Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 16:54:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 70
176  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 10:44:20
To forum ezoteryczne jest i co najmniej połowa zawsze wie co inni mają na myśli, znaczy się, że już dawno przeszli do 5G, bo inaczej byłyby to przepowiednie, które sami krytykują.
177  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 10:32:28
No to gościu trzymam cię za słowo!
178  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 10:23:21
Każdy odczuwa według swoich możliwości.
179  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 21, 2012, 10:19:43
Ja też wszystkim życzę Transformacji Świadomości i przejścia przez te bramy.
Na pocieszenie dodam, że według wszelkich danych one pozostaną dla każdego otwarte, jeśli nie zdecyduje teraz, to do końca życia jest czas.
180  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? : Grudzień 21, 2012, 10:13:11
Koniec świata to właśnie początek, nie zawężałbym go do zdrowego rozsądku.
Kate, jak widać na twoim przykładzie "nie ma tego złego, żeby nie wyszło na lepsze", i wczoraj jak widać, koniec świata ci nie zaszkodził, choć na początku tak myślałaś.
Transformacja, jest jednak procesem i jako taki musi potrwać.
Z ostatnim stwierdzeniem zgadzam się na 100%, a nawet więcej.
181  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 20, 2012, 23:15:32
Fakt nie ma we wszechświecie bardziej zmodyfikowanych zapisów niż "testamenty".
182  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope : Grudzień 20, 2012, 23:00:28
Krzysiu, papierosek przez 4 dni? Kosmiczny jakiś.
Zdjęć se sond STEREO nie edytują, choć ostatnio w listopadzie były przerwy w "dostawach", przed przerwą zwykle było gęsto wokół słoneczka.
183  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope : Grudzień 20, 2012, 20:59:05
A tu ciekawe zdjęcia ze sondy STEREO behind. Nadchodzącą ciemność widzę!
Może nasi naukowcy nam to wyjaśnią. Zdjęcie z 17- go wygląda normalnie, a potem?
Więcej można pooglądać na stronie NASA.184  Człowiek i zdrowie / Człowiek i społeczeństwo / Odp: Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi. : Grudzień 20, 2012, 20:43:40
No wiesz, przyczyna jakaś musi zawsze być. Z całą odpowiedzialnością mogę zaświadczyć, że wino nie mogło ci zaszkodzić, więc to jednak koniec świata.
Czas na zabawę, radość i spojrzenie obserwatora, nie pierwszy to koniec i nie ostatni, przed nami tylko przyszłość, bo przeszłość już była i dziękujemy tej pani.
185  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: DRUGA TWARZ CHRZEŚCIJAŃSTWA.... : Grudzień 20, 2012, 20:36:21
Nie wiem, czy widzieliście, choć stare jest.


186  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 20, 2012, 20:10:21
Każdy ma swoją prawdę, dokładnie taką, na jaką zasługuje i widzi.
187  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 20, 2012, 20:02:30
Mam jeszcze przetłumaczony przekaz Yeshua przez Pamelę Kribe. Przekazy z tego źródła charakteryzują się delikatnością, pięknym językiem i łagodnością. Dla mnie to dosłownie inny świat.

Jeshua: będąc w Świecie, ale nie z Niego


Ja jestem z wami ponownie i cieszę się z wami. Poczujcie moją radość. Wystarczy, że podzielę się z wami tą chwilą, to podnosi moje serce, ponieważ jesteście jednym ze mną, tak blisko mojego serca. Poczujcie radość, która pędzi nad wami i przez was. Radość jest istotą kreacji. Wszystko, każdy akt tworzenia zaczyna się radością. Sama wasza podróż na Ziemię kiedyś zaczęła się z poczuciem radości. Zapamiętajcie to uczucie.

Kiedyś w swoim sercu trzymaliście wizję pięknej i wyważonej Ziemi. Wizja ta jest wciąż żywa, i teraz przychodzi coraz bliżej codziennie. Wiem, że jeśli spojrzycie naokoło tego świata, możecie zobaczyć wiele chaosu i negatywności, ale wszystko się miesza i zmienia i nie musicie być częścią chaosu i negatywności w świecie. W Twoim sercu, możesz powrócić do ogrodu Eden, do raju. Możesz zachować żywą wizję w twoim sercu i pielęgnować ją codziennie. Możesz być w raju, żyjąc teraz na Ziemi. I to jest rzeczywiście tak, jak przynosicie energię raju na Ziemię.

Więc widzicie, że misją jest być częścią tego świata i tym samym czasie, aby nie być jego częścią. I w jaki sposób to zrobić? To możecie osiągnąć przez energię miłości. Jeśli walczysz ze światem i energiami w nim, jesteś wciągany w negatywności i chaos. Ale jeśli zaakceptujesz te energie jako część etapu ewolucji, energia w twoim sercu staje się bardziej łagodna, bardziej delikatna.

Czasami, utrzymać tę wizję w twoim sercu, oznacza, że musisz wycofać się ze świata, przynajmniej do pewnego stopnia. Wy wszyscy tu obecni jesteście wrażliwymi istotami, odpowiadającymi na energię wokół was, tak często trzeba być na własną rękę (osobno) i spędzać czas na łonie natury, aby odświeżyć się. Kiedy żyjesz zbyt długo w energii świata, twój umysł może stać się pochłonięty negatywnymi formami myślowymi w nim, i to jest czas do odwrotu do siebie, do swojej istoty, być w ciszy w sobie. Teraz weźmy  kilka chwil ciszy, aby poczuć wieczne źródło, którego jesteście częścią.

