Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 17:29:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 83958 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tadeuszstosik
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 31, 2008, 09:56:37 »

witam serdecznie ...Chciałbym zasugerować obejrzenie filmu na you tube Breaking News -Sensational Discowery in Egypt at the Sphinx. Jeżeli ta informacja BBC jest prawdziwa to PCH i jego zadania są w pełni zrozumiałe dla ludzkości i ziemii .To co zobaczyłem na tym filmie poraża ,a chodzi o to co jest pod Sfinksem.Projekt Cheops nie jest mi obcy.Proszę obejrzyjcie ten film ,proszę o odpowiedz...To nie są już żarty pozostały  3lata
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 31, 2008, 10:14:19 »

Po wpisaniu tytułu pojawia się kilka filmów. Jeśli to nie problem to podaj proszę link do strony.  Uśmiech
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 01, 2009, 00:28:57 »

O to właśnie chodzi.Zostało tak niewiele czasu a ludzie musząsię dowiedzieć.Nie chcę żeby ginęli w nieświadomości jeśli już to  z myślą że wiedziałem i nic nie zrobiłem!!!To okrutne ,ale myślę że ze względu na te 3 lata trzeba to jakoś ogłosić naszemu społeczeństwu ZIEMIANOM.
Będę dalej utrzymywać że zbyt słabo nagłośniony jest PROJEKT CHEOPS.Ja dowiedziałam się dopiero w tym roku a przecież działał on znacznie wcześniej.Tyle lat zmarnowane na tzw.wyścig szczurów.A ile zmarnowanej kasy!Mogłabym ją przeznaczyć na np.wyjazd do Egiptu.A filmik na you tube zaraz obejrzę i na pewno skomentuję.
A co do wyjazdu do Wrocławia na sesję z panią Lucyną , to aż się boję powiedzieć mężowi.
Pozdrawiam
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 01, 2009, 00:50:44 »

Ten film to chyba animacja komputerowa... chyba...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 01, 2009, 01:03:13 »

Wszyscy dowiadują się o rzeczach ważnych w odpowiednim czasie, czas "oświecenia" dla każdego jest odpowiedni, bo "to" działa jak dojrzewanie owoców w sadzie... jedni trochę wcześniej, inni ciut, ciut później Uśmiech
Co możesz zrobić? najlepiej pooddychaj Duży uśmiech
Tak, jak wielu już oddycha, medytuje, zagłębia się we własne wnętrze itd, itp

Pozdrawiam w nowym roku - Thotal Uśmiech
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 01, 2009, 01:21:43 »

Filmik animacja chociaż kto wie może rzeczywiście sfinks sięga głębiej???
Nigdy wcześniej  nie interesowałam się jogą.Czy to masz na myśli Thotal?Ale ostatnio tak się odprężyłam,że usłyszałam głos mojego opiekuna anioła.To kobieta.Każdy facet zakochałby się w tym głosie- reszta byłby nie istotna  Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 01, 2009, 01:30:28 »

Pięknie rozchylasz swoje płatki, kwiatuszku...MoniuP

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 01, 2009, 01:44:23 »

Powiem szczerze że boję się co będzie dalej,ale na pewno chciałabym zobaczyć go na żywo.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 01, 2009, 10:01:02 »

MoniaP i Kabaretko.
Słusznie prawicie moje kochane siostry ziemskie.Uśmiech
Tak przydało by się zorganizować manifestację -z ludzi już "wybranych" czyli nas, żeby siac dalej ziarno
przeznaczenia i miłości, uprzedzając Ich o problemie Ziemi i Kosmosu.
Dobrze by było,abyśmy mieli też ulotki.
Co do Sesji z P. Lucyną i P.CH. to jadę do Bydgoszczy wkrótce.Uśmiech
Zagadajcie mężów od strony medycznej i "nowości" w leczeniu chorób nieuleczalnych.
Może zaskoczą.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 02, 2009, 10:17:22 »

co do tych informacji dla ,,świeżaka'' - myślę że najlepiej byłoby stworzenie wspólnej naszej pracy i założenie bloga w których znajdowałyby się podstawowe informacje dla kogoś kto ma dopiero styczność z PCH
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #35 : Styczeń 02, 2009, 10:26:40 »

Chciałbym zasugerować obejrzenie filmu na you tube Breaking News -Sensational Discowery in Egypt at the Sphinx. Jeżeli ta informacja BBC jest prawdziwa to PCH i jego zadania są w pełni zrozumiałe dla ludzkości i ziemii .To co zobaczyłem na tym filmie poraża ,a chodzi o to co jest pod Sfinksem.

