Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 19, 2020, 18:48:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 70
251  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: znamię wiedźmy : Grudzień 14, 2012, 15:47:42
Arteq, jeśli przesadzasz, usuwam, nie tylko wobec, mnie, lub próbuję pokazać twoją "merytoryczność".
Ja wcale nie chcę wypowiadać się na twój temat i nie robię tego, dopóki nie wkraczasz w czyjeś osobiste pole.
Żart jest dobry, jeśli nie posuwa się za daleko.
Granica absurdu to twoja osobista ocena, i na tym zakończę , aby cię nie naśladować.
252  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Co z tym Końcem Świata? : Grudzień 14, 2012, 10:46:19
Właśnie zacząłem oglądać film gdzie przypomniano przepowiednię Indian Cree:
Dopiero, gdy ostatnie drzewo zostanie ścięte,
ostatni strumień zostanie zatruty,
ostatnia ryba zostanie złapana
- wtedy człowiek zrozumie, ze nie może zjeść pieniędzy.
253  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: znamię wiedźmy : Grudzień 14, 2012, 09:40:28
Jak zwykle arteq, merytorycznie i nie osobiście. Żart ma pewne granice.
254  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 13, 2012, 20:50:08
Songo, ten przekaz był już pod nr 1866.
255  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 13, 2012, 20:21:29
Dzisiejszy odcinek jest napisany jakby innym językiem. Dziś ta grupa bytów otwarcie i "bez ogródek" przyznaje, że nasze "osiągnięcia" w takiej samej mierze wynoszą ich, co i nas, więc ich zainteresowanie nami jest bezsprzeczne i potwierdzone. Jednak to my wydeptywaliśmy twardo tą ścieżkę na ziemi, podczas, gdy oni "bujali w obłokach". Jeżeli ich spotkam, to im to wypomnę, chyba że, po raz kolejny ktoś zafunduje nam zapomnienie.


Manuskrypt przetrwania - część 237
13 grudnia 2012 |  aisha north

Przychodzimy dziś, aby dać krótką aktualizację procesu. Na razie jesteście dobrze i na drodze do wielkości, drodzy. Zrobiliście ten decydujący krok przez drzwi, które przyniosą Wam wszystko, czego kiedykolwiek chcieliście, a przez zrobienie tego, zaakceptowaliście siebie, jako to, czym naprawdę jesteście. Jesteście nieskończonym bytem, zdolnym do uczynienia, że  cuda się zdarzają. Wy pokazaliście to już, przez fakt, że przenieśliście się pomyślnie po długiej i żmudnej drodze, które was tu doprowadziła. Pamiętajcie, że przyszliście tu z własnej woli, nie zostaliście przyniesieni na progi domów tej dużej posiadłości, a następnie położeni tutaj, gotowi , aby samemu i podjąć kilka kroków na własną rękę, aby dotrzeć na czas . Nie, podjęliście wszelkie kroki, czy to lekkie, jak  pióro i pełne radości, albo najcięższe obciążenia, niosąc ze sobą wszystkie smutki świata. Ale zrobiliście to, i za to, możemy mieć tylko największy podziw. Gdyż nikt, kto nie był w waszych butach nie może powiedzieć, jak trudna to była podróż. I to był jej cel, jak wszyscy wiedzieli tak dobrze zanim przyszliście.

Gdyż dla Was miała być to podróż odkryć, i to, co odkryliście, rzeczywiście jest wielkością, jaką macie wewnątrz. Ale aby to uczynić, trzeba było ściągnąć zasłonę zapomnienia, z tego, co było niedostępne. Ale teraz, po przybyciu, w swoje miejsce przeznaczenia, i to, co macie zamiar zobaczyć, jest tym, co wiedzieliście, że czeka na was cały czas. Gdyż ponownie wejdziecie w cała swoją chwałę, ale gdy to zrobicie, dowiecie się każdym swoim włóknem, że to, co przechodziliście przez tą narzuconą sobie podróż na tej planecie jest niczym innym, tylko cudem. Gdyż przynieśliście ze sobą doświadczenia, którym żadna inna dusza w Całym Stworzeniu nie mogła sprostać, i przez ten fakt sam, stoicie wyżej niż reszta. Gdyż Wy byliście w piekle i z powrotem, w każdym tego słowa znaczeniu, i jako tacy, staliście się istotami o nieskończonej wiedzy, i teraz, waszym zadaniem będzie szerzenie tej wiedzy dla reszty Stworzenia. Bo wiecie, jak to jest być uwięzionym w ciele, nie mogąc się przebywać w eterze i łączyć się ze wszystkimi innymi istotami będącymi tam, istotami, dla których ważną częścią ich istnienia jest zrobić właśnie to. Więc byliście sami w tej wielkiej pustce i stojąc sami, zostaliście zmuszeni do odnalezienia swojego samego rdzenia. I przez zrobienie tego, pomogliście reszcie Stworzenia zrobić to samo.

Gdyż wielu rzeczywiście spoczęło nieco na laurach, i oni zaczęli zapominać o chwale, która spoczywa wewnątrz. Bo kiedy masz wszystko do Swojej dyspozycji, masz tendencję do zapominania, że wnętrze jest miejscem gdzie prawdziwy klejnot leży. Gdyż każda dusza, nie tylko na tej planecie, ale w całym stworzeniu, przenosi unikalny nadruk, malutkie ziarno, które nie jest podobne do niczego innego. I tylko wtedy, gdy jesteście podłączeni do tego malutkiego kawałka nieskończoności możecie błyszczeć w swoim prawdziwym spektrum światła. I to jest tym, co jest niezbędne dla całości, ponieważ każdy byt, który istnieje naprawdę wie, jaki jest jego prawdziwy kolor. W przeciwnym razie zaczynaną zanikać i zmieniać barwę, a przez to cała symfonia światła byłaby  nieco rozstrojona. Więc to jest tym, co osiągnęliście wykonując pracę, tak pilnie wykonując ją życie po życiu na tej planecie. Kwestionowaliście nie tylko własnego zapomnienie, ale także to nałożone na was więzienie dodatkowo nałożone na was przez tych oszustów, aby wywołać opóźnienie całego procesu dla nas wszystkich, przez  powstrzymywanie Was ich złymi małymi systemami. Ale teraz, oni zostali zneutralizowani, a wraz z nimi, wszyscy zaczęli przyspieszyć cały ten proces uwalniania nie tylko siebie, ale nas również.

