Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 19:22:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 70
226  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 17, 2012, 16:36:26
Jest wiele powiedzeń, na temat poszukiwania i znajdowania winnego. I praktycznie wszystkie są prawdziwe.
Jednak prawdziwym mordercą jest tylko jedna przyczyna - to jest strach.
Reszta jest wynikiem obróbki przez massmedia itd, to jest psychologiczne przygotowanie, grunt.
Efekty widać.
Najprościej nic nie pisać, wprowadzić cenzurę i wsadzać tych co napisali. Tylko tak już było, i niektórzy to jeszcze pamiętają.
I jakie efekty były? Ano takie, że się publikowało to czego nie dawało się ukryć, a tysiące aktów przemocy nie zostały wyjaśnione nigdy, a następne nigdy nie wyszły na jaw.
Tak słowo ma wielką moc, ale musi znaleźć podatny grunt. Niestety tam (USA) jest to znany sposób rozmywania tematu, ale jak widać propagandowo chwytliwy.
Z drugiej strony gdy przeglądam różne strony, wiele prezentuje pogląd, że to operacja odwracania uwagi, fałszywej flagi itp.
Podobnie jak przy poprzedniej masakrze z bronią.
Na prawdę mamy kiepski ogląd tamtych warunków. Trzeba się zastanowić jakie są efekty (owoce) takiego wydarzenia.
Na pewno jest to kolejny przyczynek do zaostrzenia jakichś przepisów, choćby o posiadaniu broni. Ale specjaliści znajdą więcej.
Po tym co opublikowano na temat ataków psychicznych, HAARP, wyzwalania płatnych, albo politycznych morderców, jest jasne, przynajmniej dla mnie, że takie zdarzenie można "wygenerować" praktycznie zawsze i wszędzie.
Bush'owi też różowa chmura kazała zaatakować Irak. Tu nie ma dyskusji.
Trzeba znaleźć drugi biegun - od czego odciągają uwagę, pewnie z czasem wyjdzie.

Edit: widzę, że Kiara przedstawiła to bardziej dosadnie.
227  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Lista obecności po 21-12-2012 : Grudzień 17, 2012, 15:09:14
Spokojnie, myślę, że ciekawsza byłaby lista nieobecności - w 3D; to kto pierwszy założy listę obecności w 4 / 5 D?
228  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy nowych forumowiczów : Grudzień 17, 2012, 11:30:52
Witajcie, zmieniłbym nieco powyższe oświadczenie Kiary na "w swoich rolach", gdyż tutaj nie jest to wyłącznie domeną moderatorów i administratorów.
229  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja? : Grudzień 17, 2012, 11:23:49
Poniższy przekaz Arkturian, a właściwie 2 w 1 wymaga nieco wstępu. Juliano, jako Arkturianin przedstawia tutaj powiedziałbym dość dokładnie techniczną stronę Wzniesienia. Twierdzi, że Wzniesienie odbędzie się w 3 falach, zresztą sami doczytacie, a jest tam wiele innych ciekawostek. W tekście występuje określenie pulsacji raz na sekundę raz na minutę, niestety chyba channeler nie uważał i późniejsze określenia nie  pokrywają się ze wstępnymi. Niezależnie od tej pomyłki, zawsze mówi się o niewyobrażalnej dla nas obecnie wibracji. Sam proces Wzniesienia i zniknięcia z 3D porównuje do śmierci.
Druga część to przekaz AA Michała na temat przygotowania do chwili Wzniesienia.
Całość bardzo długa, do, jak określił channeler spokojnego czytania.

O Wzniesieniu
Arcturiańska Grupa Czterdziestu, David K. Miller

Uważam, że jest to tak niepowtarzalne i pełne mądrości, że chciałem się tym podzielić dla waszego zrozumienia i mądrości. Tak jak w przypadku channelowanych wiadomości, weź to, co rezonuje i pozostaw resztę.
Wszystkie nasze podróże są unikalne i osobiste, i różnorodność i poziomy wszystkich naszych dusz powodują, że jest nawet trudno odnieść to do mas. Zamierz i poproś o własne Najwyższe Potencjały, aby się stały, i gdzie będą Ci najlepiej służyć i są serwowane w Wzroście. To jest powolne i spokojne .... czytanie ... poświęć trochę czasu, aby wysłuchać jego przesłania.

O Wzniesieniu

Witajcie, jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami. Gratulacje za bycie, na planecie Ziemi w tym ekscytującym czasie pięknych przejść. Gratulacje dla teraźniejszości prezentowanej na planecie w wypełnianiu waszej misji duszy. Misja ta ma do czynienia z rozwijaniem planetarnych umiejętności uzdrawiania, które pozwolą Ziemi na wzrost i rozwój w planetę piątego wymiaru.

Każdy z was ustanowił wielki fundament duchowego światła. Jesteśmy w przededniu głównej planetarnej transformacji. Niektórzy starseeds są przekonani, że Wzniesienie jest bardzo blisko. Chcę mówić bezpośrednio o Wzniesieniu w tym wykładzie, i również chcę mówić o nowych duchowych technologiach, których uczyliście  się i ćwiczyliście.

Spójrzmy na Ziemię z perspektywy Wzniesienia. Istnieje ograniczona ilość niewielu starseeds, jak wy. Wierzcie lub nie, ale starseeds nie mają większości na Ziemi. Co ciekawe, nie wszystkie starseeds są aktywowane. Istnieje jeszcze wielu starseeds którzy zasnęli. Oni chcą się przebudzić. Chcą pamiętać, kim są naprawdę.

Jeśli spojrzymy na liczbę starseeds na świecie, to jest mniej niż milion. Jeszcze, ten milion obejmuje starseeds które jeszcze śpią. Realnie, nie ma dużo starseeds, i nie ma wielu planetarnych uzdrowicieli, i nie ma wielu ludzi, którzy pracują na rzecz Wzniesienia.

Oznacza to, że wy, którzy jesteście planetarnymi uzdrowicielami, a także ci, którzy pracują nad własnym wzniesieniem, są wyjątkowymi ludźmi. Nosicie szczególną energię. Nosicie specjalną Energię dla Waszej rodziny duszy, i przenosicie specjalną energię dla planety.

Istnieje wiele paradoksów. Istnieje wiele sprzeczności, jeśli spojrzeć na trzeci wymiar. Trzeci wymiar ma być liniowym myśleniem, logicznym wymiarem, który jest oddzielony przez dualizm. Trzeci wymiar ma wyraźnie rozróżniać dobre i złe, między światłem i ciemnością. Można by pomyśleć, że z takim podziałem, wszystko będzie klarowne i wszystko będzie  proste.

A ty i ja wiemy, że ta planeta nie jest prosta. Ty i ja wiemy, że to, co występuje na tej planecie jest nielogiczne. To nie jest logiczne, żeby ludzkość niszczyła oceany i niszczyła biosferę. To nie jest logiczne, żeby ludzkość używała źródła energii, takie jak energia jądrowa, która ma potencjał do niszczenia i trwałego uszkodzenia biosfery.

Jest tak wiele rzeczy, które są nielogiczne. Kiedy patrzysz na Wzniesienie, musisz również odłożyć na bok swoją logikę, bo logicznie, Wzniesienie nie jest nawet możliwe. Jak mogłoby być możliwe, że wy w trzecim wymiarze, moglibyście przyspieszyć swoją aurę i przyspieszyć swoje pole energii, a przez to przyspieszenie, zniknąć z trzeciego wymiaru i następnie pojawić się ponownie w innym wymiarze?

Istnieje niewiele dowodów fizycznych na istnienie innego wymiaru jakkolwiek. Wszystko, co istnieje jako dowód, to doniesienia od ludzi, którzy weszli w  zmienione stany świadomości. Te osoby, które doświadczyły tych zmienionych stanów świadomości czasami kiedy były ciężko chore lub gdy miały doświadczenia śmierci klinicznej. Oni twierdzą, że widzieli światło, widzieli inne boskie podmioty i byli w pięknych miejscach, które wyglądają jak w niebie. Istnieją doniesienia ludzi, którzy spotkali Jezusa / Sanandę i inne wyższe istoty.

Raporty te są pięknymi raportami, ale nie są one oparte na dowodach naukowych. Można by powiedzieć, że to jest logiczna planeta, jest to logiczny świat. Dlaczego nie ma dowodów naukowych, i jak może wyglądać naukowo, że człowiek może zniknąć i wstąpić do innego świata?

Ponieważ ta Ziemia nie jest logiczna, to nielogiczne rzeczy mogą się zdarzyć.
Rzeczy mogą wystąpić
Które są extrawymiarowe, które są wyżej wymiarowe. Wydarzenia, które mogą wystąpić możecie nazwać cudem. Zdarzenia mogą wystąpić, które mają tzw energię kwantową, a także, że mają energię światła Omega. Energia Omega nie przestrzega praw trzeciego wymiaru. Jednak, w tym samym czasie, Paradoksalnie, ta energia może ona mieć wpływ na trzeci wymiar.

Jedną z tych sprzeczności jest to, że wciąż jesteście 3-cio wymiarowi. Jesteście zakorzenieni w trzecim wymiarze, ale przygotowujecie się, i używacie ćwiczeń oraz nowych duchowych technologii, aby być pod wpływem pięciowymiarowej energii. To jest, można powiedzieć pewne myślenie; musicie mieć pewien system wierzeń, musicie mieć pewne pole energii; musicie mieć pewien rozwój emocjonalny ciała. Potrzebujecie energii fizycznej, która pozwoli pięciowymiarowej energii Wzniesienia wpłynąć na was.

To jest ciekawe i czy myślicie o tym? Wzniesienie jest energią, która przychodzi do Ziemi z piątego wymiaru. Ale ta pięciowymiarowa energia nie będzie miała wpływu na wszystkich. Energia z piątego wymiaru będzie naokoło całej planety. Energia z piątego wymiaru będzie jak fala światła, Fala dźwięku i fala pięknych częstotliwości światła. Jednak będą ludzie, którzy nie będą w ogóle dotknięci przez to.  Znajdą się ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że energia Wzniesienia została pobrana na tą planetę.

Co wam to mówi? Mówi to, że aby doświadczyć Wzniesienia bezpośrednio, trzeba dostroić się do częstotliwości energii Wzniesienia. Musisz być w stanie przetwarzać i odbierać i przemieniać energie Wzniesienia tak abyś mógł kontynuować proces wznoszenia się.

Co oznacza słowo Transmutować? Transmutować oznacza wziąć coś, co jest w jednym stanie i zmienić na inny. Pragniemy odnieść się do nauki alchemii. Alchemia, jak wiadomo, była badana od średniowiecza w Europie. W badaniu alchemicy, szukali sposobu, aby zmienić lub transmutować ołów lub inne materiały w złoto. Podstawowe składniki, które wprowadzali w tym eksperymencie tak jakoś stawały się większe, niż każdy z poszczególnych elementów, a potem nagle była transmutacja z ołowiu i innych materiałów w złoto.

To jest kluczowe słowo "transmutacja". Transmutacją w terminologii Wzniesienia  jest zdolność do wzięcia trzeciowymiarowej gęstszej energii  i przesunięcie jej, zmiana w wyższą częstotliwość, tak że ciało fizyczne jest rzeczywiście przemienione. To oznacza, że twoje ciało fizyczne ma zamiar przejść do innego stanu. Ten stan jest porównywany do złota i jest tak samo cenny jak złoto. Złoto jest uważane być może za najcenniejszy metal lub jeden z najbardziej wartościowych metali na tej planecie. Nawiasem mówiąc, Złoto jest metalem, którego niektóre z istot pozaziemskich przybyły tu także szukać.
Złoto jest na pewno galaktycznym metalem, który jest pożądany na innych planetach.

Ale standardem najwyższej transmutacji jest Wzniesienie. Umiejętność wznoszenia się pozwala przeobrazić lub zmienić gęste ciało fizyczne,  do wyższej częstotliwości, co pozwala zniknąć z trzeciego wymiaru.
To naprawdę nie jest zniknięcie. To jest transmutacja.


Powiedziałem, że trzeci wymiar jest wymiarem sprzeczności i paradoksów. Istnieje tylko niewielu, którzy są w stanie zrozumieć, to, co mówię o Wzniesieniu. Gdy pracujecie nad swoim Wzniesieniem, już zmieniacie pole energetyczne. Już przesunęliście swoją elektromagnetyczną wibrację. Jesteście  w tej chwili w wyższym wibracyjnym stanie świadomości. Ten wibracyjny stan świadomości  jest stanem uczestniczącej energii z piątego wymiaru. Obecnie już doświadczacie multi-obecności, wielowymiarowej świadomości. Ta wielowymiarowa świadomość jest tak rzadka, to jest tak wyjątkowe. Świadomość wielowymiarowa jest złotym standardem w galaktyce. Wielowymiarowa obecność i wielowymiarowa świadomość jest tak pożądana, że wyżej wymiarowe istoty, te extrawymiarowe istoty, UFO są zainteresowani przybyciem na tą planetę, aby doświadczyć i obserwować, jak ludzie mogą sami przemieniać się.

Rzeczywiście, kiedy rozmawialiśmy o Szarych, oni również chcieli przemienić się. Oni dochodzili do Wzniesienia z pozycji manipulacji DNA. Prawdą jest, że DNA jest szczególnego rodzaju w postaci ludzkiej, który jest dobrze znany w galaktyce. DNA w gatunku Adamowym, w gatunku ludzkim, jest zakodowane i zaprogramowane dla Wzniesienia. Macie w sobie wiedzę i umiejętności i kody Wzniesienia. Macie w sobie zdolność do transmutacji siebie.

Na przykład, mówiłem niedawno o tym, jak ludzie umierają. Możecie wiedzieć, jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś doświadczenie pielęgniarki lub opiekuna, że na koniec życia, ludzkie ciało przechodzi do pewnego procesu lub programu, zanim umrze. Program ten ma do czynienia z tym, jak tlen jest rozprowadzany po organizmie i jak świadomość jest zmieniona. Można nazwać ten proces wejściem  w pół-śpiączkę lub głębokiego uśpienia. Jest zaprogramowany proces, który ludzkie ciało zna, jak przez to przejść.

