Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2019, 20:16:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 69
1  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Magisterium Kosciola i zwiazane z nim zagadnienia : Listopad 19, 2012, 07:41:35

Forum jest publiczne. Gdy chcesz rozmawiać kameralnie, PW jest u góry.


No właśnie - forum jest publiczne.
A oznacza to, że bierze się odpowiedzialność za publiczne treści, które się głosi !


Zatem weź ją również za skierowane do Rafaeli pytanie i nie rzucaj się, że prawa go skomentować nie miałam.

Po pierwsze są to światopoglądowe opinie nic więcej, które nie każdy musi podzielać, a nie jakaś tam.... osobista sprawa ?

Czyż nie zapomniałam wczoraj "przewidzieć", że dążysz do zubożenia?
To, o co pytałeś, nie jest "opinią światopoglądową i niczym więcej". Spytałeś Rafaelę, o czym z Bogiem rozmawia, a ona, aby ci odpowiedzieć, wyjawiłaby ci treść swoich modlitw.
Tak, Silver - modlitw...
Dlatego pytanie potępiłam. Dlatego się wtrąciłam, mówiąc że to osobiste i że ja bym ci nigdy na takie zuchwalstwo nie odpowiedziała.


Usunąłeś konto po wtopie z podobnym jak ten tematem. "Wyznania kapłańskie", pamiętasz?Usunąłem konto ponieważ w swej  ''twórczej'' fiksacji dyskutanci zaczęli
obrzucać  mnie wprost epitetami typu cham i podobnymi na co administracja, ani moderacja wogóle nie raczyła reagować ?
Więc to był powód opuszczenia tego środowiska gdzie  zostały naruszone podstawowe zasady wzajemnej międzyludzkiej komunikacji.

Nikt cię chamem nie nazwał.
Naprawdę sądzisz, że skoro temat "Wyznań kapłańskich", podobnie zresztą jak setki innych, usunięto z naszego forum jakimś dziwnym "przypadkiem", to nie da się już jego treści zobaczyć i ponownie uznać, że w świetle twoich powyższych, podkreślonych przeze mnie stwierdzeń, znów manipulujesz i naciągasz? Robiąc z siebie męczennika w dodatku (tak, to ta sama karta, którą ferujesz, wszczynając swe liczne psychoanalizy) i obarczając swym przewinieniem wszystkich wokół?


Ale, według oczywiście Ciebie wtopą było to, że zacytowałem kawałek tekstu z biuletynu racjonalisty nie dając cytowanego tekstu w cudzysłów.
No cóż ?
 Małostkowość ludzi - conajmniej porażająca !...?

Masz rację. Wtopą było tylko niewstawienie cudzysłowu. Reszta twoich postów (w poniższych odnośnikach) była już brnięciem w kłamstwo, a gdy wyszło ono na jaw i gdy argumentów ci zabrakło - dziecinnym obrażeniem się, tupnięciem nogą i ucieczką.
Tym, co robią samozwańczy oświeceni, gdy więcej światła się na ich czcigodne osobliwości rzuci.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bUKos90Ia6wJ:www.cheops.darmowefora.pl/index.php%3Faction%3Dprintpage%3Btopic%3D6787.0+wyznania+kap%C5%82a%C5%84skie+site:www.cheops.darmowefora.pl&cd=3&hl=en&ct=clnk&client=ubuntu

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.1110;wap2 - tu od postu Artka, aż przez kilka kolejnych stron.

Jestem oświecony, a  zwłaszcza wobec tych, których życiową domeną jest wiara, czyli śmierć inteligencji. A z klinicznego punktu widzenia, to  brak aktywności mózgowej, czyli  koniec życia.

Bądź oświecony. Bądź inteligentny. Bądź wszystkim tym, czym pragniesz i za czym gonisz z taką zaciekłością.
Imponuj i szachuj swą nieprzeciętną "aktywnością mózgową".  Możliwe, że to już jedyne, co ci pozostało.
2  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Magisterium Kosciola i zwiazane z nim zagadnienia : Listopad 19, 2012, 01:20:42

To pytanie jest nie tylko osobiste, ale może też służyć wykpieniu i zubożeniu wypowiedzi, jakiej ktoś ci w dobrej wierze udzieli.

