Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 10:38:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Lucyna Łobos w programie TVN "Rozmowy w toku"  (Przeczytany 1020 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Styczeń 23, 2009, 13:33:25 »

Spokojnie, spokojnie, nie ma o co wrzawy podnosić. Małe sprostowanie Wiki: nie wymagam od innych więcej niż od siebie - niby podobnie brzmi lecz różnica jest. Imiona, nazwiska i nicki staram się pisać z wielkiej litery - a gdy zwracam się bezpośrednio to szczególnie zwracam na to uwagę, co do swojego - nie zwracam na to uwagi i jest mi to naprawdę obojętne, zresztą mój nick i tak jest z małej litery.
Jak rozumiem zapewne w tym konkretnym przypadku chodzi o "lucynkę"? Tak, pisząc "lucynka" dopuszczam się poniekąd złośliwości - przyznaję to otwarcie - lecz nie pogardy czy całkowitego braku szacunku [bo Łobos ma u mnie szacunek mocno ograniczony - nazwałbym go "tolerowanym szacunkiem" - ze względu na to czego moim zdaniem się dopuszcza, a wyznaję zasadę że na "rozszerzony" szacunek trzeba sobie po prostu zasłużyć]. Racz również zauważyć, że nie dopuszczam się używania obraźliwych epitetów w stosunku do niej.

Co do poprawności i zasad pisowni - potraktujmy to jako żart. [za zwracanie na to uwagi można na tym forum dostać ostrzeżenie - wiem, bo sam tego doświadczyłem]   Uśmiech

EDIT: jeżeli pisanie "lucynka" jest dla Ciebie przejawem całkowitego braku szacunku czy tez pogardy, to dla jasności mogę pisać z wielkiej litery.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 13:35:48 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow x22-team kuro-shiro-academy goldcraft kl7