Witaj !
Czy ja aby dobrze widziałem trzy postacie a na samej górze stoi Sfinks Coś a na nich hieroglify  + ,,piwnice'' Piramidy Cheopsa ??

Jak to jest prawdziwe a nie fotomontaż i widzę to co widziałem toJ to brak mi  słów....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 10:51:29 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #36 : Styczeń 02, 2009, 10:56:38 »

co do tych informacji dla ,,świeżaka'' - myślę że najlepiej byłoby stworzenie wspólnej naszej pracy i założenie bloga w których znajdowałyby się podstawowe informacje dla kogoś kto ma dopiero styczność z PCH

Właśnie to proponowałem. Chociaż raczej w postaci strony internetowej niż bloga - blog zbytnio kojarzy się z popkulturą. Z tym, że, jak pisałem już wcześniej, moim zdaniem ważne jest, by na stronie znajdowały się opisy tego, co robi PCh i faktów "okołoPCh" w formie neutralnej - aby były to suche fakty, bez tonu agitującego czy też potępiającego - aby "świeżak" mógł sam się ustosunkować. Z kolei strona powinna OSOBNO zawierać w jednym miejscu wszelkie argumenty za i przeciw PCh - głos zarówno sympatyka, jak i krytyka.
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #37 : Styczeń 02, 2009, 11:05:13 »

W kwestii PCH zgadzam się z Thotalem -po pierwsze oddychanie, nalepiej w miłym otoczeniu np w lesie.
Parę minut i jesteśmy uratowani.
Naprawdę myślicie że to dobry pomysł biegać z ulotkami i mówić że PCH to jedyne wyjście, jak nie wykopiemy to zginiemy - nie przypomina Wam to czegoś? Np inwestowania siebie w związek z KK pod rygorem ognia piekielnego...
LUDZIE JESTEŚMY NIESKOŃCZONĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, NIE MOŹNA NAS ZABIĆ.
Nie dawajcie się wodzić za nos bytowi który powołuje się na dziesiątki autorytetów (często o zgrozo religijnych) i raz mówi że jest z Pleyad raz że z Oriona, a Ci z Pleyad to zło wcielone. A może labirynt jest w Mexyku?
Pooddychajcie i może coś obejrzyjcie - film zrobiony przez ludzi którzy są dużo mądrzejsi od "Enkiego"
http://pl.youtube.com/watch?v=-rEeDTFs808
http://pl.youtube.com/watch?v=-rEeDTFs808
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #38 : Styczeń 02, 2009, 11:27:22 »

radoslaw

Zgadzam się z Tobą. Też uważam agitację za kompletnie nietrafiony pomysł. Dlatego tak ciągle podkreślam, że jak dla mnie jedynym rozsądnym pomysłem jest strona internetowa traktująca O PCh - na której byłyby jedynie suche informacje + w oddzielnej zakładce zarówno słowa krytyki (argumenty przeciw), jak i słowa za PCh - rzeczowe argumenty, nie osobiste przeświadczenia. Aby zainteresowany tematem miał dostęp do bezstronnych, obiektywnych danych
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 02, 2009, 11:36:26 »

MoniaP, myslę, że powinnaś być wdzięczna za "taka" postawę męża. Podejrzewam, że będzie nad Tobą czuwał, gdy Ty bedziesz oddawała się wchłanianiu przesłania pch. Będzie stanowił spojrzenie z innej strony i zapewniał zdrową równowagę.

Co do jednego zgodzę się - powinnaś z nim spróbować porozmawiac na ten temat. Zauważ, że wystepuje mocno zauważalna prawidłowość: osoby dopiero co spotykające się z pch są nastawieni do niego hurraoptymistycznie, im dłużej przypatrują się tym więcej dostrzegają skaz i coraz trudniej pogodzić im to co mói pch z tym co widzą...
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #40 : Styczeń 02, 2009, 11:43:41 »

Arteq
Oczywiście że jestem mu wdzięczna za to że jest "stabilny",a nawet kubłem zimnej wody na moją głowę,ale nie rozumiem dlaczego nie chce zapoznać się z tematem bez emocji i rzeczowo porozmawiać czyli podyskutowć nad za i przeciw założeniom PCH.Wczoraj z powodu nudów Uśmiech wreszcie przeczytałam mu kilka zdań i zaczął myśleć.Myślę że pierwszy krok poczyniłam.Rzeczywiście na początku jest hurra ale potem emocje opadają i zaczyna się tzw.praca nad sobą i bliskimi(najpierw).
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 02, 2009, 13:03:18 »

