Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 02:20:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 83992 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #150 : Luty 08, 2009, 14:46:37 »

Dczion, fajna jest ta muzyka, ale aby moder nie usuwał tych linków (jako oftopów) proponowałbym Ci zamieszczać je tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=71.0
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #151 : Luty 08, 2009, 14:58:42 »

Tak, mentalna niewola istnieje, tworzymy ją dla siebie. 
W muzyce są dźwięki harmoniczne i dysharmoniczne …
… otwierają lub zamykają, podobnie jak myśli …
… lecz to serce jest bramą przejścia w świat harmonii i wolności BYTU.
Nie ma innej DROGI. Myśl i dźwięk prowadzą do uczucia, a ono wyzwala ...
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #152 : Luty 08, 2009, 15:32:35 »

czy masz na mysli to, ze to wszystko to TYLKO oznaki przebudzenia? TYLKO?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #153 : Luty 08, 2009, 15:45:02 »

czy masz na mysli to, ze to wszystko to TYLKO oznaki przebudzenia? TYLKO?

Pytasz o „to wszystko”, co przeżywasz?
I dlaczego TYLKO? To wszystko poprowadzi dalej …
Czy są jakieś granice? Jeżeli ich sobie nie stworzysz, to nie ma … jest nieskończoność …
Ale jest również umieranie, by żyć … i jest pięknienie ...  Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #154 : Luty 08, 2009, 16:03:09 »

Masz calkowita racje.


Za duzo od was oczekuje a jednoczesnie to nie wiem czego. Chcialem pomoc w ratowaniu swiata. Moze taka jest wasza rola zebym za mocno w to nie uwiezyl. Albo nie macie tyle obwagi zeby uwiezyc w ze cos sie naprawde wydazy. Nie chce tu nikogo obrazic i sam mam wiele watpliwosci.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #155 : Luty 08, 2009, 16:09:10 »

Wydarzyć to coś na pewno się wydarzy. Ale raczej nie "uruchomienie kanału energomagnetycznego Uśmiech
Zresztą, jak tu więcej pobędziesz i zastanowisz się nad tym wszystkim na spokojnie, dojdziesz do podobnych wniosków.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #156 : Luty 08, 2009, 16:20:19 »

Dczion, jeśli mogę coś poradzić, to nie przejmuj się tak światem.
Przejmuj się sobą, bo jeśli uratujesz siebie, uratujesz świat.
Choć tak naprawdę nie ma czego ratować, jest tylko wędrowanie …
… w miłości lub w bólu, we współodczuwaniu lub w separacji … 
Im dalej, tym mniej ciebie, i więcej ciebie …  Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #157 : Luty 08, 2009, 16:23:26 »

z tymi wnioskami to nie tak do konca pewne zeczy sie czuje a pewne nie. Mora widzi aure a ja znaki w aure wiezycie a w znaki nie dokonca,  Z politowaniem, A jezeli to co mowie ma jakies znaczenie mam tak siedziec i czekac i liczyc na to ze sie samo zrobi skoro ma sie stac Coś Coś Coś
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #158 : Luty 08, 2009, 16:27:30 »

Nie potrafie. Jezeli wielcy ludzie sa autorytetami to Jezus oddal zycie za nas i nasza glupte a ty mi kazesz myslec o sobie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #159 : Luty 08, 2009, 16:31:38 »

Ależ znaki zawsze są dawane. Nie każdy je tylko dostrzega,
Nie każdy też właściwie interpretuje.
One jednak są, jak drogowskazy na drodze …
Sam najlepiej będziesz wiedział, jak i gdzie iść, serce poprowadzi.

A myślenie o sobie nie wyklucza myślenia o innych.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #160 : Luty 08, 2009, 17:03:02 »

wiem ze to nie forum muzyczne

http://www.youtube.com/watch?v=9uJH90NH5UE


przepraszam za wulgaryzmy i troche chamstwa
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #161 : Luty 08, 2009, 17:21:34 »

