Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 19:33:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sympozjum w Kielcach 14 wrzesień 2008  (Przeczytany 48966 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stanley
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 20, 2008, 14:50:26 »

Pokażcie mi chociaż jedną, konkretną odpowiedź Sam'a, której prawdziwość można namacalnie sprawdzić...
A czy treść choćby... poniższego materiału to rzeczywistość wirtualna? Jak myślisz, dlaczego program NdW został zdjęty z anteny, pomimo wyjątkowo dużej oglądalności?
Napisz meila do Macieja Trojanowskiegoto może trochę więcej Ci wyjaśni. Pozdrawiam;-

http://rok-2012.blogspot.com/2008/06/proroctwo-2012-tvn-nie-do-wiary.html

Pozostałych LDW i OS również.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 20, 2008, 15:02:18 »

Jak dla mnie to w lwiej części odcinków było zwyczajne lanie wody. Zwiastuny były przygotowywane tak aby wzbudzić ciekawość i zapewnić oglądalność. Szumne zapowiedzi  w stylu "ujawnimy...", "odkryjemy jedną z największych zagadek..." nie miały żadnego odzwierciedlenia w całości audycji. Program pomimo obietnic nie dawał odpowiedzi na sprytnie - pod kątem widza - postawione pytania. O czym napisałem konsultowałem z wieloma osobami, pytałem jak oni na to patrzą, wnioski były podobne.

Czyli program w stylu pch - dużo obietnic, ciekawostek, mniej konkretów...
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 20, 2008, 15:53:33 »

>Arteq< jako ten najmądrzejszy na forum musisz znać frazę "Wiedza Jest Odpowiedzialnością". Pora już Ci wyjść z punktu, w którym nie potrafisz pojąć najprostszych rzeczy i odpowiedzi pojawiających się w miarę ich przyswajania.
Jeszcze raz powtórzę "ODPOWIEDZI LEŻĄ W PROSTOCIE", a nie w autorytatywnych, przemądrzałych "gdybankach" ziemskich cwaniaków, żerujących na utrzymaniu wszystkich pozostałych w ciemnocie.- "To se ne wrati" już nigdy na Ziemi.

Może Samuel powinien jednak podać dokładną odpowiedź na kwestię kto kropnął JFK, albo kto stoi za zamachami WTC? - I tak już wg mnie za dużo powiedział. Dlaczego nikt nie poszedł do tej pory za tropem "Bursztynowej Komnaty", która znajduje się w Walimiu. Sekret,- co? A może fotografie Wiliama Browna przedstawiające znaleziska obecnie wykopywane z piasku to też efekt obróbki w Photoshopie? Najbardziej ze wszystkich ludzi na Ziemi współczuję właśnie tym, którzy przeszkadzają w zrozumieniu powagi sytuacji. Ich zapłata będzie najbardziej spektakularną ze wszystkich pozostałych zapłat za pomoc. Nie byłeś w piekle, więc jeszcze nie wiesz jaką sobie szykujesz zapłatę. Doprawdy,- głęboko Ci współczuję. Pozdrawiam.
LDW i OS też.   
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 20, 2008, 16:01:46 »

Uważam że był to bardzo ciekawy program. Praktycznie jedyny (pionierski) który odważył poruszyć tematy tabu. Tematy, które omawiane byly cichaczem tylko w malych grupkach, aby nie daj Boże nie poczytano nas (kt orzy mieli odwagę poruszać te sprawy) nie przypisano miana dziwaków, heretyków.
Podziwiać należy Trojanowskiego za śmiałość, za to że praktycznie nie dysponując żadnym dostosowanym do tego sprzętem (o ile wiem do dziś takiego sprzętu nie ma) probowal wyjaśnić "niewyjaśnione". Stąd między innymi niedosyt, wyrazy niezadowolenia sceptyków.
Powinien wrócic na antenę w tej bądź innej formie.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 20, 2008, 16:37:45 »

Cytuj
a nie w autorytatywnych, przemądrzałych "gdybankach" ziemskich cwaniaków, żerujących na utrzymaniu wszystkich pozostałych w ciemnocie.- "To se ne wrati" już nigdy na Ziemi.
Tak? A wiesz na czym żerują szarlatani? Na wzbudzaniu wśród tłuszczy niechęci do intelektu - ot co...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 20, 2008, 16:48:25 »

