Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 19:15:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 70
151  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 21:44:32
Niestety, albo stety sfinksie. Dzięki Bogu nie opuszczamy materii, tylko ją transformujemy. Nie ma dezintegracji, nie ma szoku.
Niebo zafundowało nam najłagodniejsze przejście z możliwych i już możemy za to być wdzięczni.
Czystą postacią ducha byliśmy i sami (ponoć) się tu wepchaliśmy, więc duchowi to wszystko było potrzebne.
Większość "starych dusz" miała tysiące żywotów we wszystkich możliwych rolach i konfiguracjach, szkoda czasu na opisywanie tego.
Są oczywiście tacy, którzy po tej operacji "Wzniesienie" porzucą fizyczne skafandry i pozostaną w sferze ducha w wyższych wymiarach, ale wymiar do którego weszliśmy / wchodzimy jest nadal fizyczny i dualny, aczkolwiek nasza fizyczność się zmieni w tym odżywianie i dualność też będzie "płytka".
Nie ma co narzekać, przeszłość już była, popatrz naprzód na twój cel - rozumiem forma duchowa.
Statki nie maja nas zabierać!
Po części oni będą z nami "mieszkali" tutaj. My też będziemy wybierali się w kosmos. To ma być docelowo Jedność, oczywiście w jej ramach każdy nadal jest odrębny, ale nie oddzielony.
Ale to nie jutro, bo my nie jesteśmy na to przygotowani.
Więc śpijcie spokojnie.
152  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 21:26:21
Komandosie, w/g tego co wstawiłem w 3DD, czasowo one jeszcze mogą zaistnieć, ale nie chodzi o straszenie, tylko naturalne przejście energetyczne przez krawędź Pasa Fotonowego.
153  Hydepark / Kosmos / Odp: USTAWIENIE PLANET W JEDNEJ LINI 2012 itd.. : Grudzień 21, 2012, 21:21:38
To taki sposób wyświetlania, więcej widać.
154  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 21:18:07
Niezbyt szybko, muszą dużo popracować, aby dotarło do świadomości masowej, że nie jesteśmy sami, żeby zwalczyć strach przed obcymi wygenerowany przez "Dzień Niepodległości" i różne takie. Dopóki nie wyjdzie to od "polityki" będzie zastój.
A my mamy podnosić nadal wibracje, żebyśmy mogli ich widzieć bezpośrednio.
155  Hydepark / Kosmos / Odp: USTAWIENIE PLANET W JEDNEJ LINI 2012 itd.. : Grudzień 21, 2012, 20:32:56
Trochę tych planet jakoś jednak się ustawiło na dziś.Edit: lepiej ściągnąć i obejrzeć w powiększeniu
156  Hydepark / Kosmos / Odp: Układ Słoneczny - ciekawostki : Grudzień 21, 2012, 20:25:45
Kolejna ciekawostka ze zdjęć SOHO. To naprawdę coś dużego w okolicy słońca.157  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 21, 2012, 20:08:50
Ponieważ niebiańscy nieco milczą dzisiaj, to smok Brian zrobił odważnie leciutkie podsumowanie.

Nie bądźcie rozczarowani ~ Brian, smok

Cześć wszyscy,

Będzie to krótkie. Miejmy nadzieję, że kierując się do dziś mieliście dość ostrzeżeń od nas i innych, że choć dziś jest ten szczególny dzień, aby świętować, to tylko jest on znacznikiem w procesie stopniowego wznoszenia się, który wciąż, według większości potencjałów, ma lata pozostawione dla niego ( dokładny czas zależy od Was).

Oczekujemy jednak, że większość z was była na to przygotowana. To co może być rozczarowujące dla niektórych z was, jest to, że media powiesiły się na tym dniu jako Armegeddon’ie i przez to wszystko wydaje się, że nikt nie zwracał uwagi na wiadomości o transformacji. Teraz, jak się wydaje, wiele osób nie przejmowało się całością i nigdy nie słyszało waszych wiadomości transformacyjnych.

