Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 06:20:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 84153 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #75 : Styczeń 27, 2009, 17:55:32 »

Kabaretko A może skontaktować się z Greenpeace w Polsce.Mają wiedzę na temat aktualnego stanu środowiska.Moglibyśmy razem zorganizować jakieś większe przedsięwzięcie np w Krakowie w dniu Ziemi wraz z ich pomocą.Mają doświadczenie w organizowaniu różnych akcji.Wejdźcie na ich stronę.Moglibyśmy przy okazji tematu ratowania Ziemi wspomnieć o PCh i wsparciu go poprzez zaintrygowanie ludzi czymś nowym. Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #76 : Styczeń 27, 2009, 18:10:46 »

Kabaretko A może skontaktować się z Greenpeace w Polsce.Mają wiedzę na temat aktualnego stanu środowiska.Moglibyśmy razem zorganizować jakieś większe przedsięwzięcie np w Krakowie w dniu Ziemi wraz z ich pomocą.Mają doświadczenie w organizowaniu różnych akcji.Wejdźcie na ich stronę.Moglibyśmy przy okazji tematu ratowania Ziemi wspomnieć o PCh i wsparciu go poprzez zaintrygowanie ludzi czymś nowym. Uśmiech


A po co wrzucać tu PCh? Skoro filmik ma być o REALNYCH zagrożeniach, to mówmy o realnych zagrożeniach, o tym, co każdy może sobie sprawdzić, zweryfikować, a nie o channelingach, PCh i innych wydumanych teoriach. Chyba, że z miejsca chcemy stracić wiarygodność.
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #77 : Styczeń 27, 2009, 19:08:59 »

...
Pomysł z dyskiem jest ciekawy. Stanley - to ciekawy pomysł, przeslij mi ten materiał Mrugnięcie
Nie mam na tyle obszernej wiedzy aby przekazac na przykład dane odnośnie klimatu, eksploatacji środowiska naturalnego, dlatego potrzebuję chętnych do zaangażowania się w projekt.
O PCH również można wspomnieć ale też na zasadzie faktów bez oceniania. Ludzie muszą zacząć myślec samodzielnie!  ; Chichot

Witaj >Kabaretko< !
Rozdałem już tak dużo tych płyt w wielu kierunkach Polski (i Anglii również), że jestem pewien, iż otrzymasz ją od kogoś na pewno nie dalej jak do 7 miesięcy.
A jeśli chodzi o coś co potrząśnie ludźmi, to nie myśl nawet o takich rzeczach, Proszę Cię, ponieważ skutek będzie identyczny jaki masz teraz przed sobą w postaci tego forum - kolejna wojenka:
"Gadu, Gadu - Baden, Baden
  Jaki wynik - Żaden, Żaden
"
Jeśli chciałabyś coś łatwo i szybko skompilować do takiej płytki to zajrzyj tutaj:
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/
- a dodatkowo zobacz jeszcze tutaj:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4042
- jak te chłopaki rozkręcają ten stary, skostniały, dotychczasowy, zniewalający ludzkość Moloch , lecz przede wszystkim destabilizują działania Iluminatów w kierunku wprowadzenia przez nich nowego, docelowego systemiku na Ziemi pod hasłem NWO, bo wtedy dopiero będzie bardzo "wesoło" do bólu. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Pozdrawiam Ciepło.
LDW i OS również.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 19:10:57 wysłane przez Stanley » Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #78 : Styczeń 27, 2009, 19:10:55 »

Tene a czy realnym zagrożeniem nie jest Planeta X,czy realnym zagrożeniem nie jest dla ciebie istnienie tajnej organizacji Iluminatów, którym zależy na ograniczeniu wolności człowieka?O tym wszystkim mówi Samuel więc dlaczego  nie wspomnieć o PCh?
Planeta X podobno ma być widoczna gołym okiem ok. połowy roku.Myślę że zanim filmik powstanie i ujrzy światło dzienne będzie ją już widać.Czy to byłoby dla ciebie potwierdzenie wiarygodności słów w przekazach,czy dalej będziesz utrzymywał,że wszystko jest bajką wyssaną z palca?
Skoro jest to forum na stronie PCh a nie wierzysz w te wydumane historie to co tutaj robisz?Chyba tylko zamieszanie.

