Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 18:45:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 84158 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 02, 2009, 18:07:41 »

A gadaj sobie co chcesz.

Ale ja nie mówię, że to coś nie tak z Tobą, tyle, że to nie świadczy, ze ksiądz wie i akceptuje istnienie takich federacji etc. Nic więcej, jeśli Cię osobiście jakoś uraziłem, to przepraszam, bo zupełnie nie o to mi chodziło Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 02, 2009, 18:19:40 »

Oki. Spoko.Uśmiech
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 03, 2009, 10:28:04 »

Jestem pewna, że wiedzą.przecież czegoś tam się uczą na tych uczelniach ,ale są później odpowiednio ukierunkowani na parafiach przez swoich przełożonych o czym mówić a o czym nie .Ci którzy się nie dają przeważnie są wysłani na jakąś dziurę i tam nie szkodzą.Chociaż był jeden przypadek gdzie ksiądz który szkodził proboszczowi(zabierał sponsorów) i wiernych z całego miasta dostał awans na dużą parafię w Lublinie,ale on miał poparcie u biskupa i u lokalnych władz i nie skończył jak inni.
A co do zagadnienia w temacie.
U mnie w tym roku już po kolędzie.Zwróciłam delikatnie uwagę księdzu na zbyt łagodne przekazywanie PRAWDY i na brak Boga w jego parafii.Był w szoku.Wskazałam mu kościół ,w którym mówią i ostrzegają wprost o nadchodzącym nieszczęściu.Był naprawdę zaskoczony tym że ludzie nie oczekują głaskania po główce tylko Prawdy popartej prostymi przykładami z życia.Oczywiście mówiliśmy o wszystkim w kontekście przekazywania wiary i miłości przez księży.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 03, 2009, 10:34:00 »

Dzięki Moniu. Uśmiech
Uważam,że tak jak mówisz, oni też zaczynają się w "sobie" buntować.
I będą z ludźmi wkrótce, a nie z tymi co sieją kłamstwa od 2000 lat.
Pozdrawiam.
Ps.
To powoli już pęka.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 03, 2009, 11:15:19 »

Moim zdaniem baaardzo mocno uogólniacie. Piszecie tak, jakby każdy ksiądz wiedział, jaka jest "prawda" (jakakolwiek by ona była...), od maluczkich księży, przed proboszczów, biskupów, arcybiskupów, kardynałów, do papieża. Osobiście uważam, że pewne zafałszowania (czy raczej przeinaczenia, bo jedynie o nich można mówić) oczywiście istnieją, ale dokonały się w dalekiej przeszłości, i ewentualne dowody na to mogą być jedynie w Archiwach Watykanu. Co w związku? W związku z tym wiedzą o nich jedynie papieże i kardynałowie. Tak więc mówienie, że wszyscy księża znają i ukrywają ową tajemniczą "prawdę" jest dla mnie lekkim nonsensem.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #55 : Styczeń 03, 2009, 17:38:19 »

Gwoli ścisłości, jak się waży nonsensy?
Czy jak są lekkie, to jest lepiej czy lekko gorzej?
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 26, 2009, 12:53:29 »

Czy ktoś jest zainteresowany tym aby wspólnie zorganizować jakieś przedsięwzięcie, pokazac ludziom możliwości, aby to co robimy-nasze codzienne wybory służyły wszystkim. Może napisać wspólnie książkę, propozycję filmu, programu telewizyjnego, cokolwiek, co trafiłoby do jak największej liczby ludzi. Mam na mysli stworzenie czegoś, co pójdzie w świat. Albo nawet przekazać to, juz zostało stworzone jeśli jest tego warte. To, co da do myslenia wielu ludziom. Nas również rozwinie. Chwalebne są dyskusje na forum, na pewno też otwieraja serca ale może przyszedł czas, żeby pokazać to o czym piszemy. Obrócić to w czyn. Mrugnięcie
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 26, 2009, 13:30:52 »

Czy ktoś jest zainteresowany tym aby wspólnie zorganizować jakieś przedsięwzięcie, pokazac ludziom możliwości, aby to co robimy-nasze codzienne wybory służyły wszystkim. Może napisać wspólnie książkę, propozycję filmu, programu telewizyjnego, cokolwiek, co trafiłoby do jak największej liczby ludzi. Mam na mysli stworzenie czegoś, co pójdzie w świat. Albo nawet przekazać to, juz zostało stworzone jeśli jest tego warte. To, co da do myslenia wielu ludziom. Nas również rozwinie. Chwalebne są dyskusje na forum, na pewno też otwieraja serca ale może przyszedł czas, żeby pokazać to o czym piszemy. Obrócić to w czyn. Mrugnięcie

czyli o czym konkretniej
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 26, 2009, 14:17:11 »

