Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 19:58:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 70
201  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 19, 2012, 20:49:35
"Manuskrypciarze" też mają coś do powiedzenia na godziny przed przejściem. To nieco inny sposób tłumaczenia tego samego.
Wszyscy się zgadzają co do zachowania przez nas spokoju, luzu, radości, bo to już wkrótce.


Manuskrypt przetrwania - część 240

19 grudnia 2012 |  aisha north

Przyspieszenie może być odczuwalne w wielu aspektach teraz, i choć to może na wiele sposobów, być porównane do przypływów i odpływów, od teraz, rzeczy zaczną się pogłębiać jeszcze bardziej. Mamy świadomość, że dla niektórych, frustracja nie "czując nic" może być wielka, ale pozwólcie nam tylko zapewnić, że wszyscy jesteście doskonale przygotowani do wypełniania czegokolwiek, czym to jest, byliście zbierani w celu zrobienia, gdy jesteście tutaj. Pamiętajcie, że wszyscy mają zadania, które będą inicjowane w tym życiu, i dla wielu, w rzeczywistości są one na krawędzi odkrycia tego, co oni przyszli tu robić. Odnosimy się oczywiście do zadań dodatkowych, które są na wiele sposobów zróżnicowane, ale teraz, pozwólcie nam skoncentrować się na wykonywanym zadaniu. Mianowicie jednym z wypełnień tej podróży przez labirynt, czy raczej portal energetycznego dopasowania, w którym jesteście już uwikłani. Na resztę przyjdzie na to czas, ale wcześniej, wszyscy zakończycie wiele labiryntowych sposobów przejścia przez ten wir. I mówimy, labirynt ze słusznej przyczyny. Bo nawet jeśli wir sam jest skonstruowany w bardzo prosty sposób, podróż przez to nie będzie być bezpośrednia.

Widzicie, podejmujecie tą podróż na tak wielu poziomach, a tylko jeden ma pełną uwagę na teraz, jest tym, który przyjmujecie stosownie od aktualnego poziomu świadomości. Innymi słowy, tzw świata trzeciej gęstości. I jako tacy, będziecie tylko świadomi niektórych z wyzwań, ze wszystkich tych energetycznych odcisków, które ze sobą niesiecie. Oznacza to, że niektórzy z was już zdobyli małą próbkę tego, co robi ta podróż dla Was również w niektórych innych aspektach, więc tak, jest to w każdym względem przejście wielowymiarowe. Gdyż to jest rzeczywiście spotkanie się z wszystkich waszych aspektów, i ten wir będzie działać jako punkt skupiania. Podobnie  jak pryzmat, ale po tej stronie będzie służył do skupiania światła. Innymi słowy nie podobnie do pryzmatu, który separuje światło w tęczę różnych kolorów, ten wir, będzie działać odwrotnie. Mianowicie zbiera każdy aspekt Ciebie, który istnieje w całym Stworzeniu, wszystkie Twoje "kolory", jeśli chcesz, a następnie są one połączone ze sobą, tworząc jedną, potężną wiązkę światła, które przechodzi na drugą stronę tego wiru, by wtedy rozdzielić ponownie. Ale tym razem, nie stracicie ze sobą kontaktu, ale będziecie nadal współpracować w sposób, który sprawi, że każdy aspekt z was wie, co robią inne.

Więc tak, staniecie się jednym ze sobą, by stać się jednym ze wszystkimi wami, i robiąc to, uwalniacie całą moc, którą ta Unia przenosi w sobie.
Gdyż rzeczywiście jesteście wielowymiarową istotą, i zawsze byliście tacy. Ale aż do teraz, tylko wyczuwaliście tą szczególną obecność siebie, która zamieszkuje tą płaszczyznę na tej planecie. Ale po przejściu przez ten wir i tej  sekwencji ponownego połączenia, znów zobaczycie siebie takimi, jakimi faktycznie jesteście, czyli całe spektrum światła, rozproszone obecnie w całe mnóstwo pięknych istot, każda przenosząca własny, niepowtarzalny ułamek pasma tego spektrum. I razem, jesteście światłem, w każdym znaczeniu tego słowa, w połączeniu, wasza siła przezwycięży każde wyzwanie, które może przyjść na waszej drodze.

Więc jeszcze raz mówimy, zachowajcie spokój, bo rzeczywiście jesteście na dobrej drodze, a nawet jeśli to, czego doświadczycie w nadchodzących godzinach i dniach będzie się różnić, należy pamiętać, że to wszystko jest dobre. Nie możecie zrobić nic źle w tym, procesie, gdyż ten proces jest znacznie, znacznie bardziej złożony i kompleksowy niż to, co możecie zobaczyć i dostrzec ze swojego punktu widzenia. Więc po prostu uwolnijcie każdą myśl o nieadekwatności i nieprzygotowaniu i wiedzcie, że wszyscy traficie do drzwi i dalej, nie ważne co możecie sobie myśleć o swojej roli w tym wszystkim. Gdyż nabieracie rozpędu nawet gdy mówimy, i jesteście prowadzeni dalej w tym podłączeniu ze sobą. Radujcie się, bo wkrótce będziecie w całości w ten sposób, w jaki nie byliście wcześniej, a następnie, wasze życie rozpocznie się od nowa, tak jak kalendarz rozpocznie na nowo z 01.01.2013.

-

http://aishanorth.wordpress.com/
202  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 19, 2012, 20:05:41
Jeszcze jedna zachęta do świętowania przejścia.


Niech świętowanie się rozpocznie. - Michael


Cóż, moi przyjaciele, widzimy, że tylko dwa dni do przejścia, wielu z was zaczyna odczuwać bardzo zdecydowany skok w przepływie. Sporo zostało wielokrotnie obudzonych w nocy przez raczej przyjemne doznania fizyczne. To opisujecie na wiele różnych sposobów, ale to w zasadzie komórki waszego ciała przyswajają nowe energie, światła i informacji.

Istnieje wiele informacji dawanych teraz, co dzieje się teraz, a co się wydarzy w Nowym Roku. Pozwólcie nam nie powtarzać tego wszystko tutaj. Jeśli chcecie to znaleźć, uda wam się. Nie jest to konieczne. Co jest potrzebne, otrzymasz. Po  prostu zróbmy kilka sugestii dla Was z nadzieją naśladowania podczas tych najbliższych dni. One również nie są nowe, ale mogą one okazać się korzystne, o ile jesteś w stanie je zrealizować.

Po pierwsze, twoje ciało, twoje komórki, przechodzą jakieś radykalne zmiany. Będą musiały być uwodnione stale. Proszę podać im dużą ilość najczystszej wody dostępnej dla Ciebie. Błogosławieństwo wody nie zaszkodzi.

Ponadto, w takim zakresie, na jaki twoje zobowiązania pozwalają, proszę dać sobie mnóstwo czasu, aby być w stanie spoczynku i w modlitwie i medytacji. Spokojny czas w przyrodzie jest bardzo zalecany.
Jeśli używasz wizualizacji światła, a prawie wszyscy to robicie, proszę pracować na intensyfikacją ich. Niebieskie światło Boga Matki lub z moje, Michaela, pomoże utrzymać Ci ciszę i spokój.

Wreszcie, w godzinach od 10:10 do 11:11, zarówno rano i wieczorem, połączcie się z waszymi braćmi i siostrami w medytacji, wizualizacji i modlitwie. To nie jest konieczne, aby zsynchronizować zegarki, drogie serca. Pamiętajcie, że powracacie do czasu Teraz. Po prosu połączcie się.

Niech świętowanie rozpocznie.
Trzymamy za was kciuki gdy przekraczacie ten znacznik.

W miłości i świetle, dobrego dnia.

19 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
203  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 19, 2012, 19:41:55
A teraz po tej dozie radości trochę ... powagi. To na pewno ostatni przekaz tego źródła zgodnie z tytułem z instrukcjami na 21-ego.
Fajerwerków nie zapowiada, niedługo zobaczymy, bo przepisywanie i tłumaczenie trochę czasu zajęło.


Archanioł Michał: Szczegółowe instrukcje dotyczące 21 grudnia 2012 i potem18 grudnia 2012
Wysłany przez: Steve Beckow

Jest to przeredagowana wersja mojego osobistego czytania, które miałem u Archanioła Michała 18 grudnia 2012. Stało się jasne, że na początku dużo materiału było bardzo przydatne dla innych, więc poprosiłem go o pozwolenie na podzielenie się nim. I zostały usunięte te, które były bardzo osobiste. Wielkie dzięki Ellen która zrobiła transkrypcję w ciągu kilku godzin, tak, że wszyscy mogą mieć korzyści z niej przed 21 grudnia 2012.

Czytanie Archanioła Michała i Steve Beckow, 18 grudnia 2012

Archanioł Michał: Witajcie, jestem Michael, wojownik pokoju, Archanioł miłości. Witamy. Witaj, mój ukochany bracie i siostro [D'Arcy]. Witamy w tym czasie rozwinięcia,  co uważacie jako cudowne, i na co wszyscy czekali, przez wieki, od czasu rasy Stwórcy, która teraz powraca.

