Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 09:08:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu ????  (Przeczytany 78013 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 19, 2009, 18:15:14 »

nie używaj szatańskich wynalazków typu INTERNET SEXPLORER (błąd celowy, do tego służy ta przeglądarka ludziom) ale MOZILLA FIREFOX - IE to przeszłość, teraz używa się FIREFOXA tam takich błedów nie ma i nie będzie, IE jest dziurawe strasznie!

718'
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 19, 2009, 18:52:22 »

Oftopica nie ma końca, chyba naprawde próbujecie nas zagadać. Ale mam zamiar odpowiedzieć, odniose sie do cytatów imiennie, bo inaczej trwałoby to z tydz.

Cytat: laguna
3. Świat zwrócił Panią dla historii .
ach to gwiazdorstwo Mrugnięcie

Cytat: Laguna
4. Ten co będzie przy Pani i z Panią bedzie bezpieczny , ale ten co przeciwko stanie -niedobrze będzie .
juz sie boje...

Cytat: Laguna
Dziwił się bardzo ,że mówi do mnie , a ja jestem sobą
dziwne..bardzo...

Cytat: laguna
Po kilku minutach szybkiego mówienia do mnie rzucił stwierdzenie , nie wiem czy Ty jesteś silniejsza niż ja , ale pamiętaj ,że Cię ostrzegałem , po czym odszedł.
laguno, spiesze cie zapewnić ze twoja osoba nie wzbudza we wmnie żadnych emocji.. ale mam jedno ale:
Dlaczego nie odpowiedziałas na pytanie jakie skierowałam do ciebie, w wątku przez ciebie założonym (Czym jest samodzielne myślenie ? )

A teraz Laguno, czy usłysze zarzuty:
- że nie potrafie samodzielnie myslec poniewaz 'utorzsamiam sie z buddyzmem i chce go bronic'?
- czy to ze wogóle formuuje odpowiedz znaczy według ciebie ze 'nie potrafie myslec'?
Z jednej strony zarzucasz tekst który jest zwykłym oskarzeniem przyjetych przezemnie wartosci, z drugiej w temacie zastrzegasz ze 'obrona autorytetu' jest oznaką braku myslenia - czy to celowa pulapka, aby nikt nie odwazył sie bronić osobistego systemu?

Czy nie zasługuje na odpowiedź, nie miałas czasu, czy załozyłas go ot tak, aby zrobic osobom zwiazanym z buddyzmem na złość? A może sama nie masz zdania? ty przemiawiasz do tłumu przekazujac wiedze, natomiast ja mam pisac do sciany?

Za chwilke reszta wypocin Mrugnięcie


Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #127 : Luty 19, 2009, 19:00:32 »

Jesli jakiś moderator wogólre pilnuje tego działu (w co watpie) to prosze o sklejenie 2 postów.

Cytat: Kiara
Mora odpocznij i wroc, zobaczysz, Swiat jest piekny a Ludzie wspaniali.
Taak, bawmy sie kochajmy, a jutro przyjdzie koniec, a co tam Mrugnięcie

Cytat: Mora
Ja powiem że jak przyjdzie co do czego to się zdziwicie. Nikt a nic wam nie pomoże.
Eoforia z okazji rychłego nadejscia anarchii i chaosu trwa i chyba nic nie ocuci tej pokreconej naiwnosci.

Cytat: Kapłan 718
KIARA I LAGUNA ROBIĄ DOBRĄ ROBOTĘ BARDZO
Bardzo, widac to szczególnie po tobie Bo widzisz kaplanie, jesteś zwiazany z Pch i kiedys lubiłeś samuela (pamietam twoje teksty jak go mocno broniłes) One zas niebadzo, bo obie uwazaja za bardzo szkodliwego ducha. Szczególnie Kiara robi świetna robote pod tyt 'manipulacha' bo owineła cie wokół swojego palca Mrugnięcie

Cytat: Kapłan 728
DWA LATA NEGOWAŁEM TO CO PISZE KIARA, KAŻDY POST KRYTYKOWAŁEM - zobaczcie stare forum - przykładów jest mnóstwo - tutaj na początku mojej obecności również!
zobaczcie wszyscy na moim przykładzie jak dokonuje się transformacja z tarotowego GŁUPCA w MAGA - jestem pięknym przykładem tego właśnie rozwoju...
Widzimy ta przemiane, tylko czy nie pomyliłes kart? Według mnie po prostu obruciłeś sie o 180*(stopni) ale czy to mozna nazwac postepem?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 19, 2009, 19:06:25 »

nie skomentuje Enigma twoich wypocin bo niczym Prawo i Sprawiedliwość wprowadziłem POLITYKĘ MIŁOŚCi a bluzgi by się tutaj posypały  Duży uśmiech