Cóż to, co mamy do powiedzenia to, że choć może trudno w to uwierzyć, wielu zauważyło to świadomie lub podświadomie.

Teraz nadszedł czas, aby świętować i odpoczywać. Wykorzystajcie ten czas, gdyż dla wielu z was to są wakacje, aby dostać trochę więcej snu. Nadal śledźcie subtelne energie, które czujecie. Świętujcie, gdy jesteście przebudzeni.

Nigdy nie bądźcie rozczarowani.

Smok

21 grudnia 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/173622/dont-be-disappointed
158  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 20:02:37
Kate, Geryl napisał książkę o przebiegunowaniu, sprzedawał "bezpieczne" miejsca i chyba budował coś pływającego.
PCh, kiedyś chyba mieli się z nim kontaktować, ale nie pamiętam dobrze już.
159  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 18:41:24
Gosciu, może nie dokładnie, ale nikt nie przepowiadał, że Sventer, wtedy chyba Mora zginie. A co do globalnych... to potem Enki twierdził, że mumia niekonieczna i "zabezpieczenie" i tak zostanie uruchomione. I jak go zapytasz, to powie, że zostało uruchomione.
160  Hydepark / Natura - Ekologia / Odp: Trzęsienia ziemi : Grudzień 21, 2012, 18:34:18
Nie zarzucą tylko objaśnią, ale skoro musisz się powielać, to ja nie widzę przeszkód, ale mówię za siebie.
161  Hydepark / Natura - Ekologia / Odp: Trzęsienia ziemi : Grudzień 21, 2012, 18:24:04
To po co w 2 miejscach piszesz to samo? Podaj najwyżej linka, a tak narażasz się na regulamin.
162  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope : Grudzień 21, 2012, 16:34:40
Przyszedł jeszcze jeden przekaz w temacie wątku, ponieważ mistrz daje tolerancję na terminy i inaczej lokalizuje te 3 dni, więc to wstawiam. Jest to kolejne inne spojrzenie na całość.
Pytania i odpowiedzi sobie darowałem, w zasadzie niewiele więcej tam jest niż tu.

Przesunięcie: Trzy dni ciemności

Aktualizacja od Kirael

KIRAEL: Kiedy umieszczałem to o trzech dniach ciemności*, nie miałem pojęcia, jak wstrząśnięty każdy miał tym być. Wiem, że jesteście pod wrażeniem. Każdy mnie pyta, słabe medium było pytane o to trochę więcej niż ja, bo jest na Ziemi znacznie więcej czasu niż ja: Kiedy te trzy dni ciemności się staną?

Cóż, powiem wam to najlepiej jak potrafię. Trzy dni ciemności,  ciemność jest czymś, co od czasu do czasu zdarza się, gdy wszyscy będą tak na to gotowi, nie będzie liczenia dni. Będziecie zliczali cząsteczki miłości, bo, widzicie, te trzy dni ciemności będą, gdy płaszczyzna Ziemi wejdzie w ten ogromny pas światła, a światło będzie tak intensywne, będzie tak wiele, że wasza gwiazda słońce, będzie wydawała się być wymazana. Możecie powiedzieć: "No cóż, Bóg z tobą, mistrzu Kirael, czy mamy zamarznąć na śmierć bez słońca?" Ja powiedziałem: " będzie wydawała się być wymazana ".

Wasz Stwórca nie popełnia błędów. Wie, jak przynieść dość cząstek przez. Och, ale jestem pewien, że będziecie chcieli dużo spać. W rzeczywistości, niektórzy z was prześpią przez ten czas, i nie będą wiedzieli, że to się stało, aż się skończy.

Ale tu jest dobra wiadomość: Jak już powiedziano w pierwszej książce, i powtórzę to jeszcze raz, kiedy to się skończy i się obudzicie, będziecie pogrążeni w pełnej sile czwartego światła i pierwszą rzeczą, którą będziecie  chcieli zrobić, to skakać z radości. Druga rzecz, którą będziecie chcieli zrobić, to dostać się na dół, bo będziecie unosić się tam przez jakiś czas. Widzicie, gdy przejdziecie przez ten pas, wasze ciało fizyczne będzie ponownie dostrojone do ośrodków światła. Tymi centrami światła są cząstki, które  były przenoszone z wami przez całe życie i chciały zapalić ię w nowym stanie świadomości.