Gdyż teraz, w końcu możecie podejść i powiedzieć: "Wiem, jaki jest mój prawdziwy kolor, bo znalazłem go na drodze, walcząc przeciwko sobie i tak wielu innym, których spotkałem na mojej drodze przybycia tutaj". I to, co znalazłeś się wraz z tym, jest kluczem, który otworzy te same drzwi w każdym innym i we wszystkich w całym Stworzeniu, które jakoś zapomniało, jakie są ich prawdziwe kolory. Więc teraz, przez wasze działania, wszyscy będziemy w stanie zrobić to samo, i to, co kiedyś zaczęło ściemniać się i blaknąć będzie tak żywe i genialne jak to było kiedyś.

Więc dziękujemy każdemu z was. Zrobiliście siebie świecącymi przykładami, o których wiedzieliśmy, że możecie być. I teraz, wszyscy zaczynamy dopasować nasz blask do Waszego i razem będziemy mieć pewność, że ta symfonia kolorów i światła zacznie rozbrzmiewać głośno i wyraźnie, po raz kolejny. Salutujemy Wam, moi drodzy, to Wam w końcu udało się otworzyć te drzwi do samego rdzenia, który wszyscy nosimy wewnątrz, i wynik tego wszystkiego będzie nieskończenie piękniejszy niż kiedykolwiek mogliście się spodziewać. Podróż była rzeczywiście długa, i nie jest jeszcze skończona, ale teraz, możecie trzymać w swoich sercach, że pokonaliście najtrudniejsze przeszkody w sposób, który przyczyni się do wyniesienia nas wszystkich na zupełnie nowy poziom blasku. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na pozostałą część tego okresu przejściowego. Ale wiecie, że na pewno osiągniecie to, co przyszliście tutaj zrobić, więc to, co zostało, będzie tylko ostatnimi kawałkami dostrojeń, które pomogą nam wszystkim znaleźć nasze zestrojenie jeszcze raz.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
256  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 13, 2012, 19:35:35
Sfinksie, jak zwykle; chciałabym, a boję się.
Po pierwsze zamiast samej chęci podejmij decyzję: zrób wybór - udaję się (na to chyba nie ma odpowiedniego słowa) w wyższy wymiar. I przestań się bać, czegokolwiek i kogokolwiek. Czy dziecko przestaje się uczyć chodzić dlatego, że klapnie na tyłek, albo i na twarz?
To masz za sobą, czyli gorzej już było, czyli nie ma czego się bać. Masz swoją "artystyczną" wizję, zaaplikuj ją również do przyszłości.
I nie ważne co inni mówią, lub robią, tak na prawdę już tam jesteś - stare powiedzenie - tam jesteś gdzie serce twoje.
Więc włóż w to serce swoje i tam jesteś, tam gdzie twoja myśl. Przejściowo zasłony 3D nie pozwalają ci tego zobaczyć i poczuć, ale to minie, może nie jak pstryknięcie palcem, ale szybciej niż się spodziewasz.
Ten proces wydaje się nam powolny, ale on ma charakter lawiny, na początku nic się nie dzieje, a początek był dopiero wczoraj.
257  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 13, 2012, 16:09:34
No nie, ty to masz podejście. To po co się męczyć, skoro i tak nas "podwiozą"? Wprawdzie twierdzą, że Bóg jest najmniej skomplikowaną istotą we wszechświecie, ale nagradzanie lenistwa to chyba w głowie się nam nie mieści.
258  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 13, 2012, 16:05:03
Na pewno jak do tej pory był najważniejszy. Proszę tylko nie zapominać o perspektywie postrzegania. Punk widzenia ... itd.
Więc postrzeganie z punku widzenia energii i z duchowego punktu widzenia jest zupełnie inne niż z fizycznego punktu widzenia.
Nie można natomiast zaprzeczyć wpływu powyższych sfer na materię.
259  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 13, 2012, 15:56:35
Dobrze, nie będę tu z tobą walczył, to nie ta linia. Pozostał jeden MYK. Wszystkie linie czasowe obecnie się zbiegają, mieszają i transformują. Od 21.12.2012 pozostaje i obowiązuje tylko jedna, "jedynie słuszna" linia czasowa. Ciekawe co o tym sądzą ci którzy "nie wiedzą" lub "śpią".
260  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 13, 2012, 10:59:08
Dzisiejszy przekaz Brendy Hoffman, chyba za namową east'owego motta, rozprawia się z wierzeniami i przekonaniami większości Lightworkers (myślę, że nie tylko ich), co natury przejścia, transformacji czy Wzniesienia. Jest, można powiedzieć, że większość, publikacji, które wskazują na łagodne, stopniowe, etapowe, czyli podsumowując ewolucyjne przejście - i do tej kategorii należy ten przekaz.


Kto powinien być "Ocalony" 12.12.12 lub 21.12.12?

Drodzy,

Jak sądzicie, co się stanie 12.12.12 lub 21.12.12?

Wasze przekonania tworzą waszą rzeczywistość.

Ci, którzy umierają lub odchodzą z ziemi tworzą środowisko, które uważają za prawdziwe przed ich odejściem z ziemi. Niektórzy uważają, że należą oni do otoczenia takiego jak piekło - więc je stwarzają. Inni, że będą pływający w chmurach i grać na harfie (ale nigdy na werblach lub akustycznej gitarze!). Więc tak będzie.

Ale ten stan pomiędzy ziemią a rzeczywistością nie trwa długo dla większości. Nowo przesiedleni szybko zdają sobie sprawę z radości odkrywania nowych obszarów.

To samo jest prawdziwe dla tego w co wierzycie, że się wydarzy 12/12/12 / lub 21.12.12. Być może wierzycie, że możecie wznieść się na  inną płaszczyznę. Albo, że ci, którzy pozostają w trzecim wymiarze znikną z ziemi.

Takie przekonania są ograniczającymi wierzeniami jak przekonania tych, którzy oczekują nudnej wieczności grając na harfie.


Może obawiacie się stworzenia waszego  odejścia z ziemi lub śmierci z waszymi bieżącymi wierzeniami o Wzniesieniu. Takie nie jest. Wasza wyższa jaźń nie pozwoli wam na przejście z powodu waszych przekonań 3D. Więcej, wszechświaty nie pozwalają wam spędzać dużo czasu unosząc się w chmurach przed popchnięciem was w kolejną ekscytującą przygodę.

A może jesteście rozczarowani, że równoległa ziemia nie zostanie stworzona, że nie będziecie wznosić i rakiety i sztuczne ognie nie wystąpią. Dla wielu 12.12.12 i 21.12.12 i nie różnią się znacznie od innych dni.

Oczywiście, ci z was zainteresowani otwarciem waszego bytu na inne wymiary, mogą mieć takie wskaźniki, że to się dzieje. Być może szum w głowie, ból głowy lub podobne nie nadzwyczajne doznania, które wskazują, że coś się zmienia.