Kabaretko jeśli będziesz miała gotowe materiały do "rozprowadzenia' daj znać.Niestety nie wszyscy jeszcze mają komputery i internet.
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #79 : Styczeń 27, 2009, 21:06:33 »

MoniaP - a czy tytuł tego forum jest: "Forum ZWOLENNIKÓW PCh"? Nie. Co tu robię? Dyskutuję. Do tego chyba jest to forum przeznaczone.

Czy Planeta X jest realnym zagrożeniem? Po pierwsze, nie mylmy Planety X i Nibiru. Planeta X to domniemywana przez astronomów planeta Układu Słonecznego - normalna, mająca normalną orbitę, nijak nam nie zagrażająca. Co do Nibiru -  a widziałaś ją? Czy któryś teleskop już ją wykrył? Skoro mamy możliwości oglądania odległych gwiazd, to czemu jak na razie o Nibiru jest cisza? Tak, tak, wiem, wszystkie rządy zmówiły się, i ukrywają tą informację, budując dla siebie schrony. Mhhhmmm.....

Czy tajne bractwo Iluminatów jest zagrożeniem? Nie. Tajne bractwo iluminatów jest ładnym abstrakcyjnym tworem, by było na kogo zrzucać winę, gdy coś się dzieje źle. Poza tym, skoro jest to rzekomo bractwo mające ogromne wpływy, możliwości, mogące wszędzie przemycać swoje niecne cele, i tak tajne to... czemu WSZYSCY o nim wiedzą? Czemu byle smarkacz, wchodząc na YT, może znaleźć setki filmików rzekomych "udowodnionych" działań Iluminatów? Jeśliby istnieli i tak kiepsko szło im ukrywanie tajności, to możemy być spokojni - to nieudacznicy.

Ale czy nie ma się czym martwić na Ziemi? Czy za mało jest alarmujących rzeczy, by na siłe wymyślać tajne spiski Iluminatów, nieznane planety etc? Mamy zagrożenie posłużenia się bronią nuklearną, mamy efekt cieplarniany, mamy degradację środowiska naturalnego - czy naprawdę tego nie wystarczy, by skoncentrować się na naprawdę namacalnych problemach Ziemi, i trzeba szukać zagrożeń urojonych?
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #80 : Styczeń 28, 2009, 01:29:22 »

Oczywiście jest wiele problemów namacalnych,ale czy my maluccy możemy coś z tym zrobić? Prosty Kowalski nie jest w stanie sam zamknąć kopalni i wprowadzić nowe źródło pozyskiwana energii czy zapobiec wojnie nuklearnej.To muszą zrobić Oni tam na górze.Ja jedynie mogę oszczędzać energię ,segregować śmieci i dbać o czystość w bliskiej okolicy oraz uświadamiać dzieci jak jest to ważne.

Co do Pch i Iluminatów to dla tych pierwszych rozgłos chyba nie jest pożądany z uwagi na możliwość utudniania wykopalisk.Natomiast dla tych drugich takie filmiki na youtube nie są groźne.Ponadto jakakolwiek reakcja na nie byłaby ujawnieniem się ,przyznaniem,że taka grupa istnieje.Nie ma reakcji =nie ma Iluminatów.
A tak na marginesie to chętnie spojrzałabym przez dobry teleskop tylko nikt do niego mnie nie dopuści. Zły
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #81 : Styczeń 28, 2009, 07:48:22 »

Oczywiście jest wiele problemów namacalnych,ale czy my maluccy możemy coś z tym zrobić? Prosty Kowalski nie jest w stanie sam zamknąć kopalni i wprowadzić nowe źródło pozyskiwana energii czy zapobiec wojnie nuklearnej.To muszą zrobić Oni tam na górze.Ja jedynie mogę oszczędzać energię ,segregować śmieci i dbać o czystość w bliskiej okolicy oraz uświadamiać dzieci jak jest to ważne.

Zastanów się teraz tak obiektywnie. Czemu ludzie wszędzie widzą zagrożenia "pozaplanetarne", jak Nibiru np? Czy nie jest to zwykły wybieg psychologiczny? Każdy chciałby coś zmienić, mieć większy wpływ na losy świata. Każdy jednocześnie zdaje sobie sprawę, że to absolutnie nie od niego zależy - nie ma możliwości zmian na skalę globalną. ALE! Kiedy już się weźmie teorię o jakichś wyimaginowanych zagrożeniach, jak Nibiru, i teorię o tarczy w piramidzie, wtedy nagle okazuje się, że nawet maluczki ma możliwość "ochrony ludzkości". I ego jest zaspokojone. A naprawdę istotne problemy, które rzeczywiście grożą naszej planecie, jak były tak będą.

