Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 19:57:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 70
126  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 23, 2012, 09:33:02
A konkretnie które?
127  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Sesje z Anną Dolińską : Grudzień 23, 2012, 09:31:28
Właśnie problem polega na tym, że dokonujesz niejako automatycznie personalnej kwalifikacji - kto nie jest za mną jest wyznawcą, poplecznikiem negowanych przeze mnie teorii. I to dla mnie jest błąd, bo zakładasz, że wiesz co ktoś myśli na dany temat, ale są nawet gorsi w tym względzie, którzy zakładają z klucza, że ktoś musi się identyfikować z tego tytułu z tymi negowanymi przez ciebie teoriami, żeby tak to nazwać.
Jest to klasyczne skupianie uwagi i równie klasyczne szukanie "przeciwników" tam gdzie ich nie ma.
Zresztą sam stwierdzasz na końcu, że to są twoje wyobrażenia oponenta.
128  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 23, 2012, 09:19:39
Gosciu. nawet jeśli powstało nowe myślenie tylko w jednej głowie, czy kilku podobnych, to bardzo dobrze, bo jest nadzieja na to, że tym, jakby nie patrzeć pozytywnym myśleniem, będą "zarażać" innych.
A teraz byłbym też wdzięczny za wskazanie mi, jakie tutaj ostatnio szkodliwe teorie są głoszone, (choć to twoja ocena jedynie), bo może coś przeoczyłem.

Edit: pokładam większe zaufanie w nieoświeconych, niż ty w oświeconych, że zrozumieją wcześniej niż ci się wydaje.
129  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 22, 2012, 22:01:35
Wysoka Rada Oriona odezwała się w temacie. Na pewno warto zwrócić uwagę na ich rady.


Wiadomości Wysokiej Rady Oriona na 22 grudnia 2012


Pozdrowienia drodzy jesteśmy Wysoką Radą Oriona i przychodzimy dla radzenia i wspierania, gdy wielu z was teraz przeniosło się na wyższy poziom świadomości. Wszystko, co JEST, BĘDZIE i jesteśmy tutaj, aby wspierać was, gdy teraz przenosicie się do nowych linii czasowych i wymiarów, które teraz są dostępne dla JAŹNI w tej nowej wibracji ziemi na planecie Ziemia.

Wielu nie jest w stanie wyjść z gęstszych niższych częstotliwości energetycznych i wielu boryka się z tym, moi drodzy, znów radzimy wyraźnie, że zmiana przychodzi z wnętrza i nie jest czymś, co może być "podane" dla drugiego. Wielu jest teraz w upadku lub skokach w wibracji, mając tendencję do lęków i niepokojów wobec tych wokół nich. Radzimy w Prawdzie drodzy, że to nie pomaga nikomu, a już najmniej sobie gdyż ta piła w sygnaturze energii jest tym, co jest przyczyną zakłóceń waszego widzenia. Jak możecie śnić swój sen o tworzeniu, jeśli nie jesteście pewni, czym sen, który śnicie jest?

W pełni akceptujemy  i rozumiemy, że nasze słowa mogą być wyzwaniem dla wielu w tym czasie, i my radzimy Wam przetwarzanie wszystkich naszych wskazówek w sercu, gdyż serce ZNA PRAWDĘ. Gdy spojrzycie na Was na zewnątrz na świat moi drodzy, zdacie sobie sprawę, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje. Po raz kolejny przypominamy o roli ludzkiego mózgu i jego zdolności logicznego interpretowania informacji w zniekształcony sposób.