Czy możecie sobie wyobrazić globalny emocjonalny ból podzielenia ziemi na dwie kategorie
tych, którzy teraz chcą być częścią innych wymiarów i tych, którzy nie chcą? Kto decyduje, które jednostki mają wystarczająco duże zainteresowanie istnienia na innej ziemi? Czy to powinno się wydarzyć pierwszego dnia kwestionowania życia w 3D? Lub pierwszego dnia dla wierzących w życie po śmierci? Lub wtedy, gdy jednostka zaczyna przeskakiwać wymiar?

Czy widzicie trudności w określaniu, kto powinien być "ocalony" lub umieszczony na nowej ziemi i kiedy?
Czy wiecie, jak taki podział faktycznie opóźniłby rozwój wszystkiego, na co macie nadzieję i wierzycie? Osoby o zacięciu bardziej naukowym mogą mniej prawdopodobnie chcieć, aby przejść do New Age / nowego wagonu zespołu ziemi pozostawiając luki w globalnym procesie zmiany. Albo, jeśli tylko ci o podobnych myślach, byliby uwzględnieni, nikt nie podważyłby ważności doświadczenia - lub bardziej na miejscu, dodał iskry do procesu rozwoju.

Wielu jest nieco świętoszkowatych w tym, co stanie się z wierzącymi.

Ale potem, istnieją podziały nawet w obrębie wyznawców tzw. Niektórzy uważają, że jedyną drogą do nowego wymiaru jest medytacja lub specyficzne diety. Inni uważają, że to nie jest istotne. Jednak obie grupy są pewne, że są tymi, którzy zostaną ocalone. Czy takie myśli nie są podobne do religijnego odrodzenia 3D?

Nowa Ziemia / New Age – to jest wolność. Wolność do postępu w tempie i do życia, w którym czujecie się najbardziej odpowiednio dla Siebie. Ale wtedy, nie jest prawdopodobne, dla większości na ziemi w tym czasie, gdyż wy wciąż tworzycie i przesuwacie wasze nowe istoty. Przyznajemy, wy Lightworkers możecie być nieco zaawansowani w tych obszarach, ale co dobrego wynikłoby z waszego procesu i oczyszczania w przypadku tych, których zostawiliście na waszym etapie rozwoju w tyle?

Wszyscy są równi.

Wy zaawansowani Lightworkers jedynie przyjęliście inną rolę niż ci, co jeszcze nie zaczęli się budzić. To przejście jest dla wszystkich, nie tylko dla nielicznych, którzy uważają, że znają prawdę.

Waszą rolą jest nie przeniesienie się do innego świata, dzięki czemu możecie sobie pogratulować swoich umiejętności i wczesnego zainteresowania tym przejściem. Ale zamiast tego, bądźcie chwałą waszych nowych umiejętności i zainteresowań, dla tych, którzy chcą obudzić się do roli nowego świata / New Age - mają wiele kochających wzorców do wyboru. Niezwykle ważne stwierdzenie dla was wszystkich.

To nie ma znaczenia, że twoje wewnętrzne samopoczucie oświadcza, że mięso jest niewłaściwe, a innego nie. To oznacza tylko, że postępujesz według swoich wewnętrznych wiadomości. Nie wiadomości multimedialnych lub wiadomości twoich znajomych. Ale twoich własnych.

Twoje wewnętrzne samopoczucie jest tylko przewodnictwem potrzebnym, aby przenieść cię do twojego życia w radości. Nie jesteś mądrzejszy, ani mniej mądry niż ktokolwiek.

Wszyscy z was, przenosicie się do tego samego punktu końcowego - miłości. Co najważniejsze, miłości do siebie. To nie jest możliwe, jeśli uważasz, że jesteś lepszy, czy nie tak dobry, jak ktoś inny. Już to samo myślenie to jest Stary Wiek.

Cudowne przejście występuje. Wasza rola w tej transformacji jest zapewniana przez wasze wewnętrzne samopoczucie. Rola, która jest częścią większego gobelinu niż tylko tych z was, którzy są teraz zainteresowani lub są częścią New Age / Nowej Ziemi. Jesteście wzorem do naśladowania, a nie guru.

Jesteście cudowni, ale tak samo jest każdy, na tyle odważny, aby być na ziemi w tym czasie lub pomagać z innych wymiarów, gdy ziemia i jej podmioty wchodzą w nowe przebudzenie duchowe.

Jesteś kochani i utalentowani, jak wszyscy. Nie ma różnic klasowych w tym przejściu. Wierzyć, że tylko niektórzy będą częścią nowej fizycznej ziemi, jest odtworzeniem klasy podziałów, które uczyniły życie na ziemi tak niewygodnym.

Wszyscy, którzy chcą być częścią Nowej Ziemi, w tym życiu będą - czy to przed, czy po 21.12.12. Tak będzie. Amen.

12 grudnia 2012
Channeler: Brenda Hoffman
www.LifeTapestryCreations.com
261  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 12, 2012, 22:16:47
No to ostatni (na dziś) przekaz AA Michała. Kto ma oczy niech czyta.

Bądźcie Jednością. Począwszy od dzisiaj, Bądźcie Jednością. - Michael


I tu, moi ukochani przyjaciele, jest ta dobra wiadomość, z którą obiecałem powrócić. Ten komunikat będzie, ponieważ jestem pewien, że to stwierdzicie, jednomyślny. Ale pomimo tego, pozwólcie nam przynieść go do Was jeszcze raz.

W końcu, po kilkunastu tysiącleciach, przybyliście na ostatni próg do długiego obiecanego wieku, w którym wszystkie złości, wojna, bieda, strach i inne, mniej pożądane warunki będą pozostawione z tyłu, ponieważ nauczyliście wszystkich lekcji, wymaganych do nauczenia.
Od tej chwili, waszym jedynym celem będzie zwiększanie waszej świadomości, zrozumienia i akceptacji Boskiego Światła, jak również, tych wszystkich, których możecie spotkać. Zostaniecie najwybitniejszymi nauczycielami, bo, jak wy mówicie, "byliście tam i to zrobiliście."

Przekonacie się, że kolejny okres, od teraz aż do dwudziestego pierwszego dnia tego miesiąca, przyniesie Wam ogromny wzrost światła i zmiany wewnętrzne, jeśli pozwolicie na to. To będzie o wiele większe niż wcześniej, ale powinno być łatwiejsze do dostosowania się do tego, od teraz na pewno widzicie sami, dokąd was to zabiera. Bardzo niewielu z was ma jakieś wątpliwości, pozostałe w tym momencie.

Mówimy wam również, że niesamowite połączenie was w zbiorowej modlitwie i medytacji, które zostały wykonane, a które nadal trwają, gdy mówimy, tworzy nieopisany wybuch miłości i światła w całym tym waszym świecie. Poszerzamy nasz najgłębszy szacunek, podziw, i wdzięczność za to wszystko, co zrobiliście i nadal robicie. Ogromne morze zmian zostało aktywowane głównie przez was, moi drodzy.