Janneth !
Przecież oto nie pytam  Ciebie tylko Rafaeli ?
Więc po co się wypowiadzasz  w czyimś imieniu ?
A moje pytanie było uczciwe ?
Jeżeli ktoś w społecznych przestrzeniach informuje, że na codzień rozmawia z Bogiem, to prośba o merytoryczne wyjaśnienie tego uważam
za właściwe.

Nie wypowiadam się w czyimś imieniu. Nie odpowiedziałam ci przecież na pytanie, bo ani nie do mnie, ani chęci bym nie miała, by to robić.
Delikatnie ujmując, wyraziłam zniesmaczenie użytą przez ciebie formą i prawdopodobnym celem.
Forum jest publiczne. Gdy chcesz rozmawiać kameralnie, PW jest u góry.

Ja naprawdę nie rozumiem dyskusji z Tobą ?

Szkoda.

Zmieniłem NICK bo miałem do tego prawo !
Jak chcesz wiedzieć, to zmieniłem między innymi dlatego, że na innych forach,  też ktoś używał takiego samego  nicku i nie chciałem, aby jego treści
były przypadkiem mylone z moimi.

Usunąłeś konto po wtopie z podobnym jak ten tematem. "Wyznania kapłańskie", pamiętasz?
3  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Magisterium Kosciola i zwiazane z nim zagadnienia : Listopad 18, 2012, 23:22:28

Ja wierze w Boga, rozmawiam z nim kazdego dnia i godziny , jest moim najwiekszym przyjacielem.
Skoro rozmawiasz z Bogiem każdego dnia i każdej godziny mogłabyś przytoczyć co ów Bóg Ci powiedział ?

Nie za bardzo się, Silver, do wszelkiej maści channelingów przyzwyczaiłeś?
To pytanie jest nie tylko osobiste, ale może też służyć wykpieniu i zubożeniu wypowiedzi, jakiej ktoś ci w dobrej wierze udzieli.
Cwane, ale cóż... Każdy daje to, co ma w sercu...  Smutny

Są nabożeństwa, w których mnóstwo ludzi młodych uczestniczy. Jest śpiew, jest taniec, jest radość i wzajemna życzliwość.

Tylko, że powyższe wartości, są to wartości na codzień, które są naturalnym uposażeniem człowieka.

Brak zrozumienia tematu.
W niektórych miejscach obowiązują pewne wytyczne dot. zachowania. Tak jak nie będziesz się rozbierał na ulicy, czy fikał w podskokach po cmentarzu, tak w Kościele Katolickim - jak sama do niedawna wierzyłam - nie będziesz tańczył i radośnie podrygiwał. Weryfikacja przekonań nastąpiła samoistnie, w efekcie uczestnictwa w nabożeństwie.

Dlaczego ta elastyczność "ducha wiary'' wywodząca się  ze struktur plemiennych nie budzi u nikogo wątpliwości ?

Można prosić jaśniej?
4  Info dla nowych użytkowników - przeczytaj koniecznie. / Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów / Odp: Witamy serdecznie- powroty : Listopad 18, 2012, 22:48:59
Koliberka przywiało! Uśmiech
5  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania : Listopad 18, 2012, 20:54:42
Klasyczny przykład relacji uczeń - mistrz Uśmiech

Od takich konszachtów trzymam się na szczęście z daleka, więc fragmentarycznie, chcąc nie chcąc, przynajmniej co do części teorii, muszę ci zawierzyć i się z tobą zgodzić.
Z praktyką jednak jak w praniu, różnie bywa Uśmiech
6  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Magisterium Kosciola i zwiazane z nim zagadnienia : Listopad 18, 2012, 20:42:16
Dodam do tego co piszecie szacowne, że odczuwalny jest powrót do KK wielu hm pozwolę sobie nie nazywać.
Zgodzę się że sobą coś wnoszą np lęk choć oczywiście nie generalizuję Uśmiech
Dla mnie jest to potwierdzenie, że wiara nie jest żadnym fundamentem.
Więc odbierając pierwszy impuls w coś się weszło działając po staremu czyli licząc na gotowe podane na dłoni Uśmiech
No i jak zaczęła się Praca (nie mówię o tej zarobkowej) to hm wróciło się tam gdzie zaspokaja się swoje przyzwyczajenie czyli ktoś mi poda na tacy hm ...zbawienie Uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego Uśmiech
to pa Uśmiech

Czytając cię między wierszami (w tym wypadku między jednym a drugim zapożyczonym od skryptu forum uśmiechem), widzę tylko pesymizm i wynikającą z niego zgorzkniałość. Szkoda. Ale może ktoś ci kiedyś poda rękę, a ty ją przyjmiesz i jeszcze się z tego ucieszysz (twoimi słowami - zadziałasz po staremu, instynktownie; jak dziecko, które dobrze się czuje, gdy ktoś się o nie troszczy). To pa!