Nie do wiary to był znakomity program od niego się zacząłem tym interesować chodzi mi o zjawiska para itp.
Szarlatani hehe jakie ładne słowo na ludzi którzy chcą pokazać że świat to nie tylko pieniądze i cztery ściany. Fakt są ludzie którzy żerują na ludziach pisząc nie prawdę tylko po to by zarobić ale jak rozpoznać szarlatana to jest w zasadzie nie możliwe chociaż Szarlatan będzie próbował cię przekonać na siłę do swojej ideologi a Osoba Oświecona będzie ci jedynie dawać wskazówki i to od ciebie będzie zależeć czy coś z tym zrobisz

Takie jest właśnie PCh oni nikogo nie zmuszają ale osoby z starszego pokolenia i osoby spaczone ideologią kościoła uznają to za szarlatanerie... sorka jak kogoś obraziłem ale takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

Chyba najlepszą rzeczą jest że można samemu sprawdzić jaka jest pani Lucyna umówić się na sesję prywatną... ktoś już o tym pisał
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 20, 2008, 17:08:52 »

Cytuj
Takie jest właśnie PCh oni nikogo nie zmuszają ale osoby z starszego pokolenia i osoby spaczone ideologią kościoła uznają to za szarlatanerie... sorka jak kogoś obraziłem ale takie jest moje zdanie i go nie zmienię.
Czy to Ty nie chciałeś wyjawiać jakichs strasznych "prawd" o PCH?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 20, 2008, 17:18:05 »

Cytuj
Takie jest właśnie PCh oni nikogo nie zmuszają ale osoby z starszego pokolenia i osoby spaczone ideologią kościoła uznają to za szarlatanerie... sorka jak kogoś obraziłem ale takie jest moje zdanie i go nie zmienię.
Czy to Ty nie chciałeś wyjawiać jakichs strasznych "prawd" o PCH?
Tak to ja xD
Mam kilka zdań na temat PCh
m.in. Tą straszną prawdą MOŻE być że Enki kłamie i jest obcym a nie duchem świętym.
ale patrząc po tym co mówi sam Enki trudno jest mi uwierzyć że kłamie i nie rozumiem po co zacytowałeś ten fragment wypowiedzi?
Chyba rozumie próbujesz ze mnie uczynić przed ludźmi na forum że jestem wrogo nastawiony do PCh ale tak nie jest gdybym był wrogo nastawiony moje wypowiedzi by wyglądały inaczej do PCh jestem nastawiony 50/50 z jednej strony Enki jest naszą nadzieją a z drugiej może być naszą zgubą dlatego podchodzę do PCh z dystansem.


Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 20, 2008, 18:14:35 »

Widzisz... skoro jesteś tak niezależnie myślącą jednostką, nie chcesz poddawac się niczyjemu wpływowi, samemu kreować własną wiarę... cóż, dlaczego dopuszczasz możliwość, że EnKi to ten, za którego sie podaje? Jesteś skłonny uwierzyć więc w Ducha-Enki, a nie w biblijnego i chreścijańskiego Ducha Świętego? Gdzie tu konsekwencja?

PS. Będę się upierał, że nie było w Twoim nastawieniu żadnego wahania, uważałeś, że PCH chce zgubic ludzkość, a Ty znasz jakąś "prawdę".
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 20, 2008, 18:24:43 »

Tak jak mówiłem są nieścisłości i jestem 50/50

Po za tym chyba odebrałeś tamtą rozmowę źle...
Pozdro  Chichot
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 20, 2008, 18:27:42 »

Źle? Czy mam wkleić fragmenty z archiwum? Zresztą, to nie ma znaczenia. Twoja wola i sumienie, że nie potrafisz utrzymac jednej lini ideologicznej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 18:28:13 wysłane przez Loukas » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 20, 2008, 18:30:29 »

Proszę bardzo Duży uśmiech

EDIT: Masz rację ale moim zwyczajem jest że dzisiaj myślę tak a jutro inaczej nie lubię tkwić w jednej teorii ciągle
Tak samo zrażają mnie stereotypy i tradycja
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 18:31:42 wysłane przez Mora » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 20, 2008, 18:49:20 »