Nawet w urazowej śmierci, istnieje pewien sposób, że ciało doświadcza tego , co pozwala na właściwe przejście. Ciało wie, jak umierać.

Ciało również wie jak się wznieść. Dobrze, jeśli możesz  porównać Wzniesienie do umierania, to tak jest.

W procesie umierania, ciało wyłącza tlen w niektórych częściach ciała, idzie do pewnego typu oddechu. We Wzniesieniu, w momencie Wzniesienia, ciało przełącza się w odmienny stan świadomości. Ciało staje się świadome aury i wibracji oraz pulsu aury. Ciało zaczyna doświadczać przyspieszenia aury. Wtedy jesteś świadomy, że wibrujesz z większą prędkością, jesteś w stanie wysłać lub wysunąć swoją świadomość poza twoje ciało. Potem zabierasz świadomość i ciało astralne i wychodzisz na zewnątrz swojego ciała, a potem kontynuujesz wibrowanie i pulsację (ich wzrost). Przy pewnej prędkości pulsacji, ciało przechodzi, ciało przemienia się.

Ta pulsująca prędkość jest tak szybka. Powiedzmy, że robisz pulsowanie, i porównajmy to do ludzkiego tętna. Powiedzmy, że ludzkie  tętno (pulsacja) to 90 uderzeń na minutę. Powiedzmy, że możemy mówić o pulsowaniu aury w przygotowaniu do Wzniesienia. Starałem się pracować z tonami dźwięku, abyśmy mogli dać ewentualną demonstrację częstotliwości pulsujących, których chcecie użyć dla Wzniesienia. Dałem tempo w kategorii „tatatatatatata”. Kiedy słyszycie to teraz, jestem pewien, że możecie łatwo zwiększyć pulsację swojej aury. Tatatatatatatatata. (Channeler zwiększa prędkość dźwięków.) Stań się świadomy swojej aury, stań się świadomy linii wokół twojej aury. Uświadom sobie, że twoja aura teraz pulsuje w tej większej prędkości, ale ta wyższa prędkość nie wpływa na razie na pulsowanie twojego serca, i to nie wpływa na układ krążenia. Tatatatatat ... tatatat ... tatatat.

Pozwól aurze pulsować w tej bardzo dużej częstotliwości. Tatatatatatatat ... tatata. (Tonowanie idzie jeszcze szybciej.) Wyobraź sobie korytarz powyżej swojej czakry korony. Korytarz ten jest jak tunel lub jak lejek, który pozwalają twojemu duchowi, aby przeszedł do tego tunelu, do tego lejka, do korytarza. Tatatatatatata ... tat .. .. tat .. atat.

Prędkość, którą dałem wam teraz, powiedzmy, jest około 300 impulsów na minutę. Być może, to jest 4 lub 5 impulsów na sekundę. Jeśli pomnożyć 4 razy 60 sekund, następnie masz 240 sekund, czyli 240 uderzeń na minutę. To jest początek przyspieszenia twojej aury.

Wzniesienie to jest około 5000 impulsów na sekundę. Ile osób będzie w stanie doświadczyć 5.000 impulsów na sekundę? Kto mógłby być nawet w stanie powiedzieć tatatatat w wysokości 5.000 tonów na sekundę?
Nie chcę, abyście nawet próbowali, wydać te dźwięki w tym tempie, ale staram się wyjaśnić Wam, że Wzniesienie będzie przyspieszeniem tempa wibracji z prędkością, która jest niewyobrażalna, teraz dla was. To niewyobrażalne, ale, ponieważ praktykowaliście 200 impulsów na sekundę(na minutę!), bo niektórym z was udało się nawet do 300 impulsów na sekundę (pomylił tutaj sekundę z minutą!), i następnie macie podstawy, aby przejść przez to i transmutację doświadczając tempa 5.000 impulsów na minutę (sekundę - znowu odwrotnie do poprzedniego określenia pulsacji!) dla Waszego Wzniesienia.

Wzniesienie jest również doświadczeniem, które obejmuje cechę Łaski. Aby przejść z 240 impulsów na minutę do 5000 wymagać będzie ogromnego wzrostu waszych energetycznych możliwości.

Jedną z tych sprzeczności w trzecim wymiarze jest to, że zwiększacie pulsację, nie doświadczając wzrostu tętna. Nie doświadczacie podniecenia. Nie doświadczacie prędkości, ale raczej, paradoksalnie, trzeci wymiar spowalnia. To spowalnia. Często mówimy, że trzeci wymiar jest gęstym wymiarem. To, co myślicie w trzecim wymiarze nie dzieje się natychmiast. Temu, co myślicie w trzecim wymiarze zajmuje dużo czasu, często, aby się zmaterializować.

W piątym wymiarze, to, co myślicie dzieje się natychmiast. Więc, gdy wchodzicie w ten wyższy, szybszy stan, wtedy widzicie powolność i gęstość trzeciego wymiaru. Niektórzy z was właśnie doświadczają gęstości trzeciego wymiaru. W tym samym czasie, jest paradoksem, że rzeczy wydarzają się szybciej w trzecim wymiarze chociaż jest tak gęsty. Czy nie zastanawialiście się nad tą sprzecznością? Czy nie zastanawialiście się, jeśli trzeci wymiar jest tak gęsty, dlaczego wszystko dzieje się tak szybko? Dlaczego jest takie przyspieszenie zmian na Ziemi? Zajmę się tym w tym wykładzie.

Odpowiedź jest prosta, że teraz  jest już w trzecim wymiarze napływ wyżej wymiarowej energii. Jest napływ przyspieszonej energii piątego wymiaru już na tej planecie, który wpływa na wielu ludzi na tej planecie. Tylko napływ pięciowymiarowej energii nie jest właściwie wykorzystywany. Ten przypływ pięciowymiarowej energii nie jest skierowany poprawnie, i jako wynik tego, zamieszanie, chaos i polaryzacja wzrasta.

W Drzewie Życia jest oferowany paradygmat w jaki sposób przetwarzać światło i energię z wyższych wymiarów. W Planetarnym Drzewie Życia, jest pokazane, że należy wziąć pod uwagę wszystkie salda, bilans mądrości i wiedzy, bilans osądu i współczucia, bilans miejsc świętych, i saldo iskrzenia i saldo mesjańskich energii. To tylko kilka z nich. Innymi słowy, potrzebujecie przechodzić w równowadze. Jeśli nie ma sposobu, aby przetwarzać i nie sposobu pracy z równowagą energii, wtedy przyspieszenie, które jest niezrównoważone nastąpi. Niezrównoważone przyspieszenie energii jest synonimem chaosu.

Zmiany Ziemi, są w tej definicji, chaosem. Więcej chaosu jest to możliwe, gdy posuwamy się Do najwyższego punktu przyspieszenia, punktu maksymalnego sprzęgu, który jest 21 grudnia 2012. 21 grudnia 2012 jest punktem maksymalnego sprzęgu, który występuje. Ten sprzęg  rzeczywiście będzie kontynuowany. To jest sprzęg, w którym będzie maksymalny kontakt. Jednak po sprzęgu kontakt będzie kontynuowany. Ten punkt w dniu 21 grudnia 2012 to punkt połączenia z piątym wymiarem. Jeżeli energie ze sprzęgu nie będą kierowane, to energie mogą stać się nieostre (nie skupione)  i mogą prowadzić do chaosu.

To jest być może miejsce, gdzie wiele z nieporozumień występuje o 21 grudnia 2012. Być może dlatego niektórzy ludzie błędnie interpretowali 21 grudnia 2012 jako punkt czasów ostatecznych, lub punkt kiedy planeta ma się skończyć. To nie jest prawda; planeta się nie skończy, ale chaos na Ziemi może potencjalnie przyspieszyć. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma skupienia. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma komu kierować pięciowymiarowych energii, które się włączają.

To prowadzi mnie do idei, jak bardzo jesteście potrzebni na tej planecie. Jedną ze sprzeczności Wzniesienia jest, że gdy przyspieszacie swoją świadomość i gdy przygotowujecie się do Wzniesienia, stajecie się bardziej wartościowym człowiekiem w trzecim wymiarze. Gdy przyspieszycie swoją świadomość, wtedy zaczynacie brać udział w grupowej świadomości, która może potencjalnie zmienić ewolucję Ziemi. Możecie także wziąć udział w ewolucji ludzkości, a także być w stanie uczestniczyć w świadomości, która praktykuje biorelatywność poprzez telepatyczne komunikowanie się z Ziemią, aby utrzymać zmiany w Ziemi.

Kiedy się wzniesiecie, to kto ma was zastąpić? Kto ma kontynuować wasze usługi? To jest ciekawa równowaga, bo była nadzieja, że w tym miejscu na Ziemi będzie więcej osób gotowych do Wzniesienia. Możecie stwierdzić, że was to dziwi ponieważ jesteście tak gotowi do Wzniesienia. Jesteście więc w energii Wzniesienia.
Jesteście tak zaangażowani w energie! Można by pomyśleć, że nie będzie więcej ludzi do Wzniesienia, zwłaszcza, że chaos na planecie wzrasta.

To dlatego Wzniesienie było przedstawiane Wam w trzech falach. W pierwszej grupie tylko będzie niewiele osób, niewielka liczba, którzy rozumieją i mogą korzystać z duchowej technologii takiej jak projekcja myśli i pulsacja i migotanie , aby wziąć udział we Wzniesieniu. Po pierwszej fali, będzie od 8 do 10 razy więcej ludzi, którzy będą pod wpływem.


To jest coś, co myślę, że należy wyjaśnić, ponieważ wielu ludzi pyta: "Gdybym wstąpił, moja rodzina byłaby utracona. Gdybym wstąpił, nie będzie nikogo do opieki nad resztą mojej rodziny. Albo, byłyby pewnie możliwe inne katastrofy. " Właściwie, Wzniesienie jest energią aktywacji dla tych, którzy nie wstąpią. Innymi słowy, Wzniesienie tworzy pozytywny energetyczny pęcherzyk, którego wszyscy, którzy są wokół was doświadczą. Ci wokół was otrzymają pozytywną energię ze Wzniesienia, a więc będą oni pod pozytywnym wpływem waszego Wzniesienia.

Proszę zrozumieć, że jesteście w służbie teraz. Jesteście w serwisie z powodu Waszego wyższego stanu świadomości. Jesteście w pracy. Kiedy się Wzniesiecie, Wasza energia ma pozytywny wpływ na tych, które są jeszcze tu na ziemi. Zrozumcie również, że ponieważ zapewniacie taki poziomu usług, zobowiązaliście się do pracy dla tej planety. Rozumiecie, że jesteście potrzebni tutaj, i w związku z tym, jest to sprzeczne. Sprzeczność jest tym, że chcecie się wspiąć i przejść do piątego wymiaru. Z drugiej strony, jesteście tu potrzebni. Jak można podejść do tego? Odpowiedź jest, aby zastosować się do woli Bożej. Odpowiedź jest: usunąć lub zawiesić ego.

Czasami istnieje niebezpieczeństwo w momencie Wzniesienia, ponieważ ludzie stają się poddani ego. "Mam zamiar się wznieść. Nie musze robić tej pracy już. Jestem wyjątkową osobą." Istnieje wiele różnych sposobów interpretowania w sposobów ego na Wzniesienie. Jednym ze sposobów interpretacji ego jest powiedzieć: "Muszę się wznieść w dniu 21 grudnia." Albo, "Mam zamiar wznieść w tym roku lub dacie ". Wtedy dajesz ego interpretację zamiast mówić bez ego: "Jestem tutaj, w boskiej służbie. Jestem tutaj z całym tym pięciowymiarowym światłem, i ja służę boskiemu celowi, i jestem zaangażowany w proces wznoszenia się i stanie się to w odpowiednim czasie, dla mnie i dla całej planety”. To są dwa różne poglądy, jak podejść do Wzniesienia.

Teraz, w tym momencie, chcę zwrócić uwagę na wykład Archanioła Michała, ponieważ ma jakieś specjalne instrukcje dla Was na temat Wzniesienia i waszej właściwej postawy podczas zbliżania się Wzniesienia. Ponadto, jestem z wami. Jestem z wami 12.12.12. Jestem z wami w dniu 21 grudnia, i ja jestem z wami w waszej pracy. Jesteśmy tutaj, aby służyć, i jesteśmy pod wrażeniem poziomu zaawansowania, które został osiągnięty w waszej pracy Wznoszenia się.

Jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami.

Pozdrowienia, tu Archanioł Michał. Błogosławieństwa dla Was.
Jestem gotów  do odcięcia przewodów waszych przywiązań na wasze żądanie. Wiecie,  że w momencie Wzniesienia, te przewody przywiązania do tej planety można odciąć. Jestem tutaj, aby pomóc w tym procesie.

Każdy z was doszedł do tego punktu, który jest niesamowity. Wiedzcie, że jesteście zaawansowani całkiem przyjemnie. W wielu innych życiach nie mieliście okazji, aby dojść do tego poziomu. Chcę dać wam specjalną instrukcję, specjalny pomysł jak być gotowym do Wzniesienia. Chcę także, abyście spojrzeli na to,  jako sposób, aby być w pełni siebie.

Ten sposób jest koncepcją Obecności  JA JESTEM. Słyszeliście nas pracujących z wami nad Obecnością JAM JEST, i słyszeliście święte imię Boga, który jest JESTEM KTÓRY JESTEM. To jest również prawidłowo tłumaczone, że BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Teraz BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ to jest Kod Wzniesienia, bo kiedy mówisz o Obecności JA JESTEM, to również odnosi się do twojej przyszłej jaźni, kiedy będziesz Wzniesioną osobą. Będę Wzniesioną osobą. Ja jestem, czym jestem teraz tutaj na Ziemi, ale będę tym, czym będę. To jest również zakodowana nazwa dla Boga, który wykorzystuje Jego trójwymiarowy transcendentny stan interakcji. Bóg objawił się Mojżeszowi jako transcendentny byt, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Słuchajcie tych dźwięków.
Ehiyeh Asher Ehiyeh.