Pozwólcie sobie być wypełnionymi tą energią i umożliwić jej uzdrowić. Posmakujcie energii Domu i miejcie świadomość, że jesteście kochani i pielęgnowani w nieskończoność. Jesteście dzieckiem wszechświata, i jako tacy, macie prawo do wyrażania siebie i odkrywania życia na wszelkie możliwe sposoby. Poczujcie energię radości stojącą za tym. Jesteście zachęcani do badania życia z poczuciem radości i ciekawości, to jest wasze przyrodzone prawo.

W przeszłości uczono was, że trzeba ciężko pracować, aby zdobyć uznanie, że jesteś grzeszni zasadniczo jako człowiek, że musicie  być zdyscyplinowanym i że musicie cierpieć, aby poprawić siebie. Poczujcie przez chwilę ciężkie i gęste energie w tych pomysłach. Przez chwilę wyobraźcie sobie, że ta energia pojawia się w postaci kształtu lub koloru, być może zobaczycie ciężką brązową lub szarą energię.

Teraz wyobraźcie sobie, że jesteście całkowicie wolni od tej energii, a kiedy jesteś wolny, możesz spontanicznie odczuwać współczucie w swoim sercu. Czujesz żal do tej energii, ponieważ nie należy do naturalnego sposobu tworzenia. Więc wyciągnij rękę i dotknij, tej brązowej i brzydkiej energii, i twoja ręka dotknie jej z miłością. Energia ta reprezentuje twoje cierpienia i cierpienia ludzkości, a wy jesteście jej uzdrowicielami. Pozwólcie uzdrawiającej energii płynąć z wami ku tej energii. Poczujcie, jak to tęskni za Twoim dotykiem. W głębi, jest jak zagubione dziecko chce wrócić do domu. Zobacz siebie promieniującego miłością, współczuciem i zrozumieniem.

Nie masz nic do udowodnienia, ponieważ jesteś doskonały jaki jesteś, dziecko wszechświata.
I to poczucie siebie, określa swój prawdziwy stosunek do świata: jesteś jego uzdrowicielem. Kiedy uświadomisz sobie ten fakt, stanie się łatwiejsze dla Ciebie znaleźć się w energii negatywnej lub gęstej i nie będziesz czuć się pokonanym przez nią. I nawet jeśli potrzebujecie czasu dla siebie, aby się odświeżyć i utrzymać swoją wibrację, również jesteście gotowi do bycia w świecie, a wiecie dlaczego? Bo jesteście istotami miłości. Boli Was widzieć cierpienia świata i chcecie uzdrowić ludzkość. Zaprawdę, jesteście aniołami w sercu i dlatego jesteście tu na Ziemi. To nie jest z obowiązku przymusu lub misji, to jest wyłącznie z miłości, że jesteście tutaj. Tak więc, gdy proszę was, aby świecić światłem waszej duszy do tej rzeczywistości, nie proszę o zmaganie się lub walkę ze światem. Proszę was, abyście  rozpoznali swoją prawdziwą naturę i przynieśli energię raju, energię miłości, do tego świata.

Jesteście umiłowani przez nas wszystkich po drugiej stronie; szanujemy i czcimy was. Jesteście nam równi. Nie przychodzimy tu z litości, jesteśmy tutaj, bo mamy zaszczyt dzielić się z wami i objąć was jak bracia i siostry. Dziękuję bardzo za przybycie.

18 grudnia 2012
Channeler: Pamela Kribbe
www.jeshua.net
188  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 20, 2012, 19:46:23
Chciałem dziś zrobić mały komentarz, a właściwie taki krótki przegląd przekazów, aby wskazać na pewien aspekt.
Ale pojawił się przekaz Kosmicznej Świadomości, która omawia ten aspekt w pewnej rozciągłości.
Całość jest bardzo długa, więc ze względów czasowych wstawiam tylko fragmenty.
Proszę zwrócić uwagę na tzw "przegląd życia", o którym zamierzałem napisać w kontekście globalnego przebudzenia.
Tu jednak jest potraktowany znacznie szerzej i podkreślam też zjawisko wytarcia pamięci - komu i kiedy.
Nie twierdzę, że CA jest źródłem jedynej prawdy, ani że jedynym, ale moim zdanie warto zapoznać się z nieco innym spojrzeniem na zjawisko,a może nawet zrobić porównania, bo jak Przebiśnieg prawi: "nazwy tego samego bywają różne".
Trzeba pamiętać, że to źródło odnosi się do teorii trzech "planet" po rozdzieleniu.


To jest to, co pojawia się dla każdego człowieka, który chciał mieć fizyczne wcielenie. To, co teraz się zaczyna, energie, które już podnoszą się, aby przyspieszyć, jest to, że portal Alcyone, centralne słońce, jest otwarty. Siedem bram same otwarły się umożliwiając sile, która jest Boską Świadomością, tym, co jest istotą samego Boga, aby przejść przez centralne słońce i przejść przez bramy, w korytarzu, aby dotrzeć na Ziemię w tym, co jest datą, która została podana, 21 grudnia, 2012.

