Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 18, 2020, 19:05:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 70
76  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: muzyka, muzyka... : Grudzień 30, 2012, 13:27:36

The Mavericks - Dance The Night Away

<a href="http://www.youtube.com/v/VVbtDEdi3Uk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/VVbtDEdi3Uk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Hyde Park, Londyn 1998.
77  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 30, 2012, 13:09:53
Oj, chyba my faceci mamy się czego obawiać, cytat poniżej:
Cytuj
Możliwość bycia ojcem dla faceta będzie wielkim zeszytem.
Jeśli faceci będą musieli się zapisywać w wielkim zeszycie, żeby zostać ojcem...
To będzie trzeba organizować konspirację, czy coś takiego - i to ma być wspaniałe?
78  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: MANUSKRYPT PRZETRWANIA..... : Grudzień 30, 2012, 11:37:53
Kolejny odcinek akcentuje koniec starego i początek nowego.


Manuskrypt przetrwania - część 245

30 grudnia 2012 |  aisha north

Rok 2012 jest szybko ucieka, a wraz z nim, przewidywanie tego, co nadchodzi wzrasta. Jak już mówiliśmy, może w różny sposób, to nie będzie porównywane tylko rozpoczęcia nowego roku, ale faktycznie rozpoczęcia nowej ery. Gdyż to, co udało się wam osiągnąć w tych ostatnich kilku tygodniach, znacznie przewyższa wszystko co kiedykolwiek przeszliście, i jako tacy, wszyscy będziecie dobrze przygotowani do podjęcia wyzwania dalszej budowy nowego świata.

To będzie tylko krótkie przesłanie, gdyż nie ma wiele do powiedzenia na temat tego, z czego wychodzicie, o czym już nie rozmawialiśmy. Jednak chcielibyśmy, aby wszyscy wzięli trochę czasu, aby połączyć we wdzięczności za to, co osiągnęliście, co jest godne podziwu. Rzeczywiście przeszliście bardzo, bardzo długą drogę w bardzo krótkim czasie, i nawet jeśli wielu z was będzie czuć straty na te słowa, myśląc, że jeszcze nie czują, że nie osiągnęli nic poza kilkoma raczej intensywnymi fizycznymi i mentalnymi wybuchami, wiedzcie, że to nie jest przypadek. Więc jeszcze raz mówimy, weźcie trochę czasu, aby usiąść w ciszy i podziękować sobie za wszystko, co trzeba było zrobić, aby dostać się tam gdzie jesteście teraz. A potem poświęćcie trochę czasu, aby spróbować dostroić się do całkiem nowego, które przybywa. Gdyż rzeczywiście jesteście na progu do tak wiele, drodzy, nie tylko nowego roku w kalendarzu, ale nowego początku w historii ludzkości.

Więc kiedy fajerwerki błysną na niebie z wybiciem północy jutro, wiedzcie, że od teraz 2012 przejdzie do historii we wszystkich konotacjach tego słowa. A potem możecie wziąć pierwszy oddech w roku znanym jako 2013, a może powinniśmy nazwać go rokiem 1? Po tym wszystkim, przekroczyliście barierę, której nikt nigdy nie przekroczył, i to, co przynieśliście ze sobą, nie jest w żaden sposób porównywalne z tym, co mieliście, kiedy ten rok się zaczął. Wychodzicie z tego roku bez bagażu bardzo starego i przestarzałego, więc droga, którą już podróżujecie jest znacznie lżejsza niż wcześniej. Ale wejdziecie w nowy rok wypełniony energią, że nikt nie widział czegoś podobnego.

Tak więc po raz kolejny mówimy: dziękujemy moi drodzy, za pracę bardzo dobrze zrobioną. I dziękujemy za wytrwałość i chęć, aby iść dalej przed siebie, nawet wtedy, gdy wszystko w was i poza wami próbuje powiedzieć, abyście się po prostu zatrzymali. Gdyż nie możecie przestać, i teraz, niebo jest granicą, jak to mówicie. Więc idźcie naprzód i weźcie urlop od wszystkiego, co jest stare, i radujcie się w nowym, bo to przynosi z sobą tyle, że będziecie mówili, jeszcze raz i jeszcze raz: to była naprawdę ciężka praca, ale było warto w końcu!
To wszystko na razie, zostawiamy was, ale połączymy się z wami ponownie, gdy kalendarz znów zacznie rozwijać nowy rok.

---
http://aishanorth.wordpress.com/
79  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Co z tym Końcem Świata? : Grudzień 30, 2012, 10:56:13
Poczucie humoru może być największym darem w najbliższych czasach, czego sobie i wam życzę.
80  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 30, 2012, 10:53:01
Ktoś tu pisał o "przejęciu" channelera. To nie jest takie proste, przynajmniej w przypadku "starych" channelerów. Oczywiście channeler nie ma szans na prawdziwą identyfikację energii nadawcy i przyjmuje podaną mu przez podmiot nazwę.
Ale już zwykle po kilku channelingach potrafi odróżnić tą energię od innych nadawców i później nie ma możliwości "zmyłki".
Więc nie ma możliwości przejęcia, bez współpracy channelera.
Jednak w przypadku channelingów głosowych jest to dość łatwe do wychwycenia przez odbiorców - słuchaczy. Zawsze są zmiany w głosie, tonie, tempie, często w wymowie, najmniej zmieniają się sformułowania, bo pochodzą od channelera.
Więc jak ktoś ma zacięcie to może przesłuchać kilka sesji z początku i okresu zmiany.
Osobiście uważam, że nie jest to ten przypadek, tylko z upływem czasu Enkiemu (od Lucyny Łobos), który wygląda na "przebierańca" zaczęły "puszczać nerwy". I końcówka może o tym świadczyć.
Oczywiście orędzie nie jest od "Enki" tylko tego "złego"  z Syriusza B, wcześniej też "występował" jako straszak.