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #129 : Luty 20, 2009, 16:47:35 »

Cytuj
Kapłan napisał: KIARA I LAGUNA ROBIĄ DOBRĄ ROBOTĘ BARDZO Uśmiech

O tak fantastyka do kwadratu. Uśmiech
Tworzycie jakąś powieść do filmu?  Uśmiech

Cytuj
CO SIĘ STAŁO CZY U WAS JEST PODOBNIE ,ŻE 1 STRONA STAŁA SIĘ OSTANIĄ A OSTANIA 1 CośCośCośCośCośCośCoś

Pewnie Ci jakiś Samuel do komputer wszedł. Uważaj. Mrugnięcie

Cytuj
MAGA - jestem pięknym przykładem tego właśnie rozwoju...


Czym twoja zmiana była spowodowana? Uśmiech




Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #130 : Luty 20, 2009, 18:35:37 »

CHĘCIĄ ZMIANY I ZABICIE TEGO KTÓRY CHCIAŁ BYC MNĄ - TERAZ JESTEM TYM KIM CHCE! I TO JEST WIELKI SUKCES!!!!!!!!!!!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #131 : Luty 20, 2009, 18:47:59 »

CHĘCIĄ ZMIANY I ZABICIE TEGO KTÓRY CHCIAŁ BYC MNĄ - TERAZ JESTEM TYM KIM CHCE! I TO JEST WIELKI SUKCES!!!!!!!!!!!

718'
Po co ta złość?
I kto chciał być Tobą?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #132 : Luty 20, 2009, 20:10:42 »

jak to kto? umysł.................
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #133 : Luty 20, 2009, 21:14:49 »

jak to kto? umysł.................


tak umysł a nie to co chce być nim i oszukuje mnie samego - to najtrudniejsze co może być - ODKRYĆ PRAWDĘ O SOBIE! to jest dzieło kabalistów i alchemików - poznać KAMIEŃ TAJEMNY - KLEJNOT ROZUMU, DIAMENT UMYSŁU - to jest cały sekret WSZYSTKICH NAUK DUCHOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odkryłem - przekazałem - nie zostawiłem tego dla siebie - WSZYSCY MOGĄ DO TEGO DOJŚĆ...

to jest mój 718 post - najważniejszy mój post na tym forum!!!


718'
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 21:17:29 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #134 : Luty 20, 2009, 22:20:53 »

jak to kto? umysł.................


tak umysł a nie to co chce być nim i oszukuje mnie samego - to najtrudniejsze co może być - ODKRYĆ PRAWDĘ O SOBIE! to jest dzieło kabalistów i alchemików - poznać KAMIEŃ TAJEMNY - KLEJNOT ROZUMU, DIAMENT UMYSŁU - to jest cały sekret WSZYSTKICH NAUK DUCHOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odkryłem - przekazałem - nie zostawiłem tego dla siebie - WSZYSCY MOGĄ DO TEGO DOJŚĆ...

to jest mój 718 post - najważniejszy mój post na tym forum!!!


718'

Rozwój to obserwacja - Rozwój to czujność tego co wokół Nas sie dzieje -Rozwój to to co dzieje się z Nami A MY TO WIDZIMY , CZUJEMY = JESTEŚMY ŚWIADOMI --- ŚWIADOŚĆ PROWADZI DO OŚWIECENIA( NASZEGO CIAŁA NASZYCH ZMYSŁOW NASZEGO DUCHA , Można pisać to na wiele sposobów , ale cel tego zawsze jest taki sam . Jak to już ktoś napisał " dróg jest wiele, a cel zawsze ten sam "- KAPŁANIE pięknie podkreśliłeś ten niby banalny post ,a jednak najważniejszy dla Ciebie i to właśnie jest ważne ,że dla Ciebie on jest tak ważny, mimo ,że dla  innych może nic nie oznaczać -

pozdrawiam Laguna__
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 23:52:15 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #135 : Luty 20, 2009, 22:30:48 »

i nie przypadkiem jest sygnowany świętą liczbą 718 Uśmiech

dla wszystkich może to być przypadek ale dla mnie nie mimo, że SAMO tak wyszło!

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #136 : Luty 20, 2009, 23:50:17 »

i nie przypadkiem jest sygnowany świętą liczbą 718 Uśmiech

dla wszystkich może to być przypadek ale dla mnie nie mimo, że SAMO tak wyszło!