Witaj Janneth.
Nie bardzo rozumiem dlaczego zwracasz sie do mnie z powodu tego art. Ja nikogo nie pochwalam i nikogo nie ganie. Uwazam ze informacja jest ciekawa, i dlatego ja wstawilam.
 

Spokojnie, Rafaelo, nic ci nie zarzucam. Przeczytałam artykuł, uznałam go za ciekawy, zwracając jednocześnie uwagę, że w dobrej woli i innowacyjności nasi kapłani ani trochę braciom zza oceanu nie ustępują.

EDIT:
Usunęłam przecinek. Problemy z interpunkcją Mrugnięcie
7  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: Magisterium Kosciola i zwiazane z nim zagadnienia : Listopad 18, 2012, 16:20:45
Artykuł jest ciekawy, ale nie jako pochwała brazylijskich kapłanów, a jako znak, że własnych na oczy nie widzimy.
Autor, który to pisał, niewielkie ma pojęcie o faktycznym obrazie Kościoła Katolickiego nie tylko w Europie, ale przede wszystkim w Polsce (czyli tam, gdzie najprawdopodobniej mu najbliżej).
Odkąd wróciłam do Kościoła po kilku, jak nie kilkunastu latach przerwy, nadziwić się nie mogę zmianom, jakie w nim zaszły. Ilość wiernych faktycznie jest mniejsza niż była, ale ci, co zostali, wynagradzają ubytek tych, którzy wcześniej na mszę przychodzili, bo zwyczajnie wypadało.
Kościół nie jest DRĘTWY!
Są nabożeństwa, w których mnóstwo ludzi młodych uczestniczy. Jest śpiew, jest taniec, jest radość i wzajemna życzliwość. Czasem wystarczy, że ktoś obok się po prostu uśmiechnie, bądź też weźmie nas za rękę w taki sposób, jakby było to dla niego coś kompletnie powszedniego, a wszystko, w co zwątpliśmy, znów nabiera sensu i kolorów. Jest życie. Jest życie i wdzięczność za nie. Jest też świadomość, kto za tą radością stoi, i ochota, by się nią z Nim dzielić.
Nie należy też zapomnieć o kapłanach, bo często chyba natknąć się można na takich, co jak najlepszy przyjaciel z oczu potrafią troski i problemy wyczytać.
To, co mi się nasuwa po lekturze z twojego posta, Rafaelo, to że cudze chwalimy, swego nie znamy Uśmiech

EDIT:
Przecinek musiałam wstawić  Duży uśmiech
8  Rozwój duchowy / Bóg i religie / Odp: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIZMIE.... : Listopad 06, 2012, 17:50:56
Acentaur, tam jest spis tych, których już nie ma. Dlatego już go raczej nie znajdziesz Smutny
9  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Ciekawe przepowiednie : Listopad 06, 2012, 17:43:34
Dzięki!
Obyś i ty, szacowny, i inni, równie dobrze się tego dnia bawili! Duży uśmiech
10  Hydepark / Hydepark ;) / Odp: wątek offtopowy : Listopad 06, 2012, 17:34:30
Uśmiech

Jak tu dorobić filozofię do tego pięknego zdjęcia? Uśmiech


                                                                                Mrugnięcie

Niepotrzebna drabina, szczęście jest na wyciągnięcie ręki   Coś Afro
11  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Koncerty, festiwale, imprezy : Listopad 06, 2012, 17:30:58
Jemu nie ujmuje, mnie również nie przeszkadza, co i tak nijak ma się do rzeczy, bo nie po to video wrzucałam, żebyś się Paddy'emu przyglądał/przysłuchiwał  Język
Ot, spełniłam obietnicę, o jakiej kilka postów wstecz pisałam.