Edit: To dla przypomnienia: zajmujemy się tym raczej dla rozrywki, bo Samuel / Enki w tym wykonaniu stracili na wiarygodności, a nawet całkowicie zatonęli.
81  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Co z tym Końcem Świata? : Grudzień 30, 2012, 10:21:54
Lindo, chyba oczekiwałaś tego cudu. Wiesz, że cuda się zdarzają, ale w nieoczekiwany dla nas sposób? Dlatego gdzieś tam było powiedziane: "porzućcie wszelkie nadzieje".
82  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 30, 2012, 10:09:48
No to poczekamy te 2 dni na to 'zdjęcie płaszczy". A myślałem, że ciekawie to już było.
Tylko Zorra był chyba channelowany przez kogoś innego.
83  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Tablica Szmaragdowa : Grudzień 29, 2012, 23:29:54
Niewykluczone, ale tam było wyraźnie, że to była inkarnacja Hermesa, nie było to po polsku.
84  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 23:22:00
Dziwne, wszyscy nad wszystkimi ogłaszają teraz swoją wygraną. Przypomina mi to propagandę sukcesu.
Ściąganie kołderki w swoją stronę to stary sposób, ale w/g niektórych zapewnień, już nie miał działać.
A swoją drogą dziwne też, że do otwierania portali potrzebowali polskiej ekipy, czyżby te starożytne, Majów i innych pozapominały jak?
Wiem, że Polacy są najlepsi, ale żeby w specjalnościach "kosmicznych", to nie. Poczekamy, popatrzymy, co się wyruszy.
Na razie jak widać żadna strona nie popuszcza.
85  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 22:04:06
Tak twierdzisz z własnego rozeznania? Wtedy logiczne byłoby, że właściwy "Enki", opiekun został z Dolińską, a chyba znasz te zapisy, nie wyglądają na zbytnio różniące się od tych drugich.
Autorytatywne wasze stwierdzenia jakoś nie mają podstaw, oprócz analizy tekstu.
86  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Tablica Szmaragdowa : Grudzień 29, 2012, 21:54:26
Ktoś pytał o powiązania, są takie właśnie opowiadania i dotyczą osoby wcielonej w czasach rzymskich, nie wiem w jakim odstępie czasowym po Jezusie, bo tego tam nie było. Tą "legendę" czytałem dawno temu i dziś nawet nie mam pojęcia, gdzie.

Edit: mogą to być jakieś źródła związane z KK.
87  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 21:49:02
Czy możesz coś dodać do twojego określenia świadomości Enki, chodzi mi o tego z przekazów, skąd takie stwierdzenie?
88  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Kryon: Czas Kreacji (Ludzkości) : Grudzień 29, 2012, 21:45:10
To jest przekaz Kryona, który przedstawia wersję stworzenia / ewolucji ludzi.


Kryon: Czas Kreacji (Ludzkości)


Niedziela, 12 sierpnia 2012 o Hawajska podtróż (wysłane 27 grudnia 2012)

Pozdrowienia, drodzy, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. Nie powinno być żadnego powodu do niepokoju, który mój partner czuje w channelingach, takich jak ten. On setki razy siadał na krześle i używał portalu, przez który jego Wyższe Ja przychodzi, czyste i jasne wiadomości od posłańca, z którym jest bardzo dobrze zaznajomiony przychodzą poprzez niego. Jednak jest lęk - zawsze jest, kiedy jest w cieniu gór Lemurii [Hawaje]. Bo to jest energia, którą rozpoznaje, ale nie rozpoznaje rzeczy, które są ukryte przed nim, które są w jego Akashy.

Dlatego energia gdzie siedzicie teraz dojrzała do informacji, które pragnę przynieść, i którymi mój partner jest zdenerwowany, tylko dlatego, że jest w domu i ma swoją najgłębszą pamięć akashy tutaj. Słuchaczom  i czytelnikom, powiemy, gdzie siedzimy tak, że to zrozumieją. Przede wszystkim, jesteśmy na wodzie. Ale w tej konkretnej sytuacji [statek zadokowany], nie jesteśmy w ruchu. Minione channelingi na pokładzie tego statku były łatwiejsze dla mojego partnera, bo on i inni się poruszali [statek był w ruchu]. To znaczy, że nie było w ogóle elementu uziemiającego [całkowicie odseparowani od lądu]. Ale tu i teraz, chociaż jesteśmy pływający i chociaż jesteśmy zakotwiczeni, to  jest dychotomia można powiedzieć, że rzeczywiście jesteście uziemieni przez bycie w "statycznej" [nie poruszacie się] obecności krystalicznej siatki. To powoduje, że to połączenie produkuje energie, która jest tak unikalna, gdyż woda jest odblaskowa i tak energia jest rzeczywiście podobna.

