Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:10:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZASADA Selektywnej ochrony SPRAWIEDLIWYCH  (Przeczytany 53094 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 20, 2009, 15:21:05 »

Cytuj
przyznaje, że wizja, że ktoś "sprawiedliwy" dostanie "ochronę" a ktoś "niesprawiedliwy" nie, jest dość, hmm, zabawna.
1. w jaki sposób ustalić te kryteria, kto jest sprawiedliwy, kto nie.
Gdyby to był Twój problem - to rzeczywiście miałbyś zagwózdkę, ale na szczęście tak nie jest Uśmiech Zauważ, że w NATURALNY sposób go odpychasz grawitacyjnie. I tak m.in. to działa właśnie.

Ponadto na tym poziomie formułowania to faktycznie jest zabawne,
bo nie wiadomo co oni rozumieją poprzez "ktośia do ochrony":
domniemam, że osobę, a najprawdopodobniej Ciało.
No bo chyba nie mieli na myśli jakiegoś 'Systemowego rozwiązania Biotechnologicznego' ani ZUSU Uśmiech 

A to raczej działa na szerszą skalę i w MAXYMALNEJ rozdzielczości SCALONEJ/zSyntetyzowanej.
Co oznacza, że KAŻDY kwant energii i materii
Razem i z osobna poddawany jest rezonansowi i weryfikacji poprzez pole/świadomość.
W ten sposób mutowane/projektowane i TWORZONE są DNA.
I to wlaściwie nieustannie dzieje się.

Skąd zatem ta specyfika wspomnianego zjawska i naciski na  szczególne datowania?
Ano stąd że Materializacje i Dematerializacje, gdy były dotąd rozciągnięte w czasie - nie wydawały się aż tak spektakularne, jak te, które zachodza w czasie skompresowanym.


Ależ nic nie trzeba ustalać w stosunku do konkretnych "ktośiów",
bo to nie tak działa. Pozatym możnaby się urobić Mrugnięcie
Każdy to sam juz ustalił podczas ewolucji pewnej właściwości DNA
oraz rezonansu z Polem, Fraktalem grawitacyjnym, czy jak niektórzy zwą w procesie rezonansów z następującymi priorytetami DuchaCzasu, Kinami.
Lubie KinO.

--
Albo np. poprzez ustanowienie fraktali grawitacyjnych, które indukują z określonymi zapisami polowymi z kazdym z ciał od subtelnych po fizyczne i zapisem oraz elastycznością wspomnianej właściwości dna.

Kto/co zatem ustanawia takowe fraktale?
Takie rzeczy określa Świadomość, a konkretne jednostki(Istoty w Ciałach) miewają w tym jedynie chwilowe udziały.
a w miarę rozwoju miewają w tych udziałach chwilowe tylko zwłoki.






Pozatym alternatywnie:
Skoro dowolna materię lub antymaterię można ex/implodować to mozna też odnieść tę procedurę do subSekwencji DNA.


Zauważ też, że do 011/2013 niesprawiedliwość (niezrównoważenie karmy) była remediowana sztucznymi agregatorami energii.
Teraz  Dokładnie wiemy już jak one są skonstruowane.
A wewnątrz nich umieszczone zostały  już specjalne polowe programy samosterujące, które działają w sposób nieobliczalny dla tych, którzy owe agregatory i egregory usiłują odnawiać. Nawet z uwzględnieniem alternatywnych nowotworzonych dziś na wielka skalę.

Co ciekawe, dokładnie wiadomo już, dlaczego zwłoki chodza po ulicach i jakie egregory nimi poruszają.
Wiadomo też, jak te egregory usiłują "zjadać" żywych ludzi i jak to robią. (i to tez bywa element sprawiedliwości).

