Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 06:46:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MEZCZYZNA NOWYCH CZASOW.  (Przeczytany 24037 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 04, 2009, 12:39:08 »


Dla mnie ideał mężczyzny, to połączenie dziecka z herosem.  Uśmiech
Taki bohatyr prawdziwy …  Chichot

Umiejętność przejawiania uczuć wyższych - to podstawa,
reszta do akceptacji, bądź nie …  Duży uśmiech

Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 04, 2009, 13:02:09 »

mężczyzna nowych czasów? hmmm.. przede wszystkim winna cechować go wrażliwość oraz akceptacja oddziaływania kobiet na obraz współczesnego świata..

wizerunek macho odchodzi do lamusa (choć współczesny man powinien być na swój sposób twardy i władczy - lecz musi znać słowo KOMPROMIS)
 
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 04, 2009, 16:07:03 »

Ależ generalizacja.

..to taki, dla którego jest oczywistą oczywistością iż:
Kair  ..to  w onych czasach była Kaira (a nie  żaden Kair).
oraz że Kaira to nic innego jak Ka-i-RA.

no i powinien też umieć wyczuć, czy Kiara
to Chi ludzi ara, czy też wspomniane Kaira.

Prawda jest jednak taka, ze ani to Kair, ani Kaira.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2009, 12:00:15 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 04, 2009, 17:36:21 »

Zapomniales jeszcze dodac ze jest;
KI  a   RA
a ten uklad tez ma wiele znaczen. Mrugnięcie


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 04, 2009, 18:04:17 »

a ten uklad tez ma wiele znaczen.

faktycznie.
np:
Chi a RA 
lub
Chi A RA
lub
Chi ARA
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 04, 2009, 20:31:19 »

Kiara, męża szukasz? Uśmiech

Mężczyzna nowych czasów... pewny siebie, czyli też panujący nad emocjami. Mądry, cierpliwy - dobry ojciec. I dziadek. I pradziadek, bo długość życia pewnie się wydłuży.

Kobieta nowych czasów... na poziomie, kobieca, oby. O tak, kobiecość, mi więcej nie trzeba. Czyli delikatna, zmysłowa, ciepła. Nie taka jak, zbyt często, współczesna kobieta... chlejąca browary pod blokiem z ziomkami z klatki obok.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 04, 2009, 20:48:34 »

Jak będą/powinny wyglądać "schematy" płciowe nowych czasów? Tak samo, jak i za starych czasów, jednak bez skrajności, wynaturzeń itp.

Mężczyzna - Silny psychicznie, zdecydowany, rozsądny, etc.

Kobieta - Delikatna (ale nie w rozumieniu: słaba), subtelna, uczuciowa (ale nie rozchwiana emocjonalnie)

Innymi słowy, ludzie nowych czasów powinni zacząć realizować swoje potencjały w najbardziej pozytywny, konstruktywny i otwarty sposób. Mężczyzna aspekt aktywny, ekspansywny, kobieta aspekt pasywny, wewnętrzny. Jednak nie tak, jak było to do niedawna, że mężczyzna "prawdziwy" to niemyjący się osiłek, którego złego oka boją się dzieci, albo też interesujący się jedynie pracą, a kobieta nie "kwoka domowa", płacząca na każdym kroku, nie wychodząca "w świat". To były skrajności, nieproduktywne, odchodzące od pierwotnego znaczenia tych potencjałów. Z drugiej strony uważam, ze nie powinny też obie płcie robić tego, co dzieje się teraz - czyli np mężczyźni zniewieściali, tzw. "metro", czy też kobiety-feministki, które starają się być bardziej "męscy" niż mężczyźni. Każda płeć powinna zaakceptować swoją naturę, zrozumieć ją, i wykorzystać w jak najlepszy sposób, by aspekt męskości i kobiecości harmonijnie współpracowały, ale nie mieszały się wzajemnie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 04, 2009, 22:11:28 »

Nie , Septerra meza nie szukam, ani mi to w glowie. Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 04, 2009, 23:59:35 »

Skoro Kredo Mutwa mówi, że kiedyś Kobiety i Mężczyźni byli jednością to można do tego powrócić. Ciekawe jak to wyglądało. Jednak jestem pewien, że był to organizm oparty na strukturze męskiej. Zapewne pochodzimy z Marsa i przylecieliśmy z niego na kamieniu, który leży sobie spokojnie w centralnym miejscu świątyni w Mekkce.