Dziś jest refleksyjną energią przeszłości, odzwierciedla historię, i refleksyjna wobec was, i część, którą możecie grać w tym miejscu, gdzie dosłownie siedzicie "w cieniu gór Lemurii". Gdybym mógł zabrać was z powrotem w czasie, nie byłoby tu portu. Jak już wskazano wcześniej, szczyty tych gór były daleko, daleko większe niż są teraz. Dla geologicznej anomalii udział gorącego punktu  [atrybut hawajskiego łańcucha górskiego] miał miejsce, które stworzyło wybrzuszenie w skorupie ziemskiej, które pchnęło tą górę wyżej - nie całkiem do końca ponad wodę, ale na tyle, że szczyty, które teraz nazywamy Hawaje były zawsze pokryte śniegiem i lodem. Nawet lodowce tworzyły się tutaj, w Lemurii (do 30.000 stóp wysokości) i szczyty tych gór były gdzie praca była wykonywana, która jest uważana za świętą, i dziś daje całkiem inne uczucie tropików, którego teraz doświadczamy. Wtedy było zimno! *

Więc teraz, mój partner otrzymał informacje o sobie, których nie znał. Być może dlatego jest pełen obaw. On nie lubi zimna, nawet do dnia dzisiejszego. On wybrał te obszary życia, dosłownie setki wcieleń, które już nigdy nie umieściły go w sytuacji, w której mogłyby wystąpić mroźne zimy. Zna wcielenia, które pokazano mu przez odczyty (odczyty przeszłych żywotów) gdzie był i co zrobił, nawet dla następnego życia, gdzie idzie! Żadne z nich nie miało mroźnej zimy z powodu tego co się stało tutaj (Lemuria). Dla mojego partnera, który siedzi w fotelu, jest człowiekiem,  Lemurianin, na którego patrzycie był posłańcem. Zadaniem posłańca w Lemurii było wchodzić na górę i w dół góry z tych obszarów, które nie były tak zimne do obszarów, które wymagały komunikacji wysoko, bo nie było innego sposobu na skuteczną komunikacją. Więc było mu stale zimno. Są takie miejsca, tu na tej wyspie, których nie odwiedził dzisiaj z tego właśnie powodu. Ścieżki wywołują zbyt dużo wspomnień dla niego bycia w niewygodzie, i przenosi się to przez jego Akashę od czasu, gdy był Lemurianinem do dziś. Teraz już wiadomo, dlaczego jest "człowiekiem ciepłej pogody."

Czasy Lemurii

Ta energia przesunięcia jest gotowa ujawnić wiele rzeczy, o ziemi, o Lemurii, i o tym, jak rzeczy wyglądały tutaj. Każdy mijający rok wydaje się, że oczyszcza komunikację siatki krystalicznej, pozwalając czemuś, co jest jest bardziej zwięzłe dla Was, więc będziecie mieć lepsze zrozumienie planu, który miał miejsce na tej planecie, kiedy on nastąpił.

Ten święty plan był na miejscu w innych obszarach, przez bardzo długi czas. To galaktyczny plan, i to następstwo energii, które następnie włączyły was. To, dlatego zaczęło się coś w tym miejscu, które było inne od każdego innego miejsca na świecie. Ten święty plan przyniesiono na ziemię, i był realizowany na raz i było to "na całej planecie." Ale to jest miejsce, w którym był gromadzony i dojrzewał w tempie, które stworzyło cywilizację, która nie mogła pojawić się w innym miejscu. Była on ograniczony do tych gór, i ludzie tutaj nie mogli opuścić. I tak tysiące lat minęło, kiedy te konkretne góry zostały wypchane w górę z wody i cywilizacja żyła na niej, co dosłownie pomogło stworzyć to, co będziemy nazywać nasiona dusz Jaskini Kreacji.

Istnieje wiele budzących się Lemurian jako starych dusz na tej planecie, które miały podjąć kolejne [miały życia] na tej górze, i ci, którzy siedzą na krzesłach są dziś wśród nich. Wy [ci w grupie przed Lee] poczujecie to na jakimś poziomie, to poczujecie. Jest kilka rzeczy, które ukrywa się w schemacie tej planety, w tym realną świadomość samej Gai, która ma do czynienia z wami. Teraz, właśnie pokazałem mojemu partnerowi, co będziemy robić i teraz jest jeszcze bardziej zaniepokojony. Gdyż wchodzimy do historii oraz dat i pojęć, których nie widział wcześniej, więc staje sie zdenerwowany. On chce być poprawny, dokładny i otrzymać prawdziwe informacje podane mu. Więc mówię do niego: "Po prostu trzymaj się klarownie. Słowa wyjdą idealnie. Będą wychodzić logicznie, jest to obietnica, i zawsze była, że synteza wielowymiarowej istoty, energia zwana Kryon będzie łączyć zbieg myśli i energii, który tworzy trójwymiarową zorganizowaną rozmowę To jest Jego darem. - dokładne i uziemione tłumaczenie Ducha "