Teraz, dla wszystkich z was, których nazywamy "My, Ludzie", którzy po prostu "WOW", mówię wam to, jak również: Dlaczego nie teraz? Dlaczego nie zacząć już teraz przeszukiwać całego systemu w każdej medytacji, jaką macie? Przeszukajcie i powiedzcie: "Zastanawiam się, czy to jest jedna z tych małych cząstek, o których Mistrz Kirael mówi się w książce" Kirael, The Great Shift "I tylko potrąć to trochę i jeśli zaiskrzy dla ciebie, powiedz"? dostałem jedną. "Równie dobrze, bo wszystkie przyjdą pewnego dnia. Ale wyobraź sobie, wyobraź sobie, mając trochę czasu teraz.

To właśnie te trzy dni ciemności, to jest naprawdę, o co chodzi, więc przestać być bojącym się kotkiem. Pozwól sobie poznać miłość swojego Stwórcy, która nie pozwoli, aby coś ci się stało.

KIRAEL: Pozwól mi otworzyć ten rozdział z głębokim niepokojem: Kiedykolwiek lęk wymyka się, przepraszam będzie głośno i wyraźnie, bo to nie jest celem tej pracy. Chcę tego uniknąć za wszelką cenę. Trzy dni ciemności nie są o strachu i panice, ale o Wzniesieniu do Czwartego Wymiaru. Kieruję moje przeprosiny w kółko do obaw, które mogłyby powstać, i proszę zrozumieć, że nie próbuję was przestraszyć. Staram się przygotować was do Wzniesienia. Przesunięcie dotyczy miłości, a każdy lęk, który czujesz jest tym,  co wybrałeś. Wybierzcie mądrze, moi przyjaciele, gdyż Przesunięcie będzie począktiem przebudzenia.

Trzy dni ciemności rzeczywiście odnoszą się do wejścia Matki Ziemi do Pasa Fotonowego. To wyprodukuje trzy dni ciemności, i to ogłosi przyjście początku zmiany, lub, wstąpienia do Czwartego Wymiaru. Podam krótki opis tego, co wydarzy się w tym okresie. Całe przejście odbędzie się w ciągu siedmiu do dziesięciu dni lub tak, ale proszę, nie trzymaj mnie z tymi numerami, ponieważ może się wahać w dzień lub dwa w obu kierunkach.

DZIEŃ PIERWSZY
Będzie poczucie zamętu kompletne i zupełne w tym momencie. Nie stworzy lęku. Tak, strach jest dozwolony przez Stwórcę, ale nie trzeba wchodzić do tego strachu. Ci z was, którzy czytają tę pracę będą świadomi wydarzeń, które będą widoczne w tym okresie. Powiesz do siebie: "To jest dokładnie to,  powiedział Kirael, że się stanie".  Nadal będziecie odbierać strach jednak, będzie on przenikać płaszczyznę Ziemi. Jest przebudzenie bardzo głębokiej pamięci komórkowej, które musi dojść do powierzchni. To wymyślone przez istoty światła, aby upewnić się, że każdy przejdzie poprzez przesunięcie uzdrawiając swoje obawy. I znowu, bo żyjecie zbyt wiele w strachu, to faktycznie robicie wiele dobrych rzeczy ze strachu. Uzdrowienie waszych obaw jest częścią projektu Stwórcy.