A tak biegiem naturalnym snując, 4 marca w warszawskiej Stodole odbędzie się koncert Mumford&Sons.
Ich też tu już wrzucałam, a dla przypomnienia i z dedykacją dla wszystkich, którym ciągle czegoś w życiu brakuje:

<a href="http://www.youtube.com/v/nMJUbZrNnA8" target="_blank">http://www.youtube.com/v/nMJUbZrNnA8</a>

Cena przystępna - 88zł. Bilety do nabycia pod adresem: www.LiveNation.pl
12  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Ciekawe przepowiednie : Listopad 06, 2012, 17:15:17
21 grudnia będę wracać z Berlina do Polski, choć nie od razu do domu, bo najpierw z koleżankami na małe after party do Szczecina wpadamy. To tyle w kwestii mojej wiary w przepowiednie Uśmiech
Janneth to dajcie znać gdzie to after party,  to wpadnę z buteleczką lub sześciopakiem Duży uśmiech

Nie wiem jeszcze gdzie.
Moje dziewczyny wspominały o Petit Paris albo o Rockerze, ale pewnie zakończy się jak zwykle - rajdem zwiadowczym Duży uśmiech

Fajny koniec świata by był  .. .east i janneth hahaha ...

Wątpię, byśmy mieli do niego dotrwać  Zły


 
13  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania : Listopad 05, 2012, 23:50:36
A co ja wyżej napisałam?
14  Rozwój duchowy / Ezoteryka / Odp: Ciekawe przepowiednie : Listopad 05, 2012, 23:48:25
eeeee tam ,nic nie zmieni przeznaczenia ,ja już nie wierzę w te przepowiednie.Zastanawiam się jednak co ja bedę robić 21 grudnia i jak będą zachowywać się ludzie.Chciałam w ten dzień pójść na Wawel ,ale chyba mnie nie będzie w Krakowie Smutny

Ja już od sierpnia wiem, co będę robić! Kupiłam wtedy bilet na koncert w Berlinie (zaczyna się 20-stego grudnia o godz. 20:00, a kończy po północy), a więc 21 grudnia będę wracać z Berlina do Polski, choć nie od razu do domu, bo najpierw z koleżankami na małe after party do Szczecina wpadamy. To tyle w kwestii mojej wiary w przepowiednie Uśmiech
15  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania : Listopad 05, 2012, 23:26:44
Pamiętam spięcie na linii Kiara - Elżbieta doskonale. Pamiętam też, że wcześniej - na długo przed owym spięciem - to właśnie Elżbieta wstawiała się za Kiarą w każdym przypadku; nie roztrząsając go przesadnie, rzec by się chciało - na ślepo. Animozji w stosunku do Kiary zawsze było mnóstwo, ze wszelkich stron forum, a każdy, kto wtedy miał jej coś do zarzucania, napotykał najpierw na pancerz (Elżebietę) i zanim zdołał się z właściwą osobą porozumieć/skonfrontować, musiał rachować się z nikim innym, jak właśnie z Elżbietą.

Nie przypominam o tym z przypadku. Dziwnym zrządzeniem losu każdy, kto miał okazję poznać Kiarę osobiście, wypowiada się o niej negatywnie bądź przynajmniej, udelikatniając, z mieszanymi odczuciami i wyraźną niechęcią, by w ogóle o niej mówić. Spotkanie Kiary z Elżbietą również należałoby zaliczyć do tych mniej udanych, których wynik wałkowany był na forum publicznym, a postronnym użytkownikom powinien dać wówczas wiele do myślenia. Gdybym od początku nie miała złych przeczuć co do Kiary, posty Elżbiety wzięłabym na pewno za przestrogę przez bliższymi, a właściwie to jakimikolwiek z nią kontaktami. Nie zostały one wówczas w żaden sposób ukarane, a co za tym idzie, nie do końca rozumiem, czemu teraz karać Artka, który do nich się odwołuje.

Z wieloma forami miałam do czynienia (również z takimi, gdzie prowadzony jest system sprzedaży jakichś produktów; gdzie konta mają reklamodawcy, usługodawcy i sklepy) i zauważyłam, że administracja takich for za punkt honoru upatruje sobie śledzenie wiarygodności i rzetelności tychże, a gdy pojawiają się negatywne opinie o ich działalności, ostrzega przed nimi pozostałych potencjalnych klientów (czyli użytkowników forum). Tutaj nie ma takiej samej sytuacji, ale jest analogiczna, i co mnie dziwi - rozpatrywane jest dobro jednostki (o wątpliwej jak dla mnie rzetelności), a nie ogółu.

