Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:45:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317277 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 08:22:34 »

Nie wiem co o tym sądzić, zobaczcie:
(3,5-kilometrowe UFO przez 2 dni w pełni widoczne)

Cytuj
14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi!

Już za niespełna miesiąc - 10 października 2008 UFO wielkości około 3,5 km ma pojawić się na Ziemi, aby zakomunikować istnienie obcych cywilizacji. Wiadomość ta pochodzi od Blossom'a Goodchild'a, australijskiego chanelera, który dostał przekaz chanelingowy od Federacji Światła ("Federation of Light"). Obcy pojazd ma pojawić się na okres ponad 3 dni i przebywać na południowej półkuli Ziemi tak, aby był zauważony przez dużą ilość osób. Obcy wybrali tak długi okres po to, żeby media nie mogły zataić i zniekształcić informacji o nich. Federacja Światła chce pokazć Ziemianom, że istnieją obce cywilizajce i pomóc nam w drodze przyszłego rozwoju. Pierwszy kontakt będzie jedynie polegał na podróży statku ponad Ziemią, bez bezpośredniego kontaktu z przybyszami. Jednakże kosmiczni przyjaciele zapowiedzieli, że mają w planach kolejne wizyty i że 10 pazdziernika 2008 będzie dopiero początkiem dalszych spotkań.

Cytuj
Przesłanie Federacji Światła

Bardzo niedawno ukazała się książka Blossom Goodchild The Bridge (Most), w której autorka zawarła channelingowe przesłania, jakie otrzymała od Kosmicznych Bytów znanych jako Federacja Światła (The Federation of Light). Podczas ostatnich spotkań z nimi oświadczyli oni, że jeden z ich statków pojawi się na naszym niebie w dniu 14 października 2008 i pozostanie tu przez trzy dni, tak by udowodnić nam istnienie we Wszechświecie innych form życia. Federacja Światła podkreśla, że przybywa w MIŁOŚCI, aby nam i naszej planecie pomóc przejść do Wyższych Wibracji Miłości. Poprosili Blossom o przekazanie tej wiadomości tylu ludziom ilu tylko można. Oto to przesłanie Federacji Światła otrzymane drogą channelingu przez Blossom.

 

DO LIDERÓW, CZŁONKÓW RZĄDÓW, POLITYKÓW
I WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI

Chcemy, abyście wiedzieli, że dnia 14 pażdziernika roku 2008 na waszym niebie będzie widoczny statek wielkich rozmiarów. Będzie na południu waszej półkuli i przeleci nad wielu waszymi krajami.
Przekazujemy wam nazwę Alabama.
Zostało postanowione, że pozostaniemy w waszej atmosferze przynajmniej przez trzy wasze dwudziestoczterogodzinne okresy.
Przez ten czas na waszym ziemskim planie będzie wielkie poruszenie. Wasze najwyższe władze będą próbowały wtargnąć do naszej 'atmosfery', która otacza nasz statek. To 'pole bezpieczeństwa' jest nam niezbędne, gdyż będzie 'farsa' zorganizowana przez tych z waszego świata, którzy będą próbowali zaprzeczyć, że przybywamy w MIŁOŚCI.
WIEDZCIE, ŻE PRZYBYWAMY, BY POMÓC WASZEMU ŚWIATU.
NIE PRZYBYWAMY, BY PRZEJMOWAĆ.
NIE PRZYBYWAMY, BY NISZCZYĆ.
PRZYBYWAMY, BY DAĆ WAM NADZIEJĘ.
Jesteśmy istotami z innych planet, które przez wiele wieków waszego czasu przygotowywały się na te nadchodzące dni.
Prosimy każdą duszę, która czyta te słowa, aby zaakceptowała w sercu Prawdę, która tkwi w jego wnętrzu. Ponieważ w tym miejscu istnieje wiedza, że ma to nastąpić.
Będzie wielu, którzy zaprzeczają. Będzie wielu, którzy odrzucają.
Będą ci, którzy ZNAJĄ tę PRAWDĘ.
Kimkolwiek z nich jesteś ... wiedz o tym.
TO NASTĄPI.
Dajemy wam okazję uchwycić na ekranie ten szczególny statek. Nie będzie kontaktu w formie, jaką chcieliby widzieć mieszkańcy waszej planety. Podczas tej początkowej prezentacji, będziemy po prostu pokazywać wam nasz statek.
Powiadamy wam ... Na początek będzie to z pewnością wystarczająco dużo, by zrozumieć.
Zostaną wykorzystane wszelkie sposoby, aby przedrzeć się przez naszą barierę bezpieczeństwa, ale wszystkie zawiodą.
Dopóki nie UDOWODNIMY wam, że przybywamy w MIŁOŚCI, nie dopuścimy do odkrycia pełni naszych odwiedzin.
WIEDZCIE O TYM ...
JEST TO POCZĄTEK ... NIE KONIEC.
Wasze rządy i wasze środki masowego przekazu będą próbowały zakamuflować nas. To się nie powiedzie. Uwzględniliśmy wszystkie możliwości. Wasze media nie będą miały wyboru – będą musiały przedstawić PRAWDĘ, gdyż będzie dla wszystkich widoczna.
Przyjaciele ziemi. Nie obawiajcie się. Usilnie nalegamy, byście ZAUFALI, że przychodzimy, aby sprowadzić upadek tych, którzy mają złe intencje w stosunku do pomyślności waszej planety.
Gdybyśmy teraz nie interweniowali ... zgodnie z planami istniejącymi od wieków waszego czasu ... to obawiamy się, że byłoby za późno.
PROSIMY, ABYŚCIE PRZYJĘLI NAS Z MIŁOŚCIĄ.
PONIEWAŻ TO W JEJ IMIENIU PRZYCHODZIMY.
Kiedy mówiono, że wasz świat był nas świadomy dzięki filmom itp., nie było to czystą fantazją. To my sialiśmy i podlewaliśmy ziarna Prawdy na waszej planecie, przygotowując was na te dni.
MY NAPRAWDĘ
PRZYBYWAMY W POKOJU.
Napełnijcie swoje dusze UFNOSCIĄ w to.
Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z innych miejsc.
Nasza technologia jest bardzo zaawansowana. Istnieją ludzie na wysokich stanowiskach władzy, którzy bardzo dobrze o tym WIEDZĄ. Dlatego wiedzą, że niewiele sensu miałyby próby 'udawania', że muszą użyć broni, aby nas zniszczyć.
Prosimy, abyście w dniu, w którym się ukażemy słuchali tylko swojego serca, a NIE słów tych, którzy będą opanowani wielkim strachem przed utratą swojej władzy.
Już zbyt długo wasz świat żył pod chmurą, której większość z was nie była świadoma. Gdybyście ZNALI Prawdę o tym, co było przed wami skrywane, przerazilibyście się i bardzo trudno byłoby wam w to uwierzyć.
Czas, aby waszym duszom pozwolić być tym, kim są.
Zasłona będzie odsunięta.
RADUJCIE SIĘ.
PRZYSZEDŁ NA TO CZAS.
BĘDZIECIE O TYM WIEDZIEĆ, GDY WASZE SERCE ZAAKCEPTUJE PRAWDZIWY POWÓD NASZEJ WIZYTY.
PRZYNOSIMY WAM ZROZUMIENIE MIŁOŚCI. WIEDZCIE O TYM.
Decydujemy się na tym poprzestać.
Bądźcie czujni. Zwracajcie oczy ku niebu.
Zachowujcie w sercu MIŁOŚĆ.
MY ... FEDERACJA ŚWIATŁA ... NA TYM KOŃCZYMY, ŚLĄC WAM ZACHĘTĘ I NADZIEJĘ WRAZ Z ROZPOCZYNANIEM WZNOSZENIA DO NOWEGO ŚWIATA.
Każde z was samo zdecydowało, aby być tutaj w czasie tego wznoszenia. Teraz zdecydujcie, czy wasza ludzka forma ...
Zaakceptuje to powodowana MIŁOŚCIĄ Czy Odrzuci to z powodu STRACHU.
Niechaj Najwyższy aspekt waszej duszy napełni was Światłem, gdy odważnie będziecie postępować naprzód.
Wyrazy wdzięczności dla każdego z was, który wesprze nas w tej sprawie.