Czy ktoś jest zainteresowany tym aby wspólnie zorganizować jakieś przedsięwzięcie, pokazac ludziom możliwości, aby to co robimy-nasze codzienne wybory służyły wszystkim. Może napisać wspólnie książkę, propozycję filmu, programu telewizyjnego, cokolwiek, co trafiłoby do jak największej liczby ludzi. Mam na mysli stworzenie czegoś, co pójdzie w świat. Albo nawet przekazać to, juz zostało stworzone jeśli jest tego warte. To, co da do myslenia wielu ludziom. Nas również rozwinie. Chwalebne są dyskusje na forum, na pewno też otwieraja serca ale może przyszedł czas, żeby pokazać to o czym piszemy. Obrócić to w czyn. Mrugnięcie

Ciekawy pomysł. Trzeba by do tego zaangażować zawodowych dziennikarzy i reporterów, którzy zrobią z tego książkę, albo wideo-wykłady jak Icke. Inny pomysł to sympozjum na żywo, na które każdy by mógł przyjść (z ulicy). Prelegenci z forum omawialiby różne zagadnienia w formie 20-30-minutowych prezentacji...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 14:37:34 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 26, 2009, 14:32:19 »

albo program na TVN...  Duży uśmiech

[tak, złośliwie]
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #60 : Styczeń 26, 2009, 14:38:52 »

albo program na TVN...  Duży uśmiech

[tak, złośliwie]

Z Artqiem w roli głównej.

[też złośliwie]
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #61 : Styczeń 26, 2009, 14:54:34 »

Słaba ta złośliwość, potrenuj - możesz na mnie.
Zadawałbym pytania te same co na forum.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 26, 2009, 15:25:38 »

Och, nie.
Zapyta mnie jeszcze ktoś, co wyniosłam z tego forum, a ja będę odpowiadać, że nauczyłam się tu złośliwości.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 26, 2009, 15:30:41 »

zawładnijcie youtube ; róbcie filmiki ; będziecie sławni a potem już w Dzień dobry TVN hehe
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 26, 2009, 15:37:36 »

Zapyta mnie jeszcze ktoś, co wyniosłam z tego forum, a ja będę odpowiadać, że nauczyłam się tu złośliwości.
rozwinęłam, rozwinęłam  Mrugnięcie

edit: teraz nieco poważniej. Wiem jak pch mógłby pomóc sam sobie. Słyszałem o wyzwaniu jakie zostało jakiś czas temu rzucone przez pewnego człowika/grupę ludzi osobom twierdzącym, że posiadają zdolności paranolmale. Z tego co wiem nie ma ograniczeń wiekowych, tematycznych, narodowościowych. Jeżeli osoba będzie w stanie przejść próby a tym samym potwierdzić, że takowe zdolności ma - otrzyma coś około 1 miliona $. Więc śmiało, ludzie z pch byli już niejednokrotnie w USA, więc szlak za ocean mają przetarty. Kapitalna sprawa! Za jednym zamachem mogliby udowodnić, że to co mówią chcoć w części jest prawdą i zdobyć to "nieszczęsne złoto" na wykopaliska. My forumowicze - mielibyśmy nieco obiektywnych badań/informacji. Cóż za problem spróbować?

Same pozytywy. Teraz i tak czekają na pozwolenie, samolotami lubią latać, mają okazję aby samemu w łatwy i szybki sposób pozyskać środki zamiast prosić o datki.
Kto jest za?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 16:11:46 wysłane przez arteq » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 26, 2009, 17:01:43 »

Pomysł dobry ale chociaż nie jestem zwolennikiem Pani Lucyny to nasuwa mi się pytanie...
 w jaki sposób oni chcą tych ludzi przetestować... czy mają kompetencje?, techniczne możliwości? i czy przede wszystkim biorą to na poważnie? Przydałby się jakiś link do szczegółów Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #66 : Styczeń 26, 2009, 17:36:29 »

spróbuję przypomnieć sobie gdzie o tym słyszałem i namierzyć. Opierają się na naukowych przesłankach. Wiem, wiem Lucynka i samcio tego nie lubią, ale ten 1 mln $...

edit: no i mam:

http://pl.wikipedia.org/wiki/James_Randi_Educational_Foundation
http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Jackowski też miał chrapkę:
http://forums.randi.org/showthread.php?t=29681

