Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 13:17:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sympozjum w Kielcach 14 wrzesień 2008  (Przeczytany 49048 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 08:14:22 »

Jestem ciekawa waszych refleksji
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 08:20:18 »

ja też

//ktoś ma może już to sympozjum w wersji audio?
//wiadomo kiedy pojawi się na stronie?
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 09:18:53 »

Witam na nawy forum.
Na opracowanie trzeba będzie poczekać ze dwa tygodnie, albo i dłużej.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2008, 09:24:55 »

Tom1ek
gratuluję awansu
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 16, 2008, 09:29:15 »

dzięki Chichot
// jako admin przypominam ci o opcji "edytuj" - żeby nie pisać jednej wiadomości pod drugą Język
(ale wiadomo, nie bierz tego do siebie, tak tylko przypominam - raczej wolę łagodną moderację forum, niż ostre karanie za każde naruszenie regulaminu)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Stanley
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 16, 2008, 11:23:28 »

Witam Wszystkich Ponownie !
>Tom1ek< Ja mam nagraną tę sesję, ale w tak skandalicznej jakości, że trudno wielu słów się dosłuchać. Nie wiedziałem, że Mp3-ka to taki shit. Próbowałem to jakoś poprawić Audacitem, ale jest to tak mozolne zajęcie, że przerwałem edycję w połowie. Jak byś mógł to podpowiedz mi, jaki program jest lepszy do tego typu poprawek audio.
Jest jeszcze inna sprawa. Otóż PCh ma prawo pierwszeństwa w upublicznianiu treści owych sesji, a ja nie chciałbym złamać owego niepisanego w tym wypadku prawa. Po prostu kłóci się tego typu działanie z moim "wnętrzem". Nie chciałbym wyskoczyć jak "klarnet przed orkiestrę". Czy nie lepiej przy okazji rozwijać cierpliwości w sobie samym w każdym aspekcie i na wszystkich poziomach rozwoju duchowego?

Pozdrawiam LDW i OS. 
Zapisane
awatar2000
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 16, 2008, 13:44:46 »

Witam
No więc jak było w Kielcach ?
Pozdrawiam
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 16, 2008, 15:19:03 »

Stanley koniecznie jak się da to umieść to nagranie w publikacjach projektu, oczywiśćie może być po dodaniu sesji na stonie:))
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 15:19:36 wysłane przez wiki » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 16, 2008, 17:48:52 »

Tom1ek
gratuluję awansu

A ja dodam jeszcze świetnego enginu całości. Jest Piękny.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 17, 2008, 10:06:04 »

Witam
No więc jak było w Kielcach ?
Pozdrawiam
Witaj awatar2000 Uśmiech
Było nawet ciekawie,tylko prezentacja pana Brawna była miejscami nudnawa,ale może dlatego że mówił po angielsku i pan Wójcikiewicz musiał tłumaczyć co zabierało dużo czasu.Pokazywali wyniki badań georadarem i anomalie wykryte przez ten przyrząd.Faktycznie w miejscach które wskazała im pani Lucyna były one ogromne.
Po za tym była sesja z panią Lucyną.Jestem zadowolona bo zadałam pytanie En-ki i dostałam odpowiedź.Niestety niewiele z niej pamiętam bo byłam pod wrażeniem że zostało odczytane !! Uśmiech Mam jednak nadzieję że zostanie zamieszczone na stronie Pch i zakładce sesje i odczytam sobie.
Serdecznie pozdrawiam chanell
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 10:07:28 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Enigma
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 17, 2008, 14:03:02 »

Gratki Chanell, napewno jak odczytasz treść, albo obejrzysz filmik wtedy na luzie sobie przeanalizujesz

edit>
Stanley, jesli szukasz programu do obróbki dzwieku (wyłącznie), to moge polecic dwa, bo kiedys zajmowałam sie wycianiem szumów z plików dyktafonu:
-sony soud forge - do obróki kilku plikow na raz (np porównań)
-sound engine - bardzo prosty i niezwykle skuteczny, przy redukcji czestotliwosci

oba dostepne w wersjach trialowych
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 15:11:02 wysłane przez Enigma » Zapisane
Specu
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 17, 2008, 14:47:22 »