Kod Wzniesienia jest na kilku poziomach. Pierwszy poziom jest "Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów."
Kadosh, Kadosh, Kadosh, Adonai Tzevaoth.
To jest pierwszy poziom. Drugi poziom, drugi kod, jest to, że ty uznajesz transcendentną naturę boskości, ale także, że będziesz uczestniczyć; zamierzasz iść do tego transcendentnego stanu. Transcendentny stan jest tym, o co we Wzniesieniu chodzi. Uwierz mi, ze tylko z normalną mocą trzeciego wymiaru, nie możesz przekroczyć. Musisz mieć transcendentną siłę. Potrzebujesz dostępu do wyżej wymiarowej energii do przekroczenia wymiarów i przejścia do piątego wymiaru.

Teraz, naprawdę, Wzniesienie to jest czas, kiedy piąty wymiar przecina się (miesza) z trzecim wymiarem. To oznacza, że będzie więcej światła i mocy dostępne. Do Wzniesienia, musisz wiedzieć, jak wykorzystać tę pulsację. Do Wzniesienia, trzeba ćwiczyć używanie transcendentnej energii. To jest to, co słowo transcendentne oznacza – jest to powyżej. Musisz być w stanie pobrać i używać transcendentnej energii.

Drugi aspektem kodeksu Wzniesienia jest "Ja Będęęęęęęęęęęęęęęęęęę.  Że Ja Będęęęęęęę. Wzniosę się, więc będę. "Medytujcie razem teraz ze mną o tym przyszłym doświadczeniu waszego wznoszenia i kodów, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ, Ehiyeh Asher Ehiyeh. Idziemy w milczenie.

Ehiyeh Asher Ehiyeh. Przejdź do swojego transcendentnego stanu. Poczuj moc tego transcendentnego stanu, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Będę w piątym wymiarze. Będę we Wzniesieniu. I przekroczę. Będę transmutował siebie. I BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ.

Teraz prowadzi mnie do kolejnego poziomu instrukcji, który w języku hebrajskim ma do czynienia
z tym pięknym okrzykiem nazwanym HiNeyNi. HiNeyNi, Bóg zawołał Abrahama. Teraz wyobraź sobie, jakby to brzmiało, gdybyś usłyszał dźwięk Wzniesienia. Spróbuj wyobrazić sobie wyższą duchową wibrację dźwięku, którego nigdy nie słyszałeś. Spróbuj wyobrazić sobie, że jest taka piękna wibracja. Wzniesienie i jego dźwięk jest nie przenikliwym dźwiękiem, nie szkodliwym dźwiękiem, to nie jest irytujący dźwięk. To jest dźwięk, który idzie prosto do centrum. To jest dźwięk, który udaje się do twojej duszy. To jest dźwięk jedności, której nigdy nie słyszałeś, ale kiedy to usłyszysz, będziesz wiedzieć, co to jest.

W Biblii, Bóg wzywa Abrahama i Abraham mówi: "Oto jestem". HiNeyNi. Pamiętajmy, pomedytujmy nad tym: "Oto jestem". To nie jest proste stwierdzenie. Oznacza to, że mówimy o byciu całkowicie obecnym w chwili, momencie, kiedy Stwórca nazywa cię po imieniu. Mówisz HiNeyNi, lub: "Oto jestem". W chwili Wzniesienia, na dźwięk Wzniesienia, gdy słyszysz to, gdy wiesz, co to jest, powiedz te słowa: "Oto jestem", HiNeyNi. Oznacza to: ja prezentuję się w pełnej świadomości. Prezentuję moją przeszłość, teraźniejszość i swoją przyszłość. Prezentuję całego mnie. Masz moją pełną uwagę!

Potrzebujesz całej swojej uwagi do Wzniesienia, ponieważ Wzniesienie jest podobne do wezwania, które Abraham usłyszał. Abraham HiNeyNi. Posłuchaj słów. (Śpiewa HiNeyyyyNiiiii HeeeeeaaarIAmmmmm. - Posłuchaj mnie.) Idź do tego stanu świadomości, w którym możesz powiedzieć "Oto jestem". Ten stan jest doskonałym przygotowaniem do Wzniesienia. Taki stan świadomości, świadomość TUTAJ JA JESTEM, pozwala wznieść się natychmiast.

Oznacza to, że dajesz całą swoją uwagę, swoją pełną duchową uwagę, całą swoją mentalną uwagę całą swoją emocjonalną uwagę swoje pełne ciało fizyczne jest w jednej chwili, TUTAJ JA JESTEM.

Ten stan świadomości TUTAJ JA JESTEM jest dokładnie stanem świadomości, którego Buddyści Zen szukają. To jest dokładnie ten stan świadomości, który Budda osiągnął. To jest stan oświecenia. To jest stan świadomości TUTAJ JA JESTEM.

Teraz nie powinno być zaskoczeniem, że jest to pożądany stan. Myślę, że dużym zaskoczeniem dla Was może być, że możecie doświadczyć tego stanu natychmiast. Wy, z narzędziami Wzniesienia, z narzędziami duchowości, które praktykowaliście, jesteście gotowi do wprowadzenia stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. W tym stanie naturalne jest, aby się Wznieść. Jest to bez wysiłku. Nawet nie musicie próbować, bo jesteście w tym stanie.

Możecie być w tym stanie i nie Wznieść się, także.
To nie znaczy, że gdy jesteś w tym stanie, od razu idziesz w górę. Ja tylko znowu mówię że będąc w tym stanie jesteście przygotowani. Więc co możecie zrobić, kiedy usłyszycie dźwięk Wzniesienia? Idźcie do stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. Wtedy ja i inni Wniebowstąpieni mistrzowie i nauczyciele będą z tobą.

Chcę mówić o Eliyahu (jego hebrajska nazwa) lub Eliaszu. Eliasz był wielkim prorokiem. On był wielkim nauczycielem, i on jest w przygotowaniu i ogłaszaniu Wzniesienia  i jest on również wkrótce w ogłaszaniu Mesjasza i Mesjanistycznej Energii i mesjanistycznego Światła, które przychodzi. Eliasz, czy Eliyahu, Wzniósł się. Jego uczeń, Elizeusz, pozostał, gdy po Elijah Wzniósł się. Gdy Eliyahu Wzniósł się, Eliyahu pozostawił swoje boskie dary i jego prorocze wizje. Zostawił je Elizeuszowi, swojemu uczniowi. Elizeusz otrzymał błogosławieństwo Eliyahu, a następnie stał się wielkim prorokiem Elizeuszem i wielkim nauczycielem. Elizeusz nawet przewyższał Eliyahu w jego Bożych darach.

Mówię wam tą historię, ponieważ chcę, abyście zrozumieli, że w waszym Wzniesieniu, opuścisz za tobą wiele darów. Zostawicie dużo światła i energii. Będziesz błogosławili wielu ludzi. Wzniesienie to nie jest samolubny akt. Świadomość TUTAJ JA JESTEM jest w jedności ze światłem JESTEM, KTÓRY JESTEM, czy Światłem Stwórcy.

To nie jest tak, jak to jest pokazane w filmie, gdzie ci, którzy zostają z tyłu cierpią i są w strasznych stanach i są zdezorientowani. Rzeczywiście, ci, którzy pozostają za Twoim Wzniesieniem otrzymają wielkie  błogosławieństwo. Będą otrzymywać przyspieszenie światła. Nie będziesz już potrzebować twojego fizycznego ciała. Nie będziesz już potrzebował tego płaszcza, którym jest twoje trzeciowymiarowe ciało. Będziesz zamieszkiwał nowe pole energetyczne które rozwijałeś przez te wszystkie lata. Masz pole energetyczne, które przyspieszyłeś. Możesz błogosławić tych, którzy są "z tyłu."

Pomyśl teraz o swoim Wzniesieniu i myśl o tych ludziach, z którymi jesteś blisko.  Pomyśl o ludziach, których znasz, którzy mogą się nie wznosić. Zastanów się, jak chciałbyś, im błogosławić. Pomyśl o tym, jak chcesz się Wznieść i pobłogosławić ich w świetle energii piątego wymiaru. Możesz przyspieszyć ich energię, gdy opuścisz, gdy się wzniesiesz, gdy przemienisz się.

Ehiyeh Asher Ehiyeh. TUTAJ JA JESTEM. HiNeyNi.

Tak naprawdę jest to kwestia skupienia, i to jest kwestia nauki, jak skupić pięciowymiarową energię i to światło.
Twoja wiedza z piątego wymiaru służy do indywidualnej i planetarnej pracy. Jak to będzie działać dla Ziemi? Jak jest HiNeyNi będzie działać dla Wzniesienia Ziemi? Część odpowiedzi na to pytanie leży w koncepcji Gai jako świadomej planety. Część, znajduje się w koncepcji, że ludzkość pomaga Ziemi być świadomą siebie.

Wszystko, co można powiedzieć o Bogu zmniejsza Stwórcę, ponieważ Bóg jest nieskończony. Naprawdę nie można opisać Boga. Nadal jednak próbujemy opisać Boga. Zawsze staramy się mówić o Bogu tak, wiedząc, że to, co mówimy, może być niewystarczające. Jest jedna prawda, że nasza egzystencja, nasze istnienie, w części pomaga Bogu stać się świadomy Samego / Samej Siebie. Bóg jest doskonały, więc pamiętajcie, nie można powiedzieć, że Bóg ma potrzebę. Jeśli Bóg jest doskonały, to jak można mówić, że Bóg musi stać się świadomy Siebie? Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo to jest inna sprzeczność. To jest myśl, którą chcę się z wami podzielić. Możecie stać się świadomym siebie. Tak samo jest z Ziemią. Część wznoszenia się Ziemi jest możliwa, kiedy Gaia staje się świadoma siebie. Jedynym sposobem w jaki Gaia może rozwijać jej świadomość jest interakcja z wyższą duchową obecnością na naszej planecie. Tą wyższą duchową obecnością jest Człowiek.
Proces wznoszenia się Ziemi następuje, gdy Ziemia może powiedzieć, " TUTAJ JA JESTEM ", kiedy Ziemia może powiedzieć "Jestem Gaia". Ziemia przez ludzkość może rozwijać swoją świadomość siebie jako planety, jako Niebieskiego Klejnotu. " TUTAJ JA JESTEM ".

Czy możecie sobie wyobrazić Błękitny Klejnot, mówiący tak? Czy czujecie wielkie duchowe wibracje, gdy Wy, planetarni uzdrowiciele, obudzicie się pewnego ranka i otrzymacie tą wiadomość od Gai, kiedy mówi, "Oto jestem". Pomogliście Gai stać się świadomym duchem, gdy ona może powiedzieć "Oto jestem".  W tym momencie otrzymasz tą potężną planetarną wiadomość  od Niebieskiego Klejnotu.

Jestem Archanioł Michał. Dobrego dnia!

16 grudnia 2012
Channeler: David Miller
http://groupofforty.com/lectures/lectures.html
230  Sprawy Administracyjne / Pytania, uwagi, opinie / Odp: Opinie i Uwagi : Grudzień 17, 2012, 10:29:48
Widzisz Piotrze, ta strona "prowadzi się sama". Fakt, powstała nawet nie na bazie, ale z konieczności wymiany poglądów różnych osób właśnie z powodu channeligu Lucyny Łobos i powstania PCh, fundacji itd., ponieważ od początku zdania uczestników delikatnie mówiąc były różne.
Forum było nieoficjalne i niezależne a potem przestało być nawet nieoficjalne, więc obecnie w żaden sposób nie jest skojarzone z PCh, oprócz nazwy, która dla wszystkich tutaj nie miała znaczenia i zmiana nie została przegłosowana, to i tak nie miałoby wpływu na ustalony adres www.
Obecnie jak widzisz sprawy PCh stanowią prawie niezauważalny margines.
Natomiast twoje "racjonalne" podejście, aby w jakikolwiek sposób ograniczać tematykę, czy wypowiedzi, byłoby dosłownie "zamykaniem komuś ust". Krótko mówiąc, byłby to drastyczny brak tolerancji.
Każdy z nas jest inny, ma swoje poglądy i tutaj ma prawo je głosić, o ile nie naruszają prawa (ogólnie).
Twoja profesja ma to do siebie, że wchodzisz w osobisty świat innych, ale tutaj jest forum i takie działania personalne nie są tolerowane.
Nie oceniamy (przynajmniej niektórzy) i osądzamy uczestników, tylko materiały i poglądy które prezentują, przyczyny, dla których je prezentują to wyłącznie ich własna prywatna sprawa i nie może tutaj podlegać dyskusji, bo nie jest to poradnia psychologiczna, ani żadna inna.
Nie traktuję powyższego jako atak, ale dla mnie to próba generalizacji, oczywiście poparta własnym forsowanym poglądem w jakimś zakresie. Oczywiście nie mam nic przeciwko prezentacji takiego poglądu, mogę go tylko oceniać w stosunku do swoich.
I po to jest to forum.
Więc podyskutujmy. Co nazywasz korektami, bo w takim tonie to brzmi łudząco podobnie do cenzury?
Jak te "korekty" miałyby wyglądać i czym one miałyby być?
Poza tym chciałbym ci zwrócić uwagę na twoją retorykę i używane słowa. Nazwanie jakiejś organizacji sektą, bez takiego orzeczenia sądu na bazie jej statutu może mieć bardzo daleko idące konsekwencje. Inne określenia z zakresu prawa też.
I żeby było jasne: nie byłem i nie jestem zwolennikiem PCh.
231  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope : Grudzień 17, 2012, 09:48:21
Długi zawsze wracają, mąż nie, albo "na starość", ale to rzadkość.
Krzysiu, a po co ci ten mały litraż? Teraz prąd w modzie. A w ogóle, na Nowej Ziemi to nic z tego. Albo teleportacja, albo RV, a dla bliższych podróży galaktycznych "Scout Ship" dla każdego, to zależy tylko od tego, kto to obiecuje.
Poczekaj, bo może po "przejściu" gust ci się drastycznie zmienić i będzie problem niepotrzebnej zabawki.
232  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope : Grudzień 16, 2012, 23:53:09
Krzyśku, nie przejmuj się. Według starego powiedzenia: długi i żona zawsze wracają.
Nowsze zapowiedzi i poglądy, jeśli w ogóle wspominają o ciemności / pustce to szacują ją od ok. 8 minut do dwudziestu kilku godzin.
Przez ten czas, nawet wobec braku dostaw energii nie wymarzniesz.
233  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Eleusis i inne misteria : Grudzień 16, 2012, 22:40:36
To już było: "oświeconym", ale jest zakaz używania tego słowa w połączeniu z nickiem.
234  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Wieści od Lightworker : Grudzień 16, 2012, 18:55:38
No właśnie Astre, że ty nie chcesz to nie oznacza, że automatycznie inni nie chcą. Gdybyś to ograniczył do przeżywających te stany, miałbyś rację, ale "moc sprawcza" leży gdzie indziej,  a i tam są zupełnie inne "priorytety".
235  Hydepark / Nauka i technika / Odp: Czas i linie czasowe : Grudzień 16, 2012, 13:41:13
To kolejny artykuł DL Zeta na temat postrzegania i wykorzystywania energii, dla osiągnięcia najwyższej z naszych linii czasowych.
Kończy się szesnastoma "przykazaniami".

