Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 09:03:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sympozjum w Kielcach 14 wrzesień 2008  (Przeczytany 49445 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 20, 2008, 22:35:08 »

Aha to fajnie by było Duży uśmiech
Właśnie !! ja też nie moge się doczekać.
Może jak ktos cos będzie wiedział to da znac wszystkim na forum o tym programie? Ja napewno to zrobie Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 20, 2008, 22:50:01 »

Wysłałem email pod adres który znalazłem w internecie do M.Trojanowskiego i będę czekać na odpowiedź Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 20, 2008, 23:43:19 »

Wysłałem email pod adres który znalazłem w internecie do M.Trojanowskiego i będę czekać na odpowiedź Uśmiech
Mam nadzieję że dasz znać co z programem? Z góry baaardzo dziękuję Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Stanley
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 21, 2008, 08:28:16 »


Nie myśl tak źle o formacie MP3:-) To tylko format. Co innego Twój rejestrator. Może być kiepskiej jakości. Nic nie piszesz o tym jakie miałeś warunki nagrania oraz o tym co jest "zepsute". Masz słaby poziom nagrania, szumy. Napisz. do poprawiania tego typu rzeczy nie wystarczy sam program. Musisz wiedzieć co chcesz uzyskać i jak to zrobisz [ jak użyjesz narzędzi]. Ja pracuję z użyciem WaveLab f-my Steinberg. Jeśli masz pytania, to napisz na e-maila. Pozdro,
jepi

Cześć >Jepi< !
Jeśli byś mógł, to spróbuj - proszę - tym "WebLabem" coś z tym zrobić. Pod spodem podaję Ci link do pliku na wrzucie:
http://www.wrzuta.pl/pliki/As5Rd2PGvO/
- a tu poniżej link, gdzie łatwo i dosyć szybko go ściągniesz:
http://www.zrzuta.eu/index.php
Jest to oryginał bezpośrednio przerzucony z Mp3-ki - bez jakichkolwiek zmian, w całości. Wszystko byłoby jeszcze znośne i do łatwej edycji, gdyby nie ta 32-bitowa pętla. Nie wiem czy to jakieś uszkodzenie, czy wada fabryczna. Wyjątkowo denerwujący element nagrania.
Jeśli Ci się uda coś zrobić i jakość zbliżysz do tej ogólnodostępnej 81-ej sesji, to najpierw wypadałoby spytać się o pozwolenie kogoś z kierownictwa PCh. Wiem, że ciekawość i niecierpliwość ludzi odgrywa tu bardzo dużą rolę, ale prawda jest taka, że sesje są dodawane do sprzedawanych przez chicagowską Misję płyt właśnie w formie audio, zasilając w pewnym stopniu jej konto. Dzisiaj nie da się niczego zrobić za darmo, a pazerność ludzi na pieniądze i skąpstwo osiągnęły, z tego co było widać po "skarbonkowej zbiórce" dotacji w Chicago, poziom zenitu  i wszyscy powinniśmy mieć tego pełną świadomość. Pozdrawiam.

LDW i OS jak zwykle.
Zapisane
LukasCiekawy
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 21, 2008, 23:08:58 »

a Czy wie ktoś może dokładniej kiedy zostanie opublikowana 87 sesja?
nie mogę się doczekać aby ja przeczytać.. Pozdrawiam
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 21, 2008, 23:14:13 »

a Czy wie ktoś może dokładniej kiedy zostanie opublikowana 87 sesja?
nie mogę się doczekać aby ja przeczytać.. Pozdrawiam
Napisz do administratora on ci odpowie na to pytanie Uśmiech Może do solo
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Septerra
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 21, 2008, 23:32:49 »

chanell zapytałaś o tamte sny?
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 22, 2008, 14:07:33 »