Jesteście już w toku, i podróż rozpoczęła się na dobre. Ale tak, moi ukochani przyjaciele, rozumiem, że są pytania i pytania, pytania serca i pytania umysłu. Więc gdzie chcesz zacząć?

Steve Beckow: Panie, pierwszą rzeczą, chciałbym od was są moje rozkazy. [Wiele dyskusji usunięto.]

AAM: To, co robisz jest, aby pomóc ludziom zrozumieć ten proces, gdy idą przez niego. I robisz, to dosłownie poprzez artykuły i komunikaty, które są publikowane na twojej i mojej platformie.

O danym dniu, tak, a ja odnoszę się do 21 dla ciebie i dla twojej rodziny, chcę się, abyście się zrelaksowali, i chcę, abyście byli jak najbardziej w stanie medytacji, nie głębokiej medytacji, ale Stanie dostosowania, gdzie jesteście świadomi tego, co wychodzi na jaw wokół was, ale także jestescie świadomi tego, co w waszym polu wychodzi na jaw, w waszym życiu, w tym w ciałach, oraz w waszym sercu.

Więc to, co proponuję do was to,  jest to, żeby nie był to dzień dużych zewnętrznych zakłóceń. Aby znaleźć się w przestrzeni sakralnej, samemu albo z ukochaną, lub kółkiem, małym kółkiem, twoich ukochanych przyjaciół, ale to musi być w sytuacji, gdy jesteś w stanie usiąść, położyć się, zrobić to, co potrzebujesz. Chcielibyśmy prosić, abyście zwracali uwagę. Jeśli zamierzasz robić konkretne głębsze medytacje, to jest to, o co właśnie proszę.

Od 10:01 do 11:11, w godzinach porannych, waszego czasu, połóżcie się lub usiądźcie w pozycji medytacyjnej, tak, aby czakry były otwarte i wyrównane. Poczuj i zobacz, zwizualizuj - to nie ma znaczenia, to przyjdzie - ta wiązka białego światła bezpośrednio od serca Matki / Ojca / Jednego przychodzi aż z centralnego słońca, w dół od czakry korony, przez ciało , wybucha w twoim sercu i otwiera twoją prawdziwą świadomość serca.

I kiedy to się dzieje, chcesz zachować je otwarte. Teraz, w czasie, kiedy przygotowujecie się do tego, to również pozwalacie waszej siatka stać się lżejszą, bardziej rozpaloną, bardziej połączoną, bardziej zjednoczoną ze wszystkim, to są instrukcje, jakie dałem ci w innych rozmowach. Ale dla ciebie, dla twojej osobistej praktyki, bo jesteś gotów do odbioru, i to w bardzo świadomego rodzaju sposób, to jest moja instrukcja.

Jedzcie lekko tego dnia. Nie mam na myśli nie jeść, ale po prostu jeść w sposób, który nie będzie trudny dla waszego fizycznego ciała, dla trawienia. Zielony Kolor jest zawsze wyborem, ponieważ jest z miłości.

Ale mam drugi wniosek o Ciebie.

SB: To dobrze.

AAM: kąp się w niebieskim (kolorze) i zacznij obecnie, i rób do końca roku. Po prostu poczuj, że jesteś skąpany, powietrze wokół siebie, ubrania - co nie jest problemem - ale nawet woda, kiedy bierzesz kąpiel, to jesteś dosłownie kąpany i pieszczony moim niebieskim.

To także jest energia nie tylko komunikacji, ale spokoju i zmiany. Więc wprowadzamy tę energię przez i na naszą platformę, w osobistych relacjach, w partnerstwie. Więc pozostawaj w kolorze niebieskim.

Teraz możesz czuć się 20, 21, 22, możesz czuć pewne odczucia - dobrze, poczujesz, a nie rozmawialiśmy dużo o tym na publicznych forach, ale może powinniśmy - poczujesz poczucie odłączenia i dysocjacji. Nie ciężkie, nie "Gdzie ja jestem? Kim jestem? Co ja tu robię? ", Ale z pewnością poczucie dysocjacji, jakbyś wziął jakiś halucynogen roślinny lub chemiczny, nie, że ciężkie, ale poczucie," Oh, widzę rzeczy zupełnie inaczej. Jestem w innym procesie. "

Nawet wasze ruchy, możecie poczuć, gdy poruszacie się w powietrzu tak, jak gdybyś był w ruchu w wodzie. Nie martwcie się o to. To właśnie korekty i inicjacje, gdy jesteście mocno zakotwiczani w innym wymiarze.

Teraz miałem prośbę o pozostanie i zgaszenie światła, jak to było, ale nie prosiłem o pozostanie i bycie częścią holograficznej Ziemi, bo jesteście potrzebni gdzie indziej, drogie serca! Mamy wiele do zrobienia!

Więc pozostańcie połączeni od 21-szego. Zobaczcie, kto kto gromadzi się wokół Was.
Przynieście ich ze sobą, pielęgnujcie ich, a następnie wyłączcie światło.

SB: Zebrać ich wokół mnie fizycznie, Panie, czy ...

AAM: Nie ....

SB: ... w duchu?

AAM: ... eterycznie wizualnie.

SB: Okay. Gdzie pójdziemy?

AAM: To nie jest miejsce, gdzie macie zamiar iść, to nie jest to, że fizycznie - choć wybierzecie zmianę sytuacji fizycznej bardzo szybko - ale to nie jest tak, że idziecie gdziekolwiek, gdyż jest to  połączenie wymiarów, podwyższanie wibracji w tym, co myślisz, jako o istnieniu teraz, to będzie punkt koniunkcji. Więc nie idziecie nigdzie. Po  prostu otrzymacie wyższe częstotliwości świadomości w zakresie tego, kim jesteście.

Więc nie podniesiemy cię z twojego mieszkania. Nie zabieramy cię gdziekolwiek, bo cała Ziemia idzie. Więc to nie będzie możliwe - dobrze, możemy to zrobić, ale to nie jest tak, jak zaplanowano - że weźmiemy ludzi jeden po drugim i przeniesiemy ich.

SB: Czy to jest w porządku, jeśli podzielę się tym, co mówisz o mnie z ludźmi na blogu, Panie? Czy to dotyczy tylko mnie?


AAM: Nie, możesz dzielić się tymi informacjami.

SB: W porządku.


AAM: Nikt nie zaszkodzi sobie w kąpiąc się w niebieskim. I tak, jest wielu, którzy myślą, że idą gdzieś. Dlatego ważne jest, że zrozumieją, na przykład, jeżeli robią ich medytację, a potem wyjdą z medytacji i będą nadal w ich sypialni, na przykład, że ich zdaniem "Cóż, to się nie stało."

Ale nie, to nie jest tak. Poświęć chwilę, pauzę - nawet nie wstawaj. Pauzę, rozejrzyj się, zauważ, jak się czujesz, jak twoje serce działało przed rozpoczęciem wejścia w twoją przesuniętą rzeczywistość.

SB: Co ja mógłbym się zauważyć jeśli się Rozejrzę, Panie?

AAM: możesz zobaczyć wzorce energetyczne, kolory w powietrzu .... Nie idziemy do ... możesz to zobaczyć, ale wiele osób nie zauważy jak pełne energii są inne istoty. Tak na przykład, wielu ludzi wierzy, że żyją samotnie lub żyją na cichej ulicy. Ale kiedy przesunięcie wymiarów nastąpi, będą mogli zobaczyć obecność innych istot.

Będzie można zobaczyć cząsteczki, które tworzą, powiedzmy, książki lub szufladę, komodę lub biurko. I będziesz miał możliwość wiedzieć, tak, zdecydowaliśmy, że to konstrukcja sztywna, ale jestem w stanie świadczyć i naprawdę zobaczyć mieszaninę promieni i energii i kolorów, które udają się do sformułowania tego, co uważamy za postać stałą.

Będziesz mieć wrażenie głębszego związku, tego, co uważacie za euforię. Zrozumiesz, co się dzieje. Twoja świadomość serca, Twoja wiedza, będą szeroko otwarte.

SB: To jest Sahaja Samadhi, nie jest to, Panie?

AAM: Tak, jest.

SB: Czy będziemy mogli spędzić trochę czasu na wakacje w [XXX], lub chcesz, abym pozostał na posterunku?


AAM: Nie, zasługujcie na wakacje. Oczywiście idę z wami!

[Śmiech]

SB: Czy lubisz koktajle mleczne kawy?


AAM: Tak, ja!

Teraz mam do powiedzenia wam, i tak, możesz się tym podzielić z czytelnikami, również, poczucie fizyczności i bycia w ciele fizycznym, gdy jesteś w piątym wymiarze, jest zupełnie inne, i jak dotąd tak wielu z was było wyczerpanych. A to dlatego, że przyzwyczajacie się utrzymywać te wibracje i częstotliwości.