Przekształcanie Przeszkód w Błogosławieństwa


Energie niedawnego zaćmienia wywołały falę energii, które potrwają przez nadchodzące tygodnie i miesiące, przynosząc oczyszczenia i uwolnienia na wszystkich poziomach. Ta brama przyniesie również ponowione możliwości przekształcenia wyzwań w błogosławieństwa, emocjonalne bariery w bezwarunkową miłość i niezrealizowane wizje w przyspieszone przejawy. Potencjał tego Portalu pozwala nam wyłączyć wszystko, co trzymało nas z powrotem przed zasilaniem samozrozumienia.

Energie Zaćmienia Księżyca i oczyszczanie komórkowej Traumy

Energie Zaćmienia Księżyca mają prawo do wniesienia o uzdrowienie i oczyszczenie na wszystkich poziomach. Przede wszystkim oczyszczane  będą szczątkowe emocje utrzymujące przeszłe urazy. Te pozostałe emocje pochodzą z dawnych czasów, kiedy wyzwanie czy rytuał przejścia wywołał głębokie emocje, których nie byliśmy w stanie w pełni zrozumieć i przetworzyć w czasie. Gdy to nastąpiło, epizod i jego pozostałe emocji weszły w tkankę naszego istnienia, wytwarzając nowe wersje siebie w czasie, aby dostarczyć nam nowych możliwości uzdrawiania i uwalniania.

Uwalnianie oporu dla przepływu Uzdrowienia

Silnym akcentem wszystkich energii głęboko odczuwanych "świętych ran" jest próba, pomocy nam, aby uzyskać dostęp do nowych poziomów uzdrawiania i uwalniania. Jeśli oprzemy się temu oczyszczaniu, będziemy doświadczać nowych i coraz bardziej nie do pokonania przeszkód na naszej drodze.

Jeśli to wydaje się mieć miejsce, wtedy jest proste rozwiązanie, w chwilę: uwolnij, oddychaj głęboko i poproś o pomoc i wsparcie. Bądź gotów do zbadania sytuacji przed sobą z perspektywy niezależnego obserwatora. Czytaj symbole obecne w chwili znalezienia sposobów, możesz płynąć pod prąd w aktualnym przepływie.

Uwalniając opór i witając emocjonalne oczyszczenia obecnie mające , będziecie w stanie w pełni wykorzystać możliwości, które energie te oferują.

Zapisywanie i prace  we śnie przyniosą jasność "Budzących Snów"

Jeśli nie jesteś pewien, co jest wymagane od ciebie w tej chwili, zapisywanie i interpretacja snów może zaoferować ważne wskazówki. Zapisywane jest podobne do pracy ze snami, z tym, że pomaga uzyskać perspektywę i wgląd do swojego "snu na jawie."

Wewnętrzne przestrzenie nowo oczyszczone ze starych, stojących emocji powitają was olśniewającym szeregiem nowych możliwości zalania  waszej świadomości. Z tych wizji, możecie zbudować wizję, która przeniesie was przez transformacyjne czasy naprzód. Czasy te pozwalają wam na kwantowe skoki w w wysiłkach, aby stworzyć nową tożsamość umocnioną do tworzenia rzeczywistości wyrównanej z waszymi nowymi marzeniami i wizjami.

Jeśli ustawiliście podstawy oczyszczeń starych energii i budowanie nowej wizji przyszłości, energie zaćmienia Księżyca dostarczą paliwo do manifestacji tych nowych wizji.

Dostęp do Portali wzmocnionej Kreatywności i manifestacji

Energie teraz otworzyły portal do zwiększonej kreatywności i manifestacji. Aby w pełni wykorzystać ten czas głębokich przemian i manifestacji, bądźcie gotowi odpowiedzieć na wezwanie swojego Wyższego Ja. Bądź gotów do jazdy na falach oczyszczania do nowej tożsamości i bardziej duchowo wyrównanej, samodzielnej i twórczej. Tożsamość ta będzie wywołać ukryte zdolności i talenty, które mamy jeszcze do uznania w naszej istocie. Nie zdziw się, jeśli dasz się wyciągnąć do poszukiwania nowych pomysłów i możliwości.

Otwarcie jasnowidzenia i Umiejętności międzywymiarowych


Podczas tego ekspansywnego czasu wielu rozpocznie odkrywanie nowych duchowych umiejętności, takich jak jasnowidzenie i podróże międzywymiarowe. Niektórzy obudzą się ze snów, gdzie byli oni w nieziemskich ustawieniach lub pobierali "stenogramy" z zaawansowanej wiedzy duchowej. Te energie przyniosą świadomość wszelkich przywiązań lub podtrzymań emocjonalnych, które były użyte, aby utrzymać równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Ta świadomość ma także ujawnić nowe poziomy potencjałów, które są dostępne w naszej teraźniejszości.

Uwierzcie w błogosławieństwa, które was otaczają

Okres ten będzie służyć jako rytuał przejścia, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć wszystko to, co jest przed tobą jako błogosławieństwo lub przeszkodę. To w tym czasie, gdy energie są ustawione dla wielkiej ekspansji, gdzie będzie wam łatwiej niż kiedykolwiek wierzyć w błogosławieństwa, które was otaczają. Ale wybór, aby zobaczyć wszystko, co pojawia się w Twoim życiu jako błogosławieństwo, będzie skutecznie rozpuszczał wszelkie przeszkody, które pojawiają się na Twojej drodze.

Poprzez utrzymanie wysokiego poziomu świadomości, możesz sprawdzić w ciągu dnia, czy czujesz się obciążony ciężarem wyzwań nie do pokonania, lub czy  pozwalasz spienionym energiom przepływać przez ciebie, wzmacniając  twoją zdolność transformacji wszystkiego, co spotkasz w jasnym świetle bezwarunkowej miłości.

Stanie się potężną siłą miłości uniwersalnej

Jednym ze sposobów, aby stać się mistrzami w przekształcaniu przeszkód w błogosławieństwa, jest stać się potężną siłą bezwarunkowej miłości. Działać w służbie nieuprzywilejowanych, oraz w imieniu czujących istot i środowiska. Działając z miejsca miłości i służby dla tych, nie tak silnych, i umocnionych, jak Ty Sam pozwala Ci stać się bardziej potężnym i kochającym życie we wszechświecie.

Oferujemy 16 kroków dla osiągnięcia maksimum w tym okresie głębokich zmian i transformacji.

Jeden) Spędzaj czas w naturze - połącz się z pokojem i doskonałością roślin, drzew, kwiatów i nocnego nieba.

Dwa) codziennie kąp się słońcu przez 10 do 15 minut. Wizualizuj światło słoneczne napełnianiające komórki ciała.

Trzy) Spędź czas każdego dnia pielęgnując siebie. Rozpocznij nowy reżim zdrowotny, przygotowuj zdrowe posiłki dla siebie, bierz zabiegi spa, masaże, itp. homeopatię, olejki eteryczne i esencje kwiatowe mogą okazać się korzystne w tym czasie.

Cztery) Wyczyść energie w swoim środowisku. Uprzątnij wszelkie śmieci i zorganizuj przestrzeń w sposób inspirujący i podnoszący na duchu.

Pięć) czas na kreatywne zabawy, koncentrując się na procesie, a nie produkcie.

Sześć) Pozwól swojej wyobraźni poprowadzić cię po trasach w świadomości. Twoja wyobraźnia jest bramą do wyższej świadomości.

Siedem) Praktykuj jogi, tai chi i inne formy ruchu, które ustawiają ciało, umysł i ducha.

Osiem) Zrób listę wdzięczności, wyrażając wdzięczność za wszystko  w swoim życiu. Dotyczy to wszystkich problemów i "testów", które mogą wyjść przed wami w tym czasie.

Dziewięć) Darowizna i wolontariat, poświęć swój czas na rzecz organizacji charytatywnych, które pomagają zwierzętom, środowisku i upośledzonym. Regularnie dając potrzebującym jesteś wyrównany z sercem. Wszyscy jesteśmy aniołami na ziemi zdolnych odebrać wezwanie do administrowania boską pomocą.

Dziesięć) Po Każdym spotkaniu stresu lub negatywności, wyrównaj swoje myśli i uczucia z bezwarunkową miłością. To pozwala na pozostanie pozytywnym, skupionym i uziemionym.

Jedenaście) Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby jeść czyste i zdrowe. Na liście priorytetowej są warzywa korzeniowe i ciemne, warzywa liściaste.

Dwanaście) Zwróć uwagę na wskazówki i otrzymywane wiadomości w każdej chwili. Wiadomości pojawią się w snach i medytacji. Nie zapomnij o wartości swoich "snów na jawie" w codziennym życiu. Wszystko w twoim środowisku i wszystko, co dostanie się do świadomości zawiera symbol zawierający cenne informacje dla Twojej podróży.

Trzynaście) zauważ jakiekolwiek emocjonalne wyzwolenia i otwórz się na ich wiadomości. Ludzie i sytuacje, pojawiający się na wielu frontach powodują wyzwolenie pozostałości emocji, które trzymasz.

Czternaście) Miłość i wybaczenie sobie i innym za stwierdzone niedoskonałości. Posiadamy kontrakty duszy z licznymi istotami, którzy zgodzili się pomóc nam w naszej drodze samoświadomości i odwrotnie.

Piętnaście) Akceptuj i przyjmij, że jesteś mądry i potężny, jesteś zdolny do obdarzenia błogosławieństwem wszystkiego, co wystąpi.

Szesnaście) Postrzegaj i aktywuj linie czasowe gdzie mieszkasz, swoje najwyższe marzenia i wizje i swojego życia, żyjąc każdą chwila jako potężną siłą miłości we wszechświecie. Twoje najwyższe linie czasowe są realizowane, gdy zaakceptujesz i wierzysz, że wszystko, co jesteśmy w stanie postrzec jest potencjałem, który istnieje w twojej dziedzinie możliwości.

01 grudzień 2012
Channeler: DL Zeta
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.celestialvision.org/
236  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 16, 2012, 11:49:57
Kolejny przekaz Yeshua przez fran Zeppeda. Twierdzi on , że całość sprowadza się do naszego wyboru (naszej gotowości) oraz otwartości na Nowe.

Jeszua: Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie


Witajcie drodzy. Wracam z dalszymi myślami i pomocą dla waszego procesu Wznoszenia.

Każdy dzień jest markerem waszego wzrostu, a decyzje oparte na miłości i jasne intencje są kluczem w tych dniach schyłku dualności.

Wiele już powiedziano i nauczano o "czasach ostatecznych", ale to wszystko sprowadza się do tego: Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie na takie, które jest wolne i stałe ze Wszystkim, co Jest Współczuciem, Radością, Miłością i Harmonią? Jeśli odpowiedź na to brzmi tak, to jesteś już prawie tam, jesteś gotowy, aby pogrążyć się w rzeczywistości, która ogarnia jedynie to.

Nie muszę wam mówić, jak piękni i pełni Miłości i obietnic jesteście. Dobrze, powiem to jeszcze raz, i tak. A wy jesteście tak kochani. Jest oczywiste, teraz, że jesteście na rozdrożu. Możecie poddać się całkowicie Nowemu Światowi lub możecie pozwolić sobie na strach lub przywiązania trzymające cię was z tyłu.

To po prostu wymaga stałego badania, aby widzieć, co tam jest w waszych sercach jeszcze do uwolnienia. I moi drodzy przyjaciele, tak wiele zostało uwolnione. To nie będzie trwać wiecznie, ale jesteście dobrze poinformowani, aby kopać i wykorzenić wszystko pozostałe, co więzi was od swobodnego latania, od swobodnego zaakceptowania waszego nowego życia i orientacji w 5-tym wymiarze.

Bloki budulca są tam, i położyliście je wspólnymi wysiłkami, aby połączyć i rozpowszechniać Bezwarunkową Miłość do wszystkich, w tym do siebie - zwłaszcza samemu, właśnie teraz. Teraz nie możecie utrzymać zbyt wiele Miłości i Światła dla siebie. Proszę na bieżąco o medytacje o Jedność, jak już mówiłem, ale utrzymujcie własną dyscyplinę trzymając tyle Miłości dla siebie, jak to tylko możliwe. I tak, przynieście kody Światła, które przekształcają was, codziennie i kilka razy dziennie, trzymając swoje ciała i serca otwarte, szeroko otwarte, aby otrzymać. Nie mogę powiedzieć, czy to wystarczy, drodzy. Wszystkie chwyty dozwolone, pełną parą, jak to mówią.