Jest to kolejny powód, dlaczego należy próbować radzić sobie z bieżącymi lękami. gdy staniecie się doświadczeni w porządkowaniu i rozpraszaniu swoich lęków, będziecie w stanie lepiej poradzić sobie z Przesunięciem. Niektóre obawy, które możecie napotkać dziś są takie rzeczy jak: Czy moje rachunki będą zapłacone? Czy pozostanę w związku małżeńskim, a jeśli nie, to co mam zrobić? Czy stracę wszystkie moje pieniądze na jakiejś głupiej inwestycji? Są one, oczywiście, bardzo realne, ale gdy spojrzysz na nie w rzeczywistości, wszystko co musisz zrobić, to zmierzyć się z problemem i dojść do tego stopnia, gdzie problem przychodzi do całkowitej przejrzystości. Wtedy wiesz co? Zawsze okazuje się nie być tak wielkim potworem, jak widziałeś. W rzeczywistości, to staje się bardzo zarządzaniu w większości. Dlatego podkreślam, że zakończyliście wszystkie swoje samo – nauczania terminowo. Kiedy nauczycie się jak najlepiej radzić sobie z lękami, sprawi, że Przesunięcie będzie przygodą w przeciwieństwie do koszmaru. Praktyka czyni mistrza.

Tak więc, w pierwszym dniu, będziecie wibrować w iluzji choroby masowej i zakłóceń pozornie niszczących. Dosłownie opuścicie trzeci wymiar i załapiecie się w czwartym wymiarze, z Pasem Fotonowym wmieszanym w niego. Wyczujecie przesunięcie Ziemi, główne przesunięcie, bardziej niż mogliście kiedykolwiek czuć do tego punktu. Będziecie całkiem dosłownie chcieć chodzić naokoło w ciągu pierwszych 12 godzin lub tego pierwszego dnia. Będziecie dosłownie zmuszeni pozostać nieruchomo.

To jest sposób, Matki Ziemi z przyjściem do zadyszki. W tym okresie, Ona otrząsa się i odpowiednio ustawia Się w wielu jej aspektach. Wszystko to jest już wytyczone, a Ona wie, jak daleko iść bez wytrącenia się całkowicie z kursu. Tak, że będzie jedno z twoich pierwszych objawów: wygląd masywnych zawirowań naśladowanych przez Matkę Ziemię naprawdę grzmiącą.

Będziecie mieli wiele trzęsień ziemi przed tym. Trzęsienia ziemi będą staną się niemal codziennością w tym czasie. I nie mówię tu o waszych wielkich 8 lub 9'S w skali Richtera, ale 5-tych, 6-tych i poniżej, bo tam Matka Ziemia pokaże, że jest ona po prostu gotowa. Jednak, gdy ona dostanie się do jej położenia ostatecznego przesunięcia, gdzie energia wymiarów przechodzi od trzeciego wymiaru do czwartego wymiaru i Pas Fotonowy rozpoczęła już obejmować Ziemię, Ona ustawi scenę jej ostatnich obrotów poprzez Trzeci Wymiar. Dlatego, przez około 12 do 16 godzin na tego pierwszego dnia, będziecie dosłownie mają trudny czas pobytu w pozycji pionowej. Nie martwcie się! Czy wiesz, ile razy trzeba przypominać o tym? Proszę, nie panikujcie! Jeśli nie spanikujecie w tych pierwszych kilku godzinach, wszystko zacznie się osiedlać bo trzęsienie i walcowanie zacznie maleć.

Następnie część innych funkcji zacznie sięmanifestować, to jest jest spadek temperatury i słońca. To faktycznie zacznie wyglądać, jak późnym wieczorem, przez kilka następnych dni. Nie będziecie mogli zobaczyć dużo słońca od tej chwili, aż do przejścia  tej części Przesunięcia.

W tym czasie, niesamowite przebudzenie zacznie się manifestować. W zależności od Twoich zdolności pozazmysłowych, przyjaciele i krewnych, którzy przeszli na drugą stronę będą mogli komunikować się z tobą. To pozwoli wam na pracę w taki sposób, którego większość z was nie doświadczyła w obecnym wcieleniu. Jest to jeszcze jeden powód, dlaczego na przestrzeni ostatnich kilku lat, przewodnicy, którzy znają Przesunięcie zalecali MEDYTACJĘ. Moja prawda mówi, że to słowo powinno napisane być wielkimi literami, bo to jest ważność umieszczona na nim.

