, który rekonstruuje przyszły świat, w którym była seria masywnych wydarzeń i po tych wydarzeniach była walka o reorganizację i restrukturyzację nowego świata, nowego życia. Są dramaty Survivalistów, które wielu przewiduje dla siebie, a nawet ta świadomość mówiła przed czasem masowego przewrotu, że wielu przewidywało to i rzeczywiście oczekiwało tego. Dlatego nie należy ich mylić. Jest to scenariusz Planety B, o którym mówisz , a nie, o scenariuszu Planety A lub Planety A / B zrównoważonej, zharmonizowanej planety, ale naprawdę  Planety B. Czy ta odpowiada to część pytania?

Nie ma masowej destrukcji na planecie A.

Pytający: Tak. Dziękuję. Dodatkowo, "Jeśli lokalizacja, z której oni właśnie zostali uratowani już nie istnieje, na przykład, jest pod popiołem wulkanicznym lub pod wodą, co określa, gdzie wrócą i do czego? "Twoje komentarze proszę?
Kosmiczna Świadomość: Druga sprawa, którą ta świadomość pragnie zająć się tutaj jest jego percepcja, że tylko fizycznie zniszczony świat pozostanie. Na planecie A w  scenariusz nie będzie masowych zniszczeń tej natury, ani na nowo zrekonstruowanym scenariuszu Planety A / B. Zatem jednostki które zostały usunięte, którzy zdecydowali się przeczekać przejście na statkach kosmicznych nad planetą powrócą do tych linii czasowych, gdzie śmierć, zniszczenie i wstrząs nie odbędą się w ten sam sposób, lub wrócą po reformacji Planety A / B do nowej Planety A / B. Nastąpi wydarzenie takiej olbrzymiej wagi i skali, że wielu znajdzie to trudnym zrozumienia i uwierzenia, ale jednak ta świadomość będzie teraz przedstawiać informacje o okresie przejściowym, 3 dniach ciemności, które wystąpią na ciele Matki Ziemi w tym czasie  przewrotu. Wielu wie o zdarzeniu, które jest określane jako 3 dni ciemności.

Kompletna Dematerializacja i Reformacja Planety


To, co nastąpi jest nie mniej niż pełną dematerializacją planety i reformacją z powrotem do stanu zdrowego i dziewiczego. Wielu będzie przechodzić ten okres w nieświadomości, gdzie będą oni w fazie, w której nie będą w fizycznym, cielesnym ciele i gdzie nie będą na fizycznej, cielesnej planecie. W tym 3-dniowym okresie ciemności, będą oni w rodzaju letargu, na poziomie wibracji, gdzie nie będą pod wpływem ekstremalnych sytuacji transformacji, których niektórzy zdecydują się doświadczać - ci, którzy decydują się iść na Planetę B lub którzy wybrali co najmniej doświadczenie wielkiego przewrotu - ale najbardziej skrajny przewrót nie będzie
doświadczany przez tych, którzy będą poruszać się do przodu w nowej zrównoważonej i zharmonizowane Planecie A / B. Zostaną one umieszczone w tej formie zawieszonej animacji (letargu), gdzie ich ciała nie zostaną zniszczone, ich planeta przeformułuje się, i dużo będzie dowodów katastrof, a nawet dowodów populacji znacznie większej niż ta, która będzie istnieć po tym, po prostu nie będą przeformułowane (dowody). Nie zostaną odtworzone, gdy planeta wróci do formy i nowe doświadczenie równowagi i harmonii zostanie zainicjowane. Wielu zapomni o tym co działo się w wraz z zawieszeniem animacji zmienią wspomnienia pamięci, które mają z poprzednich czasów. Jest to jeden z powodów dlaczego ta świadomość mówi to, co mówi ona teraz. Rozumie ona, że niektórzy będą odczytywać te słowa i nie rozumieć.