Dajmy przykład dla dalszego wyjaśnienia naszych wskazówek, jak logiczny ludzki mózg może przyjąć, a potem wymyślać scenariusze, które nie są prawdą. Zdajemy sobie sprawę z zagadek, które macie na planecie Ziemi, które określane są jako "złudzenia optyczne", jest to gdzie obraz objawia się czymś, czym nie jest. Zdolność logicznego ludzkiego mózgu, aby dać się zwieść tym iluzjom jest ogromna i radzimy, że wielu nie rozumie i nie przyjmuje tego, że to, co jest pokazane im przez ich logiczny ludzki mózg jest w rzeczywistości iluzoryczne. Ci, którzy starali się zamknąć i stłumić ludzkość wiedzieli, że to będzie działać dla obniżenia wibracji i grali te sztuczki dla ludzkiego logicznego mózgu od eonów. Dlatego drodzy Radzimy Wam, aby być w sercu, dla odczytania sygnatury energetycznej wszystkiego, co jest przedstawione Jaźni, wtedy zobaczycie, poczujecie PRAWDĘ. Wtedy nie liczy się to, co logiczne, co ludzki mózg interpretuje jako Prawdę, gdyż to serce wybierze. Czy rozumiecie naszą analogię?

Dużo jest teraz odsłaniane na całej planecie Ziemi i wielu wciąż nie rozumie i nie akceptuje wielowymiarowego aspektu ich istnienia tutaj, na tym, co wydaje się być stałą planetą, która istnieje w wielowymiarowych liniach czasowych na raz, jest tylko TERAZ, ta koncepcja jest taka, że logiczny mózg ludzki zasupła się w węzłach próbując dowiedzieć się, jak wszystko może istnieć Teraz, kiedy wszystko jest liniowe według logicznego ludzkiego mózgu.

Rozumiemy, jak trudno jest to pojęcie zrozumieć, ale nie radzimy, aby nie próbować  pracować z tym przez logiczny ludzki mózg, Gdyż dalej pogłębicie zagadkę dla siebie, prosimy, aby przetwarzać tą koncepcję przez serce i umożliwić sercu następnie przefiltrować ją z nieświadomego poziomu duszy podświadomość i wtedy do świadomego obudzonego umysłu. Nie ma innej metody pozwalającej na to, gdyż logiczny mózg ludzki na początku nie został stworzony, aby zrozumieć pojęcie wielowymiarowości.

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Wszystkich w tym czasie, i mówimy Wam, że tworzycie istnienie, którego doświadczacie, wielu nie jest w stanie odpuścić sobie logiki więc zaczną doświadczać chaosu i więcej chaosu, gdyż energie nowej ziemi nie obsługują logiki jako Podstawy. WSZYSTKO na nowej ziemi jest wspierane przez Miłość, która Jest i to jest przetwarzane sercem. Skupione na SERCU życie nie tylko umożliwia wszystkim przechodzić szczęśliwie i być w stanie błogości, moi drodzy, to byłoby logiczna interpretacja mózgu wobec koncepcji, której nie może zrozumieć. Aby żyć z serca trzeba  zrozumieć, że Miłość, która Jest,  jest kreacją ludzkiego doświadczenia życia, gdyż tworzenie z serca tworzy doświadczenie życia na tej planecie, w Prawdzie. To może być nakryte, gdyż wielu ze starymi energiami Ziemi 3D, ponieważ oni tworzą z logicznego ludzkiego mózgu, dlatego radzimy dla wszystkich, aby pracować, aby oczyścić serce. Po oczyszczeniu i wyklarowaniu serca jesteś wtedy w stanie tworzyć z serca i przetwarzać przez mózg. W tej chwili na ziemi 3D tworzenie jest z umysłu i przechowywanie jest w sercu. To ogranicza waszą energię w Prawdzie, drodzy, gdyż logiczny umysł nie może połączyć się z Miłością, która Jest i z waszą Duszą. Może się połączyć z informacją, które pojawia się wokół niego na ziemi 3D. Czy nasze współbrzmią słowa moi drodzy? Czy rozumiecie, dlaczego ważne jest, aby odłączyć się od rzeczywistości ziemskiej 3D w pełni tworzyć z serca, a następnie przeżyć kreacje w sercu w Prawdzie w obudzonej rzeczywistości?