DZIEŃ DRUGI
Zwiększające się Ciemności się rozpoczną przenikać płaszczyznę ziemską, wraz z zimnem przedtem nigdy nie doświadczonym. To będzie głębokie zimno, bo to wniknie w ciebie. W tym czasie będziesz mógł nawiązać połączenie z innymi podmiotami, które nie są oparte na węglu. Oto kolejny powód, dla którego nie możesz żyć swojego życia opartego na strachu. Spotkasz to, co wygląda na niektóre z największych testów. Wszystko, co musisz rozumieć, to, że jest to Sprawdzian. Musisz tylko trzymać Światło, w użyciu, białe światło, twoja świadomość wybuchnie i testy znikną.

DZIEŃ TRZECI
Na trzeci dzień, Matka Ziemia w pełni wejdzie w Pas Fotonowy i rzeczywiste przesunięcie do Czwartego Wymiaru nastąpi. To będzie gdzie Pas Fotonowy obejmie płaszczyznę ziemi i trzy dni ciemności  się zaczną. Zewnętrzne pasmo Fotonowej energii jest bardzo gęste, aby wymieść trzecio wymiarową esencję i zapalić czwarty wymiar energii. Będzie ciemno, ponieważ cząstki światła są tak gęste, że przyjmują one wygląd braku światła. To zajmie około trzech dni, aby przejść przez ten zewnętrzny pierścień i będzie wyglądało, jakbyście byli  w całkowitej ciemności. Teraz, nie budźcie się 72 godziny później, nie idźcie na spacer na zewnątrz i nie mówcie: "To jest to! Jestem poza tym ". Trzeba zwrócić uwagę i nie wieszajcie się na czasie, na który będzie się oszustem i spowoduje, że energie będą jeszcze dłużej się uspokajały.

Gdy wejdziecie w Energię pasa Fotonowego, on będzie dosłownie blokował światło słoneczne. To będzie prawdziwa ciemność, moi przyjaciele. Istotą Fotonowej Energii jest, że dosłownie ma możliwość zablokowania światła słonecznego, więc kiedy mówię o ciemności, mówię o prawdziwej czystej ciemności. Jednak trochę ze słonecznej energii cieplnej dotrze, więc nie będziecie musieli doświadczyć "Epoki lodowcowej". To nie ulegnie wibracji przejścia, aby zrekompensować brak mobilności, którego większość będzie doświadczać.

To nie ma sensu, by spróbować wyjść i naprawiać cokolwiek. To nie ma sensu, aby próbować pójść do sklepu na rogu i zobaczyć, czy jest otwarty. Nie będzie głodu, nikt nie umiera z głodu w ciągu trzech dni. Na pierwszym miejscu, twój metabolizm się zmieni tak, że nie potrzeba będzie jedzenia. Będziecie spożywać tylko najlżejsze substancje. Na początku, będzie tylko to, co Twórca przyniósł w postaci świata roślin. To jest to, co Stwórca zawsze dostarczał wam. Niezależnie od przyczyny, nie używaliście go mądrze, aż do tego punktu. Teraz to nie tylko rośliny wykorzystacie mądrze, ale trzeba będzie trochę czasu, aby rezonować z tym, ale większość rzeczywiście zacznie korzystać z tego nowego źródła żywności.

Jak ludzie w ciepłych klimatach przygotują się do tego okresu? Nie kupując dziesięć koców lub budując jakiś pokój odporny na zimno. Medium przypomina mi, że kiedy był młodym chłopakiem i wszyscy ludzie budowali schronienia w Ziemi i magazynowali ich żywność konserwowaną. To było w odpowiedzi, gdyby ktoś ewentualnie spuszczał jakieś gigantyczne bomby i jedynym bezpiecznym miejscem był jakiś schron. Zapewniam was, moi przyjaciele, nic z tego nie będzie konieczne i tym razem. W czasie tego wydarzenia, które rzeczywiście ogarnia waszą płaszczyznę  Ziemi, ci, którzy są przeznaczeni, aby doświadczyć pełni zdarzenia nauczą się o wibracyjnym transferze ciała i sojuszu ruchu, więc istota będzie w pełni zabezpieczona.