Byłem na sympozjum, w sumie miałem nawet blisko bo mieszkam w Kielcach  Uśmiech Większość informacji podanych w czasie prezentacji można znaleść na stronie PCh, natomiast z sesji channelingu telepatycznego można było sie dowiedzieć m.in. że mleko jest bardzo trudno przyswajalne przez dorosłych, na Łysicy znajduje sie czakram, nie dojdzie do wybuchu III wojny światowej, Nibiru jest widoczne juz przez watykański teleskop znajdujacy sie w Arizonie. Samuel wychwalał także wszechstronne zastosowanie preparatu Au-100 oraz doradził jednej osobie w wyborze życiowej partnerki (doradził żeby wybrać obie Uśmiech ) Jak coś sobie jeszcze przypomne ciekawego to dopisze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 19:25:01 wysłane przez Specu » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 17, 2008, 15:04:46 »

Witaj Specu Uśmiech
Faktycznie tak było Uśmiech  a ja przypomniałam sobie jeszcze że ktoś pytał o lekarstwo na zeza,ale Samuel odpowiedział że tylko operacyjnie można skorygować tę wadę.
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 17, 2008, 18:05:57 »

@Specu Nibiru widoczne przez Watykański teleskop w Arizonie? jak masz więcej danych na ten temat, pisz na PW.

Mi się przypomina od razu historia ujawnienia faktu istnienia Nibiru przez jezuitę, pracującego dla agencji, która oficjalnie nie istnieje - SIV („Servizio Informaziono del Vaticano” - „Watykańska Służba Wywiadu”), jeszcze o tym napiszę
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
pawlo
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 17, 2008, 18:56:11 »

Witam,ja zadałem to pytanie o Nibiru,dokładniej to zapytałem:"Czy na dzień dzisiejszy możemy używając silnego teleskopu odnaleźć Nibiru?Jeśli tak to gdzie go szukać na niebie?".Samuel kazał mi jechać do Arizony  Duży uśmiech Na drugą częśc pytanie już niestety nie dostałem odpowiedzi a właśnie chciałem to usłyszeć.Trochę jestem zdziwiony zachowaniem medium,myślałem że w jakiś trans zapada a tu nic...otwarte oczy,w pełni świadoma.Pamiętam temat o tym że jeszcze długo będziemy korzystali z tych samych źródeł energii i wojny nie będzie bo kraje będą miały swoje problemy.Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 17, 2008, 20:04:08 »

Witam,ja zadałem to pytanie o Nibiru,dokładniej to zapytałem:"Czy na dzień dzisiejszy możemy używając silnego teleskopu odnaleźć Nibiru?Jeśli tak to gdzie go szukać na niebie?".Samuel kazał mi jechać do Arizony  Duży uśmiech Na drugą częśc pytanie już niestety nie dostałem odpowiedzi a właśnie chciałem to usłyszeć.Trochę jestem zdziwiony zachowaniem medium,myślałem że w jakiś trans zapada a tu nic...otwarte oczy,w pełni świadoma.Pamiętam temat o tym że jeszcze długo będziemy korzystali z tych samych źródeł energii i wojny nie będzie bo kraje będą miały swoje problemy.Pozdrawiam.
Tak przypominam sobie to pytanie,bo En-ki powiedział że teleskop w Arizonie jest najsilniejszy na świecie i jest własnością Watykanu.Jak uzyskasz zezwolenie to już teraz zobaczysz Nibiru Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 17, 2008, 21:45:35 »

Witam,ja zadałem to pytanie o Nibiru,dokładniej to zapytałem:"Czy na dzień dzisiejszy możemy używając silnego teleskopu odnaleźć Nibiru?Jeśli tak to gdzie go szukać na niebie?".Samuel kazał mi jechać do Arizony  Duży uśmiech Na drugą częśc pytanie już niestety nie dostałem odpowiedzi a właśnie chciałem to usłyszeć.Trochę jestem zdziwiony zachowaniem medium,myślałem że w jakiś trans zapada a tu nic...otwarte oczy,w pełni świadoma.Pamiętam temat o tym że jeszcze długo będziemy korzystali z tych samych źródeł energii i wojny nie będzie bo kraje będą miały swoje problemy.Pozdrawiam.
Tak przypominam sobie to pytanie,bo En-ki powiedział że teleskop w Arizonie jest najsilniejszy na świecie i jest własnością Watykanu.Jak uzyskasz zezwolenie to już teraz zobaczysz Nibiru Uśmiech