I zrobiłeś dobrą robotę, tak przy okazji. Wszyscy z was wykonali wspaniałą pracę. Twoja determinacja jest bardzo imponująca. Ale kiedy jesteś w piątym, poczujesz ... tak pełną tętniącą energię. Poczujesz, że możesz przejść dni bez snu, i po prostu działać na czystej energii.

Będzie większe poczucie dobrego samopoczucia, że ciało wasze buczy, że w końcu, nie tylko - bo postęp każdego człowieka jest w innym punkcie, jest to indywidualny proces. Ale ogólne stwierdzenie jest takie, że narządy, Twój mózg, twoje funkcje, twoje funkcje organizmu, krążenie zaczną funkcjonować w zgodzie z doskonałością waszego projektu.

Teraz, jeśli bralibyście [chemiczny] dopalacz
, moglibyście pomyśleć, "Och, mogę przejść przez dzień, a ja nie potrzebuję snu." To oferujemy jako braterską radę, kiedy mówimy, że trzeba świętować, mamy dokładnie to na myśli. Więc weźcie czas na sen, na odpoczynek, ponieważ to, czego również będziecie doświadczać w stanie spoczynku, w stanie snu jest bardzo świadomym snem i rozszerzenie tego, co nazwalibyśmy egzaltacją.

Więc nie pomijajcie snu. Gdy twoje ciało dostosowuje się, nawet jeśli uważasz, że jesteś w piątym, jesteś w domu, nowym domu, i możesz iść zawsze (ciągle), bądźcie łagodni dla waszych ciał.


Więc poświęćcie trochę czasu na odpoczynek. Poświęć czas, aby poleżeć - tak, nawet w tym czasie, weź koc, poleż na plaży, popatrz na gwiazdy, poczuj słońce na twarzy i wspaniałość błękitnego nieba.

A także pamiętaj, że nie mówiłem tego ... niebo pojawi się i będzie odczuwane inaczej. Nie będę wyjaśniać w jaki sposób, bo możecie odkryć w jaki sposób. Nie sadzę nasion, aby dać Ci wrażenie, po prostu zwróć uwagę na niebo. Pojawi się ono i poczujesz je  inaczej.

SB: W porządku. I możesz nam opisać nowy kształt relacji w jakimkolwiek będziemy wymiarze.

AAM: Masz na myśli święte związki w relacji? Czy po prostu masz na myśli relacje z przyjaciółmi, z rodziną, z kolegami?

SB: Oh, święte związki, myślę, że jest dużo ludzi, którzy chcą wiedzieć, jakie będą relacje, święte relacje.

AAM: Będą wysublimowane. Teraz jedną z tych rzeczy, które robiliście w tym, co nazywamy, proces, uwolniliście wiele waszych karmicznych powiązań, wyobrażonych bóli, bóli rzeczywistych, historycznych bóli, przeszłe systemy przekonań życiowych, paradygmaty, które Was spętały i ograniczały, z naszej perspektywy, na dziwne i niezwykłe sposoby.

Pomyśl o związku, w którym wrażliwość jest obecna, ale także prawda o miłości, bez żadnych masek. Teraz, czy to nastąpi natychmiast? Potrzebujecie kilka dni.


Może trochę potrwa tydzień lub miesiąc, ale mówię wam, mojemu bratu, i tobie, słodki aniele. Maski znikną. A więc będzie nowy paradygmat, dla którego jestem raczej preferencyjny, i nazywa się prawdą.

Jest to sposób, aby być w stanie w pełni kochać i angażować innego, bo w końcu kochasz i angażujesz siebie. Tak, to cudowne lustro i uzupełnienie, które wybrałeś w tym życiu jest dostępne. Teraz, nie odnoszę się do relacji, pozwól mi być jasnym, wo tym, Twoja relacja ma potencjał, aby rozwijać się w sposób, o którym nikt z was nie marzył.

Ale w innych relacjach, co widać, bez urazy, nie, hmm, dewastacji, tam nastąpi rozwidlenie dróg, bo wybór będzie postrzegany jako niedokładny lub nieprawidłowy, z braku lepszego słowa.

Więc mogą być pewne podziały, bo serce i świadomość serca naprawdę szuka czegoś, co jest bliższe mieszance i dopasowania i uzupełnienia. Dla tych, którzy są sami będzie spotykanie się ze sobą, ponieważ istnieje możliwość, aby dobrze zobaczyć innych.

Teraz, nie mówię, że to się stanie z dnia na dzień, ponieważ, nie zapomnij dodać do mieszanki nowe misje, nowe zadania, braci i siostry, z gwiazd na zjednoczonej planecie. Są to rzeczy, którymi jesteśmy tak podekscytowani! [Śmiech]

Więc święty związek będzie w rzeczywistości normą. To, co myślisz o dysfunkcyjnych relacjach - i to nie rozciąga się przyjaźnie lub rodzinę lub współpracowników - po prostu się rozproszy. Nie od razu, ale się rozproszy.

I oczywiście każdy ma okazję do skorygowania kursu, jak to było. Bo znowu, możesz zobaczyć, jaka prawda o tej osobie jest. A dla wielu zobaczenie prawdy, kim są, będzie po raz pierwszy.

Tak to jest, to jest duże, i dlatego niektórzy będą dopasowywać się w wolniejszym tempie. Jednak stosunki przyjmą inną formę. Będą one bardziej przystępne, bardziej cenione. Będą  one silniejsze. Będą bardziej przychylne. Będą bardziej jednolite. Będą bardziej połączone. Będą bardziej współ-twórcze. Jest to tym, na co czekaliśmy tak długo.

Ostatniej nocy, rozmawiałem z drogim przyjacielem Stephenem Cookiem. I rozmawiałem z nim o naszej rodzinie i jak archaniołowie współpracują. W ten sposób będziemy pracować razem.

To nie jest tak, że to jest mój Okręg, i nie dotykać. To, jest to, co ja znam, jak to zrobić i stworzyć naprawdę pięknie. Co możecie dodać do niego, lub w jaki sposób moje talenty i umiejętności uzupełniają twoje?

SB: Myślę, że jest dużo mężów i wiele żon, którzy mówią do siebie: "O, mój Boże. Co się dzieje, gdy mój partner spotka bliźniaczy płomień? Wszelkie słowa dla nich?


AAM: Cóż, przede wszystkim, bliźniacze płomienie nie są aktywowane do wystąpienia w charakterze partnerów. Na wiele sposobów, pozostaną one, tak, bardziej świadomie przyłączone, powiedzmy, ale pozostaną one bardziej jako opiekunowie i doradcy.

Ale trzeba pamiętać, mężowie i żony, że obecnie, jeśli byliscie w szczerym związku, jeśli byliście w prawdzie, jeśli szukaliście z całej planety, a niektórych przypadkach nawet dalej, twój ukochany bliźniaczy płomień wybrał tobie partnera jako idealną osobę do podróży tego życia, które jest tak spektakularne.

Więc jesteś wybrańcem. Nie będziecie przesunięci (zmieniać partnerów).

SB: Będą zadowoleni, że to słyszą.

AAM: I to jest prawdziwe dla obu stron! Więc tak. To jest, jeśli macie spotkać, na przykład, twojej żony bliźniaczy płomień lub męża bliźniaczy płomień, spotykacie kogoś, kto już myśli, że jesteście niesamowici, że jesteście tak niesamowici, że jesteście godni podróży z ich innym ukochanym. To jest komplement, a nie wyzwanie.

SB: Tak. Okay. Próbuję dowiedzieć się, kiedy będę w końcu mieć swoją oryginalną wymiarowość? Czy mogę zostać w niższej wymiarowości w najbliższej przyszłości?

AAM: Będziesz mieć możliwość wyboru. Jak już powiedziałem, po wypełnieniu tej misji, możesz mieć 200 lat wyłączenia. Ale co zrobić z tym zależy od ciebie, mój drogi! Na pewno masz pełny dostęp do inter-wymiarowości.

SB: Więc nie ma znaczenia, co wybiorę, będę mieć do niej dostęp?


AAM: Tak.

SB: Okay. Cóż, to tak naprawdę zależy od tego, co się chce i potrzebuje, poza tym.

Zobaczmy .... coś słowa dla Radia InLight, dla ludzi, którzy ... słyszałeś nasze rozmowy prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku dni. Czy jesteśmy na dobrej drodze? Bierzemy dwa tygodnie wolnego, aż po Nowy Rok.

AAM: Jesteście na dobrej drodze, a to nie jest ... to jest ważne, że kolektyw ma szansę zintegrować zmiany. Oraz, że osoby zaangażowane w Radio InLight będą całkiem zajęte w tym czasie, tak jak mówisz, spotkania, et cetera. Ale chcemy was, potrzebujemy was - i jest bardzo mało wymagane od Was - chcemy, abyście zrobili sobie przerwę.