Jest jasne, że energia ciała przeniesie wszystkich przez to. Dlatego ważne jest, aby objąć także braci i siostry w miłości. Nie zamarzniecie na śmierć, ponieważ nauczycie się medytacji i wibracyjnego transferu ciała. Wszystkie te rzeczy, których uczycie się na tym poziomie bardzo przyziemnej rzeczywistości są przygotowaniem na czas nie tak daleko w przyszłości.

W środku tych trzech dni całkowitej ciemności i zimna, większość ludności świata będzie unieruchomiona. Będziesz spowolnieni do takiego stanu, że trzy dni ciemności nie będziecie czuć jak aktualny czas biegnie, moi przyjaciele. W ten sposób niektóre z obaw zostaną przesunięte. Będzie trudno nawet zapamiętać przejście tej części gęstości. Gdy się zacznie i trafisz w pierwszy z trzech dni dosłownie pójdziesz w stan hibernacji w sobie.

Po Przesunięciu
Wyjście po drugiej stronie tych dni ciemności będzie poza waszymi najśmielszymi oczekiwaniami. Gdy ciemności się rozprasza, będziecie mieli jeszcze dwa lub trzy dni, zanim stanie się światło dzienne ponownie. Będzie wyglądało jak zmierzch. Kiedy zrobicie pierwszy krok, zdacie sobie sprawę, że już nie dotykacie ziemi tak, jak kiedyś. Przekonacie się, że można zrobić skok w powietrze, pozostańcie tam trochę czasu, i spokojnie spłyniecie w dół. Będą  kieszenie tej nowej energii wciąż nieco grubej więc może to być trochę trudne czasami.

Poczujecie coś nowego poruszając się przez ciało i przekonacie się, że możecie wypełnić swoje ciało tą nowej energią, która promieniuje z wewnątrz. Od góry do dołu pokochacie te nowe uczucie, które całkowicie pochłoną nowych was.

Będzie to trwać od dwóch do czterech lat dla większości, aby nauczyć się, jak radzić sobie z tymi nowościami pod kierunkiem nauczycieli, którzy przeprowadzą was przez tą nową rzeczywistość. Będą oni honorowane za to, czym się dzielą, i docenicie wszystkich tych, którzy praktykowali po tej stronie, aby nauczyć się sztuki manifestacji. Zaczniecie rozumieć, dlaczego było "tak ważne dla wszystkich, aby lekcje zakończyć przed Przesunięciem? Wtedy nie będzie potrzeby doświadczać ich potem.

Jako ostrożność, pozwolę sobie przypomnieć, żebyście nie zabierali żadnych niedokończonych doświadczeń do tej nowej rzeczywistości, więc przed Przesunięciem, przygotujcie się jak najwięcej, tak aby nie tracić cennego czasu, podczas gdy inni idą na nowym tempie.

Będziecie się zastanawiać, dlaczego nie jesteście głodni, mimo tego, że dużo czasu minęło. Nie tylko nie będziecie mieli najmniejszego bólu głodu ale większość, jeśli nie cały, wasz tłuszcz zniknie. Kiedy w końcu będziecie głodni, rozpoznać, że trzeba coś zjeść, co Bóg stworzył. Wtedy będziecie patrzeć na rośliny, które zawsze tam były, ale nigdy tak naprawdę nie zauważyliście ich wcześniej. Musisz wybrać jedną z nich, umieścić ją w ustach, i to powoli się rozpuści. Poczujesz jej energię emanującą do systemu. Wtedy nagle, zorientujesz się, że oddychasz się inaczej. Twój oddech przyjdzie przez koronę głowy i wypełni twoje ciało w taki sposób, do którego naprawdę nie jesteście przyzwyczajeni. W tych pierwszych dniach po Przesunięciu, będziecie uczyć się funkcjonować z wszystkim, co jest inne.