Będzie ustawienie planet wzdłuż korytarza, tworząc wzmocnienie energii w korytarzu, pomagając bramom się otworzyć, bramy Ducha, które pozwolą temu, co jest swobodnym przepływem Boskiej świadomości przyjść poprzez omiatanie, przyjść jak tsunami Światła i duchowej energii, świadomości duchowej. Będzie omiatać Ziemię i powodować zdarzenie, które nie ma precedensu, które nigdy w pełni nie było obserwowane w całości wszechświata, którym będzie  Wzniesienie planety, Matki Ziemi, która będzie zmieciona z jej 3-cio wymiarowej postaci  w świadomym wysiłku Boskiej siły i siły świadomości, która jest wrażliwością Matki Ziemi, Gai.

Co to się wydarzy, to całe ludzkie życie, a nawet życie pozaziemskie na naszej planecie również przejdzie przez tą ważną falę świadomości, która wkrótce ogarnie planetę Ziemię. Ta świadomość wiele razy mówiła o procesie Wzniesienia,
....
Wielu znajdzie to jako kontynuację dawnego doświadczenia na tym, co jest obecną planetą, i zamiast po prostu żyć w rzeczywistości, która jest dokładnie taka sama, oni zauważą, że doszło do zmiany. Ponieważ zasady i prawa gry zostały zmienione. Po raz pierwszy będą uczestniczyć w doświadczeniach, gdzie ci, którzy mają charakter negatywny i ciemni nie są już w kontroli. Oni znajdą, że będą mieli wybór, wybór, zrównoważony między prawidłowego działania i działaniem niewłaściwym. Te wybory, które są sprzeczne z dobrem innych, planety, stworzeń i świata roślin na naszej planecie, nie będą tolerowane. Sama planeta i jej liczne linie czasowe zaczną się mierzyć z ich odpowiedzialnością za inną istotę na tej planecie, Matki Ziemi, która jest dla życia w harmonii i dostosują się do samej planety.

Jednak będą inne doświadczenia na planecie A / B, gdzie znajdą oni, że nie są dostosowani do swoich starych poglądów, postaw, idei, religii i filozofii. Ale mogą się opierać, mogą walczyć. Ale w trakcie ewolucji oczywiście zaczną widzieć, ludzkość zacznie widzieć, że istnieje rzeczywiście wyższy duchowy element, który jest bardzo realną siłą. Sam człowiek w ciągu kilku tysięcy lat i wielu, wielu różnych liniach połączy się w swojej świadomości, by osiągnąć punkt około 3600 roku od teraz gdzie cywilizacja, gdzie sama ludzkość, wreszcie wzniesie się masowo.

Ale to daleka prognoza, jeśli chcecie. To co Świadomość po prostu mówi to, że będzie wiele linii czasowych doświadczenia w nowej rzeczywistości, o nowych doświadczeniach i osiągnięciu ostatecznego rozwiązania wiele tysięcy lat wzdłuż linii.


Ta świadomość będzie teraz mówić, jak to ma być, co naprawdę wystąpi przez ten okres, który często określa się jako trzy dni ciemności. , To w rzeczywistości nie będzie 3 razy po dwadzieścia cztery godziny, lecz jest do alegoryczny czas, który będzie o długości, która później będzie interpretowana jako trzy dni. Ale przede wszystkim tym, co będzie, co nastąpi to, to jest fala Boskiej świadomości, która będzie omiatać całą planetę,  będzie wszystko w tej fali, że nikt nie będzie mógł uciec z tego doświadczenia. To może wydawać się trudne, ale to jest, co naprawdę ta świadomość mówi, że jest to wspaniały powrót,  powrót do świadomości Boga, z powrotem do poziomu wyższej świadomości. Ktoś może zmierzyć się z tym wydarzeniu albo na jawie albo we śnie. To nie ma znaczenia, gdyż cała ludzkość, każdy i każda istota na tej planecie w tym czasie, ma wejść w to doświadczenie.

Są tacy, którzy mówią, że wszyscy się wzniosą, że nikt nie musi martwić się o to, bo to będzie występować dla wszystkich. Świadomość ta dyskwalifikuje to stwierdzenie i mówi raczej, wszyscy będą przechodzić przez tą centralną falę Boskiej świadomości, która będzie przebiegać korytarzem z Centralnego Słońca, wszyscy wejdą w to doświadczenie. Ci, którzy przygotowali się rzeczywiście mogą wznieść się na różne poziomy, które ta świadomość po prostu opisała. Inni będą dokonywać innych wyborów i rzeczywiście będą tacy, którzy odrzucą ofertę przeprowadzki do wyrównania z Matką Ziemią i wyższych koncepcji duchowych.

Gdy ktoś odchodzi (umiera) i wszyscy przechodzą przez to, każdy zmierzy się z tym, czym jest ich własna Boska istota. Spotykają to, co jest Boską świadomością, świadomością Boga. W tym spotkaniu będą przeglądać swoje życie. Będą oni sprawdzać, co zrobili, gdzie poszli, kim byli. Będą oni w stanie zastanowić się nad sobą. To jest przegląd, który będzie lustrem autorefleksji dla każdej istoty. Wszyscy pamiętają siebie jako duchowych, które weszli w proces schodząc do ludzkiej postaci.
Oni nie potrzebują w tym momencie dokonania tego rejsu powrotnego, który występuje po naturalnej śmierci, powrotu przez korytarz, przez siedem bram, poprzez portal Słońca. Zamiast tego będą mieć energie Boskiej świadomości, którą Bóg przyniósł do nich. Ponieważ każda istota musi przejrzeć swoje życie w momencie fizycznej śmierci, gdy wraca w końcu do jej postaci Ducha, tak też będzie w tym momencie, w tej chwili autorefleksji i przeglądu.