To czego możecie nie być świadomi, moi kochani, to jest to, że robiliście to wiele razy wcześniej. Niektórzy z was pamiętają, niektórzy nie, ale to nie ma znaczenia; uwierzcie mi, wiecie, jak to zrobić. To po prostu intencje, poddanie i kompletna i zupełna otwartość. Aby użyć znowu analogii z dzieckiem, bądźcie jak to niewinne, akceptujące, otwarte dziecko, który wie, że ona lub on jest pod opieką i jest kochany ponad wszelką miarę.

To podsyca wszystkie jego działania, jest podstawą dla wszystkich przedsięwzięć wejścia w nieznane, które musi wykonać każdego dnia, przez cały dzień. Wszystko było nowe w tym punkcie; z całkowitym oddaniem, z którym dziecko przyjmuje wszystko z niewinnością i ciekawością i pewnością. Tak, to jest bardzo podobne, dla Was teraz. Zrobiłeś to raz. Możesz to zrobić teraz, zrobiłeś to wiele razy w historii, dla większości z was, i na pewno w innych wymiarach siebie.

Uczysz się pływać przez wasz cały dzień, słuchając wskazówek i działając według nich, ciesząc się ciszą i pokojem, jak gdyby on był główną częścią Twojego dnia, z pewnością bardzo ważną częścią twojego dnia, i będzie zajmować więcej i więcej Twojego dnia w miarę upływu czasu. I uczycie się akceptować i kochać i wytrzymać przez swoją boską naturę, swoją oświeconą naturę Miłości i wiedząc, że wszystko przebiega w Boskim Porządku, indywidualnie dla każdego z was. Więc relax .... wszystko idzie według planu Bożego i jesteście nieskończenie chronieni i prowadzeni, jeśli tylko pozwalacie na to.

Moi drodzy przyjaciele, jesteście na krawędzi wielkich zmian .... Czy jesteście gotowi? Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie, ścigając się w  entuzjazmie  i Radości, jak dziecko, gdy stawia pierwsze kroki w swoim nowym świecie. Macie wszystko, czego potrzebujecie, aby to zrobić, i wszystko czego to wymaga. Potrzebujecie tylko być otwartym na wszystko nowe, co kusi was ze Światła. Wiecie, jak to zrobić. Jesteśmy tam, aby wziąć was za rękę, gdy trzeba.

Moi kochani, drodzy bracia i siostry, zostawiam was teraz, aby rozważać moje słowa.

Wasz kochający brat, Jeszua

Fran Zepeda
14 grudnia 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

237  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 16, 2012, 10:44:03
Widzisz, Przebiśnieu, i ślepej kurze może się trafić.... Tylko coś tu nie gra z logiką. Przekaz twierdzi, że u tych co się utożsamiają  z formą / ciałem logiczny mózg nie dopuszcza dla nich takiej możliwości, bo ona jeszcze nigdy dla niego nie zaistniała.
Krótko mówiąc w/g mnie chodzi o to, że logiczny mózg dla ciała / życia ma inne priorytety, niż aktualne energie.
=================================================================
A teraz kolejny przekaz Ute i kolejny raz Pachamama. Tym razem trochę po nas jedzie, ale czy można się dziwić? A może to tożsamość Ute nieco zabarwiła przekaz emocjami.


Pachamama – Starożytne Święte Serce


JESTEM Pachamama!
Jestem Matką Świata, i przynoszę starożytną mądrość z powrotem do Serca Ludzkości.

Wielu z was zapomniało drogi Starożytnych i nie wiedzą jak być pełnym szacunku w zrozumieniu, że ta Starożytna Wiedza jest waszymi własnymi Świętymi Korzeniami bez których nie możecie wrócić do swojego prawdziwego człowieczeństwa, a więc musi być ponownie zintegrowana.

W mózgu myślicie, że macie wolny wybór o tym, co stanie się w przyszłości i jak przejście do Nowej Ziemi nastąpi. Mózg myśli, ale Święte * Serce Wie. To jest tajemnica! Kości zostały rzucone i jest sztywna droga prowadząca do Najświętszego Serca Ludzkości. Wejdź na nią i będziesz wiedzieć.

JA JESTEM Pachamama, JA JESTEM Świadomą Energią i Procesu Nowego Stworzenia, które wkrótce ujawni wasz nowy Świat. Nie ogranicza się On tylko do Nowej Ziemi, ale również do otaczającego was Wszechświata. Jestem, Mocą, Tą przenoszącą Siłą, która przynosi Nową Kreację, właśnie wymarzoną w Sercach tych, którzy kierują przeznaczeniem ludzkości.

Są to Starożytni Mędrcy, Kochający, którzy dbają o was i którzy mają wasze najlepsze w Sercu. Są oni ukrytymi życzliwymi przywódcami i dobroczyńcami ludzkiej ewolucji.

Proszę zaakceptować prawdę, że wy, których świadomość siedzi w mózgu, nie możecie stworzyć Prawdziwego nowego świata, którego podstawą musi być Jedność. Ale też wiedzcie, że są jedyne nieliczne i rzadkie Istoty, których świadomość mieszka naprawdę w Sercu. Oni pokazują wam drogę. Jest to droga Bogini, i mężczyzna musi teraz uwolnić swoją dominację i umożliwić mocy Bogini rządzić przyszłym przeznaczeniem ludzkości.

Również Wy możecie powrócić do dawnej drogi Najświętszego Serca i wznowić wasze prawowite miejsce jako Boskich Współtwórców we wszechświecie. Ale do tej chwili nie macie Mocy prawdziwego Stwórcy, która kiedyś była wasza.

Ale miejcie pewność, że wszystko jest dobrze! Jesteś tak kochani, i nawet jeśli wasz stary świat się zmienia, wy nie będziecie dotknięci, ponieważ będziecie wdzięcznie przesunięci do Nowej Ziemi, zanim to nastąpi.

Nie możecie "myśleć" swoim Świętym Sercem. Musicie Zostać Nim! Wszyscy teraz musicie znaleźć drogę z powrotem do jego Świętej Domeny. Wiele informacji zostanie wylanych do waszej świadomości, wiele  Przypomnienia KIM JESTEŚCIE, które pomagają wam zejść z odseparowanej dumy mózgu i wejść w pokorną Najświętszą Przestrzeń, ukrytą Jaskinię Serca, gdzie możecie prawdziwie rozpoznać Jedność ze Wszystkimi Istotami, Światami i Rzeczami.

W waszym Nowym Świecie, wyższość nad innymi, nie będzie już działać, to już nie będzie dłużej częścią waszej świadomości.
Zostanie ona zapomniana i zastąpiona przez prawdziwą wiedzę i Rzeczywistość Rozszerzonej Świadomości, poprzez Portal Świętego Serca. Ten stan pozwoli wam kochać wszystkie różnice będąc w Świecie Jedności. Nawet więcej, rozpoznacie siebie we Wszystkim, co zobaczycie, we Wszystkim Co Jest.

To przyniesie Wam prawdziwe szczęście, gdyż separacja nie będzie już istniała i będziecie doświadczali , że jest tylko Jeden Byt. Wy Nim Jesteście.

JA JESTEM Pachamama i proszę was, abyście wzięli moje słowo poważnie i zrozumieli prawdziwą naturę tego Wielkiego Przesunięcia. Potrzebujecie fundamentu Waszego Serca, aby przejść z nim! Musicie porzucić swoje fałszywe tożsamości i powrócić do waszej Pierwotnej Natury, Świętego Serca.

Tymczasem, kiedy wędrujecie w separacji i osądzającej różnicy, ci starożytni kontynuowali przez wiele tysięcy lat zachowywanie ŚwiętejWiedzy waszego prawdziwego Pochodzenia przez wszystkie pokolenia. I oni są tu teraz, aby zaoferować Wam ich dar Świętej Wiedzy, tak, że ludzkość może iść i ponownie odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwolnijcie to, co sprawia, że jesteście tylko ograniczoną i słabą kopią, Tego Czym Byliście i wejdźcie w wasze Święte Serce, aby odzyskać To, Co kiedyś utraciliście.

Moje błogosławieństwa są z wami, czujcie obecność Mojej Starożytnej Mądrości i pozwólcie jej wejść w wasze zdezorientowane serce.

Uwolnijcie wszystkich niepokojące wspomnienia, które uniemożliwiają wam, cieszyć się Pokojem i Ciszą własnego Prawdziwego i Starożytnego Serca, aby otworzyć się na  waszą Nową Rzeczywistość z wszystkimi  Cudami waszego Nowego Świata.

JESTEM Pachamama!

Przekaz przez Ute

__________________

* Święta Przestrzeń Serca nie jest czakrą serca w środku klatki piersiowej, a także nie jest nowym "Wysokim Sercem" pomiędzy klatką piersiową i gardłem. Jest "Punktem Zero" w sercu, gdzie fizyczność, eteryczność, mentalność, emocjonalność i duchowość pasuje idealnie. Możecie znaleźć go waszym uczuciem - intuicją.

Ute Posegga-Rudel
15 grudnia 2012
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/2012/12/pachamama-ancient-sacred-heart.html
Ute Posegga-Rudel, http://radiantlyhappy.blogspot.com
Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną poprzez transformation33@gmail.com. Dziękuję.
238  Hydepark / Nauka i technika / Odp: Czas i linie czasowe : Grudzień 15, 2012, 22:01:18
To ostatni ( w tym roku) przekaz Hathorów przez Toma Kenyon'a. Dotyczy Kosmicznego Okna - trzydniowego okresu od zimowego przesilenia. Te przekazy nigdy krótkie nie były


Kosmiczne Okno

                                                                                                                 
Wiadomość Planetarnych Hathor przez Toma Kenyon
 
W tym ostatnim przesłaniu roku chcemy zająć energetyczną okazją do podniesienia świadomości i oświecenia umysłu, serca i ciała. Nazywamy to Kosmicznym Oknem, ponieważ jest to otwarcie, przez które łatwo można przekroczyć postrzegane ograniczenia czasu i przestrzeni.


Okno, o którym mówimy o tej wiadomości rozpoczyna się 21 grudnia 2012 (przesilenie zimowe) i trwa trzy dni, do 23 grudnia 2012. To Kosmiczne Okno odwiedza was dwa razy w roku zarówno podczas zimowego, jak  i przesilenia wiosennego.

Gdy rok przemija różne planetarne i galaktyczne wyrównania występują i "kolorują" okno, przez które możecie postrzegać swoją rozszerzoną naturę. Istnieją również inne kosmiczne okna.

Dwa z najczęstszych Ziemi okien kosmicznych występują tuż przed wschodem słońca i tuż po zachodzie słońca. Te dwa okna są wymiarowymi portalami, przez które możecie łatwiej zajrzeć przez zasłony, które oddzielają światy. Szamani są świadomi tych pomyślnych chwil, ale Kosmiczne Okno, o którym mówimy w tej wiadomości ma większe znaczenie, ze względu na jego wyrównanie z rdzeniem galaktyki, Centralnym Słońcem waszej galaktyki, które jest w istocie czarną dziurą.

To szczególne i rzadkie wyrównanie spowoduje nadawanie ewolucyjnych energii przez całą galaktykę. Wasza Ziemia jest jedną z niezliczonych planet otrzymujących tą energię podniesienia.

Jak to widzimy, to kosmiczne wyrównanie nie brzmi końcem waszego świata, ale to zwiastuje nowy początek. Jak każdy z was zajmie się tymi katalitycznymi, ewolucyjnymi energiami jest osobistym wyborem.

Rzeczywiście wiele osób może odczuwać te intensywne energie jako irytujące. Jeśli nie jesteście przygotowani psychicznie, emocjonalnie i energetycznie, aby przejść do wyższych poziomów w sobie, te energie mogą sprawić, że poczujecie się jakbyście tracili swoje zmysły.

Jeśli jednak jesteś dostrojony do ruchu w górę, będziesz przenoszony przez te energie. Mogą otworzyć się niezwykłe perspektywy dla Ciebie, jeśli jesteś dla nich otwarty.

Ten trzydniowy okres jest idealnym czasem, aby kontemplować swoje życie z perspektywy rozszerzonych stanów świadomości, aby wyjść na zewnątrz linii czasu, aby odczuwać wzorce swojego życia i swojej osobistej historii, które doprowadziły Cię do tego punktu w czasie.

Nie uciekaj od tych części swojego ziemskiego doświadczenia, które były i być może są trudne. Są to skarby, które możesz znaleźć w cieniu.

Rzeczywiście, jest to z cienia historii zbiorowej i osobistej, że nowe energie będą uwolnione. Nasza sugestia w jaki sposób wejść do tego okna skupia się wokół dźwiękowej medytacji Aethos.

Proponujemy przeczytać poprzedni komunikat zatytułowany Aethos i Niedualne stany świadomości, aby pełniej zrozumieć metodę. Proponujemy współpracę z pięciominutową wersją dźwiękowej medytacji, chyba że znacie i i jest wam wygodnie, z intensywną podnoszącą w górę energetyką tego katalitycznego kawałka dźwięku w dłuższej wersji.

W różnych momentach w całym tym okresie trzech dni proponujemy wzięcie trochę czasu, w którym nikt wam nie będzie przeszkadzał. Słuchajcie dźwiękowej medytacji Aethos ze swoim centrum uwagi w Twojej czakrze serca, chyba, że odkryliście, że koncentracja na  innej czakrze daje mocniejsze przeżycia.

Po wysłuchaniu medytacji dźwięku Aethos wyobraźcie sobie w jakikolwiek sposób czujecie się z tym dobrze, że jakaś wasza część unosi się powyżej waszej linii czasu. Wyobraźcie sobie, że ta wasza część może poczuć waszą całą historię i być może również historie poprzednich wcieleń.

Odpocznijcie w tym transcendentnym stanie umysłu, kontemplujcie tajemniczy dar i obciążenia swojego wcielonego życia.

