Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:38:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dżin zgadnie o kim myslicie. :)  (Przeczytany 4771 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Luty 05, 2009, 09:54:40 »

Jak dla mnie świetna rzecz  Duży uśmiech:

http://en.akinator.com/

Najlepiej myśleć o jakiejś sławnej osobie. Może być realna albo fikcyjna (z gry, bajki, filmu, kreskówki, książki). Zgaduje w 80%.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 05, 2009, 12:44:28 »

Rzeczywiscie fajne! Jak myślałam o niesławnej osobie, Dżin spudłował (nie dziwota), ale gdy myślałam o sławnej - trafił! Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 05, 2009, 12:47:30 »

Jak dla mnie nic specjalnego ... wystarczy obszerna baza danych + krokowe ograniczanie zbioru poprzez wykluczanie na podstawie wybranych opcji.

Jak wybierzesz znaną osobę ale np niezbyt oryginalną (np. jakaś znana młoda piosenkarka, których jest wiele) to gin zadaje wiele pytań i na końcu i tak strzela słabo Mrugnięcie.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 05, 2009, 12:48:46 »

Jak dla mnie nic specjalnego ... wystarczy obszerna baza danych + krokowe ograniczanie zbioru poprzez wykluczanie na podstawie wybranych opcji.

Jak wybierzesz znaną osobę ale np niezbyt oryginalną (np. jakaś znana młoda piosenkarka, których jest wiele) to gin zadaje wiele pytań i na końcu i tak strzela słabo Mrugnięcie.

To prawda, ale mimo wszystko miła zabawka Uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 05, 2009, 19:20:51 »

mimo wszystko bardzo fajne, jak dawałem znane postacie z bajek albo gier, to też zgadywał.
Uśmiech
Tylko Jakuba Wędrowycza mi nie odgadł, ale dodałem mu do bazy i teraz zgaduje już zawsze. Nie odgadł mi też Annysophii Robb, ale to ja coś chyba namieszałem z odpowiedziami - teraz jak sprawdzałem zgadł bez problemów.

EDYCJA:
Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech haha, próbowałem myśleć O NIM, czyli o Akinatorze - i zgadł Chichot


Edit by michał (scalenie 2 postów)

myślałem przed chwilą, że mi szczena opadnie  Szok
Pomyślałem o Ulrichu von Jungingen - wielkim mistrzu zakonu krzyżackiego i Akinator ZGADŁ!!  Szok
Już po pierwszej serii 20 pytań - nie musiał wcale zadawać więcej ("More questions").
W załączniku dałem screena.


EDYCJA:
hehe, Leppera też zgadł, po 16 pytaniu.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 13:53:35 wysłane przez Michał » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster the-world-is-magic obozyjenieckie julandia naszemaluchy