Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 19:51:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70]
1726  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Marzec 14, 2012, 11:23:43
Kiaro, z tego co piszesz to "zwykli" ludzie nie mają żadnych szans! Nie odczuwają energii i nie potrafią ich rozróżnić. Nie mają dostępu do ich wiedzy wewnętrznej, nawet nie wiedzą, że ona istnieje, tak jak Iskra Boża czy jakiekolwiek połączenia ze wszystkim co istnieje. Nie mają też wiedzy nabytej, bo nie mieli potrzeby ani chęci, aby tego poszukiwać.
W obliczu zagrożenia wzywają w ich mniemaniu pozytywną energię np. Archanioła Michała, która może być egregorem wymyślonym jeszcze przed KK. Boją się wzywać niezaprzeczalnie pozytywnej energii Jezusa, bo jest Synem Bożym, a Boga zgodnie z doktryną KK się boją. A jak już się zdecydują to na dodatek na wezwanie Jezusa przychodzi przebieraniec, którego nie mają szans rozpoznać.
Co mają robić?
Oczywiście nie ma prostej odpowiedzi. Stwierdzenia typu udaj się do wnętrza lub  zajrzyj do serca nic nie dają. Każdy zapyta - jak? Nożem?
Dlatego proponuję utworzyć nowy wątek o tytule np. "Wiedza wewnętrzna - jak do tego dojść", albo podobnym w którym Ty Kiaro, oraz inni mający coś do przekazania będą umieszczali wskazówki jak dochodziliście do połączenia się z tą wiedzą czy Wyższą Jaźnią lub innymi bytami. Chodzi o dzielenie się własną wiedzą - jak ja to zrobiłem, a ci co nie mają jeszcze osiągnięć w tym zakresie będą mogli pytać i dyskutować. Oczywiście każdy jest z nas jest inny i pełne naśladownictwo nic nie da, ale wskazówki naprawdę mogą być "bezcenne". To jest moja propozycja, ponieważ nie liczę na to, że "oświecenie" nastąpi w stylu "grom z jasnego nieba, choć niczego wykluczać z góry nie można.
1727  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Marzec 13, 2012, 22:19:13
No tak, tych przekazów GF po angielsku jest nawet kilka dziennie. To już bombardowanie. Od chyba 3-ch tygodni ciągle o aresztowaniach (przyszłych) Kabala i prośby o rozprzestrzenianie na Facebooku i Twitterze. To już programowanie rzeczywistości, a ładnie po polsku "zaklinanie". W/g Huny energia podąża za uwagą. Zawsze chodzi  o energię! East podał wzór na próg zmiany świadomości. Dla całej populacji bez małych dzieci to będzie ok. 8 milionów. Wystarczy tylu ludziom na ziemi zawrócić w głowie aresztowaniami, aby przeprogramować globalną świadomość w tym zakresie!
Wygląda na to, że tym z wyższej półki też ta zabawa nie podoba się, choć podobno nie ma w nich emocji to przekaz, który zamieszczę poniżej świadczy o przeciwności tego twierdzenia.
Po jego przeczytaniu można zrozumieć dlaczego Kiara czasami krzyczy swoje 3 X NIE. Ona chyba na swój sposób czuje to co w poniższym przekazie wykładają nam na ławę.


PILNA Wiadomość od Archanioła Raguel i Wzniesionych Mistrzów o Przepowiedniach i UFO
 - PROSZĘ TO PRZECZYTAĆ

9 marca 2012
Channeler: Alicia A. Rammel


Ukochana Rodzino Ziemi ~


Dzisiaj dzielę się z wami Wiadomością, która przyszła do mnie od Archanioła Raguel, Przełożonego Archaniołów.
Ponieważ setki myśli gonią przez mój umysł o możliwym sprzężeniu zwrotnym albo osądzaniu, wiem całą moją Istotą, że ta Wiadomość jest wielkiego znaczenia i wybrać mój osobisty lęk ponad podzieleniem się tym co przyszło do  mnie byłoby prawie niewybaczalną pomyłką. Ta Wiadomość przyszła z Obecnością Światła jakiej nigdy nie zaznałam, a  transmisja była tak klarowna, że nie mogę jej kwestionować. JEDNAKŻE, to nie znaczy, że nie powinieneś użyć Twojego własnego rozróżnienia w stosunku do tej  Wiadomości. ZAWSZE, ZAWSZE odczuwaj Prawdę Twoim sercem - tylko bądź świadom bojaźliwej reakcji, która próbuje zadziałać jak rozróżnienie. Nie będziesz znał Prawdy przez przeczytanie tej Wiadomości, będziesz Znał Prawdę przez przeczytanie tej Wiadomości, gdy potem usiądziesz  w ciszy z informacją, która przychodzi przez te słowa jako pobieranie ŚWIATŁA.

