Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 11:29:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu ????  (Przeczytany 78015 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #75 : Luty 18, 2009, 20:47:28 »

PAX , PAX , PAX
Tyle złości a po co ?
Czasem zastanawiam się czy głównym celem Samcia nie było wywołanie zamieszania , strachu wśród ludzi , nienawiści i sporów pomiędzy zwolennikami projektu i tymi którzy są ostrożni i mają obawy co do niego i jego "znajomych" , wywołanie emocji którymi karmią się negatywne byty.

Wybacz ale gdzie Ty widzisz złość?
Mam milczeć? Aby ta "Medium" od siedmiu boleści okłamywała ludzi?

Nie będę milczeć i nie widzę w swoim pisaniu złości. Napisałem stosowne "ale" do jej przekazów i słów które pisze a za to ona ucieka od rozmowy.
Inaczej mówiąc wywinęła kota ogonem.

Pozdro
Mora
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #76 : Luty 18, 2009, 20:49:41 »

 Wtrące się tutaj do kwesti - "skąd pochodzą przekazy" czy też "skąd ma je Laguna". Otóż, nie wiadomo. Kim jest Wotter - nie wiadomo... Kim jest Samuel - nie wiadomo....
Mogą być to wysokie byty, chcące pomóc ludziom, a może to zagubione dusze w astralu, które szukają zabawy i poklasku, bawiąc się naszym kosztem i czerpią energię. Któż z nas nie zna opowieści o psychicznie chorych, którym wydawało się, że są Napoleonem czy Faraonem.... W tym przypadku...taka dusza może być bogiem - o ile w to uwierzymy....
Dlatego, ja podchodzę z dystansem do wszelkich channelingów - czy to Lucyny Łobos, czy Laguny, czy Jasnowidz-ki, choć muszę przyznać, że napewno jest w nich jakaś prawda, jest jakiś przekaz, są bardzo ciekawe.....ale to każdy w sercu w duszy powinien wyczuć czy to jest jego prawda, jego wibracja.
Jest tyle możliwości - channelingi to - przekazy od wyższych bytów, od duchów z astrala, transmisje z satelitów w ramach programu Blue Beam..... Dlatego uważajmy, bądźmy ostrożni, rozwijajmy się duchowo sami, nie wierząc ślepo w przekazy.

ps. Mora - proszę nie nazywaj mojej Przyjaciółki Laguny kłamcą, nic o niej nie wiesz, nie masz prawa tak mówić.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 20:51:08 wysłane przez Kristobal » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #77 : Luty 18, 2009, 20:53:26 »

PAX , PAX , PAX
Tyle złości a po co ?
Czasem zastanawiam się czy głównym celem Samcia nie było wywołanie zamieszania , strachu wśród ludzi , nienawiści i sporów pomiędzy zwolennikami projektu i tymi którzy są ostrożni i mają obawy co do niego i jego "znajomych" , wywołanie emocji którymi karmią się negatywne byty.

Wybacz ale gdzie Ty widzisz złość?
Mam milczeć? Aby ta "Medium" od siedmiu boleści okłamywała ludzi?

Nie będę milczeć i nie widzę w swoim pisaniu złości. Napisałem stosowne "ale" do jej przekazów i słów które pisze a za to ona ucieka od rozmowy.
Inaczej mówiąc wywinęła kota ogonem.

Pozdro
Mora
Nie skomentuje Twoich wypowiedzi j/w , bo cokolwiek napisze zawsze będziesz to negował ...A ja nie należe do osób , które na siłe coś muszą udowadniać .Zakończmy na tym dyskusję i to będzie najlepszy konsensus.
pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 20:54:38 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #78 : Luty 18, 2009, 21:04:47 »

No i właśnie o to mi chodziło Duży uśmiech nie ma złości ale .....
Mora , Laguna to nie było osobiście do was to było ogólnie do wszystkich którzy niepotrzebnie nawzajem generują wobec siebie negatywne emocje .
 Ja was bardzo proszę wszystkich skłóconych , dajmy sobie wszyscy buzi  Buziak będzie się żyło nam zdrowiej Duży uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #79 : Luty 18, 2009, 22:09:14 »

"Gallus in suo sterquilinio plurimum potest"
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #80 : Luty 18, 2009, 23:52:33 »