Jeśli zaś o pomówienie (zniesławienie) rzecz rozbijać, to tutaj, Kiaro i Songo, też nie do końca macie rację, albowiem:

"Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego (art. 213 § 2 k.k.)."

16  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania : Październik 23, 2012, 11:07:26
Zaś karanie tego, którego nie ma to już kuriozum.  Duży uśmiech

Jak to: nie ma? Ja znam ludzi, którzy twierdzą, że East jest!

Pytanie dokąd poleciała kara, skoro Easta nie dotyka? Pewnie jakieś nadwrażliwe i nadetyczne JA ją przejmie.

Bawią mnie gadki o wszechobecnym, determinującym wszystko "JA". Wchodzę na forum, a tam "JA", zajrzę do lustra, a tam "JA"... niedługo będę bać się otworzyć lodówkę! Chichot To tak gwoli żartu interpretacyjnego (podobnego, jaki odczytuję w twojej mowie obronnej) Mrugnięcie
17  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania : Październik 23, 2012, 10:01:28
W którym momencie naruszona została godność oraz CZYJA godność  Może PHI ,bo onże to został z tym słówkiem w cudzysłowiu połączony... ktoś go pytał o zdanie ?

Godność Janusza została tym zwrotem naruszona. Tak wynika z kontekstu, tak ja to odebrałam. Możesz oczywiście przeinaczać to teraz lub w ramach przyzwoitości przeprosić, lecz nie zmieni to faktu, że użyłeś słowa wulgarnego, uznanego powszechnie za niecenzuralne: http://www.sjp.pl/g%F3wno, za które to słowo nie raz już tu minusowałam.

Czy użycie słowa ,które powszechnie jest używane zarówno w literaturze, nawet pięknej , i to słowa w znaczeniu zmienionym poprzez występowanie w cudzysłowiu (tu lekcje od artka proszę wziąć co oznacza cudzysłów lub zajrzeć do wiki) jest użyciem słowa niecenzuralnego ?

Z literaturą, mój drogi, to jest tak, że to ja sobie wybieram, co chcę czytać. Są autorzy, którzy umieją stosować wulgaryzmy w dobrej sprawie i w dobrym tonie, bądź po to, by nakreślić i ukazać osobowość swoich postaci.
Co ty chciałeś ukazać (w nawiązaniu do spięcia na forum), to już ty wiesz, a my wszyscy pewnie odczuwamy. Nie będę brać też żadnych lekcji od Artka, bo łeb na karku mam, a sprawa cytowanych, gwiazdkowanych, kropkowanych i innych ukrywanych ustrojstw wałkowana już była na forum i zdefiniowana (przeze mnie przynajmniej) jako: nie pobłażam.

Jeśli nie zgadzasz się z moją decyzją, zgłosić to możesz do admina. Z mojej strony dyskusję uważam za wyczerpaną.


18  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Koncerty, festiwale, imprezy : Październik 22, 2012, 23:27:01
Dopiero co ci, Arteq, obiecałam, i masz  Uśmiech

14.10.2012, Warszawa:

<a href="http://www.youtube.com/v/lF3kfQzyE24" target="_blank">http://www.youtube.com/v/lF3kfQzyE24</a>
19  Archiwum / Sprawy Administracyjne / Odp: BEZPRAWNE zbanowanie Phiriooriego przez Janusza. : Październik 22, 2012, 22:51:49
Wnioskuję za zamknięciem tematu. Omawiany jest już w innym wątku, zrobił się bałagan.
20  Sprawy Administracyjne / Ogłoszenia porządkowe. / Odp: Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary itp. : Październik 22, 2012, 22:49:52
East za http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=791.msg106489#msg106489:

Problem PHI jest taki, że bije się z "gównem" Duży uśmiech , a jak tak, to się do niego przylepia. To już inny człowiek niż kiedyś i chyba zrozumiał istotę rzeczy a zatem i wypowiedzi stały się bardziej klarowne i rozpoznanie głębsze.

Ptak sprawiedliwie ujęła się za PHI. Aczkolwiek ban chyba jeszcze nie funkcjonuje ?