SB: Cóż, prawdopodobnie będziesz musiał powiedzieć mi prosto ca zrobić, zanim to zrobię. Ale ... w porządku. Czy masz jakieś słowa dla redaktorów 2012 scenario, zważywszy, że wycofujemy się teraz do stacji dokującej?

AAM: Noszę przesłania całej sfery Nieba, Matki - Boga, Serafinów, a na pewno, moi bracia i siostry, cała Rada Miłości i waszych własnych przewodników. Dziękuję.

Wykonałeś obowiązek gospodarza, i rozszerzyłeś i przeciągnąłeś się, a czasami byłeś odurzony, zniechęcony, podniecony, zmęczony, bez końca. To jest początek, moi przyjaciele, nie jest koniec. I potrząsacie głowami i mówicie: "Och, nie!"

Ale będzie łatwiej nie trudniej.
Ale dziękuję. Dziękuję ci za twoje usługi. Dziękuję za zaangażowanie serca. I dziękuję za bystrość umysłu. Dziękuję z głębi naszych serc. I błogosławię każdego z was. Jesteś gotowy do lotu.

SB: W porządku. Bardzo dobrze. Cóż, jestem podekscytowany, że jestem trochę roztrzepany, skaczę z radości, a ja postaram się i utrzymać spokój wszystkich w ciągu najbliższych kilku dni.


AAM: Niebieski, drogie serce, niebieski.

SB: Tak.


AAM: kocham cię.

SB: Dziękuję, Panie. Kocham cię i ja bardzo lubię pracować z tobą. I kontynuacja pracy z Tobą to moje marzenie.

AAM: Mamy dopiero początek, mój przyjacielu, mój bracie.

SB: To ekscytujące.


AAM: Żegnaj.

SB: Żegnaj, Panie.

[Koniec]
204  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Program Wykonujący Pełny Portret Numerologiczny : Grudzień 19, 2012, 19:15:48
Przebiśniegu, to jest właśnie metoda, którą Dolores Canon (t od Kosmicznych ogrodników) uzdrawia ludzi i nauczyła tego już setki jeśli nie tysiące naśladowców. Uzdrowienia są praktycznie natychmiastowe!
205  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Z GŁOWĄ W GWIAZDACH ........ : Grudzień 19, 2012, 19:09:42
Nie east, nie ma tak lekko. Coś się kończy, ale automatycznie coś innego zaczyna. Nigdzie nas nie zabierają, raczej do nas przychodzą i coś nam przysyłają. Ale zachowujemy po raz pierwszy naszą ciągłość - i to jest niesamowite.
W końcu zrezygnujemy z tego narzędzia porozumiewania zwanego forum, ale nie od razu jeszcze zdążysz się trochę poprzekomarzać, choć nie mam pewności, że ci się będzie chciało.
Ale czasami warto czymś się podzielić.
206  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia - różne / Odp: Spotkanie forumowe : Grudzień 19, 2012, 15:50:10
Nie za daleko dla prezydenta!
207  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 19, 2012, 15:38:28
Fajnie Piotrze, osądziłeś, przedstawiłeś swoją wizję i ok.
Na temat cech tego narodu dyskusja nigdy się nie skończy, mamy tak dużo na dwóch końcach dualności, że tylko koniec tego świata może nas od nich uwolnić. Mniemam, że w następnym świecie nastąpi drastyczna ich redukcja, wszakże dualność ma zniknąć (prawie).
Próby przetrwania to zawsze jest ekstremum i może prowadzić do nieoczekiwanych rozwiązań np. kanibalizmu.
Tu pytanie z twojej branży - czy warto przetrwać za wszelką ceną?
Słowa zawsze są puste, jeśli nie trafią na podatny grunt, ocena "z góry" to tylko chciejstwo lub "wiem lepiej".
Pytania retoryczne zwykle pozostają bez odpowiedzi. Odpowiedź może być pytaniem: czy musi komuś służyć?
Była potrzeba - powstało forum - ewoluowało - z pomocą jego członków lub z kłodami, które rzucali pod nogi, ale "w skali ogólnej", biorąc pod uwagę inne fora ma się nieźle, oczywiście, mimo sceptyków, rozwija się, choć nie każdy to widzi, lub nie chce widzieć z powodu "własnych racji".
Nie ma tak wielu aktywnych członków jak niegdyś, nie muszę mówić czyja to zasługa, choć to też nie jest tak proste.
W sumie z racji profesji na zadawane przez ciebie  pytania znasz odpowiedzi (twoje interpretacje), więc po co pytać?

Edit: east Pch to tylko hasło, nie ma nic wspólnego z poglądami, ale z przyzwyczajeniem, a właściwie z ułatwieniem lokalizacji -i tyle. Nowe jest w drodze - dosłownie - ale jestem przekonany, że hasło pozostanie.
208  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 19, 2012, 14:02:49
Z tego co ja wynoszę, powiedzieli ci tylko, że radykalizm nie popłaca, ale każdy ma swoją wizję. Niektórzy tutaj forsują tą wizję bezskutecznie od bardzo dawna, może nawet od początku.
Faktycznie to forum to fantastyczne archiwum, szkoda że uproszczono je ok 30%, ale zawsze możemy wyszukać, jeśli coś potrzebne.
209  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 19, 2012, 13:49:07
Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.
210  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? : Grudzień 19, 2012, 11:19:36
Widzisz east, tu chodzi tylko o rację, wszystko można podeptać, byle wykazać swoją rację.
Krótko mówiąc brak zrozumienia toku doświadczeń życiowych. I jak zwykle inni są be.
Zawsze najdziwniejsze jest to, że pretensje zgłaszają nie ci "zrobieni w wała" tylko ci co: "a nie mówiłem?" - w imieniu tych pierwszych, zresztą (przynajmniej tak im się wydaje).
Dla mnie wniosek jest prosty - zrobieni w wała - czegoś ewidentnie się nauczyli, w przeciwieństwie do ich "obrońców".
Niektórzy dosłownie dziękują właśnie za to, że się nauczyli, rozszerzyli swoją świadomość, były tu takie posty. w przeciwieństwie do krzykaczy, którzy nadal tylko mają rację.
Ale każdy może się tu wypowiadać, i ewidentnie widać jaką opcję i jaki poziom prezentuje.
Przebiśnieg wyraźnie omawiał postawy analizy i syntezy, więc szkoda czasu dalej to wałkować.
211  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 18, 2012, 22:12:29
Ostatnio przekazy przed znaną datą jakby nieco stały się łagodniejsze, spokojne i zrównoważone. To doskonały przykład.Yeshua ~ bądźcie w pokoju ze swoją Nową Jaźnią

Witam, Kochani. To niesamowite, widzieć wasze postępy teraz. Wielu się podnosi, jak mówimy, pochłaniając Światło i (jadąc) na fali Wzniesienia. Robicie znakomicie. Nie jesteście sami w tym procesie, jak powiedzieliśmy.

Każdy z was ma zespół aniołów, archaniołów i / lub wzniesionych mistrzów, którzy są przypisani do Was w tym całym procesie.
Byli oni tam cały czas, ale cała uwaga i cel jest teraz wyrównany z waszą Istotą dla udanego i oszałamiającego doświadczenia Wzniesienia. Muszę powiedzieć, nie żeby  was zaalarmować, ale przygotować was do najbardziej dojmującego doświadczenia, jakie moglibyście sobie kiedykolwiek wyobrazić, drodzy.

Im bardziej się otworzycie i odbieracie teraz, tym bardziej będzie to kompletne i idealne dla Was. To, co mam na myśli, to chcę oczywiście powiedzieć, że Wzniesienie jest zapewnione, ale twoje pełne doświadczenie, twoje gładkie doświadczenie tego, i twoje najwyższe doświadczenie tego będzie uzależnione od tego, ile uwolnisz i odbierzesz. Mówimy to, ale chcemy, abyście się zrelaksowali i cieszyli się jazdą jak najbardziej. Nie ma nic ważniejszego niż całkowite poddanie i otwartość.

Wielu z was dokonało oczyszczeń, i nie martwcie się, nie musicie zrobić tego wszystkiego. Wystarczy zrobić to najlepiej. Nie ma ilości nierozwiązanych kwestii i karmy, która zatrzyma was od Wzniesienia, a wiele możecie usunąć teraz, tylko dając sobie kompletną i zupełną Miłość i akceptując ją od Stwórcy i od nas. Zrobiliście to, moi drodzy, już przeszliście zdradziecką część podróży, a teraz to jest po prostu dla was, aby cieszyć się ukoronowaniem tego.

Jesteście wszyscy na różnych poziomach, ale prawdę mówiąc, to nie ma znaczenia.
Skupcie się na sobie w tej chwili. Skoncentruj się na tym, co słyszysz od przewodników Wzniesienia, co czujesz, że jest właśnie dla Ciebie. Nie ma niewłaściwego sposobu, aby to zrobić, z wyjątkiem pozwalania żeby niepokój i strach powstrzymały Ciebie.