Linia czasowa

Chciałbym ponownie dać wam ramy czasowe zasiewu tej planety i uhonorować waszych duchowych rodziców, tych, których nazywacie Plejadanami. Było mylące w przeszłości, więc nie tylko dam wam ramy czasowe, które pomogą wam rozszyfrować zagadki z poprzednich channelingów, ale także mam zamiar dać fakt, o którym nigdy nie mówiliśmy, który zaczyna coś wyjaśniać na tej planecie - pytanie, które nigdy nie było zadane. To jedna z moich specjalności, podnosić rzeczy, o których nikt nie myślał, ze względu na uprzedzenia 3D "stanu rzeczy". Mówiliśmy ostatnio, że 200.000 lat temu było przybliżonymi ramami czasowymi posiewu oświecenia na Ziemi. Ale kilka lat temu, również powiedzieliśmy, że Lemuria była tylko 50.000 lat stara, i że ziarno to było tutaj na Hawajach. Również  podaliśmy informacje na temat tego, co się  stało 100.000 lat temu (w rzeczywistości bardziej jak 90.000 lat temu). Te rzeczy, wydają się być sprzeczne ze sobą, jeśli czujecie, że opisy dotyczyły tego samego atrybutu, ale nie są. Więc zaczynamy powoli. Pytanie, które nigdy nie zaistniało, to jest pytanie: "Dlaczego jest tylko jeden rodzaj człowieka na planecie, gdy istnieją dziesiątki gatunków innych ssaków Co zmieniło się w ewolucji człowieka, co mogłyby to spowodować "

Zaangażowanie Plejadian

Około 200.000 lat temu, kiedy pierwszy raz Plejadanie przybyli na Ziemię, ludzkość była grupą odmian, podobnie jak wszystkie odmiany ewolucji innych na tej planecie. Ssak zwany Człowiek miał wiele odmian formy. Podobnie jak u innych ssaków dziś, odmiana ubezpieczała przetrwanie. Do 26 rodzajów ludzi było obecne, ale ostatecznie zostało zredukowane do 17 rodzajów zanim Plejadanie tu przybyli (przez normalne procesy ewolucyjne). To było logiczne dla Plejadan, bo w zasiewie na planecie wtedy, DNA miało się zmienić, aby umożliwić duchowe, uzupełnienie Plejadańskiego elementu DNA. Ludzkość potrzebowała zakończyć się jednym rodzajem człowieka, rodzajem, który macie dzisiaj, ale również macie "DNA z kosmosu." Ten rodzaj ludzki nie ma wielu odmian, jak inne ssaki na Ziemi, jak możecie zauważać, lub nie. To jest sposób, w jaki istniejecie dzisiaj.

Więc jesteście unikalni w sposobie ewolucji do wszystkiego, co widzicie wokół siebie. Proces ten stworzył 23-chromosomowego człowieka, kiedy wszystko wokół was miało 24 konwencjonalnych ssaków. Więc utrwalanie części waszego DNA aby stworzyć 23 było elementem plejadańskim, którzy przyszli i dali wam ich DNA. W procesie, wiele rzeczy stało się jednocześnie.

Gdy rolnik patrzy na jego pole i decyduje się uprawiać kukurydzę, to patrzy na to w inny sposób, niż ci, którzy w końcu chcą jeść kukurydzę. Gdyż jedzącego z kukurydzę zapytać: "Kiedy zboże nadaje się do spożycia?" On wtedy powie: "To nadaje, gdy łodygi są wysokie i jest następnie zbierane, gotowane, i dostarczane, na stół." To będzie historia o kukurydzy dla konsumenta. Wszystko zaczyna się od zbierania uprawianej kukurydzy. Ale rolnik patrzy na to inaczej. Patrzy na surową ziemie, która ma być zaorana i nawożona, a może i przewrócona kilka razy z innymi uprawami w celu zgromadzenia azotu w glebie, aż gleba jest gotowa. Być może chciał posadzić ją, i następnie wziął sadzonki, gdy oni przyszły i posadził je w ziemi znów, znacie historię. Tak więc rolnik będzie miał zupełnie inny pomysł na opowieść o kukurydzy.

Więc masz co najmniej dwa pytania i scenariusze, nie sądzicie? Kiedy zboże się zaczyna? Zjadacz daje jedną odpowiedź, a rolnik inną. Więc który jest który? To zależy od tego, kto pyta - konsument kukurydzy czy hodowca kukurydzy. Teraz jest trzecie pytanie: Co  o twórcy kukurydzy? Kto zrobił kukurydzę? Kiedy? Dam wam to jako przykład, dlaczego daty są różne, i mam zamiar dać wam je wszystkie. Potem powiem wam, co się stało. Zamierzam być zwięzły i nie zamierzam rozciągać tego.