Co do Iluminatów, mi nie chodzi o ujawnianie, a o to, czemu, skoro to rzekomo tak tajna, tak potężna i wpływowa organizacja - to niby wszyscy wiedzą, że istnieją, a nawet, co robią?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 15:24:54 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #82 : Styczeń 28, 2009, 15:02:43 »

   Wszystko co można jeszcze dopowiedzieć w tym wątku, krótko i na temat:
http://www.wrzuta.pl/audio/zOVxc4ABHB/

Pozdrawiam Wszystkich LDW i OS
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #83 : Styczeń 28, 2009, 17:01:44 »

No cóż a co powiecie na to?Znalazłam to gdzieś tam nie ważne gdzie szukając odpowiedzi na moje pytanie wierzyć czy nie wierzyć ?Linki są nieaktualne a przynajmiej ja ich nie mogłam odnaliźć.
   


Samuel jest oszustem z Oriona i mówi że Oriończycy to nasi przyjaciele!!!!!!On jest jednym z nich i oni teraz będą robić wszystko co sie da aby nie doprowadzić do przejścia w $ wymiar gęstości!!!!PROSZĘ CIĘ PRZECZYTAJ TO:::::Nawet jeśli nie uwierzysz mi....

A TO  KOMENTARZ KTÓRY ZNALAZŁAM NA:http://www.paranormalne.pl/in  dex.php?showtopic=7450&mode=thre  aded

A OTO TREŚĆ:
Artykuł jaki znalazłem na jednej ze stron o tematyce paranormalnej.Tak mnie zaciekawił, że skopiowałem go w całości i stworzyłem nowy temat aby wszyscy mogli zapoznać się z jego treścią.

Przeczytałem już dziesiątki artykułów i kilka książek. Na początku nie byłem pewien intencji projektu Cheops. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Samuel jest istotą 4 - gęstości, w jej końcowej fazie. Problem w tym że aby móc przejść na 5 gęstość trzeba zacząć troszczyć się przede wszystkim o innych. Tymczasem jego Samuel jak i byt z Syriusza są przedstawicielami gadziego imperium, które służy wyłącznie sobie. To nie potrwa jednak długo. Chwila przejścia na kolejną gęstość będzie ironiczna i bardzo dobrze. Otóż zamiast podwyższyć swoje wibracje i wznieść się na 5 gęstość, gady spadną przez swoje postępowanie na drugą i swój rozwój duchowy zaczną od zera. Aby tak się jednak nie stało muszą znaleźć inną planetę która będzie posiadać odpowiadającą im gęstość. Do tego idealnie nadaje się Ziemia. A tak przy okazji czy nie zdziwiło was nerwowe przywitanie bytu z Syriusza który oznajmił że przejmą planetę i koniec. Muszą się jednak spieszyć ponieważ Ziemia ustawia się na linii energii płynącej gdzieś z Plejad, która 21 grudnia 2012 podniesie nas na 4 gęstość. Gady chcą nam w tym przeszkodzić uruchamiając globalne pole siłowe, które zablokuje ten proces i pozwoli im spokojnie przeprowadzić inwazję. Już raz a dokładnie 300 000 lat temu spowodowali wybuch na Słońcu który wykurzył stąd 10 cywilizacji oprócz Karraków.Przez dziwne promieniowanie ich DNA zmieniło się z 12 do 2 nici. Tak my jesteśmy Karrakami tyle że poddanymi brutalnie wymuszonej ewolucji.Gady chcą ponownie nami manipulować pod pretekstem uratowania cywilizacji. Samuel sieje w nas panikę swoimi destrukcyjnymi przepowiedniami ponieważ gady żywią się strachem i cierpieniem. Obecne zmiany na planecie są nieuniknione po tym jak przeprowadzano tysiące prób jądrowych oraz wielokilometrowe wykopy w poszukiwaniu surowców.Musiało to doprowadzić do destabilizacji geologicznej i efekt tego już widzimy. Nie możemy się dać zwieść ich podstępnymi knowaniami.