Znajdź siebie tym, kto jest godny wszystkiego, co wam obiecano. Uwolnij swoje wątpliwości, swoje winy, swoje uczucia niedostatecznej posługi i zaakceptuj. Naucz się akceptować. Nie możemy wymusić waszej genialnej przyszłości na was. Jakoś przetrenujcie siebie w utrzymaniu skupienia na wybranej przyszłości i ją przyjmijcie z wdzięcznością i ta energia sama pozwoli sobie w końcu przyjść do Was. Pozwólcie Nam martwić się o to, jak. Jesteśmy całkiem dobrzy w tej części. W rzeczywistości, już zrobiliście najtrudniejszą część. Dajcie nam dokończyć robotę.

Jest uczucie uniesienia, uroczystości, omiatające całą powierzchnię waszego dzisiejszego świata. Zanurzcie się w tym i zobaczcie, jak to rozprzestrzenia się na wszystkich tych, którym okoliczności jeszcze nie pozwalają tego poczuć. Bądźcie Jednością. Począwszy od dzisiaj, Bądźcie Jednością.

Nasza najgłębsza miłość dla was, drogie serca. Dobrego dnia.

12 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
262  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: ZASTRASZANIE KATAKLIZMAMI. : Grudzień 12, 2012, 21:21:16
Przebiśniegu, Absolutnie się z tobą zgadzam, tylko że 99,9% populacji nie wie, że mieli poprzednie wcielenia, a żeby do tego nie doszli, to religie skutecznie zamieszały im w głowach, nie wiem która najbardziej.
Co dziwne nawet wspólnoty plemienne, takie jak Indianie, czy Aborygeni, którzy bardzo szanują duchy swoich przodków, nie wiedzą o reinkarnacji.
Dlatego jest łatwo zastraszyć ciało, nawet jeśli nie na bazie religii, to każdy ma tzw sumienie i uważa że nie jest to czas na porzucenie życia, bo jeszcze ma tu coś do zrobienia, zaopatrzenia dzieci itd.
Dlatego każda zastraszająca manipulacja jest tak skuteczna, niezależnie, gdzie pada, choć jest najmniej skuteczna w tych plemiennych kulturach, które wymieniłem, no i może daleki wschód. Ale nie do końca, wystarczy spojrzeć na szał końca świata w Chinach.
263  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 12, 2012, 20:57:02
Dla odmiany proponuję spojrzeć, co mówi na temat Wzniesienia i kluczowych dat, powiedzmy "zrównoważony" przekaz z GFOL.


Wzniesiony Kolektyw: Orędzie na 12.12.12Wy najdroższe dusze macie teraz możliwość absorbowania obfitych wyżej wymiarowych energii w sobie, wraz z przyjściem dopasowania  12;12. Mówimy dopasowania, ponieważ jest o wiele, wiele więcej tego, co dzieje się w sferze ducha, niż drogie dusze są świadome, jak dotąd, ale w najbliższych dniach, te silne wpływy tych dostrojeń z  pewnością dadzą znać w tobie.

Znajdziesz tu swoje perspektywy zaczynające przenikać i zmieniać się, i znajdziesz energie towarzyszące mrokowi, które były karmione przez ludzkość przez mnóstwo pokoleń, zaczynające naprawdę dokonywać ich wyjścia ze zbiorowej świadomości i podświadomości, gdy znaleźliście uaktualnienia i ekspansje wewnątrz siebie, które rozerwą i ujawnią każdą utajoną gęstość, która może być nadal przechowywana w umysłach i sercach ludzi.

Ci, którzy są jeszcze nie obudzeni będą przechodzić przez 12/12 i 21/12 i będzie im wydać się, że nic nie czują na ich powierzchni,
a niektórzy Lightworkers mogą czuć się tak, jakby  wchłaniali niesamowicie czystą energię, którą te wyrównania przynoszą Wam w przygotowaniu do kolektywnego, planetarnego wznoszenia, i prosimy was - dajcie sobie potrzebne ciche chwile odpoczynku i integracji, tak abyście mogli odczuwać skutki tych wyrównań i niesamowicie czystą energie, którą one przyniosą.

Nasz pisarz chciałby wiedzieć, czy będzie masowe Wzniesienie dusz 21-ego  i najdroższy, możemy powiedzieć, że może być.

Mówimy to w ten sposób, ponieważ tworzycie rzeczywistość z każdej myśli i intencji, a jeśli jesteś osobą, która znajduje się wydrążonej (pustej) świątyni wyrażenia dla wyższych sfer, aby przyjść i okaże się, że nie jesteś już związany z żadnymi Ziemskimi gęstościami, ograniczeniami lub nałogami, możesz się bardzo dobrze wznieść się w jednej z tych dat wraz z kolektywem dusz, które same są gotowe doświadczyć wyższych sfer ponownie po ustaniu zakotwiczenia na Ziemi przez tak długi czas.

Daty te są rzeczywiście bramami Wzniesienia, że tak powiem, w których każdy, kto jest gotowy może znaleźć poszerzoną i podwyższoną percepcję, którą będą oni brać i używać, aby pomóc podnosić ogół społeczeństwa na Ziemi, który zacznie s stopniowo odczuwać skutki tych wyrównań .

Zbiorowe wzniesienie nastąpi [dla niektórych osób] w obydwu z tych dat, może być odczuwane przez niektórych bardziej stopniowo, w zależności od planu na życie każdego człowieka, który chce się wznieść w tych terminach i który czuje się do tego gotowy.

Niektórzy z nich, może się wydawać, że "znikną", ponieważ oni powrócą do wyższych światów i będą cieszyć się pięknem i blaskiem, które te światy mają do zaoferowania. Jednak niektórzy się wzniosą i wybiorą pobyt na waszej pięknej planecie z Wzniesioną perspektywą, którą zyskali stopniowo osadzając się w niej.

Dusze te są tymi, których możecie nazywać "mistrzami" dokonującymi ich powrotu do waszego świata.

Kiedy odnosimy się do powrotu mistrzów, odnosimy się do Wzniesienia osób, które znajdą się wykorzystujące swoje wzniesione perspektywy, aby znacząco podnosić i przynosić korzyści dla kolektywu Ziemi. Mówimy też o tych, którzy w naszym kolektywie chcą również uczynić siebie znanymi wam, i gdy ten czas jest pod ręką możemy powiedzieć, że najważniejszy powrót mistrzów jest ten, który będzie mieć miejsce przy Wzniesieniu osób w waszym świecie, które następnie wybiorą pobyt na Ziemi i umożliwią ich perspektywom, aby były znane w nich powoli.