Nie będą zdolni kłamać do siebie, ponieważ nie ma nic, co będzie można ukryć, niczego, co nie zostanie im pokazane. Oni zobaczą, swoje  intencje i ich przeznaczenie. Zrozumieją, każdy zrozumie,  z totalną jasnością powód jego wejścia w fizyczną rzeczywistość w tym czasie. Każdy otrzyma możliwość wyboru, podjęcia decyzji. Ci, którzy pracowali w kierunku samoświadomości i wyższego zrozumienia, którzy pracowali w kierunku oświecenia i iluminacji, zdecydują się przenieść w energie planety A, wznoszącej się do nowej formy duchowej Matki Ziemi, gdyż ona także się wznosi. Na tym poziomie będą Istoty duchowe miały doświadczenia na duchowej planecie, rajskiej planecie, gdzie jako istoty twórcze będą wiedzieli, że mają zdolności i moc, aby natychmiast stworzyć swoje realia z prędkością myśli.

Będą tacy, jak ta świadomość mówi, którzy zdecydują się wejść do wyższych sfer, zabierając ze sobą ciała ich fizycznego bytu, te ludzkie ciała, które będą przechowywane, jeśli chcecie, w energetycznym buforze. Ci z nich nadal będą wiedzieć, że mają do odegrania ważną rolę na tym, co jest planetą A / B. Poprzez (transmogrification), transformację, będą mogli zamieszkać fizyczne ciała ponownie i powrócić do gry na planecie A / B; będą nowymi nauczycielami, nowymi przewodnikami, nowymi wzorcami postępowania, które pomogą ludzkości w jej drodze ku jej ostatecznemu masowemu Wzniesieniu .

Ale będą mogli opuścić fizyczność, nie poprzez sposób, o którym ta świadomość mówiła, co jest tym, co co się nazywa tradycyjną śmiercią. Będą one w stanie (transmogrify) i przechowywać ich wzór energii ciała fizycznego, w tym, co jest strefą buforową, tym, co będzie zawierać wzornictwo każdego ciała, które może być używane według woli. Będą tacy, którzy podejmą decyzję się wznieść, ale nie mają już ochoty wracać do fizyczności. Oni stracą holograficzne ciało, które zamieszkiwali, ciało fizyczne, w którym byli, i pozostaną w tym, co jest Matki Ziemi wyżej wyewoluowanym ciałem duchowym i będą mieli doświadczenie na tym poziomie, który wybrali.


Istnieją wtedy ci, którzy nie wybiorą się wznieść, ale w tym samym czasie, są dobrymi istotami, które potrafiły żyć. Jest wielu, którzy nie są zaangażowani w przestępczości i korupcji, kontroli i manipulacji negatywnych. Jest wielu, którzy są po prostu dobrymi ludźmi, ale którzy nie zdecydowali się skupić na doświadczeniu Wzniesienia w tym czasie. Oni zdecydowali się przyjść do dualnego 3-cio wymiarowego stanu fizycznego bytu, aby mieć ich lekcje duszy, w celu uzyskania swoich doświadczeń życiowych. Ci, którzy są z tego rodzaju będą również mieli do czynienia z decyzją. Decyzją o tym, czy wrócą do fizyczności, kontynuując dualistyczne doświadczenie i kontynuując fizyczne wcielenie, ale już nie grę, która była grana tak długo, gdyż ten eksperyment jest zrobiony, jest on kompletny. To jest pragnienie Boga, aby rozpocząć nowy poziom doświadczenia, w którym tym, którzy są dobrej natury mogą zostać przedstawione nowe wybory bez kontroli i manipulacji przez tych, którzy są w tej chwili u władzy.

Nadal będzie dualistyczny charakter. Nadal będzie wybór między dobrem a złem.
Ale na tej nowej planecie zrównoważonej, ci, którzy zdecydują się spróbować zdominować przez negatywności, uciążliwą siłę, lichwę, wymuszanie, przemoc, przestępczość, itp., nie będą tolerowani, będą oni odpowiedzialni za swoje działania. A ci, którzy są dobrzy, tylko, uczciwi, prawe osoby, którzy są ludźmi uczciwości, współczucia i serca, zaczną widzieć, że szalony świat, który istnieje teraz zacznie się zmieniać, zaczynie się przesuwać, i w nowych zasadach gry będą wiedzieli, że żyją na nowej planecie.
To nie będzie natychmiastowa wiedza.

W tej chwili autorefleksji i przeglądu, wielu będzie pytanych, czy to jest ich pragnienie, aby żyć w ten sposób, na tej nowej planecie doświadczeń, tej nowej rzeczywistości zdefiniowanej przez samego Boga. Wiele będzie się na to godzić, a więc wrócą z powrotem do fizyczności. Okres, w którym byli w świadomości Boga zostanie zapomniany przez nich, nastąpi jako rodzaj amnezji, tak jak ma to miejsce teraz, kiedy dusza wchodzi w fizyczna formę, rośnie w ciele fizycznym, a nie w pełni rozumie, że to Duch jest w posiadaniu fizycznego doświadczenia. Tak więc będą kontynuować ich fizyczne doświadczenia z celem samorealizacji, gdyz są oni w istocie formą Ducha w fizycznym pojemniku.