Sesja 87 - Pytania, które udało mi się "odcedzić" słuchowo z „Mp3”-ki:
"...
1.  Czy „chłoniaki” w moim gardle da się wyleczyć „jodoforami”?
2.  Czy Ziemia w przeszłości przechodziła precesję? - Kiedy to było i w którym roku znów będzie?
3.  Czy zapłodnienie powinno być uzależnione od dojrzałości ludzi?- Chodzi mi o to, że zbyt młodzi,- kobieta i mężczyzna, nie są w stanie godnie wychować dziecka.
4.  Kim jest Lucyfer?
5.  Prawdopodobnie w listopadzie chciałbym ze wspólnikiem mieszkającym w okolicach Chicago zrobić biznes. Prosiłbym bardzo kochanego Enki o poradę, o pomoc;- czy wszystko potoczy się dobrze i czy nie zostanę oszukany. Proszę Cię także o pomoc duchową, aby wszystko potoczyło się dobrze.
6.  Enki, czy mógłbyś skomentować sprzeczność między Twoją wypowiedzią, że „duchy mogą umierać”, a wypowiedziami Duchów Wyższych, że „duchy są nieśmiertelne”?
7.  Gdzie zaczyna się Mikrokosmos, a kończy Makrokosmos i w czym się on znajduje?
8.  Czy preparat Au100 można podawać dzieciom w wieku 2 lat,- jeśli tak, to w jakich dawkach? 
9.  Od kilku miesięcy spisuję wiersze, które dosłownie spływają do mojej głowy. Kto mi je dyktuje? 
10.Przyjazd mój i obecność tutaj dzisiaj jest przypadkowy. Jaką więc rolę mam spełnić w tej Misji? 
11. Kim będę w przyszłości?
12. Czy jest mi dane uporać się z chorobami dziedzicznymi? 
13. Czy dysponując mocnym teleskopem astronomicznym mogę odnaleźć dziś Nibiru. Jeśli tak, to gdzie jej szukać? 
14. Czy to prawda, że Stany Zjednoczone są w posiadaniu statków kosmicznych, przejętych od innych cywilizacji i użyją ich do upozorowania ataku na Ziemię w celu wywołania paniki wśród ludzi, mówiąc, że Obcy ...Coś 
15. W jaki sposób moja osoba może pomóc Misji Faraon i ochronić moją rodzinę przed skutkami tego kataklizmu? 
16. Czy inicjacja Reiki pomoże mi przetrwać rok 2012? 
17. Kim są lub kim będą „fałszywi prorocy i jak ich rozpoznać?
18. Czy ziemska Matka Boska - Matka Jezusa – jest Matką Bożą, matką Enki i Enli?   
19. Drogi Enki;- co dalej ze Ślężą, co z Bonifacym – Duchem Ślęży?
20. „Minerały Shindele” - czy to pokarm bogów? - Jeśli nie, to kto i kiedy udostępni je ludziom?
21. Czy spełnię jakąś rolę w nadchodzących wydarzeniach?
22 W jaki sposób należy odczytywać znaki w zbożu,- według jakiego klucza?
23. Czy msze święte zamawiane w intencji zmarłych mają znaczenie i sens?
24. Czym mogę wyleczyć i jak chorobę wrzodową żołądka?
25. Jaki rodzaj energii będziemy używać po roku 2012? Czy będzie to tak, jak dzisiaj elektryczność wytwarzana w elektrowniach, czy jakaś inna, którą będziemy przetwarzać?
26. Samuelu, co sądzisz o niedawnej wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego: <<Absolutnie nie wierzę w szczególność roku 2012, za to bardzo niepokoi mnie rok 2008 i 2009.>>. Dlaczego najsławniejszy polski jasnowidz nie widzi, aby w roku 2012 coś szczególnego miało się wydarzyć? Co sądzisz też o jego zapowiedzi wojny na Bliskim Wschodzie jeszcze w 2008 roku, która to jego zdaniem przerodzi się w konflikt globalny? - konkretnie, mówił o ataku Izraela na Iran.
27. Czy region świętokrzyski będzie bezpieczny w roku 2012 i jaką rolę odegrają Polacy w tym okresie?
28. Co mam zrobić, żeby znaleźć pracę i odmienić swoje życie?
29. Czy niedawny konflikt Rosja-Gruzja jest początkiem większego konfliktu, nawet na skalę światową? - Czy to zapowiedź zbliżającej się 3-ej wojny światowej? - Jeśli tak, to jakich możemy się jeszcze konfliktów spodziewać? - Kiedy ta wojna miałaby się na dobre rozpocząć i jaka w niej rola Polski?
30. Kogo wybrać,- Iwonę czy Annę? 
31. Czy w Kielcach jest czakram? - W którym dokładnie miejscu i czy silne jest jego promieniowanie?   
32. Drogi Samuelu, jaką mam rolę do spełnienia w Projekcie Cheops?
33. Czy Pani ma zdolność rozpoznania chorób?
34. Czy to możliwe, że Ziemia jest pusta w środku, a jej wnętrze zamieszkują ...(Ziemianie, ...Terranie???)