Niektórzy z was już się rozpoczęli najbardziej intensywne etapy swoich procesów wznoszenia, i kochane dusze po prostu nie uświadamiacie sobie tego jeszcze.
Niektórzy z was już pochłaniają, przyswajają, doświadczają i korzystają z niezwykle czystej energii wznoszenia, które zaczynają zgłaszać się w was, podczas gdy inni nadal znajdują się wzdłuż znacznie bardziej elementarnych etapów ich procesów.

Mówiliśmy już wcześniej na temat ludzkości jako całości znajdującej  kolektywne wzniesienie i mówimy, że energie zostały dane do waszego świata w potężnych wyrównaniach 12/12 i 21/12 i zobaczycie stopniowe przebudzenie znacznej części ludzkości, która zacznie rozumieć, podczas gdy, ci z Was, którzy byli znacznie dalej wzdłuż ich procesów wznoszenia, zaczną naturalnie posiadać wyżej wymiarowe perspektywy, których oczekiwali.

Prosimy zaufać, gdy mówimy, że wszystko jest na dobrej drodze do pełnej manifestacji i chcemy, żebyście wiedzieli, że wyższe sfery są gotowe przenikać na powierzchnię waszego świata i skupić uwagę całej populacji.

Niektóre zdarzenia, które będą manifestować widzenie nas "badających wody", jak wiele prawdy i zjawisk ludzkość jest w stanie wchłonąć. Na przykład, gdy „miękki” kawałek ujawnienia wychodzi w programie informacyjnym, lub filmie, monitorujemy świadome i podświadome reakcje na ujawnienie tych informacji ze strony tych wszystkich, którzy je wchłaniają.

Kiedy naturalne zjawisko występuje na świecie, który jest później wyjaśnione czymś całkowicie fizycznym, początkowo monitorujemy reakcje tych wszystkich, którzy są świadkiem takiego zakładanego zjawiska i wasza reakcja na wszystko, co się dzieje, który służy do dania wam pojęcia o wyżej wymiarowych perspektywach, nawet jeśli tylko na chwilę, określa kurs, w którym wy jako jednostki, jak i kolektywnie zmierzacie.

Tak, prosimy was, aby po prostu pozwolić, aby proces ten nastąpił i wiedzcie, że osiągnęliście obecnie bardzo ważne wyrównania i daty w Kalendarzu.

Rzeczywiście, drogie dusze, daty te zostały omówione z bardzo dobrych powodów i to jest powodem, że tak wielu Lightworkers jest tak przywiązanych do 12/12 i 21/12. Macie całą wiedzę utajoną wewnątrz, że te daty będą zwiastować początek początku wyższej wymiarowości i początek końca gęstości i separacji w waszym świecie.

Będziecie doświadczali i będziecie świadkami metafizyki waszej rzeczywistości i znajdziecie wasze naturalne zdolności do interakcji ze złagodzonymi i udoskonalanymi energiami, które znajdziecie wokół siebie, i prosimy, aby po prostu Być z łatwością i dajcie sobie wchłonąć te energie nie oczekując zbyt wiele i be stwarzania warunków dla absorpcji tych energii.

Na przykład, jeśli jesteś osobą, która czuje, że się nie wzniesiesz, gdy te daty przyjdą lub czujesz, powinieneś doświadczać większego i czystszego stanu świadomości, percepcji i świadomości, niż doświadczasz, gdy daty te są wokół, nie pozwól temu hamować swojej misji i dawania Światła, które tak wielu z was na Ziemi ma dawać, ponieważ z każdą świadomą interakcją z jakimkolwiek aspektem wyższych sfer z Twojej strony, tworzysz własne Wzniesienie i inicjujesz swoje wejście do wyższych sfer wykładniczo.

Bądź łatwy i delikatny z sobą i wszystkimi innymi, i pozwól na rozwinięcie Wielowymiarowej perspektywy, aby stała się znana.
To jest wszystko, co mamy do powiedzenia na temat tych bieżących wyrównań [teraz], i chcemy, abyście wiedzieli, że jesteście naprawdę na odcinku dojścia do Domu. To zostało powiedziane i nadal będzie, bo to jest ważne dla was, drogie dusze, abyście zdawali sobie sprawę, jak blisko jesteście.

Wróciliście do domu, najdroższe dusze, i te wyrównania i inicjacje tylko dodatkowo umocniają ten fakt.

Dziękuję Wzniesionemu Kolektywowi.

12 grudnia 2012
Channeler: Wes Annac
WesAnnac.com

AquariusChannelings.com
264  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: ZASTRASZANIE KATAKLIZMAMI. : Grudzień 12, 2012, 20:45:44
No cóż, te osobiste kataklizmy, tzn  wzrost ich ilości, od dawna był zapowiadany, nie tylko przez przekazy, ale też wszelkich prognostyków, którzy z energiami mają do czynienia. Z moich obserwacji wynika, że wiele "udanych" związków jest tylko na pokaz, dla siebie są mniej udane. Wbrew pozorom bardziej stabilne są te związki, które nie udają "udanych", gdzie widać różnice zdań, czy kontrowersje, oni zwykle potrafią to szybko rozwiązać, co nie udaje się tym idealnym, bo tam to od razu tragedia.
Myślę, że to zjawisko, o którym wspominasz teraz po przejściu "końca świata" mocno się nasili, ponieważ partnerzy zaczną odczuwać swoje różnice w wibracji. Będą się też zmieniały mocno i szybko warunki socjalne i inne, więc te rozstania przestaną być kataklizmami dla partnerów. Myślę tu o okresie dostosowawczym, który jedni prognozują na 3 lata, inni 5, jeszcze inni 18, ale są tacy co uważają, że nic się nie zmieni.
Żeby się przekonać, już długo nie musimy czekać.
265  Rozwój duchowy / Czytelnia / Odp: pamiętnik z OOBE : Grudzień 12, 2012, 20:22:27
Oj, nie przejmuj się tym co napisane w książkach, na dobrą sprawę znajdziesz tam "potwierdzenia" najbardziej nieprawdopodobnych historii. To praktycznie tak samo co przekazy, ale jeszcze więcej fantazji tam jest zawarte i "wyssanych z palca" przepowiedni też.
Pamiętaj, że obecnie absolutna większość wydawanych książek jest pisana wyłącznie dla pieniędzy!
I nawet opisy OOBE są wygładzane, aby były logiczne i zrozumiałe.
266  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Nowa Ziemia : Grudzień 12, 2012, 18:55:33
Przecież zapowiadają, że odwrotnie, że będzie ciągnęło ludzi do siebie w grupy na Nowej Ziemi. A tak na serio to chyba obecnie przeżywamy największą separację i odosobnienie jednostki i wcale nie myślę, że winnymi tego są nowoczesne środki komunikacji.
Dla mnie to typowy efekt powszechnego materializmu i oczywiście większej ilości "wolnego" czasu niż drzewiej bywało.
267  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 12, 2012, 17:53:54
Bardzo sporadycznie tłumaczę teksty tego źródła. Ten dość jasno wskazuje na nadchodzące nieuchronne przebudzenie, co oznacza po prostu gwałtowne rozszerzenie świadomości. Zwraca też uwagę na czynniki hamujące.
Miłej lektury.