Ostatnim aspektem, który ta świadomość pragnie przedyskutować teraz jest to, że ci, którzy są ciemni, ci, którzy zobowiązali się do służyć dla Oriona / Gadów  i pojęć zła i korupcji. Oni też muszą się zmierzyć, gdyż żaden nie może ukryć się przed obecnością świadomości Boga z tym, co jest najwyższym poziomem świadomości, tym, co jest istotą samego Boga. Muszą zobaczyć siebie, nawet jeśli w trakcie ich fizycznego wcielenia mogli uniknąć takiej autorefleksji oraz takiego przeglądu. W tym momencie skrajnej Obecności Boga, gdzie są oni w przeglądzie własnego życia, ich ducha, ich celów, muszą zobaczyć, kim byli. Następnie mogą również dokonać wyboru. Mogą zdecydować się na śmierć fizyczną i wrócić z powrotem do Ducha, zdając sobie sprawę, że poszli strasznie na manowce, ale mieli przynajmniej doświadczenia, których potrzebowali. Tacy oczywiście przejdą przez to, co jest normalnym sposobem powrotu z powrotem do Ducha, wracając z fizyczności, przechodząc przez korytarz, przez siedem bram, za pośrednictwem centralnego słońca, i wracając z powrotem do ich postaci Ducha, i nawet uzdrawiając tam to, co było ich życiem na uciskanej planecie oraz uciskanym żywotem.

Następni są ci, którzy rzeczywiście mogą wybrać, aby przejść do naszej planety, scenariusza A / B w całkowitej i pełnej zgodzie dla nowych przepisów, które będą w miejscu, nowej gry, która będzie grana. Zrozumieją, że oni już nie rządzą. Oni rzeczywiście zgodzą się grać według nowych zasad. Chociaż mogą starać się nagiąć reguły znajdą oni, że nie są w stanie tego zrobić i zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie, ich niesprawiedliwości, ich próby kontroli. Oni będą w porozumieniu,  że będą oni mieli prawo do powrotu na planetę, aby mieć te doświadczenia. W niniejszej umowie one również zobaczą, że jest to kolejny sposób, aby pokutować za swoje zbrodnie i czyny z obecnej źle, niewłaściwie wykorzystywanej planety A / B. Pomimo tego, ta świadomość może powiedzieć, że nawet obecna planeta była celem i powodem każdej istoty duchowej, która jest na tej planecie, teraz wybrała się tu, tylko można również powiedzieć, że wielu utraciło swój sposób. W tym momencie uznania i zrozumienia, autorefleksji i własnego przeglądu, wielu zobaczy, że oryginalny zamiar i cel nie były utracone po drodze, ale faktycznie maja pozytywny wkład, który mogą zwrócić i znowu mieć ich fizyczne doświadczenie.

Fakt, że oni ponownie przejdą przez zasłonę zapomnienia jest tym, co jest dziką kartą tutaj.
Ale dlatego, że prawa tej nowej rzeczywistości, tej nowej planety A  / B nie będą tolerancyjne wobec tych, którzy są uciążliwi, którzy przejmują kontrolę, tych, którzy są skorumpowani, więc nie będą mogli zrobić krzywdy i szkody, które raz zrobili. Będą, jak ta świadomość powiedział, odpowiedzialni na nowej planecie A / B.

Będą ci, którzy zdecydują się przejść na planetę B, którzy decydują się żyć ciągle w tym uszkodzonych energiach, ale będzie to o wiele gorsze niż to, co istnieje teraz. Ci, którzy dokonają takiego wyboru, przekonają się, że podjęli oni trudny wybór rzeczywiście. Ale może to być również dobre dla ich duchowego wzrostu i rozwoju, poprzez to jeszcze bardziej ekstremalne doświadczenie oddzielenia od duszy, że znajdą odkupienie na końcu. Nawet te dusze, które zrobią, ten tak radykalny wybór powrócą na ich plecach fizycznej śmierci przez centralny korytarz, z powrotem przez siedem bram, i przez portal centralnego słońca i powrót do Ducha, gdzie odzyskają i powrócić z powrotem do świadomości duszy.

Ale że jest to rzeczywiście przesłanie nadziei dla wszystkich i każdego, radości i ciesząc się podniecenia na to, co ma się pojawić. Wiele osób zastanawia się, kiedy dokładnie to nastąpi, w jakiej chwili precyzyjnie to nastąpi. Jest to kwestia, która jest nieskuteczna, bo energie osiągną wysoki poziom na 21, ale będzie to przedłużone kilka dni po 21., w tym 22 i 23. Rzeczywiście te trzy dni będą takimi dniami, że wielu będzie później nazywać je dniami ciemności, gdyż nie będą nic pamiętali, co się stało, ale będą czuć, że coś się stało. Tak długo, jak ktoś i wszyscy, którzy słuchają tej wiadomości są przygotowywani teraz, aby przenieść się do tego stanu rzeczy, gdzie będą oceniać swoje życie, dokonywać zmian, przenosić się do wyższej świadomości i świadomości do tego stopnia, do którego przygotowali się, wtedy każdy i wszyscy mogą rzeczywiście zrozumieć i wiedzieć, że to nie jest coś, czego trzeba się bać, to nie jest coś przed czym trzeba się ukryć. Rzeczywiście będzie to niemożliwe, aby uniknąć tego losu, tego spotkania z Bogiem.