Loukas, co w tym złego że Mora pod wpływem różnych informacji zmienia zdanie. Wg mnie, jeśli owe zmiany są spowodowane jego przemysleiami, nie pod wpływem jakiś nakazów, to świadczy to dobitnie iż się rozwija. Ugruntowuje w swoich przekonaniach. Ja też kiedyś byłem tzw. chrześcijaninem i zmieniłem zdanie. Postawy jaką zajmuję dziś też nie nazwałbym "tradycją".
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 20, 2008, 18:53:36 »

Cytuj
nie pod wpływem jakiś nakazów, to świadczy to dobitnie iż się rozwija
Cóż, ok, problem w tym, że zaraz być może się zwinie, bo to wygląda mi jednak na labilność i konformizm. Gdyby stał się chrześcijaninem powiedziałbyś, że cofa się w rozwoju... Kiedy idzie waszą drogą, mówisz, że to postęp. Powiedz prosze, czy to nie podwójne kryteria?

Cytuj
byłem tzw. chrześcijaninem i zmieniłem zdanie
Widać jeszcze sobie z tym do końca nie poradziłeś, ponieważ wyraźnie odnosisz się do chrześcijaństwa z pogardliwym dystansem.
Zapisane
jepi
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 20, 2008, 19:00:44 »

[Nie wiedziałem, że Mp3-ka to taki shit. Próbowałem to jakoś poprawić Audacitem, ale jest to tak mozolne zajęcie, że przerwałem edycję w połowie. Jak byś mógł to podpowiedz mi, jaki program jest lepszy do tego typu poprawek audio.]

Nie myśl tak źle o formacie MP3:-) To tylko format. Co innego Twój rejestrator. Może być kiepskiej jakości. Nic nie piszesz o tym jakie miałeś warunki nagrania oraz o tym co jest "zepsute". Masz słaby poziom nagrania, szumy. Napisz. do poprawiania tego typu rzeczy nie wystarczy sam program. Musisz wiedzieć co chcesz uzyskać i jak to zrobisz [ jak użyjesz narzędzi]. Ja pracuję z użyciem WaveLab f-my Steinberg. Jeśli masz pytania, to napisz na e-maila. Pozdro,
jepi
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 20, 2008, 19:48:25 »

Jak pkisałem o kk, byłem posądzany że jestem "stronniczy, więc się poprawilem i aby nie podkreslać swych awersjii do konkretnego ugrupowania wspominam ogólnie o chrześcijaństwie i do jasnej anieli , też źle Szok. No cóż, ...  Mrugnięcie, trzeba jeszcze bardziej ogólnie.

Napisałeś:
"Gdyby stał się chrześcijaninem powiedziałbyś, że cofa się w rozwoju..."

czy może umknęlo Twej uwadze, że on jest chrześcijaninem, Przynajmniej w potocznym słowa tego znaczeniu, więc już nie może sie cofnąć w tozwoju. Przed nim tylko wzlot.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 20, 2008, 21:06:50 »

Cytuj
Cóż, ok, problem w tym, że zaraz być może się zwinie, bo to wygląda mi jednak na labilność i konformizm.
Może ktoś na mój przetłumaczyć co to labilność albo w ogóle mi wytłumaczyć co on gada bo moja nie rozumieć ja używać prosta języka

Cytuj
Widać jeszcze sobie z tym do końca nie poradziłeś, ponieważ wyraźnie odnosisz się do chrześcijaństwa z pogardliwym dystansem.

Nie tobie oceniać innych...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 21:15:03 wysłane przez Mora » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 20, 2008, 21:17:10 »

Jedyne wyjście to zajrzeć do slownika-chyba Jeżyka Polskiego.
To jest domena tych "wykształciuchów", zapędzić Cię w kozi róg swą elokwencją.
Płytkie to, ale u nich ciągle w cenie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 20, 2008, 21:58:32 »