Jeśli natkniecie się na "sękatą" lub trudną sytuację, która przenosi was z transcendentnego stanu do emocjonalnego kotła żalu, gniewu, rozpaczy i / lub beznadziejności, zróbcie pauzę i powróćcie do dźwiękowej medytacji Aethos i ponownie i rośnijcie w górę, jak to było , na jej skrzydłach do swojej transcendentnej natury i kontemplujcie ponownie. Dla niektórych z was może to zająć wiele cykli.

 Jeśli potrafisz zorganizować się poprzez sztukę cierpliwości radzimy unikać pokusy tworzenia efektów, aż do ostatniej części tego okna, które będzie się wieczorem 23 grudnia. Im głębiej kontemplujecie swoje życie w sposób, który opisaliśmy, tym mocniejsze wasze kreacje będą.

W poprzedniej wiadomości „Sfera Wszystkich Możliwości”, dzieliliśmy się sposobem manifestowania pozytywnych wyników w swoim życiu. Zapraszamy do lektury tego, jeśli nie masz osobistego sposobu manifestowania. Zasiew nowych realiów w końcowej fazie tego Kosmicznego Okna będzie bardzo pomocne w waszych kreacjach.

Wreszcie, prosimy w końcowych częściach Kosmicznego Okna, wieczorem od 23, abyście dodali moc swojej świadomości do planetarnego rezultatu. Zwizualizujcie planetarną współpracę i rozpoznanie kolektywu ludzkości wzajemnie powiązanego życia jak opisano je w Aethos i Niedualnych stanach świadomości.

Wielki statek ludzkości jest gotowy do zmiany kierunku. Gdy wiatry zmian naciskają żagle tego metaforycznego statku nie bądźcie zaniepokojeni, gdyż statek naciskany przez zmiany z  jednej strony jest naciskany drugiej przez wody zbiorowej emocji.

Stępka będzie utrzymać statek bezpiecznie. Kil jest waszym ludzkim sercem i cokolwiek pojawia się wokół was, kil ustawi się wgłąb wód, i znajdziecie bezpieczne przejście.

 
Hathorowie
04 grudnia 2012

Myśli i Toma Obserwacje

W kategoriach praktycznych, chciałbym wyjaśnić jedną część tej wiadomości dla tych, którzy mogą nie być zaznajomieni z unoszeniem się nad ich liniami czasowymi.

Podstawową metodą jest po prostu słuchać medytacji dźwięku Aethos ze świadomością na Twojej czakrze serca. (Jeśli już eksperymentowałeś z tym kawałkiem dźwięku i okaże się, że masz więcej żywe doświadczenia podczas umieszczania skupienia na innej czakrze, to możesz zdecydować o skierowaniu tam uwagi.)

Po wysłuchaniu pięciominutowej wersji dźwiękowej medytacji Hathorzy sugerują .... "wyobraź sobie, że wasza część unosi się powyżej osi czasu. Wyobraź sobie, że ta część może poczuć całą historię i być może również historie poprzednich wcieleń. "


Jeśli jesteś doświadczonym Argonautą Umysłu, to prawdopodobnie masz własną drogę poślizgu poprzez węzeł postrzeganego czasu i miejsca na spotkanie ze swoją rozbudowaną naturą. I od tego aspektu siebie możesz "zobaczyć" swoje życie z pozycji zewnętrznych życiowych ograniczeń, że tak powiem. I jak Hathorowie powiedzieli, niektórzy z was mogą znaleźć siebie kontemplując inne życia również.

Jeśli jesteś nowy dlatego typu umiejętności mózgu, i nie wiesz, jak postępować z tym etapem kontemplacji, mam kilka propozycji.

Pierwsza sugestia:

Wyobraź sobie linię przed tobą. Poczuj tą linię w jakikolwiek sposób, żeby czuć się wygodnie dla Ciebie. Ta mediacja jest w żaden sposób wizualizacją, i nie ma znaczenia, czy widzisz coś, czy nie.

Będziesz miał naturalną tendencję wyczuwać tą wyimaginowaną linię czasową w swojej pierwotnej modalności zmysłowej (czyli poczucie najczęściej używane, gdy pamiętasz wydarzenia w przeszłości lub wyobrażasz sobie zdarzena w przyszłości). Dla niektórych z was może to oznaczać, że "czujecie" linię czasu w jakiś sposób szczególny, jeśli jesteście kinestetycznym procesorem informacji. Inni (zwani procesorami słuchowymi) mogą mieć głos wewnętrzny, który opisuje linię czasową, a wizualne procesory mają zwykle psychiczne wrażenie "widzenie" lini czasowej. Postepujcie tak, jak odczuwacie linię czasową, kiedy ja sobie tego wyobrażacie.

Następnie wyobraź sobie, że na końcu tej linii są Twoje narodziny i część linii bezpośrednio przed tobą jest obecnym momentem twojego życia. Drugi koniec linii, jeszcze nie zdefiniowany, to jest śmierć. Dla niektórych osób, ich urodzenie będzie w lewo, podczas gdy inni mogą wyczuć je w prawo. To nie ma znaczenia, gdzie jest punkt narodzin  waszego życia.

Potem, gdy kontemplujesz różne zdarzenia w życiu, znajdź je wzdłuż linii czasowej w swojej wyobraźni. Tak więc, jeśli zdarzyło się coś, coś była znaczące, gdy miałeś pięć lat, to będzie bliżej punktu urodzenia niż coś, co się wydarzyło, kiedy miałeś czterdzieści, i tak dalej.

Celem tej kontemplacji jest wyczuć swoje życie i wybory dokonane z punktu widzenia swojej rozszerzonej natury. W celu osiągnięcia tej zmiany perspektywy (lub punktu widokowego), wyobraź sobie, że część ciebie unosi się powyżej tej osi czasu, która jest tuż przed twoim ciałem fizycznym. Może się okazać, że ta "latająca częścią ciebie" jest tuż nad tobą, lub może to być bardzo daleko nad tobą. Niech "część" unosi się do miejsca, gdzie chce, a następnie obserwuje linie czasową i twoją osobistą historię z tej lokalizacji, poza ograniczeniami wynikającymi z ciała fizycznego.

W tym komunikacie Hathorowie Proponują słuchanie medytacji dźwięku Aethos pięć-minut (ze świadomością w swojej czakrze serca), a następnie rozważać sytuacje w swoim życiu z punktu widzenia, który jest powyżej swojej wyobrażonej linii czasu.

Jednym z rezultatów tej perspektywy (tj. poza i ponad osią czasu) jest to, że stajecie się mniej utożsamiani z konkretnymi wydarzeniami z waszego życia i bardziej utożsamiani z rozszerzonymi aspektami swojej natury. To rozszerzone poczucie siebie przerasta historie twojego życia osobistego i łączy Cię z aspektem twojej świadomości, która jest nieograniczona przez okoliczności twojej przeszłości. Poprzez przesunięcie własnej tożsamości z waszego "życia", jak było doświadczane w linii czasowej, można nawiązać kontakt z większą Jaźnią, która widzi twoją osobistą historię zupełnie inaczej niż "ty", który żyjesz swoim życiem jako człowiek.

Ta zmiana perspektywy niesie ze sobą większe poczucie własnego współczucia (lub miłości własnej), jak również rodzaj łaski, który często wymyka się nam żyjącym naszym  życiem jako wcielone istoty.

Ja pracowałem z podstawowymi metodami, które Hathorowie opisali, ale znalazłem, że mocniejsze jest słuchanie dźwiękowej medytacji Aethos na kilka minut przed kontemplowaniem mojego życia, a następnie kontynuowałem słuchanie rozszerzonej wersji dźwiękowej medytacji podczas oglądania mojego życia ponad  moją wyimaginowane linią czasową (tą, która była z przodu mojego ciała fizycznego).

Uważam, że utrzymanie mojego skupienia na mojej czakrze serca, słuchając i unoszące się nad osią czasu tworzy wiele więcej energii, nadaje lepszy wgląd i generuje bardzo ciekawe typy holograficzne wizualnej wyobraźni kiedy trafiam na  znaczące wydarzenie w mojej przeszłości.

Podałem ta obserwację do jednego z moich mentorów, a on powiedział, że ten sposób pracy był bardzo skuteczny, ale może być zbyt silny dla tych nowych w medytacji dźwiękowej.
Powodem tego jest to, że medytacja dźwiękowa Aethos jest bardzo wysokiej wibracji energii i może rozpocząć duchowy proces oczyszczania u słuchacza. Praktycznie rzecz biorąc, myślę, że najlepiej działać z wersją pięć minut najpierw, zanim wyruszycie w dłuższą, trzydzieści minut wersję. Ale gdy już przyzwyczaicie się do medytacji dźwiękowej, zobaczycie, czy metoda właśnie opisana prace dla Was.
 
Propozycja  druga:

Niektórzy ludzie po prostu nie są dobrzy w wyobrażeniu geometrycznych form, nawet linii, dużo mniej pracowali z nimi. Jeśli jesteś taką osobą, to następna propozycja działa całkiem dobrze.

Zapomnij o liniach czasowych w ogóle, i zamiast tego posłuchaj medytacji dźwiękowej Aethos pięć-minut ze świadomością w Twojej czakrze serca. Wtedy natychmiast po przesłuchaniu, pomyśl o swoim życiu i najważniejszych wydarzeniach w przeszłości. Zachowaj skupienie uwagi na czakrze serca, podczas gdy to robisz. Potem, gdy trafisz na "węzeł" lub ładunek emocjonalny, skoncentruj się na czakrze serca podczas kontemplowania wydarzenia (ń). Jeśli ładunek emocjonalny rośnie zbyt dużo, należy wrócić do pięciominutowej wersji dźwiękowej medytacji, utrzymując swoją uwagę na swoim sercu, aż ładunek emocjonalny z zapamiętanego zdarzenia (ń) ustąpi z umysłu. Gdy uzyskasz rozszerzone poczucie siebie ponownie, wyłącz dźwięk medytacji i wróć do kontemplacji zdarzeń przeszłych. Kontynuuj współpracę z przeszłością w ten sposób, dopóki nie zneutralizujesz wpływu pamięci / wspomnień.

Celem medytacji jest zobaczyć swoje życie z rozwiniętego poczucia siebie. I od tego rozszerzonego poczucia osobistej tożsamości (tj. poza postrzeganym czasem i przestrzenią), twoje poglądy o sobie i swojej przeszłości sią zmienią.

 
Tajemniczy prezent

Znalazłem frazę w tej wiadomości, która była szczególnie interesująca dla mnie, a miało to miejsce w tej części komunikacji, gdzie Hathorowie adresowali cel tej szczególnej kontemplacji.

"Odpoczynek w tym transcendentnym stanie umysłu, kontempluje tajemniczy dar i ciężary waszego wcielonego życia."

To ciekawe, że Hathorowie, którzy zamieszkują pierwotnie od czwartego do 12-tego wymiaru, zobaczyli ucieleśnione życie zarówno jako dar i obciążenia. Co oni przez to rozumieja? Miałem swoje przemyślenia na ten temat, ale poszedł do moich mentorów i poprosiłem o wyjaśnienia.

Oni zasadniczo powiedzieli, że życie ludzkie jest rzadką i cenną okazją do nauczenia się wymiarowego mistrzostwa, co oznacza zdolność do poruszania się w czasie i przestrzeni, podczas pracy ze zrozumieniem, że jest się transcendentnym w czasie i przestrzeni. To jest dar wcielenia, jak oni go widzą, ponieważ napięcie pomiędzy naszą nieskończoną naturą i skończonymi ograniczeniami naszego ciała jest rzeczą, z której większe mistrzostwo duchowe powstaje.

Obciążenie ludzkiego wcielonego życia, z ich perspektywy, pochodzi z faktu, że my, ludzie, jesteśmy wciśnięci między ograniczenia czasu, miejsca i okoliczności, z których większość służy do wzmocnienia naszego poczucia ograniczenia.


Dodaj do tego nieubłaganą siłę entropii i zawsze stały ciąg grawitacji i Ziemi, i macie mieć coś do czynienia z tym.
Rzeczywiście, zadanie nawiązania kontaktu z naszą nieskończoną naturą nieograniczoną w czasie, kiedy działamy w rzeczywistości ograniczeń fizycznych i kulturowych jest, pod wieloma względami, herkulesowym wysiłkiem. I dlatego właśnie jest życie, aby pożyczyć od wyrażenie od Joseph Campbell, podróżą bohatera (lub bohaterki).

Uwaga: W nawiasie jest moje. Rzeczywisty zwrot nadany przez Campbell jest „podróżą bohatera”. Moje osobiste poczucie, że używał formy męskiej w odniesieniu do mężczyzn, jak i kobiet, jak to było (i nadal jest) społecznych konwencją. Chociaż niektórzy mogą myśleć, że jest to dzielenie włosa odnosząc się zarówno do bohatera i bohaterki, myślę, że włączenie tej kobiecości w mitycznym szablonie heroizmu jest niezbędne. Realia społeczne są kształtowane zarówno z fizycznej konieczności i symbolizmu mitycznego / religijnego. Rzeczywiście, z mojego poczucia rzeczy, mityczna symbolika jest potężną siłą, która porusza się na gobelinie kultury i dotyka nas w sposób, którego jesteśmy w dużej mierze nieświadomi. W rzeczywistości ziemskiego życia, kobiety często są wrzucone do ról (i / lub konieczność) bycia heroicznymi tak, jak mężczyźni często są. Myślę, że nadszedł czas, aby podnieść ludzi do równości w tej sprawie.
 
Kontemplacja Życia

Przyszło mi do głowy, po otrzymaniu tej wiadomości, że metoda Hathorów, aby rozważać nasze życie podczas Kosmicznego Okna byłoby potężnym narzędziem transformacji w każdej chwili, zwłaszcza podczas zmiany życia (śmierci).