Wiadomo też, że sztuczna energia vs. naturalna energia
zostawia pewien swoisty zapis w polu,
który wykazuje specyfikę podczas wspomnianych na wstępie rezonansów.
A więc jest jednak zróżnicowana.(podobnie jak sprawiedliwość lub jej brak)






« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2009, 23:11:18 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 21, 2009, 08:13:31 »

czyli co?... sami sobie wymierzamy sprawiedliwość?
Toż to nic nowego, od zawsze tak było.
Czemu teraz ma być inaczej?.. że niby szybciej?

pozdrawiam
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 21, 2009, 10:23:40 »

No nie zawsze. Zmiana jest ewidentna na poziomie praktycznym.

Poczytaj pamięc planety, czy galaktyki sprzed zerowania. (jak juz jesteś po oczyszczeniu [masz "nową" pamięc], a interesi Cię dalsza historia[z poza pułapu] ..to ta pamięć jest przepisana do pamięci gwiazdowej(dla nowej ziemi).

Różnica wyraża się  tylko w wymiarze CzasOprzestrzennym. Z perspektywy mechanizmów grawitacji nic się nie zmienia.

A polega to na prostym efekcie praktycznym:
-W okresie do resetu funkcjonowały egregory, które czasoprzestrzeń równoważenia karmy rozciągały na odległość średnicy (phi) Wszechświata.
-W okresie po resecie feedback równowazący karmę skrócony jest do długości(phi) odbicia od pierwszego
 Pełnego/One/CALego Kręgu/HOR

Czyli patrząc okiem historyka:
Onegdaj: niektóre rozwinięte cywilizacje (nie równoważyły kręgu) unikały sprawiedliwości przez czas dążący do nieskończoności.
Aktualnie: Czas ten dazy do "0".

A Po roku 2017 prawdopodobnie ustabilizuje się on dla nowego eonu na poziomie 35 lat )
(24+3+8)

« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 12:49:30 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 21, 2009, 11:01:06 »

no wlasnie alfabet hebrajski ma zwiazek z grawitacja...a skoro grawitacja jest swiadoma energia, dobrze  o tym pamietac, dlaczego ma tak byc i czy napewno tak bedzie nie wiem..,ale gdy zacznie byc naprawde niewesolo warto byc wiernym temu co jest zapisane w apokalipsie..
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 22, 2009, 17:07:57 »

Apokalipsa mowi ze liczba 666 zwiedzie lodzi od prawdy w hebrajskim 666 to WWW. Szukaj prawdy w sercu a jezeli szukasz odpowiedzi to Bog cie juz wybral i to ta szansa dla wszystkich z apokalipsy . Tylko jak ja wykozystac?
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 23, 2009, 09:24:09 »

Cytuj
no wlasnie alfabet hebrajski ma zwiazek z grawitacja
.. bo raz kiedyś zrobił zdjęcie formie jej przejawu?!
(nawet nie jej samej, nawet nie formie funkcyjnej - a wybranej formie owych funkcji) .

Cóż za kretynizm.
Dan mówi wiele ciekawych rzeczy, ale nie wszystko jest prawdziwe.

W moim popowyzszym poście też jest kilka nieprawidłowości (wymagających tuningu), które się wepchnęły chanelingiem by zakłucić przekaz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 12:40:59 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 23, 2009, 17:30:11 »

pisalem tez juz tutaj co wg.pisma sw jest zgodne z prawda...i na czym ma polegac selektywna ochrona sprawiedliwych - tak to jest zapisane czy ma tak byc i czy wszystko musi sie wypelnic nie wiem - w kazdym razie dobrze jest o tym wiedziec..
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 28, 2009, 23:19:24 »

pisalem tez juz tutaj co wg.pisma sw jest zgodne z prawda
Przeczytaj to, co napisałeś.. ze zrozumieniem.

P.S. nadużywasz znacznie dwóch imion na raz.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 29, 2009, 12:56:46 »

w jakim sensie?
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #84 : Listopad 13, 2009, 09:39:46 »

Cytuj
Onegdaj: niektóre rozwinięte cywilizacje mogły nie równoważyły kręgu (unikały sprawiedliwości) przez czas dążący do nieskończoności.
Aktualnie: Czas ten dazy do "0".

