Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 07:06:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Działo orgonowe - rozpraszacz smug chemicznych  (Przeczytany 5743 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krons
Gość
« : Styczeń 06, 2009, 08:19:43 »


źródło: http://www.daro.it.pl/dzialo_orgonowe.html

Myślę ,że to info przyda się tym,tórzy chcieli by "powalczyć" ze suszą (a zwłaszcza w tym roku) gdyby w lecie przypadkiem wystąpiła Mrugnięcie

PS.
Chciałem wpakować cały ten tekst,ale niestety... się nie zmieśćił Smutny


Pozdrawiam
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 07, 2009, 23:47:24 »

Kronos fajnie że to zamieściłeś.Oglądałam kiedys w telewizji,chyba był to program " Nie do wiary " (ale nie jestem pewna) o dziale orgonowym.Napewno maja go rosjanie i teraz pytanie: czy używają tego działa np. w Polsce ? Skąd mamy pewność że te deszcze i ich skutki nie były nam sprowadzone własnie przez to działo ?
Przecież może być użyte do zmiany pogody na danym obszarze.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2009, 07:56:20 »

Wiesz co chanell...? W czasach kiedy w USA pojawiły się te dwa silne huragany Catrina i Rita niektórych uczonych ludzi zastanawiał fak dla czego to tak często tam się pojawiało.Wówczas w radiu RMF FM pojawiły się plotki czy przypadkiem ktoś tego nie wywołał w sposób techniczny,mówiło się o tajemniczej broni sonicznej (lub coś w tym stylu) i także "palucha skierowali" na Rosję Uśmiech.Czyżby mała prowokacja?Jak do tej pory tylko Dr.Inż Jan Pająk (o którm z resztą dużo czytałem) jest w stanie wytłumaczyć takie zjawiska,niestety...do tej pory ta teoria jest przez wiekszość "uczonych" wyśmiewana.Z drugiej zaś strony ciekawy jest fakt,że próbowano go zamordować ok.30 razy,a jak to mówią śmierć myli się tylko 2 razy Duży uśmiech

Wracając do działa ogonowego to powiem,że takie porządnie zbudowane mają zasięg od 150 do nawet 230 km!
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 09, 2009, 12:24:58 »

Fajnie Krons że dzięki Tobie udało mi sie odnaleźć stronkę o tej tematyce , osobiście często przychodzi mi do głowy czy zaburzenia klimatyczne nie powstają na skutek montowania tego typu urządzeń na własną rękę i wykorzystywanie ich dla własnych potrzeb w tajemnicy przed innymi co w konsekwencji prowadzi do niekontrolowanego przepływu i komasacji energi . Internet jest wielki i wiele tu można znaleźć .
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 09, 2009, 20:24:51 »

No właśnie!!  Kiedy ogladałam ten program p.Trojanowski mówił o ogromnym dziale orgonowym ,ale w dobie miniaturyzacji już niczemu się nie dziwię.
Może wyprodukowali działo na tyle małe że mieści się np. do furgonetki ,taki samochód może się przemieszczać bardzo szybko zwłaszcza że granice mamy teraz otwarte.
Działo takie to ratunek dla Afryki ,która cierpi na ciągły brak wody,albo dla W.Brytanii która cierpi na brak Słońca;)
Denerwuję mnie gdy epokowe wynalazki,które mogą zmienić ludzkość są wykorzystywane w polityce i strategii wielkich mocarstw.
Niebardzo się na tym znam,ale myślę że rozumiesz o co mi chodzi Uśmiech
Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie my-very-cats schoolmonster naszemaluchy julandia