Pobiegłem z tym do moich mentorów, a oni powiedzieli, że tak, metoda może być w każdej chwili bardzo korzystna. To jest po prostu, że to szczególne Kosmiczne Okno jest szczególnie naładowane katalitycznymi energiami, dlatego przynieśli techniki naprzód w tym czasie.

Chociaż wskazywałem to wcześniej, myślę, że dobrze byłoby, aby powrócić do punktu zwrotnego metody dla tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z tej techniki, po tym jak przejdziemy przez to konkretne wyrównanie.

Kluczowa koncepcja metody jest nasz nawykowy akt samookreślenia. Normalnie, sami identyfikujemy się z  naszą cielesną egzystencją. Doświadczamy naszego życia jako ruchu liniowego w czasie i przestrzeni.

To jest nasza rzeczywistość biologiczną, i jako ludzkie ssaki jesteśmy zobowiązani do tego przez nasz system nerwowy i konieczność zorientowania się w rzeczywistości świata fizycznego, w celu przetrwania.

Jednakże, jest też nasz aspekt, który jest w sobie transcendentny do czasu i przestrzeni, lub co najmniej, nieco oddzielony od niego.

Jak możesz dostać się do tego rozszerzonego poczucia siebie jest nieistotne. Ważny jest ten akt wyjścia poza pudło własnej samoidentyfikacji.

Medytacja dźwiękowa Aethos jest jednym sposobem, aby wyjść poza "pudło". Istnieje również wiele innych sposobów, aby to zrobić. Jak się tam dostać nie jest takie ważne. Jednak wkraczanie w rozszerzone poczucie siebie jest bardzo istotne. To właśnie z tego rozszerzonego poczucia siebie, można kontemplować swoje życie z perspektywy, która nie jest związana przez historie i konflikty w życiu.


Jest moc w robieniu tego.
 
Finalne myśli

Hathorowie powiedzieli, że trzeci i ostatni dzień Kosmicznego Okna, 23 grudnia, jest silnym Oknem osobistej manifestacji. A jeśli chcesz zbadać tę okazję przy użyciu ich metody tworzenia, proponuję przeczytać ich planetarną wiadomość, „sfera wszystkich możliwości”.

Podczas tego ostatniego etapu Kosmicznego Okna, Hathorowie wysunęli żądania. Proszą, abyśmy dodali naszą moc intencji dla konkretnego planetarnego efektu, kolektywnego rozpoznania  wzajemnych powiązań życia i konieczności współpracy między planetarnej narodów światów (w przeciwieństwie do konfliktu).

Ich sugestie dotyczące sposobu wykonania tego zadania pojawiają się w jednej z poprzednich wiadomości, „Aethos i Niedualne stany świadomości”. Tam znajdziesz link do medytacji dźwiękowej Aethos.

14 grudnia 2012
Channeler: Tom Kenyon (i Hathorowie)
www.tomkenyon.com
239  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 15, 2012, 20:14:04
Sfinksie, tylko, że to nic nie daje. Wyrzuć je i symbolicznie się od nich odetnij (wyobraź sobie nożyce przecinające sznur, łączący cię z nimi) - za każdym razem, gdy cokolwiek negatywnego w twoim odczuciu powraca, pozwól temu odejść tam gdzie uważasz za słuszne, to zmniejszy ich presję na ciebie.
240  Człowiek i zdrowie / Człowiek i społeczeństwo / Odp: Przejawy pozytywnych zmian politycznych i socjalnych w świecie : Grudzień 15, 2012, 20:09:52
Tym razem Peru postawiło weto GMO

Peru zakazuje środków spożywczych zmodyfikowanych genetycznie przez dziesięć lat minimum

Stephanie Whiteside
Current.com
Wed, 28 listopada 2012

Więcej rozumu między nimi, niż u wszystkich zachodnich urzędników rządowych razem wziętych.
Genetycznie zmodyfikowana żywność, to są produkty wykonane z organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Kilka tygodni temu, wyborcy w Kalifornii odrzucili propozycję 37, która wymagałyby, żeby żywność GMO była oznaczona jako taka. Firmy chemiczne oraz przetwarzające środki spożywcze zdecydowanie zbudowały – i z powodzeniem – poparli kampanię przeciwnej tezy. W całym kraju, uprawy GMO są rozpowszechnione i wysiłki, aby etykietować żywność GMO na razie zeszły na ziemię.
241  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 15, 2012, 19:48:17
Sfinksie, tak wiele napisano na tej stronie odnośnie twoich pytań, że trudno byłoby mi coś do tego dodać, ale jako wywołany spróbuję coś naskrobać.
Osobiste odczucia: 12.12 nie odczuwałem nic, 13.12 jak to east mówi przypłynęła do mnie duża porcja optymizmu, i jeszcze mnie nie opuściła. Czy coś dostałem, do ręki nie, zdecydowanie nie. Czy mój świat się zmienia, tak też zdecydowanie, oczywiście są wzloty i upadki, ale per saldo znowu decydowanie na plus.
Nie jest moim zamiarem być dla kogokolwiek, guru, czy wzorem do naśladowania, to jest wprost niemożliwe, bo każdy jest inny.
Czy mogę coś podpowiadać - próbuję, jak i pozostali przede mną.
Co robię - to co zwykle, to co muszę, lub lubię, ponieważ dla mnie istota nie polega na robieniu, tylko Byciu.
Oczywiście mógłbym skopiować twoje pretensje do ludzi i dla mnie byłyby też w ca 80% prawdziwe, ale w ogóle się tym nie zajmuję, bo dla mnie przeszłość już była i dziękuję jej za to.
Nie możesz pójść dalej w przyszłość, jeśli nie opuścisz, nie uwolnisz przeszłości!
Gdzieś deklarowałaś, że jesteś już spokojna, że cię to już nie obchodzi itd., a dziś proszę - wróciło w ostrej formie.
Przekazy są różne, z różnych źródeł, ale w/g mnie warto czytać prawie wszystkie, chyba że, już jest się oświeconym, albo jak to Przebiśnieg określa połączonym ze sobą. W każdym przekazie znajdzie się część prawdziwa (niech będzie, że to jest moja prawda, lub odbiorcy, bo zaraz zostanę zaatakowany) i warto te części wyłuskiwać, daje to bardzo znaczące widzenie "całego obrazu".
Łykanie wszystkiego, bez ostrej selekcji, ma podobne działanie jak literalne traktowanie zapisów Biblii, czy mitów.
Dla treningu proszę przeanalizuj sobie np. ostatni przekaz Arkturian i Jeshua, które wstawiałem. Zobacz o czym mówią i co ewentualnie obiecują.
Zdecydowanie nikt nas nie wybawi, jeśli już to bliższa jest mi wizja Manuskryptu, że to my kogoś wybawimy. Dla mnie jest to proces.
Czy coś można zrobić nagle, jak pstryknięcie palcami? Oczywiście Coś można, bo można coś nagle zrozumieć, czego się latami nie obejmowało rozumem.
Ale trzeba rozumieć, że ten sam proces wygląda bardzo różnie jeśli patrzeć na niego z różnych stron. Inaczej, w każdym znaczeniu tego słowa, wygląda jeśli patrzy się z punktu widzenia energii, inaczej z punktu widzenia ducha, a jeszcze inaczej z naszego ludzkiego punktu widzenia.
Dlatego traktowanie opisów pewnych energetycznych procesów jako obietnic, jest nieporozumieniem.
Stąd wynika mnóstwo nieporozumień, a właściwie to jest brak zrozumienia, brak rozróżnienia tych punktów widzenia.
Oczywiście jest sporo "przebierańców" w przekazach, ale nie wierzę, że średnio rezolutny człowiek tego nie zobaczy.
Publikowałem, nawet ostatnio jakieś "zasady" rozróżniania, to może być proste.
Czy mnie przekazy coś dały - o tak bardzo wiele,  informacji, ocen, punktów widzenia, które potem próbowałem weryfikować, oczywiście wyniki weryfikacji bywały różne co zawsze daje jakąś osobistą ocenę wiarygodności źródła.
Wracając do twoich ... (trudno mi to nazwać), to mam na dziś tylko takie spostrzeżenie, a co zrobisz twoja sprawa.
Gdy do mnie wraca wspomnienie osoby, sprawy w moim odczuciu negatywnej, czy we śnie, zawsze uwalniam tą osobę, sprawę, pozwalam jej odejść, pozwalam żeby wyższa Instancja zabrała ją do Światła. Robię to dla osób żyjących i zmarłych, zresztą nie tylko kojarzących mi się negatywnie, wszystkich, które moja pamięć, lub sen przywołały. Nie mam żadnego ich natłoku teraz, sporadycznie. Tak robię, aby myśleć o przyszłości, a nie zajmować się tym co było.
Trochę długie wyszło, ale chciałaś wiedzieć.


Edit: Jeśli coś uwolnionego powraca, uwalniam zawsze dopóki wraca.
242  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 15, 2012, 15:12:38
Kolejny odcinek mówi o przyciąganiu nas przez ten wir i tunel / portal na drugą stronę.


Manuskrypt przetrwania - część 238
15 grudnia 2012 |  aisha north

Gdy każdy dzień mija, intensywność potęguje się w taki sposób, że wielu z was będzie miało kłopoty z nadążaniem za  tempem. Oznacza to, że będziecie czuć się jakbyście mieli kłopoty z utrzymaniem się, a raczej wasze ciało fizyczne będzie je miało. Ale proszę bądźcie pewni, że nikt nie będzie pozostawiony z tyłu tutaj, i nawet jeśli czasem poczujecie, jakbyście naprawdę walczyli potężnie, aby utrzymać tempo, nie jesteście w tyle w żaden sposób. W tym czasie, Wy już nie wyznaczacie tempa. Bo gdy wszyscy weszliście do tego Wiru zmian, to jest grawitacyjne przyciąganie do tego głębokiego tunelu, który ciągnie was do siebie, i robi to w zadanym tempie. Więc jesteście transportowani za pośrednictwem tego portalu, czy czujecie, że aktywnie uczestniczycie w nim, czy nie.

Więc po prostu spróbujcie zachować spokój i skoncentrowanie, i współczucie dla siebie, gdyż to ciągnięcie i ściskanie będzie miało raczej intensywne skutki uboczne dla wielu z was. Ponownie przypominamy, że nie będziecie w żaden sposób naruszeni przez to, ia nawet, jeśli wasze ciało wydaje się gotowe do wywołania porzucenia w dowolnym momencie, to zostało zaprojektowane, aby podjąć wszelki stres, któremu zostanie poddane w tym okresie. Pamiętajcie, że jesteście dobrze przygotowani do tego, i jak ci astronauci spędzający miesiące, a nawet lata przygotowując się do ich pierwszego pobytu w przestrzeni, tak też i Wy jesteście dobrze przygotowani, aby wytrzymać to, co stoi przed wami w tej podróży przez Wir w kółko i na drugą stronę.

Więc pozostańcie w spokoju, gdy po raz kolejny przypominamy Wam, że wszystko jest dobrze, i że wszyscy są dokładnie tam, gdzie mają być. Tak ustawcie swój umysł w spoczynku, i dajcie sobie opiekę i komfort, to, czego potrzebujecie, aby uczynić tą podróż tak znośną, jak to możliwe. Bo wiemy, że nie zawsze jest to przyjemne, ale to nie jest robione ze złością, tylko z całą miłością, jakiej moglibyście kiedykolwiek chcieć. Gdyż rzeczywiście jesteście pionierami, a także idziecie w tym wszystkim,  w imieniu nas wszystkich, więc zrobimy wszystko, co możliwe w celu zapewnienia, że będziecie w stanie spojrzeć wstecz na ten okres i powiedzieć "Zrobiłem to, i tak zrobiły miliony innych i razem zmieniliśmy nie tylko świat, w którym żyjemy, ale także pomogliśmy reszcie stworzenia osiągnąć blask, którym świeci dzisiaj".

Więc znowu, zostawiamy was tymi słowami, które tak dobrze znacie już: jesteście najodważniejszymi z odważnych, najsilniejszymi z nich wszystkich, i będziecie mieć sukces w tym przedsięwzięciu, o wielkości nie widzianej dotąd nigdzie w Stworzeniu. Dziękujemy i Pozdrawiamy was wszystkich po raz kolejny, gdy mówimy nasze pożegnania na teraz, i zostawiamy wam kontynuowanie tej drogi przez następny dzień. To wszystko na razie, zostawiamy Was.

-

http://aishanorth.wordpress.com/
243  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 15, 2012, 10:23:48
Moim zdaniem warto przeczytać poniższy przekaz Arktrurian. Wprawdzie jest to inna channelerka, która używa dla siebie typowych fraz, ale sedno powinno być zrozumiałe, bez problemu.
Wielu oprócz zapowiedzi wejścia w Złoty Wiek, zapowiada też, że będzie to Epoka Serca. Ten przekaz w prosty sposób pozwala zrozumieć o co z tym sercem chodzi. Polecam.

Arkturianie: Logiczny umysł ludzkiPozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Arkturianami i przychodzimy prowadzić i wspierać wszystkich w tym czasie głównego rozwijania energii nowej ziemi na planecie ziemi. Wiele się zmienia na poziomie komórkowym w waszym ludzkim pojeździe i to jest widoczne dla Was w refleksjach, które są waszymi doświadczeniami życiowymi człowieka. Jesteśmy tutaj, aby radzić wam w szczególności na temat zmian w ludzkim pojeździe oraz w jaki sposób mogą być one interpretowane w tym czasie w waszym ludzkim doświadczeniu życiowym.

Planeta Ziemia jest obsypana częstotliwościami wysokich energii i wielu z was jest w stanie to poczuć na głębokim poziomie. Tu podwyższenie częstotliwości jest po to, aby umożliwić energiom nowej ziemi być w pełni zakotwiczonym nie tylko do planety ziemi, ale także do ludzkiego pojazdu, przez który doświadczacie tej planety. Jest to zmiana, która doprowadza wielu do punktu kwestionowania poczytalności bo jest uaktualnieniem jak żadne inne.