Jezus: Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów


Wielu mówiło o zbliżających się czasach końca, ale naprawdę zbliżacie do czasów początku jako nowego wieku pokoju, harmonii i obfitości dla całej ludzkości, który przychodzi w pole widzeni
a.

Satysfakcja i zadowolenie, które będą waszym doświadczeniem, gdyż wszystko, co mogłyby przerazić, martwić, lub spowodować jakiegokolwiek cierpienia tylko się rozpuszcza, nie pozostawiając absolutnie żadnego śladu, aby nie przeszkadzać ciągłym stanie wzniosłego spokoju, to z pewnością coś, czego możecie się doczekać. New Age, za którym tęskniliście, już wkrótce zaświta.

Jako że, krótki okres pozostał do obudzenia  wiatrów, to byłoby dobrze rozwiązać wszelkie problemy, które mogły być unikanie, czy może były zbyt mało istotne, abyście zatroszczyli się o nie. Jednak wszystko, co wpada w kategorię utrzymywania urazy, uwłaczający osąd drugiego lub coś nie wybaczonego, nie ważne jak małe lub nieistotne się wydaje, musi być uwolnione. Jeśli pamiętasz to, to musi być uwolnione.

Każdy ma rzeczy, które zostały całkowicie zapomniane, które mogłyby zostać uwolnione, ale jeśli są one naprawdę zapomniane, to są tak dobre, jakby już były uwolnione i wybaczone. Są to tylko małe, irytujące rzeczy, które są sporadycznie zachowane, ponieważ dają człowiekowi poczucie satysfakcji, że jest w porządku, które teraz potrzeba uwolnić, aby oczyścić pola energetyczne - to osoba, która wtargnęła w kolejkę, zajęte Twoje miejsce parkingowe , wykonana nieuzasadniona i nieuprzejma uwaga - małe pozornie nieznaczące chwilowe okoliczności, które jeszcze pamiętacie. Pozwólcie im odejść.

W czasie nadchodzenia waszego przebudzenia nie pozwólcie sobie na przewidywania, zastanawianie się, jak to wszystko się rozegra, odwracające waszą uwagę od trzymania waszego światła wysoko, i zamiaru, że wszyscy angażują się w boskim polu energii. To pole zbiera wszystkie indywidualne intencje, aby dzielić się współodczuwaniem, przebaczeniem, akceptacją i miłością na całym świecie, w sobie, gdzie wielka intensyfikacja tego zamiaru nastąpi tak, że nikt nie będzie w stanie pozostać nieświadomym potężnej obecności wpływającej na niego ogromnym poczuciem spokoju, akceptacji, i oczywiście miłości.

Ilekroć jest to możliwe, dobrze jest połączyć się w grupach, aby medytować w tym samym czasie - nie musicie być fizycznie obecni ze sobą tak długo, jak macie wspólne intencje - kontynuować wzmacnianie procesu Przebudzenia dla samej planety i wszystkich czujących istot, których życie ona wspiera. Zamierzcie żeby Miłość przeniknęła serca tych najbardziej stanowczo przeciwnych zasadniczym zmianom, które dzieją się na świecie. Jest bardzo skuteczne robienie tego, a część z nich będzie najbardziej zdecydowanie mieć przemiany serca, nawet na tak późnym etapie waszej zbiorowej ewolucji duchowej, ponieważ, z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe.

Światło, które świeci się od tak wielu z was i z samej planety, jest bardzo piękne, a wzrasta w jasności i intensywności, z każdym dniem, bo czas spędzany na modlitwie i medytacji na całym świecie rośnie, i coraz bardziej ludzkość odczuwa nieodpartą chęć do rozwijania swoich duchowych aspektów. Kochająca intencja, którą tak wielu z was wyraża i która pomogła Wam zestroić siebie z boskim polem miłości, która otacza Ziemię, wzmocniła waszą integrację z tym polem, tak, że ma wpływ na każdego na planecie najbardziej pozytywnie.

Poziom energii potrzebnej, aby obudzić was z letargu przez całe eony niemal został osiągnięty, a kiedy zostanie osiągnięty, ponieważ wkrótce będzie, to będzie niemożliwe, aby trzymać się dłużej stanu snu, który spowodował dla was tyle cierpienia i zamieszania.

Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów, Wasza wizja, wasza świadomość będzie krystalicznie czysta, i wróciliście do Domu i do rozpoznania, kim naprawdę jesteście: idealnymi dziećmi Boga, którego miłość do Was nie zna granic .

Wasz kochający brat, Jezus.

Channeler: John Smallman
12 grudnia 2012
http://wp.me/p1B8dY-9I
268  Rozwój duchowy / Paleoastronautyka / Odp: Inni o energii. : Grudzień 12, 2012, 11:30:53
Darek, czyli krótko mówiąc uważasz, że ten Enki, to nie Enki. Mam osobistą nadzieję, że to też wkrótce się wyjaśni, gdy rozszerzymy swoją świadomość ( a tym samym uzyskamy dostęp do głębszych poziomów wiedzy) oraz percepcję. Prawdę mówiąc, to nie mogę się tego doczekać, może nie jestem tak cierpliwy jak inni deklarują.
269  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Zasługi : Grudzień 12, 2012, 10:22:41
Ależ ja się nie obrażam, nawet za epitety, którymi niektórzy mnie tu niektórzy częstują, a co dopiero za "pozytywne", czy przypadkowe zbitki.
270  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 12, 2012, 10:20:04
Nie ma rady, trzeba spytać Enki'ego - kiedy najbliższa sesja?

=======================================

a teraz kolejna pozycja od Ute. Tym razem to channeling z opisem, na bieżące tematy. Warto zauważyć co nadawca mówi o procesie i okresie "dostosowawczym".


Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12
Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012


Pachamama o procesie Wzniesienia:

Zaczęła ze mną rozmawiać, gdy kontaktowałem się z moimi przewodnikami, aby otrzymywać kierunki najbliższych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń grudniowych. Wiem, że jest już dawno jest ze mną, ale nigdy nie zgłosiła się i czułem, że miała wiedzę Starszyzny Majów. Więc ona powiedziała, że jest Pachamama *, i że jest w sumie jednym z moich przewodników.