No i właśnie o to mi chodziło Duży uśmiech nie ma złości ale .....
Mora , Laguna to nie było osobiście do was to było ogólnie do wszystkich którzy niepotrzebnie nawzajem generują wobec siebie negatywne emocje .
 Ja was bardzo proszę wszystkich skłóconych , dajmy sobie wszyscy buzi  Buziak będzie się żyło nam zdrowiej Duży uśmiech


Witaj
 Nie czuję się zupełnie skłocona z Mora, nie wyzwoliło to we mnie negatywnych emocji , Mora ma prawo myśleć jak chce i uważa.....
pozdrawiam serdecznie Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #81 : Luty 19, 2009, 00:02:21 »

poprostu nie kupiłam kota w worku , natomiast cała ekipa P.CH kupiła i zawierzyła , nie twierdze ,że to do czego dąża nie jest potrzebne , okaże się to na koniec misji ..
Pch kupilo kota we worku, a ty nie  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Wiem co odpowiesz, ze nie masz swojej organizacji i nikt od ciebie nie wymaga otwierania piramid. No bo czy Wotter lub inni cie o to prosili? Nie słyszałam/nie czytałam, ale jestem prawie pewna ze gdybys taki przekaz otzrymała, zastanowiłabys sie bardzo głeboko...
Cytuj
Nie próbowałam Ciebie ośmieszać i nie będe tego robić , nie mam pojęcia skąd u Enigmy taki pomysł ...
Stąd Laguno, z posta poniżej w którym drwisz sobie z czyjegoś wzburzenia.

Mora - skąd u Ciebie tyle agresji?? Odnoszę wrażenie ,że coś się w Tobie zmienia , może to forma oczyszczenia , albo lęk przed nieznanym ??
pozdrawiam serdecznie
Sens tej wypowiedzi jest taki 'o co sie tak pieklisz lub boisz? Przesyłam buziaczki..paa'
No ale pewnie twoja interpretacja, bedzie bardziej troskliwsza...

ps. Mora - proszę nie nazywaj mojej Przyjaciółki Laguny kłamcą, nic o niej nie wiesz, nie masz prawa tak mówić.
Oco,cho czyzby zawiazały sie nam jakies frakcje? Pani Laguna moze i nie kłamie, ale stosuje sprawdzona taktyke 'półprawd' - mówi /pisze to o czym ma ochote. O szczegółach milczy, podobnie jak jej kolezanka...A wyglada to mniej wiecej tak:

Nie skomentuje Twoich wypowiedzi j/w , bo cokolwiek napisze zawsze będziesz to negował ...A ja nie należe do osób , które na siłe coś muszą udowadniać .Zakończmy na tym dyskusję i to będzie najlepszy konsensus.

Ot, i cały morał. Lepiej nie pytaj o szczegóły Mora bo i tak sie nic nie dowiesz, po za stwierdzeniem jak trudna i odpowiedzialna role maja nasze kolezanki w przekazywaniu wiedzy, nieoswieconemu ludowi. Ps. wrzucmy na luz
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #82 : Luty 19, 2009, 00:07:02 »

Nom, to co niewygodne odrzucić.

Ja już nawet nie mam zamiaru o nic Ją pytać. Bo to najmniejszego sensu niema.

Ludzie którzy to czytają mają rozum i myślę że wyciągną odpowiednie wnioski.

Pozdro
Mora Uśmiech
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #83 : Luty 19, 2009, 00:28:03 »

 Zmieńmy temat.

Czy pamiętacie jak, któraś z ''jaskółek'' jeszcze na tamtym forum opisywała zdarzenie, którego była osobiście świadkiem.
A wyglądało to tak:
Było jakieś ważne zebranie ludzi z PCH w Ameryce.Setki ludzi i różnych zaproszonych z całego świata gości.Wtem na sali pojawili się Egipcjanie.
Wyglądali tak jak jak z przed wieków, tak jak z przed tysiąca lat.
Widzieli ich tylko Ci ludzie, którzy posiadali tzw. paranormalne zdolności.
Pytanie? Kto wysłał te wirtualne obrazy i kazał wierzyć, że to egipcjanie.

Dlaczego o tym piszę.
Otóż pisze dlatego, aby uzmysłowić sobie, że można nam różne rzeczy podstawić. Świadczy to o tym jakie ''ktoś'' posiada możliwości, aby Ci pokazać coś co czego nie ma.
Podkreślę słowo- możliwości, o których nawet nam  się nie śniło.
Obawiam  się, że mamy tak niską świadomość wielu rzeczy tego co się wogóle dzieje, że porównanie do ''pudełka'' wcale nie jest tu żadną przesadą, a raczej wezwaniem.

« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 00:31:43 wysłane przez astro » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #84 : Luty 19, 2009, 01:36:17 »

[
poprostu nie kupiłam kota w worku , natomiast cała ekipa P.CH kupiła i zawierzyła , nie twierdze ,że to do czego dąża nie jest potrzebne , okaże się to na koniec misji ..
Pch kupilo kota we worku, a ty nie  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Wiem co odpowiesz, ze nie masz swojej organizacji i nikt od ciebie nie wymaga otwierania piramid. No bo czy Wotter lub inni cie o to prosili? Nie słyszałam/nie czytałam, ale jestem prawie pewna ze gdybys taki przekaz otzrymała, zastanowiłabys sie bardzo głeboko...
Cytuj
Nie próbowałam Ciebie ośmieszać i nie będe tego robić , nie mam pojęcia skąd u Enigmy taki pomysł ...
Stąd Laguno, z posta poniżej w którym drwisz sobie z czyjegoś wzburzenia.

Mora - skąd u Ciebie tyle agresji?? Odnoszę wrażenie ,że coś się w Tobie zmienia , może to forma oczyszczenia , albo lęk przed nieznanym ??
pozdrawiam serdecznie
Sens tej wypowiedzi jest taki 'o co sie tak pieklisz lub boisz? Przesyłam buziaczki..paa'
No ale pewnie twoja interpretacja, bedzie bardziej troskliwsza...

ps. Mora - proszę nie nazywaj mojej Przyjaciółki Laguny kłamcą, nic o niej nie wiesz, nie masz prawa tak mówić.
Oco,cho czyzby zawiazały sie nam jakies frakcje? Pani Laguna moze i nie kłamie, ale stosuje sprawdzona taktyke 'półprawd' - mówi /pisze to o czym ma ochote. O szczegółach milczy, podobnie jak jej kolezanka...A wyglada to mniej wiecej tak:

Nie skomentuje Twoich wypowiedzi j/w , bo cokolwiek napisze zawsze będziesz to negował ...A ja nie należe do osób , które na siłe coś muszą udowadniać .Zakończmy na tym dyskusję i to będzie najlepszy konsensus.

Ot, i cały morał. Lepiej nie pytaj o szczegóły Mora bo i tak sie nic nie dowiesz, po za stwierdzeniem jak trudna i odpowiedzialna role maja nasze kolezanki w przekazywaniu wiedzy, nieoswieconemu ludowi. Ps. wrzucmy na luz
Witaj Enigmo
1.Enigma ja odpowiadam we właściwy sposób-  aby odpowiedzieć Wam na wszystkie nurtujące pytania musiałabym zrobić seans w stylu P.Ch i wtedy zapewne dużo wątpliwości wyjaśniłby Wam byt lub byty jakie ze mną się łączyły .
2 . Odpowiadam czasami bardzo ogólnie dlatego ,że nie traktuje przekazów np. od Wottera jako swoich informacji, zresztą ostani kontakt z Wotterem nawazałam jakiś rok temu , również jestem ostrożna co do takich kontakótw co nie zmienia faktu ,że one zaistniały .
3 W sumie takie kontakty nie są niczym wyjątkowym , ciekawsze rzeczy spotykały mnie realnie z życiu , jak przyszedł do mnie człowiek i zaczął przekazywać dziwne informacje , wiesz chyba nawet Wam to opisze , aby pokazać jak przychodzą do NAS informacje i przekazy z zewnątrz.
Będąc w pracy przyszedł do mnie mężczyzna ( nie będe wyjaśniała dokładnie okolicznosci bo chiałabym zachować anonimowość swojego zawodu)
Człowiek był bardzo intelignetny , dobrze ubrany i w toku rozmowy wynikało ,że był jakimś Prezydentem Miasta (byłym lub obecnym nieważne) w każdym razie była to osoba na poziomie i na stanowisku, w którymś momencie zaczął do mnie przemawiać w dziwny sposóob odbiegający od tematu.
Jestem osobą opanowaną emocjonalnie  dlatego zaczęłam bacznie słuchac tego co do mnie mówi , po czym zaczęłam spisywac słowa i zdania jakie do mnie kieruje ,
1 . Czy Oni wiedzą ,że Pani tutaj pracuje ? ja odpowiedziałam , aby nie speszyć -że owszem wiedzą .
2. Proszę Pani, ja proszę Panią nie powinna tutaj pracować oni są niewinni , ( w tym momencie pytam dlaczego? ) Pani ma nadmierne promieniowanie ONI  są bezbronni (pytanie kto ?? nie wiem  )
3. Świat zwrócił Panią dla historii .
4. Ten co będzie przy Pani i z Panią bedzie bezpieczny , ale ten co przeciwko stanie -niedobrze będzie .
5. Dziwił się bardzo ,że mówi do mnie , a ja jestem sobą
dokładnie -Ja mówie do Ciebie a ty wciąż jesteś sobą (bardzo kiwał głową ) , Ja Ciebie szanuje , ale proszę nie możesz tutaj pracować.
6. Wiesz o tym ,że jesteś lekarzem ? ja odpowiadam tak , mam zdolności bio.
Po tym zmienił forme rozmowy i zaczął mnie straszyć chąc tym samym wzbudzić lęk.
7 Czy Ty wiesz o swojej chorobie ??
8. Nie masz sznas na przeżycie .
9. Czy jest osoba nad którą byś zapłakała , gdyby zmarła? Ja odpowiedziałam ,że już nie, bo mam inne postrzeganie śmierci - w tym momencie odniosłam wrażenie ,że poczuł się spokojny , po czym podał mi rękeę i podziekował za rozmowe ...(TO NIE BYŁ WARIAT)