Pierwsze Spojrzenie


Około 200.000 lat temu, kiedy to dosłownie zaczęło. Pojęcie "Boskiego zasiewu" planety Ziemia stało się w tym punkcie, i pola metaforycznie zaczęły być orane. Jest problem i będziemy nazywać to sposobem w jaki gatunki współpracują z Gaią. To jest coś, co wydarzyło się jednocześnie z utworzeniem siatki Gai. Na razie dam wam coś, o czym nikt nie myślał. Kiedy mówimy o sieci na waszej planecie, robicie założenie, że ta sieć zawsze istniała na waszej planecie. Gdyż  planeta jest stara i można powiedzieć, "Dobrze,  że sieć była zawsze tam". Ale jestem tu, aby wam powiedzieć, że tylko jedna była zawsze, i to jest magnetyczna siatka. Ale duchowo była pustka. To znaczy, że miała tylko to, co zostało stworzone z ruchu rdzenia Ziemi. Dzisiaj, kiedy mówimy o sieci na waszej planecie, nasza zmowa włącza świadomość ludzkości, która jest nasycona magnetyczną siatką. Również mówimy o krystalicznej siatce i o siatce świadomości Gai. Obie one reagują na ludzkie współczucie.

Teraz, tutaj jest zagadka: Jeśli nie macie boskiej ludzkiej świadomości, to co z sieciami? Czy one istnieją bez człowieka? Odpowiedź jest, że muszą być tworzone jednocześnie z wysiewem Bożego DNA. Więc co Plejadanie zrobili to nie było tylko rozpoczęcie zmian w boskim DNA nasion ludzkości, ale stworzyli również świadome sieci Gai. Musieli, gdyż świadome sieci Gai to zbieg decyzji ludzkości wnoszony w energie Gai. Świadomość, o której mówimy tu to, duchowo usankcjonowany Człowiek, który istnieje z kawałkiem Boga wewnątrz niego, z DNA, które ma 23 chromosomów zamiast wspólnych 24, które wszyscy inni mają dzięki ewolucji biologicznej.

Cofnijmy się i powiedzmy to jeszcze raz i w uproszczeniu, mój partner [napomnienie, aby Lee mówił jaśniej]. Triada sieci na tej planecie, o których mówiliśmy w kółko są sieciami świadomości Gai, i powstały w tym samym czasie, co zaszczepienie ludzkości Plejadańskim DNA. Gdyż wszystkich nauki. jakie daliśmy, zwłaszcza o krystalicznej sieci, sieci te reagują na ludzką świadomość i współczucie. Dlatego istota obecnej energii Gai jest również związana z tworzeniem ludzkości.

Są to atrybuty Plejadan pracujące 200.000 lat temu, i to było zrobione kwantowo w świadomy sposób, o którym nie macie przytomnej świadomości w tej chwili. Gdyż te rzeczy są poza waszą zdolnością rozumienia teraz, ponieważ jesteście jeszcze w wymiarowości jednocyfrowej. Ale wynikiem wtedy była "świadoma Gaia". Więc można powiedzieć, że sama Gaja faktycznie jest stworzona kwantowo przez energie Siedmiu Sióstr, takich jak Wy.

Gaia, która istniała wcześniej była wciąż Gaią, ale nie taką, jaką jest teraz. Była to Gaia, która tworzyła glebę na ziemi i energię życia biologicznego ziemi. To była matka wszelkiego życia na waszej planecie, ale nie Gaia, które odpowiadała na ludzką świadomość. Ta jest zupełnie inna. Więc Gaia została znacznie rozszerzona kiedy Plejadanie przyszli, i to było zgodne z projektem.

Zajęło 110.000 lat temu, aby osiedlić się na ziemi, aby być gotowym, że więcej niż 16 gatunków Ludzi opuści to tak, że tylko zostanie jeden. Kiedy to nastąpiło około 90.000 lat temu, jest czasem, kiedy można rozpocząć określać, kim byli ludzie i kim się stali.

Inni

Teraz, co o tych wszystkich innych typów ludzi, i jak oni opuścili? Mam zamiar dać wam atrybut czegoś, co istnieje do dziś. Jest to trudne dla mojego partnera, bo nie słyszał tego wcześniej. Informacja ta nie została w ten sposób wniesiona przedtem. Idź powoli, mój partnerze.

Różnorodność gatunków na tej planecie, przychodzi i odchodzi odpowiednio, gdy są potrzebne dla energii, które kreują. Tak więc jednym z zadań Gai jest tworzenie i eliminacja gatunków. , Gdy nie są już potrzebne do celów rozwoju Gai, przestają istnieć i wymierają. Jeśli nowe życie jest konieczne, jeśli nowe koncepcje życia są potrzebne, Gaia współpracuje i są następnie tworzone. Obecne tworzenie gatunków jest czymś, czego ekolodzy wyraźnie nie widzą. To znaczy, że tzw mechanika, jak to działa nie jest w pełni rozpoznana jako coś, co jest mocno skoordynowane z pogodą. Ale już, znacie trochę mechaniki tego w swoich badaniach długoterminowych, bo już zauważyliście przyjścia i odejścia wielu gatunków na przestrzeni wieków. To trwa.

Stosowność eliminacji gatunków


Teraz, do tego wszystkiego przychodzą ludzie i widzą, że wszystko to przychodzi i odchodzi, wszystkie istoty żywe, ale chcą, aby ocalić je wszystkie - wszystkie gatunki, które istnieją. W ich liniowych umysłach, wszystkie gatunki powinny pozostać i istnieć, ponieważ są one tutaj. Cechą Gai jest jednak wyeliminować je, aby wprowadzić nowe. Właśnie dałem wam mechanikę powodów, dla których gatunki przychodzą i odchodzą. To jest właściwe i jest to naturalny proces budowy nowych gatunków.