718'

Czytałam księgę Cheopsa i Twoje opracowania ....

Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #137 : Luty 21, 2009, 09:42:13 »

Cytuj
tak umysł a nie to co chce być nim i oszukuje mnie samego - to najtrudniejsze co może być - ODKRYĆ PRAWDĘ O SOBIE! to jest dzieło kabalistów i alchemików - poznać KAMIEŃ TAJEMNY - KLEJNOT ROZUMU, DIAMENT UMYSŁU - to jest cały sekret WSZYSTKICH NAUK DUCHOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odkryłem - przekazałem - nie zostawiłem tego dla siebie - WSZYSCY MOGĄ DO TEGO DOJŚĆ...

to jest mój 718 post - najważniejszy mój post na tym forum!!!

Alez Kapłanie ten kto świadomie medytuje wie to , cieszę się że to odkryłes,ale to nie wszystko.... jeszcze kupę roboty niestety jest po tym odkryciu ...  Mrugnięcie



Laguno jeżeli dla kogoś jeszcze ten post Kapłana jest nic nie znacący, znaczy to poprostu, że go nierozumie... narazie... Uśmiech
Podrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 09:44:01 wysłane przez wiki » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #138 : Luty 21, 2009, 18:37:33 »

Taa Klejnot Rozumu, Diament Umysłu a wspominałes coś wczesniej o zabijaniu najwiekszego wroga - umysłu własnie no ale nie bede sie czepiac szczegółów.

Tak czy inaczej kazdy ma własny klejnot i sam musi sie postarac o jego odkrycie. Jedno zdanie
"jeśli napniesz strunę zbyt mocno - pęknie, jeśli za słabo - nie wyda żadnego dźwięku" moze stać sie oświeceniem dla jednej osoby, a dla innej oznaczać tylko wskazówke strojenia instrumentu.

Dla mnie momentem przelomowym były przeczytanie ksiązki o Gnozie. Po zakończeniu lektury pomyslałam sobie 'to jest to. poczatek i koniec, wieczny cykl który wciąż trwa' ale dla kogos stojacego obok, słowa te wcale nie musza oznaczać jakiegos szczegolnego wyjasnienia Mrugnięcie Bo to był mój Diament, a nie jego ale zgadzam sie ze od tego momentu rozpoczyna sie Nowy etap i kolejny wysiłek.

Na szczeście mozemy sobie pomagac całkiem zywczajnymi wyjasnieniami i opisami. Wiec skoro uwazasz sie za osobe znacząca dla Pch

zapomniałeś o KAPŁANIE 718 - odgrywam BARDZO WAŻNĄ rolę w PCH od roku 2005 czy zarząd tego chce czy nie - a sądząc po tym, ze teksty są na nowej stronie projektu chyba chce Uśmiech

Zasiegnij wiedzy u źródła, o czym wspominał niedawno Leszek:
  Owszem znam osobę, która służy jako narzędzie do technicznych działań, które wykorzystują zasady świętej geometrii.
Tą osoba jesteś Ty Kiaro: Knosson, Luxor, Wielka Piramida Chartres, Władywostok, Kraków, etc.
I to Ty właśnie masz odwagę przypisywać innym niecne intencje i działania przy wykorzystaniu świętej geometrii?
Czy zaręczysz, że wiesz co robiłaś? Że to było "dobre"?

W kontekscie Pch, manipulowania w hdd ziemi, po której to wycieczce Samuel mial sie wyrazić w jednej z sesji 'tyle pracy i wszystko na nic' - czy jakoś tak. Cytuje z pamieci bo nie chce mi sie szukać. Po szczegóły nalezy sie zglosic do uczestników owej wycieczki, o ile naprawde zalezy ci na powodzeniu projektu-cheops Mrugnięcie No chyba ze 'źródło Wiedzy' nabierze niespodziewanie wody w usta (jak to ma w zywczaju) a ty zadowolisz sie kierunkiem jaki ci nadano.

A teraz moje pytanie, co oznacza liczba 718? Bo znam numerologie do 78 i wiem ze mozna to policzyc w ten sposób 7+1+8=16 no a chyba kazdy wie jaka to karta w Tarocie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #139 : Luty 21, 2009, 21:45:19 »

Kapłan 718 - ale Ty ostatnio nieco wyluzowałeś, nie krzyczysz, nie wrzeszczysz, nie obrażasz, nie najeżdżasz, a przede wszystkim - nie starasz się wszystkim wmawiać swojej jedynej racji, wyższości etc etc. Może dlatego się zmienił stosunek do Ciebie? Moim zresztą zdaniem - BARDZO na plus.
Po ostatnich postach nadal tak uważasz? Według mnie [moich odczuć i spostrzeżeń] nie zmienił się - to samo wnętrze, tylko nowa skórka, jedynie nieco bardziej stara się panować nad emocjami.