Po tej informacji, przekazuję Wam Wiadomość od Archanioła Raguel i Wzniesionych Mistrzów:

"Proces Wzniesienia jaki następuje na Ziemi jest raczej typu zakotwiczania i asymilacji, a nie tym co się o nim myśli jako podnoszenie wysoko z niższych poziomów. Tak, wibrujesz  niższą wibracją, ale to nie znaczy, że "idziesz" gdziekolwiek. Prawdziwe Wzniesienie znane wszystkim Mistrzom, specjalnie Buddzie i Jezusowi, jest tym, że Światło Boga musi zostać sprowadzone do ciała z Wyższych Poziomów. To zdarza się tym, którzy są pilni w osiąganiu wnętrza tego Źródła i poszerzaniu tego przez świadome oddanie. Tak, są astralne poziomy, aby w nich podróżować i rzeczy, które można eksplorować, gdyż były one tworzone przez innych w eterze przez cały czas, ale jedyną  rzeczą o jaką  jesteście proszeni na ziemi to połączenie się z Bogiem wewnątrz Was. Wszystko inne jest zniekształceniem (zakłóceniem). Mówię to do Was, ponieważ istnieje nieskończenie wiele form myślowych - świadomości, za którymi możecie pójść, ale jest tylko JEDNA, która zaprowadzi was do DOMU.

Zbyt wielu z was na ziemi żywi się przepowiedniami i wydarzeniami dnia sądnego, które nigdy nie zdarzą się. Te pojęcia myślowe zostały wprawione w  ruch bardzo, bardzo dawno temu, a TERAZ,  kiedy podnosicie waszą świadomość poza 3G stajecie się świadomi tych istniejących starych wzorów myślowych. To nie czyni ich PRAWDZIWYMI. To czyni ich nowymi dla Waszej świadomości, ponieważ poprzednio byliście niezdolni, by pojąć wiele rzeczy, które aktualnie pływają dookoła w przestrzeni eterycznej Waszej świadomości, ale to nie robi ich prawdziwymi TERAZ. Wyobraźcie sobie bycie na dnie Oceanu; wszystko jest czarne i ciemne z powodu dużej odległości od Światła na powierzchni. Teraz, wyobraźcie sobie podnoszenie się powoli z dna, z tej ciemności, do wód, które mają ogromne zasoby życia. Gdy podnosicie się do tego istnienia nowego (dla Was) życia, to musicie wiedzieć, że te skały i rodzaje roślin i ryby nie są nowe, po prostu przedtem byliście niezdolni, by je widzieć. Większość Życia istniejąca w Oceanie była tam od jego powstania; więc to nie znaczy, że to jest nowe, tylko że wy to odkryliście. I to na pewno nie znaczy, że to nowe odkrycie zasługuje albo wymaga Waszej niepodzielnej uwagi. Jeżeli pozostajecie miejscu, usztywnieni przez to co widzicie, to albo to przestraszy Was albo rozprasza Was, ponieważ to jest nowe, a wy nie płyniecie. Nie pozwalacie sobie wyjść poza ten nowy pomysł lub  formę. Myśli i wierzenia tworzą obrazy, rzeczywistości, które mogą stać się zawieszone w czasie, specjalnie, jeżeli otrzymują dużo energii. I to samo jest prawdziwe dla przepowiedni. Niektóre przepowiednie dopiero co przyczepiliście do  Siebie, a były zawieszone w masowej świadomości od tysiącleci. To " nowe" odkrycie nie wymaga Waszej uwagi albo energii, ponieważ to rozszerza się i tworzy więcej tego przez wasze skupienie się na tym  i waszą uwagę. Dużo z tego co was wszystkich  dotyczy to zawieszone lub ustawione pułapki lęku w zbiorowej świadomości. One są „zamrożonymi wierzeniami” podróżującymi w czasie i ciągle się w nie ładujecie raz za razem...