Wyjaśnijmy dokładniej, abyście mogli uzyskać dalszą jasność widzenia. Wielu z was trzyma się głęboko sposobów starej ziemi i my mówimy, że to wpływa na wasz poziom energii i waszą sygnaturę energii. Żyjąc nadal w paradygmacie starego świata zobaczycie, że poziom waszej energii zaczyna nurkować, gdyż energie nowej ziemi proszą o pielęgnowanie JAŹNI, proszą, aby stać się bardziej świadomym tego, jak człowiek przetwarza informacje. Wielu nie uznaje tego i wraca do logicznego umysłu, logiczny umysł nie może przetwarzać informacji, które przychodzą w nowych częstotliwościach do poziomu, na którym serce może, gdyż te częstotliwości właśnie harmonizują z sercem. Serce jest siedzibą Miłości w ludziach, jest siedzibą Duszy i Miłości, która jest wlewana na i do całej planety Ziemi i dociera tego obszaru twojej Istoty. To jest skokowo startująca Miłość, którą Jesteście w Prawdzie, rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Ludzki pojazd odmawiał jego źródłom paliwa przez eony, paliwem do doświadczenia ludzkiego życia jest Miłość moi drodzy i jeszcze Miłość jest tym, czego was nauczono, aby zaprzeczać JAŹNI i widzimy wielu, którzy są w strachu, aby pozwolić Miłości wejść w ich ludzkie doświadczenie życia. Jest to w Prawdzie Tym, Kim Jesteście, to jest to, z czego WY jesteście stworzeni i to jest częstotliwość, z której całe stworzenie powstaje. A jednak zaprzeczacie temu sami sobie i pytamy dlaczego? Pytamy, dlaczego chcecie odmówić sobie pożywienia w tym czasie głównej transformacji całej i na ziemi.

Wyjaśnijmy, dlaczego chcecie zaprzeczać JAŹNI, gdyż nauczania pokazują nam wyraźnie, ale my nie jesteśmy w ludzkiej postaci, i my w pełni doceniamy i uznajemy trudności, które leżą w akceptacji PRAWDY w tym czasie. Logiczny umysł ludzki jest mącicielem pokoju jeśli rozumiecie to nasze określenie. Jest to łotrowski element, który będzie przekonywać JAŹŃ, że wszystko jest tylko snem i wszystko jest jednak złożone. Ludzkie serce jest organem transformacji, jest organem, który zasila ludzki pojazd. Jeśli serce przestaje bić, ludzki pojazd ginie i pytamy, dlaczego byłoby tak, gdyby nie było takie ważne miejsce w pojeździe. To jest wasz "silnik", to jest to, co napędza ludzki pojazd i jest tym, co napędza ludzkie doświadczenie życia. Pytamy, jak to jest możliwe "kierowanie" swoim ludzkim pojazdem, jeżeli nie serwisujesz silnika? Czy rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie nasze wytyczne?

Wielu opada w wibracji, ponieważ tylko wierzą informacjom, które są prezentowane w rzeczywistości 3D, nie pozwalając sercu przetwarzać częstotliwości i Odczuwać Prawdy wrzucacie swoje ludzkie doświadczenie życia w tym czasie do poważnego chaos
u. Częstotliwości próbują zrównoważyć ludzki pojazd ale WY wyrzucacie JAŹŃ z równowagi przez tylko stosowanie logiki ludzkiego mózgu. Wyjaśnijmy dalej. Serce jest siedzibą Waszej duszy, DUSZA jest połączeniem do wszechświata, to jest połączenie, które macie z ludzkiej postaci do DUSZY, którą jesteście w Prawdzie. Logiczny mózg przyszedł z ludzkim pojazdem, i jego celem jest poczucie ludzkiego doświadczenia życia z punktu widzenia ludzkiego ciała. Nigdy nie był zaprojektowany do pracy samodzielnie bez wytycznych ze strony serca. Ci, którzy szukali ograniczenia i powstrzymania ludzkiej rasy szybko zdali sobie sprawę, że, gdy oddzielić logiczny mózg z kosmosu serca pozwoli ludzkiemu pojazdowi wyjść z równowagi do punktu odłączenia od Wszystkiego. To jest wyzwanie, przed którym ludzkość teraz stoi, drodzy, aby znaleźć równowagę i doprowadzić ludzki pojazd znów na powrót do równowagi. Ludzki pojazd, który polega całkowicie na logice i nie przetwarza przez serce jest podobny do samochodu, który jedzie bez kierowcy. Ten samochód zjedzie z drogi, nie jest w stanie zawrócić sam i reagować na warunki drogowe i skończy być może katastrofą wzdłuż drogi. Czy rozumiecie, kochani nasze analogie? Czy rozumiecie znaczenie przestrzeni serca?

To, czego nauczono was w waszej ludzkiej postaci, zostało zaprojektowane, aby pomóc logicznemu mózgowi przejąć funkcje serca i zakłócać ludzkie doświadczenia życiowe w celu utrzymania serca bez funkcjonowania w ogóle. To zapobiegło w ten sposób utrzymaniu równowagi i klarowności wizji. Wtedy było możliwe ukrycie Prawdy na oczach ludzkiej rasy,
która była w istocie ślepa na wszystko, widzicie to, drodzy?

To, co teraz omiata całą planetę Ziemia, pomaga rozpuścić utrzymanie logicznego ludzkiego mózgu i pomaga stymulować serce , aby równowaga byłą znów osiągalna i możliwa. Jednak wielu wpada w zakłócenia, które zostały stworzone dla ludzkiego logicznego umysłu, wierzącego, że  proces musi być logiczny. Serce nie zna logiki, gdyż Miłość nie zna logiki drodzy, MIŁOŚĆ TYLKO JEST i to jest teraz ta wibracja, która szuka rozpuszczenia ciężkich łańcuchów, które zostały umieszczone wokół ludzkiego doświadczenia życia tu na planecie ziemi.

Gdy logiczny mózg będzie zwolniony z obowiązków wynikających z rzeczywistości ziemskiej w 3D, będzie wówczas w stanie przetworzyć wspomnienia, które są zawarte w przestrzeni serca,
są to galaktyczne wspomnienia i są w stanie być dostępne dla Wszystkich w ludzkiej postaci. To, co powstrzymuje was przed  dostępem do nich, jest to logiczny mózg człowieka, który został nauczony, że nie jest to możliwe, i że życie, którego doświadczacie w tym momencie na planecie Ziemia jest wszystkim, co istnieje. To nie jest prawda, i my radzimy Wam przetwarzać nasze słowa za pośrednictwem serca, gdyż Serce Zna PRAWDĘ.

Pytamy, dlaczego chcieliście byś wcieleni w tej linii czasowej i wymiarze z takim czystym światłem w sercu, jeśli to nie było dla tego światła w celu zwiększenia jego jasności i powracających wspomnień. Wzniesienie, drodzy, jest drogą do domu, jest to droga do twego Serca, gdyż SERCE jest Domem, rozumiecie nasze wytyczne moi drodzy? Czy wiecie, jak możecie stworzyć raj na ziemi, gdy będziecie w pełni w przestrzeni serca?

To, co rozpuszcza przed waszymi oczami nigdy nie było Prawdą, to tylko wytwór ludzkiego logicznego mózgu, który pozwalał być tak wytrąconym z równowagi, że zdrowie waszego ludzkiego pojazdu zostało w wielu przypadkach poważnie naruszone.
Znowu zabierzemy was do scenariusza z samochodem bez kierowcy, gdyż samochód jest wtedy otwarty na wiele różnych szkód, może być wgnieciony, porysowany lub uszkodzony, gdy kierowca nie jest obecny, kierując pojazdem w bezpieczeństwie. Czy rozumiecie, nasze słowa moi drodzy? Kiedy jesteście w pełni obecni i kontrolujecie swoje życie, żyjąc w sercu i poprzez umożliwienie wszystkiemu płynąć swobodnie, wtedy logiczny mózg nie przejmuje kontroli i nie zabiera waszego ludzkiego pojazdu w miejsca, gdzie może być uszkodzony.

Wręcz przeciwnie pracując przez przestrzeń serca informuje was o wszystkim, co nie jest już dla waszego najwyższego dobra, robi to za pośrednictwem Uczuć i Wiedzy, która mieszka w tobie, na najgłębszym poziomie. Nie ma wyboru, nie ma decyzji i ważących plusów i minusów sytuacji, gdyż  SERCE ZNA PRAWDĘ, to jest uczucie, które rozpoznajecie i z którym pracujecie, to sprawia, że życie na planecie ziemi jest znacznie bardziej płynne bo jesteście w pełnej kontroli nad ludzkim pojazdem.

Jesteśmy Arkturianami, drodzy i jesteśmy tutaj, aby pomóc w tym czasie głębokiego przełomu, prosimy, abyście pracowali z nową energią i pozwalali wszystkiemu, co nie wam służy, aby było pokazane wam w Prawdzie i następnie podążajcie za swoimi wewnętrznymi wytycznymi dotyczącymi tego, jak doprowadzić wasze ludzkie pojazdy z powrotem do równowagi. Gdy podążacie za tym procesem i umożliwiacie procesowi rozwijać się przez Was w tym czasie wtedy wchodzicie bardziej w przepływ naturalnego procesu, który jest życiem. Logiczny mózg próbuje nauczyć was, że to nie jest jeszcze możliwe, gdyż mózg nigdy nie doświadczał tego w ludzkiej postaci, kiedykolwiek, rozumiecie nasze słowa moi drodzy?

Prosimy was, aby oderwać się od dramatów, które powstają w waszym ludzkim doświadczeniu życia, prosimy Was, aby odłączyć się od prób powstrzymywania was w drodze do przodu, tego, co już nie służy, tego, co nie jest w przepływie, tego, co jest głęboko w zniekształconych nauczaniach. Zezwólcie na połączenie swojej Duszy i pozwólcie Duszy, Którą Jesteście w Prawdzie, aby pokazała Wam drogę do domu, bo Ona mieszka głęboko w przestrzeni Serca.

Obejmujemy was w Miłości, która Jest moi drodzy, niech przepływa przez Was, niech przepływa wokół Was i znajdźcie pokój, który jest zawarty w WAS, gdyż pokój jest bramą do nowej ziemi i bramą do tworzenia nieba na Ziemi w tym czasie. Bądźcie w pokoju i utrzymujcie Miłość, która Jest w przestrzeni serca. Miejcie Miłość i Współczucie dla Wszystkich w tym czasie, gdyż Wszyscy to Jedno.


14 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com
244  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 15, 2012, 09:57:30
Tu się zgadzam w 100%, a nawet więcej.
Ci przekonani czekają na "wydarzenie" zewnętrzne, ale nic nie robią, więc zgodnie z prawem przyciągania dostają "nic".
Było powiedziane tysiące razy, że nikt nie przybędzie nas ocalić, ale większość czeka na "mesjasza" powtórnie albo coś takiego.
Każdy kowalem..., więc jak nie kuje to nie wykuje. Amen
245  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 14, 2012, 23:16:44
Witaj Ace,
to nie było łagodne potraktowanie, tylko nie widziałem twojego posta, przed napisaniem swojego, ale to nic nie zmienia, bo i tak z natury jestem łagodny. Mamy dwa punkty widzenia. Ok.  Tym co mnie przekonuje do mojego jest ewolucja.
Obejrzałem niedawno taki film, właściwie to prelekcja faceta (ktoś go nazwał naukowcem), który zapowiedział cztery dalsze i zniknął.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rxMymXI4KAg
Film uzmysławia bardzo dobrze, że w kosmosie nie ma nic stałego, choć w pewnym zakresie istnieje cykliczność, to nigdy nie jest to to samo co przedtem.
Dlatego ja nie próbuję rozkminiać podstaw lub przyczyn obecnego stanu, tylko wyjść poza to. Przeszłość już była i dziękujemy jej za to. Niektórych czegoś nauczyła, innych nie. Jeżeli przyjąć zasadę cykli, to one nigdy nie powtarzają się w tych samych warunkach.
Stąd mój pewnego rodzaju optymizm, który możesz nazwać jak chcesz.
Odpowiadając sfinksowi przywołałem jedną z zasad naszego szacownego Przebiśniega: każdy kowalem swego losu.
Z mojego doświadczenia życiowego wynika, że optymizm jest olbrzymią siłą napędową, choć nie powiem, że było mi lekko, ale bez tego byłoby mi znacznie gorzej.
I chociaż kompletnie nic nie czuję to po 12.12.12 mam jeszcze więcej optymizmu, bez logicznych przesłanek.
246  Rozwój duchowy / Paleoastronautyka / Odp: En-Ki : Grudzień 14, 2012, 21:58:39
Podobno, jak się odwiedzi tamtą stronę (śmierć kliniczna) to faktycznie east'owe JA umiera i już żadnej potrzeby poza astralnymi nie widać, znikają z horyzontu, trochę tych zupełnie przyziemnych pozostaje.
Można powiedzieć, że Enki "przejął" tą panią bardzo dosłownie. Nie chcę oceniać dla kogo to dobre, a dla kogo złe zgodnie z twoją maksymą: dla każdego... Więc krótko, każdy rozum ma i Enki wzywał, aby go używać.
247  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 14, 2012, 21:52:21
W sumie nie ważne, choć przyczyny upatrywałbym bardziej w pifku, niż w soczewkach.
Na zdrowie, przypomniałeś mi, że zapomniałem pobrać co nieco.
248  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Zapalam znicz... : Grudzień 14, 2012, 21:12:11
Przyłączam się. Są to zapowiadane efekty ekstremalnych oddziaływań na psychikę w tych (ostatecznych) czasach.
249  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy serdecznie- powroty : Grudzień 14, 2012, 19:50:28
Koliberka to pewnie nie martwi, wszak on dużej gałązki nie potrzebuje, ale przestrzegam przed zabieraniem ze sobą słoni - do składu porcelany.
250  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: znamię wiedźmy : Grudzień 14, 2012, 18:01:36
Punkt widzenia zależy....
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tdw imindel ultrawinterfell mostwanted pln