Mniemam, że "0" zostanie osiągnięte w 2012?
I wtedy może nastąpić natychmiastowe doświadczanie skutków karmicznych?
Tudzież każda czynność/myśl spowoduje natychmiastowe zaistnienie konsekewncji?

Cytuj
A Po roku 2017 prawdopodobnie ustabilizuje się on dla nowego eonu na poziomie 35 lat )
(24+3+8)

A z czego to wynika, że 35?  A nie np. 1 rok?

pozdrówka



Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopad 13, 2009, 13:02:58 »

Witaj jeramiaszu,
Cytat: jeramiasz
Mniemam, że "0" zostanie osiągnięte w 2012?
I wtedy może nastąpić natychmiastowe doświadczanie skutków karmicznych?
Tudzież każda czynność/myśl spowoduje natychmiastowe zaistnienie konsekewncji?
Tak, na Ziemi i Dla Ziemian.

Ale "0" w 2012 dla Planety GAiA to co innego,
niż "0" dla Ziemianina, bo "0" GAiA= SUMIE "0" Ziemian. Ale tych rodoWitych. Nie gości.
Stąd SUM-Er. Sumerowie: Sum-Er - "o" - Wie.

Cytat: PHIRIOORI
Czyli patrząc okiem historyka:
Onegdaj: niektóre rozwinięte cywilizacje (nie równoważyły kręgu) unikały sprawiedliwości przez czas dążący do nieskończoności.
Aktualnie: Czas ten dazy do "0".

A Po roku 2017 prawdopodobnie ustabilizuje się on dla nowego eonu na poziomie 35 lat )
(24+3+8)
Cytuj
A z czego to wynika, że 35?  A nie np. 1 rok?
Napisałem wyraźnie, iż "prawdopodobnie"(tyle na Ziemi), a zatem jeszcze nie "wynika".
Czy "wyniknie" (tyle na ziemi) ..zobaczymy. (Jesli nie na na ziemi, to na pewno taka planeta rozwoju jest/będzie).

Z tego, co widać w nawiasie oraz
Wszystkie skutki zamkniete w JEDNYM wcieleniu Ciała - oraz w JEDNYM skonfigurowaniu DUSZY.

1 rok?.. A dlaczego nie 1 godzina lub 1 minuta???
 Tak to dopiero jest przy końcu Eonu jest.
W testach doszliśmy nawet do nano-sekundy. (na sobie sprawdzane).

Modyfikacja i śmierć Duszy co rok? ..wydaje sie nadtaktowaniem, które może utrudniać wyciąganie wniosków z doświadczeń.
12, 13, 24, 25, 35  ..rysuje się theBESTną opcją.
Nic mnie na razie nie przekonuje, by miało sens przekroczenie tej WARTOŚCI. Oczywiście najpierw zaczynamy od najszerszej.. a potem obejmka,  "o"-bejmka zacieśnia się.
(Wszyscy jesteśmy DOSKONALI,
ale nie w KAŻDEJ CHWILI natychmiastowo perfekcyjni w działaniu.. nobody is perfect Mrugnięcie)))

Tak Technicznie, to iA moge ten czas skrócić do "0" - ale nie mogę go wydłużyć.
Jednakże, gdyby teraz absolutnie zlikwidować bufor - ludzkość przestałaby istnieć, jako gatunek,
a jej ROLE(ę) przejęłyby inne gatunki. Co jest nie do przyjęcia z punktu widzenia wszechświata raczej.
(A mówię to na podstawie obserwacji "gaf" najwyżej rozwiniętych istot wcielonych.
I daje się dostrzec, ze Gen iJuszE mają to do siebie, że maja "białe plamy" nieświadomości swojej ignorancji)

Ponieważ "0" jest paremetrem liczbowym, to dobry moment, by przedstawić
glificzny obraz omawianych tu pojęć i zagadnień, znaczeń: tu podlinkuję "E".
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 13:51:23 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopad 13, 2009, 14:30:15 »

Cytuj
Z tego, co widać w nawiasie oraz
Wszystkie skutki zamkniete w JEDNYM wcieleniu Ciała - oraz w JEDNYM skonfigurowaniu DUSZY.