Okres przejściowy dostosowania, gdy jesteście w stanie przejść z logicznego mózgu do serca jest procesem harmonizacji, i wielu jest teraz głęboko w tym procesie. Istotne jest, że macie Zaufanie i macie Wiarę w Siebie w tym procesie, gdyż logiczny mózg próbuje trzymać tak długo, jak może, i stara się nauczyć was, że jesteście niepoprawni w tym, co robicie. Wtedy moi drodzy wchodzicie w proces wznoszenia, gdzie jesteście w stanie połączyć się z sercem, marzyć, a następnie w nowych energiach Ziemi. Wznoszenie jest wtedy procesem, który jest kontynuowany, to nie jest jednorazowe zdarzenie, które wydarza się raz i potem nigdy. Wzniesienie jest rozwijaniem marzeń, które znajdują się w sercu, a następnie są tworzone w obudzonym życiu ze snów, który marzycie. Czy nasze słowa współbrzmią moi drodzy? Możecie zrozumieć potrzebę bycia w zgodzie ze swoją duszą i bycia w przestrzeni serca?

W pełni uznajemy, jak trudne to pojęcie może być dla was w tej chwili, odłączenie od wszystkiego, co pojawia się w waszym obudzonym doświadczeniu ludzkiego życia, które daje wam wyjście z niskiej sygnatury energetycznej pomoże wam przejść przez proces harmonizacji bardziej płynnie. Przez eony ludzie zostali nauczeni nieufności do Siebie i pytamy dlaczego? Komu to służy? To może wydawać się "obce", mieć pełne Zaufanie i Wiarę w Siebie, ale pytanie, dlaczego nie? Dlaczego chcielibyście wcielić się na tej planecie, w tej linii czasu i wymiarze, gdyby nie było tego rozwoju?

Gdy zaczniecie pracę z nowymi energiami ziemi, gdy zaczniecie dostrajać się do wymiarów i linii czasowych, w których wasze marzenia zamieszkują, wtedy energie, które jesteście w stanie zakotwiczyć i zrównoważyć w waszych ludzkich pojazdach pogłębią się i rozwiną. Będziecie wtedy w stanie marzyć na coraz bardziej pogłębiających się poziomach i tworzyć w coraz szybszym tempie, to jest zasilane przez Wiarę i Ufność w Siebie, drodzy, nie jest to napędzane przez logiczny ludzki mózg bo on nie ma informacji, które mają sens dla niego w tym czasie w świecie 3D wokół niego. On nie był zaprojektowany do działania sposób w jaki was nauczono. Dlatego przestrzeń serca utworzona i to jest rola serca, drodzy? Czy nasze słowa współbrzmią moi drodzy? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Wysyłamy wezwanie do serca, bo Serce Zna Prawdę, wszystko, co jest pokazane jako Twoje doświadczenie życiowe na jawie jest odbiciem tego, co jest wymarzone w przestrzeni serca. Radzimy Wam, aby rozpocząć uznawać, że moc jest Wami, bo WY jesteście ogromnymi istotami światła, świećcie tym światłem na cały świat i rozkoszujcie się Miłością, która Jest, jest to paliwo z wyboru serca, serce jest kluczem do nowej ziemi i energii nowej ziemi. Jesteśmy Wysoką Radą Oriona i jesteśmy z wami gdy teraz chodzicie w Prawdzie, na planecie Ziemi we wszystkich liniach czasowych i częstotliwościach wymiarowych, które są obecnie otwarte dla JAŹNI. Oddychajcie i BĄDŹCIE, drodzy, gdyż nie możecie zbłądzić w tym, do czego przyszliście, aby BYĆ .