Teraz jest czas, aby całkowicie zaufać sobie, twojemu Wyższemu JA, twoim przewodnikom i Stwórcy. Nie pozwól, aby twój umysł wszedł Ci w drogę. Są jeszcze pewne aparatury dualności, które mogą chcieć Was rozpraszać, ale to nie jest prawdziwe. Zaczynacie całkowicie porzucać te aparatury i podobne, więc próbują wyciągnąć was z powrotem tak , jak stary but kusi cię, ponieważ jest on wygodny, wtedy powiedz: "Nie, dziękuję, spróbuję tego nowego sposobu życia i bycia od teraz na koniec ".

Kochani, nie można zrobić tego źle. Tak długo, jak słuchacie waszych serc i wewnętrznej wiedzy, będzie dobrze, będziecie zabezpieczeni i w najbardziej niesamowitym doświadczeniu w historii. Nie możemy powiedzieć, że to wystarczy. Więc nie pozwólcie przewidywaniom spowolnić was lub ściągnąć ze ścieżki, po prostu Bycia w tej chwili Teraz i trzymania tyle Radości i Światła i Miłości, która są Wam oferowane. Macie naszą gwarancję, że reszta będzie pod opieką z łatwością. Jest to zapisane już. Jest to zrobione porozumienie. Więc, relaks!

Istnieje oczywiście intensyfikacja energii oferowanej i będzie utrzymywać wzrost, i wszystko co musicie robić, to zakotwiczać nieustannie w swoim sercu i do Gai, może to być stałą rzeczą teraz, że trzeba będzie to robić z powodu intensywności . Uważajcie je za turbulencje podczas przechodzenia przez oku cyklonu. Potrzebujecie tylko pozostać w centrum (zrównoważeniu) i wszystko będzie dobrze.

Nie martwcie się o to, co dzieje się wokół was, to co denerwuje może być od innych, ponieważ oczyszczają. Nadal koncentrujcie się na swoim wewnętrznym spokoju i wiedząc, że jesteście dokładnie tam, gdzie trzeba być już teraz, że nie ma nic tak naprawdę, co trzeba zrobić, ale otoczyć i zanurzyć siebie we wzrastających energiach i pozwolić, aby pył osiadł wokół was, gdy uwolnicie wszystko, co t potrzeba, z całą pewnością, będziecie skompletowani dokładnie na czas dla Was, drodzy.

My z Niebiańskiej Kompanii jesteśmy wszędzie wokół was teraz i nie odejdziemy, aż podróż będzie zakończona. A Wy jesteście tak blisko. Żyjcie w zgodzie z Nową Jaźnią, która wyłania się z pełną siłą, łaską i chwałą.

Będziemy mówić jeszcze przed przesunięciem, moi drodzy. Szczęśliwej podróży!

Wasz kochający brat, Yeshua

18 grudnia 2012
Channeler: Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
212  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 18, 2012, 21:55:52
Zawsze zastanawiała mnie śmiałość ludzi do wypowiadania się w imieniu innych (rzekomo).
Skądinąd znamy to z życia publicznego od ambony począwszy po najbardziej znanych polityków - zawsze wiedzą co jest najlepsze dla innych, a na dodatek co inni myślą.
Żeby nie rozwijać tego tematu przypomnę kawałek znanego tu motta: "... pozwól innym być innymi".
213  Sprawy Administracyjne / Pytania, uwagi, opinie / Odp: Propozycja i Reforma : Grudzień 18, 2012, 21:42:07
Arteq, daruj sobie, to twoje oceny mnie i mojej wiedzy, jak widać mylą ci się osoby, a powielasz to samo za każdym razem, czasami coś dopisując.
Nudne to już to twoje powielanie siebie, czy ja kiedykolwiek zmuszałem cię czytania czegokolwiek?
A jeśli już przeczytałeś, to dyskutuj z autorem, a nie tłumaczem. Tłumacz nie będzie ci tłumaczył.
Szkoda mi czasu, ja nie zabraniam ci pisać, ale może czas zejść ze mnie i nie powiem czym miałbyś się zająć w przeciwieństwie do ciebie.
Czas to skończyć.

Edit: Jeśli będziesz nadal pisał personalnie o mnie, będę prosił  usuwanie takich postów.
        Zarzut wstawiania zbyt dużej ilości przekazów / artykułów, bo nie są to same przekazy, jeśli nie zauważyłeś, jest co najmniej
        śmieszny, jeśli nie możesz zdążyć przeczytać, to nie moja sprawa.
        Regulamin regulaminem, ale nie sklejamy postów, które mówią o czym innym lub np. przekazów różnych nadawców, to tak na zdrowy  rozsądek, na szczęście, nie muszę nic robić według twojej wizji tego forum, bo mógłbym się załamać.

Mamy różne widzenie tego forum i tego świata i przyjmij to w końcu do wiadomości. Nie ma nic złego w różnorodności, jest ciekawiej.
214  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy serdecznie- powroty : Grudzień 18, 2012, 21:21:31
Ależ, ptaku, czyżbyś gdzieś się wybierała? Za Kiarą?
Wiesz, teraz nie jest dobry sezon na odloty, no chyba, że to będzie pełny "odlot".
Tak, czy inaczej bardzo chętnie powitam cię z powrotem, bo bez ciebie to forum sporo szczebiotu utraci.
A jeżeli "odlecimy" wszyscy to internet będzie przeżytkiem, tylko trudno póki co wyobrazić to sobie jak w tej gęstwinie nitek wzajemnych połączeń ze wszystkim odnaleźć tą właściwą, której szukamy. Ale to zmartwienie na potem.
Jeżeli musisz to wysokich lotów życzę.
215  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: DRUGA TWARZ CHRZEŚCIJAŃSTWA.... : Grudzień 18, 2012, 21:10:41
Problem w tym, że nikt nie może udowodnić, że są to relacje naocznych świadków. Jak są datowane te "zapisy" wszyscy wiedzą.
I nawet odnalezione gnostyckie zapisy też są bardzo odległe w czasie od samych faktów, o których mówią.
W tym sensie przyjęcie tychże zapisów jest wiarą, a nie wiedzą.
216  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy serdecznie- powroty : Grudzień 18, 2012, 19:56:40
Dużo manipulacji tu widzę! Pomijając brak istoty w samej dyskusji, robi się personalnie.
217  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: DRUGA TWARZ CHRZEŚCIJAŃSTWA.... : Grudzień 18, 2012, 19:46:56
Przepraszam, Przebiśniegu, a znasz naoczne relacje apostołów, to dopiero byłaby rewelacja!
Wierzyć czy wiedzieć jak mówisz, robi ogromną różnicę.
218  Sprawy Administracyjne / Pytania, uwagi, opinie / Odp: Propozycja i Reforma : Grudzień 18, 2012, 19:40:20
Channelingi, niezgodne z doktryną, kiedyś zgodnie z doktryną oświecać mogli tylko uprawnieni (przez samych siebie).
Chwała Bogu, te czasy minęły - to se ne vrati pane Havranek.
219  Rozwój duchowy / Medytacje / Odp: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka : Grudzień 18, 2012, 19:35:56
Cósiek misia widza, że pozazmysłowe postrzeganie nie jest zgodne z doktryną i wcale mnie to nie dziwi.
220  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 18, 2012, 15:04:23
Przekaz na przedwczoraj, ukazał się wczoraj, a przetłumaczony dzisiaj, ale po mojemu aktualności nie stracił.
Arkturianie w przekazach Karen są dość zasadniczy, że tak powiem.


Wiadomość Arkturian na 16 grudnia 2012


Pozdrowienia moi drodzy jesteśmy Arkturianami i przychodzimy radzić i wspierać, gdy teraz rozpoczęliście końcowe odliczanie do nowych energii ziemi w Prawdzie. To, co się buduje w waszym życiu jest wskazówką, której potrzebujecie w celu doprowadzenia do równowagi i spokoju samego rdzenia waszej istoty.

Każdy z was jest prowadzony na poziomie Duszy i prosimy o zakotwiczenie i uznanie tej części waszej Istoty, gdyż wielu wciąż pozwala mocy, która jest wewnątrz, aby była zakłócane wierząc, że są manipulowani i kontrolowani przez wydarzenia / osoby  z poza swoich ludzkich pojazdów. Moi drodzy to jest krajobraz, który został stworzony ze starych energii Ziemi 3D z pełną pomocą waszego logicznego umysłu ludzkiego. Ci, którzy chcieli ograniczać ludzką rasę zasadzili w tej ludzkiej rasie serię nauk, które wyrosły, podjęły własne życie napędzane wyłącznie przez logiczny umysł ludzki, my prosimy o przetwarzanie naszych słów przez wasze serca, moi drodzy, gdyż serce zna PRAWDĘ.