Witam cie bardzo serdecznie dczion, chce ci powiedziec ze rozumie cie bardzo dobrze. Masz ogromne szczescie, ze jest ci dane slyszec w muzyce i
instrumentach cos nadzwyczajnego, cos czego inni nie slysza i nie beda slyszec, bo sa to zjawiska ktore nie wszystkim sa dane. Dzisiaj widzisz to
inaczej, z czasem zobaczysz to jeszcze inaczej, i to jest dobrze. Zachowaj spokoj i pozwol aby to zjawisko sie w tobie dalej rozwijalo . Nic nie dzieje sie bez celu, mysle ze musisz miec wiecej cierpliwosci . Przed trzema laty ja tez zaczelam malowac dziwne rysunki, na poczatku bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem, potem z czasem zauwazylam ze jest to we mnie, ze nie moge malowac czegos kto mi cos przedstawi. Podczas malowania
jestem w innym swiecie, zapominam wszysto naokolo mnie , nigdy nie wiem co namaluje naprawde, niekiedy po miesiacach wracam do takiego malowidla i maluje je dalej.Poprzez to malowanie poszezyla sie chec mojego rozwoju duchowego, szukalam tez ludzi z ktorymi moglabym rozmawiac o tym co robie, ale niestety pozostalam sama w tym swiecie. Po jakims czasie znalazlam to forum , pokazalam swoje obrazki i maluje je dalej.
Moje obrazy nie maja tytulow, moje obrazy maja swoje historie a jeszcze piekniej jest kiedy inni ludzie potrafia cos dla siebie zobaczyc. Byl tez czas ze
tygodniami spiewalam piosenki, ktorych ja nigdy nie slyszalam, tak tez bylo z melodiami. Nigdy nie wiadomo co przyjdzie jesli czlowiek dopusci do siebie cos przepieknego. To spiewanie bylo u mnie w czasie kiedy uczylam sie zapanowac nad strachem, ktory mnie czesto paralizowal. Mysle ze jestes ogromnym szczesciarzem, pielegnuj to co posiadasz to jest twoj skarb. Jesli chodzi o ratowanie ziemi, to mysle ze dobroc naszych serc i milosc do
swiata jest tym ratunkiem, jest ta kropelka ktora jesli kazdy da to bedzie ogromna kropla i dalej i wiecej, to moze byc wlasnie ratunek dla nas wszystkich. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie i nie zwracaj uwagi na ludzi i ich bzdurne paplanie. Cos pieknego mozna robic jak sie ma subtelny charakter, a tego nie kazdy posiada......
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #162 : Luty 08, 2009, 19:02:22 »

No tak, z tą subtelnością to różnie bywa. Czasami po prostu zapominamy się w swoim „wymądrzaniu się”, czasami nie do końca wyrażamy to, co chcielibyśmy. Stosujemy często skróty myślowe, lub piszemy całe elaboraty a zapominamy o prostych słowach, takich zwykłych słowach wsparcia, prosto z serca. Dzięki Rafaelo, za przypomnienie, jesteś jak dobra wróżka na tym forum.

Dodam jeszcze, że nie warto skupiać się zbytnio na rozumowym „rozgryzaniu” czytanego tekstu, bo często to zawodzi. I bywa tak, że pierwszy impuls jest prawdziwy, potem szczegółowa analiza prowadzi do błędnego odczytu. Tak stało się z postami dcziona, przyznaję, że się pomyliłam i przepraszam. Dczion, cofam moje słowa sugerujące, że doskonale się tu bawisz, szybko dostrzegłam pomyłkę, ale dopiero post Rafaeli skłonił mnie do napisania tego. Co wcześniej zabraniało mi to uczynić? Chyba łatwo się domyślić ...  Mrugnięcie

Korzystając z okazji (wcześniej jakoś jej zabrakło) chciałabym wyrazić podziw dla Ciebie Rafaelo w związku z tym, co robisz, a zwłaszcza, co tworzysz. Twoje obrazy są naprawdę piękne. Jak i słowa.  W jednych i drugich jest tyle ciepła i serca. Dziękuję.

Pozdrawiam Ciebie i Dcziona bardzo serdecznie. Innych także.  Uśmiech

Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #163 : Luty 08, 2009, 19:23:02 »

W dziale egipt bodajże .. ale pewności nie mam..

Ktoś wyrażal swoje wątpliwości ,czy projekt służy:
Ludziom?
czyteż
Faraonowi?

Nie udało mi sie popchnąć tego wątku ze względu na
taki drobny fakt (od 2-3 dni chrooniczny)

Więc pytanie o link do wspomnianego wątku. Gdzie on jest?
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 19:24:38 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #164 : Luty 08, 2009, 19:34:47 »

Serdecznie dziekuje , twoja wypowiedz jest dla mnie bardzo wartosciowa, nie wiele ludzi potrafi w taki sposob zajac swoje stanowisko co oznacza
dla mnie po prostu klase. Zycze sobie wiecej takich forumowiczow. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie i zycze pomyslnosci w dalszxch dyskusjach na tym Forum.....
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #165 : Luty 08, 2009, 19:51:18 »

Ja także Ci dziękuję, RafaeloUśmiech
Dzięki Tobie uświadomiłam coś ważnego, a także dokonałam pewnego wglądu w siebie.
Takie to są nasze małe kroczki … no i wciąż potrzebna jest uważność, bo wiele można przegapić ... 
Moc serdeczności Uśmiech

Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #166 : Luty 08, 2009, 19:59:25 »