Musicie zrozumieć to, że wasza planeta jest w niebezpieczeństwie, ponieważ WY nie rozumiecie dróg Boga. Bóg jest MIŁOŚCIĄ. Bóg jest wewnątrz Was … Nic więcej nic mniej. Bóg jest Nieskończony i wszystko „pomiędzy” jest tym , czym każdy na tej planecie jest tak prześladowany jest STARĄ energią myśli.
To przejdzie, ale tylko, jeżeli wiecie, że to jest informacją, którą możecie zostać zablokowani. Te rzeczy: obcy, UFO, anioły, istoty żyjące na innych planetach i gwiazdy… istniały przez wieczność. One nie są nowe, tylko są nowe dla Was, ponieważ jesteście dziećmi Wszechświata, lub tymi osobami wychodzącymi z dna oceanu. Idea i pojęcie tych rzeczy jest jak widzenie piłki albo chmury albo nieba albo zwierzęcia po raz pierwszy. To nie jest nic, co powinno odwieść Was od Waszego najważniejszego celu, którym powinien być Bóg. Jeżeli wy wszyscy odsunęlibyście waszą uwagę od polityki, obcych i wszystkiego, czego nie lubicie, i bylibyście spokojni i zrównoważeni, to wszystko odpadłoby daleko od Waszej rzeczywistości i podnieślibyście się ponad te formy myślowe. Musicie Widzieć jako ludzie, że zawsze jest coś więcej. To prawda, Wiem jako Archanioł, że wszystko jest Boskie a Wy jesteście dokładnie, gdzie powinniście być …. To jest Wiadomość jaką przynoszę, że nie powinniście dać się wplątać w to co nie jest prawdziwe, gdyż jest to właściwie stare, BARDZO STARE a teraz jest czymś co nieświadomie próbujecie  znów zamanifestować i odtwarzacie to przez energię i uwagę.

Przyszedł czas spojrzeć poza fantazję i iluzję umysłu i szukać Boga wewnątrz siebie. Nie ma nic na zewnątrz Was, wszystko co widzisz jest z innego czasu i innego poziomu egzystencji przeszłości... sen we śnie, we śnie i we śnie. Jedyną Prawdą jest TERAZ i nie jest tym co Wasze  oczy wam mówią, że jest Prawdą, ale jest to co Wasze Serce Widzi i CZUJE jest Prawdziwe.

Są tacy, którzy życzą sobie przewodzić Ci w rozpraszających podróżach i wykopaliskach przez królestwa czasu, które Was nie dotyczą i są faktycznie szkodliwe dla Was. Czy macie, czy nie macie rodzinę gwiezdną nie powinno robić różnicy dla Was. To nie jest myśl w TERAZ i z Waszego Serca. To jest przeszłość albo przyszłość, która nie istnieje w Waszym Teraz. W Królestwie Waszego Serca znajdziecie pokój istnienia, które pozostawi Was w zdziwieniu dlaczego wszyscy jeszcze poszukują wszędzie znaczenia Życia.

Niech Wam nie przeszkodzą albo nie wprowadzą w błąd jakieś istoty stwierdzające, że oni przychodzą na planetę „pomóc” albo „ocalić” Was. Oni nie przychodzą w dobrym zamiarze i najlepiej kazać im ODEJŚĆ natychmiast; stwierdzając, że jesteście naprawdę Suwerennym Narodem JEDNEGO rodzaju ludzkiego (suwerenną istotą) i nie chcecie ich tutaj. Jeżeli zaprosicie ich do waszego świata z pewnością będzie wam potem przykro. Taka jest Prawda jaką my Archaniołowie i Wzniesieni widzimy. Chodzicie niebezpieczną linią tworzenia właśnie teraz i nie dość wielu z Was wie, że tworzycie Waszą rzeczywistość przez Wasze myśli. Nie wiecie, tego że, jeżeli przestaniecie spoglądać na zewnątrz i zaczniecie spoglądać wewnątrz siebie to Wasz świat zmieni się i będziecie mieli POKÓJ. Nie dość z Was pragnie Pokoju w tym momencie, w każdym razie nie wystarczająco wielu robi to co jest konieczne, by utworzyć zmianę.