Will Berlinghoff,
Dec.17, 2012 -
http://rainbow-phoenix.com/blog/
189  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 20, 2012, 15:46:30
Jeszcze jeden odcinek i przypominanie, aby nie nastawiać się na wynik, gdyż może nie być zauważalny, albo odczuwalny natychmiast po Przejściu. Raj dla sceptyków przeczuwam, ale ich to też dotyka, i zależnie od formy jaką przyjmie może być też szokujące.


Manuskrypt przetrwania - część 241
20 grudnia 2012 |  aisha north

Jak wszyscy tak dobrze znacie teraz, jutro jest magiczny marker, który wszyscy ustawiliście z tak wielką nadzieją. Jak już wspomniano wcześniej, terminy te w rzeczywistości nie mają znaczenia same w sobie, ale są one wykorzystywane jako swego rodzaju punkty odniesienia, aby pomóc ludzkości, dając im okazję, aby skupić swoją uwagę w sposób, który spotęguje wszystko poza to, czym to mogło być, jeśli wszyscy działaliby niezależnie. Więc tak, jutro jest rzeczywiście ważne, bo to zaznaczy najwyższy punkt Waszego połączenia wysiłków, a wynik tego wszystkiego nie przejdzie niezauważony. Jednakże, należy pamiętać, że istnieje wielu wiszących w nadziei, że jutro będzie albo kataklizm globalnych proporcji, lub całkowity rozpad wszystkiego, co znacie. Dajcie nam tylko powiedzieć, że nie będzie tego, ale jest to data, która rzeczywiście przyniesie o wiele więcej niż to, na co nawet najbardziej optymistyczni z was liczyli. Ale znowu, pamiętajcie, że to, co mentalne zdolności mogą wyczarować nie zajmuje dużo w porównaniu do rzeczywistości, którą mamy na myśli. Dlatego powtarzamy, że nie będzie rzeczywiście zbyt wielu, którzy zobaczą, że ich marzenia jutro się spełnią.

A co mamy na myśli mówiąc to? Wystarczy fakt, że to, co mówimy, jest to zmiana, której nikt z was nie może dokładnie opisać, gdyż macie zamiar wejść do ostatniego etapu w portalu, który będzie miał wpływ na was tak, że nikt nawet blisko nie przeżywał tego przedtem. Powtarzamy, to nie jest przedstawianie fałszywych nadziei, i nawet nie to, aby złagodzić wasze duchy, a to jest tylko przypomnienie, że proces ten jest o wiele bardziej złożony niż to, co możecie teraz próbować zrozumieć. Widzicie, jak już omówiono we wcześniejszych przesłaniach, pociąga to za sobą zmiany na tak wielu poziomach, poziomach, których nie możecie nawet zacząć przechodzić teraz jeszcze. Ale będziecie, i kiedy to zrobicie, to w końcu zobaczycie wszystko jasno jak w dzień. Ale nie sądźcie, że to wydarzy się jutro. Bo jutro jest tylko częścią tego całego procesu, i nawet jeśli jest to rzeczywiście ważne, postarajcie się pamiętać, że gdy otworzycie oczy w dniu oznaczonym jako 22.12.12 lub 22.12.12 w waszym kalendarzu, możecie nawet nie być w stanie zobaczyć różnicy w swoim otoczeniu. Ponieważ zmiany, które mają nastąpić nie będą widoczne na powierzchni, przynajmniej nie w taki sposób, w jaki wszystkie z tych hollywoodzkich produkcji próbowały zaszczepić w waszych umysłach w kółko. Mówimy to, aby przypomnieć wam wszystkim, że te energetyczne zmiany będą naprawdę ogromne, i one nie mogą jednak brać was inaczej niż przez burzę, ale dla wszystkich tych sztywno ustawionych na określony wynik jutro i dni bezpośrednio po nim, mówimy: bądźcie przygotowani, aby być rozczarowanymi. Gdyż to po prostu nie jesteście w stanie pojąć tego, w czym już jesteście w środku doświadczania, a oprócz kilku dość wyraźnych objawów fizycznych, nie będzie wiele widoczne w ciągu najbliższych 48 godzin.