Wasze wspomnienia z przeszłości mogą być zmienione

Ale ci, którzy czytają te słowa będą na linii czasowej, gdzie część ma zamiar zapamiętania tego , co miało miejsce, czy też nie. Mogą pamiętać zdarzenia prowadzące do Wzniesienia i wiele odpowiedzi udzielonych przez tą świadomość, wiele prognoz wykonanych przez Nią, jak i przez innych, dla różnych linii czasowych, ale kiedy nie doświadczą wstrząsów będą one po prostu myśleć, że była ciągłość, że dla nich nic się nie stało, ale ta Świadomość mówi, że w prawdzie to, co się wydarzy, będzie tym, że wielu z nich zostanie wprowadzonych w ten stan zawieszenia, a ich wspomnienia zmienione. Wiele osób, którzy są czytelnikami tego biuletynu i tych słów Świadomości, mają część cel w tym, celu zachowania pewnych wspomnień, ale nie muszą one zachować wspomnień okresu reformacji, który nastąpi, i że dla Was będzie to, że pamiętacie wiele z poprzednich czasów, ale niekoniecznie wszystko. Większość trafi do nowej zrównoważonej i zharmonizowanej Planety A / B, którzy nie są  członkami Kosmicznej Komunikacji, lub tymi, którzy czytają te słowa świadomości po prostu zapomną to, co kiedyś było i będą mieli zmodyfikowane wspomnienia, bo to jest ich wybór, aby kontynuować na planecie bez przenoszenia ogromnego smutku, lęku, depresji i rozpaczy. Będą tam, aby mieć nowe doświadczenie, minus obowiązki pamiętania o śmierci bliskich lub zniszczeniu ich świata. Dla nich ciągłość będzie taka, że będą patrzeć wstecz i po prostu myśleć, "Ci, Szaleńcy, którzy po prostu mówili o Wzniesieniu i końcu świata w 2012 roku byli w błędzie! Nic się nie stało! Wszystko jest w porządku! Wszystko jest w porządku! "Bo to jest ich wybór, aby kontynuować bez tego ciężaru wiedzy i pamięci, które może mieliby, gdyby nie zgodził się przejść do tego stanu zawieszenia ich świadomości. To będzie coś jak pójście spać, mając wiele marzeń (snów) , budząc się i nie pamiętając marzeń, ale będzie to znacznie więcej. Planeta zostanie przeformułowana. Na przykład, wiele domów, mieszkań, sprzętu, samochodów i tak dalej, które byłyby wspierane przez znacznie większą populację nie będzie, i osoby znajdą się na przykład, w mniejszych miastach niż teraz są, ale ich pamięć będzie, że zawsze były tej wielkości. Nie będzie żadnych zakłóceń. Nie będzie żadnych kontrowersji. Po prostu to, są oni w tym samym mieście, w którym zawsze byli, nie będą pamiętać, że miasto, które kiedyś mieściło jeden i pół miliona nie jest już potrzebne i to, co mieści obecnie 700.000 jest słuszne i prawidłowe i zawsze tak było. To jest obszar dyskusji, które wielu może znaleźć nawet jako niedorzeczne Czytając te słowa, nie pamiętając, i dlatego te słowa nie zostaną odczytane lub znane dla osób innych niż ci, którzy mają umowę zapamiętania, aby wiedzieli, aby obudzili się, kim naprawdę są i znajdują się w nowym świecie, i zaczną jeszcze mocniej ich osobiste Wzniesienie do wyższych stanów świadomość. Ale to jest trochę inna sprawa. Ta świadomość głównie mówi o doświadczeniach, które większość będzie nadal kontynuowała na Planecie scenariusza  A / B.
Dla tych, którzy przeniosą się na planetę A, obudzą się do wyższej prawdy własnego istnienia, własnej świadomości: ich własnego duchowego źródła. Nie będą musieli zapominać, gdyż wyszli poza, i nie mają potrzeby przeprowadzania tego typu procesu. Co do tych, którzy wybiorą się do scenariusza Planety B, są to ci, którzy chcą przejść przez dewastacje i zniszczenia więc mogą grać w nową grę Survivalismu, w oddzieleniu od Ducha, pozwalając skorumpowanym, aby byli nadal ich mistrzami i doświadczać cokolwiek, czego linie czasowe scenariusza Planety B chcą doświadczać. W końcu to wszystko to, są tylko różne poziomy świadomości, które są odtwarzane. Gdy ktoś osiągnie poziom, gdzie może otworzyć świadomość na najwyższe poziomy Wzniesienia, aby mieć doświadczenia Planety A lub jeżeli został otwarty na poziomie świadomości, aby mieć zrównoważone harmonijne doświadczenie Planety A / B, lub ktoś chce mieć doświadczenia negatywności, śmierci, zniszczenia i rozpaczy i oddzielenia od Ducha, są to po prostu role do odtwarzania i doświadczania, które można mieć w nieustannym ruchu świadomości gdy ona wyraża się na Ziemi. To kończy tę odpowiedź.