Ale tego samego dnia to nie była jedyna osoba , która ze mną w taki sposób rozmawiała przed tym panem byl inny - ale tamten mnie tylko ostrzegał ,abym za głeboko nie wchodziła w świat energii , abym odpuściła i jak próbowałąm cokolwiek powiedzieć w stylu - trzeba przestać się bać i lękać -przygrażał mi palcem i mówił nagminnie słowo stop ...Po kilku minutach szybkiego mówienia do mnie rzucił stwierdzenie , nie wiem  czy Ty jesteś silniejsza niż ja , ale pamiętaj ,że Cię ostrzegałem , po czym odszedł. i za pare minut przyszedł ten o którym pisałam wyżej .

pozdrawiam serdecznie Laguna
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #85 : Luty 19, 2009, 01:51:17 »

Wiesz Laguno!
Zastanawiam się w tym momencie tylko, dlaczego Twoja osoba wyzwala u innych różne emocje.
U mnie też się wyzwalają, tylko, że ja staram się ich kontrolować-  nie przepraszam, bardzo złe słowo-  nie kontrolować, tylko pozwalam im sobie przepłynąć.
Np.powiem Ci, że przed chwilą rozmawiałem z poufne i czułem się świetnie, taka.... wymiana zdań jak..... łagodny powiew wiatru.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #86 : Luty 19, 2009, 01:52:14 »


Wiesz Laguno!
Zastanawiam się w tym momencie tylko, dlaczego Twoja osoba wyzwala u innych różne emocje.
U mnie też się wyzwalają, tylko, że ja staram się ich kontrolować-  nie przepraszam, bardzo złe słowo-  nie kontrolować, tylko pozwalam im sobie przepłynąć.
Np.powiem Ci, że przed chwilą rozmawiałem z poufne i czułem się świetnie, taka.... wymiana zdań jak..... łagodny powiew wiatru......

Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #87 : Luty 19, 2009, 02:25:36 »

Witaj astro
Dużo jest prawdy z w tym co napisałes , świadomosć nasza jest zbyt niska , dlatego obserwcja tego co się wokół Nas dzieje dostarcza nam dużą dawkę wiedzy z tym ,że nie trwa to rok , a całe życie
pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 02:27:31 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #88 : Luty 19, 2009, 02:34:32 »

Z kim sie czujemy dobrze? A w obecnosci innego czlowieka nieszczegolnie, wyzwalaja sie w nas rozne emocje, dlaczego?