[Z blogu w witrynie Blossom Goodchild tłum. KMB; Toruń 2008.09.05] 

Uwagi tłumacza:

Sama Blossom przyznaje, że nie wszystko w tym przesłaniu rozumie. Np. nie wie, co ma znaczyć nazwa Alabama, a także co znaczy południowa strona półkuli (nieba) – u niej, w Australii, znaczyłoby to kierunek nad biegun nad Antarktydą. Wyznała też, że początkowo ogarnął ją wielki strach, gdy poproszono ją o ogłoszenie tego przesłania. W późniejszych rozmowach z Federacją (na jej stronach w dniu 5 września znajdowało się pięć sesji channelingowych poczynając od dnia 8 sierpnia b.r.) otrzymała dalsze wyjaśnienia, ale także kilka zagadkowych stwierdzeń. Generalnie kosmici zostawiają wrażenie, że nie mogą podawać wszystkich szczegółów, gdyż na Ziemi mają potężnych (z naszego punktu widzenia) przeciwników, którzy będą chcieli pokrzyżować te ich plany. Z tego powodu dopuszczają nawet możliwość niewielkiego opóźnienia zaplanowanego terminu pojawienia się na niebie.

Znaczącym jest również to, że prawdziwość zapowiedzi pojawienia się wielkiego statku w podanym terminie potwierdziło kilka innych, zupełnie niezależnych mediów (www.10-14-08.blogspot.com). Podano m.in. niewiarygodne rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy.
//powinno być 2 mile - chyba błąd

blog o tym (z filmem youtube):
http://www.10-14-08.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 22:43:41 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 08:28:42 »

To już niedługo Uśmiech

Pożyjemy zobaczymy...oby tylko nie chodziło o 10 października 2012 roku Mrugnięcie

 Afro stolo  Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 09:32:39 »

na stronie tej kobiety z channelingiem pisze, że mogą przełożyć przelot o kilka dni, ale na 100% przelecą w październiku 2008 nad wieloma państwami

...żeby tylko w październiku nie pisali, że przełożą na listopad, w listopadzie na grudzień itd. Mrugnięcie

//p.s.: stolo - wypasione masz teraz te emotikony w podpisie Chichot
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Thotal
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2008, 09:54:28 »

Pokazywanie przybyszom z kosmosu jak umiemy się kopać po głowach może doprowadzić do rozszyfrowania naszych metod walki.
Nawet nasz były prezydent wiedział, że walcząc z Mieciem, od Miecia się zginie... Uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 16, 2008, 09:56:56 »

jakiego rozszyfrowania naszych metod...?
przez ufo? o to chodzi?
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 16, 2008, 11:00:19 »

Czytam obecnie "Radę Dziewięciu", tam tęż mówią że będą się pokazywać, oczywiście w pokojowych zamiarach. Nie podają jednak dat.
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 16, 2008, 11:17:08 »

Oby była to prawda. Dobrze się składa, że to za miesiąc a nie za 2 lata. Ale będzie numer na świecie, już się cieszę Uśmiech

Jesli to prawda i dojdzie do tej manifestacji UFO, to mam wrażenie, że dojdzie do małej rewolucji na ziemi a natępnie będą kontakty 3 i 4 stopnia.

Czekam cierpliwie.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 16, 2008, 11:20:04 »

a mi się widzi, że nic takiego miejsca mieć nie będzie  Mrugnięcie


 Afro stolo  Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 16, 2008, 11:48:50 »

Też podchodzę do tego trochę z przymróżeniem oka, choć nie ukrywam że chciałbym aby się pokazali.
A niech narobią bajzlu w niektórych strukturach. Chichot
Zapisane
Windir
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 16, 2008, 11:51:46 »

a mi się widzi, że nic takiego miejsca mieć nie będzie  Mrugnięcie


 Afro stolo  Afro


to tak jak ja.. ale po cichu liczę, że jednak pokażą nam swoje czułki tudzież inne macki ;-) 
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 16, 2008, 12:42:40 »

Już sam przelatujący statek kosmiczny byłby nie lada wydarzeniem. Zrobiłby się bajzel, bo na wierzch wypłynęło by wiele osób przypisujących sobie proroctwa związane z tym wydarzeniem Smutny

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 16, 2008, 12:47:23 »

fajnie by było, przylatujcie! Duży uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 16, 2008, 13:09:14 »

nie no, niemożliwe  Duży uśmiech ale bede zadzierac nosa do góry, jakby co  Mrugnięcie
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 16, 2008, 13:21:07 »

"rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy."