Wiele nowych rzeczy zajmie wasz nowy i oświecony proces myślenia. Twoje myślenie będzie tak jasne, a pamięć będzie poza wszystkim na co byłeś przygotowany. Będziesz miał około 2.000 lat do biesiadowania w chwale Czwartego Wymiaru.

W istocie, moi przyjaciele, choć będzie się to wydawać dość chwiejną sytuacją, jest to początek okresu całkowitego oświecenia. Większość z was przygotowywała się od wielu wcieleń, aby pamiętać totalitarność Wzniesienia. Nic nie zostało zmarnowane, więc nie pytaj: "Dlaczego nie mogę po prostu poczekać na to zamiast przechodzenia przez wszystkie traumy?" Naucz się z wielkim pragnieniem, aby nie zabrać żadnego starego bagażu w epokę nową i ekscytującą.

To jest dopiero początek. Nie oceniaj całkowitego doświadczenia przez ten krótki okres czasu, i na pewno, "Nie panikuj!"

20 grudnia 2012
Univeral Light
http://www.kirael.com
*Kirael "Wielkie Przesunięcie", zapisane przez Fred Sterling
163  Hydepark / Paranauki / Odp: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc... : Grudzień 21, 2012, 16:20:42
Następny, odpowiedzi są w nowym wątku - Koniec świata ...
164  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 16:19:00
A kto tobie powiedział, że nie będziesz żył? Bo nie channelingi Łobos, albo nie wszystko przeczytałeś.
165  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 16:02:33
Na ciebie zawsze można liczyć. Nawet na koniec świata nie możesz napisać nic co nie jest personalne.
Wiem to silniejsze od ciebie, albo ci ktoś podpowiada. Jesteś nudny. Szkoda czasu. Baw się dobrze!
166  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 14:04:06
Gościu, nie ważna przyczyna , tylko efekt - "owoce".
167  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 12:15:59
Do Kiary, a o zajrzeniu do MF do siebie. 
Logicznie to masz rację, ale czy logika obowiązuje jeszcze w 4D?
168  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 11:59:56
Czyli też ewoluowali, czy teraz warto sobie (i innym) zawracać nimi  głowę?
169  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 11:57:53
Od merkab jest Fioletowy Michał, trzeba zajrzeć, co wymyślił.
A o maglu, czyli sprasowaniu, scaleniu swoich aspektów w przejściu wiru wspominali "manuskrypciarze", może już cię wciągnęło i przeciągnęło, no to witaj w 4D, choć ja tego nie czuję.
170  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 11:52:52
To widać, że bywałeś, bo wiedziałbyś, że rozmowa idąca po czyjejś myśli jest monologiem, co zresztą tu widać.
I co wchodzimy na adwersarzy personalnie, bo nas nie głaskają?
171  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 11:42:06
Gościu, sprawdź u nich na miejscu, jak widzisz nikt nie dyskutuje tu o ich poglądach, oprócz ciebie.
Marku, jeśli "sczeźnij" jest dobrym słowem to chyba bywałeś sporo na wagarach podczas lekcji polskiego.
172  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 11:37:07
Koniec? Raczej początek nowych zabaw, ale u nas to będzie 13.12, bo jesteśmy o godzinę więcej od GMT.
Kawa może być, ale czy ptakom też służy?
173  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 11:29:15
Marku, uważasz personalne, ordynarne odzywki za merytoryczne? Jak widać nie wznosisz się, a właściwie na wyżyny tego, co sam krytykujesz. Gratulacje!
174  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 21, 2012, 11:24:00
Ptaku, dzień się dopiero zaczął (dla niektórych), ale się nie skończył, myślę, że jeszcze wiele tu dziś zobaczymy.
175  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 11:20:40
Jak zwykle, wiedzą lepiej, co ktoś myśli, słyszy. To już chyba większa połowa - w 5G wszystko jest możliwe (prawie) i nie logiczne. Możecie sobie pogratulować "przejścia", ale poczekajcie na innych, dzień się nie skończył.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pln fsspolecznosc imindel luksburg ultrawinterfell