Komunikacja między Planetą A, Planetą A / B i Planetą B


Pytający: szybkie pytanie: To nie jest prawdopodobne, aby byłby jakiś rodzaj komunikacji pomiędzy Planetą A, Planetą A / B i Planetą B, czy to prawda, ponieważ są one na różnych częstotliwościach?
Kosmiczną Świadomość: to jest błędne. Planeta B będzie miała jej nowe cele doświadczenia totalnego oddzielenia od Ducha, gdzie osoba ma tylko fizyczność jako środek i cel. Nie będzie wysokich Wzniesionych Mistrzów w tym czasie przyjścia na linie czasowe Planety B , gdyż nowym celem będzie trwać tak dlugo jak trzeba, aby powrócić do podwyższonych poziomów świadomości, miliony lat może i w tych liniach czasowych w przyszłości mogą zacząć zadawać sobie pytania, takie jak: "Czy istnieje ktoś tam poza nami? Czy mam inną naturę duchową, niż nauczono mnie, że mam? " Innymi słowy, scenariusz Planety B końcu przyniesie duchowych mistrzów i nauczycieli, aby nauczyć od wewnątrz tak, jak to trochę było z obecnymi mistrzami wzniesionymi na obecnej Planecie A / B. Na Planecie A / B, to, co jest nowym  doświadczeniem, plan jest dla masowego Wzniesienia następnym razem. Przez masowe Wzniesienie to widać już, że celem i zadaniem jest dla całej cywilizacji, całej ludzkości, by w końcu zrobić krok do przodu en masse jako jeden umysł w nowej świadomości. To jest coś, co leży tysiące lat w przyszłości, ale aby to osiągnąć, wielu z tych, którzy są z wyższych poziomów świadomości, którzy wznieśli się  przez scenariusz Planety A wybrało już pomoc na planecie A / B od samego początku. Dlatego też będzie przepływ wyższej duchowej świadomości i istot wyższych duchowych świadomość do scenariusza tkaniny Planety A / B aby prowadzić i uczyć, i pomóc w stworzeniu nowego świata. Także obecne będą wysoko zaawansowane duchowo świadome Galaktyczne Istoty, które również mają za cel pomóc ludzkości, aby osiągnąć te nowe poziomy świadomości, które ostatecznie wezmą to co jest zharmonizowanym i zrównoważonym scenariuszem A / B do pełnej realizacji i pełnego Wzniesienia dla wszystkich. Będzie zatem konieczny udziału i zaangażowanie istot duchowych, takich jak Interpreter i jego żona, którzy już zobaczyli i wiedzą, że oni też będą jeszcze na Planecie A / B nawet jeśli się wznieśli, gdyż wrócą do pomocy, jak wiele innych będzie robić, ale różnica jest taka, że będą oni świadomi, jak wielu będzie którzy się wznieśli, z Kim i Czym naprawdę są, i choć będą oni działać w linii czasowej nowej planety A / B, tych oświeconych którzy się wznieśli. Nie będą oni uwięzieni, jak wszyscy w czystej fizyczności gdyż będą zastępować zasady i prawa fizyczności, kiedy chcą według ich woli. Będą też uczestniczyć w sposób, który nie narusza ani przeciwdziała nowym prawom fizyczności, które wejdą w miejsce na nowej planecie A / B. Oznacza to, że będzie wielu Wzniesionych Mistrzów, wiele Wzniesionych Istot, które pomogą ludzkości w jej drodze do przodu i będzie to proces stopniowy, ale już nie będą ci duchowi krzyżowani i mordowani, już nie będzie Prawda unieważniana i uciskana. Na pewno będą ci na początku, którzy mogą nie być w stanie w pełni zrozumieć, i odbierać, ale komunikaty zaczną wychodzić, że wszystkie są duchowymi istotami posiadającymi fizyczne wcielenia, wszystkie są istoty są twórcami, wszystkie iskry Boga, i to w sposób znacznie inny niż ewangeliczna chrześcijańska wersja, judaistyczna wersja, muzułmańska wersja, nawet buddyjskie wersje i wszystkie inne religijne wersje wiary, a jest to dopiero początek, i to jest niewłaściwe w tym momencie, rozmawiać więcej na ten temat. Wszystko, co ta Świadomość chce zrobić w tym czasie, to zaprezentować te pomysły w tym miejscu na początku dla tych, którzy czytają to, aby zrozumieli, że wszyscy ci, którzy maja ta wiedzę i świadomość i są gotowi, aby się otworzyć i rozwinąć bardziej, niż było możliwe w okresie ucisku i fizycznej dominacji ciemnych. Ale to znowu inna sprawa, której ta świadomość oczekuje w przyszłości, aby odpowiedzieć.