To jest moment w czasie kiedy wszystko zmieni się … i to zależy jakie myśli przynosicie do stołu. Mówię to, ponieważ myśli, które  Wy WYBRALIŚCIE - tak, WYBIERACIE je, są myślami, które dodajecie do światowych zbiorowych puzzli. Te puzzle, jak każde inne inne tworzą obraz kiedy są kompletne. Musisz spytać Siebie, ‘ CZY TO JEST TYM KAWAŁKIEM, który CHCĘ POŁOŻYĆ? BĘDZIE TEN KAWAŁEK POMOCĄ, BY UTWORZYĆ OBRAZ NIEBA ALBO PIEKŁA? Twoje myśli SĄ kawałkami ciągle rozwijających się puzzli, wielkiego obrazu, który tworzy formę i kształt Twojej rzeczywistości.

Wielu z Was wierzy, że obcy przychodzą pomóc Wam. Wielu z Was oczekuje pierwszego Kontaktu z wielką gorliwością. Zapewniam Was, jako Istota Najwyższego Porządku Światła, które nie może zrobić niczego, aby nie przeszkodzić w woli Rodzaju ludzkiego … ich zamiary nie są dla żadnego Dobra. Nie można powiedzieć, że nie ma Niebiańskich Istot z naturą ‘obcych', które są z Miłości i Światła. Jest prawdą z pewnością, że jest Wielka ilość Istot, które istnieją w Gwiezdnych Królestwach z Najwyższą Miłością i poparciem dla Was na ziemi, ale te Istoty WIEDZĄ, że one nie są zdolne albo nie mają pozwolenia, aby przybyć na tą planetę i wtrącić się w jakiś sposób przez kontakt z ludźmi NA ZIEMI. Oni obserwują i są świadkami  i Wiedzą, że oni nie mogą pomóc w fizyczności i to jest jak Wy macie poznać różnicę.

Wielu z Was dotarło do Gwiezdnych Rodzin i czuło Niebiańską Miłość i wielkich oczekiwań ziemi, ale to nie będzie misją tych cudzoziemskich istot, które wylądują na ziemi. Te, które wylądują nie są tymi samymi Istotami Światłą z którymi się kontaktowaliście i czuliście od nich Obecność Miłości. Przyglądamy się im i naprawdę oni mają swój program, program, który nie troszczy się o rodzaj ludzki albo o samo życie. Oni są zainteresowani ta planetą dla jej minerałów i zasobów i widzą Was , ludzi , jako ostateczne rozwiązanie. To jest misja, aby zniewolić.

To nie jest Moja Wiadomość albo misja, by przestraszyć Was. Nie, to nie jest zamiar tych z Nas, którzy Widzą. Naszym zamiarem jest podzielić się z Wami Wizją Kochającego Rodzica, który wie, że Dziecko jest w podróży do nieznanego królestwa, gdzie jest nieobeznane i niechronione w warunkach bycia naiwnym. Musicie zrobić to  co możecie teraz, aby silne "NIE!” było słyszane z Waszych Serc i Waszych umysłów. Tylko Wy, ROZPOZNAJĄC, że macie moc powiedzieć "NIE” możecie zatrzymać to co jest planowane dla Was, Ludzkości i dla Samej Ziemi. To jest przymus teraz. Musicie nauczyć się z przeszłości i dać światu znać, że nie jesteście przeznaczeni, by powtarzać pomyłki. Jest wielu z Was tutaj, którzy zostali zaprogramowani, aby uwierzyć, że jesteście w kontakcie z Niebiańskimi Istotami, które są dobre i, które chcą przyjść na planetę pomóc i jesteście bardzo wprowadzani w błąd. To zadaje ból Nam, gdy patrzymy jak wielu jest oszukiwanych, ponieważ oni jeszcze nie nauczyli się Drogi Serca. Twoje Serce może powiedzieć Tobie Prawdę, ale tylko, jeżeli zestroisz się z nim. To jest, jak My na Wyższych Poziomach Widzimy to: człowiek w furgonetce zatrzymującej obok dziecka i proszący aby dziecko wsiadło, ponieważ on ma jakiś cukierek. Ostrzegałeś Twoje dzieci, aby nie rozmawiały z obcymi ludźmi, mówiłeś im od momentu, gdy zrozumieli język, nie bierz CUKIERKA od OBCYCH LUDZI … to jest ta sama rzecz, Drogie Dzieci Ziemi.