Kiedy Plejadanie rozpoczęli tworzenie sieci tej planety, Gaia współpracowała z tym, co miało nadejść, znała cel, i to, co było potrzebne do przetrwania tego nowego duchowego człowieka. Gaia o tym wiedziała, ponieważ energia Gai wcześniej je widziała [powód podano poniżej]. Więc stary atrybut, który potrzebował różnego rodzaju ludzi, powoli umarł. To było naturalne. Nie było wojny. Nie było strasznych plag. Nie było żadnych wulkanów czy tsunami, które zjadały ich. Poprzez ścieranie, właściwości, i 110.000 lat, zniknęli.

Tak więc około 110.000 lat temu, był tylko jeden rodzaj pozostawiony, i to jest nauka, gdyż to wszystko będą potwierdzać badania, i antropolodzy już to widzieli i pytali: "Co się stało wtedy w tym czasie, co usuwa te wiele innych rodzajów Ludzi? Jest to zagadka w nauce, na którą właśnie odpowiedziałem, gdyż nauka patrzy tylko na zdarzenia fizyczne jako wyzwalacze. Ale zamiast tego, jest tym małżeństwo świadomości Gai którą nazywacie "Matka Naturą", co ułatwiło to. To samo jest dzisiaj, gdy ilość gatunków się zmniejsza, gdy ludzie przejęli większą część ziemi. Ja nazywam to "właściwym eliminowaniem niepowtarzalnych form życia, które pozwala na wzrost globalnej świadomości i ewolucji kwantowej". Niektóre gatunki istnieją tylko, by inni mogli wspiąć się po drabinie natury, wtedy znikają. Gaia wie, jak wygląda ta drabina. Wy nie wiecie.

Duchowy link


Tak historycznie, to "stworzenie jednego rodzaju Człowieka" również wystartowało ezoteryczny silnik wzoru duchowego życia na waszej planecie, gdzie możecie zacząć mierzyć energię duszy, kwantową energię duchowości, która jest sojusznikiem Gai. To jest praca, którą bardzo próbujecie dzisiaj, gdy próbujecie śledzić historię duchowości i tego, czym była intuicja twórcy tego systemu. Ludzka świadomość jest kwantową energią i jest to suma wszystkich dusz.

Teraz jesteśmy ok. 90.000 lat temu. Patrzymy na człowieka, który ma 23 chromosomy ... tego z Siedmiu Sióstr. Zajęło to kolejne 50.000 lat dla tego człowieka do rozwinięcia się w kwantową, czującą istotę ludzką, która mogłaby poskładać razem cywilizację bez poprzedniego modelu organizacyjnego. Potrzeba wielu pokoleń prób i błędów do tego, nawet jeśli wydaje się to normalne dziś. Wszyscy kucharze wiedzą, że zajmuje bardzo dużo czasu, aby ugotować posiłek dobrej jakości. Bez recepty lub szkolenia, jak długo potrwa to u człowieka, który nigdy nie widział kuchni lub składników żywności, stworzyć naprawdę wyśmienity 7-daniowy posiłek metodą prób i błędów tylko. To jest podobne, i rzeczy nie poruszały tak szybko jak dziś. To był sam początek ludzkości próbującej dowiedzieć się, jak sprawić, by to grało dla grup ludzi będących razem.

Mądrość jest uczona w ten sposób, a czas jest kuchenką dla mączki mądrości. Atrybuty świadomości, które Plejadanie wprowadzili przez 23-chromosomy istoty ludzkiej stworzyły wzrost, i każde pokolenie jest mądrzejsze od poprzedniego z czasem. Ostatecznie, daleko poza Lemurią, ludzkie DNA będzie rozwijać sprawność, która pozwoliłaby na to, co widzimy dzisiaj – boskość wewnątrz ludzkiej istoty, która jest rozpoznana i prawie wyczuwana  w narodzinach i liczbie ludności prawie 7 miliardów ludzi, wśród których więcej niż 80% wierzy w tego samego Boga, a nawet życie poza ciałem [dzisiejsza cywilizacja].

Historia Lemurii

Teraz jesteśmy ok 50.000 lat temu. Zajęło to kolejne 20.000 lat dla budowy świątyń Odnowy i stare dusze zaczynają się pojawiać, rodzaj, których jesteście częścią.

Teraz jesteśmy ok 30.000 lat temu. To naprawdę są to ramy czasowe z Lemurii, o których mówimy teraz, gdy mówimy: "cywilizacja Lemurii." Gdyż to dojrzała Lemuria, i taka, która rozwinęła się duchowo znacznie bardziej, niż jakiejkolwiek inne cywilizacje na tej planecie w tym czasie. Wyspa stworzyła czystą grupę duchowości zasianych ludzi. Powiedzieliśmy wam resztę historii. Kiedy bańka skorupy ziemskiej zaczęła ustępować (która podniosła ziemię), góry Lemurii zaczęły powoli tonąć. Lemurianie rozproszeni i wzięci do łodzi, nie wiedzieli, czy jakiś obszar pozostanie.