PYTANIE: Dziękuję, to było bardzo dobre, i bardzo pomocne. To będzie ekscytujący czas.

Nowy Rok, Nowy Świt  i Nowa Planeta

Kosmiczna Świadomość: świadomość ta pragnie przypomnieć, że ci, którzy otrzymają newsletter i informacje tej świadomości w czasie po procesie Wzniesienia, gdy jest kompletne, w nowym roku i Nowym Świcie i początku nowej planety, są tymi, którzy zobowiązali się z tego duchowego poziomu w ich bycie, aby nadal być dostępnymi na fizycznej Planecie, która pozwoli im na doświadczenia dualizmu i polaryzacji doświadczeń fizyczności, ale nowe możliwości rozwoju na tej planecie z pełniejszą i bardziej pełną świadomością prawdy o duchu uczestniczącym w ich życiu w sposób, poza zwykłe religią i dogmatami i są tymi, których celem jest podjęcie wiadomości i nawet rozpowszechnianie wiadomości w sposób, którego nie mogli nigdy nie robić wcześniej. To nie jest to, że ta świadomość od ich oczekuje stanąć na skrzynkach od mydła dostarczając ich wiadomość, ale raczej, że przyniosą je do swojego życia, będą mieć pewną pamięć czegoś głębszego i ich życie będzie zupełnie inne niż to, co kiedyś. Dlatego ta świadomość jest świadoma że kontynuacja Komunikacji Kosmicznej Świadomości (CAC) jest zagwarantowana w tych liniach czasowych, gdzie to ma być  doświadczeniem, i tych, którzy nadal są jej członkami i nowi członkowie przyjdą na pokład i robią tak, ponieważ są oni już zobowiązani do kontynuowania swojej podróży ku pełniejszej świadomości i świadomości i udostępnienia dla mas, do ludzkości, prawdy, które zawsze taka była, ale została odrzucona z powodu dominacji tych u władzy, którzy byli przeznaczeni do represji i tłumienia prawdy. Ta świadomość jest kompletna.