Jeśli mi nie wierzycie weźcie w krzyżowy ogień pytań Samuela oraz jego przyjaciela. Oczywiście nie możecie bo przecież nie dość że pytania muszą być przedstawione wcześniej, to niewygodne sesje takie jak 64 zostaną usunięte lub ocenzurowane aby projekt upadku ludzkości postępował prawidłowo. Błagam jeszcze raz weźcie go jakimś sposobem w krzyżowy ogień pytań. Przekonajcie się że kłamie nim będzie za późno.

A co najgorsze byt w 64 sesji powiedział "Znaczyć was będziemy", co przywodzi na myśl bestię z apokalipsy, która jest tak naprawdę opisem ostatnich lat odchodzącej 3 gęstości.

I nie boję się konsekwencji od Samuela. Już raz zaatakował Sławę Malarz rzekomo w celu jej zahartowania, żeby pokazać jej jak może działać zło.Po tym wydarzeniu fundacja Pyramid Becon of Peace odłączyła się od projektu. Z tego co wiem to była walka o jej życie.Rano mieszkanie wyglądało jak po bitwie.Trwało to parę godzin.Stało się to, gdy Sława rozmawiała przez telefon z Barbarą - przjaciółką z fundacji.Wtedy to też ukazała się jej też w mieszkaniu właśnie ta przyjaciółka i kazała jej wyjść z domu- ta prawdziwa po drugiej stronie telefonu krzyczała żeby tego nie robiła bo to nie jest ona.Nie wiadomo, co by się stało, gdyby wyszła...Barbara przyszła jej z pomocą mimo, że była w tym czasie w N.Y. a Sława w Chicago.Poprosiła o pomoc znajomego, który się zna na takich rzeczach i on na odległość(też z N.Y.) pomógł Sławie.

Bardzo chciałbym się mylić ale po tym co mogło stać się dzisiejszej nocy to niemożliwe.Samuel albo jego towarzysze chcieli mnie zaatakować, jednak nie mogli tego zrobić w świecie materialnym gdyż tu jestem od dawna zabezpieczany medytacją ochronną. Jedyne co mogliby zrobić to zaatakować podczas OOBE. I tu stała się rzecz dziwna. Otórz od ponad 10 lat nie miałem spontanicznego wyjścia OOBE a świadome przychodzi mi jeszcze z dużym trudem. Kiedy już miałem podnieść się z ciała fizycznego, jakaś postać wbiła moje ciało astralne z powrotem z taką siłą że nie mogłem sie ruszyć. Zorientowałem się że to mój opiekun duchowy i mówił żebym nie wychodził bo Oni już na mnie czekają. Widziałem kilka postaci ukrywających się w mroku za oknem. Po chwili OOBE się skończyło i wróciłem do ciała.

Teraz jestem przekonany że moja teoria, bo była to teoria w którą bardzo wierzyłem się sprawdziła. Co prawda miałem silne dowody ale jakaś iskierka mnie wierzyła że Samuel może mówić prawdę a my go nie rozumiemy, ponieważ pochodzi z wyższej gęstości. Wiem że miałem rację. Modlę się o to aby nie odnaleźli labiryntu i faraona przed rokiem 2012. Wtedy problem z Gadami się skończy a my wkroczymy w okres pokoju. W przeciwnym razie naszą przyszłością będzie niewolnicza rasa.

Powiem szczerze że przeraziło mnie to co napisał ten forumowicz.Ciągle szukam przykładów za i przeciw PCh.Mam ochotę skontaktować się z moim opiekunem,ale po tym co przeczytałam może to być niebezpieczne.Może niektórzy z was mają rację że podchodzą do tematu bez emocji.Zastanawiam sie jeszcze jak to sprawdzić czy Samcio ma dobre intencje czy też odwrotnie.

Pozdrawiam MP.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #84 : Styczeń 28, 2009, 18:03:44 »

Cytuj
Powiem szczerze że przeraziło mnie to co napisał ten forumowicz.Ciągle szukam przykładów za i przeciw PCh.Mam ochotę skontaktować się z moim opiekunem,ale po tym co przeczytałam może to być niebezpieczne.Może niektórzy z was mają rację że podchodzą do tematu bez emocji.Zastanawiam sie jeszcze jak to sprawdzić czy Samcio ma dobre intencje czy też odwrotnie.

Cel właśnie był taki - przerazić się. Ja się już nauczyłam nie przerażać się takimi bzdurami i Tobie też tego życzę.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 28, 2009, 18:06:28 »

(Teraz zaznaczę, że to, co powiem, będę mówił z perspektywy człowieka zajmującego się od pewnego czasu parapsychologią i ogólnie działaniem z Energią, nie z perspektywy, z której piszę większość postów: sceptyka-realisty).