Podczas, gdy Lemuria była w jej pierwotnej formie, były tysiące lat, gdzie ta góra zawierała niezmienioną Lemurię, i to było jak szybkowar informacji, rodowód, szkolenia i doświadczenia. To nigdy się nie zmieniło, i to, czego się nauczyli tutaj było inne od innych miejsc na waszej planecie. W innych obszarach, ludzie mogli iść naprzód i robić, co chcieli. Wszystko, co musieli zrobić, to podnieść się i opuścić (stare miejsce)! Ale nie tutaj (Lemuria). Więc tutaj, musieli znaleźć sposoby radzenia sobie ze wspólnymi problemami życia razem.

Tak więc stało się miejscem, gdzie Akasha ludzkości postanowiła trenować stare dusze. Ludzie przychodzili tylko w jeden raz, a następnie wracali i wcielali się w innych miejscach  na waszej planecie. Dlatego też  było wiele dusz, które przeszły przez Lemurię w ciągu ostatnich 20.000 lat, którzy mieszkali u podstawy tych samych gór, gdzie wy obecnie pływacie. To również wyjaśnia, dlaczego jest tak wiele Lemurian na planecie teraz - pomyślcie o tym jako o szkole Plejadan.

Przebudzenie Lemurian

Przebudzenie dzieje się, moi drodzy, i przebudzenie teraz na tej planecie wiąże waszych braci i siostry, którzy spędzali czas biegając w górę i w dół, tego wzgórza. Wiele starych dusz dziś spędzało tutaj czas, i oni są na całym świecie.

Była specjalna grupa Lemurian którzy byli w stanie regularnie wykorzystywać świątynie Odnowy (na szczytach gór) . To znacznie wydłużało ich życie. Mówiłem o tym od lat. Byli królewskimi i "opiekunami tajemnic." Oni przeżyli większość innych Lemurian do trzech razy, ale potrzeba było, ponieważ mieli tą oryginalną wiedzę. To był sposób zachowania starożytnych sposobów Lemurii i utrzymanie sacrum informacji czystym.

Jak mówiłem, mojemu partnerowi robi się zimno bardzo łatwo. On był w Świątyni Odnowy wiele razy, i to jest jego związek z Yawee (dr Todd Ovokaitys), i część z was wie, kto to jest. Gdyż jako posłaniec, on był tym, który przenosił świętą informacje - tajemnice – tam i z powrotem do Świątyń. Lemurianie tamtych dni nie chcieli dzielić się tymi tajemnicami z wieloma. Dlatego, mój partner miał bardzo, bardzo długą żywotność. On był odmładzany w świątyniach tyle razy, nawet jak ci,  z rodziny królewskiej. Ten posłaniec żył bardzo długo i spędził wcielenia jako jedna dusza tutaj, a cały czas, gdy tu był, było mu zimno. Teraz, po raz pierwszy, dałem mojemu partnerowi powód, dla którego on tu przychodzi i dlaczego czuje się tak związany z tą ziemią - i nie lubi zimna!

Gaia jest częścią ciebie


Gaia i sieć świadomości tej planety były tworzone w tym samym czasie, w którym wy byliście, przez te same energie, z tego samego źródła, z którego wy byliście. Dzisiaj, jeśli moglibyście było pójść na specjalną planetę w w konstelację tego, co nazywacie gwiazdozbiorem Siedmiu Sióstr,  który do dziś jest obchodzony na wyspie [Hawaje] i porozmawiać z nimi, zobaczylibyście coś, co rozpoznajecie. Mają nazwę energii ich planety. To nie jest słowo "Gaia", ale to jest blisko. Mają oni również siatkę krystaliczną i oczywiście, magnetyczną siatkę. Mają podobne siatki  do Gai. Musieli, bo wszystko to było kwantowo transportowane tutaj! Te same siatki tej planety, te, które nazywają sieciami świadomości, są także plejadańskie! Teraz już wiecie, i może to jest news, którego nie spodziewaliście się, dany wam w energii, która może być dana tylko, gdy tu siedzimy w cieniu góry, która kiedyś była zimna.

To wystarczy na dziś. To Wasza historia, Lemurian. Tak tu jest zaproszenie dla tych, którzy siedzą z przodu mnie: Chcę dla was teraz, abyście poczuli to, co jest tutaj. Jest  tylko jeden powód tego - tak będziecie duchowo odmłodzeni i tak Wasza Akasha może być aktywowana, gdy przypomnicie sobie. Pozwólcie waszemu ciału emocjonalnemu potwierdzić to, co już podejrzewacie: Jesteś starą duszą i jest powód, dlaczego się budzisz i dlaczego jesteś na tej konkretnej drodze [rejsie].

Oh jest więcej, ale to na razie wystarczy, to jest dość na teraz.

I tak jest.

Kryon.

* Jest  wiarygodność tej możliwości, że gorący punkt z hawajskiego łańcucha gór mógł być znacznie podwyższony w jakimś czasie. Gdyż w innym gorącym punkcie o nazwie Yellowstone na kontynencie USA niedawno odkryto również "wybrzuszenie" w jego historii geologicznej. Podniesiono wysokość gór wysokich na tyle, że lodowce się formowały. Podwyższona pojedyncza góra na Hawajach była przez Kryona j ogłaszana w historii Lemurii przez więcej niż 15 lat, a dopiero od niedawna widzimy jakieś przesłanki geologiczne, że to jest pierwotne, "wybrzuszenie" mogło też mieć miejsce na Hawajach.