My Wzniesione Anielskie Istoty Światła prosimy Was, Naszą Ukochaną Rodzinę na Ziemi, nie bierzcie TECHNOLOGII od OBCYCH LUDZI W POJEŹDZIE UKSZTAŁTOWANYM JAK UFO. Będziecie zwabiani przez obietnice i obietnice technologicznych przyspieszeń będą jak cukierek dla dziecka. To będzie wydawało się jak gdyby wszystkie problemy  ziemi mogły „odejść” jeżeli tylko mielibyście informację i technologię, którą oni mają …. TO nie BĘDZIE W TEN SPOSÓB. I jak każde błędne i nieświadome dziecko, które dostaje się do furgonetki po cukierka … oni nigdy nie będą widziani ponownie.

Ponownie, nie przychodzimy dzisiaj, aby Was przestraszyć. Przychodzimy ostrzec Was o bliskim niebezpieczeństwie. Nie każdy Byt istniejący na Wyższych Poziomach niż wasz jest dobrej natury. Nie każdy byt pracuje z Miłością. Jesteś ostrzeżony Teraz i jesteś zachęcany, by podzielić się tą Wiadomością wszędzie i ze wszystkimi.

Będzie wielu, którym zostało zrobione pranie mózgu przez obcych zamaskowanych  jako Istoty Światła i oni będą niezdolni schować dumę i powiedzieć, "Byłem w błędzie”. „Zostałem oszukany”. „Zostałem źle poinformowany.” Są dusze na ziemi, które będą potrzebowały zdecydować, czy ich duma jest bardziej wartościowa niż ich życie. Jest wielką odwagą i olbrzymią siłą przyznać się bycia w błędzie, specjalnie kiedy tak wiele Waszego życia i historii zostało zainwestowane w kłamstwo, ale prawda wkrótce przyjdzie, a wielu, którzy czują, że ich Rodzina zamierza przybyć zamiast tego znajdą kłamstwo.

To jest bolesnym tematem dla większości, ponieważ Wielu z Was oczekuje czegoś Większego niż wy sami przychodzącego uzdrowić świat i zabrać cierpienie. To nie wydarzy się z ingerencją innej rasy przybywającej na planetę. To wydarzy się gdy Wy, Ludzie, powiecie „NIE” innej rasie przybywającej na planetę. Uwierz w to albo nie, możesz ich zatrzymać, ale to wymaga od Was rozumienia ich misji i zamiarów i Waszej Wiedzy, że macie  PRAWO powiedzieć NIE!

Ostrzegamy Was, ponieważ życzymy sobie wzmocnić Was. Zbyt Wielu z Was szukając życia na zewnątrz, znalazło kontakt z istotami, które nie są ponad manipulacją. W pewnym sensie zaprosiliście ich, ale nie jest jeszcze zbyt późno. Nie możecie się bać, macie być silnymi w waszej wiedzy, że jesteście wystarczająco potężni - NA WASZYM WŁASNYM (PODWÓRKU) - jako rodzaj ludzki suwerennych Istot, aby troszczyć się o tą planetę. Nie potrzebujecie tego co oni mają.


Życzymy sobie wywołać wrażenie obrazu człowieka kuszącego dziecko do furgonetki z cukierkiem, ponieważ to jest dokładnie to co jest do ujawnienia. Nie bójcie się powiedzieć NIE i każcie im ODEJŚĆ. W tym momencie WY możecie poprosić o Naszą pomoc. Zachęcamy Was, aby przywoływać Światło i Naszą Obecność, Archaniołów i Wzniesionych Mistrzów. Możemy tylko pomóc, jeżeli jesteśmy POPROSZENI.

To jest wszystko na teraz, jeśli chodzi o wielu, to będzie zbyt dużo i wbrew Naszym najlepszym wysiłkom, aby nie przestraszyć lub przerazić Was, niemniej jednak Wielu z Was oglądało zbyt wiele filmów i zostaliście nastraszeni. Filmy służą naprawdę do odbierania Wam mocy. Jesteście zaprogramowani, aby być uległymi, ale nie musicie być. Potrzebujecie  PODNIEŚĆ się i odebrać Waszą moc i zawołać, NIE! Nie CHCEMY WAS TUTAJ! ODEJDŹCIE!