22 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
130  Hydepark / Nauka i technika / Odp: HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli : Grudzień 22, 2012, 21:08:31
Ostatnio jest wycentrowany na północnej Europie z centrum na GB, a tam teraz mrozów teraz nie ma, ale niedawno szalały, więc może mają powrócić.
131  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Boze Narodzenie 2012 i Nowy Rok 2013 : Grudzień 22, 2012, 21:06:02
Z tym zakłamaniem, to fakt, najlepszym przykładem jest kościół w Niemczech, który ma udziały w seks biznesie, inaczej chyba by upadli, bo tam płacą podatek ze wskazaniem na konkretny związek wyznaniowy.
132  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: DRUGA TWARZ CHRZEŚCIJAŃSTWA.... : Grudzień 22, 2012, 19:27:58
To było gdzieś wyżej. Konstantyn zwołał sobór, bo biskupi organizowali lokalne wojny między sobą, oczywiście w ich imieniu walczyli wierni.
Nic dziwnego zresztą, mieli za przykład Szawła, który "wyciął" konkurencję.
133  Hydepark / Nauka i technika / Odp: HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli : Grudzień 22, 2012, 19:17:41
Ten pomarańczowy to jest 6 w skali 10. Zwykle po kilku dniach powoduje sztorm.
134  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Sesje z Anną Dolińską : Grudzień 22, 2012, 17:10:33
Czy gość to inna odsłona? Skoro arteq tak doskonale zna jego wiedzę, to nie widzę innej interpretacji.
A w ogóle, czy to kolejna odsłona polowania na czarownice, oops, zwolenników PCh, tutaj to chociaż z grubsza w temacie.
135  Hydepark / Nauka i technika / Odp: HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli : Grudzień 22, 2012, 16:51:13
Od kilku dni spora aktywność HAARP jest wycelowana w Europę, ale też na obydwa wybrzeża USA.

źródło: http://www.haarpstatus.com/status.html
136  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 22, 2012, 16:26:04
No to smok jeszcze podsumował.


21.12.2012 - było blisko

Cześć wszyscy,

Cóż, jeszcze kilka godzin pozostało w dniu, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Czas na relaks przez następne kilka dni, a Wasze życie trwa tak, jak było, z nieco lepszymi energiami: wiatr w żagle. To potrwa dla fali, ale to się stanie.

W międzyczasie, to zrobiliście ! 12/21 mogło wydawać się tak daleko w przyszłości i dokonaliście tego w takim burzliwym czasie. Udało wam się! Nie, praca nie jest skończona, ale nadszedł czas, aby być dumnymi z waszych osiągnięć. To były trudne dziesięć lat. Zrobi się łatwiej od tej chwili, powoli.

Z naszego punktu widzenia, istnieją nieskończone rzeczywistości, gdy ludzkość wznosi się z bieżącego życia, i wszelkiego rodzaju poziomów trudności, które ludzkość przeszła, aby to osiągnąć. Jeśli byłby to gradient od 0 do 100, gdzie 0 oznacza czysty chaos i 100 jest najbardziej przyjemnym przejściem fizycznie możliwym, nawet jeśli nieprawdopodobne. Jesteście zdecydowanie powyżej 75 procent. Możecie prosić o więcej? Podbiliście  kurs. 20 lat temu kierowaliście się do czegoś znacznie bardziej ponurego, ale czas już minął i wznieśliście się ponad to. Jesteście lata przed planowanym terminem.

To nie znaczy, że wszystko było łatwe. Nie, negatywna energia musiała być wyrażona, systemy musiały zostać przerwane. Dlatego trzeba jeszcze wiele pochwał, bo uczyniliście to. Większość dusz nie była na tyle odważna, aby nawet próbować.

Więc możecie nie być świadomi tego, co osiągnęliście,
ale brawo! Nadszedł czas, aby samych siebie poklepać po plecach.

Teraz, znajdźcie radość w te święta. Dajcie  sobie przerwę (czyli Ty też, channelerze!). Nie myślcie o tych wszystkich pozostawionych w świecie rzeczach, które trzeba rozwiązać przez kilka następnych dni. Po prostu zrelaksujcie i odpocznijcie. Zarobiliście na to.