MoniaP. - zacytuję tu drobne stwierdzenie: "Poznacie ich po owocach". Jakie owoce na razie ma na koncie PCh? Mimo 7 lat działalności - żadnych. Praktycznie wszystkie wielkie przewidywania i dobitne słowa Samcia się nie spełniły, albo spełniły się tak, że owo spełnienie dostrzegają jedynie zagorzali zwolennicy Projektu. Czytając sesję, chyba jedynie ktoś ślepy nie dostrzeże nielogiczności, niekonsekwencji, niejasności, czy też mętności wywodów. Na każdym też kroku jest groźba. Monia, miałaś kontakty z przewodnikiem duchowym, więc będziesz wiedzieć, o co chodzi - czy on kiedykolwiek Cię straszył? Czy kiedykolwiek mówił o kimś, że jest ślepy na coś, czy jakkolwiek kogoś traktował lepiej/gorzej? Czy kiedykolwiek zaatakowałby kogoś, jak to Samcio zrobił ze Sławą? Czy wreszcie kiedykolwiek żądał od Ciebie bezwarunkowego posłuszeństwa? Sądzę, że na większość, a nawet na wszystkie pytania odpowiedź brzmi NIE. A co robi ten byt, z którym się rzekomo kontaktuje p.Lucyna? Straszy, grozi, nakazuje, wymaga, czasem poniża. Skoro to jest "wyższy byt", to czy do takiego "ideału" my dążymy?

Spójrz też na to, czym ów byt straszy. Z jednej strony kalendarz Majów przepowiada (wedle jednej WERSJI) przejście w "piąty świat" i kataklizmy naturalne w roku 2012. Z drugiej strony Sitchin, rzekomo na bazie analizy tabliczek Summerów, pisze o Nibiru. Niby ok. ALE. Majowie nic nie mówią o Nibiru, a analizy Sitchina z kolei mówią, że Nibiru przejdzie blisko Ziemi za... 1600 lat! Same, osobno, te teorie można ewentualnie brać pod rozwagę. Ale PCh je łączy! Mówi o Nibiru w 2012 roku. Połączone, obie te teorie tworzą wzajemnie sprzeczny galimatias. Ale co w dodatku? PCh głosi, że w 2012 roku nastąpi przejście w 4 wymiar, uniezależnienie się od materii fizycznej. A czym jest Nibiru, jeśli nie materią fizyczną? Tak więc po co się przed Nibiru bronić, skoro I TAK wtedy już kwestie materii miałyby nas nie dotyczyć?

Rozumiesz? Sprzeczność na sprzeczności, połączenie wielu teorii, które osobno może mają w sobie ziarno prawdy, ale razem złożone (czytaj: wersja PCh) tworzą owszem, nieziemski, ale nie przekaz, a BEŁKOT.

A teraz przyjrzyjmy się sprawie z punktu widzenia rozwoju duchowego. W pewien sposób rozwój duchowy jest uniezależnieniem się od materii. Zdaniem sobie sprawy, że materia jest....hmmm....jakby to ująć, żeby powiedzieć, o co chodzi... Myśl kreuje materię. Kiedy wszyscy ludzie na Ziemi wierzą, że materia jest jednoznacznie stała, prawdziwa, pełna, wtedy ta materia, dla ich "duszy", jest prawdziwa. Człowiek zna prawa rządzące materią, ale jednocześnie traktuje je jako prawa podstawowe, nadrzędne. A to błąd, bo nadrzędne są prawa rządzące Energią (nie w rozumieniu fizycznym, a raczej "Energii Twórczej"). Człowiek i jego logika są w pewien sposób jednocześnie twórcami i odkrywcami praw rządzących materią.

W wielu publikacjach z dziedziny parapsychologii można napotkać frazę, że za pomocą umysłu możesz zrobić wszystko, o ile nie koliduje to z "prawem uniwersalnym" (czyli, w ich rozumieniu, nie możesz np siłą myśli rozbić szyby). I to właśnie błąd, bo dalej stawiają oni prawa materialne na pierwszym, najważniejszym miejscu. Jeśli jednak uda Ci się, za pomocą np medytacji, tak przestawić umysł, tak go rozwinąć, że Twój umysł pojmie (ważne - Twój UMYSŁ, podświadomość, a nie świadomość), że jest w pewnym sensie sam kreatorem praw fizyki, które go otaczają, i podlega jedynie Prawu Energii - wtedy masz panowanie nad materią. Nie jest ważne, jak dużą, bo wielkość nie ma tu znaczenia.