PRACA NAD ŚWIETLISTYM CIAŁEM

Pytający: To jest doskonałe rzeczywiście. Dziękuję. Nasze następne jest od RB. Chciałby, aby omówić
Ciało świetliste. Pyta: "Czy świadomość proszę powiedz nam więcej o pracy wykonanej przez ciało świetliste w 4. i 5. wymiarze w nocy, podczas gdy ciało fizyczne śpi.
Kosmiczna Świadomość: Zasadniczo praca nie jest wykonywana przez ciało świetliste w wymiarach 4 i 5
gdyż ciało świetliste jest duchową forma, a więc, gdy ktoś śpi i średnie Ja, tożsamość świadomości przenosi się z ciała fizycznego, do ciała świetlistego. To nie musi dlatego pracować nad sobą, gdyż to świetliste ciało istnieje w tym wyższym poziomie świadomości. To świetlista forma ciała, którym każdy jest naprawdę. Świetlista forma ciała jest tym, co zanurza się w fizyczności na jawie, ale ciekawe rozdzielenie następuje w nocy, kiedy  świadomość jest nieco uśpiona w organizmie w ciągu doby, to jest dozwolone, aby uciec od ciała, i ono zapamiętuje całość, jego świetlną formę ciała, a tym samym prowadzi działalność w 5 wymiarze lub wyższych warstwach 4-go wymiaru. Gdy proces odwraca się i świetliste ciało schodzi z powrotem do fizyczności,  jego część idzie spać, choć jest tam zawsze i dostępne, ale dlatego, że przedmiotem świadomości na jawie jest mieć doświadczenie fizyczne i ponieważ prawo fizyczności wymaga, żeby zapomnieć to duchowe połączenie, świetliste ciało odwraca się na bok, jeśli chcecie. Nadal tworzy szablon możliwości dla ciała fizycznego i postaci i może przemienić wiele fizycznych sytuacji, ale dlatego, że śpi w tym sensie, że nie ma pełnej świadomości, świadomości, która dostępna jest w stanie czuwania to wtedy jest ograniczone i limitowane, i gra zgodnie z zasadami gry w fizyczności na tym poziomie świadomości. dlatego ciała nie zawsze tworzą to, co byłoby łatwo dostępne, gdyby (ciało świetliste) miało świadomość, gdy średnia świadomość jest w pełni obudzona dla siebie podczas tego stanu, którym jest śpiączka lub bezsenność czas światła dziennego dla większości ludzi.
Wzniesienie samo w sobie jest procesem przebudzenia świadomości świetlistego ciała w rzeczywistości fizycznej, rozbudzenie śpiącej świadomości, w ciele człowieka do jego prawdy i jego całkowitej istoty. Kiedy to zrobi to wtedy może pracować z 5-go wymiaru świadomości w 3-cim wymiarze. To wtedy wiele cudownych rzeczy, byłoby to możliwe. Film "Matrix" Doskonale wyraża ten temat pod wieloma względami film Matrix, zwłaszcza pierwszy z trylogii wyraża ten temat w najbardziej doskonały sposób. To jest naprawdę historia przebudzenia środkowej świadomości siebie do prawdy o tym, Kim Jest i Czym Jest, i odkrywa, że w rzeczywistość, którą każdy ma za konkretną i trwałą jest iluzoryczna, i gdy Neo wspomina to , gdy budzi się do niej, gdy idzie dalej poza wyzwania wiary i przez zasłonę zapomnienia, w końcu budzi się do jego najprawdziwszej mocy i jego prawdziwej Istoty. Na tym etapie nie jest już przykuty przez prawa  fizyczności i może je zastąpić nawet latając, tak jak robi to w ostatniej scenie. To jest tym, co czeka ludzkość i dla tych, którzy budzą się w ciałach do wyższej prawdy o ich istocie, Czym naprawdę Są, Kim tak naprawdę Są, i w momencie gdy to nastąpi, wtedy ci którzy są naprawdę świadomi są Świetlistym Ciałem, które może rozpuścić ciało, może zmienić ciało, i oni mogą mieć wpływ na rzeczywistość wokół nich. Nie podlegają oni tym prawom i zasadom, o których inni twierdzą, że są niezmienne i nieuniknione. Są naprawdę Wzniesionymi Istotami, które mają fizyczne doświadczenie w  całkowita świadomości ich Prawdziwej Istoty, ich Prawdziwej Rzeczywistości.