Wracajac do tematu: wileoletnie doświadczenie [i nie tylko moje] nakazuje uważać i nie ufać osobom które nie chcą rozmawiać szczerze, prosto i otwarcie. 99% takich osób po prostu kłamie, w róznym stopniu ale kłamie. Nie ma też co dawać wiary w ich "uduchowienie" bo jest to fikcją - to tak jakby osoba rozwiązująca równania różniczkowe nie umiała... tabliczki mnożenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 21:55:59 wysłane przez arteq » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #140 : Luty 22, 2009, 00:12:42 »

Enigma - Twoja numerologia kuleje, ponieważ trzeba dodać 1 i 6 i wychodzi 7 - i to wszystko - najważniejsza liczba, a co oznacza, cóż ma 718 znaczeń ważnych dla mnie i nie widzę powodu żeby się tym dzielić...

P.S. nie chodzi o numerologię ale o coś o wiele więcej o energię tej liczby, pochodzi z Egiptu z Kairu, została przekazana w 1904 roku tutaj na Ziemię, przekaz odebrał największy mag XX wieku - pisałem już o tym, ta liczba nie pochodzi z ziemii i dlatego jest tak ważna i cenna...

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #141 : Luty 22, 2009, 11:23:52 »

Tak to się czepiać nie będę, bo się numerologią nie zajmuję, ale uznawanie Crowley'a z "największego maga XX wieku" - cóż, to już jest "nieco" przesadzone. Nie trzeba być specjalnie przenikliwym, by zobaczyć, że wiele jego tez było nie oświeceniem duchowym, a reakcją na doświadczenia młodzieńcze (głównie jego tezy o "Prawdziwej Woli"), albo też konsekwencją nieco megalomańskiego charakteru. Nie przeczę, że był wielkim umysłem, ale wynoszenie go ponad innych - to już lekka przesada.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #142 : Luty 22, 2009, 14:01:52 »

popełnił A.C. DWA BŁĘDY - zasadnicze:

- źle traktował kobiety bardzo - nie uzyskał więc wiedzy od nich!!!

- wziął się za narkotyki wszelkiego rodzaju i przegrał!!!

ja ŻADNEGO z tych dwóch błędów NIGDY NIE POPEŁNIĘ - masz Tene rację - mam na myśli, że nie było większego MAGA niż on w XX wieku! zaprzecz i podaj INNEGO - WIĘKSZEGO - tylko o to mi chodziło i o NIC więcej...

718'
Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #143 : Luty 22, 2009, 17:01:05 »

Laguna walka to też kod. Walcząc wytraca sie masy energii.
Tak samo jak na dyskusje z jednostkami destruktywnymi, które napedza walka.
Szkoda na to energii.
Energia ma wiele ciekawszych zastosowań.
Można ją spożytkować lepiej i wynieść z tego korzyść.
Oczywiście to moje zdanie na ten temat Uśmiech
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 17:02:08 wysłane przez Petras » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #144 : Luty 22, 2009, 17:45:51 »

Enigma - Twoja numerologia kuleje, ponieważ trzeba dodać 1 i 6 i wychodzi 7 - i to wszystko - najważniejsza liczba, a co oznacza, cóż ma 718 znaczeń ważnych dla mnie i nie widzę powodu żeby się tym dzielić...

Hmm.. znów wiedza tajemna, którą nie warto sie dzielić... czyli 'wiem ale nie powiem' - no skąd ja to znam?

Nie wiem skąd w 718 wziołeś naraz 6, no ale niech to bedzie twoja tajemnica. Tak jak podobnie nie wytłumaczyłes znaczeń liczby 93 (agape) a nastepnie twierdzisz ze 'nie zostawiłeś tego dla siebie i przekazałeś ludzkości' - ok, twoja wola. Tyle ze po tak szumnych zapowiedziach dla zasady powinienes spodziewać sie najprostszych pytań, choćby dla samego sprawdzenia czy to co piszesz ma sens i jakos sie klei...

Owszem moja 'numerologia' jest odrobine prymitywna, bo widzisz u mnie 2+2= zawsze 4 a nie 5, lub 3 Mrugnięcie Ale to tylko taka dygresja, ja sobie licze horoskop życiowy z daty urodzenia wiec tak naprawde nic ważnego  Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #145 : Luty 22, 2009, 17:53:11 »

ENIGMA TY JESTES OGRANICZONA JAKAŚ??!!