Ona pojawiła się dla mnie jako stara mądra kobieta w tradycyjnym stroju Maya, pełna łaski i spokoju, z mnóstwem zmarszczek na jej twarzy, i wszystkie ogromny uśmiechem.

Miałem przeszłe wcielenia w kulturach Majów i Inków, pamiętam, w szczególności w Andach, i czuję się w tym życiu, zwłaszcza podłączony do Maya, ponieważ otrzymałem 2 lata temu, podczas dwóch nocy ogromny download kodów wznoszenia od nich. Mogłem dosłownie zobaczyć ich kształt i kolor i piękne starożytne plemię, który robiło transmisję. To pobranie połączyło mnie w nowy sposób bezpośrednio do świadomości Gai i był to również czas, kiedy zacząłem z moją komputerowym tworzeniem. Kreacje artystyczne nie były dla mnie nowe, ale robić to cyfrowo, absolutnie było.

Pachamama powiedziała, że 12.12 12 był okresem, kiedy ci, którzy są na to przygotowani, ponieważ wybrali tą usługę dawno temu i przed urodzeniem, doświadczali rzeczywistego pobierania kodów, które są niezbędne do tworzenia i stworzenia nowego ciała krystalicznego .

Są też tacy, którzy otrzymali ten składnik wcześniej, ponieważ ich świadomość jedności już była do jednego lub drugiego stopnia rozwinięta. Potrzebowali ich ciał, aby dotrzymały kroku w tym procesie, a więc proces aktywacji został wykonane dla nich już później.

Ogólnie można powiedzieć, że dla nich 12.12.12 przynosi ogromne pogłębienie świadomości Jedności i Energii, które może doprowadzić ich do głębi bezmyślności, początku kreacji.

21.12.12 więc jest dniem, gdy pobrane kody z 12,12 zostaną aktywowane przez Słońce, Które będzie odrodzone w tym dniu.
Od tego dnia Słońce ma pozwolenie przekazywać bezpośrednio świadomości jedności z centrum galaktyki do naszego świata.

Tak więc istnieją dwa główne procesy: kwantowy skok w świadomości i kwantowy skok w transformacji ciała. We wcześniejszych procesach wznoszenia była tylko transformacja świadomości, ale tym razem ciało przemienia także dlatego, że wznosimy się z nim, i dlatego też musi być w stanie w pełni utrzymać nową Świadomość.

Oba procesy są inicjowane w dniu 12 grudnia i 21, przy czym nacisk na ciało jest ogólnie na 12 i nacisk na świadomość w ogóle, na 21th.

W porównaniu z ponad 7 miliardów istot ludzkich, liczba tych, którzy otrzymują do pobrania dla transformacji ciała, jest stosunkowo niewielka, a więc jest to liczba tych, którzy otrzymują inicjację do świadomości jedności.

Jednak są tacy, jak wspomniano wcześniej, którzy już otrzymali pobranie kodów ciała wcześniej. I ten inicjacyjny proces funkcjonuje jako ważny akcelerator dla wszystkich.

Także ludzie, którzy są gotowi wstąpić już teraz za pośrednictwem nowych wirów energii, przyspieszają proces dla innych bardzo. Jednak jest to bardzo mała liczba. Oni całkowicie znikną z naszych oczu, ponieważ nie możemy już ich zobaczyć, gdy udają się do następnego wymiaru, które wibruje na poziomie wyższym od naszego wymiaru. Więc tak naprawdę nie znikają, ale tylko nie jesteśmy w stanie ich zobaczyć.

Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości. Tak więc pozostanie w celu świadczenia usług.

Osoby nowe w tym procesie muszą wiedzieć, że proces ciała nie zawsze jest łatwy i może być czasami bardzo bolesny z powodu głębokich zmian procesu energetycznego i biochemicznych. Kształcenie ogólne dotyczące spodziewanych doświadczeń będzie konieczne tak, żeby ludzie nie martwili się, co dzieje się z ich ciałami. Jest to zupełnie nowa przygoda i nie istnieją żadne wcześniejsze doświadczenia z nigdzie indziej, co mogło uczynić proces transformacji łatwiejszym.

Ale jak zawsze, ponieważ istnieje już szereg prekursorów, to będzie zawsze mniej trudne dla tych, którzy naśladują.

To jest rzeczywiście eksperyment, gdzie oba procesy, świadomości i ciała, muszą być dopasowane do siebie, tak bardzo jak to możliwe. Nie jest to jednak zawsze możliwe do osiągnięcia, i jest to zawsze indywidualny proces, w zależności od karmy ciała każdej osoby.

Chociaż cały proces jest stosunkowo powolny, na początku, on szybko przyspieszy, gdy tylko pewien procent ludzkości będzie uczestniczyć aktywnie w procesie tej ewolucji. Wynika to z pola morficznego, tak, że zakończy się za około 3-4 lata (to jest tylko domniemanie, należy pamiętać, nie było to wykonane przed eksperymentem), gdy ludzkość jako całość osiągnie nowy poziom świadomości Jedności w nowym ciele, będąc w stanie wyrazić tę świadomość jedności w pełni.

Proszę jednak zrozumieć, że opis ten jest wykonany z 3-cio wymiarowego punktu widzenia, tak, żeby ludzie w ogóle mieli pojęcie o tym procesie. Ale z przesunięciem wymiarów, gdzie czas staje się iluzją, pytania, które istnieją teraz, tam już nie istnieją, bo jeśli mieszkasz w ponadczasowej świadomości jedności, zagadnienia dotyczące transformacji ciała pojawią się w zupełnie nowym świetle!

Jak dotąd cały proces nie może być naprawdę opisany ani już zrozumiany!
Przygotujcie się na zmiany w swojej percepcji, które mogą być najbardziej niewyobrażalne teraz.

Spytałem ją o moją wizycie na Terra Nova, czy Ona lub jedno z innych dzieł Nowej Ziemi byłoby miejscem, gdzie ludzkość ma iść.

Pachamama powiedziała, nie powinniśmy zapominać, że wraz z przyjściem Świadomości Jedności poprzez narodziny nowego Słońca, wszystkie linie czasowe będą złączone w jedną, a więc wszystkie te kreacje staną się jedną Nową Ziemią. Jednak nie możemy sobie wyobrazić, jak to działa w naszych 3-cio wymiarowych, logicznych umysłach. Gdy będziemy w Świadomości Jedności rozwiązania mogą pojawić się w sposób zaskakująco prosty i oczywisty. Tak więc nie należy się martwić, i przyjąć, że możemy w pełni zrozumieć te rzeczy, tylko z punktu widzenia naszej rozwijającej się wielowymiarowości.

Tyle, co Pachamama wyjaśniła mi.