Kiedyś czytałem jak RMonroe pisał o wcielających się tylko na Jedno wcielenie. (Human+ etc)
Mówimy o tym samym?

Cytuj
1 rok?.. A dlaczego nie 1 godzina lub 1 minuta???
 Tak to dopiero jest przy końcu Eonu jest.
W testach doszliśmy nawet do nano-sekundy. (na sobie sprawdzane).

Modyfikacja i śmierć Duszy co rok? ..wydaje sie nadtaktowaniem, które może utrudniać wyciąganie wniosków z doświadczeń.
12, 13, 24, 25, 35  ..rysuje się theBESTną opcją.

Jasne, chodziło mi po prostu o kryterium wg jakiego jest to ustalane.

pozdrawiam
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopad 13, 2009, 22:49:53 »

Cytuj
Jasne, chodziło mi po prostu o kryterium wg jakiego jest to ustalane.
gdy to pisałem, kryterium było z czystych obliczeń, matematyczne.

Teraz, gdy dopytujesz o  szczegóły..
przyglądając się bliżej widzę kilka wariantów ..niewiele, ale więcej niż jeden
i każdy z nich ma pokrycie w matematycznej interpretacji, ale musiałbym się wgłębić.

Jednakże dla mnie nie jest to aż tak istotne, by się uradykalniać w opcji definiowania jednostek miary czasOprzestrzeni.
Wystarczy, że wiadomo, jakie znaczenia mają się w niej rozegrać


Cytuj
Kiedyś czytałem jak RMonroe pisał o wcielających się tylko na Jedno wcielenie. (Human+ etc)
Mówimy o tym samym?
Nie mam pojęcia, gdyż nie przypominam sobie abym znał te kwestie Pana Monroe.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 22:53:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #88 : Listopad 17, 2009, 08:31:51 »

Cytuj
Cytuj
Kiedyś czytałem jak RMonroe pisał o wcielających się tylko na Jedno wcielenie. (Human+ etc)
Mówimy o tym samym?
Nie mam pojęcia, gdyż nie przypominam sobie abym znał te kwestie Pana Monroe.

To było wtedy kiedy odbył wycieczkę w przyszłość (poza rok 3000) i spotkał Ludzi Udoskonalonych (nazwał ich Human+)
Oni także wcielali się tylko na jedno wcielenie i zbierali wszelkie możliwe doświadczenia w ciągu jednego życia.
Ale... w sumie to mało istotne.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 08:36:01 wysłane przez jeremiasz » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #89 : Listopad 17, 2009, 23:29:12 »

PHIRIORI: Piszesz czasOprzestrzeń, a nie należałoby raczej napisać czasookresoprzestrzeń? Chyba, że to samo masz na myśli. Cenię Twoją batalię o precyzję słowa, ale istotnie, wielu z nas nie wszystkie Twoje pojęcia rozumie. I stąd szkopuł. Różnica jest dość znaczna między Twoją wiedzą, a naszą. Samo staranie z naszej strony nie wystarcza. To tak jakbyś analfabecie, czy półanalfabecie kazał biegle czytać. Tak to nierzadko wygląda. Czasem trzeba zniżyć nieco wibracje, by nauka nie poszła zupełnie w niwecz, albo przez niezrozumienie, została, Drogi  PHIRIORI, potępiona a priori.
W każdym razie w moim skromnym odczuciu, to nie jest do końca język tubylczych Ziemian, i stąd zaklinowania dla nas nierzadkie.