Jesteśmy także w pełni świadomi i uznajemy, że nasze słowa mogą być wyzwaniem dla wielu w tym czasie. Odpowiedzialność była nauczana jako produkt uboczny tego, co inni ludzie wydawali się "robić" dla Was i to znowu jest szlifowane i wzmacniane przez logiczny umysł ludzki. Umysł, który jest pozostawiony, aby szaleć bez wytycznych ze strony serca jest umysłem, który jest poza kontrolą i będzie tworzyć do woli, czy rozumiecie nasze wytyczne, moi drodzy? Czy widzicie, jak logiczny umysł człowieka w wielu w ludzkiej rasie teraz tworzy według tych nauk?

Nie jesteśmy tutaj, aby osądzać, nie jesteśmy tu, aby nakazać, gdyż to nie jest nasza rola, jesteśmy tutaj, aby wspierać i kierować i wyjaśniać drodzy, energetyczną sygnaturę, która mieszka wewnątrz, z którą żyliście przez eony i pokazać wam nową sygnaturę energii ziemi, gdyż jest tą, która jest w Prawdzie. Wielu teraz walczy, bojąc się odpuścić logikę, wierząc, że wszystko zakończy się, gdy oni odłączą ludzki umysł z pozycji "kierowcy". Jednak pozycja kierowcy nigdy nie była rolą ludzkiego umysłu, umysł ludzki został stworzony w ludzkim pojeździe w celu przetworzenia doświadczeń, które mieliście w ludzkim pojeździe na poziomie ludzkim i zrównoważenia ich z poziomem Duszy, rozumiecie naszą analogię drodzy ? Czy rozumiecie dlaczego logiczny umysł nie jest przyjacielem, jakim wydaje się być?

Serce jest kluczem do tego procesu i serce jest miejscem gdzie cała wiedza jest przechowywana, bo to jest punkt dostępu do waszej Duszy. Serce zna prawdę, gdyż Serce jest Prawdą i prosimy Was, abyście przetwarzali nasze słowa przez serce. Serce jest w bezpośrednim kontakcie z waszą Duszą, drodzy, ono tworzy pod  kierownictwem DUSZY, która prosi, aby była reprezentowana w postaci człowieka odtąd, tu, na ziemi. Na poziomie Duszy, wszyscy jesteście ze sobą powiązani i wszyscy teraz trzymacie różne, co może być nazywane "konferencje" z waszymi grupami Dusz w tym czasie. Ponieważ kontrakty karmiczne są negowane i dramaty / kostiumy / maski są rozpuszczane to następnie dusze uczestniczące ponownie się zbiorą, aby tworzyć nowe doświadczenia życiowe na poziomie człowieka tu na ziemi. Gdy wyjdziecie z umów karmicznych wtedy naturalnie się dostosujecie, komunikacja z innymi wokół wejdzie na nowy poziom, gdy już nie będziecie mieli zniekształceń karmicznych umów i dramatów, aby wyciągnąć wasze energie z równowagi. Czy rozumiecie kochani nasze wytyczne?

Wielu na planecie ziemi marzy na nowych poziomach i komunikuje się na poziomach się pogłębiających i my mówimy, że to zwiększy się znacznie od tego momentu. Dla tych, którzy nadal są w logicznym umyśle wybór zostanie dokonany na poziomie Duszy, jak przenieść JAŹŃ do serca i my radzimy, aby zrozumieć, że wybór jest zawsze z Wami. Ponownie zwracamy uwagę na przyczyny, że wcieliliście się na tej planecie w tej linii czasowej i wymiarze i potrzebą na poziomie Duszy dla rozwoju i wzrostu.

Nowe energie wspierają ten wzrost i radzimy, że nie jest już właściwe, ani wspierane w nowych energiach ziemi próbować żyć przez zakłócenia umów karmicznych. Ci, którzy starają się trzymać "Skryptów" otrzymanych już po urodzeniu mogą znaleźć następne kilka tygodni skrajnie wyzywającymi. Radzimy, abyście byli świadomi moi drodzy i prosimy, aby osoby, które rozpuściły skrypty i przeniosły się do równowagi trzymały miejsce dla tych, którzy walczą. Znowu radzimy nie używać ludzkich słów lub nawet ludzkich działań, WIEDZCIE, że połączenia między wszystkim na planecie Ziemi są pogłębiane z chwili na chwilę. Grupa DUSZ znajdzie grupę DUSZ, która znajdzie się i pomogą sobie nawzajem we wszystkim, co dzieje się poprzez ludzki pojazd. Wiedzcie o tym, drodzy i nadal wylewajcie Miłość, która Jest przez i wokół ludzkiego pojazdu, gdyż WSZYSTKO jest wibracją, i WSZYSCY SĄ MIŁOŚCIĄ.

Wylewanie Miłości, która Jest pomoże umowom karmicznym być bardziej oczywistymi dla ludzkich postaci, które chodzą na oślep poprzez nauczania, które przyjęli i teraz pomoże w odłączeniu się od karmicznej  umowy, aby uległa rozpuszczeniu. Radzimy przeciwko ludzkim słowom, WIEDZCIE, że możecie połączyć się na poziomie Duszy i rozpuścić, błogosławić i uwolnić. Wiedzcie, że to będzie reprezentowane w waszym ludzkim doświadczeniu życia jako ruch i przepływ ludzi (wchodzących i wychodzących) do i z waszego doświadczenia ludzkiego życia.

Ci, którzy pozostają w  waszym ludzkim doświadczeniu życia, drodzy osiągną nowy poziom połączenia i zrozumienia, ale przypominamy, że należy to robić w Prawdzie. Nie ma sposobu na ominięcie procesu lub utrzymania związku bez względu na to jak to się przedstawia, jeśli to nie jest Prawda, nowe energie zapobiegną temu zakłóceniu w ramach nowej sygnatury energetycznej planety Ziemia.

Wszyscy Są Jednym, na poziomie Duszy jest tylko Miłość, to tylko na planecie Ziemi zakłócenie się pojawia i my radzimy, aby przetworzyć nasze słowa przez wasze serca. Wiedzcie, że na poziomie duszy wszystko jest idealne, gdyż WSZYSTKO JEST.

Jesteśmy Arkturianami i przychodzimy dla wsparcia wszystkich w tym czasie na ziemi. Nowa ziemia rodzi się PRZEZ WAS,  moi drodzy, Wiedzcie To. Utrzymujemy wszystko w Miłości, która Jest, niech płynie przez Was i wokół Was i zrozumcie, że ONA jest WAMI.

17 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
221  Sprawy Administracyjne / Pytania, uwagi, opinie / Odp: Propozycja i Reforma : Grudzień 18, 2012, 10:06:46
Piotrze, moja propozycja jest taka: załóż własne forum - to nic nie kosztuje - jeśli będziesz korzystał z któregokolwiek z darmowych hostingów. Technicznie, a raczej administracyjnie, przy takim zaawansowaniu, jakie wcześniej tu zademonstrowałeś, też nie widzę problemu.
Po co się męczyć i zmieniać na siłę innych. Zaczyna się era Kreacji, więc stwórz to, zacznij od nowa.
Nie będzie wtedy żadnych obciążeń pamięci przeszłością, wytykania itd.
Moja propozycja jest jak najbardziej serio.
222  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 17, 2012, 23:38:33
Kolejny odcinek to już takie prawie końcowe zachęty do rozpoczęcia porodu.


Manuskrypt przetrwania - część 239
17 grudnia 2012 |  aisha north

Czasy się zmieniają i tak też i Wy, gdy powoli, ale nieubłaganie jesteście wciągani do tego ogromnego tunelu miłości, który już zaczyna mieć wpływ na Was. Dla wielu będzie to wydawać się dość bolesne, ponieważ wszystkie objawy fizyczne tego ubijania i kompresji rzeczywiście maskują to, co dzieje się w Waszym rdzeniu. Ale dla innych, ten głos błogości i radości, już zaczyna się wynurzać się nieco, i będzie coraz silniejszy w najbliższych dniach, i Wy wszyscy zaczniecie się dostrajać do tego radosnego chóru, który czeka na Was.

Ale do tego czasu, to najlepiej się przygotujcie na więcej fizycznych i czasami mentalnych "porażek", ponieważ proces ten będzie się tylko intensyfikował gdy godziny i dni mijają teraz. Nie wiele czasu zostało przed wejściem do sedna tego wiru, ale zanim się tam dostaniecie, to rzeczywiście będzie tak, jakbyście byli w imadle, które jest ciągle dokręcane i dokręcane wokół was. Ponownie, mówimy, aby nie straszyć Was w żaden sposób, tak, aby przygotować was na szorstką przejażdżkę raczej w dni i noce przed wami. Pamiętajcie, że to na wiele sposobów, można porównać do płodu, przekręcania w dół przez kanał rodny, zanim wyjdzie on świat jako noworodek, otoczony miłością i radością. Ale zanim się tam pojawi, to też będzie musiał podróżować przez pozornie straszny, ciemny i niewygodny odcinek, w którym dosłownie wciskają, pchają i ciągną go z mocą. Tak też będzie wszyscy będziecie odradzać się w świecie miłości, światła i radości, ale pamiętajcie, że te ostatnie etapy będą jednymi z najbardziej niewygodnych i czasami przerażających dla wielu z was.