Wszystko zalezy od wibracji naszej i czlowieka obok nas. Gdy jest podobna czujemy sie swietnie zaczyna istniec harmonia.
Kiedy jest odmienna ( nie wazne wyzsza , czy nizsza) , czujemy sie zle, powstaje dysharmonia.
Przejawiac sie to moze , nierozumieniem tekstow osoby piszacej, lub poprostu niezrozumiala niechecia do tej osoby, odpycha nas. Normalne, podobne przyciaga podobne odpycha odmienne, niezrozumiale, zbyt zimne , lub zbyt cieple, zbyt jasne , lub zbyt ciemne , zbyt glosne , lub zbyt ciche.
Potrzebujemy podobnego, nie warto walczyc z odmiennym  ( strata energii), ono musi istniec, warto szukac bliskosci w podobnym.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #89 : Luty 19, 2009, 02:45:04 »

Wiesz Laguno!
Zastanawiam się w tym momencie tylko, dlaczego Twoja osoba wyzwala u innych różne emocje.
U mnie też się wyzwalają, tylko, że ja staram się ich kontrolować-  nie przepraszam, bardzo złe słowo-  nie kontrolować, tylko pozwalam im sobie przepłynąć.
Np.powiem Ci, że przed chwilą rozmawiałem z poufne i czułem się świetnie, taka.... wymiana zdań jak..... łagodny powiew wiatru.

Słusznie zauważyłeś w różnych ludziach wzbudzam rozbierzne emocje , nazwałabym to pewnego rodzaju skrajnością , ta zależnośc zazwyczaj występuje właśnie wsród ezoteryków ..Myślę to ma spory związek z blokadami energetycznymi im ktoś ma więcej tym emocjonalność w stosunku do mojej osoby podnosi się , prosto mówiąc jestem lubiana lub nie..
Ale bywa ,że jeśli ktoś mnie pozna , jego postrzeganie mnie się diametralnie zmienia .. To nie ocena innych , to również moje obserwacje.I nie wiem jak mam to opisać - ale dla mnie osoby , które mnie w jakiś sposób atakują
tzn jeśli wyzwalam w nich negatywne emocje- absolutnie nie wyzwalają we mnie negatywnych emocji jestem jakby ponad tym ... Nie wiem czy wyjaśniłam to zrozumiale ...
pozdrawiam
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #90 : Luty 19, 2009, 02:47:13 »

Z kim sie czujemy dobrze? A w obecnosci innego czlowieka nieszczegolnie, wyzwalaja sie w nas rozne emocje, dlaczego?

Wszystko zalezy od wibracji naszej i czlowieka obok nas. Gdy jest podobna czujemy sie swietnie zaczyna istniec harmonia.
Kiedy jest odmienna ( nie wazne wyzsza , czy nizsza) , czujemy sie zle, powstaje dysharmonia.
Przejawiac sie to moze , nierozumieniem tekstow osoby piszacej, lub poprostu niezrozumiala niechecia do tej osoby, odpycha nas. Normalne, podobne przyciaga podobne odpycha odmienne, niezrozumiale, zbyt zimne , lub zbyt cieple, zbyt jasne , lub zbyt ciemne , zbyt glosne , lub zbyt ciche.
Potrzebujemy podobnego, nie warto walczyc z odmiennym  ( strata energii), ono musi istniec, warto szukac bliskosci w podobnym.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Witaj Kiaruś
Ujęłaś to bardzo właściwie , rzeczowo ....
pozdrawiam Laguna
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #91 : Luty 19, 2009, 02:51:09 »

..Myślę to ma spory związek z blokadami energetycznymi im ktoś ma więcej tym emocjonalność w stosunku do mojej osoby podnosi się , prosto mówiąc jestem lubiana lub nie..
Ale bywa ,że jeśli ktoś mnie pozna , jego postrzeganie mnie się diametralnie zmienia ..

Tak.Tu moje zdanie jest takie samo.
 
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #92 : Luty 19, 2009, 02:58:25 »

Dobranoc Panstwu jest już póżno a ja się zasiedziałam na forum
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #93 : Luty 19, 2009, 09:38:41 »

Dobranoc.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #94 : Luty 19, 2009, 10:20:43 »

pchły na noc Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #95 : Luty 19, 2009, 12:09:18 »

Powiem jedno.
Wszedłem na forum przeczytałem, zobaczyłem i mi ręce opadają. Smutny

Ludzie jesteście naiwni do śpiku kości.  Smutny
Szukacie nadziei w channelingach i prorokach od siedmiu boleści a ja powiem że to jest idiotyzm. Dobrze wiecie w głębi serca że jesteście zdani na siebie.

I żadna nie znana siła wam nie pomoże. Nikt wam nie pomoże!

