Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 08:03:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jeśli nie będzie pozwolenia...?  (Przeczytany 7297 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« : Styczeń 05, 2009, 11:35:21 »

Ostatnio stolo wrzucił na forum informację od A.Wójcikiewicza, podsumowującą prace w Egipcie. Jak się okazało, nazywanie tego "wykopaliskami" było mocno przesadzone, gdyż PCh dostało jedynie pozwolenie na "sprzątanie", z możliwością kopania do 1,5 metra wgłąb. Co za tym idzie, picem były przewidywania p. Wójcikiewicza, iż jeszcze w tamtym roku (2008) dokopią się do pierwszych anomalii (znajdują się one, z tego, co pamiętam, na głębokości 3 m). Została jednak przedstawiona prośba o dalsze pozwolenie na wykopaliska, a jednocześnie na możliwość kopania głębiej (a nie jedynie "sprzątania"). Co jednak, jeśli będzie podobnie, jak ze Ślężą, i PCh, po oddaniu przysługi Egiptowi w postaci posprzątania po dawnych wykopaliskach, nie otrzyma pozwolenia na dalsze kopanie? (co nie jest wcale niemożliwe) Oto, jakie widzę opcje:

1. [Opcja wycofania się z zachowaniem twarzy] - "Samuel" nagle powie, że to Iluminaci, KK, czy inna grupa zablokowała dalsze wykopaliska, i nic się nie da już zrobić (przy okazji Hawass stanie się wrogiem ludzkości numer 1). Ale oczywiście pocieszy, ze albo zagrożenie samo minęło, bo istoty duchowe same juz o to zadbały i skierowały Nibiru na inne tory, albo że ludzie "prawi" i tak się obronią etc etc.

2. [Opcja zmiany celu 1] - "Samuel" stwierdzi, że nic straconego, bo w Egipcie jest jeszcze pochowany Cheops III, i jego grób jest (tu wstaw inne miejsce, na które pozwolenie jeszcze łatwiej dostać niż na wykopaliska przy p. mułowej). Takie "show must go on".

3. [Opcja zmiany celu 2] - "Samuel" powie, że jest jeszcze jedna tarcza, ukryta dla bezpieczeństwa gdzie indziej, w innym regionie świata, na który jest prościutko dostać pozwolenie na wykopaliska (oczywiście nieznanym pozostanie powód, czemu nie powiedział o tym wcześniej). I całą szopka zacznie się od nowa...

4. [PCh i "kapitan" rezygnują] - PCh stwierdza, że nic tu po nich, i po prostu rezygnują z działalności łącznie z p.Lucyną, cały śmietnik po sobie zostawiając jak jest.

5. [PCh rezygnuje, kapitan zostaje] - PCh stwierdza, że "Samcio" p.Lucyny to o, za przeproszeniem, kant dupy potłuc jest, tak samo jak i zdolności medialne tej ostatniej. Odwracają się od niej, albo wycofując się, albo tworząc inną organizację o innych lub podobnych celach. P. Lucyna natomiast zostaje przy swoim niczym sławetna Blossom, i dalej prowadzi channelingi, a ślepo jej wierzący słuchają jak bóstwa.


Cóż... ja bym przewidywał opcję 2 bądź 3. A co inni uważają?
Zapisane
krzysiek0000
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 05, 2009, 12:00:46 »

TENE

uprawiasz czystą spekulacje, łatwiej przewidzisz koniec PCH dzwoniąc na 0-700...................


 

"Świetlistymi istotami jesteśmy, nie tą surową materią"
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 05, 2009, 12:37:42 »

Krzysiek, owszem, spekuluję. Nie piszę nigdzie, że na pewno będzie tak, jak myślę, po prostu ciekaw jestem, co będzie dalej, jeśli PCh pozwolenia nie dostanie. Przy Blossom też spekulowałem, i spekulacje moje okazały się w 100% trafne - stało się dokładnie to, co przewidywałem (gdy się żaden statek nie pokazał, Blossom utrzymywała, ze oni byli, ale z takich czy innych powodów nie mogli się pokazać, i przekazali nam "światło miłości").

Zresztą, założyłem ten wątek, by właśnie spekulować i rozmawiać o tym, co się może stać w przypadku braku pozwolenia. Aż tak bardzo obawiasz się niepowodzenia PCH i ukazania niesłowności Samuela, ze nawet spekulacja w postaci takiego wątku Cię już drażni? Cóż, to Twój problem. Nie każę Ci na tym wątku rozmawiać, a jeśli nikt rozmawiał nie będzie, to zapewne umrze śmiercią naturalną.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2009, 16:51:26 »

Myślę że doastaną zezwolenie ,ze wzgledu na to że muszą posprzątac Mrugnięcie a teraz powaznie: Tene wydaje mi się że nie po to dali zezwolenie  na "posprzątanie" żeby teraz zostawić ten cały bałagan. Dostaną zezwolenie ,mam takie przeczucie i kropka ! Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 07, 2009, 17:03:35 »

oczywiście, że dostaną i odkryją Wielki Labirynt - czy coś więcej to nie wiem, bo widzę, mocny sprzeciw rady starożytności co do Gizy i Wielkeij Piramidy...

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 07, 2009, 18:34:37 »

Myślę że doastaną zezwolenie ,ze wzgledu na to że muszą posprzątac Mrugnięcie a teraz powaznie: Tene wydaje mi się że nie po to dali zezwolenie  na "posprzątanie" żeby teraz zostawić ten cały bałagan. Dostaną zezwolenie ,mam takie przeczucie i kropka ! Język

Ale zauważ jedną rzecz. Mogą dostać pozwolenie na dalsze sprzątanie np. I tyle. Może się tak zdarzyć.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 19, 2009, 21:16:55 »

Ale na szczęście świat przez optymizm budowany jest i dotyczy to równiez Egiptu.

Jest pozwolenie,bo wytrwałość zawsze zwycięża.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2009, 22:34:34 »

Na tvp4 był ciekawy program o Archeologii:
"10 NAJWIĘKSZYCH odkryć Egiptu" (oprowadza kustosz, pan Zahir Hawass)
1. Łódź faraona khufu
2. Techniki budowlane
3. Ludzie, Budowniczy, którzy budowali Wielką piramidę.
Grobowce budowniczych piramid.
5. Obywatele Egiptu Starożytnego
6. Magiczny Superkomputer
..tu macie steno. Bedzie druga część FILMU z przesunieciem tygodiowym do daty posta.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 22:45:56 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestgame watahafarkas wartune kociarnia eye