Więc jeszcze raz powtarzamy, pozostańcie w spokoju, i pozostańcie zrównoważeni, i nie pozwólcie umysłowi próbować odtworzyć żadnych sztuczek wobec was. Gdyż Wy rzeczywiście przekształcacie się w coś tak rozległego, czego nie możecie jeszcze zobaczyć ani porównać, ale znowu, to nie pojawi się w sposób, który mogliście przewidzieć wcześniej. Ale nie zróbcie pomyłki, będziecie wiedzieć, bez cienia wątpliwości, że weszliście w ogrom swojej istoty po raz pierwszy, gdy tylko te fale dostarczanej energii  uciszą się nieco. Teraz, stoicie na brzegu, i fale zaczynają się łamać, i są one rzeczywiście ogromne. Większe niż cokolwiek, czego kiedykolwiek doświadczyliście. Nie bójcie się, nie zatopią was, nawet jeśli wydają się one nadciągać ponownie i ponownie. Więc pamiętajcie, aby oddychać głęboko, za każdym razem, gdy macie szansę, i to przeniesie was przez następną rundę tej życie zmieniającej przejażdżki. To wszystko na teraz, ale wrócimy z więcej, gdy tylko będziecie w stanie oddychać nieco bardziej swobodnie. I nie martwcie się, to nie potrwa długo, zanim poczujecie świeże powietrze napełniające wasze płuca ponownie po raz pierwszy po tej walce z falami. Do tego czasu, życzymy wam wszystkim powodzenia i Boskiej prędkości. Będziemy pod ręką, aby wam asystować, jeśli sobie życzycie, ale pamiętajcie, że jest to wasza podróż, i jesteście bardziej niż w stanie spełnić to wszystko, nieważne jak surowe warunki okażą się być. Po tym wszystkim, nie po to tak daleko zaszliście żeby zawrócić od drzwi. Więc śmiało kroczcie do przodu, moi drodzy, na pewno macie to, czego potrzeba, aby zakończyć tę podróż z powrotem do siebie.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
190  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 20, 2012, 14:32:57
Jak coś cię zmusza, to pisz bez znajomości tej wiedzy, to oczywiście nic nie zmienia, nawet ciebie.
191  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 20, 2012, 14:05:06
A to kolejny przekaz Ute, właściwie wizja, przynajmniej w części. Dotyczy Nowej Ziemi.


NOWY ŚWIAT OD WEWNĄTRZ
 
 

Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012

VIDEO (zalecane)

Moi Drodzy Przyjaciele,
podczas marzeń w sercu, zasnąłem pod gołym niebem. Piękne świetlne krajobrazy rosły, promieniując od wewnątrz. Źródło światła nie było zawarte w nich, ale promieniujące z nieskończonego Źródła Światła przez nie.
Świat z naszego punktu widzenia do góry nogami, oddzielony od prawdy, wyobcowany, sztuczny świat. Ale w rzeczywistości jest to Oryginalny Świat Głową do góry, natomiast sztuczne światy mogą być przechowywane tylko przez  przetrzymywanie ich potajemnie i bez naszej wiedzy, do góry nogami.

W sztucznym świecie, światło z zewnątrz świeci nad rzeczami, które wydają tępe i gęste, choć czasem z połyskiem powierzchni.
 
Ale w świecie rzeczywistym "powierzchnia", nie jest  kwestią, wszystko jest Esencją, uważane za emanację i ekspresję Jednego, Promieniującego Źródła, i Świadomości.

Jest to Miłość, która Świeci przez wszystko, i rzeczywiście nic innego nie istnieje, a to, co wydaje się istnieć jest przejrzyste dla tej prawdy, która jest naturalnym Nośnikiem wszystkich rzeczy i istot, które unoszą się w Niej. Taki jest nasz Nowy Świat.

Proszę o znaki, ale wydaje się, że nie mogę nic zrobić, tylko dostarczyć jej radosne i pięknie zajawki dla Was.

Bo zostałem obudzony ostrym krzykiem ptaka, latającego nisko nad moją głową, rozkładającego dla mnie bardzo szerokie skrzydła, więc mogłem zobaczyć wszystkie jego pojedyncze piękne pióra, które udawały kondora. Ponieważ mamy tutaj tylko małe rodzaje ptaków, Matka Ziemia wysłała do mnie to, co miała, z kochającym uśmiechem.

Wydaje się, teraz muszę znowu żyć moją  Szamańską przeszłością, którą często kochając przypomina mi. I tym więcej, im bliżej Podchodzi jej wielkie Przesunięcie. Ale to jest tak piękne, bo to jest życie wewnątrz łona stworzenia. To uczucie wibracji z wnętrza Żyjącej Jedności wszystkich rzeczy, bezpośrednio przy oddychaniu i biciu Serca Życia.

Wewnątrz znajduje się tylko Jedność, ale nie taka jak my ją rozumiemy w naszym zwariowanym świecie jako przeciwieństwo odrębności. Wewnątrz tutaj nie ma przeciwieństw i nawet pomysł oddzielenia nie istnieje! Separacja jest sztucznym dodatkiem, stworzony przez obłąkany umysł, który mierzy z zewnątrz.


W jaką dziwną przygodę ludzkość była skierowana na manowce - w pełni przekonana o jej niezaprzeczalnej rzeczywistości! Tak, to było szaleństwo od tysiącleci! Czas na emeryturę i powrót do Prawdy.

Wszyscy żyjemy w tej Prawdzie, ale nie wiemy. To jest tylko tak, że pewien przełącznik musi być przełączony. Tylko przełącznik, tak że nagle możemy zobaczyć, co jest prawdziwe, i naprawdę piękne, po prostu Jest.


Wiele miłości moi bracia i siostry, to jest żeński świat, nawet przeżywany jako taki przez dusze o męskim wyglądzie. (Przy okazji: przed Duchem wszystkie dusze są żeńskie, Starożytni wiedzą)
.