Mówimy to, aby przygotować was, a także, aby przypomnieć wam, że tak jak w narodzinach nowego dziecka, zmierzacie do czegoś, co nie może być opisany jak cokolwiek, lecz  rewelacja, i Wesoła, ale znowu, to będą trochę twarde bóle porodowe, aby rzeczywiście dostać się tam. Mówimy to, aby przekonać wszystkich, że nawet, jeśli wasze ciało poczuje się jak rozrywane lub wciśnięte w przestrzenie pozornie niemożliwe, czy wasz umysł będzie działał w gamie między ekstazą i agonią w nadchodzących dniach, wiedzcie, że wszystko jest dobrze i, że jest to jedynie przejściowe. I podobnie jak ludzkie dziecko, zostaliście zaprojektowani tak, aby wytrzymać całe ciśnienie, które możecie  i doświadczacie wewnątrz tego "kanału rodnego". Więc wiedzcie, że wszyscy z niecierpliwością oczekują na wasze przybycie do nowego świata po drugiej stronie, a my już świętujemy wasz sukces w dostawie do tego świata. Gdyż my wszyscy jesteśmy waszą dumną i radosną rodziną, gotową na przyjęcie was do tego świata.

Więc jeszcze raz powtarzamy tą samą wiadomość o byciu zrównoważonym, a przede wszystkim, połączonym nie tylko do waszego prawdziwego źródła, ale także do tych wszystkich innych pięknych dusz podróżujących w dół przez ten sam kanał rodny. Wszyscy bowiem jesteście w ruchu do przodu, nawet jeśli będzie się wam czasem wydawać jakbyście byli między młotem a kowadłem. Wiemy, zrobicie to moi drodzy, i wiemy, że te dni będą w waszych książkach do historii jako Odrodzenie nowego. Tak więc weźcie głęboki oddech i przygotujcie się na popychanie i pociąganie do przodu pod koniec tej intensywnej podróży. Już wyciągamy ręce, gotowe podnieść Was do światła w celebracji.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
223  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 17, 2012, 22:49:23
To kolejny artykuł, a nie przekaz znanej channelerki. Czy i w jakim stopniu ma rację?
Faktem jest, że tak tragiczne wydarzenia muszą przemawiać do wyobraźni. Niestety wiele bardziej tragicznych wydarzeń, w masowej skali, jak niedawno w Palestynie i cały czas w tamtym rejonie nie powoduje takich reakcji. Odpowiedź na pytanie - dlaczego? - mogłaby być bardzo interesująca.

Gdzie jest nasze Masowe Przebudzenie?


Ktoś pisał na forum, innego dnia, że strzelanina w Connecticut dała im poczuć się jakby nie było masowego przebudzenia, i że w rzeczywistości rzeczy wydają gorsze niż kiedykolwiek. Teraz, tylko dni do nadejścia dnia, na  który tak wielu przypięło wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania na „masowe przebudzenie” i ważne jest, aby uzyskać jasność, w jaki sposób możemy zdefiniować masowe przebudzenie.

Nasze masowe przebudzenie nie oznacza, że w ciągu nocy pójdziemy ze świata, który jest, jaki jest teraz, do wspaniałego raju. To nie może być. Nie, musi być most. Przebudzenie pozwala nam zobaczyć ten most. To pomaga nam go przekroczyć. To nawet prezentuje nam mnóstwo pomysłów, synchroniczności, narzędzi, zasobów, emocji i niezliczone inne rzeczy, aby zapewnić, że mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby stworzyć coś nowego. Przebudzenie dostarcza nam składników – My decydujemy, co zrobić z tym przebudzeniem.


Przebudzenie pozwala widzieć i czuć wyraźnie, aby zobaczyć i poczuć z nowej, wyższej perspektywy. Przebudzenie pozwala, żeby czyjeś życie było bardziej prowadzone przez serce, a mniej przez  głowę. Przebudzenie zachęca siebie samego do naśladowania własnego instynktu i prawdy, a nie bycia pod negatywnym wpływem innych. Przebudzenie oferuje siłę, odwagę i umocnienie gdzie być może wcześniej było brak tych rzeczy. Przebudzenie, zwłaszcza w początkowym etapie może wywołać wiele rzeczy: spokój wewnętrzny jakiego nigdy nie czułeś, smutek jakiego nigdy nie czułeś, złość, jakiej ty nigdy nie czułeś wcześniej, radość, jakiej ty nigdy nie czułeś przedtem .. ... masz obraz.

Jest taki przesąd, obecnie, że przebudzenie jest w całości o szczęściu i doskonałości, i tylko szczęściu i doskonałości. Podczas, gdy obudzone życie otwiera cię na większe ilości autentycznej radości, nie ma nic obudzonego w zaprzeczaniu tych aspektów rzeczywistości - zarówno w nas, w naszym świecie zewnętrznym - które są niewygodne, aby je odczuwać i spotykać. One są silnymi posłańcami. Kiedy mamy odwagę i świadomość dobrze się czuć i spotykać tych posłańców, one mają potencjał, aby obudzić nas dalej i wmieszać nas do świadomego działania i transformacyjnej zmiany.

Kiedy zasłona zostanie podniesiona z oczu, które były zasłonięte, z serca, które było ukryte, z duszy, która była w cieniu, zdolność do miłości będzie zwiększona i wylanie żalu i bólu po tragicznym wydarzeniu będzie również zwiększone. Wylanie miłości, żalu i bóli od strzelaniny w Connecticut było ogromne. Wezwanie do działania, jakie należy podjąć w sprawie kontroli dostępu do broni i kontroli zdrowia psychicznego jest bezprecedensowe zarówno pod względem liczby osób, i emocji, które napędzają tych ludzi. Było tak wiele wydarzeń, w tym roku, które miały bezprecedensowe emocjonalne reakcje mas ludzkich, które są, tak - przebudzone!

Więc widzę, że masowe przebudzenie się dzieje, i fala jest coraz silniejsza, większa i bardziej intensywna co dzień. Chociaż wszyscy mamy uczucie wielkiego smutku z powodu tego wydarzenia i tak, jak wielu innych, czy zauważyliście, że wszyscy mamy również uczucie wielkiej miłości? Znamy to, ponieważ takie stany smutku nie byłyby możliwe, chyba że nasze serca zostały otwarte do poziomów, do jakich nie były nigdy wcześniej i połączone w taki sposób, jak nigdy wcześniej.

Czy występuje masowe przebudzenie? Och, tak jest. To masowe przebudzenie zawiera łzy i prośby i modlitwy. Obejmuje ono miłość i smutek i szok. Więc dla tych wszystkich, czekających na falę miłości, aby zstąpiła na nich, która uczyni wszystko jak w raju .... mieliśmy falę za falą tej miłości przez cały rok. Więcej fal napłynie w nadchodzących dniach, tygodniach, miesiącach  i latach. Fale pomagają nam tworzyć raj, ale nie będą tworzyć naszego raju dla nas. Wyrywają nas z naszego snu, z naszej apatii i zaprzeczenia. Wyzwalają nas, abyśmy mogli spotkać naszą prawdę - indywidualną i zbiorową. Zachęcają nas do wejścia w naszą moc, i robienia tego, co należy zrobić, aby stworzyć świat, na który wszyscy zasługujemy. Fale będą pogłębiać się do najdrobniejszych rzeczy, które muszą być uzdrowione i zmienione, aż to uzdrowimy i zmienimy. To nie zawsze jest ładne. To nie zawsze jest łatwe. Ale teraz coraz więcej z nas w większy i głębszy sposób, nie ważne w jakich wydarzeniach i doświadczeniach znajdziemy się lub dowiemy się obserwując, poczujemy miłość, która wypełnia nas, wokół nas, wspiera nas i nami kieruje. Będziemy odczuwać miłość, Która Jest nami i czuć się zmuszonymi do działania odpowiednio w czymkolwiek małym czy dużym, cichym lub głośnym, osobistym lub komunalnym w sposób, który czujemy jako najbardziej właściwy dla nas. To wszystko wnosimy do naszego nowego świata.

Autor: Dana Mrkich
17 grudnia 2012
(C) Dana Mrkich 2012
 www.danamrkich.com
224  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 17, 2012, 21:43:44
Przebiśniegu, chyba nikt, nawet Pachamama, nie ma, co do tego wątpliwości.
==============================================================
A teraz przekaz grupy Arkturian przez stałe źródło. Tym razem jest o "wszystkim" - nawet tłumaczą symbolikę narodzin w żłobie.
Co to się porobiło, prawdziwy koniec świata, gdy byty z kosmosu muszą tłumaczyć tym co mają "oczy do patrzenia" o co tu chodzi.