Smok

22 grudnia 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/173662/12212012-nearing-close
137  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 22, 2012, 14:27:00
Sventer, to już obsesja, na to co się działo z projektem, są wątki, ale już nikomu nawet nie chciało się tam nic wklejać, a ty grzmisz dalej. Obudź się już bo tu nie ma czarownic do zapolowania na nie. Ale cię wzięło chłopie, żeby zaraz wariować?
Każdy wierzy w takie bajki do jakich dorósł, ale bajek do których się odwołujesz już dawno tu nie ma, nieco spóźniony jesteś, a może u ciebie czas się zatrzymał, bo u większości przyspieszył.
Nigdy nie żałuj innych - niech mają to na co sobie zasłużyli ( to powszechne prawo przyciągania), i nie ważne co ty chcesz w tym widzieć. Nie dociera do ciebie jeszcze, że każdy jest inny? Jego poglądy i wierzenia to jego prywatna sprawa, jak Przebiśnieg twierdzi próby przekonywania to już interwencja. I tu się zgadzam. Tak trudno zaakceptować, że ktoś jest inny i ma inny ogląd i pogląd?
Czas nietolerancji, "jedynie słusznych" właśnie się skończył. Nie da się nikogo zbawić wbrew jego woli i moim zdaniem nie warto nawet próbować, ale tu się chyba różnimy.
138  Hydepark / Hydepark ;) / Odp: wątek offtopowy : Grudzień 22, 2012, 11:32:27
No i szczęśliwie przeżyliśmy kolejny koniec świata. Niezaprzeczalnie był to (przynajmniej na tym forum) dzień chwały i tryumfu wszystkich "xxx", nie znajduję tu odpowiedniego słowa w naszym ojczystym. Po angielsku nazywają to ogólnie "naysayer".
Niestety określenie sceptyk zupełnie nie oddaje tutejszych prezentacji, to zupełnie co innego.
Jak widzę poziom frustracji i rozczarowania brakiem, często dawno odwołanych przepowiedni, powiedziałbym był wysoki, ale nie u zwolenników PCh, bo nieliczni tu zareagowali na poziomie.
Mam nadzieję, że ten etap mamy już za sobą, choć echo czasami trwa długo.
Cóż niektórzy chcą żyć tylko przeszłością i wykorzystywać energetycznie momenty, które wydają się im dobrą okazją.
Chcę tu zaapelować, ale nie do tej grupy, do pozostałych:
Większość, jeżeli nie wszyscy jest zgodna, co do tego, że wchodzimy w Nową Erę, Nowy Świat.
Dlatego proponuję, abyśmy nie dawali ściągać swojej uwagi na przeszłość, abyśmy jej na tym nie skupiali. Wystarczy zauważyć i zaakceptować, bo zmienić jej już nie można ( w ramach liniowego postrzegania). Dla dobra absolutnie wszystkich będzie lepiej, gdy tą energię skierujemy na tworzenie, obojętne w jakiej formie, uważanej z pozytywną.
To takie moje 3 grosze na dziś.

Edit I jeszcze piosenka w temacie : Glory Days - Bruce Springsteen

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=inCC-PAggRA
139  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 22, 2012, 10:38:59
Arteq, nie rozdaję ryb, tylko wędki.

Edit: pokop trochę popracuj, i zejdź ze mnie personalnie.

Jeszcze raz, bo zapomniałeś: "nie dyskutuję z tobą",  "nie mam dla ciebie czasu" i nie powinno cię to już dziwić, więc proszę skończ te personalne "zachęty".
A posty nie są ani takie same, ani powielane, ani o tym samym ani z tej samej sondy, a ty tylko bez sensu nabijasz posty.
140  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 23:16:11
Kapłan oficjalnie chyba był numerologiem PCh, a kot może wypowie się sam, bo zagląda tu czasem.
141  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 21, 2012, 23:12:56
Poniższe to nie jest przekaz. Kawałek artykułu na temat procesu.