7 + 1 + 8 = 16 i dalej trzeba zejść do jednej liczby bo na tym polega NUMEROLOGIA i teraz 1 + 6 jest 7 - SIEDEM!!!

MYŚLEĆ WIĘCEJ i tyle! takie trudne to jest?

a co do 93 - to trzeba znać dobrze THELEMĘ (Religię Woli) i system Crowleya, żeby to pojąć - ja zajmuje się tym od 9 lat i trochę zrozumiałem - a tam napisałem wyraźnie, że nie ma NIC NA TACY i trzeba to samemu pojąć bo na tym polega ROZWÓJ DUCHOWY - mi NIKT NIC nie podał na tacy i do wszystkiego doszedłem sam bardzo cieżką pracą i wyrzeczeniami takimi o jakich nawet się wam nie śni!!!

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #146 : Luty 22, 2009, 18:00:24 »

THELEMĘ (Religię Woli) i system Crowleya

Cynicznie napiszę: I to mówi człowiek, który chce obalać religie i poskramiać systemy Chichot (tak, wiem, że lekko naciągam, jednak mimo wszystko jest w tym ziarno mówienia jak najbardziej serio i wprost)
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #147 : Luty 22, 2009, 18:06:29 »

Cytat: Kapłan 718
to jest mój 718 post - najważniejszy mój post na tym forum!!!
718'

Czyli co oznacza PHInalnie ta liczba?
Mozesz podac linki do miejsc na forum, gdzie to tłumaczyłeś?
Kiedyś to było na forum poprzednim zdajesie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #148 : Luty 22, 2009, 18:21:55 »

Laguna walka to też kod. Walcząc wytraca sie masy energii.
Tak samo jak na dyskusje z jednostkami destruktywnymi, które napedza walka.
Szkoda na to energii.
Energia ma wiele ciekawszych zastosowań.
Można ją spożytkować lepiej i wynieść z tego korzyść.
Oczywiście to moje zdanie na ten temat Uśmiech

Ludziom generalnie brakuje energii. Czują to, choć niekoniecznie uświadamiają. Dlatego, nie posiadając wiedzy o metodach jej gromadzenia oraz racjonalnego gospodarowania ograniczonymi przecież zasobami, chwytają się najprostszego sposobu na uzupełnienie własnych niedoborów. Jest to walka z innymi (tzw. wampiryzm energetyczny). I wcale nie jest potrzebny do tego wróg. Jakże często obserwuje się uprawianie tegoż procederu wśród najbliższych członków rodziny. Walka tam przybiera różne formy, czasami bardzo dyskretnie ukryte pod działaniami w imię czyjegoś dobra. Bardzo często wykorzystywana jest pozycja silniejszego, np. rodzica, pod płaszczykiem egzekwowania należnych mu praw, czy zwykłego wymuszania pewnych zachowań, działań wbrew woli dziecka. 
Najczęściej jednak stosowaną formą szybkiego podładowania się jest zwykła kłótnia, ośmieszenie "przeciwnika", poniżenie, gdzie pokonany natychmiast składa haracz. Także, liczne formy zawłaszczania cudzej energii zaobserwować można w relacjach szef – pracownik.
Przy okazji nasuwa się pytanie, czy każde działanie człowieka, to aktywacja odpowiednich kodów? Czy istnieje wolność od „oprogramowania”? 

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #149 : Luty 22, 2009, 19:21:15 »

Istnieje,Ptaszku chociaz nie latwa, to akceptacja odmiennosci. Nie wchodzenie w zadne potyczki slowne z kimkolwiek , kto usiluje wymusic je na nas.Wystarczy powiedziec swoje zdanie , zaakceptowac cudze , niezaleznie od tego jakie jest. Bo ma prawo byc calkowicie odmienne. Zadno przekonywanie do wlasnego wbrew cudzej woli nie jest wlasciwe. Mozna odpowiedziec na pytanie i trzeba , ale nie wiklac sie w agresywna dyskusje z udawadnianiem prawa do swich przekonan.
Gdy zaczynaja rodzic sie owe "dyskusje" , jest to juz ordynarne sciaganie energi z dyskutanta.
Kto potrafi to zauwazyc i uzna iz mu to nie sluzy i nie chce dac sobie podstepnie podkradac energii, powinien nie wchodzic w te rozmowki.
Wystarczy.
Energie swoja mozna spozytkowac na przyjemne i rozwijajace nas rzeczy.
Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 20:40:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicanas xbustyx chatka telenovelas bornfost