35. Drogi Enki - powiedz proszę - czy dorośli lub dzieci mogą spożywać mleko krowie, bo są sprzeczne opinie naukowców w tym temacie. I podobnie;- co powiesz na temat spożywania jajek? Również świat nauki jest podzielony.   
36. Jaki według państwa(Państwa???) ma być scenariusz uratowania Ziemi w roku 2012?
37. Proszę o ustosunkowanie się do Księgi Wiedzy przekazywanej z planu “Alfa” w Turcji anatolijskiej dla Mevlany? ( sam pierwszy raz spotkałem się z tym wątkiem więc poszedłem za tropem i znalazłem linki:
http://www.dkb-mevlana.org.tr/Webside%20in%20Polish_KB.pdf
http://forum.juliaburgund.pl/viewtopic.php?p=259 
>>>Ciekawy materiał ze względu na odniesienia do Atlantydy<<<
38. Czy w twoich planach jestem przewidziany do prac wykopaliskowych w Egipcie, czy mam inne zadanie, związane z Projektem Cheops?- Jeśli tak, to jakie?
39. Czy powinienem się poddać operacji na przetokę tak, jak mi to zalecił ziemski lekarz?
40. Czy uruchomienie wielkiego zderzacza hadronów pomoże ludzkości w rozwiązaniu zagadek nauki? Czy na podstawie tych nauk poznamy prawdę o Wszechświecie?
41. Czy kiedy w przyszłym roku Nibiru będzie widoczna gołym okiem, a później w miarę jej zbliżania się do Ziemi będzie widoczna coraz bardziej,- opinia publiczna zostanie w jakiś sposób poinformowana, ostrzeżona? Jak zareagują media i rządy światowe?
42. Jestem zaszczycony, że mogę rozmawiać z Enki. Jaką moc posiada krzyż Egipcjan - “Ankh”?
43. Jaki jest sens, że powstał Wszechświat?
44. Czy realne są pomysły odbudowy świątyni Salomona?
45. Chciałbym sprawdzić Twoją wiedzę:- Jak mam na imię;- jakie są imiona moich rodziców? - oraz chciałbym dowiedzieć się;- jaką mam misję do spełnienia w tym wcieleniu na Ziemi?
46. Po operacji “bajpasów” w 2007  mam kaszel już pół roku, Jak sobie pomóc?- lekarze nie są w stanie.
47. Czy powinnam przyjąć propozycję wyjazdu z Polski?
48. Jak rozwiązać problemy z kręgosłupem mojego ojca?
49. Jak wyleczyć zeza?
50. Jak pozbyć się blokad energetycznych na wszystkich poziomach?
51. Drogi Enki,- proszę powiedz mi - co jeszcze mam zrobić w walce z chorobą nowotworową? - Próbowałam już wszystkiego.
52. Drogi Enki – kiedy mówimy o rzeczach, które mają się stać w 2012 roku I o tych, które dzieją się teraz w związku z wykopaliskami w Egipcie – większość ludzi w ogóle tego nie czuje. (?)Patrzą na scenę z boku(?) , kiedy to inni ludzie tego dokonają (Coś). Czy będzie w najbliższej przyszłości jakieś zdarzenie w naszej części Europy, które moglibyśmy zapowiadać, które uwiarygodniłoby te wszystkie wspaniałe rzeczy, dziejące się w związku z Projektem Ratowania Ziemi?
53. Czy kobiety w ciąży mogą zażywać preparat Au100 I w jakich dawkach?
54. Jestem już zmęczona ciągiem złych, osobistych wydarzeń w moim życiu. Jak i czy, – ułoży się moje życie osobiste?
55. Czy można wyleczyć miażdżycę aorty? Jeśli tak, to w jaki sposób?
56. Czy moja córka B......ka jest bezpieczna w Szkocji? Kiedy musi wrócić do domu?
57. Czy Misja Faraon powiedzie się I czy zrealizujemy program ochrony Ziemi?
58. Drogi Enki,- książka Annie Kirkwood “Przesłanie Marii Dla Świata”- czy fakty ukazane tam jako przesłanie od Maryi i Jezusa są autentyczne, bo wiele wskazuje na to, że tak? - Co możesz dopowiedzieć w tym temacie?
59. Niektóre dzisiejsze odpowiedzi zaprzeczają doktrynom religii katolickiej np. te dotyczące Matki Boskiej,- również twierdzenie, że Jezus jest bratem Enki. Zaznaczam, że oczekuję odpowiedzi innej niż ta, że jestem zaproszona na sesję osobistą.
60. Drogi Enki,- które apokryfy, księgi nie uznane oficjalnie przez kościół są istotne dla ukazania prawdy o czasach biblijnych i apostolskich?
61. Drogi Enki,- Phil Nasch(Coś), Maria Prath(Coś) oraz amerykański doktor Teofil Valach(Coś) twierdzą na podstawie swoich odkryć i doświadczeń, że ludzie i zwierzęta zmarli w sposób naturalny - zmarli z braku minerałów i witamin.- Czy możesz to skomentować?
62. Co się stanie z Chicago po roku 2012?
63. Kochany Enki,- dziękujemy Ci za pomoc, prowadzenie i chcemy Ci przekazać, że bardzo Cię kochamy.(?)