-1pf

Złamałeś punkty regulaminu:

- Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

- zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7
   października 1999 r.). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności i
   użyte słownictwo może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).
21  Hydepark / Hydepark ;) / Odp: Wyraź siebie! : Październik 08, 2012, 20:52:17
Z wątku o atakach energetycznych:

Czy do tego potrzebny jest pentagram?  Raczej  jego wiedza którą można użyć do konkretnych blokad energetycznych w określonym czasie związanym z większa lub mniejsza aktywnością biologiczną człowieka. To bardzo obszerna wiedza , ja bynajmniej nie skupię się na przekazywaniu jej.
Pewne jest iż obowiązuje jedna zasada , słabszy podporządkowywany jest silniejszemu.

A jak się do twoich deklaracji o posiadaniu owej wiedzy, jak i umieszczonych wcześniej informacji, iż kilkukrotnie zdarzyło ci się ją w sposób skrajny wykorzystać, ma wychwalana przez ciebie polityka niesiania strachu?
Jak można krytykować religie (bo straszą) i chwalić się jednocześnie energetycznym shotgunem? Już pominę tą bezwarunkową miłość, dzięki której taka jesteś wspaniała Z politowaniem


Jak się kogoś o coś oskarża to trzeba dowodami operować , a jak się ich nie posiada, to lepiej ( jak ktoś tu napisał) ugryźć się w język , lub palec. I głupot nie wypisywać bo się ośmieszasz.


Kiara Uśmiech Uśmiech

O nic oskarżać cię nie muszę, sama to sobie zrobiłaś.
Przyznałaś się do posiadania "wiedzy" (nie tylko wytłuszczony fragment twojej wypowiedzi, bo i cały temat o atakach, jak nie cale forum), o tym, jak ją wykorzystywałaś pisałaś tutaj, a o tym, że wykorzystywałaś ją w sposób skrajny (i tu cię chętnie, ubiegłszy ewentualną edycję, zacytuję):

Wierz w co chcesz , ja się opieram na wiedzy,a nie wierze, podam tylko trzy przykłady.
Pierwszy raz był kilka lat temu , był niemożliwie silny, a możne i ja byłam słabsza albo używana technika tej osoby inna niż te stosowane ostatnio.
Jakoś na wiosnę opisywałam o trzech rodzajach radzenia sobie z takimi atakami.
1. nie masz mocy obrony giniesz.

2. odbijasz od siebie zwrot idzie do nadawcy wzmocniony o siłę odbicia i on ginie. tak też się stało z ta osobą , która była mistrzem była doskonale obeznana w tej dziedzinie i stało za nim około miliona uczniów. Wiedział iż zapłaci za to życiem , nic nie pomogli wyznawcy i niby pomocne techniki zabezpieczające. To nie była zabawa , prawo przyczyny i skutku działa zawsze, chyba że co sprytniejsi zlecają te "zabawy" swoim tarczą. Ta osoba nie żyje.

3. tu zadziałała grupa doskonale znająca temat i stosująca technikę z dla nich pozytywnym rezultatem nie jeden raz. uderzenie było bardzo silne , ale moje możliwości tez juz dużo większe, przejęłam energię i wzmocniłam się nią. Mogli też zapłacić życiem , lub zdrowiem, ale miałam możliwość neutralizacji skutku zwrotnego, użyłam jej.
Kiara Uśmiech Uśmiech

To jak z tą twoją pogardą dla siania strachu i wnoszącą, bezwarunkową miłością?
Skoro wiedziałaś, kto cię atakował, to czy poinformowałaś rodzinę tej osoby o faktycznej, głoszonej tutaj jawnie i bez skrupułów przyczynie jej śmierci? Nie sądzisz, że byłoby to słuszne i honorowe, skoro przecież tylko się broniłaś? Tutaj już nie sięga owo, "zawsze działające prawo przyczyny i skutku"?
22  Rozwój duchowy / Człowiek energetyczny / Odp: ATAKI ENERGETYCZNE.... : Październik 08, 2012, 19:18:49
Czy do tego potrzebny jest pentagram?  Raczej  jego wiedza którą można użyć do konkretnych blokad energetycznych w określonym czasie związanym z większa lub mniejsza aktywnością biologiczną człowieka. To bardzo obszerna wiedza , ja bynajmniej nie skupię się na przekazywaniu jej.
Pewne jest iż obowiązuje jedna zasada , słabszy podporządkowywany jest silniejszemu.