Gra w życie jest grana w stanie zapomnienia


Pytający: "Dlaczego nie mamy pełnej świadomości, czy nasze niższe Ja przejmuje ją?
Kosmiczna Świadomość: powód, dla którego nie macie pełnej świadomości jest taki, że zgodziliście się na to, aby nie mieć pełnej świadomości, podczas gdy macie te wyjątkowe fizyczne doświadczenia w dualizmie
i materializmie, to doświadczenie utraty mocy i oddania władzy do skorumpowanych. Istnieje wiele, wiele rzeczywistości i doświadczeń, które można mieć w umyśle Boga, i fizyczne doświadczenie jest tylko jedno, ale to jest istotne dla tych, którzy mają to doświadczenie, i to jest w komplecie ze zbiorem reguł i przepisów, procedur, których ktoś używa, aby mógł funkcjonować w tej fizycznej rzeczywistości, tak że może mieć kompletne fizyczne doświadczenie, którego dusza pragnie. Częścią planu jest to, że osoba przychodzi do tej rzeczywistości i zmniejsza poziom świadomości, którą ma, i świadomą pamięć, Kim i Czym To Jest, Kim Jesteś i Czym Jesteś. To jest tak, że można mieć jak najpełniejsze doświadczenie i wiele z tego jest oparte na doświadczeniu wierząc, że jesteście w separacji jesteście, oddzieleni od Boga, od Ducha Bożego, niezależnie od własnej duszy, a więc nie ma obciążenie taką wiedzą, gdy ktoś ma totalne doświadczenie fizycznego życia, czy jest to dobre życie, złe życie, radosne życie lub tragiczne życie. To jest po prostu pragnienie duszy, aby mieć to doświadczenie dla nauki i rozwoju, ponieważ dusza  zawsze wie, że wróci z powrotem do Boskiej Istoty, więc nie jest to postrzegane jako coś negatywnego. Jest to po prostu postrzegane jako przebywanie w fizycznej grze dualizmu, gdzie pewni ciemni mają kontrolę, gdzie ktoś będzie miał doświadczenia, jakie trzeba będzie zagrać w grze. Jest o wiele lepsza gra, jeśli ktoś nie pamięta prawdy, tak szybko, jak sobie przypomni, że są wyższe stany świadomości mając fizyczne doświadczenie, wówczas gry się zmienia. Jeśli intencja i pragnienie duszy było mieć doświadczenie w tej szczególnej i ciekawej grze, dlaczego miałaby ingerować, chyba że był to cel i zamiar? Ostatecznie jest to duchowe przebudzenie i ewolucja w fizycznym stanie. Większość podmiotów przyszła w to doświadczenie fizyczności i dualizmu z powodu potrzeby tych doświadczeń i nie są jeszcze gotowi do przebudzenia. Wiele  wcieleń przyniesie duszę do etapu, gdzie przebudzenie następuje i Wzniesienie się zdarza, ale przeważnie w tym czasie, większość z nich śpi i przestrzegają praw gry nigdy nie zdając sobie sprawy, że mogą być przekroczone. Jest to po prostu porozumienie się w celu uzyskania fizycznego doświadczenia bez wiedzy, że na samym końcu gry, na końcu doświadczenia życia, wszyscy będą wracali do duszy, chyba, że nie zdecydują się na powrót, ale wtedy to będzie inna gra.