Bądźcie szczęśliwi!
Ute

18 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/new-world-from-inside.html
192  Człowiek i zdrowie / Człowiek i społeczeństwo / Odp: Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi. : Grudzień 20, 2012, 13:33:21
Nie Kate, na tym forum nie ma blokady czasowej na edycję, zawsze można edytować swój post i to jest przykład całkowitej zmiany treści (wycięcia).
Krótko napiszę, to twoje przewrażliwienie, moim zdaniem oczywiście. W pewnym sensie rozumiem opory wobec stylu jaki Piotr zastosował, zarówno przedtem, jak i ostatnio, ale to taka jego "uroda". Zwykle "odstawianie się" od reszty prowokuje dokładnie taką samą reakcję w odpowiedzi, ale psycholog w końcu powinien to wiedzieć i rozumieć.
Co do "wypisywania" w pełni przyznaję ci rację, jest jakaś (no dobrze, spora) selektywność, a może nawet "święte krowy", ale mam nadzieję, że to potrwa tylko do końca świata, nie dłużej.
Nie chce mi się szukać, ale chyba w regulaminie jest coś o zrozumiałości postów. Jeżeli Piotr zaczął temat bitami, bez objaśnienia , że to zagadka, nie dziw się reakcji.
193  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 20, 2012, 11:33:36
Skoro nie wiesz to poczytaj o zasadach Huny, tak będzie najszybciej.
Twoja propaganda jest tak samo skuteczna energetycznie, jak i oryginalna i próbuję cię namówić, abyś propagował ten zdrowy rozsądek bez posługiwania się przedmiotem przywołanym oryginalnie.
Zresztą, wielu channelerów i ich czytelników, zostało "przyciągniętych" celowo przepowiedniami katastrof i zamieszania.
Problem polega na tym, że oni po zebraniu "audytorium", zmienili tematykę i od lat nie przywołują tej tematyki w przeciwieństwie do ciebie.
W przekazach oprócz sporadycznych ewidentnie astralnych lub wręcz ziemskich nadawców ten temat nie istnieje, ale w mediach masowych na potęgę i to też o czymś świadczy.
194  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Z GŁOWĄ W GWIAZDACH ........ : Grudzień 20, 2012, 11:17:12
Też się zgodzę, idzie reset, Ale po nim, jak mówią: "nic już nie będzie takie samo". Dodam, że postrzeganie Jedności i Odrębności zmieni się drastycznie, może nie pojutrze, bo to proces, ale nabierze rozpędu.
195  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 20, 2012, 11:11:23
Tak naprawdę wałkując ciągle ten brak próbujesz skupić uwagę czytelników właśnie na katastrofach.
Powinieneś być świadomy, co to energetycznie oznacza.
196  Człowiek i zdrowie / Człowiek i społeczeństwo / Odp: Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi. : Grudzień 20, 2012, 11:06:34
Kate, Piotr sam wyciął treści które umieścił i moje zdanie podobne jest do Darka, że powodem był mało zgodny z jego oczekiwaniem odzew uczestników, nazwany po imieniu przez Darka. Jest profesjonalistą i wie,  co to oznacza.
Pytanie co chcesz od czatu? - przecież on działa - być może dla grupy 5 osób na raz, bo więcej nie sprawdzono, ale działa dobrze.
Nikt nie zabraniał umieścić Piotrowi tego co umieścił, natomiast jego zachowanie jest naganne, bo skasował (edytując) umieszczone pierwotnie treści, do których odnosili się dyskutanci. To nie Fair, wobec wszystkich czytających.
Kate, nie doszukuj się tego, czego nie ma, to nie groźby, a twoja reakcja jest tutaj szybka, ale spowodowana powierzchownym zrozumieniem sytuacji.
Wątki zostały zamknięte na wniosek Piotra, który właściwie poza opublikowaniem swoich wizji i propozycji w pierwszych postach, później już nigdy nie zabrał merytorycznie głosu w swoich tematach.
dziś trudniej znaleźć naśladowców. I tyle.
197  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 20, 2012, 10:34:34
Gościu, sam się klasyfikujesz, a raczej się dyskfalifikujesz, jeżeli tobie chodziło tylko o katastrofy. Brakuje ci katastrof?
Oczywiście zawsze istnieli tacy, którym mało nieszczęścia innych, przynajmniej tutaj. Ale jestem przekonany, że właśnie nadchodzi schyłek tego życzeniowego myślenia, jak east pisze, rozszerzenie świadomości następuje dość szybko w skali globalnej też, cóż nie wszyscy to widza, a są tacy, którzy wręcz zasłaniają sobie oczy, żeby nie widzieć.
Reszta to na dziś mielenie klawiatury.
Pozdrawiam.

Edit: poprawiłem dyskfalifikujesz.
198  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 20, 2012, 00:07:55
Przerzucali dużo wojska, sprzętu i rakiet naokoło Syrii, już prawie dwa tygodnie, może tam chcą coś wysmażyć.
199  Rozwój duchowy / Medytacje / Odp: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka : Grudzień 19, 2012, 21:08:41
Wprost przeciwnie - w tym szaleństwie jest ... zabawa!
200  Rozwój duchowy / Medytacje / Odp: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka : Grudzień 19, 2012, 20:58:20
Wszędzie lustra. Lustra widzę! Bez trzeciego oka, ale za to bardzo wyraźnie.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

homofriends bezludna-wyspa amazing-monster-wolfs-world vagraciborz nawijka