MoniaP w czasie wywiadu kilka razy panu Robertowi wyłącza się mikrofon i jest chwila ciszy z tym że najdłuższa przerwa trwa koło 30 sekund,też na początku myślałem że coś jest nie tak z nagraniem,spróbuj posłuchać jeszcze raz z tym że postaraj się przeczekać tę ciszę,no chyba że nagranie się nie buforuje.Zwróć uwagę czy normalnie leci czas ,jeśli tak to po chwili ciszy wywiad powinien być kontynuowany
ok.dzięki za radę.
Pozdrawiam MP
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #167 : Luty 08, 2009, 21:10:58 »

 Jesli chodzi o ratowanie ziemi, to mysle ze dobroc naszych serc i milosc do
swiata jest tym ratunkiem, jest ta kropelka ktora jesli kazdy da to bedzie ogromna kropla i dalej i wiecej, to moze byc wlasnie ratunek dla nas wszystkich.
Rafaello.To jest właśnie to!Cieszę się że to napisałaś.Dzięki tym słowom wiem dlaczego trafiłam na to forum.Szukałam tych słów,aby ZNALEŻĆ ODPOWIEDŹ CO DALEJ Z MOIM ŻYCIEM.
MoniaP
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #168 : Luty 08, 2009, 21:59:19 »

Monia, ja tez na tym forum duzo sie nauczylam, mamy tu naprawde tez wspanialych kolegow, i kazdy z nas  cos  przezyl w tym zyciu, dlatego napewno kazdy z nas moze podzielic sie z innymi tym co ma najlepsze. Pozdrawiam pa,pa.
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #169 : Luty 09, 2009, 06:47:03 »

Witaj Monia P.
A więc powoli i spokojnie krok po kroku
Pozdrawiam.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #170 : Luty 09, 2009, 20:53:37 »

Przepraszam podszedlem do tego zbyt emocjonalnie, i teraz mi glupio, mam nadzieje ze nikogo zbyt mocno nie urazilem.

Rafaela dziekuje ci bardzo dzieki tobie zrozumialem ze skoro ja to slysze to pewnie do mnie jest zaadresowane. Mogl bym tu teraz opisac wiecej znakow ktore otrzymalem ale pewnie nie mialo by to wiekszego sesu jedno jest pewne dzieki wam rozwiazalem wiekszosc tych znakow i jak powinienem byc przygotowany TO SIE NAPRAWDE WYDAZY . Rada rozszyfruj znaki moga ci uratowac zycie po to sa, unikaj miast bedzie sie wszystko walilo (wies) zrob zapasy na kilka miesiecy polecam duza ilosc wody oraz lokacje w poblizu wod gruntowych a pozywienie wystarczy kopiec z ziemniakami za czasow wojny ludzie dali na tym rady no i oczywiscie cos w rodzju schronu dom z piwnica, umocnij stropy. A przedewszystkim wzmocnij cialo bedzie ci potrzebne duzo sily jezeli ktos mentalnie martwy bedzie probowal zrobic ci krzywde takich ludzi bedzie pelno (kradzieze, mordy, gwalty) dla nich nie bedzie nadzieji tylko satysfakcja przed smiercia. Musze jeszcze rozszyfrowac co z ta sila wewnetrzna. Dzwieki potraktujcie powaznie moga sie przydac.

Powodzenia.

"Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć"
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #171 : Luty 09, 2009, 20:59:09 »

Dczion, proszę, nie strasz.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #172 : Luty 09, 2009, 20:59:51 »

http://www.youtube.com/watch?v=3roJx7ywGDg
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #173 : Luty 12, 2009, 11:26:31 »

Ktoś tutaj pisze patrz na siebie, swoje wnętrze olej świat i tak dalej.

Czcze gadanie co to za rada?

Jak tak patrze na dcziona to myślę że odczuwa tak samo jak Ja.
Czyli ma OGROMNĄ potrzebę zrobienia czegoś dla tego ŚWIATA, zostawienie czegoś temu światu po sobie.

Więc nie radź mu patrz na siebie bo to jest zła rada.

Niestety dczion wiedz że jeżeli chcesz coś zrobić dla tego świata to musisz liczyć się z wyśmiewaniem lub świadomym/nieświadomym atakiem na twoją postawę/osobę.

Zamiast dać takiemu człowiekowi wolną drogę to ludzie kopią mu doły aby upadł.

Zostały 3 lata z przecinkiem.
Czy coś się wydarzy w 2012?
Myślę że jest to zależne od nas samych ale patrząc po tym co się ostatnio dzieje myślę że sami się prędzej wybijemy niż nas jakiś kataklizm dosięgnie.

Czasu coraz mniej a roboty dużo. Taka praca wymaga poświęceń ale daje satysfakcję i szczęście jeżeli się uda osiągnąć zamierzony cel.

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #174 : Luty 12, 2009, 11:34:00 »

Czy cos sie wydazy w 2012? Wydazy, wydazy i to bardzo pozytywnie dla nas wszystkich Ludzi.. Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

turback 1sdh fugazi miastomorthal lolwfpolska