JAK pobudzać i obudzić ciało świetliste


Pytający: "Co możemy zrobić, aby pobudzać i obudzić nasze ciało świetliste"
Kosmiczna Świadomość: Co można zrobić, to być jak najczęściej przytomnym i świadomym, że masz
Ciało Świetliste! Wielu zna, aurę i pole aury, ale jest to również część ciała świetlistego. Fotografia Kirliana / aury może pokazać emanację światła i jasność i kolor, który otacza ciało, i ktoś to widzi t i nie myśli o tym, jako o Ciele Świetlistym. Wskazane jest, żeby zrozumieć, że to jest Ciało Świetliste, i gdy ktoś ma wzrastać w Ciele Świetlistym, musi w końcu zdać sobie sprawę, że już jest Ciałem Świetlistym, i że w procesie stawania się całkowicie świadomym tego, dobrze byłoby afirmować, że jesteś Ciałem Świetlistym. Afirmacja może być: "Ja jestem światłością ciała. Jestem otwarty na przypomnienie i wiedzę o tym, że Ja jestem Ciałem Świetlistym!"
Poprzez takie afirmacje i inne własnego pomysłu i na podstawie oświadczenia każdej nocy, gdy ktoś idzie do łóżka, że pamięta swoją własną prawdziwą Istotę, swoje ciało świetliste jako To, co jest naszym świadomym stanem istnienia, to można przenieść sobie coraz dalej na pamiątkę tego faktu, który już jest. To jest zalecenie tej świadomości jak zyskać znacznie większe postrzeganie ciała świetlistego, znacznie większą pamięć i wiedzę o tym, jak również.

http://rainbow-phoenix.com/blog/
121  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 23, 2012, 17:13:08
Nie wspominaj, wykaż się, nie sprawdzaj mnie, mnie tu nie ma pawie jak easta, przynajmniej dla ciebie.
Do roboty arteq, nie wyślizguj się!
122  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 23, 2012, 15:50:35
Przecież to ty jesteś to ty tu jesteś specjalistą od wszystkiego, co w sumie kończy jedynie personalną krytyką, więc wykaż się, nie musisz sprawdzać mojej wiedzy (bo i tak uważasz, że je nie ma), więc wykaż się - pole otwarte.
Ja nie muszę ani nie nie mam takiego zamiaru. To ja będę sprawdzał twoją wiedzę teraz, za każdym razem.
123  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Sesje z Anną Dolińską : Grudzień 23, 2012, 11:46:01
Ależ to nadal jest żądanie określenia się z pytajnikiem, czy bez, bo według ciebie wtedy sytuacja byłaby jasna, czyli przeciwnik znaleziony i nawet east to zauważył. I bardziej w tym widzę retorykę, niż retoryczne pytanie, niezależnie od niuansów.
Nie przeczę, że się starasz, ale po reakcji widzisz że dociera inaczej niż założyłeś. Jak widzisz, często trudno złapać co ktoś miał na myśli. Gdybyś napisał wprost, z wykrzyknikiem prawdopodobnie wszyscy by to olali. Diabeł tkwi w szczegółach jak mówią.
To, że zabierają głos, jak east nie jest odbiorem personalnym, gdzie widzisz, żeby east czuł się kopany? W dalszym ciągu etykietujesz zabierających głos i Dariusz to właśnie napisał.

A wracając do tematu uważam rozdział pod tytułem PCh za zamknięty. Wracanie do tego już teraz zawsze będzie mi przypominało "polowanie na czarownice".
Osobiście bardziej mnie ciekawią dalsze poczynania spuścizny PCh. Czytaliśmy "odezwę" Wójcikiewicza, wygląda mi na to, że wiele do niego dotarło, i przyjmuję to za bardzo pozytywny objaw.
124  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Sesje z Anną Dolińską : Grudzień 23, 2012, 10:21:59
Ależ nie widzę, żeby ktoś tu personalnie odbierał zarzuty, a tym bardziej rozpaczał, to twoja interpretacja reakcji.
Natomiast twoje żądanie określenia się jest dla mnie kuriozalne, żądasz od kogoś czegoś wbrew czyjejś woli. Jeśli się nie określił, to znaczy, że nie chciał. To dla mnie brak poszanowania inności, jak to Przebiśnieg określa i to, co napisałem wcześniej - poszukiwanie przeciwników.
125  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 23, 2012, 09:35:52
Jak zwykle to twoje personalne odniesienie. Amen

Edit: a merytorycznie coś masz do powiedzenia w temacie?
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

extremalteam ultrawinterfell mostwanted luksburg fsspolecznosc