To są już wszystkie pytania zadane na sesji w Kielcach.

Pozdrawiam LDW i OS.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2008, 13:00:45 wysłane przez Stanley » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 22, 2008, 14:46:24 »

Ciekawie, chce znac juz odpowiedzi xD
Zapisane
LukasCiekawy
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 22, 2008, 15:51:24 »

moja ciekawość jeszcze bardziej się zaostrzyła:)
zobaczymy jakich odpowiedzi udzielił En-Ki;)
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 22, 2008, 16:17:19 »

chanell zapytałaś o tamte sny?
Niestety nie,nieśmiałam.Pewnie i tak musiałabym udać sie na sesje osobistą ,a na to nie miała czasu.Może pojade do Mysłowic to zapytam Uśmiech
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 22, 2008, 17:56:13 »

A wie ktoś, kto ma te odpowiedzi ? A kto wogole je wrzuca w //sesje ?
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 22, 2008, 20:01:40 »

Pamiętajce co jest napisane w Biblii:"Stary Testament przestrzega człowieka: Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by (...) pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni (Pwt 18,10-12). Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz (Kpł 19,31). Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu"(Kpł 20,6-7)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 20:02:12 wysłane przez Skala » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 22, 2008, 21:27:06 »

Więc spróbuj wmówić to 2 miliardom istot ludzkich na Ziemi, które nie mają nawet najmniejszego pojęcia o istnieniu niniejszej Księgi Ostatecznej. Pozdrawiam.

Uzupełniłem listę pytań.
Przepraszam Wszystkich że tak długo to trwało.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2008, 09:22:59 wysłane przez Stanley » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #64 : Wrzesień 24, 2008, 20:20:08 »

Chyba coś przeoczyłem. Jakich pytań?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #65 : Wrzesień 24, 2008, 20:25:43 »

Pamiętajce co jest napisane w Biblii:"Stary Testament przestrzega człowieka: Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by (...) pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni (Pwt 18,10-12). Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz (Kpł 19,31). Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu"(Kpł 20,6-7)

Wrózenie, przywoływanie duchów nie jest polecane. Słuchanie swojego wewnetrznego głosu z serca potrafi uchronić przezd niebezpieczeństwem, no chyba ze ktoś ma zamkniety umysł na subtelne sygnały. Chodzenie do wrózek, czesto sprowadza niepewnosć i zamet, w końcu bierność 'bo coś ma sie stać' Ale czasem zdarza sie tak ze duch sam, z własnej woli chce sie komunikować. Lucyna kiedy była w stanie śmierci klinicznej usłyszała ze odpowiednia istota 'zgłosi sie do niej' . Zresztą powtarzały jej sie okreslone sny przez ileś lat. Wreszcie wylądowała na hipnozie, która jest uznana przez medycyne za gałaź terapi regresywnej - to nie czary, ani czynienie guseł w oparach kadzideł.
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #66 : Wrzesień 25, 2008, 09:31:48 »

Chyba coś przeoczyłem. Jakich pytań?