Stanley: ależ ja proszę o prostotę. Prostą odpowiedź na proste pytanie. To nie ja uciekam się do "wiem ale nie powiem", "nie jesteście gotow" etc. Więc zarzut trafił nie pod ten adres - proszę odnieść to do mętnych odpowiedzi i ich braku na pytania zadane samciowi. Powtórzę po raz setny: gdy pada proste pytanie które może potwierdzić wiarygodność samcia i jego informacji nie otrzymujemy na nie odpowiedzi. Ostatnio - współrzędne nibiru. I co? Ano cisza, że niby jest widziana przez silne teleskopy... czyli nadal brak możliwości weryfikacji.
Straszysz mnie jakąś straszliwą karą? Za zadawanie prostych pytań? Za wskazywanie na - delikatnie mówiąc - "nieścisłości w pch? Czy ja bronię komuś dociekać prawdy? Nie, wręcz przeciwnie - namawiam do dokałdnemu przyjrzeniu się całości.

Dariusz, ależ ja nie mam pretensji do Trojańskiego, że nie był w stanie wyjaśnić pewnych zagadnień. Mam pretensje, że zwiastuny były przygotowane w sposób który mówił, że jest w stanie to zrobić, czy wręcz zrobił i aby je poznać wystarczy obejrzeć program. Przecież zdajesz sobie sprawę, że jest różnica pomiędzy deklaracją a jej spełnieniem. W tym przypadku - NDW - nie można powiedzieć, że chciał, ale nie wyszło - wszak zwiastun był przygotowywany do ISTNIEJĄCEGO programu. Do tego takie działania były nagminne. Przykład: w zwiastunie "wyjśnimy zagadkę kręgów zbożowych w wylatowie", a w programie...
Po prostu dla mnie to nie uczciwe.

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 20, 2008, 22:03:23 »

Taka jest prawda że jeżeli Trojanowskiemu powiedzieli że nie może tego to tego nie zrobi i miał ograniczone możliwości im jedynie zależy na zbijanie kasy więc ich nie obchodziło czy to może być prawdziwe czy nie oni patrzyli czy oglądalność rośnie czy spada to był dla nich priorytet a nie jakieś zjawiska para. A prawdziwych powodów zdjęcia z anteny programu chyba się nigdy nie dowiem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 20, 2008, 22:09:16 »

Tak Mora, ale to nie zmienia i nie neguje mojej opinii. Oczywiście mogło tak być, że nie miał wpływu na zwiastuny czy też dokładną treść programu, ale wtedy widząc to mógł zwyczajnie odejść aby nie brać udziału w tym procederze, prawda? Z jakiś względów pozostał i tkwił w tym - za to ponosi odpowiedzialnosć.

Jedną rzecz trzeba mu przyznać - zwiedził kawał świata. ;] 
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 20, 2008, 22:13:26 »

To prawda pamiętam odcinek w którym pojechał do jakiś Indian i szamanka mu wróżyła ile pożyje to była jakaś dżungla może Brazylia nie wiem. Uśmiech Po za tym Trojanowski musiał z czegoś żyć nie? Niestety te cholerne pieniądze go trzymały i nie jest moim celem negowanie twojej opinii tylko chcę powiedzieć co ja myślę.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 20, 2008, 22:19:35 »

Mora, nie wiemy dlaczego był w tym programie - możemy wysnuwać swoje przypuszczenia do tego argumentując je. Po to jesteśmy na forum aby poznawać opinie innych - to rozszerza nasze postrzeganie.

Nawiązując do Twojej wypowiedzi, lecz nie odnosząc jej bezpośrednio do Trojanowskiego: "z czegoś musiał żyć" - nie usprawiedliwia nas. Bardzo prawdopodobnym jest, że znaleźlibyśmy uczciwe zajęcie, ale... - no właśnie - ale może nie byłoby tak popłatne, albo tak atrakcyjne, albo wygodne, albo...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 20, 2008, 22:23:12 »

Cześć Mora Uśmiech
Na sympozjum w Kielcach rozmawiałam z red.Januszem Zagórskim. Spytałam go o program "Nie do wiary" i Pana Trojanowskiego.Powiedział że narazie nie bedzie tego programu w TVN ale p.Trojanowski szykuje podobny program w Polsacie.Narazie bedzie odcinek pilotujący(niestety nie znam terminu) a jak będzie miał dużą oglądalność to będą następne.
Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 20, 2008, 22:31:20 »

Aha to fajnie by było Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

justplay smoczywladcy fifa11 nii-chan watahapierwotnych