Z serdecznym ukłonem:

koliberek33
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #90 : Listopad 19, 2009, 23:52:17 »

Cytat: koliberek33
Piszesz czasOprzestrzeń, a nie należałoby raczej napisać czasookresoprzestrzeń ?
możliwe. Musielibyśmy uzgodnić pojęcia.

Cytat: koliberek33
Różnica jest dość znaczna między Twoją wiedzą, a naszą.
A Kto to jestescie "Wy". Co wy z matrycy jesteście?!.. różnica jest chyba pomiedzy wiedzą kazdego.

Cytat: koliberek33
W każdym razie w moim skromnym odczuciu, to nie jest do końca język tubylczych Ziemian
Ale o co chodzi? Dalekie Podróże kształcą (to nauczanie w stylu Jowiszowym).
Miałem widocznie błędne wrażenie że pisze po polsku. A co do tematów które są w mojej obróbce,
to wszyscy tu znają miejsce, gdzie od grudnia 2008 można dopytać.

A jak chodzi o sprawy językowe to przecież używam głównie znanych słów,
nowych wprowadzam bardzo niewiele lub wcale,
natomiast ukazuję je w nieco innym świetle niż przywyklismy je postrzegać.<


Czym jest ieden język.<

Historia odkrycia języka. Kilka generalnych założeń. <

Widzę rzuty form POLA. <

Cytuj
Czasem trzeba zniżyć nieco wibracje, by nauka nie poszła zupełnie w niwecz, albo przez niezrozumienie, została, Drogi  PHIRIORI, potępiona a priori.
Tak się dzieje gdy chcecie mieć płaski świat. Albo, gdy chcecie ominąć ogniwo.
Nie wszystko jest dla każdego.
Oczywiście częstotliwośc mozna regulować. Wszystko MOZNA, tylko PO CO.
Tylko po co równać wstecz. Nie podoba mi się taka filozofia.
Skoro ktoś wypracowuje jakąś predyspozycję - to po to żeby robić z tej pracy użytek, a nie równać do obiboków, czy też porównywać się z tymi, którzy pracowali w innych kierunkach.
Lepiej wymieniać różnorodnością.
A Ci , co potepiają Etapowość nie zdają sobie sprawy, że dokonują "amputacji" SWOJEGO wymiaru... i stają sie płascy.

Celem tu jest Sprawne NadPrzewodnictwo pomiedzy poziomami kwantowymi - a nie ich anihilacja.. i do tego sprowadzająca wszystkoi  wszystkich do stanu przedewolucyjnego analfabetyzmu i emocjonalnej telepatii.

E
W medytacji LitEr dowiedziałem się iż rys. powyższy przedstawia symbolicznie Drabinę poziomów kwantowych(linie horyzontalne),
oraz przepływ i ich jednoczesność w zgraniu zerowym (idealnie pionowa linia)




« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 20:06:12 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #91 : Listopad 20, 2009, 18:46:54 »

Nie mam nic przeciwko podróżom. A wręcz przeciwnie, bo iście kształcą. Im dalej, tym więcej można zobaczyć i doświadczyć. Też mi się takie przypominają jak stary film, szkoda jednak, że wiedza z tamtych konkretnych zdarzeń uleciała.

No, dobrze, zamiast wy, niech będzie ja.Tak mnie interesuje, co piszesz, ale czasami się "haczę" na co poniektóre słowa, czy nawet całe myśli.

Narazie tyle mogę teraz.


Pozdrówionka Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #92 : Lipiec 28, 2011, 22:26:46 »

(..)się takie przypominają jak stary film, szkoda jednak, że wiedza z tamtych konkretnych zdarzeń uleciała.
Pozdrówionka Uśmiech

Szczegoły ulatują ...wiedza pozostaj Mrugnięcie chyba
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #93 : Październik 08, 2011, 12:11:11 »

ulatują. pozostaje.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2011, 13:14:52 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy truegaming world-anime madex kursor