Arteq
Oczywiście że jestem mu wdzięczna za to że jest "stabilny",a nawet kubłem zimnej wody na moją głowę,ale nie rozumiem dlaczego nie chce zapoznać się z tematem bez emocji i rzeczowo porozmawiać czyli podyskutowć nad za i przeciw założeniom PCH.Wczoraj z powodu nudów Uśmiech wreszcie przeczytałam mu kilka zdań i zaczął myśleć.Myślę że pierwszy krok poczyniłam.Rzeczywiście na początku jest hurra ale potem emocje opadają i zaczyna się tzw.praca nad sobą i bliskimi(najpierw).
I dobrze.
Teraz zobacz co "zaowocuje" w Nim w tej kwestii.
Do jakich wniosków On dojdzie.
Pozdrawiam.
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #42 : Styczeń 02, 2009, 14:16:55 »

Ja rozważałam też swego czasu sprawę ulotek ale pomysł wydał mi się trywialny Duży uśmiech chociaż jak zobaczyłam sklepik z koszulkami i innymi gadżetami Buzia na kłódkę na stronie http://www.missionpharaoh.com to pomyślałam, że w sumie nie jest taki najgorszy, są gorsze Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Rozumiem, że potrzebne są pieniądze, ale może nie koniecznie zdobywane w taki sposób. Uwłacza to powadze sprawy Mrugnięcie

Pomysł ze stroną internetową jest dobry, ale co z ludźmi którzy nie korzystaja z internetu?
Myślę, że w całym projekcie jest wiele aspektów, którymi można zainteresować i przykuć uwagę poszczególnych osób. Dla lubiących wyzwanie - wykopaliska Mrugnięcie, dla hipochondryków temat zdrowia itp. Duży uśmiech

 Osobiście za najważniejsze uważam przesłanie projektu, nawoływanie do otwarcia umysłów i serc. Jeśli chodzi o informację odnośnie nibiru to najwazniejsza jest równowaga. Między tymi dwoma biegunami miłość - wzbudzenie poczucia odpowiedzialności.
Brakuje mi tylko pomysłu jak wyjść z tym do ludzi. Co powiedzieć i jak  Zawstydzony
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #43 : Styczeń 02, 2009, 16:22:30 »

Kabaretko mi również zależy na wszystkich wokół mnie dlatego obmyślam już plan jak zainteresować wszystkich bez wyjątku.Nawet księży. Szok.Pierwszy krok to zacząć od siebie ,drugi najbliżsi ,potem miejscowość, w której mieszkam a potem miasto wojewódzkie. Na pewno nie będą to ulotki.Mam już wstępnie określoną datę większego przedsięwzięcia, ale nie wiem co to będzie .Czekam na podpowiedź z Góry jak i co zrobić .Dalej utrzymuję że musi to być to coś zwracającego uwagę i szokującego(terapia wstrząsowa).
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #44 : Styczeń 02, 2009, 16:31:38 »

Zgadzam się z pomysłem tak jak wspomniał Radosław,ale z jakimś odnośnikiem do strony PCh.Może ktoś z Forumowiczów potrafi taką stronę zorganizować  Duży uśmiech.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #45 : Styczeń 02, 2009, 16:38:52 »

Pamiętam, w rozmowie z księdzem co chodził "po kolędzie" w 2006r, rozmawiałem o Federacji Galaktycznej i P.CH. , nic nie zaprzeczył, tylko się miło uśmiechnął.
A więc Oni też doskonale wiedzą, co tak naprawdę sie teraz święci.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #46 : Styczeń 02, 2009, 17:38:16 »

Pamiętam, w rozmowie z księdzem co chodził "po kolędzie" w 2006r, rozmawiałem o Federacji Galaktycznej i P.CH. , nic nie zaprzeczył, tylko się miło uśmiechnął.
A więc Oni też doskonale wiedzą, co tak naprawdę sie teraz święci.
Pozdrawiam. Cool

Ekhem...albo pomyślał: "Ychhh, co za dureń. Takiemu to nawet nie ma co czegokolwiek tłumaczyć..." (nie twierdzę, żeś dureń, ale tak też sobie mógł ksiądz pomyśleć ;])
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 02, 2009, 17:43:17 »

Nie, tylko prosił mnie żebym znów zaczął chodzić do kościoła.Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 02, 2009, 17:52:12 »

Nie, tylko prosił mnie żebym znów zaczął chodzić do kościoła.Uśmiech

Czyli w zasadzie na jedno wychodzi Język
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #49 : Styczeń 02, 2009, 18:06:09 »

A gadaj sobie co chcesz.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lionesrp tunake black-for polskierpg magicznyswiat