Przecie to dwukrotna wielkość polski  3 218,688 kilometra Szok
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 16, 2008, 13:23:39 »

W tym wszystkim podoba mi się jednoznaczność przekazu - konkretna data +/- 3 dni i nie ma przeproś. Jeżeli nie przylecą to już nic nie dadzą tłumaczenia w stylu "no im trudno poruszać się w naszych określeniach czasu..." Aha i jakby co to mam nadzieję, że ten przelot nastąpi na wysokości max kilkuset metrów a nie kilometrów...
Jednak jestem mocno sceptyczny.

EDIT:
Mora, w linku stoi 3,5km czyli 2 mile, coś zer dopisałeś do wielkości podanej [zapewne] w metrach...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 13:25:32 wysłane przez arteq » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 16, 2008, 13:24:51 »

"rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy."

Przecie to dwukrotna wielkość polski  3 218,688 kilometra Szok

niekoniecznie - są mile morskie, lądowe.... itd.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
YaSiEk
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 16, 2008, 15:07:06 »

Sory, ale jakoś nie chcę mi się w to wierzyć. Prędzej kaktus mi na dłoni wyrośnie xD I nie chodzi o to, że w nich nie wierzę. Po prostu byłoby to zbyt dziwne  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 15:08:04 wysłane przez YaSiEk » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 16, 2008, 16:50:05 »

Chyba odpowiednio duża grupa ludzi pozytywnie odpowiedziała na:

 http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Czy_chcecie_abysmy_sie_ujawnili

Więc chcą to zrobić. Mrugnięcie
Zapisane
zbmb
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 16, 2008, 19:17:24 »

fajnie by było, przylatujcie! Duży uśmiech
moga rzeczywiscie przyleciec bo przeciez ceny ropy na swiecie spadaja...
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 16, 2008, 19:58:58 »

Jestem sceptyczna, ale bardzo chcialabym, aby się tak stalo; ale bylby wstrząs  Uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 16, 2008, 20:11:46 »

jeśli przylecą to będzie oznaczało że wszystko co tu robimy ma sens... więc poczekajmy  Afro
Zapisane
aciunia
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 16, 2008, 20:48:50 »

Pożyjemy, zobaczymy... Uśmiech długo nie trzeba czekać.
To nie kwestia wiary w UFO, tylko w przekaz tej osoby Chichot
Ja w niego nie wierzę.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 16, 2008, 20:53:04 »

EDIT:
Mora, w linku stoi 3,5km czyli 2 mile, coś zer dopisałeś do wielkości podanej [zapewne] w metrach...

Znaczącym jest również to, że prawdziwość zapowiedzi pojawienia się wielkiego statku w podanym terminie potwierdziło kilka innych, zupełnie niezależnych mediów (www.10-14-08.blogspot.com). Podano m.in. niewiarygodne rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy.

Chyba nie doczytałeś do końca tego co napisał tom1ek
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 16, 2008, 20:56:58 »

EDIT:
Mora, w linku stoi 3,5km czyli 2 mile, coś zer dopisałeś do wielkości podanej [zapewne] w metrach...

Znaczącym jest również to, że prawdziwość zapowiedzi pojawienia się wielkiego statku w podanym terminie potwierdziło kilka innych, zupełnie niezależnych mediów (www.10-14-08.blogspot.com). Podano m.in. niewiarygodne rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy.

Chyba nie doczytałeś do końca tego co napisał tom1ek

fakt, ja mogłem się machnąć, chyba miało być 2 mile:
mila * 2 = 3,218688 kilometra
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
hen
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 17, 2008, 11:57:06 »

Było juz wiele zapowiedzi różnych wydarzeń, ale sprawdzały się tylko te z przeszłości, może więc teraz nastąpi przełom i sprawdzi się przepowiednia? Poczekamy - zobaczymy to niedługo
Uważam, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie
Pozdrawiam Hen Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign magicalespackluporum kursor madex truegaming