>Dariusz<
Tych powyżej z "Wrzesień 22, 2008, 14:07:33" tej stronicy. Użyłem " zmień", by nie rozwlekać zbytnio wątku. Pozdrawiam.
Zapisane
forrest
Gość
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 27, 2008, 14:40:48 »

Mocną stroną tego sympozjum było wystąpienie Billa Browna, dotyczące wyników badań georadarem. Jeżeli chodzi o rozmowę z Duchem, to myślę, że odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia mogą być wartościową jej częścią.
Chciałem prosić uczestników tego spotkania o ustosunkowanie się do rozmowy z Duchem - tak w kontekście fragmentu "Księgi Mediów" Allana Kardeca. Jest to publikacja napisana w oparciu o wyniki obszernych, systematycznych i rzetelnych badań, polegających na prowadzeniu rozmów z duchami, przy pomocy wielu mediów z udziałem wielu spirytystów.
Str. 349:
"Dobre Duchy rozpoznaje się we wszystkim, co mogłoby kogoś skompromitować; nie znoszą one ujawniania zła. Lekkomyślne lub złośliwe Duchy czerpią przyjemność z odkrywania tego rodzaju spraw. Dobre Duchy natomiast starają się łagodzić czyjeś błędy, będąc zwolennikami wyrozumiałości. Duchy złośliwe wszystko wyolbrzymiają i sieją niezgodę za pomocą zdradliwych niedomówień."
Np. zapadła mi w pamięć odpowiedź na pytanie dotyczące "wyboru dziewczyny". Pytanie to kłóci się co prawda z moim systemem wartości, ale spodziewałbym się odpowiedzi na wszystkie zadane pytania takich, że jak by się pokazało te rozmowy spirytystom, to dopuszczaliby możliwość manifestowania się wysoko rozwiniętego Ducha - tak jak jest napisane w Księdze Mediów na stronie 345:
"Także dobroć i życzliwość są istotnymi cechami Duchów oczyszczonych. Nie ma w nich niechęci ani w stosunku do ludzi, ani wobec pozostałych Duchów. Żałują czyichś słabości, krytykują błędy, lecz zawsze taktownie, bez goryczy i skłonności do obrażania się. (...)"
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 28, 2008, 01:06:41 »

Witaj Forrest na nowym forum ! Dziekuje za wiecej informacji i czekamy na wersje "finalna" na stronie PCH Uśmiech
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #69 : Wrzesień 28, 2008, 08:19:49 »

4.  Kim jest Lucyfer?
17. Kim są lub kim będą „fałszywi prorocy i jak ich rozpoznać?
22 W jaki sposób należy odczytywać znaki w zbożu,- według jakiego klucza?
23. Czy msze święte zamawiane w intencji zmarłych mają znaczenie i sens?
36. Jaki według państwa(Państwa???) ma być scenariusz uratowania Ziemi w roku 2012?
41. Czy kiedy w przyszłym roku Nibiru będzie widoczna gołym okiem, a później w miarę jej zbliżania się do Ziemi będzie widoczna coraz bardziej,- opinia publiczna zostanie w jakiś sposób poinformowana, ostrzeżona? Jak zareagują media i rządy światowe?
57. Czy Misja Faraon powiedzie się I czy zrealizujemy program ochrony Ziemi?

Osobiście te pytania mnie najbardziej ciekawią i czekam na odpowiedzi bo narazie nie ,,widzę'' ich
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #70 : Wrzesień 28, 2008, 18:57:32 »

Cześć >Cysio91< !

Poprawiłem maksymalnie jak mogłem, więc próbuj ustawić sobie jakiś korektor graficzny w winampie i dosłuchaj się uważnie odpowiedzi.

http://www.wrzuta.pl/pliki/vG2wpDo7LH/

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 00:07:30 wysłane przez Stanley » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 28, 2008, 19:10:59 »

Wyraznie slychac bicie serca tylko nie wiem kogo Język
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 29, 2008, 00:00:09 »

Cześć >t0m3k12< 1

To nie bicie serca, a jedynie 32-bitowa pętla Mp3-ki. Przed "odszumieniem" tej pętli w ogóle nie dało się tego słuchać. Sprawdź sobie oryginał:

http://www.wrzuta.pl/pliki/As5Rd2PGvO/

Pozdrawiam Wszystkich LDW i OS.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 29, 2008, 00:21:22 »

Wyraznie slychac bicie serca tylko nie wiem kogo Język
To pewnie moje bo siedziałam obok i serce waliło mi z wrażenia,że zostało odczytane moje pytanie Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 29, 2008, 15:14:44 »

a już poczekam na zamieszczenie sesji na stronie PCH
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.251 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

smallskill masterjayz-games watahanowiu funnybunny ganghg