12.12.12 Brama otworzyła nas do połączenia się z naszą prawdziwą Jaźnią, jak również Świadomością Jedności, a Brama 21.12.12 zakotwiczyła to. Pamiętajcie, że to nie jest automatyczne połączenie Duszy i ego, to potrzebuje waszego aktywnego udziału. Nasze 12- nici DNA znajduje się w miejscu, gdy świetlne Kody nadal przychodzą do nas od bramy 12-go. Im bardziej skoncentrujesz się na uznaniu tego, kim jesteś, tym bardziej integrujesz to jako prawdę absolutną. Nasz Nowy Odcisk zastępuje nasz oryginalny Odcisk, niosąc ze sobą absolutny potencjał tworzenia nieba na ziemi. Zobacz powiązania całego życia, zobacz, jak daleko jesteś od starego dualizmu 3D. Poczuj, jak jesteś wolny, aby tworzyć na nowo, tworzyć życie, którego nie doświadczyłeś przedtem i nie mogłeś sobie wyobrazić.

W sobotę, wiązki światła pochodzące od centrum Galaktyki (Źródła) wzmocnią wszystko, co znamy (a nie w co wierzymy),
aby było możliwe. Więc utrzymajcie zamiar odbioru tego potężnego zastrzyku Bożej Miłości, i z wiedzy Serca, uwolnimy jakieś resztki iluzji separacji ... od Źródła lub od wszystkich innych. Podczas gdy wielu z nas czuło się samotnych w tym czasie, ze względu na nasze indywidualne linie czasowe, teraz nie czujemy się samotni i uświadamiamy sobie, że to złudzenie (sam na sam). Mamy okazję zejść z naszej indywidualnej osi czasu i wkroczyć w linię czasową Jedności, gdzie połączymy się z wszystkimi innymi.

My, Drodzy, tworzymy nowy paradygmat. Czym masz zamiar to być? Bądź jak dziecko, pełne niewinności jeszcze z Mądrością tworzenia. Obrazy i intencje, które posiadasz tworzą Nowy Świat. Jeśli nadal widzisz świat jako uszkodzony lub zagubiony  w "nie jest to okropne" z obecnego światopoglądu, brakuje Ci okazji. Zamiast tego utrzymuj wizję świata miłości, pokoju i radości. Przytrzymaj tę wizję dla siebie, a potem zadać sobie pytanie, jak to będzie wyglądać, nie tylko ciebie, ale dla całego świata.

Emisariusze Światła z Plejad szczególnie, dzielili się dwoma scenariuszami kilka lat wstecz. Jeden był taki, że będzie coś jak wzięcie, w którym ci, którzy nie zdecydował się wznieść są zabrani na inną planetę, która nadal jest 3D. Drugi scenariusz, że przebywamy i współistniejemy w dwóch różnych wymiarach. Jest teraz trzeci. W tym potencjalnym scenariuszu zostaniemy i kontynuujemy naszą pracę, podnoszenia wibracji wszystkich, Gai tym do miejsca Jedności dla całego życia. Obecnie jest to ten trzeci scenariusz, który zbliża się do zaowocowania. I jako tacy, wznosimy się w naszym ciele, nasze ego wzniesie się i scali całkowicie z duszą i będąc wszystkim, czym Jesteśmy, z powodu Świadomości Jedności, w czasie wszyscy się Wzniosą, przynosząc niebo na ziemię, i my i Gaia wzrośniemy w ujednoliconej wibracji w wyższy wymiar Miłości jako Jedność. Potrzebna jest dla nas, aby nadal nasze wibracje utrzymywać wysoko, aby nie pobudzać strachu, ale pobudzać miłość poprzez skupienie na wszystkim, co mówimy, czujemy i robimy.

Teraz  wypełniamy nasz  26.000 letni cykl, wypełniając to, czego nie mogliśmy wcześniej i przechodzimy do Nowej Ziemi, Złotego Wieku.