Jak więc powstrzymać Nibiru? Otóż wystarczy jeden człowiek, który tak rozwinie swoje zdolności i tak przestawi umysł, by zyskać kontrolę nad materią. I sprawa załatwiona.

Ale takie byty, jak Samcio, odwracają uwagę ludzi od ich WŁASNYCH możliwości. Tkwiących nie w piramidach, nie w ziemi, nie w mumiach - a w każdym człowieku. Każą przemierzać i przekopywać ziemię, zamiast wyciszyć się, nauczyć żyć w świecie materialnym, ale jednocześnie nie być z nim związanym "kajdanami", i mieć sprawę ewentualnego kataklizmu za sobą.

To tak nieco z parapsychicznego punktu widzenia (tak więc rozumiem, że ludzie nastawieni typowo na świat materialny mogą się ze mną tu nie zgadzać - będzie to jak najbardziej ok).

I teraz się zastanów, Monia - po co komu PCh, Piramidy, i Samuel? 
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #86 : Styczeń 28, 2009, 18:24:30 »

A oto link nawiązujący do tego co wcześniej zamieściłam.Znalazłam źródło.Musicie to przeczytać.Każda osoba która chce zachować siebie dla siebie.
Relacje osoby z pierwszej ręki na temat Samcia i jego kolesiów.Drązyłam temat:Wierzyć czy nie wierzyć ,ponieważ coś mi się nie zgadzało a mianowicie to ,że po każdym wejściu na stronę Pch i przeczytaniu 2-3 sesji czułam się wykończona energetycznie a przez następne 4 dni miałam potworne  migreny.Nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości.Jestem ogólnie okazem zdrowia.

http://thelinked.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=30
Nie dajcie się zwieść.
Pozdrawiam ciepło Was wszystkich. Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #87 : Styczeń 28, 2009, 18:49:21 »

Odpisałem Ci już na to w "Kolejny argument ZA...". Zajrzyj.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Styczeń 28, 2009, 19:01:13 »

To żadna rewelacja.List jest dostępny już od dawna na starym forum.Temat był wielokrotnie przerabiany !!!
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Stanley
Gość
« Odpowiedz #89 : Styczeń 28, 2009, 19:13:26 »

   Jak najbardziej. - Nie widzę innej możliwości jak poznawanie po owocach:
"...
Kerry Cassidy: Rozumiem. Co możesz powiedzieć o dzisiejszych ludziach? Są powolni, szybcy, mądrzy, głupi…? Powiedz prawdę…

Borys: [Wymigując się od odpowiedzi] Nie lubię mówić o ludziach źle.

Kerry Cassidy: Czy masz do powiedzenia dobre rzeczy?

Borys: Oczywiście. Zależy o jakich ludziach. Jeśli pomagają lub inwestują w rzeczy, które mogą pomóc innym. Na przykład w czasie wojny, jeśli pomagają wynaleźć coś, co może ją zatrzymać, albo pomagają chorym dzieciom lub takim, które nie mogą chodzić…
[…]
- to tylko malutki wycinek z:
http://wolnemedia.net/?p=4853

>MoniaP< nie przejmuj się tak bardzo tą byłą, z nadętym do granic możliwości Ego, >byłą jaskółką<. Wszyscy przeciwnicy PCh przedkładają jej przykład za dowód koronny. Rozdrobniony jest on już nie tylko jako włos na czworo, ale nawet na molekuły składowe.
To, że sesje tak bardzo destabilizują Ci wibracje jest jak najbardziej prawidłowym efektem dysharmonii między Twoim światopoglądem a kwintesencją Prawdy, ale to już nie długo Ci przejdzie. Pozdrawiam.
LDW i OS także.     
 
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Styczeń 28, 2009, 19:16:06 »

Dokładnie Stanley Uśmiech dokładnie !!! Uśmiech Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #91 : Styczeń 28, 2009, 19:17:25 »

No cóż, Monia, masz więc dwa stanowiska, sama najlepiej się zastanów i wyczuj, które jest lepsze.

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #92 : Styczeń 28, 2009, 19:23:17 »

Stanley, proszę Cię nie szastaj słowem "dowód koronny" bo jak już można było zaobserwować masz chyba coś innego na myśli niż jego typowe znaczenie.