A jak się do twoich deklaracji o posiadaniu owej wiedzy, jak i umieszczonych wcześniej informacji, iż kilkukrotnie zdarzyło ci się ją w sposób skrajny wykorzystać, ma wychwalana przez ciebie polityka niesiania strachu?
Jak można krytykować religie (bo straszą) i chwalić się jednocześnie energetycznym shotgunem? Już pominę tą bezwarunkową miłość, dzięki której taka jesteś wspaniała Z politowaniem
23  Hydepark / Kultura i sztuka / Odp: Koncerty, festiwale, imprezy : Październik 05, 2012, 13:32:42
Średnio, bo wiele z koncertów kojarzy mi się z wrzaskami rozhisteryzowanych fanek... szczególnie było to widoczne np. podczas migawek z koncertów KF - makabra, już nie wspominając Beatlesów :]


Kurczę, gdybyś się dobrze tym migawkom przyjrzał, miałbyś szansę dostrzec rozhisteryzowaną, tańczącą, śpiewającą i piszczącą w ożywieniu Janneth Chichot Ale nie martw się, niebawem będziesz znów miał okazję!

Najlepszy w jakim brałem udział to koncert Morgans Heritage na Woodstocku 2010 r. Lekko licząc 200 tys ludzi.
Odśpiewaliśmy im nasze "sto lat" w podzięce po koncercie. Zespół stwierdził, że takiego Woodstocku nigdy nie widzieli nawet w Stanach.

 Muzyka reggae, a w przerwie muzycznej pod sceną klasyczna zabawa publiczności Woodstockowej - wojna na plastikowe, puste butelki Duży uśmiech

znajdę filmik to później wrzucę.

Wybierałam się w tym roku na Woodstock, ale nie dotarłam  Duży uśmiech
Byłam za to na tegorocznym Open'erze, a pojechałam tam specjalnie dla nich:

<a href="http://www.youtube.com/v/gxopAI3t1DQ" target="_blank">http://www.youtube.com/v/gxopAI3t1DQ</a>

Filmik kiepskiej jakości i mało widać, bo z dość daleka. Ja miałam szczęście, determinację i wytrwałość oglądać wszystko z pierwszego rzędu.
Uwielbiam irlandzki folk  Chichot
24  Hydepark / Kultura i sztuka / Koncerty, festiwale, imprezy : Październik 05, 2012, 12:14:54
Jeśli lubicie tę formę rozrywki i wybieracie się lub już w jakimś ciekawym wydarzeniu uczestniczyliście, dzielcie się nowinami, wrażeniami, relacjami i filmami  Afro
25  Hydepark / Hydepark ;) / Odp: Moje doświadczenia i problemy ,ogólnie zaś ,,Jak to ze lnem było,, . : Wrzesień 28, 2012, 10:55:38
Ci, ktorzy tu napisali powyzej (ludzie tworzacy pien tego forum) jak malo maja zaufania, w jakich ciemnosciach jeszcze bladza.

Na zaufanie to trzeba sobie zapracować, a nie widzę wśród tutejszego kolegium ani starających się o zaufanie Sfinksa osób, ani nawet możliwości, aby poprzez forum tego dowiodły.

Zrobiłam, co swoje, uczuliłam cię, Sfinksie, ale w dalszej farsie (bo przemknąwszy przez powyższe komentarze na takową mi właśnie wygląda) uczestniczyć już nie zamierzam. Brodzisz w tej samej rzece i nurt cię znowu w dół spycha.

Marne to pocieszenie, że Bóg zadośćuczyni i wyrówna rachunki krzywd

Naturalnie, że marne. My jesteśmy kowalami własnego losu na Ziemi.

A może - w kontekście "boskiej" sprawiedliwości dziejowej - cierpienie, które Ciebie spotyka, Sfinksie to właśnie wyrównanie krzywd które narobiłaś z poprzedniego życia ? Oczywiście to też jest tylko wyobrażenie, a nawet gdyby tak było , to i tak nie ma to znaczenia, bo istnieje sposób jak zniwelować karmę/przeznaczenie.

Jak powszechną i obłudną przypadłością jest zrzucać własne niepowodzenia na karb Boskiej sprawiedliwości, a już osiągnięcia tylko sobie z chlubą przypisywać!
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 69
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-flag darkwarriors pisanepioremanila rpgmasters polskiserwersluzb