Jak oni ci udzielą zezwolenia to mi kaktus na ręce wyrośnie...
Zapisane
Specu
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 18, 2008, 19:41:54 »

tom1ek też mi sie skojarzylo odrazu z tym jezuita, ale nie pamietam dokladnie gdzie o tym czytałem. Co do sesji to była jeszcze mowa o Lucyferze i umieralności dusz. Podobno Wielki Zderzacz Hadronów nie da odpowiedzi na pytania dotyczące struktury wszechswiata. Rozbroiło mnie pytanie w którym ktoś sie zwrócił do En-ki na ,,pani"  Duży uśmiech A i koleś który sie pytał o swoje imię i imiona swoich rodziców też niczego sobie. Swoją drogą zastanawiam sie czemu En-ki nie odpowiedział?? Przeciez jako istota duchowa to chyba ma wglad do takich wiadomosci a nawet jesli nie ma to nic sie przeciez nie dzieje i moze powiedziec ze nie wie ;p Jak myslicie?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 21:15:55 wysłane przez Specu » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 18, 2008, 19:50:39 »

tom1ek też mi sie skojarzylo odrazu z tym jezuita, ale nie pamietam dokladnie gdzie o tym czytałem. Co do sesji to była jeszcze mowa o Lucyferze i umieralności dusz. Rozbroiło mnie pytanie w którym ktoś sie zwrócił do En-ki na ,,pani"  Duży uśmiech A i koleś który sie pytał o swoje imię i imiona swoich rodziców też niczego sobie. Swoją drogą zastanawiam sie czemu En-ki nie odpowiedział?? Przeciez jako istota duchowa to chyba ma wglad do takich wiadomosci a nawet jesli nie ma to nic sie przeciez nie dzieje i moze powiedziec ze nie wie ;p Jak myslicie?
Dziwne że nie odpowiedział... a ile tam było osób? na tym spotkaniu?
Zapisane
Specu
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 18, 2008, 20:04:48 »

Było lekko ponad setka jak dla mnie
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 18, 2008, 20:16:49 »

... Duży uśmiech A i koleś który sie pytał o swoje imię i imiona swoich rodziców też niczego sobie. Swoją drogą zastanawiam sie czemu En-ki nie odpowiedział?? Przeciez jako istota duchowa to chyba ma wglad do takich wiadomosci a nawet jesli nie ma to nic sie przeciez nie dzieje i moze powiedziec ze nie wie ;p Jak myslicie?

W którejś sesji p.Lucyna prosiła na wstepie zeby nie zadawać takich pytań typu 'jak mam na imie' bo ludzie to robia tylko dla sprawdzenia ducha, a on niby nie musi wiedzieć wszystkiego zresztą dla nich nasze imiona wydają sie być małoznaczące - takie było wytłumaczenie
Zapisane
b3
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 19, 2008, 22:59:34 »

... Duży uśmiech A i koleś który sie pytał o swoje imię i imiona swoich rodziców też niczego sobie. Swoją drogą zastanawiam sie czemu En-ki nie odpowiedział?? Przeciez jako istota duchowa to chyba ma wglad do takich wiadomosci a nawet jesli nie ma to nic sie przeciez nie dzieje i moze powiedziec ze nie wie ;p Jak myslicie?

W którejś sesji p.Lucyna prosiła na wstepie zeby nie zadawać takich pytań typu 'jak mam na imie' bo ludzie to robia tylko dla sprawdzenia ducha, a on niby nie musi wiedzieć wszystkiego zresztą dla nich nasze imiona wydają sie być małoznaczące - takie było wytłumaczenie

Pokażcie mi chociaż jedną, konkretną odpowiedź Sam'a, której prawdziwość można namacalnie sprawdzić... Logicznym jest, że nie uzyskacie konkretnej odpowiedzi na żadne pytanie szczegółowe, ponieważ pani Lucyna po prostu NIE POSIADA takiej wiedzy...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 19, 2008, 23:05:02 »

phi. takich odpowiedzi było wiele. idź na prywatną sesję i "sprawdź Sama" - zobaczysz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 23:05:12 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Joel
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 19, 2008, 23:43:22 »

A byliscie na tej sesji prywatnej !? Oczywiscie latwiej jest napisac "klamie!" - Ja radze kazdemu przeciwnikowi projektu juz nie od dzis,- idz na sesje prywatna, wtedy nie wywinie sie jesli klamie ! Uloz sobie pytania i idz - szkoda pieniedzy !? Sa sympozja z otwartym wstepem. Jesli chcesz tak bardzo znac prawde, nie czytaj zdan i nie sluchaj slow od innych, a przekonac mozna sie samemy - na wlasne oczy, na wlasne uszy

Pozdrawiam !
Joel.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 20, 2008, 00:05:09 »

Heh... ja bym bardzo chętnie poszedł na sesje prywatną ale niestety jest to dla mnie niemożliwe  Niezdecydowany
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gry patologiczni apelkaoubkonrad692 rpg-ug gangsa