Kara Schallock
www.soulsticerising.com
142  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 23:04:31
Sventer, pobrałeś coś, czy jak, bo już od rzeczy zaczynasz pisać.
Wejdź na ich forum i tam pisz, tutaj jakoś nie ma pokrzywdzonych, a ty chcesz ich uratować.
143  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 22:55:31
Nie sfinksie, według mnie na życie, ale nie zrealizowanie "programu" skutkuje powtórką z dodatkowo uzbieraną karmą, przynajmniej tak było w 3D.
Więc bardziej logiczna jest pełna akceptacja "tego co jest" i płynięcie z prądem, zamiast stawania "okoniem".
Teraz czas jest niepowtarzalny, nie daj się nabrać na rozczarowanie, to produkt czysto mentalny, bardzo podbudowany ego.
Znam podobne zdanie innej kobiety, ale ona ma prawie 90 lat i przykre dolegliwości, ale 2 lata temu jeszcze była bardzo optymistyczna, mimo że nie była miss i też na lekach, aha samotna i praktycznie bez rodziny i znajomych.

Edit: Sventer, to już pomówienia, więc lepiej ugryź się w palec i nie stukaj w klawisze.
       Komandosie - tylko Mora, pozostali nie.
144  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 21, 2012, 22:42:58
Zdecydowanie tak. Jeśli nie ma już dotychczasowych przeszkód, to powinno iśc dość szybko naprzód.
Ciekawe kiedy lobby paliwowo energetyczne zacznie się łamać.
145  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 22:37:35
Sfinksie, reagujesz jak typowe starseed, które dokładnie maja największe problemy z akceptacją "ciężkiego" ciała.
Może w tym coś jest, tak czy inaczej jesteś duchem, który jest w ciele, bo chciał w nim być, takie wybrał, takie warunki i dla niego ono jest doskonałe, więc może weź pod uwagę wybór twojej duszy. W tym jest wyższy cel.
146  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 22:21:12
Sfinksie, napiszę krotko: jeśli nie potrafisz pokochać samej siebie, to nie masz prawa mieć żalu i pretensji o cokolwiek do innych.
To podstawa!
147  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 22:17:35
Teraz Szmer, to poleciałeś, jak przedmiotowy Enki. Każdy ma swoje doświadczenia i swoje obawy i one nie są dla nikogo dobre, ale są takim wyznacznikiem w psychice, jak ból fizyczny dla ciała. Ból trudno znosić to bierzemy tabletkę odpuszczając sobie przyczynę, tu jest tak samo: trzeba odnaleźć przyczynę inaczej to tylko się pogłębia.
148  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 22:08:48
Ja się jego strachów nie bałem, a ty co? Może młodzi tak mają, a udowadniasz i udowadniałeś, ze Enki kłamie, to co?
Nie wierzyłeś sobie?
Przecież cały czas udowadniasz, że to jest zabawne, bo Enki kłamie, to może w końcu się zdecyduj, albo posegreguj co jest poważne, a co nie, bo teraz oprócz posiadania "racji" to nie wiem o co ci chodzi.
149  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 21:58:45
No to pogratulować oświecenia, tylko ci o których mówisz dawno odeszli od tego tematu, chociaż tu jeszcze powiększyłeś ten worek pakując jak rozumiem do niego wszystkich z wyjątkiem siebie. To już znamy. Ale czujesz się wzniesiony, przynajmniej ponad innych, więc tak trzymaj i baw się dobrze, chociaż mógłbyś sobie darować chodzenie innym po głowach, ale co tam.
150  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 21:49:58
Komandosie, w przekazach były, są frakcje. Tą (Abundant Hope) umieściłem tu dla kontrastu, żeby było wiadomo jakie bywają pomysły. Tam oprócz Papa Źródło występuje Christ Michael a są jak mówią z Nebadonu. Sprawdź definicje świata On i Nebadon.
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mostwanted fsspolecznosc ultrawinterfell tdw luksburg