Myślę, że to nie odstraszy naszej dzielnej ekipy, wszak Jackowski często rozmija się z samciem. O ile dobrze zrozumiałem, kandydat powinien się czymś wykazać/udokumentować to... Kurczę, to może być problem [ale wyłącznie moim wstrętnym, sceptycznym zdaniem], ale pch wszem i wobec chwali się tak licznym zbiorem porażąjących odkryć, że Randi będzie mógł przebierać w nich jak w ulęgałkach... Także widzę tutaj miejsce dla forumowiczów [oczywiście tych z jedynym słusznym zdaniem: "informacje od pch to prawda"] - proszę o propozycję jakiegoś zdarzenia/osiągnięcia pch, które to moznaby zaproponować Randiemu [oczywiście może być kilka].

Właśnie - spróbujcie dla samych siebie stworzyć projekt takiego pisma. Przypominam o zamieszczaniu faktów a nie tylko przypuszczeń i deklaracji. Uczciwie, bez lania wody - taki zwięzły CV pch.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 18:18:09 wysłane przez arteq » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #67 : Styczeń 26, 2009, 19:15:35 »

Mam nadzieje że na tym teście nie zadają tak "trudnych" pytań jak w Rozmowach w toku  bo może być krucho Mrugnięcie
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 26, 2009, 20:09:41 »

ok. jutro napiszę dokładnie o co mi chodzi. Nie jest moim zamiarem bynajmniej "reklamować" PCH. Mam na myśli obudzenie ludzi z letargu aby przejrzeli na oczy co robia (robimy) z naszą planeta i z soba nawzajem. Jutro rozwinę temat.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #69 : Styczeń 26, 2009, 20:31:57 »

ok. jutro napiszę dokładnie o co mi chodzi. Nie jest moim zamiarem bynajmniej "reklamować" PCH. Mam na myśli obudzenie ludzi z letargu aby przejrzeli na oczy co robia (robimy) z naszą planeta i z soba nawzajem. Jutro rozwinę temat.

No właśnie, o to chodziło (o ile dobrze zrozumiałam). Czyli nie o PCh, a o wszystko inne, do czego na tym forum doszliśmy.

Tak naprawdę, to tutaj większość ludzi jest przeciw PCh, więc nie wiem, co tu robimy, może powinniśmy mieć inne forum. W obecnej sytuacji, gdy chcę zareklamować komuś to forum, to muszę tłumaczyć, czym jest Projekt Cheops, a takie tłumaczenie wygląda tak, jak ukryte werbowanie do Projektu.  Niezdecydowany
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #70 : Styczeń 26, 2009, 20:51:43 »

Cytuj
Mam na myśli obudzenie ludzi z letargu aby przejrzeli na oczy co robia (robimy) z naszą planeta i z soba nawzajem.



http://pl.youtube.com/view_play_list?p=48B36FB95426DBDE



Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #71 : Styczeń 27, 2009, 00:28:27 »

   Dorzucę Wam jeden link tylko tak, dla wstępnej orientacji, ile trzeba by było materiału przerobić dokładnie, by zdać sobie, że jest to wprost niewykonalne.
   Tak wiem, zaraz posypią się wrzaski ignorantów, że jest to ukierunkowywane, tendencyjne itp., ale tak nie jest, ponieważ każdy człowiek dołoży do tego wszystkiego swój własny bagaż rzeczy wg. niego najważniejszych, istotnych i zrobi się z tego podwójna objętość wiedzy startowej dla następnego i tak w trybie geometrycznym powiększy się całość do niewyobrażalnych wprost rozmiarów.
Teraz to już jest za późno na przerobienie takiego monstrum wiedzy, nawet nie biorąc pod uwagę choćby jednego zdania z przekazów PCh.
   Od dawna rozdaję 4,7Gb DVD płyty (początkowo to były tylko 700Mb CD), na których zamieszczam najważniejsze wg mnie materiały służące "obudzeniu" jak największej liczby ludzi. To są wybrane z poniższego linku te najlepsze i nie zastanawiam się już kompletnie nad dalszym losem tych płytek - czy ktoś PODAŁ DALEJ czy nie, bo to tylko ogranicza dalsze działania.
http://skocz.eu/8e
   Niech każdy zrobi listę swoich najcenniejszych materiałów w kierunku przyspieszonego kursu duchowego dla innych, wypali je przynajmniej na dwóch płytkach i PODA DALEJ, tak właśnie je podpisując lub jak tylko uzna za stosowne (ja podpisuję WYPAL DWIE KOPIE TEJ PŁYTY I PODAJ DALEJ OSOBOM, NA KTÓRYCH CI NAJBARDZIEJ ZALEŻY - przypomnijcie sobie fabułę filmu "Pay It Forward", a będziecie wiedzieć dlaczego). Nic więcej nie potrzeba - tylko chęci zamienić w działanie. Poczujecie się dużo lepiej - obiecuję.
   To by było na tyle jeśli chodzi o zrobienie czegoś w tym konkretnym kierunku.