Z wielką miłością, Ute

* Pachamama jest Boginią czczoną przez rdzennych mieszkańców Andów. Ona jest znana jako "Matka Świata", a później także jako "Matka Kosmosu".


11 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/pacha-mama-about-121212-and-211212.html
271  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 11, 2012, 21:12:06
Tutaj też zaczynamy od nowa, zaraz. To kolejny odcinek bez powtórzeń. Postanawiają pozostawić nas w spokoju (myślę, że na trochę).
W sumie warto poczytać, długie nie jest.


Manuskrypt przetrwania - część 236
11 grudnia 2012,  aisha north

Dziś jest pierwszy dzień reszty twojego życia, jak ktoś kiedyś powiedział, i to jest prawda. Na razie będziecie przechodzić przez usta tego energetycznego wiru, który wiruje coraz szybciej przed Wami. Gdyż dzisiaj jest 11.12.12 lub 12.11.12 jeśli chcecie, dzień przed 12.12.12. Więc przygotujcie się, drodzy, gdyż jesteście przed wejściem w wyżymaczkę na więcej niż jeden sposób. Oczywiście, jest to żartobliwy sposób rozmawiania o tym, co dla wielu będzie punktem zwrotnym ich życia, czy raczej żyć, tutaj. Ale robimy to, aby przypomnieć wam wszystkim, że jest to dzień dla radości i do dokonania oceny, jak daleko zaszliście. Gdyż wasze ślady utrzymują się nadal, i pokrywają one wiele ziemi, i dlatego, potrzebujecie dać sobie cały kredyt na jaki zasługujecie. Gdyż Wy rzeczywiście przeszliście długą drogę. Daleko, daleko dłużej niż być może, możecie wyobrazić, i my mówimy wam, że to już dziś, tak abyście wszyscy mogli wziąć pauzę i połączyć się ze swoją przeszłością w jakiś sposób. Gdyż wasza  przeszłość jest tym, co Was tu przyprowadziło, i wasza przeszłość jest tym, co uczyniło waszą przyszłość możliwą. Gdyż jutro, Wasza przyszłość zaczyna się na dobre, więc dzisiaj, dajcie sobie trochę brawa za to, co udało się wam osiągnąć swoim pobytem tutaj na tej planecie.

Gdyż tego, co zrobiliście, nikt nie zrobił wcześniej, i tak też będzie każdego dnia do przodu. Na razie wchodzicie w fazę, która wzywana w waszych sercach przez wiele żywotów. Bo, gdy wejdziecie w wir zmian, wejdziecie w okres odradzający, ten legendarny okres, o którym mówiono tysiące lat. Wy rzeczywiście zrobiliście to moi drodzy, i gdy stoicie na progu jutra to jest odpowiednie salutować sobie za każdy krok podjęły od czasu, gdy weszliście w ludzkie ciało. Gdyż  tych kroków jest tak wiele, a niektóre z nich będą się wydawać, ze poszły w przeciwnym kierunku, niż ten, w którym chcieliście się udać. Ale nie zrobiliście tego. Ponieważ każdy krok podjęły był z ważnego powodu, i nawet jeśli działania, które podjęliście na tej drodze przez wielu będą uznane za surowe, a nawet okrutne, były ważną częścią waszej podróży. Gdyż wy  nie przyszliście tu, aby żyć błogim życiem istnienia po życiu. Przyszliście tu spróbować wszystkiego, nawet najgorszym mikstur, i próbowaliście, drodzy. Gdyż każdy i każda graliście role z całego rejestru. Byliście ciemięzcami jak i uciskanymi, sędziami i karanymi, ofiarami i sprawcami, świętymi i grzesznikami - wszystko zwinięte w jednym. I to jest dokładnie tym, co robiliście przez całą drogę tutaj.

A teraz wszyscy stoicie, podobnie jak w tym, że byliście częścią tej rasy ludzkiej przez eony, i Wy w końcu przychodzicie razem, aby być świadkiem odrodzenia tej samej rasy. Gdyż pojutrze, to co było, będzie pozostawione na uboczu, a jedyną rzeczą, która będzie się liczyła, to jak wybierzecie kreację nowego. Więc mówimy to do was dzisiaj, unieście głowę i stańcie dumni wiedząc, że kimkolwiek jesteście i cokolwiek zrobiliście, teraz lub w poprzednim życiu, jesteście wszyscy zakwalifikowani aby wejść w ten tunel miłości. Gdyż to jest tym, co naprawdę jest. Olbrzymi tunel miłości, obmyje was wszystkich wyczyści i wyśle was na drugi koniec z bardzo nowym spojrzeniem na rzeczy.

Więc smakujcie te chwile, i dziękujcie wszystkim, że jesteście, i wszystkiemu, czym byliście, i przygotujcie się być wziętymi w kochający, może nieco intensywny uścisk tego wiru, który czeka na Was. Dajemy wam te słowa dzisiaj, bo jutro nie będziemy komunikowali się z Wami w taki sam sposób, gdy zostawimy was wszystkich, abyście weszli spokój, który macie wewnątrz w celu przygotowania się do jazdy, do której już dochodzicie. Więc spędźcie trochę czasu dzisiaj, aby podziękować za sposób, w jaki sami doszliście do tych drzwi, a potem, niech odpadnie, a dalej skupcie się na manifestacji swojej przyszłości. Bo to jest zadanie, które czeka na Was, gdy tylko przejdziecie bramę i wejdziecie w ten tunel, a dla wielu, proces ten rozpocznie nawet szybciej niż myślicie. To wszystko na dzisiaj. Życzymy wszystkim Boskiej prędkości i bezpiecznej podróży w najbliższych dniach.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
272  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Zasługi : Grudzień 11, 2012, 21:02:45
No nie, na to jeszcze nie wpadłem, teraz jestem "niebieski raj". Dzięki.
273  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Co z tym Końcem Świata? : Grudzień 11, 2012, 21:01:04
Sfinksie, oczywiście, że się uda, choć dla mnie wygląda to raczej na proces, który już trwa. Zdarzenie lub większa ich ilość mogą go radykalnie przyspieszyć, na co tez liczę.
274  Człowiek i zdrowie / Zdrowie fizyczne / Odp: WAŻNE DLA MĘŻCZYZN - TESTOSTERON - jego wpływ na zdrowie i samopoczucie : Grudzień 11, 2012, 20:57:36
No widzisz, skarby nie tylko w Bułgarii rosną, ale mnie w żaden sposób nie chciało tłumaczenia pokazać.
Dzięki.
275  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 11, 2012, 20:55:04
Ale koliberek odnawia ten wątek Prawa Uniwersalne, a za czasów Enki'ego na ziemi chyba jeszcze piwo nie istniało.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 1.912 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pln imindel wilcze-zycie polskiserwerfreeplay tdw