Nie jest to koronnym argumentem, lecz jednym z wielu przemawiających przeciw pch. Sytuacja z tą wypowiedzią jest ciekawa - Wójcikiewicz z Lucynką trzymją gęby na kłódkę i omijają Parzoch, bo zdają sobie sprawę, że opisane zdarzenia miały miejsce, a na większość z nich Parzoch ma namacalne dowody. "Osławiona Choroszczy" na którą swojego czasu tak lubiłeś się powoływać też kłąmie - co wynika z listu.

Dla niedowiarków - wszystkie z opisanych faktów zgadzają się z tym co działo się w pch.
Dziwne też jest to, że ktokolwiek odszedł z pch jest okrzykiwany kłąmcą z przerośniętym ego. Tutaj Stanley też kłamiesz o przerośniętym ego Parzoch bo posiada list w którym pisze do Wójcikiewicza, że nie zależy jej na byciu nr 1. Ktoś z takim ego jak podle insynuujesz nie odpuściłby takiej "okazji".
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #93 : Styczeń 28, 2009, 19:42:59 »

To żadna rewelacja.List jest dostępny już od dawna na starym forum.Temat był wielokrotnie przerabiany !!!
Może i jest dostępny od dawna i był wielokrotnie przerabiany,ale ja o pCh dowiedziałanm się niedawno a ,że nie lubię wierzyć w coś ślepo to kopię w różnych miejscach czytając różne artykuły,aby pomyśleć i podjąć odpowiedzialnie decyzję po której stronie barykady stanąć.
Pozdrawiam MP
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #94 : Styczeń 28, 2009, 19:52:23 »

Czy zamieszczenie nagrania np.na youtube z "wybuchem "Samcia  na którejś z sesji byłoby dowodem dla jego zwolenników,że nie jest on świetlaną istotą ,a może już jest takowe?Wiem wiem na pewno powiedzielibyście że jest to montaż.
MP
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #95 : Styczeń 28, 2009, 20:19:35 »

Podejrzewam, że niestety nie. Są dowody, że samcio łgał w swoich przepowiedniach, lecz nawet wtedy udawali, że nic się nie stało - nawet za cenę własnej wiarygodności.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #96 : Styczeń 29, 2009, 09:55:46 »

ja tam się w to wogóle nie mieszam ; tylko obserwuje co się dzieje

i tak nic nie możecie z tym zrobić
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #97 : Styczeń 29, 2009, 18:23:59 »

Tak , to jeden i ten sam list Barbary Parzoch.
Jedno jest pewne. Jaszczury lubią przybierać postacie do takich zadań.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #98 : Styczeń 29, 2009, 19:41:50 »

Nie tylko Barbara Parzoch,osobą która była przez pewien czas była w projekcie był Robert Bernatowicz z fundacji nautilus
na początku  był wychwalany pod niebiosa a gdy zobaczył z bliska jaki to szwindel odszedł z fundacji , ze światłego człowieka w jednej chwili stał się czarnym charakterem któremu nawet grożono poważnymi konsekwencjami,gdzieś na forum jest link do wywiadu z nim ,od 12 minuty wypowiada się o PCH

Ale rozumiem że dla Ciebie Komandos040 to też jaszczur   Uśmiech Wiesz co a może Ja też jestem Jaszczurem?chyba się przejrzę w lustrze czy nie mam ogona bo lato się zbliża i trochę lipa po plaży z kucykiem bujać   Duży uśmiech
Zapisane
kkk2116
Gość
« Odpowiedz #99 : Luty 01, 2009, 01:05:26 »

Podejrzewam, że niestety nie. Są dowody, że samcio łgał w swoich przepowiedniach, lecz nawet wtedy udawali, że nic się nie stało - nawet za cenę własnej wiarygodności.

to mnie zastanawia wciąż
Wójcikiewicz - taki wykształcony człowiek
z resztą bardzo otwarty na ludzi, ma autorytet i renomę. I dał się wmanewrować w taką śmieszną historię... z samciem...

Toż już wszystkie NePeEny i nautilusy się z tego śmieją, nawet nie wymieniają nazwy projektu. Zdaje sie że nikt nie bierze PCh na serio. To już skrajność nawet w świecie nowej ery.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.171 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-pandas telenovelasmundo pifpaf akademiajazdykonnej amigos