   Przy okazji postu w tym wątku zwracam się do Dziewczyn, by Która tylko ma dostęp do kanału Club Zone, niech rozpowszechni zainteresowanie serią pt. "Lisa Williams - Między Życiem a Śmiercią"
Wczoraj w nocy zgrałem na dysk nieprawdopodobny odcinek, który jest kwintesencją wszystkich Ksiąg na Ziemi w dziale: "Życie Po Śmierci" włącznie z moją własną, świadomą eksploracją Zaświatów.
   By za bardzo się nie rozwlekać tematu do formy traktatu, wrzucam Wam linki do dwóch części tego akurat odcinka. - Kiedy już się wypakują wszystkie do formy podglądu to wrzucę je razem do mojego wątku "...jak je zrozumieć", ponieważ chodzi również o to, by jak najwięcej ludzi przede wszystkim "UWIERZYŁO W DUCHA":
http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=55731869
http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=55751836
   Jeśli ten cały odcinek "05...." nie jest dla kogoś przekonującym, to takiej osobie nie pomoże uwierzyć już żaden dowód, poza przejściem na tamtą stronę i nie można już takiej osobie pomóc zrozumieć za tego życia.
Pozdrawiam LDW i OS   
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #72 : Styczeń 27, 2009, 07:38:42 »

Arteq - a akurat to z poddaniem się "próbie" jest świetnym pomysłem. Bo to jest, niestety, największą bolączką wszystkich medium i innych takich - wiedzą i umieją wiele, do czasu, kiedy nie podda się ich próbie. Ciekawe, jak by tu p.Lucynka wypadła...

Kabaretka - jestem za czymś takim. Z tym, że znowu, musiałoby to być udokumentowane, ciekawe, a przy tym wiarygodne. Bo kiedy dasz komuś nawet tony filmików, z ktorych każdy z autorów jedynie "plecie o niczym" albo propaguje swoje własne tezy, opierając je na bardzo wątpliwej jakości przesłankach, to tego typu "prezentacja" mogłaby jedynie wywołać ironiczny usmieszek, a nie żywe zainteresowanie.
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #73 : Styczeń 27, 2009, 15:17:41 »

Jeśli chodzi o filmiki na youtube to wszystko super ale po pierwsze jest to za długie, ponadto ktoś kto "śpi" niekoniecznie zdaje sobie z tego sprawę, wiec podejrzewam nie wpisze hasła na toutube "przebudzenie"  Niezdecydowany Nie szuka się rozwiązania problemu, którego sie nie widzi albo nie chce widzieć Niezdecydowany
Mam na myśli stworzenie czegoś co da mozliwość poznania dokładnych faktów, coś co potrząśnie ludźmi ale nie w formie zastraszenia tylko pokazania jak jest naprawdę i przedstawieniu w związku z tym możliwości działania. Jeśli miałby to być filmik nie powinien być rozwleczony i nudny ze spekulacjami ale przedstawienie czystych faktów oraz pokazanie ludziom kim są naprawdę.Moglibysmy stworzyć wspólnie jakiś film, książkę, program nie po to, żeby być "sławnym" ale po to aby jak najwięcej ludzi miało sposobność to obejrzeć czy przeczytać i zastanowić się co zamierza dalej z tym zrobić.
 Pomysł z dyskiem jest ciekawy. Stanley - to ciekawy pomysł, przeslij mi ten materiał Mrugnięcie
Nie mam na tyle obszernej wiedzy aby przekazac na przykład dane odnośnie klimatu, eksploatacji środowiska naturalnego, dlatego potrzebuję chętnych do zaangażowania się w projekt.
O PCH również można wspomnieć ale też na zasadzie faktów bez oceniania. Ludzie muszą zacząć myślec samodzielnie!  ; Chichot
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 15:20:27 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #74 : Styczeń 27, 2009, 15:27:59 »

a jaki konkretnie miałby być temat tego ; jakie zagadnienia znalazłyby się
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kalinowatyper world-of-pandas pifpaf devilssoldiers mexicas