KIARA
KI - EN-KI
A - A
RA - Bóg RA, syn EN-KI

lub
KI - EN-KI
ARA - non-stop gadająca papuga Uśmiech
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 05, 2009, 10:54:02 »

Jakie będą możliwości ludzkiego organizmu w nowej rzeczywistości? Jakie będzie nasze nowe DNA, które generuje nowego człowieka? Same znaki zapytania. A mnie generalnie interesuje ten nowy mężczyzna, gdyż trochę Panów już dojrzałych wokół mnie pozostało. Choć ten najstarszy, senior Rodu-dziarski, samodzielny, starający się o swoje wiekowe zdrowie nie  przetrzymał. A jeszcze w sierpniu 2008 r byliśmy razem na urlopie w Zakopanem. Odszedł ukończywszy 94 rok życia. Jeszcze na szpitalnym łóżku po ciężkiejoperacji, nie mógł mówić zaintubowany, maczał stopami dając w ten sposób znać, że jeszcze żyje, nie poddaje się. Hołd Ci oddają Papciu za Twoją dzielność, staranie i Twoją wewnętrzną przemianę. Pozostał dla mnie symbolem mężczyzny zawsze szarmanckim wobec kobiet. Starał się nadążyć za tymi czasami i posługiwał się komputerem do końca. Pomimo wieku ogromny miał apetyt na życie. jest dla mnie inspiracją do działania, do wewnętrznej przemiany. Piękny mężczyzna-mógłby być MĘŻCZYZNĄ NOWYCH CZASÓW.   
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 05, 2009, 11:24:28 »

Piękno drzemie w każdym z nas, nie każdy jednak potrafi je wydobyć i ukazać światu.
Różowa, pięknym uczuciem namalowałaś portret, przypuszczam, że dziadka. Oby takich mężczyzn nam nie zabrakło.
Wzruszyłam się Twoim wzruszeniem …  Uśmiech

Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 08, 2009, 13:50:27 »

Skoro Kredo Mutwa mówi, że kiedyś Kobiety i Mężczyźni byli jednością to można do tego powrócić. Ciekawe jak to wyglądało. Jednak jestem pewien, że był to organizm oparty na strukturze męskiej. Zapewne pochodzimy z Marsa i przylecieliśmy z niego na kamieniu, który leży sobie spokojnie w centralnym miejscu świątyni w Mekkce.

KIARA
KI - EN-KI
A - A
RA - Bóg RA, syn EN-KI

lub
KI - EN-KI
ARA - non-stop gadająca papuga Uśmiech

Tak tak.. albo jeden z bohaterów "króla lwa" o ile mnie pamięć nie myli Mrugnięcie Mrugnięcie

Cytuj
Nie , Septerra meza nie szukam, ani mi to w glowie.
No wiesz, a może najwyższy czas Język

Będziesz chciała kiedyś wyjść za mąż? (jeśli mogę spytać)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 08, 2009, 15:41:35 »

Nie nie bede juz nigdy chciala wyjsc za maz. Ale nie znaczy to,  iz nie bede miala ukochanego. Nie jestem zainteresowana zadnym slubem, ni jakom kolwiek urzedowa legalizacja mojego zwiazku..