Arkturianie: Czy moja świadomość jest przygotowana?

My z grupy Arcturian mówimy do świata ludzi dzisiaj o wielu rzeczach. Zwracamy się do tych z Was, którzy czują wielki stres i ból dotyczący wydarzeń na świecie, i oczekiwań dnia 21 grudnia 2012 roku.

Data ta przynosi zakończenie większości nowych przychodzących energii, jednak nie oznacza to, że wszystko jest zakończone, ale że będziecie gotowi do kolejnej rundy energii, aby się rozpoczęła.


Ewolucja jest procesem stopniowym, dla większości. Wielu z nich nie jest po prostu w stanie pojąć tego, co się dzieje, gdy w tym samym czasie, inni wydają się bardzo dopasowani i gotowi na zmiany. Ci, którzy są gotowi, przygotowywali się przez wcielenia. Byliście świadomi, gdy się wcielaliście, że ten żywot wniesie możliwości ukończenia cyklu wcieleń dla doświadczenia i możliwości, aby w końcu wyjść z gęstości trzeciego wymiaru.

Będą przychodziły zmiany, ale muszą one zostać zainicjowane przez Was. Jesteście tymi, którzy muszą zmienić świat poprzez zaprzestanie ślepej akceptacji wszystkiego, co Wam każą ci, którzy odnoszą korzyści dzięki waszej niewiedzy. Wasi sąsiedzi z galaktyk otaczających są gotowi do pomocy, do zaoferowania sugestie i dania wam nowych technologii wykraczających poza to, co macie teraz.

Jednak to wy ludzie musicie być otwarci na przyjęcie i mieć odwagę powiedzieć "Dość tego", a oznacza to w odniesieniu do pomysłów, do których już przyzwyczailiście się, mimo że są stare i nieaktualne. Każda wiara, która ma w swoje podstawy w dualności lub separacji jest ze starej energii. Gdy wzmocnicie siebie w prawdzie i zaczniecie żyć nią, inni również poszukujący, będą naśladować to samo i zaczną rozpoznawać głupotę, której tyle świat wciąż bierze za pewnik, jako rzeczywistość.

Widzicie drodzy, nie możecie czekać na zbawiciela (człowiek, zdarzenie, galaktyczny, idea), aby przyszedł i zabrał was od wszystkich problemów. To się po prostu nie zdarzy. Człowiek Jezus, wyewoluowana istota Światła, mówił ludziom, że Królestwo Boże jest w nich, a jednak do dziś większość chrześcijan nadal czci człowieka / Boga poza sobą, który próbuje prowadzić ich od wewnątrz.


Obudźcie się drodzy, obudźcie się. Wasz czas jest teraz. Energie są na miejscu dla wykorzystania i rozwoju. Jesteśmy tutaj, Istoty Światła są tutaj. Święto jest przygotowane, ale musicie przynieść sami siebie do niego. Czy widzicie?

Jest to stare, aby myśleć o nadchodzącym zbawicielu, aby zabrał wasze grzechy i problemy. To jest wielka błędna interpretacja przekazu Jezusa. Chrystus rozpuści grzechy i problemy, ponieważ w obecności Światła oświeconej świadomości (Chrystusowej), błąd nie może istnieć. Nie interpretujcie tego tak, że przeczytacie tą prawdę i teraz ona jest wasza. Ewolucyjna podróż duchowa osiąga ten stan świadomości, który zna tylko rzeczywistość, niezależnie od pozorów. Jest to, jak Jezus uzdrawiał, zobaczył pozory, ale wiedział, że są właśnie tymi pozorami bez prawa do ich wspomagania.

Jezus osiągnął Chrystusostwo (oświecenie), ale wiedzcie, że słowa Jezus i Chrystus nie są tym samym słowem. Trzeciowymiarowe problemy nie są przez Boga nakazane lub podtrzymywane, ale są przejawami błędnych przekonań, jesteście twórcami. Możecie zobaczyć, dlaczego tak ważne jest, aby stać na czuwaniu przy drzwiach swoich myśli i słów.

Energie są bardzo wysokie teraz. Każdy gotowy  oczyszcza i uwalnia wszystko, co jest stare i skończone.

Jednak widzimy, że wielu z was trzyma się swoich ulubionych pojęć i przekonań ze słowami: "Oh, to będzie ok". Nie, musimy wam powiedzieć, że cokolwiek, co rezonuje z dualnością i separacją nie może być częścią nowego świata. To jest wasz wybór grać nieco dłużej w iluzji, ale dla tych z was, poważnych na swojej duchowej drodze i Wzniesieniu jest czas żyć, przechodzić, i być w prawdzie.

W tym czasie jest dużo śpiewu, radości i świętowania narodzin jedynego syna Boga, który narodził się w żłobie, po to, aby uratować świat. Jesteśmy tu, aby powiedzieć wam, że to wydarzenie również miało być prysznicem dla tych z symbolicznymi "oczami do patrzenia". Narodziny Jezusa są opowieścią o tym jak wszystkie i każdy stan świadomości musi najpierw stać prostym żłobem, zanim Chrystus może narodzić się w nim wewnątrz. Wasz stan świadomości staje się żłobem tylko wtedy, gdy jest opróżniony z ego i wszystkich pułapek, które towarzyszą wierze w siebie, oddzielonego od Jednego. Tylko wtedy jest osoba przygotowana, aby gościć nowe, a jednak bardzo nietrwałe dziecko - Chrystusa (Światło, Prawdę).

Najpierw, nowonarodzony Chrystus musi być czule chroniony i przechowywany w sercu, ponieważ oświecona świadomość jest zagrożeniem dla tych, którzy prosperują się w świecie fałszywych przekonań, - ich moc będzie widziana jako to, co zostało proklamowane przez dziecięcą książkę; „król jest nagi”.

Z czasem dziecko Chrystus umacnia i staje się codziennym stanem świadomości osoby przynosząc ze sobą nowe pomysły, nowych przyjaciół, nowe sposoby widzenia i bycia, ale zawsze w miłości i świetle.

Zapytaj siebie, "Czy żyję w rezydencji trzeciowymiarowych przekonań, czy przygotowałem cichy i święty żłóbek, w którym Chrystus może się narodzić"? To jest pytanie, każdy musi zadać sobie. Nie możecie żyć w obu światach. Widzimy wiele niechęci, aby porzucić te trójwymiarowe "Dobra", które uważacie, że wciąż są konieczne do waszego szczęścia. Teraz jest czas wyboru, drodzy, czy chcecie iść do przodu duchowo, czy po prostu znaleźć cały temat jako ciekawy do rozmowy przy kolacji? Teraz jest czas, aby wybrać.

Jest dużo dezinformacji w zakresie opróżniania ego, które przyszło przez wiele fałszywych nauk przez wieki. Pokora ducha nie oznacza, że musicie oddać wszystko, co macie własne i żyć jak żebrak, aby być duchowym, co nadal pojawia się w wielu wschodnich społeczeństwach. Uwolnienie ego oznacza, że błogosławieństwa, które macie w życiu przyjmą ich właściwe miejsca i nie będą już postrzegane jako moc czy to absolutnie konieczne do waszego poczucia kompletności. Oznacza to, że rodzina, przyjaciele, pieniądze, zgromadzone dobra, sława, są postrzegane jako "rzeczy dodatkowe", a nie cel.

Wiele kościołów nadal głosi, że jest świętością być ubogim. Bóg nigdy nie objawia się jako bieda. Samotrwała, samoutrzymująca się boskość nie ucieleśnia, ani nie może zawierać w sobie ubóstwa. Wszystko w Boskiej Świadomości jest regulowane przez prawo Boże, i jeśli bieda byłaby zarządzona przez prawo Boże, nigdy nie mogłoby być jej końca. Ubóstwo jest fałszywą kreacją, fałszywych przekonań, - rezultatem wielkiej i ciężkiej niewiedzy przeszłości, kiedy rodzaj ludzki był całkowicie nie-oświecony. Średniowieczne kościoły chciały zapewnić ludzi, że ubóstwo było wolą Boga albo karą jako sposób, aby utrzymać ich w ich mocy.

Nie macie już potrzeby, aby ciągnąć ze sobą te przestarzały bagaż, a w rzeczywistości, nie możecie przynieść go ze sobą.

Czy moja świadomość jest przygotowana do realnych narodzin realnego Chrystusa? To jest tym, o co potrzebujesz zapytać, zamiast: czy masz wystarczająco dużo ciasteczek upieczone lub czy choinka jest prosta.

Jesteśmy Grupą  Arkturian 16.12.12

Marilyn Raffaele
16 grudnia 2012
www.onenessofall.com

225  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 17, 2012, 16:40:30
Ptaku, kiedyś ta manipulacja byłą domeną wojskowych - kiedyś!
Dla New Age ma to przebieg łagodny, choć depresji itp. pewnie się doszukasz.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tdw polskiserwerfreeplay ultrawinterfell imindel wilcze-zycie