Tylko wtedy, gdy wyraziliście Wasze życzenia i okazaliście Waszą Wolę znaną będziemy w stanie Wam pomagać. Oni liczą na fakt, że aktualnie, nie wiecie, że macie moc i wybór, aby powiedzieć NIE! JEŻELI oni się  uprą, przeciw WYRAŻONEJ WOLI suwerennego Narodu, wtedy oni będą podmiotem Praw Wszechświata, które stwierdzają wyraźnie, że żadna Suwerenna Istota albo Naród nie może być krzywdzony albo zakłócany wtrącaniem  się przeciw ich Woli. Oni widzą to jak strzelnicę, ponieważ WY nie Znacie Waszych Praw. Nie pozwólcie, aby stało się to Waszym ludziom. Powstańcie, Oświadczcie Waszą Wolę i POWIEDZCIE NIE! Nie jesteście ZAPROSZENI. Nie jesteście tu MILE WIDZIANI.

JESTEM Ukochanym Archaniołem Raguel, Dozorcą Pokoju i Sprawiedliwości. Ujawnienie jest bliskie; Musicie wiedzieć co robić w stanie waszej powiększonej mocy. To nie jest jeszcze zaakcentowane wystarczająco. Archaniołowie i Anielskie Królestwa doglądają Waszej planety. Przychodzimy z Miłością i przewodnictwem, ale nie możemy wkroczyć w Waszą Wolę. To jest Prawo Miłości, ono nie wtrąca się. Możemy przewodzić Wam, możemy nakierować Was, ale ostatecznie to WY Drogie Dzieci wybieracie WASZE PRZEZNACZENIE.

Z Błogosławieństwami i Wieczną Miłością.

JESTEM Raguel a My Jesteśmy Wzniesionymi Mistrzami w Niebiańskim Królestwie Światła.
Ta wiadomość została otrzymana przez channelera, Alicję A. Rammel

Niekończąca się Miłość do Wszystkiego Zawsze,

Alicia Rammel

www.spiritualunfoldment.net
1728  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Marzec 09, 2012, 16:52:13
Zamieszczam poniżej cytat z tłumaczenia krótkiego przekazu "Felixa kota Indygo" (ładny nick) o Galaktycznej Federacji.

Cytuj
Nie daj się oszukiwać przez 4G GFL (Galaktyczną Federację Światła)
5 marca 2012 - 5:46 am,  Felix kot Indygo

Proszę popatrzcie na wideo George'a Kavassilas’a. On rzucił dużo światła na 4G (4-ej gęstości) międzygalaktyczną kabałę Galaktycznej Federacji. Oni utworzyli sztuczną wersję wszystkich wymiarów tego wszechświata, w czwartym wymiarze (astralnym). Oni podeszli planety, które są blisko ich procesu wzniesienia i wzięli je do ich technologicznego paradygmatu "fałszywego wzniesienia " w 4G.

Lubię porównywać ich wersję wzniesienia wiśniowej gumy balonowej o sztucznym smaku.
To może smakować dobrze, jeżeli nie możesz skosztować autentyku, ale to w niczym nie przypomina dojrzewającej w  słońcu organicznej wiśni.

Istnieje 5G + wersja Galaktycznej Federacji. Oni nie wtrącają się. Oni są głównie obserwatorami. Oni nie mają "ziemskich sprzymierzeńców" i oni " nie zaciągają " ludzi do ich przyszłej "kariery" w GFL.

Proszę przestańcie channelować aligatorów w owczym przebraniu.
Zajrzyjcie wewnątrz siebie dla potwierdzenia / wyjaśnienia.
To jest wiadomość od mojego wyższego przewodnictwa.

Adres oryginału:
http://lightworkers.org/channeling/154143/dont-be-fooled-4d-gfl

To by wiele wyjaśniało.
Zresztą osoby, które potrafią obserwować przepływ energii powinny bez problemu zlokalizować skąd ten "kret" nadaje.
1729  Hydepark / Hydepark ;) / Odp: BANKOWOŚĆ...... O CO W TYM CHODZI?? : Luty 05, 2012, 20:32:13
Dokładnie tak. Nowo wybrane Zgromadzenie Narodowe chyba w czerwcu  przegłosowało  33/30 spłatę długu dla Anglii i Holandii.
Chcą wybudować sieć elektrowni geotermalnych (będą potrzebowali kredytu!) i dostarczać prąd do Szkocji.
Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70]
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

extremalteam pln tdw mostwanted imindel