Wierzcie komu chcecie ja nie będę nikogo przekonywał namawiał itd. do swoich racji. To jest mój ostatni post na tym forum.

Wszystko traci sens jak widzę takie coś. Smutny


ŻEGNAM!
MORA!

« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 12:15:03 wysłane przez Mora » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #96 : Luty 19, 2009, 12:25:06 »

Mora, wyluzuj, wszystko będzie dobrze, te emocje są zbędne, spróbuj być spokojny do szpiku kości Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #97 : Luty 19, 2009, 12:33:23 »

A nawet jeszcze głębiej niż do szpiku Uśmiech Przecież tu i tak każdy ma własne "sitko" przez które cedzi te informacje i odrzuca te które nie mają według niego sensu. Ale dobrze że są sprzeczne poglądy bo to pobudza mózgi czytających do samodzielnego myślenia.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #98 : Luty 19, 2009, 12:54:44 »

Mora odpocznij i wroc, zobaczysz, Swiat jest piekny a Ludzie wspaniali.
Ja ich widze coraz piekniejszymi, naprawde, zastanaialam sie dlaczego?
Znalazlam odpowiedz, bo  w sobie zauwazam piekno i przez ten pryzmat widze innych.
Mamy prawo do bledow popelniamy je, ale mimo to jestesmy poprostu piekni.. Ty tez. Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #99 : Luty 19, 2009, 13:15:53 »

Skończcie mi mówić co mam robić.
Emocje są tu potrzebne. Mówisz emocje są tu zbędne a sam czasami w jaki sposób piszesz?

Zresztą coś słabe jest to zawsze zagranie aby mnie uciszyć. Zawsze jak pojawia się trochę prawdy. Bo napisałem prawdę czyż nie? To ludzie od razu odnoszą się do emocji i mówią wyluzuj stary, będzie ok. Świat się zmieni. Wszyscy jesteśmy święci itd.

Nie. Nie jesteśmy świeci a wy doskonale wiecie do czego się pluję.

Tak każdy ma tu własne "sitko" przynajmniej jako tako niema cenzury na forum i ludzie się mogą wypowiadać.


Kiaro nie obraź się ale pokaże Cię co mi napisałaś. Jesteś mistrzynią w systemie manipulacji informacją mało osób to widzi na tym forum. Zaliczył bym chyba chyba do tego grona jedynie Artqa i Tenebraela.

Cytuj
Mora odpocznij i wroc, zobaczysz,  Swiat jest piekny a Ludzie wspaniali.
Inaczej mówiąc. Mora odejdź wróć jak przemyślisz swoje postępowanie.

Cytuj
Ja ich widze coraz piekniejszymi, naprawde, zastanaialam sie dlaczego?
Lejesz tutaj kompletnie wodę, zmieniasz temat, piszesz jak dziennikarka z taniego brukowca.

Cytuj
Znalazlam odpowiedz, bo  w sobie zauwazam piekno i przez ten pryzmat widze innych.
Co to mnie obchodzi? Co tu ma piękno do tego co napisałem co?

Cytuj
Mamy prawo do bledow popelniamy je, ale mimo to jestesmy poprostu piekni.. Ty tez. Uśmiech Uśmiech
Ooooo sugerujesz wszystkim że popełniłem błąd. A ty co robisz? Uważasz się za tą która się nie myli? I co do tego ma piękno powiesz?

Doskonale próbujesz zmienić mnie w bezużytecznego krzykacza.


Więc jeszcze raz powtórzę to co napisałem.

Szukacie nadziei w channelingach, proroctwach i prorokach. Doskonale czujecie że coś z tym światem jest nie tak. I proszę waz nie wierzcie ślepo takim ludziom jak Laguna, Kristobal, Kiara, Lucyna Łobos i Całe PCH!

Ja powiem że jak przyjdzie co do czego to się zdziwicie. Nikt a nic wam nie pomoże.

1 Września 1939 roku, Niemcy najeżdżają na Polskę. Ludzie zaczynają się modlić żeby wszystko było dobrze itd. Szukają nadziei w boga? Czy coś im to pomogło? Zginęło miliony polaków.

Chcę wam uświadomić że jesteście zdani wyłącznie na siebie. Myślcie realnie.

Trochę realizmu i Kiara już zaczyna mi tutaj rzucać niepotrzebnymi hasła. Które nie mają żadnego związku z tym co napisałem.


Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bornfost mexicanas opravsko ania2018 batawia