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 15:42:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 08, 2009, 17:59:03 »

Droga Kiaro i Septerro... Od podobnych pytań (oraz odpowiedzi) są PW...  trzymajcie się tej podpowiedzi na drugi raz, dobrze?   Cool


wasz kochany moderator  Mrugnięcie
Zapisane
Różowa
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 09, 2009, 10:11:01 »

Dziękuję Paniom Lucynie i Ptakowi za miły odbiór i trafne spostrzeżenia. Papcio to mój ojciec-ja też już jestem wiekowa ale tu nie wiek się liczy a stan ducha. Ktoś mi powiedział tak króciutko o mężczyznie nowych czasów, że będzie o pół kroku wyprzedzał kobietę z uwagi na swoją moc, którą będzie ją wspierać. Jest to dla mnie przepiękne i dlatego to Wam przekazuję.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 09, 2009, 16:11:28 »

Dziękuję Paniom Lucynie i Ptakowi za miły odbiór i trafne spostrzeżenia. Papcio to mój ojciec-ja też już jestem wiekowa ale tu nie wiek się liczy a stan ducha. Ktoś mi powiedział tak króciutko o mężczyznie nowych czasów, że będzie o pół kroku wyprzedzał kobietę z uwagi na swoją moc, którą będzie ją wspierać. Jest to dla mnie przepiękne i dlatego to Wam przekazuję.
to już było Uśmiech

Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 09, 2009, 17:18:25 »

Szanowne Panie po cóż pisać jaki będzie mężczyzna przyszłości skoro większość kobiet podświadomie marzy o swoim rycerzu na białym koniu , który wyrwie je z otaczającego złego świata i trzymając silno w swych ramionach zawiezie do krainy wiecznego szczęścia i miłości , który wysłucha , przytuli , da się tłuc waszemi rączętami kiedy jesteście nie w sosie i który da klapsa jak jesteście nieznośne Chichot
Więc raczej to powinien być facet nie z tej epoki ot taki powrót do przeszłości Chichot
Co do niechęci do golenia u współplemieńców rasy męskiej to jakiegoś czasu miałem podobny problem . Problem ustał po wymianie maszynki z tępymi nożykami na nową Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 17:18:53 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Luty 09, 2009, 23:41:39 »

zodiakus71 Uśmiech Jestem ciekawa skad ty to wiesz Język dokładnie tak mi się marzy !! moze dlatego ze ja nie jestem z tej epoki Język Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 10, 2009, 15:53:23 »

Cóż są rzeczy niezmienne w świecie mężczyzn i kobiet , stałe i tak musi zostać . To właśnie jedna z tych rzeczy . I kobiety i mężczyźni chcą zmieniać swoich partnerów według własnych upodobań i marzeń i tu jest chyba błąd bo z praw fizyki wiadomo że każda siła akcji spotyka się z reakcją skierowaną w odwrotnym kierunku , więc najlepiej według mnie zostawić naprawianie partnerów w spokoju , wspominać od czasu do czasu o swoich marzeniach może się zdarzyć że się spełnią bo partner chętniej spełni marzenie drugiej osoby bo mu przynajmniej EGO wzrośnie niż się zmieni na czyjeś życzenie bo wtedy będzie czuł się jak niewolnik wykonujący polecenia.
Mężczyźni powinni się zmienić może pod względem świadomości duchowej co pozwoliło by lepiej zrozumieć im kobiety i to już się po części dzieje ale ich fizyczność i podejście do życia od strony fizycznej powinno pozostać conajmniej na takim poziomie jak jest .
No może trochę technicznie ze swojej fizyczności też powinni się podszkolić Duży uśmiech ale według sondaży z tym też co raz lepiej Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2009, 12:18:22 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 11, 2009, 12:27:55 »

Najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze .
 Udany SEX tak by kobieta i mężczyzna  znaleźli się w tzw "siódmym niebie " ,  zapewne to bęzie bardzo rozwijające duchowo  Duży uśmiech
Skoro zostaliśmy uwięzieni przez Stwórcę w ziemskiej cielesnej powłoce wykorzystujmy narzędzia w jakie nas wyposażył.  Duży uśmiech

Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 12, 2009, 12:08:18 »

Najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze .
 Udany SEX tak by kobieta i mężczyzna  znaleźli się w tzw "siódmym niebie " ,  zapewne to bęzie bardzo rozwijające duchowo  Duży uśmiech
"Skoro zostaliśmy uwięZILIŚMY się  w ziemskiej cielesnej powłoce wykorzystujmy narzędzia w jakie nas wyposażył.  Duży uśmiech "<"

Mężczyzna "nowych" czasów - to mężczyzna naszych czasów. A nie czasów kogoś innego.
tj. taki, którego przyciągasz ZNAJĄC DOBRZE SIEBIE. (a nie swoje koleżanki, czy społeczność).

Jak się szybko jedzie, to można przeoczyć Ciekawe widoki.
Wtedy warto wrócić na turystyczny szlak i przyjrzeć się bardziej.


"Ludzie" mają skłonność do podążania za stadem lub za horyzontem
ale stado łatwo może zadeptać kwiatki czy perły, a horyzont zawsze trzyma dystans.
Dlatego czasem stada na jakąś łączkę, 
skoro trawę lubią i w trawie gustują.

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 16:08:14 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 12, 2009, 12:24:57 »

W mojej wypowiedzi raczej chodziło o wspólny rozwój duchowy kobiety i mężczyzny . Dla mnie rozwój 1 szt. człowieka bez jego odpowiednika w płci przeciwnej jest niekompletny w każdej sferze . Podkreślam niekompletny  choć w jakimś stopniu możliwy . Wzajemnie się potrzebujemy  , wzajemnie doskonalimy się chociaż często sobie z tego nie zdajemy sprawy , więc czy to mężczyzna czy też kobieta nowych czasów będą tacy jak ich partnerzy i jedni i drudzy będą podążać za sobą oby tylko w słusznym kierunku . Bez was drogie Panie jesteśmy sami dla siebie niczym i odwrotnie .
Biorę pod uwagę tylko możliwość mężczyzna -kobieta resztę przemilczam bo to już inny poruszany wątek.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Luty 12, 2009, 13:47:16 »

Tak, te czasy , czy nowe czasy , to absolutna harmonia miedzy aspektami, czyli kobieta i mezczyzna, na wszystkich poziomach.
Nasze podejscie do seksualnosci zmiemi sie, wieksza role w stosunkach miedzy ludzkich odgrywac bedzie milosc, jej wszystkie aspekty.
Kobiety i mezczyzni wyjda z pol walki i rywalizacji miedzy soba, zaczna dostrzegac piekno i dobro wspolnej egzystecji opartej na wsplpracy.
Mezczyzna nowych czasow? To taki , ktory przestanie cenic w sobie jako priorytet przewage sily.
Kobieta nowych czasow to taka, ktora zacznie dzielic  sie z mezczyzna swoja wiedza. Niby nic wielkiego, a jednak....

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 12, 2009, 13:57:21 »

Kiara znam związki gdzie to kobieta ma przewagę siły Duży uśmiech
A kobiety zazwyczaj zawsze chętnie się dzielą swoją wiedzą z partnerem i zazwyczaj dorzucają do tego wiedzę swoich koleżanek Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #49 : Luty 12, 2009, 14:09:09 »

Kiara znam związki gdzie to kobieta ma przewagę siły Duży uśmiech
A kobiety zazwyczaj zawsze chętnie się dzielą swoją wiedzą z partnerem i zazwyczaj dorzucają do tego wiedzę swoich koleżanek Duży uśmiech

Pewnie masz racje, ale nie o taka wiedze chodzi jak myslisz..... Duży uśmiech Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2009, 14:09:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

k-l kociaprzystan grotasmierci world-anime brygadaszarika