Lee Carroll

28 grudnia 2012
Channeler: Lee i Kryon
http://kryon.com
89  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 21:03:52
Przecież twierdziłeś, że to duchowy najazd, więc skąd technologia. Bardziej widziałbym stare pasożytnictwo, ale zgodnie z "nowymi" naukami to nie będzie podobno możliwe.
90  Hydepark / Natura - Ekologia / Odp: Anomalie w naturze : Grudzień 29, 2012, 20:52:57
Niestety też dziś zauważyłem na jednym z bzów. To oznacza, że w przyszłym roku mi nie zakwitnie, bo w dobrym układzie będzie "odbijał" dwa razy.
91  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 20:50:02
Znowu Enki, chce, żeby się bać. Niech każdy wierzy w swoje bajki.
A swoją drogą spotkałem się z tym stwierdzeniem najazdu duchów z powodu zanikania granicy pomiędzy naszym wymiarem i astralem, bo "idziemy" w górę.
Zmiany w astralu nasi koledzy i nie tylko odbierali już wcześniej, jakoby się poluźniło tam. Widocznie coś ich tam wymiatało, bo tu jeszcze nie spadli.
92  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: muzyka, muzyka... : Grudzień 29, 2012, 19:22:23
DELBERT McCLINTON - Old Weakness (Comin' on Strong)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Nw_rIktqgrE

Delbert McClinton ~ Everytime I Roll The Dice

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GlUkIJX8Oc4

Delbert McClinton And Tanya Tucker - Tell Me About It

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Bk7O04e5NbE
93  O Projekcie CHEOPS / Sesje / Odp: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown : Grudzień 29, 2012, 18:47:08
A to już nowa seria leci? Strach się bać. Chyba trzeba zacząć czytać i stawać w kolejkach po nowe parasole.
A zapowiadali zmiany, ale nie takie.
94  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Tablica Szmaragdowa : Grudzień 29, 2012, 12:25:23
Są takie opowieści, że Hermes Trismegistos próbował "wznieść się" ponad autorytet Jezusa. Dosłownie. to znaczy publiczne wysoko lewitował, aby pokazać swoją "większą moc". Ponoć to demo skończyło dość źle dla niego, bo zamiast łagodnie się opuścić, dosłownie upadł i złamał nogę. Złośliwi stwierdzili, że Jezus go "strącił", ale nie jest to podobne do tej energii.
95  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 29, 2012, 00:01:55
Ale ty arteq, tego nie potrafisz, bo tylko wypisujesz na okrągło to samo w każdym wątku personalnie, faktycznie widać różnicę.
96  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 28, 2012, 21:55:36
To znaczy east, że twoje "nauczanie" również jest przekazem, zresztą sam twierdzisz, że myśli przychodzą, a nie pochodzą, więc w twoim przypadku takie określenie uważam za uzasadnione.
97  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Muzyka relaksacyjna czyli..... Co nam w duszy gra. : Grudzień 28, 2012, 21:50:07
Ze względu na dekoracje, ta melodia powinna być umieszczona nieco wcześniej, ale co tam, do 3 Króli jest okres świąteczny przecież.

Tytuł zawsze aktualny : Power of Love

<a href="http://www.youtube.com/v/YEDxshyZee4?hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/YEDxshyZee4?hl=pl_PL</a>
98  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Ach, ten blues! : Grudzień 28, 2012, 21:17:51
Nie znam w zasadzie polskiej sceny muzycznej w tym zakresie, ale przypomniał mi się Rysiek Riedel, niestety już tez bardzo dawno jest na drugim brzegu. To doskonałe  nagranie akustyczne (mimo wpadek)  z koncertu w studio w Łodzi.

Rysiek Riedel, Dżem - Whisky (koncert akustyczny)

<a href="http://www.youtube.com/v/Vhi3DgWQ6ik?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Vhi3DgWQ6ik?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
99  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: Inni o energii. : Grudzień 28, 2012, 20:30:24
East, to nie są przekazy, tylko artykuły i ta pani nic nie mówi o jakichkolwiek przekazach, to komu i co każesz pokazywać?
Oczywiście, że mamy opory przed wszelakim jednoczeniem, skoro tyle lat tłuczono o naszej niezależności, separacji itd.
Efekty widoczne: po 20 latach mieszkania na klatce możesz liczyć na 2 sąsiadów. jak dobrze pójdzie.
100  Hydepark / Nauka i technika / Odp: Czas i linie czasowe : Grudzień 28, 2012, 19:57:40
East, chyba autorce w tym artykule, wychodziło coś zupełnie odwrotnego do twojego stwierdzenia, przecież tam wyraźnie chodzi o integrację aspektów, czyli syntezę, ale nazwy tego samego bywają różne, jak szacowny Przebiśnieg twierdzi.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 70
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pogromcymitow bezludna-wyspa homofriends improwicze siedemwatah